Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Korena, anyukam is mindig mondja, hogy majd otthon is ugy megreformaljak az egeszsegugyet, hogy nem lesz jobb az angolnal. Igen, itt nem valasztasz, annal szulsz, aki eppen ott van. Persze, lehetsz maganbeteg es akkor mas a helyzet, csak eppen az megfizethetetlen. Tudom, hogy otthon meg ott van a halapenz, de az semmi ahhoz kepest, amit itt ki kene fizetni maganbetegkent. Ismerek Londonban egy aneszteziologust, aki egy mutetnel egy maganbetegtol kb. 7 evvel ezelott 500 Fontot kapott, ami kb. 200e Ft. Ez meg csak az anesztes, a dokinak meg kulon kell fizetni, na meg a korhazi ellatasert is. Szoval, egy vagyon.

Azert remelem, a magyar egeszsegugyet nem reformaljak at teljesen angol mintara.

Edith, a pocimrol este keszult a kep. Reggel meg ekkora sincs. Reggelenkent siman letagadhatnam, hogy kismama vagyok. Kivancsi vagyok, hogy a vegen is kis pocakom lesz-e vagy majd egyszer csak hirtelen megno.

Beuci, megy mailben a mobilszamom.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Korena, az elobb kimaradt a valasz a kerdesedre. En csak ide szoktam irni, bar neha beleolvasok mas topicba. Eszre is vettem, hogy te egy masikba is irogatsz. :) Gondolkoztam is, hogy nekem is csatlakoznom kene, mert itt lassan elfogyunk. :(

KépKép
olive
 
 


Olive: igen erre gondoltam én is, hogy simán csatlakozhatnál máshova IS. Ne árválkodj itt! Persze ide is írok, de ahol sok a hasonszörű kismama ott jobban pörögnek az események. Gyere bátran!!! :lol:

Beuci: Mizus?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

 
 

Ja! Egyébként nagyon úgy tűnik, hogy az egyedülálló TB rendszerünket felrúgják rendesen. Rengeteget háborgunk mostanában. Még jót nem tudtak mondani, csak korlátozásokat, megvonásokat és szigorításokat.
Kitalálták, hogy mindenki csak oda mehet szülni, ahol él. január 1-től. Ami nagyon felháborít, mert ha itt a mi városunkban normális ellátás, és normális orvosok volnának, akkor nyilván nem menné máshova... na meg azért fizetünk TB-t, hogy azért a legmegfelelőbb ellátást kapjuk, ha helyben nem megy akkor érte megyünk... Angliában a bér hány százaléka egészségbiztosítási járulék, és azért mi jár? És hogy van? Ez engem szakmailag is érdekelne....

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!


Ma voltunk az ultrahangon és még mindig nagyon bátorit a doki hogy milyen nagy lesz a Dominik mert akkora értékeket mért hogy .....A feje átméröje már 94 mm.De annyira nem akarta hogy a doki vizsgálja löködte meg rugdosta meg forgolodott mindent csinált.Annyira kellemetlen érzés volt ahogy a gyomromat rugdosta.De a kukiját azt nagyon megmutatta.

Egyébként már összepakoltam a táskámat és nagyon készülök de valoszinü hogy még azért benn lesz még egy pár napig mert még semmi olyat nem mondott a doki hogy nyitottabb lennék.Majd jön amikor jön.

Nehogy itt akarjatok hagyni egyedül ebbe aq topicba mert akkor sirok ám :D .
Irjatok ám én mindig olvaslak titeket.Edit Csilla ti is irjatok ha tudtok!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Beuci, ne aggodj, en maradok! Lehet, hogy csatlakozom valahova mashova is, de azert itt is leszek. Olyan jo neked, hogy mar ennyire a vegefele jarsz! Kivancsi leszek en arra az orias bebire! Remelem tudsz majd kuldeni kepeket a szules utan minel hamarabb.

Korena, fejbol nem tudom az itteni egeszsegbiztositasi jarulek merteket, mert a fizetes nagysagatol fugg. Nekem volt olyan alacsony is a fizetesem, amikor csak heti 13 orat dolgoztam, hogy nem is kellett tb jarulekot fizetnem. Majd utananezek pontosabban es akkor megirom neked.

KépKép
olive
 
 


Sziasztok Pocisok!

Enikőtől kaptam képeket elküldtem Olive-nek.
Mivel a többiek -e mail cimét nem tudom kérlek Olive továbbizsd a pocakosoknak a képeket!
Ha valamiért nem mentek volna el a képek irj és elküldöm újra!

További szép napokat és jó pocakosodást!:-)

Puszi

Kati , Mira,Iza babaKép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
kati28
 
 


Sziasztok!

Kati, nagyon szepen koszonjuk Vanessa kepeit, mar tovabbitottam is a tobbieknek. Csilla e-mail cimet meg nem tudom, de lehet, hogy o nem is ismeri Enikot.

Eniko, nagyon edi Vanessa! Remeljuk hamarosan majd irni is tudsz nekunk.

Beuci, megkaptad a mobil szamaimat? Vegre elkuldtem neked mailben.

Kepzeljetek, ugy tunik kezd visszaallni teljesen a regi etvagyam! Ma paprikaskrumplit foztem es igen jol esett. Hetekkel ezelott meg a paprikaskrumpli gondolatatol is rosszul lettem volna.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Beuci! Isten ments, hogy itt hagyjunk!!!!! Képet nem adtak arról a nagy legényről? Szívesen megnézném!

Olive: szuper, hogy az étvágyat alakul! Én is szinte észre sem vettem ahogy elmúlt az émelygés.

Nem néztem még meg az emiljeimet, mert este 11-re értem haza a vizsgálatról.
6.40.-re mentem és 9.15.-kor végeztem. A dokim "kicsit" csúszott.
Az eredményeim jók, az aranyerem "szép nagy" de kaptam rá gyógyszert, meg kence-ficét.

5 hét múlva megyek vissza, és akkor már kép is készül a kisfiamról! Már nagyon várom.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

már tényleg megijedtem hogy tényleg itt akartok hagyni egyedül föleg itt a vége felé....
Olive meghkaptam a számod.November 27-re vagyok kiirva ugye a menzesz utáni számitás után de az ultrahangok és a dokim szerint legalább egy héttel elöbbre vagyok.Majd kiderül.Lehet a végén én is ráhuzok.Majd a Dominik eldönti mikor akar kibujni.
Nagyon aranyos Enikö kislánya ö is jó nagy baba...Látszik hogy anyukája szeme fénye...
Korena remélem segit majd akrém amit a doki felirt.Majd küld ám el a képet 5 hét mulva.....

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


beuci: feltétlen elküldöm, de szeretném én is látni a fiadról készültet. Nem teszed fel?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Felraknám ha kaptam volna mert már nem igazán érdemes mert csak kis részletek fértek volna rá.Ugyhogy legközelebb csak akkolr lesz rola kép ha megszületik.

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy feléledtetek és többet írtok! Én is szoktalak olvasgatni Titeket, csak nem mindig van idôm írni... :oops:

Beuci:
nagyon szorítok Neked, már tényleg közeledik a Nagy Nap! Emlékszem, mikor betöltöttem a 37. hetet, mondtam, hogy Na, most már jöhetsz! Aztán az égvilágon semmi nem történt! :lol: Sokat pihenj a végén, sok erô kell a szüléshez, az azutáni dolgokról nem is beszélve.

Olive:
nekem is el tudnád küldeni Enikô képeit? Nagyon megköszönném! :)
Szép helyeken jártatok! Szerintem hamar növekedésnek indul a pocid! Mikor kb ennyi idôs voltam, nekem már kicsit jobban látszott, aztán találkoztam az ugyanannyi idôs barátnômmel, aki nagy szemeket meresztett, mert neki még egyáltalán nem volt hasa. Aztán behozta a "lemaradásait"! Örülök, hogy jó már az étvágyad!!!

Korena:
elég szomorú amit írsz a "reformokról". :cry: Itt azért bejöhet az orvos, de ha lejár a munkaidô és nem ô az ügyeletes, akkor hazahúz. Egy csomóan ezért be is indítják a szülést csak ezért! :evil: Az én dokim is elkezdte pedzegetni, hogy majd beindítja, emikor ügyeletes lesz, de szerencsére nem kellettt vele vitatkozni, mert Alida hamarabb kibújt. Az meg egyenesen felháborító, hogy csak a saját városodban lehet szülni! :evil: :evil: :evil:

jó gömbölyödést mindenkinek!
zsuzsi 81
 
 


Zsuzsi, atkuldtem neked is Vanessa kepeit. Szoljal, ha veletlenul nem kaptad meg!

Korena, majd en kuldok neked UH-s kepeket kb. 2 het mulva, felteve, ha adnak. Ha nem, akkor majd csak decemberben a 4 dimenziosrol. Ma rengeteg idot toltottem bongeszessel a gepen. Keresgeltem a szemproblemammal kapcsolatos irasokat a neten, hogy a doki orra ala tudjam nyomni, amikor megyunk az UH-ra. Nem tudom, hogy meseltem-e, de nagyon felhaboritonak talaltam, hogy kaptam par napja egy levelet a dokitol, aki azt irta, hogy beszelt egy szemesz kollegaval es az azt mondta, hogy a lezeres mutet utan nem szukseges a csaszaros szules. Ezt mar en is mondtam neki szemelyesen. Nem is azert kertem a csaszart, mert lezerrel mutottek, hanem azert mert az olyan magas foku rovidlatasnal, ami nekem volt, el van torzulva a szemfenek es ezaltal, ha nagy nyomas nehezedik ra (pl. szulesnel), akkor konnyen levalik a szemideghartya es akkor megvakulok. Milyen szemesz az, aki vizsgalat nelkul dont ilyen kerdesben? Szerintem nagyon durva. Azert remelem, a magyar egeszsegugy nem sullyed majd idaig. Na, nem is idegelem magam tovabb ezzel, mert felrobbanok, ha csak ragondolok. Mar csak abban remenykedem, hogy majd otthon a magyar szemeszem alaposan megvizsgal es azt mondja, hogy minden ok, szulhetek termeszetes uton. Ha nem igy lesz, nem tudom, mit csinalok, mert nagyon ugy tunik, hogy itt nalunk teljesen elzarkoznak a csaszartol. Mar csak az a kerdes, hogyan beszelek majd a dokival, miutan visszajottem Magyarorszagrol, ugyanis elvileg a 21. heten, ami nov. kozepe lesz, talalkozom a dokival utoljara. Azert ez is erdekes, hogy az egesz terhesseg alatt osszesen 2-szer 5 percre talalkozol egy orvossal, de csak beszelgetesre, vizsgalni, nem vizsgal meg.

Na, raterek kellemesebb temara. Ettetek mar barna lisztbol keszult palacsintat? Ma ugy gondoltam, hogyha mar ilyen egeszsegtelen kajat eszunk, akkor egy kicsit egeszsegesebbe teszem. :lol: Egy kicsit bizarr a szine, amikor kikeverem a tesztat, de izre ugyanolyan finom. Szamoca dzsemmel es vanilia ontettel talaltam. Isteni volt!

Kepzeljetek, ma Halloween volt nalunk! Este a gyerekek mindenfele ijeszto jelmezeket es alarcokat oltenek es bekopognak hazakba, hogy adjanak nekik cukorkakat, csokikat. Teljesen elfelejtkeztem rola, ugyhogy nem volt itthon semmi edesseg. Kopogtak is egy csomoan, en meg lapitottam, jol besotetitettem, mintha nem lennek itthon. A ferjemnek meg szoltam telefonon, hogy nyissa ki az ajtot kulccsal, amikor jon haza, mert ha kopog, akkor kint marad. :lol:

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Holnap, holnaputan nem vagyunk itthon, ugyhogy nem hiszem, hogy tudok jonni a forumra. Szombaton se nagyon leszunk, de akkor talan mar keso este tudok jonni.

Korena, te mintha igertel volna friss pocis kepeket! Hiaba neztem meg az albumunkat meg az e-maileimet, de sehol se leltem oket. Kuldjed gyorsan, mert kivancsi vagyok!

Beuci, te is csinalhatnal uj kepeket igy par hettel a szules elott.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!



Csinálok majd képeket de még egy hetet várok hogy tényleg a szüléshez minnél közelebbi legyen a szüléshez.

Hova mész Olive hogy addig nem leszel?Ja most mész a barátnödhöz amit irtál???


Zsuzsi köszi a szurkolást kiváncsi vagyok az én babocám meddig huzza de tényleg most már akármikor jöhet.

Korena hiszen neked is milyen gyorsan megy az idö.Most gondolkodtam rajt hogy irtad azt hogy 5 hét mulva mész ultrahangra hiszen akkor már te is 30 hetes leszel...Hihetetlen..

Irjatok ha tudtok majd!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok Kismamik!!

Olive:
köszi szépen a képeket! :D Közben Edith is átküldte nekem, úgyhogy duplán gyönyörködhettem bennük! :lol: Szép hétvégét kívánok! Nálunk is volt Halloween tegnap, attól féltem, hogy Alidát folyton felébresztik majd, de szerencsére nem jöttek túl sokan és 8 után már szinte senki sem jött, biztos a nagy hideg miatt.

Mi is elmegyünk a hétvégére Calgaryba, remélem kapunk olcsó gyerekholmikat és az Ikeába is benézünk.

Addig is jó pocakosodást Mindenkinek!
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok csajok!

Olive: jót nevettem azon, hogy otthon lapítottál a sötétben.. :lol:
Nem csináltattam az urammal képeket még, mert most fasírtban vagyok vele. Úgyhogy talán a hétvégére lesz, nálunk az ilyesmi nem tart sokáig.

Most a kismamás érzelmi hullámvasút legalján vagyok. Ez miatt az aranyér miatt is rossza a hangulatom, mert minden percben, minden pózban fáj és ettől olyan satnyának érzem magam :cry:
Most kezd kijönni rajtam az aggodalom az anyagiak miatt, hogy mennyi mindent szeretnék még megvenni és a karácsony is itt van.... szóval van min stresszelnem. Persze a helyzet nem katasztrófa de csinálok belőle :(

Beuci: Bizony már lassan eljön az én időm is. Pont azon filózgattam, hogy amikor rugdos a kis trónörökös akkor ki kell élvezni minden percét, mert ez már nem jön vissza. Mindig magamra kell szólnom gondolatban, hogy ne arra vágyakozzam folyton ami lesz majd ha megszületik, hanem élvezzem minden percét ennek a csodálatos együttlétnek. A lányom is megjegyezte tegnap, hogy Ő már nagy, és ne hívjam édesemnek, meg csillagomnak meg ki tudja minek, mert Ő már nem kisbaba. Mondtam neki, hogy apa sem az, mégis becézem Őt is. Az más, mert őbelé szerelmes vagyok- ez volt a válasz. Na tessék. Felnő hamar ez a cula is itt nekem! :D Már nem fogja engedni, hogy babusgassam, pedig csak 9 éves...

zsuzsi: Örülök, hogy írsz. Mesélhetnél Alidáról miket csinál már? Gondolom már egyre inkább nyílik ki a világra. Jó látni amikor napról napra egyre ügyesebb, okosabb igaz?

Nálunk tudjátok itt nincs az a haloweeni banzáj. Itt mindenki megrohanja a temetőket. Én elvből nem megyek temetőbe, sem ilyenkor sem máskor (kivéve a temetéseket). Mindig elkeserít, ha arra gondolok, hogy az emberek amíg él a szerettük addig sokszor bánják, nem törődnek velük, nem beszélnek velük, nem szeretgetik, és amikor meghal akkor a temetőben bazi nagy csokrokkal fedik be a sírokat. Tisztelet a kivételnek! persze!
juj de komor lettem hirtelen :lol:
Kép

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok Lányok! Ha nem bánjátok csatlakozom hozzátok! Magamról annyit, hogy 31 éves vagyok és a második babámat várom! Már nincs sok idő hátra! Megmutatom a 4D képet róla! Szerintem gyönyörű baba! :oops: Itt a képen 29 hetes! Puszi mindenkinek! Kép

bogyo75
 
 


Szia bogyó!

Jaj de jó, egy új arc!! Nagyon édes a babócád! Itt olyan mintha mosolyogna. Kisfiú, vagy kislány? vagy még meglepetés? Irjál jó sokat magatokról. De jó neked, hogy nemsokára már szülsz!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Most nézem, hogy Dávid 44 nap múlva születik. Szóval kisfiú! Bocsi :oops:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!


Korena de aktiv vagy ma...em mintha baj lenne söt...Ezeken a hullámvölgyeken én is átmegyek mostanában én is föleg a pénz miatt mert mi most akarunk házat is venni mert eddig Anyosomékkal éltünk de most már hogy itt lesz a pici kevés lesz egy szobameghát jobb külön lenni.Ki is néztünk egy 3 szobásat innét ahol most lakunk egy utcára és arra még pénzünk is van de most jön még a festés meg aköltözés stb.
Jobban meg se változhatna az életünk.Bocsi hogy itt nyavalygok mert tudom hogy ezek mind jo dolgok amik lesznek deazért félek a sok uj dologtól.Majd kialakul...
Az aranyered egyáltalán nem javul?Azt nem tudtam hogy már terhesség allatt is elö jöhet azt hittem csak szülés után.
Hát azért a lányodnak igaza van hiába marad mindig számodra egy kislány ö akkor is már egy kishölgy.És mi lesz késöbb :D :D

Bogyo én is köszöntelek nagyon jo hogy csatlakozol hozzánk még ha igy avége felé is.Könnyü terhességed van?Milyen volt az elsö szülésed.Irjál még magatokról...

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Beuci: egyáltalán nem nyavalyogsz, teljesen megértelek. Nyugodtan Öntsd ki a lelkedet! Most már inkább a nyugalom hiányozna neked ugye? Pihenni magadba mélyedni egy kicsit, semmit nem csinálni.... Az aranyerem lassan, de javulgat, már nem fáj annyira. A doki szerint sok kismamának kijön már a terhesség alatt is. Lilinél még semmi gond nem volt. Most meg aztán van minden. Mindig azt szoktam mondani, hogy öreg vagyok én már ehhez. :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena aranyos vagy.Neked is mennyi gondod van mégis engem vigasztalsz..
Nagyon öreg vagy szegény kis nénike.Ne küldjek neked egy kis botot hogy rátámaszkodj??? :D
Hát igen a terhességnek vannak árnyoldalai de azért majd amikor megszületik aki miatt szenvedünk ugyis mindent elfelejtünk..

Csilla még mindig rossz a net?Vagy miért nem jelentkezel még mindig.Remélem nem sokára hallunk felöled...

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok!

Bogyó:
én is üdvözöllek, habár én már babázom, gyakran idelátogatok nosztalgiázni! Biztos hülén hangzik, de úgy irigylem a pocakosokat! :oops:

Korena:
Szerintem kár aggódni az anyagiak miatt! A Karácsonyban úgyis az a legszebb, hogy együtt van a család! És hidd el, mindent meg fogtog tudni venni a Picúrnak! Mi szerncsére elég kevés dolgot vásároltunk és úgy érzem, hogy nem is kellett volna többet.

Alida: tényleg napról-napra fejlôdik, legújabban a könyveket szereti, ill mindent, amin bet?k vannak! Van egy óriási állatos képeskönyve, mostanában azt bújjuk. Továbbá van egy térkép a falra kifeszítve a nagyszobában, azt is szereti pacsmacsolni a kezével, olyan jó hangja van! Már mindenfelé forog, villámgyorsan "közlekedik" (gurul), egyre többször áll négykézláb és hintázik! Tegnap el is indult, de hátrafelé!! :lol: Lehet, hogy fogacskával küszködik, mert már napok óta többször megébred éjjel, ilyenkor csak szopival alszik vissza. Remélem nem tart sokáig ez az idôszak. Napközben nem lehet lelôni, annyira tele van energiával, majd kicsattan! Nekem pedig ez a lényeg! Az, hogy lóg a nyelvem és már enni sincs idôm, többedrangú. Olyan érdekes, nem hittem volna, hogy egycsapásra így megváltoztatja az életemet és az értékrendemet egy ilyen kis babszem! :)

Beuci:
Elhiszem, hogy nem nagyon f?lik a fogad a költözéshez. Ha mégis most költöztök és festés is lesz, nehogy részt vegyél benne!!!! Találkoztam már olyan friss anyukával, akik pont a szülés "közben" költözködtek és nagyon lelkes volt. Persze biztos nem ô hurcolkodott! :wink:

Képzeljétek felhívtam ma azt a barátnômet, aki már bármikor szülhet és azt mondta, hogy már 3. éjszaka alig aludt, mert fájásai vannak! Napközben meg ritkulnak, de talán most már csak beindul!!

Sok puszi
zsuzsi 81
 
 


NAhát, kellett nekem ide benézni! :o Most muszáj írnom! :lol: :lol: :lol: :P :P :oops: :oops:

Bogyó, én is köszöntelek téged, bár én is már babázok, mint Zsuzsi, de azért én is sokszor benézek még ide! :)
Jujj, most akkor ismét verseny lesz, hoyg ki fog hamarabb szülni, hisz Beucival majdnem egyidős9k vagytok! Ziti is későn kapcsolódott be, de milyen jó volt izgulni érte is! Minden jót neked, írj magatokról, hogy tudjuk, hol tartotok! :)

beuci: Sok sikert a házvásárláshoz, és a lakberendezéssel majd vigyázz magadra! Hallgasd meg Zsuzsi tanácsait! :)

Korena: Örülök, hogy javul az aranyered! További jó pocakosodást!

Bocs' de hív a lányom, amint tudok még jövök!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok Lányok! Nagyon aranyosak vagytok, hogy ilyen kedvesen fogadtok! :) A terhességet, kicsit nehezebben viselem, mint az elsőt, de minden kellemetlenség eltörpül, ha arra gondolok, hogy hamarosan megszületik! :lol: Nagyon vágytunk erre a babára, akit a második férjemmel hoztunk össze egy sikertelen lombik próbálkozás után SPONTÁN :lol: Úgyhogy gondolhatjátok micsoda öröm ez számunkra, főleg úgy, hogy 3 orvos bele mondta a férjem arcába: ÖNNEK SPONTÁN SOHA NEM LESZ GYEREKE!!!! De mi erre rácáfoltunk, mert az orvos nem, Isten! Ő nem mondhat ilyet! A nagyfiam is nagyon örül a tesónak, főleg mert fiú és lesz kivel focizni! Egyébként budapesten lakunk, de Kistarcsán fogok szülni a Flór Ferenc kórházban! Jövő hét szerdán megyünk uh ra és akkor megírom hogy mekkora a bébi! De biztos nagy mert hatalmas a pocakom! Legalábbis mindenki azt mondja! Na mára ennyi! Puszi mindenkinek! Legyetek jók és jó hétvégét!

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Edit jo hogy néha benézel még hozzánk.Szoktam nézegetni Kriszta albumját kész nagylány már...

Bogyo nagyon örülök hogy sikerült a baba spontán föleg igy hogy az orvosok ilyeneket mondtak neked.A lényeg hogy nem sokára meg lesz a baba és ez a legfontosabb.
Kiváncsi vagyok a babocád méreteire nekem is azt mondták nagy babám lesz aztán majd kiderül ha kinn lesz.
Nem tudsz magadról pocis képet küldeni vagy ide felrakni.Nagyon kiváncsi vagyok arra a pocira...

Korena mi van veled ma még nem is jelentkeztél,??

Zsuzsi:hu szegény barátnöd akkor jo hosszuak nekik ezek a napok...Lehet hogy már meg is van a babája.Ird ám meg!!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok lányok! Egész nap a könyvvizsgálónál volta, na de már vagyok!

Beudi drága! Hát néha tényleg úgy nyőgök amikor felkelek, vagy éjszaka forgolódom, mint egy vénasszony. Küld a botot :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi: Igazad van, szerintem is a Karácsony az együttlét miatt szép. Azt utálom, hogy mindenki csak a vásárlásra gondol, ha a karáncsony kerül szóba. Egyszer elhatároztam, hogy mindenkinek kézzel készítek valamit és annyi. Ahogy közeledett az Ünnep, a kézzel készített ajándékok készen álltak, de úgy éreztem megfognak sértődni, hogy csak ennyi? Na vásároltam hozzá. Hát amit kézzel készítettem az senkit nem érdekelt. Szomorú voltam miatta. Mivel imádok alkotni, azért mindig kiélem magam, csak most már a csomagoláson és a kártyákon.... Lányom is azzal jött, hogy mit vegyen Karácsonyra. Mondtam neki, hogy semmit ne vegyen, hanem készítsen, mert annak jobban örülnék, mert amíg készíti a rajzot, vagy akármit addig is rám gondol, és ebben ez a szép. Persze anyám elvitte és vettek valamit mindenkinek. Ilyenkor a hajamat tépem. Anyámék mindig minden elvemet eltiporják... na de ez egy másik téma.
Olyan jó, hogy irtál a picurkádról. Ahogy olvastam elképzeltem ahogy ügyeskedik, és visszaidéztem amikor Lili volt picike. Várom már, hogy megint babázhassak... :lol:

A barátnőd megszüld időközben? Három napja fájásai vannak. Szegény!

Bogyó: Csatlakozom Beucihoz. Lécci lécci tegyél fel képet.

Tegnap megnézegettem Enikő képeit. Az a kislány az valami tündér!! És milyen pici.... :D

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Elokerultem en is. :)

Nagyon orulok, hogy Bogyo is csatlakozott hozzank. Nagyon edi a kisfiad 4d-s Uh kepe!

Remelem, Csilla is hamarosan tud majd irni nekunk.

Puszi mindenkinek:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok Lányok!
Megpróbálom a pocakos képet, bár itt nem is látszik olyan nagynak! Egyébként a "pocakbőség" (ami eddig derékbőség volt) 110cm! Ez nem semmi! Nagyon várom a szerdát! Most csak egy villámlátogatást teszek nálatok, mert ma kezdjük meg a bevásárlást a babucinak! Még szinte semmi nincs meg! Most mennem kell Puszi mindenkinek! Kép

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Nem felejtettelek el titeket, de az idöm most annyira be van osztva, es magamra is igyekszek valamennyit szanni, ezert a szamitogep az utolso. De mostmar lassan ujra be tudok neha kukkantani. Remelem mindenki jol van. Teszek fel nehany kepet.
Vanessa nagyon ügyes, mar atalussza az ejszakat (11-6ig), igy tudunk puhenni. Sokat setalunk, mar voltunk többször vele bevasarolni, nagyon szeret menni, kis szemfüles. Este van inkabb siras, de tegnap ez is elmaradt :lol: .

Puszi mindenkinek. Üdv az ujaknak. Ja, es a sebem mar nem faj. Begyogyult szinte teljesen :D .

Megyek, mert sir. :(
CIAO, Enikö es Vanessa Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
ann77
 
 


Bogyo: szép nagy ez a poci! Mesélj mit sikerüt vásárolni?

Enikő: Nem semmi a leányzó, hogy átalussza az éjszakát!!! Ez a fürdetős kép a kedvencem! Meg lehetne zabálni :lol: :lol:

Olive: Mizus veled? Nem írsz valami sokat! Nekem tevékeny hétvégém volt, vasaltam egy egyész torony gyűlt már össze. Utálok vasalni. Lányom a s ógornőmnél volt, mert őszi szünet volt a múlt héten. Meglátogattak egy ismerőst, akinek 6 hetes a kislánya. Fürdettek, etettek babáztak. Lili mikor hazajött azt mondta, hogy ugye nem fogok olyan sokat foglalkozni majd Andrissal? és nem hajolok fölé és csak vele foglalkozom... :( szegény kicsi lányom. Úgy megsajnáltam.... mondtam neki, hogy bizony egy kisbabával rengeteget kell foglalkozni, de vele nem lesz kevésbé foglalkozva, mint most. Azt mondta dobjuk ki az ablakon... mondtam neki, hogy Őt sem dobtuk ki. Erre azt mondta: rajzoljunk neki bajszot, hogy azt higgyék, hogy törpe és akkor beadjuk (otthonra gondolt) .... mondtam neki, ha törpe lenne sem adnánk "be" mert hát attól Ő a mienk.... csajok...... lesz itt még hiszti.... :shock:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Korena hát nem irigyellek biztos lesz féltékenység a gyerekeid között,de szerintem ez mindenkinél igy van amert hát a picivel mindenképpen többet kell foglalkozni mint a naggyal,de szerintem ugyis bele fogod vonni a lányodat is a baba körüli teendökbe és akkor legalább ö is fontosnak érzi majd magát.
De mennyi esze van a lányodnak ez a bajusz ötlet nagyon kész... :D

Enikö örülünk hogy jelentkezté.Nagyon irigyellek azért hogy átalussza Vanessa az éjszakáts nagyon jo tejed lehet ha ennyire jol lakik vele.Meg biztos az is segit hogy kinn van a levegön.Remélem az én kisfiam is hagy minket majd pihenni azért legalább éjszaka.Majd kiderül.

Bogyó hát ahhoz képest hogy szerinted nem is olyan nagy ezen a képen a pocid szerintem azért szép példány :D .Nekem mondták sokan hogy mekorra pocim van de nekem kb. most van akkora mint aa képen neked.
Tényleg ird ám meg hogy miket vetettek olyan kis kiváncsiak vagyunk.

Olive:milyen volt a kiruccanás?Tényleg irhatnál többet magadról ám!!!!!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok!

Ne aggodjatok, irok, irok, csak tegnap mar keso volt es faradt voltam.

Jo volt nagyon a baratnomeknel, igaz, hogy o napkozben dolgozott, de legalabb estenkent ki tudtuk dumalni magunkat. Mar olyan regen meg szerettem volna nezni a Chocolat filmet es tudtam, hogy nekik megvan, mivel egyszer 3 eve ugy volt, hogy megnezzuk, de a ferje nem akart "csajos" filmet nezni. Most egyik este keson jott haza a ferje, ugyhogy meg tudtuk nezni. :) Nagyon tetszett. En egyebkent olvastam a konyvet is.

Aztan rajottem, hogy nem jo nekem baratnozni napokig, mert a baratnoknel mindig hizok. Most is felszedtem a 2 nap alatt fel kilot. Mi lesz meg otthon par het mulva?! :roll: Majd felek raallni a merlegre, miutan visszajottunk Angliaba.

Korena, nem semmi a lanyod! Eleinte biztosan feltekeny lesz, de majd hozzaszokik, hogy most mar nem egyedul van. Tenyleg ugy kell majd csinalnod, hogy bevonni sok mindenbe, hogy erezze, o is fontos.

Bogyo, varjuk a beszamolot a vasarlasrol!

Eniko, koszonjuk az ujabb kepeket. Hat, van mivel dicsekednetek, annyira szep a pici lanykatok! Rolatok meg sugarzik a boldogsag. :)

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Pénteken megszült a barátnôm, nem is tudtam meg, csak ma, mikor hazaértünk! 52 cm és 3200 g! Kislány!! Eszter a neve és nagyon jól vannak. Még persze nem láttam ôket, majd jeleznek, ha lehet menni, ami nem biztos, hogy a közeljövôben lesz, de hátha! Azt hiszem nem is merem majd megfogni! Most biztos hülyének gondoltok, de valahogy más babáját "tiszteletben tartom", nem akarom végigtapizni rögtön.

Bogyó: Szép nagy a hasad! Nekem is majdnem ekkora volt a vége elôtt néhány héttel és 3600g-mos baba bújt ki belôle!

Beuci: hogy bírod az utolsó napokat? Hagy aludni a Pocaklakó? Szerintem az nem a tej minôségétôl függ, hogy átalussza-e az éjszakát. Alida elég hamar átaludta az éjjelt, mostanában meg rászokott az éjszakai szopikra! Elég fárasztó, de nem tudsz mit csinálni. Az elején az a szabály, hogy mikor a baba alszik, a mama is alszik! És ezt szigorúan tessék majd betartani, mert így lesz sok tejecske és így lesz energiád esetleg többször is kelni az éjjel.

Olive: azért a sok kiló miatt nem aggódnék, még így is mínuszban vagy, nem? Mikor utaztok haza? Én is annyira szeretnék menni, de sajnos most nem tudunk, majd csak nyárra. :(

Korena: Hát nem semmi, miket kitalál a lányod! Különben - megintcsak ne botránkozzatok meg :oops: - Alida szuletése után, mikor néha csak sírt és nem tudtam megnyugtatni, én meg már teljesen kétségbe voltam esve és ki voltam nyúlva, néha megfordult a fejemben, hogy kicsit be kéne tenni a szekrénybe (fiókos!), legalább kevésbé hallanám a sírást. Persze meg nem tettem volna, de néha olyan érdekes állapotba kerül az ember lánya!

Na megyek aludni, nálatok már reggel van!
Sok puszi
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy csend? Nem voltam egesz nap itthon es azt hittem, hogy most este, amikor bekapcsolom a gepet, lesz mit olvasnom. Erre csak Zsuzsi irt. O viszont legalabb sokat. :)

Ma nem dolgozott a ferjem, ugyhogy jottunk-mentunk. Voltunk babakocsit es kisagyat is nezni. Persze meg nem vesszuk meg, csak gondoltam jobb idoben tajekozodni. Kepzeljetek, ahol a babakocsit neztuk, jott segiteni egy elado csaj es kiderult, hogy o is magyar! Rendes volt, mondta, hogyha nem surgos, akkor meg ne vegyuk meg, mert elofordulhat, hogy karacsony utan le lesz nehany babakocsi ertekelve.

Zsuzsi, en nov. 28-an megyek haza, a ferjem meg majd decemberben jon utanam es karacsony elott egyutt jovunk vissza. Jo lett volna otthon maradni karacsonyra is, de nem ugy jott ki a lepes.

Irjatok Csajok, mert olvasni is szeretnek, nem csak irni!

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!


nem tudom mi van de kb. 20 perc után tudtam belépni akkor is csak harmadik nekifutásra.De ugy nézz ki most sikerült.

Zsuzsi:olyan jo a barátnödnek....Bár én is ott tartanék hogy a kezemben tarthatnám már a kisfiamat.....Remélem tényleg tudok majd mellette azért pihenni.Majd kiderül.
Egyébként a babától tudnék aludn de miért is ne most kaptam volna el a náthát és attól viszont nemtudok.Nem értem meg.Ilyenkor gyengébb az imunrendszerünk?Életemben talán ha kétszer voltam megfázva most meg a 9 honap allatt már harmadszor.Olyan idegesitő.

Olive akkor jol kifogtátok az eladót de tényleg rendes lehetett mert nem tukmálni akart mint sok más eladó hanem segiteni.
Egyébként kinn milyen árba vannak a babkocsik?Nagyjából?


Többiek is tessék irni!!!!!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Szia Beuci!

Nekem tobbszor volt mar, hogy nem tudtam belepni. Amikor meg sikerul, akkor is olyan lassu.

Nalunk a babakocsi arak kb. 80 es 200e Ft kozott mozognak. Te megvetted mar? Tenyleg, hogy allsz a vasarlassal? Mire mindent megvesz az ember, jol kiurul a penztarca. :(

Jo sok citromos-mezes teat igyal (pl. csipkebogyot, de mindenkeppen koffein nelkulit) meg egyel sok mandarint, narancsot, kivit! Kurald ki magad, mert a szulesnel szukseged lesz minden erodre!

Megyek, en is bekapok egy kis gyumolcsot.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Hát ma sem volt az a nagy sürgés... :?
képzeljétek nálunk akkora hó esett, hogy alig bírtuk magunkat kiásni! Szerintem ez már meg is marad! :D Csak azt nem értem, miért nem szánnal közlekednek ilyenkor, mert az autó csak beragad a hóba!

Beuci:
ne aggódj, biztos felépülsz, mire kibújik a nagylegény! Berta Eszter írta, hogy találkoztatok!!! :lol: Írta, hogy aranyos pocid van!!! :D

Olive:
Biztos nagyon jó lesz otthon!!! Mi is néha találkozunk olyan eladókkal, akik felismerik a magyar beszédet, mert a nagyszülôk még magyarok voltak. Aztán ôk már nem beszélnek egy szót sem! Ez olyan szomorú. :( Emlékszem, Angliában olyan mosóport vettem, amire magyarul is rá volt írva a szöveg! Csak emiatt vettem meg!! :D

Puszi:
zsuzsi 81
 
 


Stiasztok lányok!

Látom mindenki rendben van. Beucit szegényt kivéve.
Zsuzsi! Nagy hó esett? Küldhetnél képet, hogy hol élsz. Gratulálok a barátnődnek!

Olive: Akkor te nem sokára újra itthon leszel. Mész a szemészedhez? UH- is lesz? Nőgyogyi vizsgálat is?

Beuci: Pihenj, pihenj, helyettem is. Én már nagyon számolom vissza a napokat, hogy dec 22 legyen, mert akkor megyek utoljára dolgozni. Még mindig nem kezdtünk el kifesteni. Nem tudom a párom mikorra gondolta......

jaj teszek ide nektek képet.

Kép

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Beuci! Mi van a vonalzóddal? Nem lehet látni!!! Néha olyan vacak ez a babanet! Én is nekifutok egy párszor mire be tudok lépni. Mindenféle hibákat ír ki nekem... :evil:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia Korena! Végre jelentkezel!! :D Szép nagy már a pocakod és látom már a 27. hetet taposod!
Hagyján a nagy hó, de ma reggel -18-at mutatott a hômérô!! Most már valamivel melegebb van, de még nem az a banánérlelô... :lol:
Mire vagy kíváncsi, mit fényképezzek? Mi egy óriási préri kellôs közepén vagyunk. Majd keresek 1-2 szép havas képet és elküldöm. Ide sajna nem tudok feltenni. :(

Szegény Alidám annyit ny?glôdik a fogával, de még mindig nem bújt ki. Éjjelenként 2-3* fölkel, napközben is csak nyügi-nyügi, már én is nehezen bírom. :cry:
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok, csajok!

Szégyenlem, hoyg ilyen ritkán jövök mostanában, Zsuzsi sokkal hűségesebb maradt, mint én! :oops: :oops: :oops:

Örülök, hogy a lehetőségekhez mérten jól vagytok!
Beuci, jó gyógyulást, gyors felépülést kívánok, most csak arra koncentrálj, hogy helyre kell jönnöd, mire a babód megérkezne! :) Már nincs sok hátra, kitartás! Nagyon jó lehetett, hoyg találkoztál Berta Eszterrel! :)

Korena, hű, mekkora lett a pocid! :) Persze, ahhoz képest, hogy mekkora volt a 16 hetes -ha jól emlékszem - képeken. De elég nyúzottnak nézel ki, szerintem jó fáradt vagy már!
Ami pedig a lányodat illeti, a kistesóval kapcsolatban, tudod, hogy ennyivel nem lehet elintézni, ugye? Na, én nem akarom az ördögöt festeni a falra, de nagyon sokat kell beszélgetned vele a kis jövevényről, és majd együtt készülni a fogadására. Amikor meg már otthon leszel csak, akkor igyekezz vele kihasználni a maximum időt, amit még "csak kettesben" tölthettekl. Bár biztos vagyok benne, hogy tudod te menedzselni ezt a szitut, és mire Andriska kibújik, nem lesz semmiféle gond.
érdekes, én is 9 éves voltam, amikor a húgom született, és soha, de soha semmiféle féltékenységet nem éreztem iránta. Jó, tudtam, hogy így már osztoznunk kell dolgokon, de azt hiszem, nálamnál jobban csak édesanyám, ha várta Anit. És azt mondják, hogy a féltékenység általában 3-5 év között jön elő, de úgy látszik, vannak kivételek is!

Olive: Örülök, hogy már elmúltak a rosszulléteid. Akkor te már valószínű nagy lázban és készülődésben vagy, ami a hazautazást illeti. remélem, jól bírod majd ismét a repülőutat:)

Bogyó, Csilla, merre vagytok? Milyen bútor lett az áldozat, Bogyó? Csilla, még mindig nem megy a net? Írjatok!!! :)
Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Na, végre itt vagyok!
Az explorer teljesen becsődölt,úgyhogy telepítettük az Operát amit valamelyikőtök ajánlott.Utólag is nagyon köszi. :) Működik.
Jó sokáig tartott mire mindent végigolvastam,amit azóta írtatok,hogy nem jártam itt,úgyhogy nem egyesével de mindenkinek gratulálok a babájához és a pocijához. :) Ez a Vanessa baba valami gyönyörű! :o
Olive:Írod,hogy pici a pocakod.Hát Nekem még nem is kellene,hogy legyen,de máris úgy nézek ki mint aki vagy 18 hetes.Pedig csak 8 vagyok.De valami szörnyen puffadok.Egyszerűen úgy érzem,hogy semmit nem bírok megemészteni.
Egyébként volt egy pokoli hetem ,mert az orvosom hullámosnak látta a petezsákot és egy kicsit kissebnek a pöttömöt.
Hála az égnek mire következő héten mentünk már sokat nőtt, a petezsák pedig sima szélű lett.Az viszont valószínű,hogy néhány nappal később fogant,mert egy pár nappal kissebb,mint ahogy az utolsó menstruációtól lett számítva.
Adatot én még csak annyit mondhatok,hogy 7 hétnél 10 mm az ülőmagasság és szépen dobog a kicsi szive. :)
Majd 17-én megyek UH-ra,nagyon kíváncsi leszek rá,hogy mi újság.
Az egyedüli ami aggaszt,hogy még mindíg görcsölök,néha jobban,néha alig.Mindíg attól félek,hogy elkezdek vérezni.Vajon meddig normális ez?
Egy kissé indiszkrét kérdés:
Ti,hogy álltatok így az elején a szexxel???
Én nem nagyon merek a görcsölés miatt... :(

Szép napot mindenkinek!

Puszi, Csilla
csilla 27
 
 


Zsuzsi: Hát igen a hely érdekel ahol éltek. Kanadáról mindig a hatalmas hófödte hegyek jutnak az eszembe. Azt gondoltam, /nem tudom miért/ hogy otthon kinézel az ablakon és látod a hatalmas hegycsúcsokat. Na erre kiderül, hogy "prérin" laktok. De azért így is érdekel. -18 fok, atya isten, ilyenkor már letörik az ember füle meg orra nem? Mindig ilyen hideg van? És ki lehet vinni a kisbabákat az utcára ilyen hidegben? (biztos hülyét kérdezek)
A pici Alidát nagyon sajnálom, és téged is!! Kenegetitek valami lötyivel az ínyecskéjét? Nem emlékszem már itt mit vettem Lilinek anno, de az olyan jó volt. Képzeld sosem sírtunk fogzás miatt, csak a nyála csorgott szegénynek, de az nagyon. Ez persze lehet mázli is!

Edith: Bizony én is meglepődtem Lilin, mert azt hittem, hogy Ő már nagy. De ennek ellenére. Nagyon várja, és mesél, hogy majd mi lesz amikor megszületik.... lehet, hogy a sógornőm nem viselkedett megfelelően amikor babáztak.... nem tudom. Na majd kiderül.
Igen a képen morci voltam, mert a férjem bénázott a géppel, és untam már... :lol:

Csilla: nem csinálsz vonalzót?
Örülök, hogy minden rendben. Ezek a dokik néha okoznak álmatlan éjszakát..... Hát én a szexet egész eddigi terhességem alatt nem kívántam. Szegény férjem..... Lilivel is így volt .... sok kismamával beszélgettünk erről, és szinte mindegyik erről panaszkodott. Ennyit arról a híresztelésről, hogy a kismama jobban kívánja...

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, irigyellek a ho miatt! Itt ha esik is, sose marad meg. :(

Korena, orulok, hogy raktal fel kepet. Akartam is irni, hogy jobban all, amikor mosolyogsz, de most mar ertem miert voltal morci.

Csilla, vegre elokerultel! En a helyedben hanyagolnam a szexet legalabb az elejen (kb. a 14. hetig). Bar minden magazinban azt irjak, hogy nem veszelyes, ennek ellenere, az anyukam, aki tobb mint 30 evet huzott le a nogyogyaszaton, engem eltiltott a szextol az elejen. Hiaba mondjak azt, hogy szabad es nem okoz gondot, az elejen megis ovatosnak kell lenni, foleg, ha nem siman indul a tehresseged. Bar engem aztan nem kellett tiltani, meg se fordult a fejemben 2 hanyas kozott, hogy osszebujjunk a ferjemmel. Szerencsere a ferjem nem is hozta fel a temat, latta, hogy kb. a hatam kozepere kivannam a szexet. Azt viszont nagyon elvezte a kis piszok, hogy most rajtam van a sor a hanyasban, mivel nalunk o a hanyos. Foleg Magyarorszagon szokott rajonni, amikor karacsony kornyeken tulzabalja magat. :)

Edith, meg nem nagyon volt idom keszulodni a hazautra, de azert mar nezegettem karacsonyi ajandekokat, csak venni nem vettem semmit. Amugy hianyoztal, hogy ennyi ideig nem irtal nekunk. :)

Beuci, jobban vagy mar?

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!


Na végre hogy érdemes benéznem.Jo solat irtatok most.Korena tényleg kicsit nyuzottnak nézel ki a képen de a pocid szerintem szép nagy.Mondjuk amilyen vékony vagy nem csoda hogy nagyobbnak látszik mint nekem annak idején.Kitartás már erre a másfél honapra én nemtudom mi lett volna velem néhány idöszakomban ha dolgoznom kellett volna néha igy is ugy estem be az ágyba pedig csak az itthoni teendöket láttam el.Nem irigyellek.
Csilla:jó hogy végre tudsz jelentkezni remélem most már nem lesz gond a nettel és többször tudsz irni.Érdekes hogy picinek találta a dokid a picit nekem 11 hetesen volt az ülömagasság 10 mm most mégis oriásbébivel ijesztegetnek.A görcseid talán lassan elmulnak.A védönöd nem mondott valamit hogy esetleg szedjél vitamint vagy ilyesmit?
A sexxel biztos nem árthatz a babának hiszen ö jol körül van ágyazva ott benn,és szerintem a doki is mondta volna ha vigyáznotok kéna.de ha teljesen meg akarsz nyugodni kérdezz rá.Nekem voltolyan dolog amire nem mertem volna rákérdezni szoba és akkor irtam a Gabi klubban a védönönek (itt a bal oldalon rá lehet kattintani a lapukra)Nagyon kedvesek és nagyon hozzáértöen válaszoltak.Szoval ajánlom öket.

Hát Edit tényleg benézhetnél többször de gondolom a lányod az elsö.Örülünk hogy ennyiszer is jösz.
Tényleg jó volt találkozni az Eszterrel.Nem ismertem meg annyira vékony és szép én meg a kis melegitömben (mert szinte csak az jön rám)....
A lánya is annyira nagy már meg nagyon aranyos.


Zsuzsi:remélem kibújik most már a lánykádnaka foga.Biztos nem könnyü ez az idöszak egyikötöknek sem.Tényleg küldjél képeket a tájról is biztos szép lehet.
Na ennyit sem irtam még.Olive tessék neked is irni ám

Képzeljétek tegnap voltam nst-én amit ugye szülésznö csinál.És teljesen meglepödtem amikor mentem és egy barátnöm volt ott.Azt tudtam hogy 3 honapja vizsgázott de nem godoltam volna hogy egyböl bele a mélyvizbe dobják majd.Mesélta hogy már pár szülést levezetett és cak annyi idös mint én.Ezen nagyon meglepödtem..
Na mindegy remélem tudják mit csinálnak.

Most befejezem már biztos untok!Szép napot!És irni irni irni!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


BEuci: Lehet, hogy a barátnőd lesz ott a te szülésednél is? Ha belegondolok én nem szeretném, ha a barátnőm nézegetne alulról, de lehet, hogy én vagyok hülye felfogású...
Nem volt még fájásod?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Olive hol vagy?
Mára befejezem, jó hétvégét nektek!
Pusza

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: