Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Niki! De jó, hogy jelentkeztél!! Úgy örülök Neked! Hát nem sokat vagyok msn-en sajnos, állandóan a másik van bekapcsolva.
De a héten sztem nem is leszek, mert igaz, hogy ma este Jani éccakás, de ha lehet hamar lefekszem.
A héten a készülődés a lagzira meg vásárolgatás meg mittudommégmi, hát nincs időm semmire.

Jövök, ha tudok, de aranyos vagy Kitti, hogy hiányolsz. Jól esett!!!
Pusza mindenkinek!

sz.andi
 
 


Beköszönök ide is, mert tudom, hogy anno sokan szorítottatok Gabi babáért, csak elújságolom, hogy ma hazamehettek, két kilóval.
És egészséges, és gyönyörű :D :D :D

Kép
Kép
patr
 
 


Patri!!!!!!!!
De jó!!!!!!!!! Akkor imádkoztam érte én is!!!!!!!!!!!!!!
Jó egészséget Nekik :D

nicike
 
 

 
 

Jó reggelt!

Patr!
Jaj, de jó, hogy Gabi babával minden rendben, szépen gyarapodott! Szuper, hogy már otthon vannak! Nagyon-nagyon jó egészeget kívánok nekik a továbbiakban is!

Andi
Most leszel koszorúslány? Majd hozzál képeket a lagziról, és a hétvégi kirándulásról is, ha lesz időd.

Bébé
Azt hittem, hogy a saját korosztályában csajozott Pupu, majd annak is eljön az ideje.
Mit nem adnék egy kis földön gurulásért!
Nekünk vacsi mindig tejpép.

Tegnap kifejelesztettünk egy új fürdési technikát, mert ugye már leültetni sem lehet a kádban, állva fürdünk, de úgy meg nem nagyon lehet fürdeni, úgyhogy betusfürdőztem, aztán flakonnal leöntöttük, egyszerűbb volt, mint azon küzdeni, hogy le tudjam kézzel locsolni. A hajmosás is egyszerűbb így, mint belefektetni a kádba, mert a fektetéstől meg ordít.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Patr,
gratulálok Gabi babának, nagyon kis ügyes! Remélem, most már tényleg elkezdődhet a boldog babázás mamának, babának!

Kittina,
mi vacsira jó kis főziket eszünk, plusz leöblíti egy kis tápszerrel.
Nálunk a fürdés úgy megy, hogy mindig apával fürdik, teleszórják a kádat mindeféle fürdős játékkal, aztán megy a pancsolás. A végén pedig siklás a vizen, nagyon profi már ebben. Kapott még karira egy csomó csempére rakható vizes cuccot, úgyhogy hétvégén lesikálom a csempét is, és felrakjuk.

Kép
bébé01
 
 


Bébé
Milyen az a csempére rakható vizes cucc? Olyan, mint a hűtőmágnes, hogy tudja le és feltenni?
Nekünk is vannak fürdős játékaink, de már megunta őket.
Mi még mindig ketten fürdetjük a gyereket apával. :-D Szerintem én nem boldogulnék vele egyedül, nehéz egy kézzel állva tartani, úgyhogy egyfolytában mozog, másikkal meg fürdetni.

Mi is iszunk egy kis tápszert vacsira, meg utána még szopizni szoktunk elalvás előtt, de már egy-pár napja nem tudom rávenni a szopizásra, tegnap sem volt hajlandó szopizni, meg aludni sem fél 9-ig, úgyhogy még adtam neki egy kis tápszert, az bezzeg lecsúszott. Fincsi banánízű Mildibé tápszerünk van, nagyon bejön neki. Úgyhogy szopi most már csak hajnalban van, akkor elég éhes, meg kába ahhoz, hogy elfogadja.

A konyhában mostanában elvan egy ideig, beültetem az etetőszékébe, szembe a hűtővel, és szedi le, majd teszi vissza a hűtőmágneseket, meg, ami még a kezébe akad, csak az nem ragad oda. :-D

Tudtam, hogy ez lesz, kijött mind a négy foga fenn, de nyűgösebb, mint előtte. :-(
kittina30
 
 


Akkor ti csak egy nap egyszer esztek tejpépet? Mi legtöbbször kétszer, de mondta a védőnénik, hogy maximum kétszer adjak neki egy nap, mert elég jó súlyban van így is a gyerek. Ebédre és vacsira is főzeléket esztek? És ugyanolyan főzeléket?
kittina30
 
 


Niciket
Megvettétek a járókat? Milyet?

Nem tudom, hogy lenne-e arra esélyem, hogy a járókában eljátszon, ha az ágyában nem játszik el, az csak annyiban különbözik igaz, hogy más a formája? Meg láttam fa járókat is és hálósat is.

Nekem az etetőszék elég nagy segítség volt, mert abban egy ideig elüldögél, ha adok neki valami érdekeset, és nem utolsósorban ezerszer könnyebb megetetni.
kittina30
 
 


Kép

Kitti,jelentem a járóka megváltás :lol: Reggel másfél órát ültem a fotelban és kávéztam.Ilyen 2 hónapja nem fordult elő :lol:
És a kiságyat Ő is utálja.

nicike
 
 


Sziasztok!

Nicike, de jó hogy jelentkeztél! Gratula a járókához, meg hogy ilyen jól el ven benne a hercegnő!
Enyém gyerek nem nagyon volt el benne. :( Így most eladó, ha esetleg valakit érdekelne. Olyan, mint Nicié, legalábbis formára. Két szintre állítható és összecsukható!

Kitta, addig örülj, míg a tápszer lecsúszik! Én megküzdöttem Mikuval tápszer ügyben!

Na megyek mert felébredt a lelkem!

KépKép
hene
 
 


Hene, ha ezt tudom ,én megvettem volna :cry:

nicike
 
 


Kittina,
nem olyan mint a hűtőmágnes, hanem jó erős tapadókoronggal kell feltenni egymás alá-fölé, és vizet kell bele tölteni, és akkor folyik jobbra-balra. Ebből van két készlet. Hétvégén, ha feltettük lefényképezem, mert most nem férek hozzá, mert a szekrény tetején van.

Vacsira főzit + tápit eszik. Mostanában nem eszik tejpépet, nem laktatja annyira. Úgy csináljuk, hogy reggel tápszer, 10 körül gyümölcs, dél-fél egy főzelék, négy-fél öt főzelék vagy gyümölcs és este hét-fél nyolc főzelék + tápi. Általában kétfajta főzit kap. A tápit egyébként azért adom inkább, hogy legyen benne folyadék is, mert az ivással gondjaink vannak...

Kép
bébé01
 
 


Hene,
sajnos nekem nincs hova raknom! :(

Nicike,
Lili nagyon édes! Megbarátkozott már a sütifalóval?

Kép
bébé01
 
 


Bébé, a süti falót az akkor püföli ha kikapcsolom,és nem villog nem zenél.
Vettem neki Fisher price,noé bárkáját, állatokkal,a hajó is villog,zenél,attól annyira nem akad ki.Viszont van egy olyan dallam a hajón,ami víz csobbanás akar lenni.Hát olyan hangja van mintha gépfegyverrel lőnének.Azt még nehesen viseli.Nem is csodálom :lol:

nicike
 
 


Ezek a mai játékok! :D

Nekünk van egy Mikulásunk, ami egy ejtőernyőn száll le. Az ejtőernyőnél fogva kell felakasztani valahová. Van a Mikulás seggén egy kapcsoló, amit ha bekapcsolsz, hangosan elkezdi énekelni a Merry Christmast és villog és forog az ejtőernyőn. Na ez Karácsonykor lesokkolta. Ma bekapcsoltan neki, ma is lefagyott tőle. na majd kiváncsi leszek, idén Karikor mit szól hozzá...

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Nicike
Csini a járóka, kisasszony meg még csinibb! Szuper, hogy eljátszik benne.

Nálunk a kisággyal nem az a baj, hogy utálja, mert elvan benne, de csak rövid ideig, és főleg állva. Úgyhogy nem tudom, hogy bejönne-e nekünk a járóka. Mondta apa, hogy elvisszük egy bevásárlóközpontba, beletesszük, és ha eljátszik benne, akkor veszünk egyet. :-)

Hene
Én gondolkodtam járókán, de félek, hogy úgy járnék, mint te, és csak felesleges pénzkidobás lenne. Meg én a műanyagokat nézegettem, mert azokba nem tudja magát megütni, ha eldől. Meg aztán a hely sem a legtöbb.

Bébé
Biztos jó az a fürdős cucc, kíváncsi vagyok rá. Hol lehet ilyet venni?

Szörnyű éjszakánk volt, éjjel fél 2-től 4 óráig sétáltunk, letettem, majd felvettem, ha letettem, akkor sírt, meg nyüszizett. Hagytam egy kicsit, de csak nyüsszögött, úgyhogy inkább próbálkoztam az altatással, úgysem tudok úgy aludni, hogy nyüsszög. 4-kor tudtam letenni, úgy, hogy aludt is tovább, negyed 7-kor meg már fenn is volt.

Alszik egyet, aztán bemegyünk a munkahelyemre, még nem vittük be Mátét, remélem nem lesz túl sírós.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Kittina,
az egyik fürdős cucc Tesco-s, úgyhogy ott tuti. Az meg van nálatok is, egyszer régen jártam ám ott! :D

Gondolom nagy sikere volt Máténak a munkahelyeden.

Mi játszón voltunk, hintázott. Kell itthonra is vegyünk egyet, mert nagyon szereti. De itthon csak a lakásban tudom feltenni...

Kép
bébé01
 
 


Jártál Győrben, kirándulni?

Hogyhogy csak a lakásba tudod feltenni a hintát? A kertbe nem lehet valahová?

Igen, nagy sikeres volt Máténak, és szerencsére ő is jól viselte. :-D
kittina30
 
 


Fertődre mentünk telelni, és pár cuccért beugrottunk a Tescoba még előtte. Meg egyszer osztálykirándulás keretében a Mc Donaldsba is eljutottunk... :D

A kertben azért nem tudom feltenni, mert tök hülyén nőnek az ágak, meg marha magasan. De ha jó idő lesz, úgyis megyünk a játszóra, ha nem, akkor marad a lakás.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége?

Andi
Milyen volt az esküvő?

Nicike
Lili hogy van?

Hene
Nincs újabb videó fiatalemberről?

Bébé
Voltatok játszóterezni?

Nálunk nincs semmi különös, most ette meg kisemberem az ebédjét, és el is eludt. Krumplifőzelék volt pipihússal, én főztem. :-D
Hétvégén főztem neki saját tejbepapit tápszerből, banánnal kevertem össze, és nagyon bejött.

Most, hogy járunk fogorvoshoz, bedagadt az ínyem, annyira utálom, nincs semmi baj a fogaimmal, csak ha elkezdek fogorvoshoz járni. 1 hónapja tömbe be azt a fogamat, ami alatt a dagadás lett, és lehet, hogy nem is attól van, hanem a fogkőeltávolítástól. Ma nincs rendelés, úgyhogy majd holnap próbálkozom. :evil:
kittina30
 
 


sZIASZTOK!

Köszönöm szépen, tűrhető volt a lagzi! Vagyis apával nagyon jól éreztük magunkat, de ez esküvő volt, nem lagzi. Zene nem volt, csak egy vacsi és kész. De szerencsére az asztaltársaságunk nagyon jó volt.
Röviden ennyi, ne haragudjatok, de mennem kell. Ha lesz kicsit több időm majd írok még.
Képet meg teszek fel, ha megkapom!

sz.andi
 
 


sziasztok!

Nekünk jól telt a hétvége, sokat csavarogtunk, meg itthon tettünk-vettünk.

A legfontosabb történés velünk, hogy fiam 2 napja a saját ágyában alszik. Éjszaka, ha felébred nem követeli ki, hogy kivegyük, csak a cumit kéri vissza a szájába. Annyira örülök!

Kittina,
fogsorod? :D

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Hú, milyen ügyi Pupu, hogy a saját ágyában alszik! És ezt hogy sikerült elérni, vagy magától jobb belátásra tért?
Nekünk most megint nehezebben megy az elalvás, úgy látszik ez változó. Egy pár hétig nálunk is elég volt éjszaka, ha a cumit visszatettem a szájába.

Ínyem, illetve az arcom még mindig dagadt, egy bazi nagy huplim van, de már nem is érdekel, végülis nem fáj a fogam, majd csütörtökön megnézi a doki, lehet, hogy a fogkőleszedéstől dagadt be, mert, ha a fogam miatt dagadt volna be, akkor gondolom fájna a fogam. Legalábbis remélem, mert semmi kedvem egy gyökérkelezeléshez.

Andi
Szuper, hogy jól sikerült az esküvő, Vikit is magatokkal vittétek a szertartásra?
kittina30
 
 


Vettünk Máténak egy kismedencét, van hozzá csúszda is, még nem üvezemeltük be, remélem, hogy a hétvégén jó idő lesz hozzá.
kittina30
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 11:07-kor.

Kép
bébé01
 
 


A kiságyas téma úgy jött, hogy miután már egy jó ideje szépen átaludja az éjszakát, úgy döntöttünk, hogy jöhet a következő lépés... Nagyon kis ügyes, bár azt sérelmezi, hogy a tévét nem látja :D

Kép
bébé01
 
 


Szuper a fürdős cucc.

Pupu nagyon ügyes, legfeljebb vesztek neki egy tévét. :-D
kittina30
 
 


Látom senki nem írt. :-(
Bekukkaontotam, amíg a diétás vacsimat megettem (tojás, uborka és natúrjoghurt).

Mátém kidőlt elég hamar, csak a hülye bimbamos autónak este kell erre felé járnia, aztán meg a szomszédhoz jöttek, és az utcabeli összes kutya nekiállt egyszerre ugatni. :evil: :evil: :evil:
Úgyhogy volt nagy sírás, szegénykém megijedt.
Röhej, hogy nem lehet nyitott ablaknál aludni, pedig a szobája nagyon meleg, mert valaminek mindig jönnie kell, ha nem a kutyák, akkor egy helikopter, vagy egy rallys autó.
Egyelőre ablak nyitva, aztán reménykedem...

Jó éjt!
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Kittina,
jó forgalmas helyen laktok ti:-) Helikopter, rallys autó...
Egyébként most én is ezzel vagyok gondban. Nyitva az ablak éjjel, de épphogy csak ujjnyira, mert amikor a kutyák elkezdenek ugatni én is leesek az ágyról az ijedtségtől, nemhogy a gyerek. Mi lesz így 40 fokban.

Tegnap is már jó meleg volt, ennek örömére fiam már hajnali hatkor felkelt, majd 9 körül húnyt egy fél órát. Utána ügyintéztünk, menet közben a kocsiban aludt még fél órát, aztán már estig nem akart elaludni. Persze hatkor már tök nyügi volt, még húztuk hétig, de utána hamar bealudt. Így éjjel fél kettőkor már ki is aludta magát. Egy órát küzdöttem vele (bár az ágyából nem vettem ki), próbáltam a lelkére beszélni, hogy aludjon, végül fél háromkor meg is tette.

Kittina,
szóval nyomod a fogyókúrát? Én felpróbáltam a tavalyi fürdőruhát, egész jól takarja a heget, és el tudom adni magam olyan 15 hetes terhesnek... :?

Hene,
megy a készülődés a szülinapra??? Majd számolj be légyszi, nagyon kivi vagyok, ki hogy ünnepli.

Andi,
aztán majd tőled is kérünk lassan szülinapi beszámolót!

Nicike,
bevált a járóka?

Kép
bébé01
 
 


Hát igen, itt nem volt nagy fennforgás... Ellenben a júniusiaknál. :shock: Naggggyon kemény, amit ott művelnek. :?

Kép
bébé01
 
 


Szia, jaj, de jó, hogy jöttél!

Nem lakunk forgalmas helyen, csak sarokház vagyunk, és a ház hátuljánál egy földút van, amin gyakran elmegy egy-egy rallys kocsi, meg motor, és szúnyogot is szoktak néha irtani, plusz tele van az utca kutyákkal, persze nekünk is van.
Én sem tudom mi lesz 40 fokban, már így is nagyon fel tud melegedni a gyerek szobája, mivel tetőteres.

Igen, fogyózom, de még nem merném felvenni a fürdőruhámat. nekem nem volt kismama fürdőruhám, én kb. félidős terhesnek nézek ki, de az is lehet, hogy többnek. Sajnos a pocak nem akar lemenni, csak lábból fogytam, nem tudom, hogy lehetne azt is ledolgozni, a hasazás nem nagyon segít.

Tényleg, nemsokára Henééknél és Andiéknál szülinap lesz! Mit kapnak a csöppségek? Nekünk még elég messze van a szülinap, de az bztos, hogy sütni fogunk Máténak itthon tortát, megkaptam karácsonyra a Tortacsodák című könyvet, abból szeretnénk valamit.
kittina30
 
 


Én is örülök, hogy te is jöttél, láttalak máshol is. :D De jól teszed, mert itt valszeg már nem lesz nagy tolongás...

De azért én jövök, ha bébi engedi. :D

Kép
bébé01
 
 


Én nem tudok fogyózni, nem vagyok kitartó típus. 25 évig 45 kiló voltam, úgy is jól éreztem magam, meg most 60 kilósan is. Szeretünk jókat enni!

Valami tortát én is akarok sütni a kiskorúnak, amit kedvére szétszedhet. :)

Attól tartok, három első szülinapja lesz neki. Egy itthon, egy anyáméknál és egy anyóséknál...

Kép
bébé01
 
 


45 kiló? :shock:
Nem tudom, hogy én utoljára mikor voltam annyi, valószínűleg 10 évesen.
kittina30
 
 


Én jelenlegi állapotomban nem érzem jól magam, mert elég rossz az elosztás sajnos. Úgyhogy én most gyúrok. :-D
kittina30
 
 


Hát igen, sajnos nincs túl nagy tolongás itt. :-(
kittina30
 
 


Na, most menek, mert mindjárt kezdődik a Szomsza.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nincs nagy tolongás. De legalább követhető! :lol: :lol:

Fogyókúra: Hát én jan. 1.-én kezdtem, áprilisig lement 10 kiló, azóta nem akar. Bár bele is fáradtam.
Most elkezdtem egy diétát, elég kemény. De csak 5 napig tart aztán sztem nem fogom megismételni, jön a nyár meg a dinnye szezon, majd akkor lemegy egy kis odafigyeléssel.
Mondjuk nekem is a hasammal van a legnagyobb gondom, az mikor fog lemenni???

Szülinap: Én sütni fogok egy Miki egeres tortát, Dodó segít benne. Tök cuki, mert nekem, mint analfabénának lépésről lépésre leírja és talán így meg fogom tudni csinálni.

Tényleg már csak 15 nap :D :D

Na ma sztem nem leszek(ma sem:))))) Jó az idő odakint :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Bébé,hogy érted h egész jól takarja a heget?
Neket hol vágták? Az én dokim annyira lent vágot,h nem is vagyok benne biztos h az még a hasam,sőt az már nem a hasam.
Ha nem borotválkoznék,nem is látszana :oops: :lol:

Járóka :roll: :twisted: :roll: :twisted: :!: :roll:

nicike
 
 


Andi!Szia :lol:

Mindjárt egy éves Mütyi! De komoly,hogy telik az idő :roll:

Nekem Lili 5 hónapos volt mikor teljesen vissza ment a hasam.

nicike
 
 


Nicike,
nekem bő egy ujjnyival a borotválkozási terület felett.

Nekem sajnos a hasam nem ment le. :( :( :(

Kép
bébé01
 
 


Bébé, és milyen hosszú?
Nekem nagyon rövidnek tűnik az enyém,10 centi.
De utánna mikor megláttam :shock: Jófej volt a dokim,nagyon lent meg nagyon picit vágott de én a köldökömig véraláfutásos voltam :roll: Ti?

nicike
 
 


Na nekem is ott a vágás, ahol bébének! De nekem a bugyi, bikini eltakarja. Nem látszik. Hasam meg sztem az életben nem megy vissza!

Niki! Már régen beszéltünk!!! Tudom, én nem vagyok sosem, de szakítok rá időt!!!! :oops:

sz.andi
 
 


Na nekem se hosszú, néztem is, hogy hogy a fenébe fért ki rajta Mütyike :lol: :lol: De nem volt véraláfutásos.

sz.andi
 
 


Nicike,
megmértem :) 13 cm hosszú, de ebből "csak" 10 cm ami vastagabb, itt sötétebb. Én is megrémültem, amikor megláttam, de véraláfutásos nem volt. Lehet, hogy azért volt, mert keskenyebb rést vágott, és erősebben kellett cibálni a gyereket?

De hál' Istennek szépen begyógyult, bár nagyon sokáig fájt. Akkor lett kicsit jobb, amikor kivették a varratot.

Lehet hülyeség, de néha érzem az időjárás változást, enyhén belenyilall valami. Nektek nem?

Ha a következő is császár lesz, nem tudjátok, hogy ugyanezt a heget vágják-e szét, vagy kicsivel alatta-felette?

Kép
bébé01
 
 


Andi,
a fogyi mellett nem csinálsz hasizom-gyakorlatokat?
Én a DVD-t már beszereztem a tornához, de mindig csak halogatom.

Kép
bébé01
 
 


Jaj, de jó mennyit írtatok.

Nekem majdnem pont a bikinivonalban vágtak, a bikini szépen el is takarja, főleg úgy, hogy én inkább a "nagymamabugyikat" részesítem előnyben. :-D Bikinim van, de a küldökömig felér. :-D Tudom, hogy ennyi erővel akár egyberészest is felvehetnék.

Nekem nem lett véraláfutásos, és kb. nekem is 10 centis.

Én csinálom a hasizom gyakorlatokat, de nem megy lejjebb a hasam, mondjuk én ilyen alkat vagyok, mindig innét fogyok utoljára, majd ha már mindenem nagyon vékony lesz, akkor talán lemegy.
Andi a 10 kiló mínuszért irigyellek.

Annyia helyes volt Máté, anyósom öntözött lent, és persze Máté egyből kiszúrta az öntözőkannát, de még volt benne víz, úgyhogy addig hisztizett, amíg anyósom köntötte a vizet és megkapta a kannát. Utána feljöttünk, de még mindig a kezében volt a kanna, úgy altattam el ringatva, hogy fogta a kannát. Egyszer próbáltam elvenni, mert elaludt és gondoltam úgy egyszerűbb lenne letenni a gyereket, de egyből felébredt, és sírni kezdett, úgyhogy visszaaddtam a kannát neki, megint elaludt, de most már kannával együtt tettem le, most is azzal alszik. :D Most már elengedte, de a kanna ott van mellette.
kittina30
 
 


Egyébként van saját kannája is egy kisebb zöld, de az elnyűtt bejáratott kanna sokkal jobb.
kittina30
 
 


Andi, tényleg jó lenne már beszélni :lol: Valamikor csak össze futunk már :wink:

Biztos azért volt lila mert meg rángattak rendesen.Attól estem kétségbe ahogy rángattak,inkább.

2.császárnál úgy tudom ugyan ott vágnak és kivágják az egész heget ahogy van,és újra össze varrják.
Bizar :shock:

nicike
 
 


Tényleg elég bizarr.

Attól én is kétségbe estem, ahogy rángatnak, elég szörnyű volt.
kittina30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: