Új privát üzeneted érkezett!

Ez imádni való!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Meg kell zabálni!!!!!!!!
Nem hiába, a mi csajunk!!!!

KépKép
hene
 
 


Fogalmam sincs hogy a fenébe aludt el így! De én végigröhögtem!!

Olyan fáradt volt szegénykém. De a kukit azt ette, pedig éhes tuti nem volt.
Soha nem aludt el ülve sem, se kaja közben. Nem értem, de nagyon cuki!!

:lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Andi, tudnak csodákat művelni! És még mik várnak ránk!! :lol:

Miku elaludt, megyek gyorsan összepakolom a paprokat, amiket ma postára KELL adnom!!!

KépKép
hene
 
 

 
 

Niki hol jár??? Olyan régen volt!! Hiányzik. Mi lehet Velük??

sz.andi
 
 


Hát igen, Niki sem járt erre mostanában, és mások sem.
kittina30
 
 


Nem tudom! :(

Papírok összerakva! Ébredés után lelépünk! De nem tudom az mikor lesz!

Andi, nincs kép a takaróról??? Vagy sikerült szerezni?

KépKép
hene
 
 


A kuki nálunk is nagyon menő! Mondjuk nem alszik el evés közben, de nagyon imádja, ha meglátja a zacskót, annyira örül!
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Andi,
Alvós Mütyi nagyon aranyos! Én fiam is kocsikázás közben 2 perc alatt el tud aludni.


Tegnap voltunk dokinéninél, felirattuk az agyhártya gyuszi elleni szurit, majd júniusban kiváltjuk.


Nah, itt görcsöltem egyik nap a sóskafőzéssel, oszt' a nagy rohanásban jól el is felejtettem. Ott hervadt el a hűtőben. Ennyi eszem van. Na mindegy. :roll:

Kép
bébé01
 
 


Nicike, Brúnóanyu, Linda, Tappancs, Dittke???????????????????

KépKép
hene
 
 


Jaj, takaró! Pillanat, lefotózom, ellopom Vikitől, épp alszik. :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Fiam felkelt, állva várt rám a kiságyában, most meg itt ül mellettem az etetőszékében, és kukit rágcsál.

Bébé
Hogyhogy nektek kell kiváltani azt a szurit? És mennyibe kerül? Ez egy szuri?
kittina30
 
 


Utólag Brúnónak is boldog hófordulót vasárnapra, neki is pont anyák napjára esett!
kittina30
 
 


Kittina,
Mert ez nem kötelező állítólag. Olyan 1-2.000 Ft körül van, ha jól tudom. De csak ha egy éves kor előtt váltod ki. Ha utána, akkor a duplája. (Beadni egy éves kor után kell.)

Kép
bébé01
 
 


Értem, köszi. Legközelebb, én is rákérdezek dokinéninél.
kittina30
 
 


Felébredt Miku, lelépünk, majd még jelentkezek ha tudok!

Szép napot mindenkinek!

KépKép
hene
 
 


Közszolgálati felhívás!!

A brfk országos körözést adott ki a képen látható gyermek pléd ellen, a kislányom fejelcsavarása miatt és amiért nem tud aludni a hiányától!

Különös ismertetőjele: sárga, macik vannak rajta és rendkívül fontos a 3. képen látható szegély. (Ugyanis azt piszkálja egész nap. :lol: )
Ha valaki felismeri, kérjük jelentkezzen nálam pü-ben!

Tehát a képek!

Kép Kép

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Na és persze így nézi a tv-t apájával:

Kép

sz.andi
 
 


Andi körülnézek pléd ügyben! Remélem sikerrel járok!

Tv-s kép igazi álom!!! Nagyon édi!!!! Bárcsak az én fiam is megmaradna ilyen nyugodtan a seggén. Néha úgy hiányzik, hogy így összebujjak vele! :cry:

KépKép
hene
 
 


Plédet majd én is lesem.

Tévés kép nagyon tuti. Én is vágyom arra, hogy Máté így bújjon, de rá ez nem jellemző. Ő sincs el egy másodpercig sem a seggén.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Hogy aludtatok? Mi egész jól, Máté 4 órakor ébredt, aztán 5-től még aludt egy órát.

Tegnap voltunk csajozni. Máté jól elvolt, egészen addig, amíg haza nem ért az apuka, akkor Máté sírva fakadt. Mostanában elsírja magát, ha idegent lát, vagy ha túl sok ember van körülötte.
kittina30
 
 


Szombaton is nagyon sírt, amikor bementünk a szobájába, és más gyerekek is játszottak az ő játékaival.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Andi,
tv-s kép nagyon jó! Ilyen plédet én még nem láttam, de úgyis megyünk bababoltba a hétvégén, mert kéne csúszásgátló a kádba, és akkor körülnézek.

Mi jól aludtunk, nagyon! Mióta fiam átalussza az éjszakákat, sokkal fáradtabban kelek reggel. De hát nekem semmi sem jó, ezek szerint :D

Tegnap nem volt hajlandó ebéd után elaludni, akárhogy noszogattuk, aztán uzsi után vittem ki az evőeszközeit, mire visszajöttem nagy csönd, kiterülve elaludt... Nah, gondolhatjátok este mikor volt fekvés...

Kép
bébé01
 
 


Nyaralással hogy álltok? Kéne szállást foglalnom ma, mert a végén lemaradunk... Bár ebben a válságban, ki tudja, lehet, hogy üres lesz minden... Végül is Egerbe megyünk, ezt találtuk ki.

Kép
bébé01
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 11:08-kor.

Kép
bébé01
 
 


Kitti!
Viki is sírt egy időben az idegenektől, apukámtól, ha munkás ruhában van, a mai napig sír. Majd idővel megszokják. Mütyike most már nem sír, csak elbújik. Olyan édes, ha nem vagyok a közelében, akkor a saját vállába.

Egyébként Viki sem bír megülni egy helyben. Ez kb. 1 perces nyugi volt. Szaladgál, játszik, pörög ezerrel, de egyszer csak odarohan négykézláb, feláll és belém bújik. Aztán megy tovább.

Az a kép este készült és álmos volt már. Ilyenkor jobban bújik a lelkem. De az igaz, hogy nagyon vágytam rá, hogy kimutassa, hogy szeret. Nála szerencsére sikerült. Van, hogy annyira bújik, hogy közben harap is. Ilyenkor persze felordítok, szegény meg megijed.
Na jó, abbahagyom.

Ma megyünk koncertre, apáék játszanak. Holnap meg kirándulás Egerbe!!

További szép napot mindenkinek!!

sz.andi
 
 


Egyemmeg!! De édes!! Az a 2 fog!! Jaj, megzabálom!!!

Nyaralást még nem tudjuk, de valószínű, hogy júli végén Pest-Székesfehérvár-Balaton-Baranya-megye. Le akarjuk egyszerre tudni a családot is meg mindent ahova elígérkeztünk. Így rokonoknál is tudunk aludni, szállást spórolunk.

Köszi mindenkinek, hogy szétnéztek pléd ügyben.
Egyébként megtaláltuk a boltot, ahol anya vette, de nem volt már ilyen és a nőnek fogalma sincs róla honnan rendelet...Azt hittem felrobbanok!!

sz.andi
 
 


Bébé
Jaj, de szép fogacskák!
Milyen jó, hogy Pupu végre átalussza az éjszakát!
Mi nyaralással sehogy sem állunk, de nem is nagyon vágyom elmenni sehová, amíg Máté ilyen kicsi és nyügi. Szerintem lesz hely Magyarországon, de azért nem árt, ha előre foglalsz.
Nem tudom Máté hogy viselné, ha nem a megszokott dolgai vennék körül, meg aztán az egész házat fel kéne pakolnunk, hogy minden kéznél legyen. Aztán lehet, hogy pár hónap múlva már jobban kezelhető lesz, kevesebbet nyűglődik, aztán elmegyünk valahová mi is pár napra.
Pár éve voltunk Egerben egy családi házban nyaralni, az jó volt, lehet, hogy most is valami ilyen helyre kéne menni Mátéval.

Andi
Nagyon jó lehet, hogy odabújik hozzád Mütyi, irigyellek érte. Máté csak akkor hajlandó bújni, ha álmos, de ez sem bújás, hanem a vállamra hajtja a fejét, és elalszik, de ez is nagyon jó.
Tegnap a barátnőm férjén is munkásruha volt, lehet, hogy Máté is attól ijedt meg.
Jó koncertezést! Hol lesz a koncert?
Holnapra pedig jó kirándulást Egerbe, majd hozzál sok-sok képet!
kittina30
 
 


Sziasztok!

A mi éjszakánk nem volt valami fényes. Sajna tegnap du nem aludt valami sokat, így már 8-kor tente volt. Meg is volt az eredménye. Először 2-kor kelt, majd 4-kor. De akkor annyira, hogy elkezdett lemászni az ágyból, hogy Ő megy. Gondolom játszani. :lol: De ahogy leért a lába a fejét már vissza is hajtotta az ágyra. Nagy nehezen vissza aludt, és 3/4 7-kor kelt fel. Már voltunk a postán és a bankba. Most meg alszik.

Kitta, Miku első nyaralása 6 hetesen volt, utána 6 hónaposan, meg ugye most 7végén. Mindháromszor Siófokon. Szerintem, ez az én véleményem, most jó elkezdeni a máshol alvást. Én úgy gondolom később nehezebb lesz elszakadnia a saját környezetéből. Irány nyaralni!!!!!!!!

Bébé, nagyon szép fogacskáitok vannak! És az a séró!!!!!!! :lol:

Andi, jó koncertezést, és jó kirándulást, és pihit 7végére! Ja, és folyamatosan nézem a plédet, ha esetleg látok úgyis jelentkezek!

Mi holnap reggel megyünk úszni, utána anyósékhoz, mert ugyan vasárnap szoktunk oda menni, de elutaznak vasárnap 1 hétre.

Naralás, mi még nem tudjuk. A barátnőmékkel megyünk 1 hétre Balatonra, de hogy 3-masban azt még képlékeny!

KépKép
hene
 
 


Hene, lehet, hogy igazad van, majd meglátjuk ezt a nyaralás dolgot. Az biztos, hogy nem mennénk messze, hanem valahová a közelbe.

Nem tudom, hogy lehet ennyi energia egy ilyen kicsi emberben, órákon keresztül sétáltunk úgy, hogy fogtam a kezét, teljesen meggörbültem, de nem akart elfáradni. Nekiállt lépcsőzni, és nagyon ügyesen csinálja, fogom a kezét, fellép az egyik lépcsőfokra, a másik lábával meg már lép is a következőre, nem úgy csinálja, hogy mind a két lábával ugyanoda lép, hanem úgy, mint a nagyok. :-D
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Látom, mindenki jól töltötte a hétvégét! :)

Kittina,
Máté nagyon ügyes, hogy így nyomul. Én gyerekemnél is van már hajlandóság a mászásra. Napok óta figyelgetem, és határozottan fejlődik. De azért a tv nézést jobban szereti fekve... :(

Hétvégén voltunk Burgerben, hát azt a hisztit, hogy mi enni mertünk és kihagytuk belőle... Na, kapott pár szem sültkrumplit, tolta mint atom.

Tegnap olyan édes volt. Rájött a rötyögés, és pár percen keresztül nyomta. A könnyem kicsordult, olyan édes volt.

Voltunk szüleimnél is, és apám elugrott valahová, mondtam a Pupáknak, hogy mondja, hogy pá-pá, meg mutassa. És csinálta! Apám odavolt meg vissza, mondta, hogy olyan okos ez a gyerek, mint a nagyapja. :D

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Bébé
Nagyon ügyes Pupu! Négykézlábazik, és már halad is?
Édes lehetett, ahogy apukádnak integetett, elhiszem, hogy a papa odáig volt.
Irigy vagyok, hogy elfekszik a tévé előtt, és nézi, de akkor hamarosan nálatok is vége van ennek. Nem tudom, hogy az én gyerekem miért nincs el 1 percig sem fekve, megsértődik, ha elfektetem, ülve és állva pelenkázom, vagy megpróbálom a pelenkázón tartani, de nem mindig jön össze. Ahhoz valami nagyon érdekes kell, hogy úgy maradjon, abból meg nagyon kevés van.

Többiek? Hogy telt a hétvége?

Andi
Milyen volt a koncert és a kirándulás? Képek vannak?

Tamaraildi
Régen jártál erre!

Nicike
Hogy vagytok?
kittina30
 
 


Megkóstoltuk a bulátát, egyelőre nem ízlik, úgyhogy maradunk a kukinál.

Van négy fogunk felül, úgyhogy remélem, hogy most már nyugisabb napok jönnek, bár az első két foga után is még egy csomó ideig nyűglődött.

Voltunk csavarogni hétvégén, főleg bevásároltunk, Máté elaludt az Árkádban, úgyhogy köröztünk vele egy ideig.

Anyósom vett Máténak egy labdát. Szegény kutya annyira megörült neki, amikor meglátta a labdát, azt hitte, hogy az övé, nagyon csalódott volt, hogy nem ő kapta meg, úgyhogy tegnap a kutyusnak is vettünk egy labdát, nagyon boldog volt, még az alvóhelyére is magával vitte este.
kittina30
 
 


Hááát, valami haladást produkál, de nem az igazi még...

Tényleg, enyém anyósom is vett egy labdát Pupáknak, elvan vele.

Megyek, jön a Szomszédok. :)

Kép
bébé01
 
 


Mi is megnéztük a Szomszédok első részét Mátéval. :-)

Máté is csikorgatja a fogait, tényleg brutál.
kittina30
 
 


Szegény Mátém balesetet szenvedett. Ugye ő mindig feláll a kiságyában, ezért nem szoktam már ott sem egyedül hagyni, most sem hagytam ott, felállt, megfogtam, hogy nehogy eldőljön, bele akart harapni a kiságy szélébe, és beverte az ínyét. Béna anyja meg nem volt elég gyors, és nem tudta megakadályozni, úgyhogy vérzett szegénynek az ínye, sírt is rendesen.
kittina30
 
 


Szegénykém!!! Simi a kis fejére!

Ez az állandó harapdálások... Olyanok, mint a kisegér, mindent megrágna egyém fiam is. :)


Viszont büszke vagyok reá nagyon! Már napok óta nem kellett üveges bébikaját kibontanom, mindent megevett, amit főztünk neki. kis béldózer! :D

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert idő van!

Hene! Apával beszéltük, hogy ha Nektek is jó akkor július végén, amikor lesz a szülinapi buli, útba ejtünk Titeket. Persze, ha otthon lesztek és nem zavarunk.
Olyan édes volt Apa, Ő hozta fel miután beszéltünk... :D
Na majd még beszélünk róla, csak így előzetesben mit szólsz hozzá?

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Andi, ennél jobb hírrel nem is jöhettél volna!!!!!!!! Hurrá!!!!! :D :D :D

Máté baba megy a gyógypuszi! De lesznek még ilyenek bőven!

Mi nem nagyon vagyunk itthon, mindig megy a csavargás! Nem nagyon van új történés velünk!

De jó lenne ha a többiek is bejelentkeznének!!

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

De jó nektek, hogy tudtok találkozni.

Köszönjük a gyógypuszikat.

Pupu nagyon ügyes, hogy megeszi a házikosztot. Miket evett? Én azt vettem észre, hogy amióta megszerette a kukit, sokkal szívesebben elfogadja a nem édes ízeket.

Elég rosszul indult a naponk, kikísértük anyósékat az udvarra, mert mentek el fél 7 körül, miután elmentek, be akartunk jönni a lakásba, de nem nyílt ki az ajtó, rendesen szívbajt kaptam, hogy kint ragadtam az udvaron a gyerekkel, próbáltam hátul bejönni, de zárva volt az ajtó, már azon gondolkodtam, hogy melyik szomszédhoz menjünk be, amikor újra megpróbáltam az ajtót kinyitni, belerúgtam kettőt és kinyílt.
Szokott ilyet csinálni a hülye bejárati ajtó, de eddig mindig csak akkor csinálta, amikor apósék itthon voltak, és após ki tudja nyitni.
kittina30
 
 


Kitta, jó hogy nem ragadtatok kinn! Mgeg kéne nézetni mielőtt baj lenne!

Pupu, szép lassan rá fog szokni a fincsi házi kosztra! Gondolom már kezd rájönni, hogy az finomabb!! Hajrá!

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Én is ideértem, pedig még csak most megyünk csavarogni.

Elég ócska az idő erre, ezerrel fúj a szél. Na majd erősen kapaszkodom, oszt nem fúj el. Talizom egy régi ismerőssel kinn a játszótéren, meg ha már ott vagyunk hintázunk egyet. Tegnap apja meghintáztatta, tök ügyi volt, nagyon tetszett neki, röhögött egyfolytában. És az a hiszti, amikor kivette... :shock:

Kittina,
sokfélét megeszik már. krumpli, alma, banán, répa, husi, paradicsom. ezek variációit. Kaptam anyáméktól házi paradicsompürét, főztem hozzá krumplit, egy csepp olajjal, nagyon tetszett neki. Nem is kellett cukor bele.

A kuki az nálunk is nagy sláger, meg a babapiskóta megint. Most már használja a kis fogait, úgyhogy szépen elrágcsálja.

Tényleg szerencse, hogy nem ragadtatok kint!

Hene,
jól teszitek, hogy csavarogtok! Mi is megyünk mindenfelé.

Lécci, lécci ne essen az eső!!!!

Kép
bébé01
 
 


Itt nem esett az eső szerencsére, és egész jó idő van.

Mi is kb. ugyenezeket esszük, mint ti.

Mindjárt megyünk fogorvoshoz.
kittina30
 
 


Szép reggelt!

Tegnap jót csavarogtunk, hintáztunk is a játszón, nagyon ügyes volt. Meg egyfolytában csajozott.

Legújabb szokása, hogy jókat alszik délután. Eddig is aludt, de inkább ebéd után, 1-2 óra felé. Most meg négytől hatig. Tegnap is már úgy kellett keltegetni, mert este meg kukorékolt sokáig. Azt hiszem, most pótolja be az elmúlt hónapok nem alvásait.

Kép
bébé01
 
 


Mostanában Máté is sokat alszik napközben. Ma reggel 3/4 8-ig aludt, ilyen még nem is volt.
Most is alszik, nem bírta sokáig ébren, csak nyűglődött.

Nicike
Láttam képeket a másikban. Nagyon szép a kiscsaj! Ügyesen pakol.
kittina30
 
 


Szóval Pupura is tapadnak már a csajok. :-D

Apósom megjavította a zárat. :-D
kittina30
 
 


Sziasztok!

Kitti,köszi :lol:

Tegnap akartam ide is írni de critical error lett a vége és nagyon bepipultam :twisted:

Lilike igazi több emberes baba lett.Nagyon ki vagyok :lol:
Este hozza apája a járókát:DHolnap dobok róla képet.

Andi Te is hiányzol ám,msn-en nem szoktál lenni :cry: De hát jó idő,csavargás... :lol:

Babucik gyönyörűek.

Puszi Nektek.

nicike
 
 


Nici
Szuper, hogy bekukkantottál!
Tudom milyen egy több emberes gyerek. :D
Járóka jó ötlet, mert abba legalább nem tudja magát beütni, ha feláll, és eldől. Már én is gondoltam rá.

Most nálunk ez van, hogy 1 percre sem tudom ott hagyni, mert egyből feláll, sőt ma éjjel 2-kor állva várakozott rám, pedig éjjel nem szokott felállni.

Andi?
kittina30
 
 


Kiti,ne is mond :?
Sokszor úgy érzem,már erőmön felüli amit Lili művel.
Multkor annyit rohangáltam utánna,h az esti 6 órás kajánál remegett a kezem de úgy h alig tudta bekapni a kanalat :lol:

És képzeljétek,van fülbevalónk.Volt is síikitás :cry:

nicike
 
 


Sziasztok!

Nicike,
kitartás! Én még ebben nem vagyok érintett. Fiam szeret fetrengeni, gurul ide-oda. Most is itt hasal, tömi a kukit és nézi a Maunika sót. Mindjárt el is kapcsolom, mert nem neki való ez... :D


Kittina,
mi lesz a vacsi Máténak?

Kép
bébé01
 
 


Ja-ja tapadnak, de egyelőre csak ilyen vénasszonyok, mint mi vagyunk :P
Remélem, azért majd a fiatalabb korosztálynak is megtetszik. :)

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: