Új privát üzeneted érkezett!

@lolo8280: nagyon édesek, és a karácsonyi szett...! Cuki kis karácsonyi duó, szebbet kívánni sem lehet. :-)
Krystin, veled mi újság? Hogy vagytok?

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Sjucus13: Megvagyok köszönöm!
A szokásos reggeli hányás, de utana már jó!
Csütörtökön megyek a kombináltra már alig várom hogy újra lássam :)
Te hogy vagy?

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin: Hol így, hol úgy. Ahogy írtátok, a tünetek jönnek, mennek. De azért már egyik sem olyan intenzív, aminek viszont örülök, hogy már a hasam sem fáj annyira, Én szerdán megyek ultrahangra, remélem csupa jó híreket hozok, nagyon várom, de azért persze félek is, de már nem annyira, mint a múltkor.

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 

 
 

Boldog Mikulást Mindenkinek!

szandra0408
 
 


Sziasztok! Aki olvasta a másik csoportban a bejegyzésemet, az tudhatja, hogy végre csatlakozhatom hozzátok!! :oops: 8-)
De jó végre itt! :)
adele666
 
 


Nagyon cuki Anett Mikulás!! :) Boldog Mikulást mindenkinek!
adele666
 
 


adele666
 
 


@szandra0408:Nagyon cuki mikuláslányod van :) 

Boldog mikut mindenkinek!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Gyönyörű minden baba! És szépen kererekednek a pocakok. Gratulálok mindenkinek. 

De littlebiscuit hol van? mi van vele? Azért remélem jól van, mert nem írt ide egy ideje. 




@krystin:


megkaptam, a küldeményt, írj szmlaszámot és utalom neked. Nagyon kedves vagy, hogy szántál rá időt még pocakosan is. :) Nagy ölelés. 




Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4: Nemtudom páran nagyon eltüntek a csajok közül!
Nincs mit küldtem privit :)


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@adele666: Már tegnap akartam írni a másikba, de valamiért nem engedett... Nagyon-nagyon örülök nektek, és már 13 hetes a kicsikéd! Ez ám a meglepetés! :-D Gratulálok és boldog babavárást kívánok!
Szandra, hozzátok jár a legédesebb Mikulás! Krystin, Adele jövőre már mi beöltöztethetünk valakit! ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13:
Köszönöm szépen!! :* Bizony bizony, alig várom hogy lehessen majd öltöztetgetni! Jajj <3 :oops: A doki után mindenképp írj, minden szuper lesz! ;)
adele666
 
 


De jó, hogy egyre bővül a csapat! Az új tagok mindig pezsdítenek kicsit!


@adele666: Olvastam, de itt gratulálok, nagyon örülök, szép karácsonyi ajándék :)


@szandra0408: Annyira édesek ezek a karácsonyi szettek! A legszebb mikulásod, gondolom :)

Mindenkit megnyugtatok, Little jól van, nemsokára jelentkezni fog itt is! 

Nekem van egy kis e-coli bacim, úgyhogy antibiotikumot szedek. 3 napja elmúlt a hányingerem, vizesedik a lábam és az arcom is. Pocakom is leszállt, méhszájam pedig egy ujjnyira nyitva, lerövidülve. Védőnőm azt mondta azon sem lepődne nagyon meg, ha még a héten megszülnék, de karácsonyra már otthon leszünk, úgy gondolja. Már egyre nő az izgalom bennem. Állandóan aludnék, Róza is már csak forgolódik és nyújtozkodik inkább, mint rúg. Izgatott vagyok :)








Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Hajrá, szerintem is hamarosan babazol :) Csak nem megdzületett Martha?

Újak mindenkinek kitartás, bármi kérdésetek van írjatok, friss mamik Ti is nyugodtan :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Boldog Mikit kívánunk mi is, pont ma 16 hetes "nagyfiúval" :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: De jó kép! Igen megszületett és csodaszép, biztos ír hamarosan, csak nagyon elfoglalt! Részleteket meghagyom neki, csak már nagyon izgult mindenki érte, nem akarok helyette dicsekedni! :) Novemberi kislány lett!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Boldog Mikit mindenkinek!!!

Molyocska: nagyon izgi!! Lassan babázol!!!

Adele: GRATULA!!! de jó hírek!!!

Krystin: majd doki után jelentkezz!!!




Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a 12. hét után ki milyen vitaminokat szedett? :)
adele666
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lilypie Pregnancy tickers
adele666
 
 


Adele: én femibiont szedtem, de csak a 24 hétig minden nap, utána már csak minden másnap 32 hétig, s mellette még vasat, C-vitamint, és magnéziumot!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@adele666: Én 12 hétig femibiont, utána semmit, orvosom azt mondta egyek változatosan. De mindenkinek mást tanácsolnak :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Ahham. Köszi csajok! Nekem is ezt mondta, hogy ne szedjek semmit most. A vasat majd később. Illetve a Femibion 2-est már nem javasolja. De csak ott van a kisördög, hogy kéne valami.. Ezeket a B vitaminokat én is elhagynám szívem szerint, de valamennyi folsav, jód, meg c vitamin az mehetne.. Lehet külön szedek ezekből :/
adele666
 
 


Én még szedem a Gravidát a kombináltig (holnap), de utána csak c,d, magn+B6, inofolic.
Vasat nem kell szedjek mert sok lett :O 
Igaz éppenhogy átlépte a határt 1 értékkel,de meglepett mert júniusban meg kevés volt és nem szedtem +vasat,mert akkor épphogy kevés volt,mondták hogy étkezzek változatosan,ami a terhesség alatt nem nagyon sikerül mert alig tudok valamit megenni.

Eléggé aggódodom, mert egyelőre nem érzek semmit, mármint nem húzódik meg görcsöl a méhem :/
Pedig ilyenkor már éreznem kéne,de nem érzek semmi ilyet csak picit görcsöl ha kifáradok estére.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Én szedtem a gravidat a 35. Hétig, sőt szoptatás alatt is ajánlott vitamin mert totál kiurul a szervezet. Szerintem ne hagyjátok abba, babának is kell és a mostani kajakban nincs elég.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@krystin:
Örülj neki, nekem semmi bajom nem volt egész terhesség alatt 3szor volt Vuk az is a gyomorsav miatt. Nem kell hogy görcsölj egyáltalán.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


A reggeli hányás még megvan, meg visszatért a délig tartó hányinger is :)
Nem tudom miért bújt belém a kisördög hogy valami gond van, biztos csak izgulok a holnapi kombinált teszt miatt!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
Ne aggódj, nekem egy éjszaka görcsölt. Pont a 12 hetes uh előtt 2 nappal, de többször sem. Nem törvényszerű.
adele666
 
 


@krystin: Örülj neki, ha nem görcsölsz, nekem sem volt semmi! :) Az nem jelent bajt! Én jobban izgulnék, ha görcsölnék :D


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@krystin: annak tényleg örülj, hogy nem görcsölsz! :-D

Mi ma voltunk ultrahangon, minden rendben, már 3.36 cm a crl, úgyhogy végülis visszakorrigáltuk az eredeti időpontra, szóval június 30. lett a terminus, és most járunk 10+5-nél. :-D Nagyon cuki volt, integetett, ugrált, produkálta magát. :-D December 23-án megyünk a genetikai uh-ra. Apa akkor jöhet be először, már nagyon várja, meg persze én is! :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13:
Nagyon örülök a hírnek!! Mostmár minden rendben lesz! ;) 8-) Szuper!
adele666
 
 


@molyocska:


mikor jön már little? nagyon izgultam érte, és most úgy érzem, hogy nem ad magáról hírt nekünk, kicsit .... 

na mindegy. Megértem, ha sok dolga van, de annyira jó lenne látni a babáját és olvasni, hogy hogy mentek a dolgok. 
Úgy mint ahogy mindenki másról.

Várunk ide Little! Sok tejcsit, jó egészséget.


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!@!

Ezer ezer bocsi hogy igy eltüntem!! A megváltozott èletünk az oka <3

November 23-án (12 nappal elöbb) Marta úgy döntött hogy útnak indul a nagyvilágnak ès megszületett , 3180 gr ès 49 cm-el.
A szülès viszonylag gyors volt mert kaptam egy kis rásegitèst a fajasok beindulásához (magzatviz elfolyassal kezdtünk ezèrt kellett). Gyakorlatilag 5-6 ora volt az elsö erösebb fájásoktól.
Marta jó baba, a tejjel van egy kis gondunk mert kevès de nagyon dolgozunk rajta.
Teszek fel kèpet :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 





Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 





Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Gratulálok!
Gyönyörű kislány!
Legalább hamar meglett :)
Nagyon cukin nyomja a grimaszokat! 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@littlebiscuit:


jaaaaj, de cuki ő is. Nagyon aranyos fotók. Nagy gratula Neked is! De jó, hogy ilyen gyorsan meglett. 

Annyira jó neked is mostmár. Jó páran édesanyákká váltatok. Nagyon jó érzés, hogy ismerlek, tudom, hogy mennyit próbálkoztatok mire megfogant. Emlékszem mennyit írkáltunk, segítettünk, hogy sikerüljön. 

Nagyon boldog vagyok, hogy te is anyuci lehetsz. Hálás vagyok, hogy én is gyermekeimmel ünnepelhetem a karácsonyt. Láttátok volna a kislányom arcát, mikor meglátta a mikuláscsomagokat a csizmájában. Ezt kiabálta:

Eljött! Minden cipőcskében van valami! 

És eközben nagyra nyitotta  a kis szemeit. Olyan szuper érzés anyának lenni. A legjobb a világon. 

Sok boldogságot!

MÁs:

Van egy pont a szoptatásban, amikor sokan feladják, amikor úgy néz ki, hogy nincs tovább, már mindent megpróbáltál. Na akkor ne add még fel! Még egy picit mindig fejj a szopik után, és igyál sok folyadékot, ami nem rostos. És próbálj meg inkább pohárból itatni ha szükséges pótlás (tápszer), de akinek cumisüvegből iszik, annak a babája nehezebben veszi szájba a valódi bimbót utána. Kitartás kell hozzá, sok erő, és óriási akarás és szeretet. Ezek nélkül nem megy. 

Én sokszor sírva szoptattam, úgy fájtak a mellbimbóim és annyira görcsöltem közben. De 3 hét és minden beáll. Aztán pedig a poharas vagy kanalas etetés, ha pihenne picit a cici. De aztán majdnem a 3 éves szülinapjáig szoptattam a kicsit. :)

Nagy ölelés mindenkinek, 

Puszika, és kellemes ünnepekre hangolódást! 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@littlebiscuit:
Jajj de jooo!!! Gratulálok!!
Egy angyal Márta baba!!! Nem baj hogy hamarabb jött, tudta Ő hogy neki mikor jò!!!
NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@sjucus13:
De jó!!! Csak most tudtam feljönni ide, de nagyon örülök hogy veletek is minden rendben!!
Milyen szép karácsonyi aki lesz parodnak hogy bemehet az uh-ra és Ő is láthatja a picikéteket!!! ☺☺☺

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@littlebiscuit:
Gratulálok, sok boldogságot Nektek. Egy jó tanács. Próbálj fejni ha tudsz, ha pedig úgy érzed kevés nyugodtan adj pótlást,kipihent nyugodt anya, kiegyensúlyozott nyugodt babát eredményez. Mi Tomme Tippie cumisüveget használunk nem zavart be egyáltalán az elején szopinal, mostmar csak üvegből eszik, fejem és úgy plusz tápszert is kap.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Gratulálok Little! :) Jó egészséget kívánok mindenkinek!! Szép karácsonyi kisangyalotok van! :oops:
adele666
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltunk a kombinálton minden rendben! 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Little!Gratulalok!Nagyon edes kislany!
Krystin gratulalok!Volt tipp a nemere?

mimkosz
 
 


@mimkosz:Nem sajnos, hiába próbált meg a doki mindent, nem hagyta magát.
Pedig maceráltuk eleget, de csak azért se hagyta magát 
Remélem 23.-án kiderül!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Nagyon édes a babád Krystin!!
Egy kérdés mindenkihez: Ne nevessetek ki.. a férjem azt mondta leszedi a telefonomról a netet.. :) :oops: Szóval. Az első 12 hétben észre vettem az anyagcsere lelassulását elég durván. 2-3 naponta tudtam wc-re menni. Most a 13. héttől sima ügy minden nap. Utána olvastam, miért is ne, más örülne, hogy már nincs gondja.. azt írják mindenhol, hogy a székrekedés a 2. trimesztertől jellemző, illetve ez egy egyre fokozódó tünet a progeszteronszint emelkedése miatt.. Valakinek van hasonló tapasztalata? Bocs a buta kérdésért.. de paramami a köbön vagyok.. :/
adele666
 
 


@adele666:


Érdembe sajnos nem tudok hozzászólni,mert én eleve 2-3 naponta jártam wc-re,de mióta terhes vagyok naponta megyek.
Én nem hiszem hogy gond lenne, azt szerintem éreznéd.
Ha minden rendben akkor ezen ne aggódj,sok minden befolyásolhatja a dolgokat.
Én pl. 3 napja egyre rosszabbul vagyok, pedig lassan jobban kéne lennem...

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@littlebiscuit: Gratulálok a gyönyörűséges kis hercegnőtökhöz! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok! :-D
Adele, Lolo köszönöm, most már megnyugodtam, mert végre túljutottam a rizikós időszakomon.
Krystin, milyen nagy már a babócád! Csak így repül az idő! Mi most szégyenlős, hátat fordítós képet kaptunk. :-) imádom a kicsi lábacskáit! :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@panda01: Én is napok óta egyre rosszabbul vagyok, remélem lassan azért elmúlik.

Nagyon jól néz ki a gumisüti :)
Én bejglit nem szoktam csinálni max a férjem csinált egyszer, de a zserbó és a méteres mindig megy :) 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Little Gratulálok! Tündéri pici!

szandra0408
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: