Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Asszem, nagyi picit jobban. Jobban néz ki sztem. De remélem, hogy nem csak így szeretném látni... :roll:

Uxi, akor ügyik vagytok! :) Remélem, jól megy az összeszokás, meg minden! Azért, ezt is remélem, pihenni is tudtok! Bár a 3 gyerekkel nemtom, hogyan...???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Uxi, ma rád gondoltam:)

Először is reggel olvastam a rubeolás sztorit. Hát kicsit megijedtem, mert anyukám nem tudja voltam-e, nekem meg gőzöm nincs milyen oltást kaptam tizenévesen.
Azt tudom, hogy a kisfiamnál védett voltam (TORCH). Tuti hogy kérek még egy TORCH vizsgálatot. De elhatároztam, hogy ezért sem aggódom.

Pár napja egyébként kutyakakit szedtem le a kisfiam cipőjéről, ezért merült fel a vérvizsgálat. Mert toxoplazmám még tuti nem volt.

Na milyen jó, hogy ennyi minden van, ami miatt lehet aggódni, és még a h1n1-ről nem is beszéltem.

Na mindegy, azért jutottál eszembe, mert láttam egy anyukát, akinek a hátán egy két oldalt meg még ugye kettő gyerek.
Nagyon jó volt látni, de biztos nagyon nehéz. Nekem egyenlőre a kettő is soknak tűnik. Én így is mindig fáradt vagyok.
Szóval mind csodálatra méltók vagytok. Móni rólad meg már nem is beszélek:)
De azért már nagyon várom a kicsit:)

Dóri, örülök, hogy jobban van a nagyid.
gak
 
 


GAK! Mikorra is érkezik? Mert, ugye, nincs vonalzó...

Remélem, mindenki jól van! Ne aggódj,, GAK, minden rendben lesz, de azért a megnyugtatásodra csináltasd meg a vizsgálatot!

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

sziasztok, én mindenről le vagyok maradva? van rubeola elleni oltás is? mondjuk most meg itt az oviban rubeola járvány is van ,de én arról is úgy tudom,hogy jobb túllenni ilyen ovis korban , / én 5évesen voltam/és 73-as vagyok.mert az is felnőtt korban a veszélyes. most beszéltem egy kutató orvossal egy hete és ő sem javasolja a h1n1 ellenit beadatni. nincs tesztelve! amúgy se hosszú a védettségi ideje, aztán ki tudja mi lenne a mellékhatás pl 15év múlva! na jó nem beszélek ennyit már az oltásokról ,úgy is oszlanak a vélemények. :wink: uxi ,éjjel is eszik a pici?? Gak két gyerek az még nagyon könnyű sőt még a hárommal is jól boldogultam egyedül,csak mikor a harmadik 21 hónapos volt és jöttek az ikreim az már keményebb volt,nem volt semmi segítségem,de megbírkoztam mindennel. szóval nem olyan vészes. már megint szakad a hó,megyek egy kicsit ki lapátolni. :)

mó73
 
 


mó73 írta:sziasztok, én mindenről le vagyok maradva? van rubeola elleni oltás is? mondjuk most meg itt az oviban rubeola járvány is van ,de én arról is úgy tudom,hogy jobb túllenni ilyen ovis korban , / én 5évesen voltam/és 73-as vagyok.mert az is felnőtt korban a veszélyes.



Mó, nem lehet, hogy bárányhimlő járvány van?
Rubeola (rózsahimlő) járvány elvileg már nincs az ovisok között, évek óta kötelezően oltanak, a 15 hónapos MMR oltásban benne van, meg 11 évesen is kapják az emlékeztetőt.

Egyébként tényleg jobb ezeken túlesni, amikor a tesóm rubeolás volt ovis korában, szerették volna, ha én is elkapom, de nem sikerült.


Fú, nem semmi lehetett az ikrekkel :shock: :shock: .

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi, bárányhimlő és rubeola járvány is van ,ki is van írva az ovi ajtónál. a bárányhimlőt elis kapta Alexom,még jan 3-án,már meggyógyult. de a bárányhimlő járvány novemberben kezdődött és még nincs vége,a rubeola meg decemberben ,de majd hétfőn rákérdezek az oviban,hogy mennyi a rubeolások száma,vagy van e még aki benne van. az én gyerek korom ilyen volt : 3évesen mumpsz,4évesen bárányhimlő,5 évesen rubeola. ennyi. :)

mó73
 
 


jaj! bocsi,gyerekkorom . véletlen külön írtam. :roll:

mó73
 
 


Hű! De a védőoltások ellenére hogyan lehet rubeola-járvány??? Érdekes... Eddig azt hittem, az tuti védettség. (Az influenzásról tudtam, hogy nem... :) )

Jajj, tényleg, Mó, az is érdekelne,hogy te hogyan intézted ennyi manóval! :) Mesélj el 1 napot, ha emlékszel! ;) :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
már megint beteg vagyok. Most megfáztam, és harmadik napja teljesen kész vagyon. Na jó, talán ma egy kicsit jobb.

Uxi, mondtam, hogy kicsit megijesztettél. De szerintem nem túl logikus ez a rubeolás dolog. Mert, ha 79 után mindenkit oltottak, akkor a most várandós nők többsége, de legalábbis nagy része teljesen védtelen a vírussal szemben. Az meg tuti biztos, hogy most is vannak megbetegedések. Kisgyerekeknél biztosan. Az egyik szomszédunk lánya is az volt, mielőtt megkapta volna az MMR oltást.

Szóval logikátlannak tartom, hogy max 15 évig védene az oltás. Akkor biztosan megismételnék 18 év körül, vagy felhívnák a nők figyelmét erre a problémára.


Nekem az előző védőnőm azt mondta, h rubeola miatt már nem kell aggódnunk. Remélem a vérvizsgálat is ezt igazolja. Mert, ha nem akkor akár meg is kaphattam, mert a fiam most kapta meg az oltást. Ami élő vírusokat tartalmaz.


Kép
gak
 
 


Gak, a dokim sem mondta biztosra, szerintem csak tippelt.A gyerekorvos viszont azt mondta, már nincs rubeola.
Ezek szerint ahány doki, annyifélét mond.

Viszont én anno még az ANTSZ-t is felhívtam, pont emiatt, hogy Emi 15 hónapos oltásakor a 4. hónapban voltam Benivel. Ők sem tudtak mint mondani, azt mondták, elvileg akár el is kaphatom, mert élő oltóanyag van benne valóban, de ők meg azt mondták, ha 11 évesen be lettem oltva, akkor már védett is maradok, tehát emiatt nem kell aggódni.

Szóval mindenki össze-vissza mondott mindent.
Talán az ANTSZ vírusokkal foglalkozó emberének lehet jobban hiszek, mint a sima nődokinak, végülis a nőgyógyásznak nem ez a szakterülete. Szóval szerintem is értelmetlen lenne úgy oltogatni, ha csak 15 évig védene, pont a legrosszabbkorra nem hatna már...

De ha nálad egyszer már kimutatták a TORCH vizsgálattal, hogy védett vagy rubeola ellen, akkor az is maradsz. Nekem nem volt ilyen vizsgálatom, ezért nem is tudom, védett vagyok-e, csak remélem.


Biztos ami tuti alapon én elsumákoltam a 15 hós MMR oltást Eminél, 21 hónapos volt, mikor megkapta, tehát már megszületett Beni. Igaz, nem volt nehéz ezt megtenni, folyton beteg volt, tehát nem is volt oltható.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi, köszi, hogy ezt leírtad.

Én is ebben bízom, hogy ha egyszer kimutatták, akkor csak nem változott.
De ezek szerint, te védett voltál.

Én anno a neten, és azt találtam, hogy egy megfázás, v hasmenés vagy akár tünetmentesen is védettséget szerezhet az ember.
Nekem a bátyám volt rózsahimlős és hát a két szobás lakásban nem nagyon tudtuk elkerülni egymást. Így én abban bízok, hogy elkaptam. Egyébként meg 81-es vagyok, uh csak nem maradtam ki a sorból.

Na mindegy , kb 1 hónap múlva megírom mi lett az eredmény. Mert ezekre mindig annyit kell várni...
gak
 
 


Gak, gondolunk rátok!

Azt hiszem én is töprengtem ezen a rubeola-ügyön annó, de végülis ennyiben maradt. Hogy én nem tudom, védett vagyok-e, próbáltam kideríteni, de nem ment. SZóval azóta sem tudom... :) Én is 81-es vagyok.

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, írtam az orvostudakozón a dr. Szemerédi Péter úrnak ,el is olvashatjátok. /orvostudakozó- orvos válaszol/ Dr. Szemerédi Péter /belgyógyász/a válaszoknál 2010 I.22. 14:49 rubeola címmel. rdemes elolvasni !!! A gyerekeknél enyhe lefolyású a rubeola,de kismamáknál végzetes lehet. dori, arra gondolsz,amikor az ikrek születtek ,hogy akkor hogy telt egy napunk?? vagy a legelején?? kezdem az elején, amikor az első fiam még nem volt 11hónapos akkor született meg a lányom,aztán mikor ők 4és fél és 3és fél évesek lettek akkor jött a harmadik fiam,és mikor ő 21 hónapos volt akkor jöttek az ikrek. akkor úgy nézett ki egy napom,hogy reggel az ovisokat elvitte a férjem az oviba,aztán ment munkába.én meg itthon voltam a kicsikkel ,etetés, ha jó idő volt ki mentünk a kertbe,vagy sétáltunk,a déli evés után mindig aludtak, ha túl hideg vagy rossz idő volt,bent voltunk,játszottunk,én össze-vissza próbáltam a házi munkát is csinálni. aztán mikor Alex született már könnyű volt,mert tele voltam segítséggel,mert akkor már mindegyik iskolás volt.főleg az ikrek,ők annyira el vannak mai napig Alexal,hogy mindent megtudok csinálni. hú,most mennem kell,mert kész a főztöm. :)

mó73
 
 


Hát, ez tök izgi. :) Remélem, mindig ilyen boldog anyuka maradsz! :)

Többiek?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok ! mindenki eltűnt?? Dori, hát boldog vagyok, csak egy valamibe nem tudok nagyon bele törődni, abba,hogy most 2010-ben már a 37-et töltöm. :) képzeljétek voltunk a XIV. ker-ben egy kórházban,az egyik orvosnál,mert jó ismerősünk,de nem ez a lényeg,hanem épp a műtőből jött ki ,és mondta,hogy egy 13 éves lányt császározott. :? szerintem kicsit korai ,de ez van. :? tegnap voltam az oviban szülőin, febr. 8-i héten lesz a farsang, Alex már úgy várja . :) ha van időtök írjatok !! :!:

mó73
 
 


Nem tűntem el, csak magammal nem akartam társalogni... :)

Hmmmm, ez azt jeleneti, hogy a kislány 12 évesen esett teherbe??? Jujj. És jól van? Babája? Tudsz vmit erről? Remélem, minden rendben velük... :roll: :roll: :shock: :shock: Akár a tesója is lehetne...

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jaj, még egy, ne már, Mó, 37 évesen 6 gyerekes anyuka lenni sztem akkora jó lehet! :) Mi a baj a 37-tel???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Én is bekukkantok néha, de csak életjel, eléggé le vagyok strapálva.
Samu éjjel kétóránként tankol-kakil...

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi, sok kitartást , fárasztó ez a korszak,de olyan édes lehet a kicsid, és olyan hamar megnőnek,én is "most szültem" és mindjárt 4 éves lesz a fiam. úgy elrohant az idő. dori, hát nem tudom olyan furcsa,hogy mindjárt 37 vagyok, de beletörődöm .nem panaszkodom. igen a baba meg a lány is jól vannak. :) írjatok!

mó73
 
 


Sziasztok, én is megvagyok
Ma láttuk a legkisebbünket. Jól van, nincs beleakadva még semmibe.
Már egészen babaforma.
Na, de most megyek lefeküdni, mert holnap korán kelek. Vérvételre megyek.
gak
 
 


Gak, örülök, hogy minden rendben veletek! Továbbra is gondolunk rátok!
Vérvételhez kitartás!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, Dori te hogy bírsz ilyen sokáig fent maradni? Mert látom,hogy éjjel írtál. :D Én általában csak 9-ig bírom,de ha fölébredek később ...akkor meg már alig tudok vissza aludni,de reggel meg 7-kor kelek. :evil: hétvégén meg 8-kor,mert tovább meg nem bírok aludni. Gak és milyen a kicsi?látszik ,hogy kisfiú vagy kislány? Én mindig úgy szerettem uh-ra menni. :)

mó73
 
 


Sziasztok!

A vérvétel nem volt gáz. Igazából egy kicsit fakír vagyok:) Legalább kimozdultam. Bár most tényleg fáradt vagyok.

A kicsi nagyon kis szép volt. Megdöbbentő, hogy már most milyen babásan néz ki, pedig csak 14 hetes (orvosi számítás szerint).
De a neme még nem látszik. Bár a férjem most azt mondta, hogy ő meglepetésnek szeretné. Hát meglátjuk. Egyenlőre engem sem ez izgat leginkább, de nem biztos, hogy kibírom.
Az tuti, hogy a fiúnevek megint nagy fejtörést fognak okozni:)
gak
 
 


:) Nekünk is nagy fejtörést okoztak a fiúnevek. :) MIndenki így van ezzel? :) De aztán végül lett mindkettőnek neve. :) És nekünk meglepi volt mind a két fiú. :) Olyan izgi volt. :) És igen, az UH-ok nagyon nagy élmények mindig. Olyan jó látni, ahogy fejlődnek odabent a babák. :) És már 12 hetesen is teljesen babának néznek ki. :) Samuról van akkortájtról videónk. Ott bukfencezik, pörög-táncol, mindenfélét csinál. :) Nagyon aranyos. :)

Na, jó éjt!

Ja, Mó, én mindig ilyen későn fekszem... :) Mert amikor a gyerekek alszanak, akkor van időm a saját feladataimat csinálni, meg a társadalmi életet élni. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, hát nálunk csak a lány nevek okoztak mindig fejtörést, az ikreknél tedtuk,hogy az egyik lány lesz és a 41.héten a császározás előtti estén még nem volt lány nevünk. Alexnál mivel már a 17.héten tudtuk,hogy fiú lesz ,nála végig nem volt lány nevünk,páran kérdezték,hogy ha mégis kislány lenne mi lenne a neve,hát mondtam,hogy tényleg nem tudjuk,így jóhogy fiú lett,mert nem csak azért ,mert kisfiúra vágytunk,hanem tényleg nem tudok olyan lány nevet,ami tetszik. :roll:

mó73
 
 


bocsi a hibáért, nem tedtuk,hanem TUDTUK.

mó73
 
 


Mi egyik gyereknél sem tudtunk fiú nevet. :) Samuval vajúdva ott vitáztunk. Nem maradtunk semmiben, d mikor megszületett, az egyetlen nevet, ami mind a kettőnknek tetszett, rámondta az édesapja. :)

Daninál a kórházbamenet, a műtét előtt megállapodtunk, hogy Dániel lesz. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ezek alapján azt hiszem már nekünk is el kellene gondolkoznunk a fiú neven. Nehogy aztán mi is a szülőszobán vitázzunk:)

Nekem egyébként mindegy, hogy fiú vagy lány. A kis pasikért oda vagyok, de kipróbálnék egy lányt is. Az tuti, hogy hajas babánk lenne. Mert a férjemnek annyi van, hogy a fodrászoknak szinte beletörik az ollójuk. Amit Ákos is örökölt.
Mondjuk most nekem is rengeteg van, de csak a hormonok miatt.

Az uh meg nekünk is nagy élmény, bár én ha lehet nem erőltetem a dolgot. Meggyőződésem (Ákosnál tapasztaltam is), hogy a babák nem szeretik a hívatlan vendégeket. Ezért én Ákosnál volt, hogy kötelezőt is kihagytam.
Most úgy tűnik ezt nem tehetem meg a szalag miatt. De azért annak örülök, hogy ezek csak néhány perces zavarások. Én meg megnyugodhatok, hogy él és virul a kicsikénk.
gak
 
 


:) Tényleg döntsetek! Ha tudtok... :lol: :lol: :lol:
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, Samu mindig nagyon lelkesen adta elő magát, amikor UH volt. :) Vígan viháncolt. :) Ha meg aludt, akkor meg nem tudtuk zavarni... :) Szóval nekem nem egyértelmű, hogy őket bántaná, sőt. :) De lehet, hogy ez is babafüggő, mint annyi minden, lehet, Samunak az tetszett, hogy történik vmi, amiről persze ő nem tudja mi, de izgi. :) Na, azt ki nem állhatta, amikor a saját szívhangját hallotta kívülről a ctg-n, mindig igyekezett lerúgdosni a tappancsokat. :) Daniról nem tudom ilyen egyértelműen, hogy mi zavarta, mi nem, már nem volt időm annyit figyelgetni őt, mint Samut... :( :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hát ez igaz, a második sajnos kevesebb figyelmet kap :( Bár őt meg várja egy nagy tesó, ami nagy előny!

Én néha sajnálom Ákit, hogy nincs kivel játszania. Bár nagyon sokat foglalkozunk vele, de mégis hiányzik még valaki...

Hát remélem ez a kicsi is annyira fogja élvezni az uh-t, mint Samu, mert most tényleg sokszor kukucskálnak majd be hozzá :)
gak
 
 


Dóri, azt akartam még kérdezni, hogy kávézol-e?
Mert én csak úgy bírom az éjszakázást. Reggel hulla vagyok.

Most anélkül élem mindennapjaimat és hát néha megesik, hogy délben én is elalszom. De ilyenkor meg annyira nem megy.
:)
gak
 
 


sziasztok, én általában minden éjjel jól alszom,meg amikor kicsik voltak a gyerekek akkor is jól aludtam,de nálam is volt,hogy mikor altattam a déli alvásnál én is elaludtam. :) Imádom ha egy baba nagy hajjal születik,nekem mindegyik jó hajas volt,de Alex a legjobban,akkora haja volt,mindenki csodálta. :) mit szóltok ehhez a nagy hóhoz? ez már szerintem sok.

mó73
 
 


sziasztok, mutatok egy képet amikor az ikrek születtek: Kép

mó73
 
 



Sziasztok!
Nekünk most sem jött össze a kistesó.Úgyhogy ráállunk a lakásszerzésre mert még nincs lakásunk.Remélem idén sikerül mert szeretnék már én is saját otthonba hazamenni.
Vendég
 


Hú, Móni ez kemény lehetett. Itt még mindannyian elég kicsik.

Szia Gitka! Most van a legnagyobb esélyetek, hogy lakáshoz jussatok. Az előrejelzések szerint 2011-ben kilábalunk a válságból. Akkor újra felmennek az ingatlan árak.

Mi tavaly vettük, de azóta már sokkal okosabbak vagyunk. (Így utólag a legkönnyebb)

Szerintem az fontos, hogy télen vagy kora tavasszal nézzetek, mert akkor látszanak a hibák (penész stb.)
Meg az is fontos, hogy ne legyen túl sok a hitel. Nekünk állítólag nem sok, én mégis úgy érzem. :(
gak
 
 


sziasztok, hát az jó lenne már ,ha kilábalnánk a válságból,mert most semmit nem lehet eladni.én is várom a tavaszt,mert 2 eladó telkünk van. amúgy utólag mindig tényleg okosabb az ember, mi az építkezés előtt eladtuk a panelt 3és fél millióért és 5 hónapra rá 8 millióra ugrott, a másik meg,hogy amikor vettük a telket 800 000 ft volt,rá egy évre 2 millió,és most 10-12 millió,és akkor mi csak egyet mertünk venni. :evil: hát ha az ember előre tudná mi lesz,akkor jobb lenne. :) nekem az autóm hitele ebben a hónapban jár le,hát végre,már épp ideje! :)

mó73
 
 


Mó, ügyesek vagytok, hogy kifizettétek a kocsit! :)

Gak, jó lesz a tesóval Ákosnak! :)

Helló, Gitka, hajrá lakás és kistesó!

Ma csak ennyi, mert nem volt könnyű ez a nap...

Azért nem jöttem, csak most, mert eléggé nehéz lett a napom... Röviden: az egyik nagyimat az autó csomagtartójában szállítottam sürgősen urológushoz (mert kiszakadt a katétere belőle, és vérzett), a másik nagyim meghalt. Szívelégtelenségben, légzési nehézségekben, keringésösszeomlásban. Leállt a szíve, újaélesztették, ismét leállt a szíve és másodszor már nem sikerült.

Hosszabban majd esetleg vmikor.

Így aztán már csak 8an vagyunk. És kevesebb lesz a dolgom. De nem így szerettem volna ezt... Meg alán nem is szerettem volna annyira...

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hú ez durva volt Dóri. Mind egy nap alatt. Még rémálomnak is rossz.

Sajnálom a történteket.
gak
 
 


Köszi!

Ja, nem válaszoltam: SOHA nem ittam még kávét. Nem szeretem az illatát sem. Szóval ez kávé nélkül megy így. :)

Na, megyek, mert annyira fáradt vagyok, hogy az érzéseim nem fognak rajtam. Asszem majd regggel már bírok majd sírni. Csak egy pillanatra volt időm gondolkozni, és nem tudtam leereszteni.

Isten áldjon mindenkit!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszi gak.De nem sok esélyünk van mert eddig az autót fizettük így nincs önerő.Anélkül meg lízingelni se tudunk.
Vendég
 


zdori őszinte részvétem.De tudod hogy mindig van kihez fordulni vigaszért."Az Úr csodásan működik de útja rejtve van...."
Vendég
 


gitka, ne veszítsd el a reményt. Ha nem idén, akkor valamikor biztosan sikerül. Van ismerőseim, aki 3 gyerekkel lakást bérelnek. Bár van egy tuti munkahelyük (misszionáriusok).:)
Szóval Isten biztosan gondoskodni fog rólatok. De azt gondolom tényleg törekedni és gyűjtögetni kell.

Nekünk autónk nincs, sokan azt hiszik ezért rólunk, hogy a Marsról jöttünk. Bár két gyerekkel ténygeg elég bonyolult lesz a BKV-s történet.
gak
 
 


A gondoskodásról jut eszembe.Kaptam egy ajánlatot de nagyon rizikós.Egy nagy bank területi képviselője lennék biztosítósként. De nem tudom mi legyen mert bár jó az ajánlat a mostani gazdasági helyzet miatt mégis veszélyes.Lehet ez a széles-út,keskeny-út helyzet.
Vendég
 


szerintem itt magyarországon diktatúra zsákmányolás megy,ez a fosztogatás. szörnyű. amúgy nekünk két autónk van,de nem luxus,de az tuti,hogy bkv-val nem lenne könnyű. :? most vissza emlékeztem az elmúlt 20évben milyen csalások voltak,először kezdték a kerge marha korral,aztán valami csirke influenza, sertés....,most h1n1,úgy hülyítik a népet,ahogy bírják,de én nem dölök be ilyeneknek. :roll: dori ti merre laktok? te is a dél-pestibe szültél?

mó73
 
 


gak amíg él az ember remél.Csak az a baj h míg nincs lakás nem vállalhatok új babót mert nem tudom hova tenni.Ez nem túlzás.Anyóséknál is laktunk most apunál de mindkét helyen van 1 szobánk és kész.Semmit nem tehetek úgy hogy nem szólna bele valaki.Ez zavaró mert mindenünk abban az egy szobában van így nehezen férünk.Én viszont szeretnék még nem csak egy gyereket.De a szülőkre már nem számíthatunk már nincs mivel segíthetnének.Mi még áprilisig fizetjük az autót aztán tudunk elkezdeni spórolni.Nem tudom meddig bírom még így.Ingázunk két család közt 70km majdnem minden hétvégén.Itt is vagyunk ott is.Ami kell az mindig a másik helyen marad véletlenül és én nem születtem nomádnak.Nehéz de sokat imádkozom egy kis segítségért.Remélem ez az állásajánlat nem része az Isteni tervnek mert a nagy rizikó miatt nem vállalom sztem.Nem akarom később megbánni.Sok pénzt ígérnek de most megyünk ki a gödörből és ha elvállalom és elbukom visszaesünk.Inkább lassabb ütemben haladjunk mint pofára essünk megint.
Vendég
 


Szia gitka!
Én nem akarok beleszólni, de valószínű én sem vállaltam volna el a munkát. Nagyon nagy rizikó most minden.
Hát sajnálom, hogy ez van. Anyósnál és szülőknél lakni nem túl jó dolog. Persze ismerek olyan családot, ahol ez van, de ott teljesen el vannak egymástól zárva. Így viszont nagyon nehéz. Annyit tudok mondani, hogy imádkozom értetek.
Nagyon nehéz, de talán minden helyzetben meg lehet találni az apró örömöket. Ezekre érdemes figyelni.
Akkor ezek szerint te már dolgozol...
gak
 
 


Még nem de májusban letelik a gyed akkor megyek vissza.Már ha lesz hová.Mert a munkáltatóm le akar lépni.Vagy átvesz a régi vagy nem.
Vendég
 


Igen, Mó, a Jahn-ban szültem. Miért, te is?

Köszönöm, Gitka, valóban csak Istennél van vígasztalás.

Remélem, mindenkinek jobban alakul majd ez az év, mint a tavalyi a terveiteket illetően... Azt persze sztem nem kell készpénznek venni, hogy jobb lesz másik kormánnyal... Csak abban bízhatunk, hogy Isten velünk. Mert hát akkor kicsoda ellenünk??? :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szia Dóri, én nem a kormány váltás miatt írtam, hogy vége lesz a válságnak... Elvileg a jelenlegi megszorítások hatására jönnénk ki belőle. Legalábbis elég sok pénzügyi szakember véleménye ez. Persze a pénz sokszor nem arra megy, amire mennie kéne...
De elvileg vannak törekvések.

A választásokról meg annyit, hogy fogalmam sincs kire lenne jó szavazni. Most biztos tök gáznak fogok tűnni, de az előzőt kihagytam.
A jelenlegi jelöltekről csak negatívat tudnék mondani.

Tehát ez így van, csak Istenben bízhatunk. Meg abban, hogy küld Őt követő politikusokat:)
gak
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: