Új privát üzeneted érkezett!

Szep jo estet mindenkinek :D

Tegnap sajna nem jutottam odäig hogy felnezzek a forumra :(
Nem gyözöm olvasni amit irtatok :)
Barätokkal görög etteremben voltunk, hät egy nagy hal tälat benyomtam, tintahal , räk, tzaziki es minden földi jo :)

Örülök , hogy mindenki jol van :)


Nälunk megerkezett a tavasz, ma kirobbanoan jo kedvem volt, es a tüneteim is enyhültek :)
Föztem egy nagy läbas gulyäslevest , tele finom zöldsegekkel, nagyon bezabältam :)

Irtätok az ultrahang vizsgälatokat.
Nekem is feläjänlotta a doktornöm, ha szeretnem, es aggodom hogy minden rendben van a picivel, van lehetöseg meg idöben vizsgälatot csinältatni :) itt 2 fajta vizsgälatot csinälnak a 12.-14. hetben.
Az egyik a nyak vastagsägät merik, az 70 eu , ez 70 %os megbizhatosägu, a mäsikat meg combitesztnek hivjäk, 190 eu , es ebben plusz meg a kromoszomäkat nezik hogy passzolnak e, ez 90% hogy kimutathato a rendellenesseg.
Jövöheten el kell döntenem hogy megyek e, es ha igen melyiket szeretnem mert idöpontot kell egyeztetnem :)

Hajni köszönöm hogy välaszoltäl a kerdesemre :)
Nem a biztositäs miatt erdekelne a pärod ällampolgärsäga, mint irtam en vällalkozo vagyok es mindent fizetek magam utän, mär lassan 10 eve :)
Mivel az en pärom is nemet, az erdelne, hogyha megszületik a picike, ö neki 2 ällampolgärsäga van? Vagy csak magyar ?
Mert Tom szerint (pärom ) lehet kervenyezni hogy nemet legyen.
En is most megyek haza februär vegen, en gyulai vagyok, alig värom a jo kis kolbäszokat, fini häzi sütemenyeket :) na meg a turo rudit :) a csalädom mindig jol felpakol :)

Nekem sajna legközelebb februär 15en kell mennem vizsgälatra, addig megöl a kiväncsisäg :(


Jo pihenest , jo etvägyat :)

Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Nitt: üdv az itthonlevősök táborában :) Gratula a picibogyóhoz :)

Yza: a 3d képeken ott a teljes neved felül, az első képen!Én is meglestelek ,csodaszép családod van :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Nitt gratulálok:)) Olyan jó Uh-ra menni igaz? én meg tegnap voltam:)))
Yza igen az UH képeden van felül.

Jah igen nekem még 20 nap az Uh-ig, vagyis 19, mert a 20on már megyek:)))

puszi csajok mindenki jó legyen:))))Amúgy nekem fejfájos napon van.

jah igen akartam kérdezni, valakinek pattanás? nekem jött ki a mellkasomon, pedig már régen volt nagyon...

Amúgy kinek hányadikán van a szülinapja??? Szívesen felköszöntenélek titeket, itt a csoportban:)) MINDENKI ÍRJA MEG:))))))))
Kezdem a sort, nekem sokára lesz, mert most töltöttem nemrég: nov. 27.

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 

 
 

Beus, ne is mondd, nekem még 15 nap :D áááááá :D

Nekem március 6.án lesz a szülinapom, nemsokára megint öregebb leszek egy évvel :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Szép estét!

3 éve hagytam abba a gyógyszert, azóta több pattanásom van egy hónapban, mint tini koromban összesen. Ezért ugyan ki van pattogva a nyakam,hátam, arcom,észre sem veszem, mert 27 éves korom óta ez van.
Én július 23-i vagyok. Egyébként egyenlőre Zigi szeptember 15-re van kiírva. Ez anyu szülinapja.
Nekem jövő szerdán lesz az első igazi UH. Mindenki azt meséli, mekkora a baba, nekem csak akkor dől el,dobog-e egyáltalán a pici szíve :)
Mindenki írja, hogy már kevésbé érzékeny a melle. Mi a helyzet a mellbimbókkal? Mert az enyémek engem megőrjítenek... rettentően fájnak.

Jó pihenést és szép álmokat Mindenkinek!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Sziasztok!
Nitt örülök, hogy mindent rendben találtak a vizsgálaton és a babus már igazán szép nagy :-)!!!
Evelyn én is hétfőn megyek dokihoz, akkor arra a napra is lesznek uh képek a csapatnak :-).
Varga Timi én ismerem a békéscsabai októberi kolbászfesztivált, idén elmegyünk ha törik ha szakad, ugyanis unokatesómék be akarnak nevezni :-). Hmm mit nem adnék egy csabai frisskolbiért ... én ma resztelt májat csináltam, szomszédom hülyének nézett, hogy azt tilos enni, de nem tudta megmondani miért. mondom tudom az A-vitamin miatt, de ma nem vettem be a terhesvitamint csak a calciumot és narancsot ettem a folsav miatt... Remegtem a májért, ugyhogy azt ettem. Nem tudom van e köztetek olyan aki terhesen cukros volt, én sajnos igen. És teljesen be van bolondulva a szervezetem mert az éhgyomri cukrom frankó, erre ettem egy mini szelet kenyert sonkával és paradicsommal és mindjért felment a legfelső határérték felé .-(. aztán délután bevágtam egy lekváros meg egy túros fánkot még cukormáz is volt a tetején és semmi baja ne volt a cukromnak, ki érti ezt??? mert én nem!!! 2x is megmértem, de totál ok volt.
Yzabella bevallom én is megkerestelek a facebookon, nagyon szép családod van, helyesek a kis szöszke fiúk :-). Te is nagyon csinos nő vagy. :wink:
Ja tényleg Timi az állampolgárság miatt, mi akkor még nem voltunk házasok, de már előtte elintéztük a papírt, hogy a férjem nevét kapja a lányom. Születés után Magyarországon is be kellett jelentenem az anyakönyvezetőnél és minden papírját megcsinálták, az is el van intézve, hogy kettős állampolgár, de német útlevele van. Gondolom nektek nem lesz ennyi papírmunka mert házasok vagytok. Én nyakitarkóredő mérésre az első nagy screening-re 12+3 hetesen megyek. Nálunk az a nagy uhval együtt azt hiszem 150 euro. De egy hatalmas tv-n nézhetjük meg a babánkat, színesben... minden ujjacskáját megszámolják, már nagyon várom. Nálam sosem mondták vizsgálaton, hogy tuti kislány mert takargatta magát és csak a csípőcsontjából saccolták, hogy kislány lesz. Most nagyon izgulok, kíváncsi vagyok nagyon... még 5 nap
Jó ötlet a zárás 12 hetesnél, szívesebben raknék fel én is képeket. egyszer már megjártam, hogy levették a képemet és jóshoz küldözgették aki azt mondta sose leszek terhes... -ez a facebookon történt meg :-(.
Beus, sajnos nekem is van pattanásom, ebben a korban már ciki, a mellem közt vannak furi apró kiütések és nagyon durva de a hátamra is nő néha egy egy, pedig az aztán már tényleg a legutolsó :evil: . Az arcomon is van néha...
Ma székrekivel indult a napom estére meg hasmenésem lett, na még ettől vagyok kiakadva... tiszta bolond a szervezetem...
szép estét mindenkinek

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Kriszti az én mellbimbóm alig érzékeny.
Beus lemaradt a szülinapom február 8... 36 leszek :cry:
hajni999
Németország
 
 
 
 


Szia! Igen én vagyok Forgine :)

Szóval hétfőn doki, nagyon várom már...
Örülök, hogy rendben vannak az uh-os kismamik, jó ilyeneket olvasni! :)
forgine
 
 


Sziasztok!

Szilvi a fejfájásra illetve keményedésre is és sok másra is nagyon ajánlotta a barátnőm a SCHÜSSLER SÓt ,ez nem is drága és ami fontos szerintem hogy homeopátiás , neki a nőgyógyásznál ajánlotta az asszisztens aki már évek óta szedi itt az oldal linkje olvassa el akit érdekel én tuti kifogom próbálni :)
http://bolthely.hu/arcanum/id/03465_Mag ... ER_SO_Nr_7

Én július 26án leszek 27 éves :(

Jövőhét csütörtökön megyek a nőgyógyászhoz és már kíváncsi vagyok mekkorát nőtt a babóca :)

Kép
Kép
Kép
eny86
Szigetszentmiklós
 
 


Én 11dikén megyek 12hetes uh-ra ha nem tudja meg mondani a nemét 13hetesen megyünk 4d-re :D
Vendég
 


Sziasztok!

Reggel nem voltam rosszul,, így nagy boldogan bevettem a duphastont és a magnéziumokat egy bögre tejjel. De a tej dobozízûnek bizonyult, és már vetõdtem is a mosdóba! Jajjj... nade ezt vártam, most örülök, hogy rendben mennek a dolgok.

Tegnap este viszont kicsit megint megijedtem, többet mozgolódtam és ismét volt valami rózsaszínes folt a bugyimon. Egyre inkább kezdek belenyugodni, hogy itthon lesz a helyem. Amúgy nagyon furcsa nekem ezt elfogadni, mert amúgy meg olyan vagyok, aki soha nem beteg, hetente min. 4-szer edz és a kajára is mindig odafigyelek, mindig is erõsnek éretem magam és most meg annyira nem irányítom a saját testemet! Ez a kis élet eldöntötte helyettem, hogy márpedig most CSAK vele foglalkozzak.... :)

Ti hogy keltetek ma, kismamik?
szilva83
 
 


Szilvi!
Sajnálom a rossz indítást.... Én fél ötkor keltem iszonyatos émelygésre... Próbálj visszavenni kicsit a tempóból - azt mondják, az első 12 hét nagyon meghatározó.

Az itthonléttel meg lehet barátkozni... Még nem tudom, hogy de biztos meg lehet. :) Én is nagyon aktív életet éltem, bár nem mondom, egy kétéves mellett azért annyira nem lehet unatkozni... Szóval én valami nyelvtanulás-félén gondolkodom...

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Szép jó reggelt:)

Nekem lehet kimarad a "hányós időszak", még egyszer sem volt, bár általában a reggelimet félbehagyom, mint ma is mert egyszerűen nem bírom megenni, nem kívánom...
Írtam facebook-on a védőnőnek, hát igen a modern világ:)) Mondta szeretettel vár hétfőn délután:) úgyhogy most a hétfőt várom, tudjátok csak közeli célok, bár azt is várom, h már velünk legyen a kisbabó, de az még messze van:))))))

Amúgy lehet én vagyok itt a legfiatalabb, 23 lettem még csak novemberben...

További émelygésmentes napot mindenkinek:)))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


nekem a hányás hányinger 7hétben kezdödöt a 8dik végéig :D
Vendég
 


Beus!
Ez irigylésre méltó... Nekem most két héttel korábban kezdődött, mint az első terhességemnél, reggeltől estig tart és az előző két várandósságom alatt nem ért véget a 12. héttel... Szóval én a túlélésre játszom. :)
De jó, akkor lesz kiskönyved. :)
Én is épp most futottam vele össze, mondtam neki, hogy nem akarom elkiabálni, de remélem, hamarosan megjelenek nála... (Mondjuk én a 10. hetet megvárom - nem tudom, miért az előző kettővel is akkor mentem).

Ja, és 30 múltam nyáron... :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!8)

Nagyon szörnyű éjszakám volt.Kezdve azzal,hogy este nem akartak menni aludni a gyerekek.A nagy 8-kor elaludt,de a kicsi még fél 10.-kor is szaladgált a házban.3x vittem altatni,de semmi. Aztán nagy nehezen elaludt.
Mentem én is aludni,éjfél körül a nagy átjött hozzánk és tudni kell,hogy úgy alszik,hogy közben csapkod a karjával,ahogy keres engem az ágyba.Ezt megelégelve megfordultam és az ágy másik végébe,lábnál aludtam.Akkor meg az én lábamat fogdosta. :D
Tudtam aludni 1órát,mert 1-kor jött a kicsi,hogy kér tejitalt.Megcsináltam neki félálomba,visszaraktam aludni.Majd 5kor a nagy kért tejitalt,megcsináltam visszafeküdtem.6-kor megint a kicsi. Szóval kész voltam reggelre. Szerencsére a kávét ágyba kaptam.
Ráadásul éjjel ahányszor kelnem kellett azt hittem elhányom magam annyira rosszul voltam.Reggel ugyanez,folyamatosan.Esküszöm már örültem volna a hányok is hogy legalább megszűnjön ez a rossz közérzet. :?

Hát halljátok tényleg vége az inkognitómnak!!!
Köszi,Beus23 és Hope1987 hogy elmondtátok,nekem fel sem tűnt,hogy ott kacsint a nevem...Véletlenül maradt rajta. Mindegy most már!:lol:
Na de akit érdekelek az már megismerhetett. :) Már fotót sem kell kirakjak!! :D

Vargatimi! Nálunk is olyan szép idő van tiszta tavasz 8-10fokok és kibújt pár hóvirág!!!Jajj őket nagyon szeretem!!! Amikor megjelennek,akkor már nincs messze az igazi tavasz. :D

Nekem okt.16-án van a szülinapom 29éves leszek idén.
Na jó most már jó lenne a zárt csoport!! :D

Nekem 4nap múlva kedden UH. már nagyon várom...:)
Úgy látom jövőhéten majdnem minden napra jut egy UH.!!Vagy 1napra több is.. ;)

Beus23: Nekem is pár hete van pár pattanás a hátamon,de nem sok.Én tinikorom óta nem vagyok egyáltalán az,úgyhogy nekem feltűnő.

Katinkababa:
Ez nagyon tetszett!!! :D "Szóval én a túlélésre játszom." :lol:

Szép napot mindenkinek!!!

JA még annyi úgy látom pókica csinálta a csoportot így ő tudja zárttá tenni!!

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!
Hamarosan mindenkinek véget ér a hányingeres időszak. Nem akarom elvenni Beus kedvét, de nekem a 7. héttől kezdődött és most már meg elmúlt teljesen szóval, lehet megúszod lehet lesz egy pár hétig mégis.
Múlkot belekezdtem a nyaralós témába és kérdezte valaki, hogy meddig lehet repülni, én úgy tudom kb a 34. hétig engedik a repülőtársaságok.
Én a párommal nagyon szerettem utazgatni, sokszor ha tehettem elkisértem az üzleti útjaira is, leírom sorban merre jártam Laurával a pocakomban:
8 hetesen Ausztria
13 hetesen Majorka (anyóssal), repülő
16 hetesen Svájc
20 hetesen Franciaország, repülő
26 hetesen ismét Ausztria
összesen 4x voltam Magyarországon, ez 6 órás utat jelent és utoljára 33 hetesen. -szóval mi sokat mozogtunk pocakosan. De természetesen nem voltam veszélyeztetve. Szilva írtad, hogy te is sokat spórtolsz. Teherbeesés előtt én is rengeteget mozogtam, csak szülés óta vagyok ilyen lusta. Sportolás ide vagy oda, olyan borzasztóan narancsbőrös lett a testem, hastól bokáig, hogy hihetetlen volt. Állítólag a szövetek lazulnak, hogy jobban viseld a terhességet, nem tudom, de még a vádlim is narancsbőrös lett. Pedig minden nap jöttem, mentem , cipeltem, kis vízi torna terheseknek, jóga, sok séta... otthon terhestorna.. és mégis. ...
Most a 2. babával Dubaiban karácsonyoztunk 6 hetesen, és utólag olvastam, hogy folsavhiányt okoz a sok napozás :-(. Igaz ettem narancsot meg terhesvitamint, de napi 4 órát napoztam így is.... mindig van valami amiért aggódni kell, már olyan elegem van, de majd hétfőn kiderül az uh-n. még 4-et kell aludni :-).
Yzabella ismerem én is a lábvégi alvást, hát nem semi éjszakád volt, de szerintem a gyerekeket is megzavarta ez a melegfront. Nem gondoljátok? legalábbis az enyém nappal olyan kis bolond és hisztis. Laura is átjött hajnal egykor hozzánk horkolni, de én egész éjjel nem aludtam mert a redőnyt verte a szél :-(. Ugye 10 évesen már egyedül fognak aludni a szobájukban :-)
Legyen mindenkinek szép napja. Ja olvastam én is, hogy sok uh lesz a jövőhéten!!! :-)

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Jesszus, én csináltam a csoportot? Tök hülye vagyok, azon gondolkodtam mikor írtátok a zárttá tételt, hogy vajon ki nyitotta, aztán megnézni már lusta voltam. :lol: :lol: :lol:
Oké, a 12. héten zárttá teszem. Na de kinek a betöltött 12. hetén? :lol: Mert elég nagy különbségek vannak.

Még néhány hozzászólás hátravan, de annyira hányingerem van, hogy a monitor nézése mintha még rosszabbá tenné. lehet már hallucinálok. :shock:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


sziasztok. jelenleg korhazbol irok telorol. sajnos reggel verezni kezdtem. fenyegeto veteles miatt bent tartanak 3 napot. volt uh a pici jol van szive dobog mar 18mm. egyenlore csak imadkozni tudunk h igy is maradjon :(

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Szia Hope!!
Szorítunk értetek minden rendben lesz, nyugi, írj mindenképpen holnap reggel h mi van!!!!

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


pókica!

Nem tudom kinek a 12.hetét nézzük,gondolom akinek a legkisebb terhességi hete van...hmm...nem is tudom ki,de van aki a 6.hétben jár...vagyis 6+.... Na akkor még 6hétig nyitott lesz?!! :D

Akkor zárjuk akkor ha valaki eléri a 12.hetet!!!:) És majd "kopog" ha valaki csatlakozni szeretne... :D Mit szóltok?? :)

Nálam dél óta semmi izgi változás,annyi hogy egész nap rosszul voltam a frissen főt kávé szagától egyenesen ájulás közepette.Pedig imádom amúgy!!

Na meg reggel olyan fura volt néztem a hasam és olyan volt mintha az éjszak alatt eltűnt volna hasam,na ez most jó hülyén hangzik,tehát kisebb lett.De napközbe ugyanúgy kiugrik csak reggel volt ilyen lapos pocak,kicsit azért megijedtem,hogy hova tűnt.

Jövő héttől én is iszom a kalciumot szerintem.

Ma néztem a DM oldalán hogy van saját kismama vitaminjuk A-Zig Mama vitamin 60db-os ár nélkül volt,mert csak termék ajánló volt. A mostani Dm újságba meg van Kálcium magnézium tabi...majd azt is megnézem ha megyek. Úgyis kell vegyek Pocakkrémet...találtam egyet még itthon,de egy icipici van csak benne.

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Pókica szerintem olyan 2 hét aztán zárttá lehet tenni akkor már mindegyikünk közelebb lesz a 12. héthez valaki meg már túl is lépi...addig is megadjuk az esélyt az újabb csatlakozóknak nem? Vagy legfeljebb tűzzük ki a márc. 1-vel nem? Vélemények?

Yza, igen nekem is már vagy 6 éve biztos nincs most tele vagyok de egyik napról a másikra múlik és előjön...:)

Hajni, hát nekem most alig van valamicske tünetem és hülyén hangzik de örülnék, ha egy kicsikét érezhetném, h terhes vagyok, nem hányni akarok éjjel nappal, de legalább reggelente egy enyhe émelygés minden nap:) De anyukám sem hányt, pedig 3-an vagyunk tesók...

Viszont most farkaséhes vagyok!!!! Úgyhogy megyek is vacsizni!!

HOPE GONDOLUNK RÁD, SZORÍTUNK ÉRTETEK, FEL SE KELLJ A KÓRHÁZBA!!!!
pusziiii

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


hope meg a drukk és nem lesz semmi baj! :(
Vendég
 


Hope!!

Most,hogy elküldtem a hozzászólást látom,hogy mit írtál!:shock:

Nagyon szorítok nektek!!! Biztosan minden rendben lesz,ha kórházban vagy ott biztosan jó kezekben vagy és mindent megkapsz ami most kell ahhoz,hogy a jól legyetek.

Gyógyszert kaptál?
Tényleg nagyon szorítok érteket és gondolok rátok!!

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


igen kapok magneziumot folyamatosan meg kaptam nospa injekciot. mar csak halvanyan barnazok de meg mindig giorcsol a hasam :( csak az nyugtat h lattam uhn es halottam a kis szivet.

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope remélem minden percben jobban vagy és nem lesz semmi baj, már kezelnek, és csak pihenj sokat. Gondolunk rád és üziz még lefekvés előtt, hogy mit mondanak a dokik, majd reggeli vizitről is írj. Jobbulást neked!!!!
Én úgy gondolom, hogy vagyunk jó páran és most is zárhatnánk, már így is van nagy különbség a hetek közt és legalább már azért jobban ismerjük egymást. szép estét mindenkinek

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Hope!
NAgyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen.

Én is benne vagyok a zárttá tételben. :)

Yza!
Reggel még én is lapos pocival kezdek, estére meg úgy nézek ki, mint Balázzsal 12 hetesen.... :)

Nekem is brutál hányingerem van.... és hülyeségeket eszem. MOst épp sima krumplipürét csináltam...

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!!!
Hát nincs semmi jó hírem nekem sem!!!
Hajnalba begörcsöltem és elmentem reggel uh-ra a dokihoz!!!
Van egy haematoma a petezsákon ami ugyan még nem vérzik de szigorú pihenésre vagyok íttélve mert vetélés gyanús!!! Azt mondták hogy ha nem vérzik akkor remélhetőleg nem lessz probléma!!!A pici amugy rendben van és gyönyörüen fejlődik ja és könnyfakasztóan gyönyörűséges a szívhang!!!
Na de itt jön az én problémám!!! A munka hely!!
Az bizony nekem nagyon necces,ugyanis annyira rohadékok hogy a szerződéseket csak 3-6 hónapra hosszabbították mindenkinek!! És ez mindig így van!!! Éppen ezért mindig az van hogy ha valaki terhes lessz akkor azzonnal elküldik!! Most nem tudom mi a francot csináljak!!! A főnökkel beszéltem hogy babát várok és mit csináljunk,hát nem kecsegtetett semmi jóval,de azt láttam rajta hogy ő próbál segígeni,de nem nagyon tehet semmit a FELETTESEIVEL szemben!!! Csak én attól félek csajok ha most még nem tudom húzni egy picit a táppénzig akkor bizony elküldenek!!! Mert eddig MINDIG igy volt! Ezért tettem fel azt a kérdést hogy mi lenne ha szabadságot kapnék!!!!!!?????? Hát erre azt a választ kaptam hogy mivel Áprilisig van a szerződésem így időarányosan nem tudja hogy fogja megoldani de megpróbálja!!!!!!!!!!!!!!!!Így még holnap,vasárnap és hétfőn is be kell mennem hogy mencsem ami menthető,ja és kikímélnek ugyan a csajok de ugye a kereskedelembe nem olyan egyszerű kikimélni!!!

Hát nyilván a pici egészsége a legfontosabb de ugye pénz a muna is fontos a gyed miatt!!! Teljesen kétségbe vagyok esve!!!!!

UTÁLOM EZT AZ EGÉSSZ ROHADT szarságot(bocsánat)

Remélem nektek szupi a munkátok és nem csinálják ezet veletek!!!!

Kép
evelin241
 
 


sziasztok!
Sajnálatal olvatsam ezt a sok rosz hírt Hope szorítok neked nagyok , evelein neked is . Sajna tudom milyen . Szerencsére én jól vagyok , ma kaptam meg a vizsgálat eredményeit mivel tegnap nem volt jó a nyomtató , a baba 30 mm és 2.5 gramm most vagyunk 9 . Hetesek :-)
Holnap lesz az én drága , nagy hercegem Zsiga 6 éves , durva bele gondolni , hogy már ennyi idős emlékszem 6 éve ilyenkor már a kórházba voltunk , és 02.01 01:10 4300 grammal és 58 cm megszületet . Holnapi nagy nap lesz , az ajándékaegy lego , és egy autó pálya .
Mai nap nagyon jó volt , egy hatalmas kő eset le a szovemről mikor kiderült , hogy minden rendbe a pocaklakóval . Itt is nagyon meleg volt , a fiúkra elég volt tavaszi kabátot adni , egy hatalmasat sétáltunk . Ma elő keretsem a fiúk ruháit vagyis csak átnéztem , hogy mi használható es mi nem :-)
Remélem mindenki jól van .
Azt akartam kerdezni , szerintetek normális ha olyat érzek mintha rugdosna vagyez csak ilyen idegi valami?
nimrodzsiga
Nagylengyel
 
 


Hope, tényleg szorítuk nektek, amint megtudsz holnap valamit, vagy ha minden oké írj ám!!!

Evelin ez tényleg egy rohadt nagy szemétség!! (már bocsánat) De teljesen egyetértek veled, kell a gyed így van. Csak tudnak valamit alkotni... veled meg reméljük akkor minden rendben lesz, legfeljebb amikor tudsz vízszintes!!
Bár én magam ura vagyok úgymond, saját magam fizetem a járulékomat is, de dolgozni kell, nekünk is kell a pénz, jún.-ba megyek táppénzra de ugye annak is egy részét én fizetem, de ugye kevesebb az mint a járulékom, de dolgoznom kell, szerintem szülésig fogok is, még ha csak napi 1el...
Majd írd meg meg tudták e oldani ezt az egészet.

Igazából, ha megszavazzuk ami nagyon úgy néz ki, szerintem is elegen vagyunk zárttá lehet tenni, főleg azért nem tudom h vagytok ezzel, de elegen vagyunk ahhoz, h tényleg mindenki történetét nyomon tudjuk követni, ill. "megjegyezni" , mert ha nagyon sokan leszünk nem lehet már nyomonkövetni, kivel mi van. Meg mi már ha úgy vesszük 2 és fél hete együtt vagyunk kb. 1-2 ember kivételével, de ők is felzárkóztak:))
Szóval ahogy gondoljátok.

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Evelin, sokszor olvasom azt, hogy a hematomák simán felszívódnak, biztos minden rendben lesz, de a munkahelyed az tényleg aggasztó. De nagyon úgy fest, a főnöködben van minden reményed, reméljük a legjobbakat hozza ki neked!!!
Zsigának sok boldog szülinapot kívánok!!!
Hope minden jól alakul???

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Hope, remélem jól vagy és mostanra már megnyugodhatunk, szurkolunk itt Nektek ám jó sokan!

Evelin vigyázz Magadra és Pindúrra, remélem sikerül valamit kitalálnotok a főnököddel. Lehet hülye kérdés, mert én nem értek hozzá, de ha veszélyeztetett terhes vagy, akkor nem írhatnak ki már most táppénzre és akkor a cég már nem tudna mit tenni?

Zsigának nagyon boldog születésnapot!

A zárttá tétel csak rajtatok múlik, én benne vagyok.

Vigyázzatok Magatokra lányok! Nyugalmas éjszakát és szép álmokat mindenkinek!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék, 10 hetes vagyok mensi szerint, de picit kisebb a koránál, valószínû szept. elején lesz a szülés. Van egy 5 éves kisfiam, már nagyon vártuk a picit. :)

Azért csak most merek jelentkezni, mert 8 hetesen, a kimaradt mensim idején vérezni kezdtem (ahogy olvastam sokatoknak volt sajnos kisebb vérzése), és nagyon aggódtam. Meg persze még most is... amíg meg nem születik egészségesen. ;) Olyan fura, elsõ gyereknél semmi aggódás nem volt bennem, ugye nem hallottam rémtörténeteket, jóformán semmit nem tudtam a terhességrõl. Így utólag azt mondom jobb a boldog tudatlanság.

Hope!
Nagyon szorítok, hogy neked is csak a mensi miatt legyen a vérzésed és holnapra híre-hamva se legyen!!!!!

Szép estét!
csipkebogyo33
 
 


Szép jó reggelt!!!!

Kriszti:Eltudok menni táppénzre csak a munka szerződésem az nem végleges és bármikor elküldhetnek én ugy tudom!!!

Hope remélem minden rendben van drágám!!!!!!!!

Amugy most nincs panaszom,teljesen jól vagyok,ja és a cici fájásom is már szinte teljesen elmult!!! Nektek fáj még???
Erről a haematómáról olvastam hogy sok pihenést igényel és az lehet vele a probléma hogy megakadályozhatja a pici fejlődését és növekedését!!!
Jaaaaaj remélem nem lessz semmi probléma!!!

Ezt a zártá tételt én is díjjazom!!!!!De ez hogy lessz utánna? Hogy fogunk tudni feljönni ide?(lehet hülye kérdés de én nem tudom)

Szép napot mindenkinek!!!

Csipkebogyó üdv!!!!

Kép
evelin241
 
 


Hope, csak most olvasom! Remélem minden rendben van már, elmúlt a vérzés és a picikével együtt már jól vagytok! Írj amint tudsz, gondolunk Rátok!

Evelin, én is úgy tudom hogy a hematóma sok esetben nem okoz gondot. Mindenképp a táppénz lenne szerintem jó megoldás, mert a szabi alatt kirúghatnak.

Csipkebogyó, üdv köztünk, gratulálok a babához! Alkalomadtán készíts Te is vonalzót. :wink: :D

Huh, én éjjel alig bírtam aludni, órákat fenn voltam. Hányingerem is volt, csak forgolódtam.
Nekem este és reggel is óriási a hasam. :cry:

Utánanézek a zárttá tételnek, még nem csináltam ilyet, de keresek róla infot. Szólok amint kiokosodtam. :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


jo reggelt. alig aludtam az ejjel iszonyu fejfajas es h hanyinger gyotort. ma reggelre mar jobban vagyok mar nem gorcsolok es a barnazas is szunoben.hetfoig kell bent maradnom akkor megint uh es ha minden oke johetunk haza. addig is szigoru fekves meg otthon is. remelwm a hetfoi uhn minden rwndben lesz.

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Szép Jó reggelt!

Hope,remélem ma reggelre már minden probléma megszűnt és jól vagy!

Csipkebogyó, üdv itt. :)

Evelin tényleg nem akarok hülyeséget mondani, de én valahol olyat olvastam/hallottam, h táppénz alatt nem rúghatnak ki, mert akkor valamilyen fajta védelem alatt állsz. Az előfordulhat könnyen, h ha táppénzről visszamész azonnal kirúgnak, de amíg táppénzen vagy, addig nem. Ennek nagyon gyorsan kérdezz utána (van HR-es ismerősöd?) és írasd ki magad, ha így van.

Pár napig rendben voltam, most megint nem kapok levegőt rendesen. Lövetem sincs, mit csináljak, szerdán lesz UH-m, várjak addig és akkor szóljak a nőokinak vagy menjek el a háziorvosomhoz?

Szép és aggódásmentes napot mindenkinek!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Hope!
Örülök, hogy jó híreket hallunk felőletek. :) Aztán pihenj sokat!

Csipkebogyó!
Isten hozott. :)

Hányinger tartja magát, a reggeli tisztába tétel férjuramra hárult... :)

Evelin!
Még valami: ÍRÁSBAN jelentsd be a terhességed a munkáltatónak, innentől illet meg bizonyíthatóan védelem.

Nimródzsiga!
Istenke éltesse - holnap - a Te kis herceged. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!
Hope örülök, hogy minden rendben csak pihenj tovább!!
Csipkebogyó üdv itt :-).
Azt akartam kérdezni minden olyan anyukától akinek már a 2. babája vagy atöbbedik jön, hogy mikor éreztétek először a baba mozgását a 2. terhességnél. Én a Laurát 16 hetsen éreztem először, amikor a keresztlányom belerohant a hasamba, piszkosul haragudtam :-(. Utána kis csiklandozást éreztem és olyan buborékfelszállást... gondolom szegénykém is megérezte, hogy egy 10 éves gyerek a hasamba rohan. Aztán sokáog semmi és az első igazi rugást meg 18+5 hetsen, na onnan minden nap. most nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor fogom érezni az első mozgást, mert azért valljuk be ha minden nap mozog a pici akkor igazán megnyugtató máér az is.
Csipkebogyóval egyet értek, jobb a boldog tudatlanság, én is szét aggódoom magam, jobban mint az elsőnél :roll: .
valaki írta hogy mint ha 9 hetesen érezné hogy a baba mozog. nos ilyenkor már tényleg mozog, de alig 4 cm és valójában elvileg nem lehetne érezni, de manapság semmi sem kizáért. ezért jutott eszembe a téma, hogy babamozgás, írjátok le légyzsi a tapasztalatotokat.
Szép napot mindenkinek!!! Még annyit hogy mostanra nekem már semmi terhestünetem sincs, még pisilni is alig járok, talán azért mert a méhem már feljebb ment a hugyhólyagomról, lehet, a cicim se fáj extrémül, csak jól megduzzadt, se hányinger, se fejfájás, semmi. Még 3-at kell aludnom uh-ig :-).

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap valamiért elment itthon a net, így csak most látom, mennyi minden történt!

Hope, most már biztos nem lesz semmi baj! Szerencse, hogy idõben bementél. Nagyon szorítok!

Evelin, tényleg járj utána ennek a táppénz-dolognak, én is úgy tudom, hogy amíg táppénzen vagy, nem rúghatnak ki. Pihenj, amennyit csak tudsz! Az egyik kolléganõmnek is ilyen haematómája volt, de már szerencsésen betöltötte a 12. hetet, de neki is feküdni kellett, mert amint felkelt, megint bevérzett. Nagyon vigyázz magatokra!

Sajnos nekem sincsenek jó híreim. Mivel nekem nem mondta a doki, hogy nem mászkálhatok, ezért persze szoktam sokat feküdni itthon, de tegnap meglátogattam anyukámat. Odafelé elvitt a párom, de vissza busszal jöttem és gyalogoltam kb 10 percet meg álltam is kb annyit, és éreztem, hogy valahogy fáradt lettem. Közben meg anyunál már éreztem, hogy hasmenésem van. Mikor hazaértem, rögtön elrohantam a wc-re és láttam, hogy már megint ott van a bugyimon 3 kis folt vér.... Azt, hogy görcsöl-e a hasam, nem tudom ráadásul, mert a hasmenés miatt folyamatosan mozognak a beleim. :S Remek kombó! Azért gondolom, ez olyan, hogy észrevenném...
Most hívtam az orvosomat, egyre megyek hozzá. Remélem, mondja majd, hogy nincs semmi baj. Azóta nem vérzik egyébként. Most is mozognak a beleim és ányingerem is van nagyon... Az a baj, hogy egyszer olvastam, hogy a vetéléssel járó görcs is hasonló. De nem fáj.... Fogalmam sincs.

Most amúgy ezért sem merek kikelni az ágyból és azért sem, mert akkor hánynék szerintem.

Hát, azért nem egy fáklyás menet ez a terhesség, azt kell mondjam, de biztos nem lesz semmi baj végül! :)

Kép
szilva83
 
 


Hope, nagyon örülök hogy úgy néz ki minden rendben! Pihenj csak sokat!

Hajni, úgy várom már hogy nekem is elmúljanak a tüneteim!
Az első babánál én is sokkal kevésbé aggódtam. Most meg az bánt, hogy nem élem át úgy ezt a terhességet mint az előzőeket vagy akár a harmadikat is. Olyan rutinszerű minden, nincs azaz izgalom, fokozott öröm. Nem is tudom hogy írjam. Tehát a várandósság filingje hiányzik. :cry: A magzatmozgások pontos idejére már nem emlékszem csak arra, hogy mindháromnál a 16-19 hét között volt az első.

Attól a naptól kezdve hogy az orvos kiírt táppénzre, védetté válasz és nem bocsájthatnak el. Az hogy Evelin, a Te esetedben ez meddig tart, tehát a szerződésed lejártáig vagy még utána is, azt nem tudom. Én azért mentem még 6 hetesen táppénzre, mert a cég ahol dolgozom felszámolás alá került és a táppénz alatt nem bocsáthatnak el.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Hajni!
Én másodszor már a 13-14. héten határozottan éreztem. :) Emlékszem, névnapi ajándék volt.

Szilvi!
Pihizz sokat - nem lesz gond. Ilyenkor mehet extra adag magnézium is - kórházban is azt adnak ilyen esetben, mert lazítja a méhet. (Szerintem a Magnerot a legjobb - abból mehet napi 2 szem (1000 mg), de szükség esetén akár duplázni is lehet).

Pókica!
Majd megjön a várakozás is. De valahol természetes, hogy minél többször élsz át valamit, annál kevésbé hat az újdonság erejével. De amint mozogni kezd, jelet ad a létezéséről, meg fog ez változni.

Én egyelőre csak az aggodalmat érzem... Ez új, mert az első kettő terhességemnél az első 12 hétben semmi, de semmi gond nem volt... :(

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Hope! Örülök, h már jobban vagy és kezd minden helyre állni!!!
Szilva érted szorítok ma a dokinál!!!

Jajj csajok már én is annyira izgulok értetek is meg magamért komolyan, már rettegek wc-re menni remélem a 12. héttől már "élvezhetem" a terhességem...
Én is pihenek mostmár 4kor csinálok hajat addig szerintem fekszem...

Hajni, nekem még 18at kell aludni, kész gyötrelem azt kivárni...

Jah igen már megint rémálmom volt...lehet hogy sokat gondolkodom...azt álmondtam már megint h elvetélek, hihetetlen...

Aki teheti és amikor csak tud feküdjön, hátha meg tudjuk előzni a bajt, én is már az összes szabadidőmet vízszintesbe töltöm...

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Fáj nektek a derekatok? Nekem állandóan, tompán.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica fáj ám! Állítólag a progeszteron lazítja az ízületeket és emiatt van.

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Köszi a sok választ a babamozgásról. Én már napok óta tapogatom magam, hátha érzek valamit kivülről, mert azt olvastam a 10. hét után a baba megérzi ha az anya odateszi a kezét a hasa aljára és odakúszik :-). Mondjuk tudom korai, csak hát olyan türelmetlen vagyok én is már. Szilva pihenj te is sokat és mindenki aki teheti. Tegnap délután olyan álmosság kapott el, hogy megkértem a lányomat hagyjon picit aludni és nézze szépen a mesét. egyszerűen nem tudtam ébren maradni, fél órát engedélyezett, de ez is valami.
Nekem nem fáj a derekam. De még fájhat :-) később. Állandóan éhes vagyok, tegnap egész nap ettem, de komolyan óránként!!! :shock: nem lesz ennek jó vége
Pókica értem, hogy miről írsz, engem az első terhességnél annyira megszállt valami olyan boldog voltam, felhőtlen, nem is gondoltam mennyi veszély leselkedik rám. Peidg akkor volt itt sertés influenza... Annyi időm volt magamra, aludtam amikor jól esett. De most sokszor este jut eszembe, hogy még nem is szóltam egy szót se a pocakhoz. Tegnap a lányommal énekeltünk neki egy altatódalt, megint magától adott a pocakra puszit és jó éjszakát kívánt neki. aztán vagy negyed óráig kántálta az ágyban a dalt, de nem tudjuk a végét, segítenétek? - Tente baba tente, aludj szívem szende, és mi tovább költöttük kicsi ingo bingo, pici rózsa bimbó. de nem ez az igazi... tudja valaki

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Hajni én csak ezt találtam:

Tente, baba, párnára,
Kicsi kutya szalmára,
Tente, baba, tente,
Aludj szívem szentje.

Aludj kicsi, aludjál,
Szép álmokat álmodjál!
Aludj ingó-bingó,
Kicsi rózsa bimbó.

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Köszi a fogadtatást! :)


Evelin: ha bejelentetted a terhességet, nem küldhetnek el! Mennyivel szülés elõtt járna le amúgy a szerzõdésed? Remélem tudsz pihenni, hadd szívódjon fel az a hematóma.

Pókica: úgy tudom a zárt csoportokat Dia, a fõmoderátor hozza létre, de neked kell õt megkérni, mert te vagy a topicindító.
Oké, csinálok vonalzót ;)

Szilva: drukk mára!
Nekem pont a sok magnéziumtól voltak iszonyat hasgörcseim és hasmenésem, van aki érzékeny rá.

Hajni: számomra is hihetetlenek az olyan sztorik ahol már 8-9 hetesen érzik a mozgást. :/ 2-3 centis a magzat.... 12-13 hetet már elhiszem, ott 5-7 centisek, több erejük is van :)
A kisfiamat 16. héten éreztem elõször.

Hope: csak így tovább!

Nimródzsiga: boldog szülinapot a fiacskádnak! :D

Katinkababa: hányinger nálam is állandó a 6. hét óta, minden reggel epét hányok :S De ez pont így volt az elõzõ terhességemnél is 16. hétig, pont amíg megmozdult... Legalább talán minden ok.

Beus: nekem is vannak ilyen rémálmaim :(

Kriszti: ezt a tünetet mindenképp említsd meg a dokiknak, ne várj vele! Egy ismerõsöm is így volt és kapott rá gyógyszert.
csipkebogyo33
 
 


Írtam a moderátornak, remélem hamarosan választ kapok.

Na megmondom miért izgat most ez a derékfájás. Nekem állandóan tompán fáj és mellé párosul az is, hogy nincs székrekedésem mint nektek, sőt...! 1-2 naponta megyek WC-re, de akkor mindig hasmarsom van. Nem szedek magnéziumot sem. Ugye itt van ez a nagyszerű net és gondoltam rákeresek erre a párosításra. Hát nem adott ki éppen biztató dolgokat. Ezért gondoltam hogy megkérdeztem másnál hogy van, de lehet nem kellene mindent összeolvasgatnom a neten. :cry:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Csipkebogyó, az ismerősödnek kiderült, h ez miért van?
2ig vagyok a könyvtárban, utána meglátogatom a háziorvosom, remélem tud majd mondani vmit.

Hope, Szilvi hogy alakul a napotok? Minden rendben?

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: