Új privát üzeneted érkezett!

Pupu, gyere és mutasd meg a fiamnak hogy kell egyhuzamba 11 órát aludni! Ráférne!!! Gratula Pupunak!

KépKép
hene
 
 


Hene!! De jó, Siófok! Úgy szeretem a Balatont!!
Neked is boldog első Anyák Napját!!
Érezzétek jól magatokat!

sz.andi
 
 


Hene
Jó Siófokozást nektek!

Bébé
Pupu nagyon ügyi, hogy ennyit aludt egyszerre! Nagyon tetszett, hogy ő is inkább Burgert evett volna bébidesszert helyett. :-D

Máté elaludt megint 9 órakor, pedig azt akartam, hogy 11-kor aludjon el, és 13-ig aludjon, hogy fél 2-re kipihenten tudjunk menni a dokihoz, főleg, hogy utána meg csajozni megyünk.

Hétvégén nekünk is sűrű programunk lesz, kerti parti, családlátogatás.

Jaj, de jó, ez lesz az első anyák napjánk. Én is mindig nosztalgiázok, hogy mi volt éppen egy évvel ezelőtt, olyan jó volt az az időszak, persze ez is jó, de az is nagyon jó volt.
kittina30
 
 

 
 

Tudtam, hogy valamit elfelejtettem.
Bébé
Őszibarackos szósz
Megfőzöm vízben a barackot és teszek bele egy kanál rizslisztet, és még úgy főzöm egy kicsit, hogy a liszt megfőjön. Azért kell megfőzni, mert fagyasztott, és a mi eltevős barackunk nagyon kemény, csak főve jó.

Sóska témában rám ne hallgass, mert nem értek hozzá, de én úgy csináltam a múltkor, hogy vízbe megfőztem, és egy kevés olivaolajat tettem hozzá, meg cukrot, de szörnyű lett. A második változat olivaolajas rántásos lett, az jobb lett, de azt sem ette meg.
kittina30
 
 


Máté pont anyák napján lesz 9 hónapos!
kittina30
 
 


Na a sóska, ahogy én csinálom és Mütyi szereti:

Fagyasztott sóskát használok, ha nincs friss, bár tán már van, azt is mondjuk ugyanúgy kell, csak a frisset kicsit tovább.
Szóval olajon meghervasztom a sóskát, nem teszek hozzá vizet. Főzök krumplit és a kettőt össze turmixolom a krumpli levével, hogy hígítsam. Cukrot pici sót teszek bele és kész. Ezt szoktam elrakni a fagyra. Mikor adom neki, lehet egy-két kanál tápszert is adni hozzá.

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sóskás hozzászólást. Azt hiszem, az Andi verzióját fogom elkészíteni. Már tudom, ott rontottam el, hogy miután olajon nyomattam a sóskát, a krumplit nyersen raktam hozzá, hogy majd összefő. Így a sóska is odaégett, meg a krumpli se főtt meg, szóval ehetetlen lett.

Hene,
jó Siófokot! Most visszagondolva, mi tavaly ilyenkor Füreden voltunk négy napot, utoljára kettesben. (na jó Pupák is ott volt már...). De jó volt. Sokat sétáltunk, voltunk Tihanyban, végig caplattam nagy hassal a veszprémi állatkertet.

Kittina,
megvolt a csajozás?

Andi,
tényleg, te voltál a második! De izgi volt. És hogy irigykedtem, hogy ti már túl vagytok a nehezén! :D

Kép
bébé01
 
 


Bébé! Te már akkor is olvastál??? Ejnye! Mik derülnek ki!! :D Miért nem írtál??

sz.andi
 
 


Andi,
én az első perctől olvastam, csak sokat dógoztam, így a zugolvasás mellett nem lett volna időm mindenkinek reagálni. Így meg nem akartam. Aztán mikor megszültem, akkor meg már olyan kis összeszokott csapat voltatok, hogy nem akartam betolakodó lenni.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Megvolt a csajozás és a dokinéni is. Dokinéni kevésbé sikerült jól, Máté már akkor nyügi volt, amikor bementünk a váróba, a rendelőbe meg nekiállt sírni, nem akart elfeküdni az asztalon, kapaszkodott belém. Lemérték: 73 centi és 8830 gramm, ebben a hónapban fél kilót hízunk. Megkapta az első prevenart is, a szurit is rosszul tűrte szegény.

Csajozás jobban sikerült szerencsére.

Én is olvastalak titeket, de nem az elejétől kezdve, de elég régóta, mire rátok találtam addigra már eléggé összeszokott társaság voltatok, így én sem írtam.
kittina30
 
 


Andi sóskás hozzászólását olvasna, tényleg, én is így csináltamm, először, hogy olajon megfonnyasztottam, csak én ott rontottam el, hogy kevés cukrot tettem hozzá, és szörnyű savanyű lett.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Látom ma senki nem járt erre.

Milyen volt a majális?

A fiam ma megdöntötte az ébrenléti rekordját. Aludt délelőtt 9-től fél 12-ig, majd egész nap nem volt hajlandó aludni, este 7-kor sikerült nagy nehezen elaltatni, 7 és fél órát volt ébren, pedig 3-4 óránként ki szokott dőlni. Lehet, hogy a Prevenar mellékhatása, azt mondta a doktornőnk, hogy valakinél álmatlanságot, valakinél meg aluszékonyságot okoz.

Szép álmokat, és további szép hétvégét kívánok!
kittina30
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés.

Kittina,
Máté paraméterei szépek. Hogy-hogy még csak most kapott Prevenart? Nem volt raktáron, vagy nem javasolta a doki? Kettőt kap összesen? (Azért kérdezem, mert mi hármat kaptunk, de azt sem mostanában.)

Tegnap voltunk majálisozni. Végig nagyon jól viselte. Tetszett neki az emberáradat, meg a zene. Csak előbb eljöttünk, mint terveztük, mert olyan szinten tele volt a levegő pollennel, hogy én, aki soha nem voltam allergiás, egyfolytában az orromat fújtam. Drágám totál kivolt.

Most lépek, mert megyünk egy kicsit csavarogni, amíg nem esik.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Én is csak gyorsan benéztem.

Bébé
Azért csak most kapott Máté Prevenart, mert addig nem kaphatott, amíg nem kapta meg ismét a BCG-t. De sajnos mi is hármat fogunk kapni.

Szuper, hogy jól viselte Pupu a majálist. Mennem kell, mert Mátém felébredt, tiszta nyűg szegény, pedig mindjárt itt vannak a vendégek, és az idő miatt úgy néz ki, hogy nem kerti parti lesz, hanem benti parti.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Boldog Anyák napját!


Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Boldog Anyák napját mindenkinek!

Máténak boldog hófordulót!

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!!

Minden kedves fórumos barátnémnak nagyon boldog anyák napját!!!

Azt hiszem, akik jelen pillanatban ide írnak rendszeresen, ez az első anyák napja...

Nagyim reggel megríkatott, felköszöntöttem, erre Ő is. Nem számítottam rá, ő is sírt meg én is :oops:

További szép napot mindenkinek!!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon boldog anyák napját kívánok!

Köszönjük a hófordulós köszöntést.

Andi
Nagyon aranyos volt ez a nagyidtól!

Megvolt a kerti parti, de nem sikerült túl jól, mindegy, nem mostanában fogok ilyet még egyszer szervezni.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk már szombat óta, sajnos. Olyan helyen voltunk, amit nyárra szoktak kiadni, és nincs fűtés. Pénteken még jó idő volt, de estére így is kellett használni a kicsi ventillátort. Szombat délelőtt már azon gondolkodtam, hogy a gyerekre kabátot adok. A végén úgy döntöttünk hazajövünk, úgyis indultunk volna haza vasárnap reggeli után. Így eljöttünk szombaton, Mikut anyóséknál hagytuk, mi meg haza. Vasárnap meg megindultunk anyáknapozni.
Amúgy már kezdtek készülődni az éttermek bárok a nyitásra. Olyan jó volt nézni, ahogy készülődnek, és egyre nagyobb a nyüzsgés. A péntekünk nagyon jó volt. Árusok, kaják, gyerekműsorok. Majd teszek fel képeket.

Kitta, boldog hófordulót Máténak. Mesélj a kerti ratryről, mi volt a baj??

Bébé, nagyon ügyes Pupu.

Andi, biztos nagyon jó érzés lehetett. Nem csodálom, hogy pityeregtél!

Képek

Kép
Kép
Kép

Többiek????????

KépKép
hene
 
 


Húú, Hene! De jó lehetett ott. Ok, a hideg nem de a többi..
Gergő meg nagyon szép! De jól kicombosodott! :lol: Mit adsz neki enni? Mütyike fele ekkora. :lol: :lol: :lol:
De nadon cééép!!!

Tényleg! Többiek???

sz.andi
 
 


Andi!

Boldog hófordulót Mütyinek!

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


Jó reggelt!

Andi,
Mütyinek boldog hófordulót!

Hene,
Gergő nagyon aranyos! Látom, tetszett neki a paci nagyon. Sajnálom, hogy ilyen hűvös időtök volt! TAvaly ilyenkor Füreden voltunk, és gatyarohasztó meleg volt.

Kittina,
baráti vagy családi buláj volt a kerti party? Nekünk kiöntheted a szíved, meghallgatunk. :D

Barátnőm (aki szült) bejelentkezett. Ő már túlhordta, és indították neki egyik reggel 9-kor. Este hatkor már teljesen ki volt nyílva, de a gyerek nem akart lejönni. Ezért vitték a műtőbe végül. De mondta, hogy már rendbe vannak, a sebe is jól gyógyul és a szopi is működik.

Kép
bébé01
 
 


Marcsika, Bébé! Köszönjük szépen!!!

sz.andi
 
 


Drága Viki Mütyi Menasszonunknak Boldog hófórdulót.!!!!!
Nemsokára nosztalgiázhatunk!

KépKép
hene
 
 


Köszi Hene! Igen, egész nap ezen jár az eszem!

Emlékszem, mikor a dokid JÓÓL megvizsgált és este meg mentél szülni.

Mi meg előtte való nap palacsintázni voltunk. Sztem megyünk megint... :lol:

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni, de most már vagyok, de most meg Máté nem hagy írni, úgyhogy gyorsan visszaolvasok, aztán este talán tudok írni is.

Mütyikének boldog hófordulót!
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Hene
Sajnálom, hogy előbb haza kellett jönni. A képek nagyon jók, Gergő nagyon édi! Látom tetszett neki a paci, és édin elszöszöl a fűben. :-D A cipős kép is nagyon tuti.

Bébé
Szuper, hogy jól van a barátnőd és a pici.

Hétfő este apával "leugrottunk" Debrecenbe Jean Michel Jarre koncertre, apa nagy kedvence. Viszont szörnyű volt Mátét itthon hagyni. Hétfőn dél körül indultunk, és kedden 13 órára értünk haza. Máté nagyon jól elvonlt anyósommal és apósommal, még az éjszakát is átaludta. A koncert nagyon jó volt, érdemes volt elmenni, főleg, azután mondom ezt, hogy most már itthon vagyunk. :-D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2009.12.17 11:49-kor.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Kittina,
jó, hogy előkerültél :D !
Jó, ne feszegessük a témát. De azért kivi lettem volna :D , mert nekem is vannak gondolataim erről.

Jót autókáztatok, szép táv!!! Az én Drágám a Mike Oldfieldet szereti, az hasonló zene.

Kicsim legújabb tudománya, hogy csikorgatja a fogait. Brutál!!!

Kép
bébé01
 
 


A kukiért egyébként nagyon hálás vagyok az ötletgazdának. Nagyon bejön neki. És olyan ügyes, lerakok köré 4-5-öt, és szépen egyesével megeszi.

Kép
bébé01
 
 


Szia Bébé
Itt vagy még?
kittina30
 
 


Mike Oldfieldet is szeretjük!

A kukiért én is hálás vagyok Henééknek! Legalább a kukival elvan egy ideig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2009.12.17 11:49-kor.
kittina30
 
 


igen. vagyok.

Kép
bébé01
 
 


Várom! :)

Kép
bébé01
 
 


Én is itt vagyok még. Gyermekem még alszik, de biztos nem sokáig. Itt jó hülye idő van.
kittina30
 
 


Oksi mindjárt megírom.
kittina30
 
 


Itt is nagyon rossz idő van, nagyon nyomott. Tegnap délután óta fáj a fejem, de csak ma reggel jutott eszembe, hogy be kéne venni valamit. Annyira megszoktam, hogy a szopi miatt semmit nem szabad, max. Algo-t, hogy itt szenvedtem. :)

Kép
bébé01
 
 


Én fiam nem akar aludni, pedig reggel óta mentünk, ügyintéztünk. Most is itt pörög és nyomkodja a kis zongoráját.

Hene,
jó az új vonalzód! Hova öregbíted azt a gyereket? :D

Kép
bébé01
 
 


A történet egyik felét megírtam, mindjárt írom a másikat is. :-D Szóval nézd meg.
kittina30
 
 


oksika. várakozom. :)

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Bébé, köszi a dícséretet, de olyan jópofa ez a vonalzó! :lol: :lol:

Bocsi, engem se hagyjatok ki a sztoriból. Én is kaphatok pü.t????

KépKép
hene
 
 


Na ez nem ér csajok!! Sunyiban beszélgetni?? Hgy képzelitek?? :lol: :lol: :lol:

Azért örülök hogy jól sikerült a koncert!

Tegnap én is elég ramatyul éreztem magam, apa estére be is lázasodott.

Hene! Tényleg cuki a vonalzód!

Megmutatom Mütyit hogy aludt el a kuki evés közben. Még ilyet sose csinált!

Na lekicsinyítem és mutatom!

sz.andi
 
 


Itt vagyok Andi, várom a képet!!!!!!!!
Miku az ölemben ül, és Ő is várja a menasszonyt!!! :D

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Végre tudtam jönni, tegnap pü írás közben elszállt a netünk.
kittina30
 
 


Hene
Tényleg nagyon tuti a vonalzótok.

Másnak is írok szívesen pü-t. :-D Csak nem tudom, hgoy megtalálom-e valahol amit már leírtam, vagy újra kell írnom. Meg még Bébének lógok egy másikkal is.
kittina30
 
 


Megvan! Úgyhogy Henének és Andinak küldöm.
kittina30
 
 


Na minnyá kicsinyítek, csak Mütty elég gyagya most.

Köszi a pü-t, olvasom nemsokára!!

sz.andi
 
 


Mindenkinek elküldtem mindent! Szegény Mütyi, nyügi?

Nekem meg hajat kellene mosnom, meg főzni kellene Máténak ebédet.

Elég rossz net nélkül élni. :-D
kittina30
 
 


Na elkezdek kicsinyíteni, de készüljetek fel, nagyon cukiiii!! :oops: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Itten vannak:

Kép Kép

Kép Kép

No olvasom a püt-t!

sz.andi
 
 


Jaj, ez annyira édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hogy tudott így elaludni? Jobb, mint a cumi?
kittina30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: