Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csúcsot döntögetünk: Bia ma is 11-kor kelt. :lol: :lol: :lol: SZóval mi majd valami esti talira mennénk... :lol: :lol: :lol:

Kata, nem irigyellek... Sajna nekem már szerintem semmi nincs meg, ami segíthetne rajtad... Ráadásul én másik szakokon, ugye... De ha kérdésed van szakdoliügyben, azért bombázz bátran! ;)

Újra megkérdezem: VIKI eltűnt?????

meri
 
 


Meri!
Akkor majd lehet, hogy foglak bombázni! :) (de csak mértékkel...:D)

Szerintem VIKI valóban eltűnt... legalábbis innen. Megyek megnézem, más topikokban írogat-e.

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Szóval, megkerestem Vikit és írtam neki, hogy várjuk ide is.:)
Egy pécsiek topikban találtam rá, 4-én írt oda, szóval nem jár szerintem olyan sűrűn mostanában. Még olyan képei voltak oda feltéve, amit azt hiszem ide is feltett, vagy talán a márciusi topikban láttam őket.
Remélem jelentkezik majd!

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 

 
 

Katuci!

Bocs, gyors leszek.
Küldöm, mihelyt összeszedem.
A szakolgozatom is átküldöm, hátha segít valamit. A leírásra nem emlékszem, de a férjem Pécsre jár műszakira, azt el tudom küldeni. Érdemes megnézni a sulid honlapján, hátha van valami, mert intézményen belül is változhat, mit kérnek.
Szólj, ha kell még valami!
Most milyen vizsgád lesz? Hány féléved van még?

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok!

Sajnálom , hogy nem tudtunk többetekkel talizni ma.


Katuci,

de klasszué álltok ti is. :-) Mostmár teszek fel képez én is Mátéról. Felbuzdítottál. :-) Kitartást a vizsgaidőszakhoz a mászkáláshoz a könyvtárba. Szegénykém. De ügyes vagy és megcsinálod. :-)

Viki tényleg régen jelentkezett. :-( Reméle, benéz majd ide is.


Szili,

nagyon édes a kismanód. Igazi kis Mikulás. Jobbulást nektek!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Szilvi, csak kíváncsiságból: milyen szakos vagy?

meri
 
 


Rosszcsont Pannám :D
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Egyedülevős, golyócsenős, almacsenős, szétrámolós. :D

meri
 
 


Meri, nálunk ugyanez van az újságokkal....:) Lili imádja szétpakolni és természetesen meg is kóstolja őket :shock: :D :D :D
Bia rengeteget változott a legutóbbi fényképek óta. Nagyon édes! :)
Látom az étvágyával nincs gond.... :lol: :lol: :lol:

Szili!
tényleg, milyen szakos vagy?
amúgy köszi, jönnek az anyagok:) majd írok e-mailt is, de még nem volt időm nagyon megnézegetni őket. mégegyszer nagyon köszi!!!
nekem ez már nagy segítség, hogy látok egy ilyen szakterületről származó szakdogát, mert itt nálunk ritka bonyolult megnézni a könyvtári szakdogákat, pedig van olyan témájú is, amit én fogok írni, de kb. 4 ember jóváhagyása kell hozzá...:? Úgyhogy lehet, hogy a könyvtárazás elmarad...:)
[/size]

Vikci!
Hát bizony, tegyél is képeket!!!!
Meg a mai taliról is! :)

Most mennem kell, mert Vikike nem akar elaludni egyedül...:)

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kata! Témád?

meri
 
 


Sziasztok!

Nem készült véletlenül kép a találkáról??? :roll:

Meri!
Hihetetlen! Meg kellett néznem a vonalzód, hogy tényleg Biáról van-e szó. Nagyon megváltozott! (Vagy csak én láttam régen?) Nagyon tetszik!

Vicki!
Köszönöm! És a képek???? :roll: :wink:

Meri, Katuci!
Biológia - háztartási ökonómia-életvitel szakos tanár + Gyógypedagógus - tanulásban akadályozottak + Most már csak 1/2 évem van hátra, elkezdtem közoktatási vezető szakot, mivel ig.h.-ként dolgoztam egy suliban. De nem tudtam elmenni gyakorlatra, mert Barnus akkor még csak 2 hónapos lett volna, s 3 napos, egész napos képzés lett volna. Talán idén.
Az e-maileket este tovább küldöm, csak állandóan megszakadt az összeköttetésem (t-mobile-os internet :twisted: :oops: )


Még egy kép, ha nem baj:
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szilvi!

Nagyon köszönöm, megkaptam az anyagokat!
Amúgy én is TANAK-os vagyok. (illetve én nem, csak azt tanulom :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Szilvi!

Én Biológia-kémia (tanár szakon) végeztem, de sajna nem tanítok.........Pedig jó lenne majd valamikor, de szerintem már szóba sem állnának velem mint tanárral, mert már 6 éve végeztem...

Kata!
Képeket én csináltam a taliról, felrakok akkor párat ha nem bánják a többiek (Pandi, Vikci):
Kép
Kép
Kép

A lábdák nagy slágercikkek voltak:

Kép

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera, látom, Márk megcélozta a dínót. :) HOgy döntöttél végül?

Én vagyok a kakukktojás: ért.ak. szakos vagyok, meg pszichoped., a másik meg a tanítói. :D

Na, igen, Bia nagyon megnőtt, már olyan nagylányos! Ma már úgyis járkált, hogy nem élő ember volt a célpont. Na ehhez kell ám nagy bátorság, és elhatározás. :lol:

meri
 
 


Vera, látom, Márk megcélozta a dínót. :) HOgy döntöttél végül?

Én vagyok a kakukktojás: ért.ak. szakos vagyok, meg pszichoped., a másik meg a tanítói. :D

Na, igen, Bia nagyon megnőtt, már olyan nagylányos! Ma már úgyis járkált, hogy nem élő ember volt a célpont. Na ehhez kell ám nagy bátorság, és elhatározás. :lol:

meri
 
 


Meri,
Bizony kell bátorság! Nekünk megvolt az első udvari séta is, mint egy kis hóember úgy totyogott :D Először nem nekem indult el, hanem egy kisfiúnak :shock: :lol: :roll: :oops: :lol:
Bia: Megmondom őszintén meglepődtem, annyit változott az arca. Arra gondoltam, hogy volt Biának egy ikertestvére, de eddig rejtegetted, és most az Ő fotóját tetted fel :lol: Hihetetlen... a szépsége nem változott :wink:

Szili,
Szépek vagytok :wink:

Eszter,
Hogy vagytok?????
Vendég
 


Tényleg ennyit változott volna Bia??? :)

Annyira édesek ezek az első lépések!!! Kicsi Tündérkék! Ma átsétáltunk a boltba, hazafelé Bia az út közepén úgy döntött, elég volt. Megállt, majd amikor biztatni, hívogatni kezdtem, egyszerűen leült az út közepén. :lol:

Teszek még két képet: nem emlékszem, mutattam-e már az alvósat - nekem ezen Bia olyan dóris. :)
A másik még ősszel készült, de már itt is nagylány.
Kép Kép

meri
 
 


Sziasztok!

Szavaznátok Lilikére?

Itt megtalálható: (Henye Liliána)

http://palyazat.picibaba.hu/december-sz ... orrend=abc

Köszönjük!!! :)

Meri!
Bia tényleg rengeteget változott, csak ugye aki mindennap látja, annak nem annyira feltűnő...
Én is úgy vagyok Lilivel, hogyha nézem a régi képeit, akkor látom, hogy tényleg sokat változott, de nekem mindig ugyanolyan édesnek és szépnek tűnt/ik :D :D :D

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok,

Nagyon aranyosak a képek, olyan jó nézegetni őket : )) Bia tényleg sokat változott, nagyon aranyos

Nagy gratula az első lépésekhez !!

nagyon sajnálom, dehát sajnos úgy alakult, hogy lemaradtunk a taliról, már több, mint egy hete nagyon vacakul vagyok. Róka koma állandó vendég lett nálunk, amúgy meg egész nap forog a gyomrom : ((( A gépet sem nyitottam ki már egy hete...áhh, tiszta gáz vagyok mostanában, örülök ha egész napos kóválygás után este bezuhanok az ágyba...
Remélem már nem tart soká és legközelebb nem maradunk le.

Zsófi is nagyon beindult mostanában, mászik, mint a villám, és feláll, ahol csak tud, jah és felmászik a lépcsőn : )

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Sziasztok!

Pandi!

Köszi,már meggyógyultunk,Domi pedig szerencsésen megúszta. Olyan jó az ellenálló képessége. :wink: Annyira szuper,hogy Dóri jár. Én is nagyon várom,hogy Domi meginduljon. Gratula hozzá.Domi utál babakocsizni,vagyis nem marad benne hosszú távon és állandóan cipeljük,úgyhogy ma vettem egy Quinny curbb csípőkengurut. Remélem beválik. Eddíg nagyon tetszik neki benne.Azért így csak könnyebb vele bóklászni.

Danidaniel!

Jajj de furi ,hogy te megint a hányingerrel küzdessz. Még mintha most lett volna nekem is,pedig nem is,hiszen már te azóta a másodikat várod. Sok kitartást és könnyű második,harmadik trimeszter kívánok neked!

Meri!

Nem semmi a lányod,hogy ekkora nagy alvó. Nekem is nagyon tetszik a képeken. :wink:

Lányok!

Ha van kedvetek hozzánk is ellátogathatnátok januárban.Majd addíg még pontosítunk.

Katuci!

Máris szavazok!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Meri!
Végülis tanulókutyus lett a végeredmény, a dinó kilőve...

Eszter!
Szívesen elmennénk hozzátok is, jó lenne megismerkedni januárban.

Mi képzeljétek ma reggel 2-szer is hánytunk, de nincs láza, meg nem néz ki betegnek...Délben csak szopiztattam, az megmaradt benne, úgyhogy remélem nem betegszik le....
Ráadásul a mosógépünk is bekrepált, remélem nem lesz drága a javíttatása, mert az új vásárlása így karácsonykor nem hiányozna...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Meri!

Nagyon kedves vagy, hogy így hiányoltál! :wink:

Katuci!

Köszi, hogy megkerestél! :wink:

Az a helyzet, hogy mostanában nagyon nagyon el vagyok havazódva! :( Sajna nem igen jutok géphez :( Petit visszük 9-re oviba, hazaérek fél 10-re és fél 12-kor megyünk is érte, mert csak félnapos. Amúgy most megint mindkettő tök beteg, meg férjem is, ez van. Köhögnek mint egy kiskutya :( Mindenki antibiotikumot szed, asszem most Eszti van a legrosszabbul, de legalább éjjel már aludtunk is, nem úgy, mint tegnap :)

Akkor Esztiről egy kicsit: csak ámulok és bámulok, hogy itt már minden gyerkőc mászik, ül, feláll, sétál, stb.... nagyon ügyi babáitok vannak. Eszti még a kúszásnál tart, fel tud ülni is egyedül, megül, ha én leteszem, de a mászás max 3 lépésig megy, akkor rájön, hogy kúszva sokkal biztosabban halad, és gyorsabban, és akkor hasravágja magát és kúszik. Felállni is eddig 1x sikerült csak, de nem baj. Nekem a Petim volt az, aki már 9 hósan egyedül járt, így nekem is fura az, hogy Eszti még nem tart itt, de majd menni fog, csak kicsit később! :) :wink: Kaja: darabos kajáktól meg akar fulladni a lelkem, így ezen a téren is kissé visszább vagyunk, mindent botmixerezek a tök pépes állagig. :(

Majd keresek fotókat is, mert már jó rég nem jártam, okés? :wink:
amúgy minden gyerkőc gyönyörű, mint mindig! :)

Vera!

Remélem nem lesz beteg a babácskád! Múltkor Eszti is hányt egy hatalmasat, a fél nappalit beterítette, de ennyi, utána semmi baja nem volt, pedig le is vittem orvoshoz! Jobbulást!

Na, megint felkelt a kisebbikem.....

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


na, akkor a képek:
tudok kacsintani :)
Kép
Mikulásünnepség előtt Kép hárman: Kép
négykézláb: Kép
és végül egy ülő Eszti: Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Ja, még a mértekről, ha már itt vagyok :oops: ki tudja, mikor jutok megint ide :oops:
70,5 cm és 7681 g a kicsi lányom! :)

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


7680-at akartam, persze :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jaj, de jó, hogy itt vagytok, Viki! :D Eszti még mindig tündéri!!!! De jó újra látni! :)

meri
 
 


Sziasztok!

Márk elkapott egy nagyon csúnya vírust, felül és alul minden kijön belőle, drukkoljatok, hogy ne kelljen a kórházban kikötnünk...
A dokinénink szerint ki van száradva, úgyhogy kapja az elektrolitot...
Ennyire még nem volt beteg szegénykém......... :cry:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Jajj szegénykém. Nagyon drukkolok nektek. Bízom benne,hogy megoldódik. Szoptasd és ha másképp nem kiskanállal adj neki mindíg vizet,akár kortyonként is.

Puszi

Eszter :cry:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Vera!
Nagyon drukkolunk, hogy Márkkal minden rendben legyen!!!
Amit Eszter is mondott, kiskanállal próbáld itatni, hogy ne száradjon ki jobban!
Jó húsban van Márk, biztos nem lesz gond vele. Remélem, nem kerültök kórházba, nem egy leányálom....:(
Ez a hányás-hasmenés egy borzasztó betegség. Főleg ilyen piciknél. Mert egy nagyobbat azért az ember diétáztat, stb. és viszonylag hamar kigyógyul belőle. De ilyen pici babának magyarázd meg, hogy nem lehet enni, mert ha eszik kijön belőle, de inni muszáj, mert ha nem iszik, akkor kiszárad..... egy kész rémálom!
Viki minden hányás-hasmenést el szokott kapni, főleg a hasmenés részét, de azt nagyon. Talán Lili nem annyira érzékeny erre, mert volt már mellette Viki így beteg, és ő nem kapta el.
Azért majd értesíts minket itt, hogy mi van veletek!

Viki!
Jó, hogy újra írtál! Eszti még mindig nagyon édes! Egy igazi kis huncutka! :)
Peti meg már igazi nagyfiú! :) Kár, hogy nem lehet egész nap oviban, ez a félnaposság egy nagy marhaság... :?
Elviszed, meg már hozhatod is haza. A kicsire meg semmi időd nem jut, és akkor még ott van a háztartás is....
Szerencsére Vikinek már kötelező járni egész nap, így nem mondhatják, hogy mivel gyed-en vagyok, vigyem haza ebéd után.
De nyáron már pl. nem mehetett abszolút. Mondjuk akkor nem is vittem volna, de szabályosan kidobták... :shock:
Nálunk az van- csakhogy ne aggódj Eszti számodra lassabbnak tűnő fejlődése miatt - hogy Lili kúszik, de nem mászik. Ugyan négykézlábra áll, de úgyis marad, majd inkább hasra vágja magát és végigkússza a lakást.
Feláll kapaszkodva, de azért még nem olyan stabil. Bár mindenhol képes felállni és onnan rosszalkodni, majd nagyképűen kapaszkodás nélkül pakolni és bumm.....:):):)
Most a nyomtató tetején akrobatikázik és onnan próbálja meg a yukka-pálmámat felborítani.... Eddig még sikertelenül, de csak idő kérdése.... :lol: :lol: :lol:
Az ülés már megy minden formátumban, különböző életveszélyes technikákkal szeret a legjobban felülni :D :D :D , a hagyományos módszert csak ritkán választja! :)
Darabost még csak egyszer ettünk, kicsit köhögött tőle, aztán sikerült megrágni és lenyelni, de nem erőltetem.
Viki sokáig fuldoklott a darabostól, aztán egyszercsak úgy ette, mintha mindig ezt csinálta volna, de akkor már kb. 1 éves volt.
A köles-rizs-és kukorica golyót imádja, azzal pl. nincs gondja lenyelni. Vagy pl. kétszersültet is rágcsált már, az is ment neki.
De a bébikaja még macerás. Majd fokozatosan az is megy.
Alvás:
két napja fél 5-ig alszik Lili.... de csak suttogva mondom, nem akarom elkiabálni :D :D :D :D Ki tudja, meddig tart?! :) :) :)

Most, hogy nem éri el mégsem a virágot, a laptop töltőjének a végét akarja beleszerelni a nyomtató papíradagolójába... :shock: :shock: :shock:
Úgyhogy megyek is, mielőtt nagyon megszereli, vagy átfejel a nyomtatón a padlóra! :)

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!

Hát úgy néz ki talán túlvan a nehezén, de tegnap este 6-kor még mindig hányt és nagyon gyenge volt (remegett, teljesen kiszáradt), akkor már 2 napja nem evett semmit. Már a kórházba indultunk épp, amikor megjött anyukám akinek sikerült vele megitatni nagyobb mennyiségű teát, utána próbálkoztunk háztartási keksszel, ezt szintén nem hányta ki.

Este egész jól aludt, már minden (tea és anyatejcsi) benne maradt, most is alszik, de reggel már mászkált, nevetett, játszott, már nem volt aceton szagú a lehelete szóval, jobban van.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Jaj, Vera, de jó, hogy jobban vagytok!!! :D :D :D
Ezek a nagymamák csodákra képesek... :wink: :D :D
Ha már benne maradt a keksz, anyatej, tea, akkor biztos nem lesz nagyobb baj! :) És még mászkált, nevetett is, akkor tényleg túl van a nehezén!
Vigyázzatok magatokra!

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!

Vera!

További jobbulást Nektek!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Vera,
:( Örülök, hogy jobban van Márk, szegénykém, azért ez borzasztó lehetett! Azóta hogy van?

Katuci,
Mi lett a fával, felborította Lili? :lol: Szavazok naponta :wink:

Viki,
Hiányoztak a képeitek, de komolyan :wink: Kacsintós a legjobb :lol: Meg persze a közös képetek!! Ne tűnj el!

Meri,
Az első képen tényleg Dóris Bia :lol: A másodikon meg meseszép, nagyon jól sikerült ez a fotó róla!!

Vikci,
?????

Haladunk:
http://www.youtube.com/watch?v=BHiwaEdt ... annel_page

http://www.youtube.com/watch?v=AinSARP9 ... annel_page
Vendég
 


Sziasztok!


Azta mennyit írtatok. Mi el voltunk utazva. Kedden pakoltam és tegnap jöttük meg a nagyszülőktől. Máté ez alatt a pár nap alatt sokat változott. Biztosan a kis uncsitesója aki 10 hónappal idősebb nála hatással volt rá. Már mindenhol feláll, leül de a mászástól még fél és a kúszást választja. Pedig négykézlábra ereszkedik, de inkább hátra tolja magát és leül. Bár pár lépést megtett már, de a kúszás nekünk is biztosabb.

Viki,

nagyon örülök neki, hogy végre megint itt vagy. Nagyon édesek vagytok. Tényleg nem sok időd lehet. Jobbulást a fiúknak és a kiscsajnak! Vigyázz magadra nehogy te is lebetegedj. Nem vagytok lemaradva semmiről. Minden gyerek más. :-)


Vera,

köszönöm, hogy tettél fel képeket. Remélem tegnaphoz képest is jobban vagytok. :-)

Meri,

nagyon cuki ez a kis BIus. Kis huncut.


Katuci,

szinte tényleg egy ütemben fejlődnek a gyerekeink. :-D :-D


Szili,

nagyon édik vagytok. Remélem jövőre veled is talizunk.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Pandi!

Írtam privit,megkaptad? :roll:

Rohangálok,még pizsamában :lol: ,közben sütök főzök és a gyerek semmi pénzért nem alszik. :evil:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
Igen válaszoltam is nem kaptad meg?
Vendég
 


Mivel holnap a sütés-főzés napja lesz, ezért előre is:

mindenkinek BÉKÉS, BOLDOG, MEGHITT KARÁCSONYT kívánunk!!!

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Én is ezúton szeretnék mindenkinek áldott békés szeretetteljes ünnepet kívánni. :D

Pandi!

Nem!!!!! :roll: :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
Pizsiben vagy még? :lol: :lol:
Vendég
 


Sok szép, boldog pillanatot kívánunk mindenkinek!
Kép

meri
 
 


Mi is ezt az utat választjuk. Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk !

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Kép

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk !

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Viki!
Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Bocsánat,

Viki és Vikci!!!! :) :) :)

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Boldog, békés karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!

Zsófi, Meggymag, Andi és Zsófiapu



Boldog névnapot Vikinek és Vikcinek !

Kép
danidaniel
 
 


Sziasztok!

Boldog, Békés Ünnepeket Kívánok én is Mindenkinek (egy kicsit megkésve, ezer bocs)..
SAjnos Márk a kezdeti jólét után hétfőn újra visszaesett (megint hányt és nagyon durva hasmenése volt), a dokinéni szerint 2 részletben támadó vírus, amit anyukám is elkapott, nekem a torkom gyulladt be, úgyhogy szép karácsonyunk volt (van).
Szerencsére mostanra úgy néz ki megállt a hasmenése is, reméljük nem esik vissza újra.
Kezdem úgy érezni valaki megátkozott minket: itthon anyukámnál elpusztult a kutyám, aztán a betegségek, majd a kocsira kellett rengeteg pénzt kiadni, majd a mosógép elromlott....Szóval remélem megáll ez a széria és jobb újévünk lesz...

Pandi!
Nagyon ügyes Dorka, hogy jár már....

Kata!
A drabos kajákkal még mi is küszködünk, mindentől öklendezünk, ha a kezébe adom akkor viszont szépen csócsál mindent...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, de mi is:

"Karácsony ünnepén az a kívánságom.
Legyen boldog mindenki ezen a világon."

Békés, boldog Karácsonyi Ünnepeket
És szeretetben gazdag Boldog Új Évet Kívánunk!

Kép

Vera!
Sajnálom, hogy rosszabbodott a helyzet. Mi is hasonlón mentünk keresztül, de szerencsére hányás/hasmenés nem volt. Viszont úgy hörgött, én éreztem rosszul magam tőle. (Pár méterről még hallható volt) Nekem is most érte el a második a csúcsát, úgy köhögtem, hogy nem tudtam egy szobában aludni a férjemmel és Barnussal (mert mi úgy alszunk... :oops: csak külön kiságyban van Barni).
Ami a rossz dolgokat illeti: próbáld a szép dolgokat "beprogramozni" a fejedbe. Mert a gondolatnak teremtő ereje van! Ha arra gondolsz, hogy nehogy elromoljon a mosógép, biztos elromlik, mert ott fent a tagadást nem értik, s teljesítik a kívánságodat...
Én kívánom, hogy olyan jó évetek legyen a 2009-es, amire még álmodban sem mersz gondolni. (Habár már Márk itt van. Én, mint szintén lombikos, tudom, hogy ez is milyen csod.)

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok!

Vera!
Remélem Márk azóta már jobban lett. Sajnálom, hogy így alakult az ünnepetek, de tényleg csak pozitívan!!! :)
Ahogy Szilvi is írta, a gondolatnak teremtő ereje van. :D

Egyébként, engem is elért valami kórság, tegnap este óta úgy köhögök, mint a kutya, most is azért vagyok fent, mert ahogy lefekszem a megfulladás kerülget, Lilikét kiköhögném az ágyból, így inkább amíg bírom, fent vagyok. Végül is reggel nem kell korán kelni, majd talán hajnalban tudok aludni.
Hörög a mellkasom, fáj a gégém, szóval kész vagyok. Napközben még úgy ahogy elvagyok, de ahogy jön az este végem van.
Már szinte kávé helyett iszom a köptetőt :), de még mindig nem akar feljönni a letapadt hurut.
Mondjuk későn kezdtem el a homeókat is szedni, mert már voltak előtüneteim, de gondoltam elmúlik magától.... :? hát nem...:)

Szilvi!
Látom, te is hasonló bajokkal kínlódsz, engem a köhögés és a nátha totál padlóra tud küldeni.
Remélem te is hamar kikeveredsz belőle, meg én is.
Most már csak abban bízom, hogy Lili és Viki nem kapják el, Lili hasonló miatt volt kórházban októberben :(
Mondjuk Vikit szinte elkerülik a felső légúti bajok, kicsit köhög, nátháskodik, aztán 3-4 nap alatt elmúlik neki. A manduláján megáll az összes baci, de soha nem fáj neki, csak bedagad. Utána pedig úgy elmúlik a baja, mintha nem is lett volna... :)
Csak Lilike lett ilyen hasonlóan érzékeny a köhögés-náthára, mint én, sajnos. Vikinek meg a pocija gyenge.
(ja, amúgy mi meg úgy alszunk, hogy én Lilivel, apa Vikivel... :D)

Tovább nem panaszkodom, mégiscsak karácsony van!!! :)))

Remélem az ünnepek után mindenki beszámol, hogy tetszett a gyerkőcöknek a sok ajándék és a karácsonyi hangulat! :)

Jó éjt!

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!

Szilvia!
Igazad lehet aban, hogy a negatív gondolatoknak is teremtő ereje lehet, megpróbálok nem gondolni ezentúl a rossz dolgokra!
Nektek is olyan szép évet kívánok jövőre, amit Barnus hozott magával idén! :D

Kata!
Jobbulást neked is! Mára én már ott tartok, hogy lehúzódott a gyulladás a fülemre is, így alig hallok (furcsa alig hallani). Én Aloe First-el próbálkozok, ez a férjemnél pár napja bejött..

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: