Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Hát igen a pasiknak nem számítanak a méretek. A Hanna név nekem nagyon tetszik.

Tévészerelő ma 5 után jön, remélem javítható a tévénk, és nem kell újat venni.

Már meg is főztem Máté ebédjét, rizst kap paradicsommal és pulykahusival. Tízóraira meg friss meggyet natúrjoghurttal.
A héten még nem kapott üvegest, minden nap főztem neki valamit. A végén még bejeljövök a főzésbe.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Naon ügyi vagy, hogy minden nap főzőcskézel! :) Én ma előveszek a fagyóból egy brokkolis rizst csirkével, az lesz az ebéd. Tízóraira pedig üveges :) lesz.

kis terminátorom megkezdte mai kúszás adagját. Folyamatosan a konyhából szedem össze. Hiába porszívózók-törlök fel, tegnap is kétszer kellett átöltöztetni, mert olyan koszos volt. :shock:

Jó hír, hogy fiam rászokott az ivásra (mármint üdítő tekintetében. :) ). Eddig vizet kapott, de az annyira nem csúszott. Tegnap vettem neki Kubut, betolta rögtön. Régebben megitta a teát is, de aztán egy ideig azt sem. Szeritem hétvégén megint veszünk neki, nem akarom cukros üdítőkkel tömni.

Kép
bébé01
 
 


A brokkolis rizst csirkével mivel turmixolod össze, hogy pépes legyen? A főzőlével, vagy tápszerrel?

Ügyi Pupu, hogy ilyen szépen mászik. Az én gyerekem is mászhatna, egyszerűbb lenne az élet, mint órákon keresztül görnyedt háttal járkálni.

Jó, hogy írtad a Kubut, van itthon elég sok üveggel, de még nem mertem neki adni belőle. Végülis cukor nincs benne, csak sütőtök, banán és alma. Nekem az a bajom a rostos italokkal, hogy annyira eltelítődik tőle, hogy sokáig nem akar enni rendesen. Úgy szoktam neki adni, hogy pl. tízóraira, vagy uzsonnára.
kittina30
 
 

 
 

A főzőlével turmixoltam össze, de még így is tömény maradt. Most majd tápival próbálom meg lazítani.

Üccsit én fel szoktam önteni egy kis babavízzel, mert olyan tömény. Ő meg nem iszik annyit, hogy eltelítse, amúgy is eszik mint állat, ha fogára való a kaja.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Tudom,hogy várjátok Titiről a híreket!

Botond 9:26 perckor 3900 grammal és 53 cm-el egészségesen megszületett!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm,
Köszönjük szépen az értesítést!!!!

Titanilla,
gratulálok Botond baba érkezéséhez!!!


Szép nagy súlya van a kislegénynek, ejha! Ezek szerint teljes a férfiuralom a családban. :D

Mégegyszer gratulálok!

Kép
bébé01
 
 


Gratulálok Botond babához!!! Nagyon szép súlya van, és bevallom meglestem a fotóját a másik nyári topicban, és nagyon szépséges!!!
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Hogy telt a hétvége?

Tegnap medencéztünk az udvaron, nagyon élvezte a gyerekem, egyfolytában locsált. Egyik percben attól félem, hogy megfázik, a másikban meg attól, hogy leég, de szerencsére nem égett le, és remélem nem is fázott meg. Úgy elfáradt, hogy kidőlt este 6-kor, mondjuk éjjel többször is felébredt.

A hétvégén nagy sikere volt a főztömnek, tegnap ebédre zöldbabfőzeléket főztem, annyira ízlett neki, ennyit még soha nem evett főzelékből. Tápszer helyett most egy kevés tejszínnel öntöttem fel, tettem bele krumplit is.
Szombaton vacsira meg tejbepapit főztem és tettem bele egy kocka Milka csokit, úgyhogy sztracsatellás lett, ez is nagyon bejött.

Mostanában az üveges nem csúszik olyan jól, és a bolti tejpép sem, sőt azt a joghurtot sem eszi nagyon, amit eddig szeretett. Banán sem nyerő mostanában, lehet, hogy ezekre már ráunt.
kittina30
 
 


Hello!

Nálunk még ma is hétvége van. :)

Na, jól elmentünk reggel ringatóra. nyári szünet van, majd csak szeptemberben lesz legközelebb. Így jártunk. helyette csavarogtunk egy nagyot, most értünk haza.

Fiam is megnézte nagypapinál a medencét, de így elsőre megijedt tőle. mondjuk a víz sem volt éppen meleg. Neki is van kismedencéje itthon, csak fel kéne fújni.

Kaja tekintetében mi most nem kísérleteztünk semmi újjal.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Hát igen ritkán jön már az ember. Jó idő van, nem biztos, h a gép előtt kell ülni, nem igaz? :lol:

Mi jól vagyunk, bár Mütyüs eléggé keveset eszik, de majd csak rendeződik a dolog.

Ház dolog: Miénk a ház!!!! Már a hitelt intézzük, hitelképesek vagyunk, papírok kellenek, meg az, h a tulaj eljöjjön Villányból aláírni a papírokat. De terveink szerint már szeptember elején beköltözünk!!!!!

E miatt olyan boldog vagyok.
Csak fáradt, mint a dög, nagyon sokszor kel Mütyüs éjszak, én meg reggel alig bírok felkelni. De majd csak rendeződik a dolog.

Mindenkinek további szép napot!!

sz.andi
 
 


Andi
Gratulálok!!! Biztos nagyon szép lesz a házatok. Mesélj, hogy milyen!

Máté is nagyon keveset eszik, tegnap 40 mililitert evett meg a borsófőzelékéből, reggelizni és vacsizni sem volt hajlandó, csak a tápszerét itta meg este. Nem tudom, hogy mi van vele.

Bébé
Voltatok babaúszáson?

Rohanok, vendégek jönnek, és még nem is főztem a gyereknek. Későn ette meg a tízórait, úgyhogy nem erőltettem az ebédet délben.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Andi,
nagy gratula a házhoz! Kívánom, hogy minden ügyintézés gyorsan menjen!

Kittina,
nem voltunk még babaúszáson, most szombatra terveztük, de eszembe jutott, hogy kéne igazolás a dokitól, hogy nincs fertőző betegsége a gyereknek, de sajna a héten nem tudunk menni hozzá, így valszeg elmarad az uszi is. :( Na, majd legközelebb...

szerintem a nagy meleg miatt nem esznek annyit a babák. Az enyém is inkább iszik, de azt rengeteget! Ma csináltam neki paradicsomos krumplit és ütöttem bele egy tojássárgáját, nagyon csúszott neki! Vacsira is az lesz, meg egy kis tápi.

Az alvás ma délelőtt is elmaradt, csak ebéd után nyomott másfél órát. Remélem, estig kibírja...

Fogad, megmarad?
Máténak hogy ízlik a Kubu?

Kép
bébé01
 
 


Tegnap voltunk babanézőben. Olyan kis pici, pedig közel 3,5 kiló. Csak néztem, hogy a mienk is ilyen kicsi volt valamikor??? Hááát, elég furi volt. Drágám is nagyon oda volt, de szerencsére nem forszírozta, hogy ő is szeretne egy pici babát is. :)

Kép
bébé01
 
 


Írtam egy hosszút, és elszállt az egész. :evil:

Szuper lehetett a babanéző. Szomszédotok gyerkőce?

Máté három órát aludt délután, a délelőtti alvás csak fél órásra sikerült, mert az autóban aludt el, és én nagyon okos, gondoltam kiveszem, hogy hadd aludjon a saját ágyában, de persze felébredt.

Kapott Máté dömpert, nagyon szuper, majd lefotózom. Jól elvan a kerekek pörgetésével.

Remélem, hogy tényleg csak a meleg miatt nem eszik Máté, de volt már ennél melegebb is, és akkor evett.
A tegnapi borsófőzeléket is kiöntöttem, és a mai krumplifőzelékből is csak 2-3 kanállal evett, betettem a hűtőbe remélem eláll holnapig és akkor holnap nem főzök. Ez nem tápszerrel, hanem natúrjoghurttal készült.
Szívesebben eszegeti a vajaskenyeret, sajtosstanglit, de legalább napi egyszer ehetne főtt ételt. A krémtúrót eszi, viszont gyümölcsöket, joghurtot, főzelékeket nem. Nem élhet egész nap krémtúrón.

Fogam egyelőre jó, majd fél év múlva röntgen, és kiderül megmaradhat-e.

Kubut még nem próbáltuk, így sem eszik, attól meg nagyon jóllakna.

Tévénk még mindig rossz, szerelő volt, alkatrész nincs, úgyhogy lehet, hogy csak jövő héten lesz tévénk. Le is maradtam jól a Szomszédokkal. Jutka megszült?
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Igen, a szomszéd gyerkőcnél voltunk. Naggggyon édes kis pofa. Fiamnak jó lesz csajozni. :)

Én ahogy elnéztem a képeket Máté jó súlyban van, szerintem ne aggódj. Mondjuk igen, egy nap egyszer nem ártana a melegétel. Én is krumplifőzelékben gondolkodom mára.

Szerintem megnézzük a Szomszát, oszt' elmegyünk vásárolni. Na, a sorozattal picit bajban vagyok, mert hétfőn nem láttam, tegnap nem volt, mert Nagy Imrét újra-újratemették, de azt tuti, hogy Jutka még egyben volt. Szegénykém úgy éli meg ezt a terhességet, mintha beteg lenne, de legalábbis szívátültetett, mert minden mozgástól ki van készülve.
:D

Kép
bébé01
 
 


Hülye kérdés...

A borsót lehéjjazod a főzihez, vagy úgy, ahogy van, úgy főzöd?

Kép
bébé01
 
 


Borsót megfőzöm, és csak azután paszírozom át szűrőn, hogy főzelék lett belőle. De legutóbb nem paszíroztam, hanem leturmixoltam úgy, ahogy van, mert nagyon gyenge héjú borsó volt, de nem ette meg, úgyhogy nem tudom, hogy bírta volna-e. A kemény héjúakat szoktam paszírozni.

Tegnap itt voltak unokatesómék, külföldön laknak, és most hazajöttek, 1 éves múlt a kislányuk júniusban, nagyon cuki. Sokat sikongatott, ezért Máté nem nagyon bírta, mindig elsírta magát.
kittina30
 
 


Jó reggelt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 06:43-kor.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Kittina!

Mátéd a kanalazást utasítja el? Ujjadról próbáltad már etetni?
Tejfölt ehetnek már.

Én a spenótot nem táppal készítem, csak simán hagyma, fokhagyma, spenót és a végén krmuplival leturmixolom (krumpli főzőlevét adok hozzá).

Amikor Lackó keveset evett (önmagához képest), akkor a torka eléggé piros volt. A tápot, vizet szívesen fogadta, de a kanalas cuccokból a fele mennyiséget ette.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Kitti!
Én sem csinálom, nem is csináltam tápszerrel a spenótot! Lehet szívesebben megeszi tejföllel.

Van a házunk ban egy kislány, talán fél évvel idősebb Mütyüstől, de ha közelít hozzá, akkor rettentően elkezd remegni a kiscsaj. Annyira fél tőle! Mütyike is sikongat, ha örül, ha jó kedve van meg hát ha babát lát...
Mondjuk már kezd megbarátkozni Vele.

A borsót én csak összeturmixoltam, majd aprítóval aprítottam. Nem passzíroztam sose, úgy néz ki, bírja..Mondjuk a babot viszont valamiért nem merem neki adni. Nem tudom miért.

Bébé! Mi is kapcsolgattuk a tévét és a szomszédok ment. Rögtön eszembe jutottál, de Jutkával kapcs.-ban igazad van! :lol:
De tök jó nézni és én kicsi koromban mennyire szerettem!!!!! :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Köszi Viki!

Gondoltam már a torkára, de nem tüsszög, nem folyik az orra. Ujjról még nem próbáltam, de lehet, hogy kipróbálom. Egy darabig nyitja a száját a kanálnak, aztán meg elfordítja a fejét.
kittina30
 
 


Andi
Akkor Mütyike is sokongatós baba. Az én gyerekem is szokott sikongatni, de azt nem bírja, ha más is sikít.
Babot még én sem mertem adni, mondjuk mi még nem is vagyunk 1 évesek, és azt 1 éves kortól írják.
kittina30
 
 


Sikongatós, de nem olyan élesen vagy hogy :lol: Inkább kiabálós, mint az anyja. Nem is értem :lol: :lol: :lol: :lol:

Mennem kell.

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Kittina,
akkor gyerekeink hasonszőrűek. :D Enyém sem bírja, ha más gyerek sikongat. :(

Tejfölt még én sem adtam neki. Tegnap nem jutottam főzéshez, mert el kellett mennünk, így üvegest kapott.

Kép
bébé01
 
 


Na, tegnap lemaradtam a Szomsza végéről, de ha minden igaz, beindult a szülés a Jutkánál! :D

Kép
bébé01
 
 


Viki,
Lackóról valami sztárfotó? Olyan régen láttuk már. :)

Kép
bébé01
 
 


Szia Bébé!

Akkor én lemaradok a szülésről. :(

Megfőtt a spenót krumplival, fokhagymával. Nem tettem bele tápszert, hanem natúrjoghurtot, volt megbontva, úgyhogy a tejfölt most hagytam.
kittina30
 
 


Na, kivi leszek, remélem, ma már eszik valamit ez a kis kópé, hogy anyukája megnyugodjon! :D

A kis bringa tetszik Máténak?

Kép
bébé01
 
 


Bringa tetszik, van rajta egy macifej, azt nagyon szereti ütögetni, ki kellett venni belőle a sípot, mert sírt tőle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 06:44-kor.
kittina30
 
 


Andi
Kóstolgatjátok a tejtermékeket? Hogy ízlik Mütyikének?

Mi megkósoltuk a túró rudit, hát gondolhatjátok, imádja. De azért rendszeresen nem kap, csak ritkán.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan beköszöntem.

Hogy aludtatok? Mi egész jól, csak egyszer volt fent éjfélkor, és már este 8-kor aludt. Már voltunk sétálni, boltoztunk, most meg már alszik is. Nekem meg még mindig túl sok a vasalni valóm. Mondjujk ma nem főzök, maradt tegnapról, és most nem öntöm ki, mert az legalább ízlett neki.

Reggelire megettünk egy fél kiflit, most nem is próbálkoztam a kanalasokkal.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Mi nagyon ócskán alszunk már második napja. Két-három óránként nyöszörög. Be a cumi, de utána is nyöszörög. Lehet, megint valami fog???

Tegnap megkóstoltuk a tejfölt. Vettem elő cukkini főzit a fagyóból, ami picit hígra sikeredett. Megmelegítettem lábosban, tettem hozzá egy kis tejfölt liszttel, hát alig akarta abbahagyni! Úgyhogy szerintem ma is az lesz az ebéd.

Ma megint nagyon meleg lesz, nem tudom, mikor merészkedjem ki vele a napra. Pedig kéne valami kajának valót venni.

Kép
bébé01
 
 


Boldog hófordulót Pupunak, már csak 1 hónap és itt a szülinap!

Bébé
Sajnálom a rossz éjszakákat, lehet, hogy a meleg is zavarja szegényt.

Mi ma üvegeset ettünk, azt olvastam, hogy a spenótot nem jó újramelegítve adni, úgyhogy inkább kiöntöttem, hiába a főztöm sorsa mostanában a kiöntés. Az üvegesből is csak 1/4 csúszott le, de nem baj, majd megeszi később.
kittina30
 
 


Hát igen, tejföllel biztos finomabb a főzelék, mint mindenféle tejtermék nélkül. :-D
kittina30
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 


Köszönjük a köszöntést! Igen, már csak egy hónap... :)

Fiam ma délután 2,5 órát aludt. Mondjuk nem bánom, hogy ennyit durmolt, mert előbb nem is akartam a napra menni, még most is jó meleg van. De a boltba elmentünk, meg még egy nagy kört sétáltunk.

Főzök egy kis krumplifőzit, mindenkinek ez lesz a vacsi.

Holnap mennénk grillezni, de ha tényleg olyan idő lesz, amit a híradó mond, akkor nem tudom mi lesz...

(Tudom, ez nem a Szomsza fórum, de: tegnap kiakadtam. Hazahozták az ifjú Vágásit, kezdődik az első fürdetés, bénáznak, ahogy szerintem többünk is. Először a Jutka kizavar mindenkit a szobából, majd behívja Lenke nénit (nem az anyját, aki szintén ott volt), hogy figyelje már, jól csinálja-e. Mellesleg Lenke néninek akkora szürkehályog volt a szemén, hogy alig látott. Na, az anyja helyében biztos jól megsértődtem volna. :D Na de ez nem az a topik.)

Kép
bébé01
 
 


Miért? Milyen idő lesz holnap? Viharok lesznek? Nincs tévénk, rádiót nem hallgatok, neten meg nem az időjárást nézem. :-D

Szomsza
Hát, én meg erről lemaradtam. Pedig megnéztem volna. Az anyja helyében én is megsértődtem volna rendesen, az biztos.

Máté evett ma mindent, kiflit, sajtosrudat, cseresznyét, kölesgolyót, banánt, de az ebédjét, azt aztán nem ette meg. Azt eszi, amit tud harapni, de hogy adjam úgy neki a főzeléket? Süssek meg egy csirkecombot, aztán hadd szopogassa le? Hogy azért húst is egyen? Meg külön adjak neki főtt krumplit, rizst? De ha én adom a szájába a darabosat, akkor azt meg kiköpi, pedig úgy is elrághatná. A kiflit akkor nem eszi, ha van rajta sonka, pedig próbáltam már neki pulykamellsonkával adni a kenyeret is és a kiflit is, de eddig nem sikerült, majd holnap reggelire megpróbálom.
Pedig olyan lelkesen főztem neki minden nap, de úgy látszik elege van a főzelékből. Lehet, hogy kap valamilyen levest, hátha az jobban bejön.

Kölesgolyót most kóstoltuk először, és nagyon bejön, és ebbe nincsenek kemény darabok, mint a bulátában.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Lehet, hogy Máté most éli azt a korszakát, hogy "nem eszem meg a főzeléket".
Tegnapi borsófőzelékből 2 kanállal csúszott le.
Aztán ebédre rántott csirkemell volt, meg sültkrumpli. Kiszedtem a panírból a husit, tettem mellé a krumplit és megeszegette, igaz, hogy nem sokat, de kezdetnek nem rossz.
Úgyhogy ma paradicsomos krumpli lesz, de sütök mellé csirkemellet zöldségekkel, kíváncsi leszek, hogy melyiket eszi meg, de az is lehet, hogy egyiket sem.
A bolti tejpépek sem mennek, tegnap én csináltam neki tejbepapit rizsdarából, tettem bele 1 kocka Tibi csokit és abból megevett 100 grammot.

Megyek is, és nekiállok a főzöcskének, mielőtt még felkel.
kittina30
 
 


Bébé
Jó pocsék idő volt a hétvégén, úgyhogy gondolom nem volt kerti parti. Itt most is esik, nem tudunk kimenni. Marha rossz egész nap a lakásban a gyerekkel.

Máté nem a nem eszem meg a főzeléket korszakát éli, hanem nem eszek meg semmit se. Szerdán jön a védőnő, majd beszélek vele, jövő héten meg megyünk tanácsadásra, de lehet, hogy elmegyünk ezen a héten.

Nálunk volt nagyobb társaság a hétvégén, Máté nagyon cuki volt, mindig bekukucskált, vigyorgott, aztán kiment, egy idő után már be is mert jönni a nappaliba. :-D
kittina30
 
 


Hello!

Vagyok, csak takarítok, de holnap reggel leszek.

Puszi!

Kép
bébé01
 
 


Na itten is vagyok. :D

Szebb napokat mindenkinek!

Annyira ratyi ez az idő... :( Már látom, ma sem megyünk sétálni egy centit sem. Bár tegnap annyit voltunk levegőn, hogy kétszer el kellett ugrani valahová kocsival, azalatt kiszellőztettük a gyereket.

Hétvégén nem maradt el a kerti parti, sőt jól is sikerült. Csak annyi volt, hogy az uccsó adag húst kellett kis szemerkélésben megsütni. De legalább nem volt dögmeleg. Fiam is jól érezte magát, egy percet sem akart aludni, ki is purcant hazafelé a kocsiban.

Kép
bébé01
 
 


Kittina,
sajnálom, hogy Máté ennyire nem eszik semmit... :( Őrjító lehet! Azt hiszem, az én fiam eszik helyette is. Tegnap paradicsomos krumpli volt, benyomta mindkétszer.

Kép
bébé01
 
 


Hene, Andi, Nicike?
nagyon eltűntetek... :( :(

Lassan magunk maradunk. :(

Kép
bébé01
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 11:02-kor.

Kép
bébé01
 
 


Halihó!
Pupák nagyon kis cuki!!!!!!

Kittina!
Mátéd pépes kajcsikat eszik, v. darabosat? Ja, látom, szeret harapdálni. Akkor főz neki zöldségeket meg, vágd kis adarabkákra és hadd csipegessen.

Íme Lackóról kép, ő volt a múlt héten fodrásznál egy kis birkanyíráson:
Kép Kép Kép
20150601134430
 
 


Viki,
ez a gyermek nagggyon szépséges! Irigylem a kék szemeket, én is szerettem volna, ha legalább ezt örökölte volna... És az a mosoly!

Egyébként nagyon szépen ül Lackó. Én fiam - bár csak egy nap van közöttük - kis ideig, aztán eldől, mint a krumpliszsák. Igazi kis lusta disznó! Most is fekszik a hátán és szereli a dínóját!

Lépeget/jár már Lackó egyébként?

Kép
bébé01
 
 


Bébé!
Mit nem adnék egy olyan napért, amikor Lackó is csak üldögélne, feküdne :lol: :lol: :lol: :lol:

Álldogál már az ördög fajzatom, egyre nagyobb biztonsággal, lépni is lépett már önállóan. Ha fogjuk a kezét, akkor meg egyenesen szalad már.

Nekünk mindkettőnknek barna a szeme, Lacusom apósomét örökölte + a szőkesége is az övé.

Mi lesz ma a fiatalúr ebédje?
20150601134430
 
 


Brokkolis rizs csirkehússal lesz az ebédje. Ezt még múltkor fagyasztottam le, és nagyon szereti.

Igen, nekem is többen mondják, hogy addig örüljek, amíg nem kell utána rohangálni, mások meg csodálkoznak, hogy még állni sem áll? És adják a jobbnál jobb tanácsokat. :?

Végül is van még ideje, hogy aktiválja magát, egy évig még tuti itt leszek neki reggeltől estig. Aztán remélem, felveszik majd valamelyik bölcsibe.

Kép
bébé01
 
 


Micsoda jóképű fickókat láttam ma reggel. :-D

Pupu és Lakó is nagyon cukik.

Én is sokat adnék azért, ha legalább 5 perci elülne a fiam a hátsóján.

Bébé, a jótanácsokat én is nagyon szeretetem. :-D Ne aggódj, nincs elkésve semmiről sem. Az én fiam is elég instabil, mondjuk szépen ül, de a járásba még nagyon dölöngél.

Viki
Próbálkozom neki a darabosakkal, tegnap husit sütöttem zöldségekkel, odatettem elé a pici darabokat, ugyanúgy, mint vasárnap, de tagnap még csak meg sem volt hajlandó fogni, amikor meg a szája felé közelítettem elfordította a fejét. Vasárnap meg szépen ette a husidarabokat és a krumplit.

Baromi idegesítő, hogy nem akar enni, főleg azért, mert anniyra jó evő gyerek volt, már mindent megevett, most meg semmit. :evil:

Ma lesz rántott cukkini, pogácsa, sült krumpli, van még a tegnapi zöldséges husiból és paradicsomos krumpliból is, valamit csak megeszik.

Nekem már tök mindegy, hogy mit eszik, csak egyen már valamit.
kittina30
 
 


Na mi újság, evett valamit ebédre?


(Én gondolkodtam ezen, és ha fiam ezt csinálná, adnék neki tápit, azt mindig képes betolni. Hogy azért legyen benne valami. Máté szereti még a tápit egyáltalán? Ez csak egy tipp, lehet, hogy hüleség.)

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: