Új privát üzeneted érkezett!

jól kiéheztetik meg szomjaztatják az embert, de érthető!!

Kép
gyanixi
 
 


hát macsek ez is érthető, mármint a császár, de szerintem tényleg korházfüggő, és az éhség meg emberfüggő, mert biztos van olyan, hogy valaki éhes és van aki rá se tudna nézni a kajára, max inni...
Én már mindkét fajta esettel találkoztam...szóval szerintem kérdezz rá a korházadba, hogy ott hogy van!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


akíra: sajna nem értek még ide a fájások!!
dijcsi: még a végén beelőzöl!!!!Majd írd meg mi volt!!!

Kép
gyanixi
 
 

 
 

luisáról nem tud valaki vmit? már babázik vajon?? :?:

Kép
gyanixi
 
 


Pedig én küldöm és drukkolok továbbra is :)
Remélem megvan valakinek a száma neked és megírod nekünk ha kint van a babóca, mert nagyon izgulunk már érted :)
Nem hinném, hogy valaki is beelőz :)
Mit mond egyébként a doki? Nem indítja meg a szülést ha x napon belül nem jön ki?
Vagy hogy van ez? Nyákdugo elment és mégis ilyen sokáig tart még? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


nem ment még el a nyákdugó sajna, csak a vizsgálattól volt a rózsaszínes folyás, mert már meg van nyílva a méhszáj!!
a dokim azt mondta, h már kevesebb a magzatvíz is és bmikor jöhet Réka, de ha hétfőig nem, akkor befektet. Kérdeztem , h beindítja akkor a szülést, erre mondta, h nem, de akkor minek befektetni én nem akarom ott várni, h mikor indul be a szülés!!Az még rosszabb!!!

Kép
gyanixi
 
 


Hát evvel egyetértek, hogy nem jó ott feküdni és várni a csodára, hisz azt otthon is megteheted a saját környezetedbe, az ugye mégiscsak sokkal jobb, ugyogy akkor drukkolok, hogy még hétfő elött meginduljon a dolog!
Akkor a nyákdugóról félreolvashattam a dolgot, ne hari, csak azt hittem és ezért nem értettem a dolgot!
De elegendő a magzatvíz a kicsinek? Ha már kevesebb az nem probléma? És most minden nap jársz hozzá vizsgálatra?
Vagy hogy van ez?
Bocs hogy ennyit kérdezek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nálunk tarjánban nem lehet enni a zsülőszobán inni mégcsak lehet de pl én nem ehettem ihattam semmit így két napig szölőcukron éltem mert hátha császár lesz címszóval. Igaz jobb is hogy nem ettem nem ittam mert végül császár lett de nagyon legyengültem utána meg 24 óra kényszerfekvés igy még enni sem lehet rendesen inni meg szívószállal ittam.

Nálunk a kórházban pelenkát meg törlőt adtak korlátlan mennyiségben.

nika70
Salgótarján
 
 


Hát nem lettem volna a helyedbe, nemis értem ezeket a dolgokat...de hát remélem nekem nem lesz császár és pár óra alatt kiponttyantom :lol:
Na persze erre nem sok esélyem van, de a remény hal meg utoljára :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Most jöttem haza a korházból. Képzeljétek, már majdnem egy újjnyira nyitva a méhszáj. Úgy vigyorogtam, amikor mondta a doki :D Már egy újjnyira közelebb vagyok a pici fiamhoz! Álítólag szép puha a méhem, ezerrel készül a szülésre. Megnézett UH-n is, kb 3200 g-ra saccolta a gép a gyerkőcöt. Nagyon aktiv volt UH közben, mindig félrerugta az uh vizsgáló fejet :D
Sajna a CTG semmilyen méhtevékenységet nem mutatott. Viszont a gyerkőc mozgolódott rendesen, így a szülésznőnek nem kellett alkalmazni azt a borzasztó "sokkolót", amitől úgy megíjedt szegénykém...
Viszont a váladék tenyésztésen kiderült, hogy valamilyen gombafélém van, ami, doki szerint, ártalmatlan, de felírt kupot, amit mától kezdve használnom kell... Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

macsek,
Hát igen, sajna az alvással hadi lábon állok már egy ideje. olyankor hajnalban, sajna nem sok minden segít, hogy megint visszaaludjak :cry: Napközben meg abszolút nem tudok aludni... A pici babó már most készíti anyát a szülés utáni nemalvásra, ne hogy váratlanul érjen :)

gyanixi,
Megígérem, nem foglak beelőzni, tiéd az elsőbség :D :D :D Már úgy látom nálad is türelmetlenség túlszárnyalja a szülési félelmet... Megértelek... Én is így vagyok vele... És most abszolút nincsenek jóslófájásaid? Továbbra is megy a drukk millióval!!!!!!!!!!

Na, megyek eszek valamit, mert legutóbb hajnali 5-kor reggeliztem...

Kép
dijcsi
 
 


dijcsi!
Nagyszerű hírek, akkor mostantól neked is drukkolhatunk!
Ez olyan izgi, egyre több baba jön mostmár, elkezdődött a babaeső :D
Remélem neked is van legalább egy szám amire tudsz majd üzenetet küldeni, ha mevan a kisfiad :)
Valaki azt hiszem már irt az elmult napokba ilyen gombásodásos dologról, de nem tudom ki volt az :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok lanyok,

tegnap megjottunk a korhazbol, Athina baba februar 2-an szuletett delelott 10:30-kor, 2780 g-mal, csaszarmetszessel.

Felteszek nehany kepet rola gyorsan, visszaolvasni most nincs idom sajna, szulestortenetet is csak a hetvegen vagy jovo heten igerek, mert penteken utazunk haza Paros-ra es rengeteg tennivalom van, ami most a mutet utan csak lassan, sok pihenessel megszakitva megy.

Athina angyali baba, mindossze 2-3-szor kelt fel ejjel, sokat szopizunk, tejem rengeteg van (tul sok is, lassan szetrobbannak a melleim :) )

Mindenkinek puszi es jelentkezem amint egy kis levegohoz jutok!

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 055.96.jpg[/img] Eloszor latam a lanyom a mutet utan

Kép Az elso szopik egyike

KépKép
KépKép
pannica
 
 


sz...rakodik a babanet vagy csak en sietek nagyon..
megprobalom a masodik kepet meg egyszer csatolni
Kép

KépKép
KépKép
pannica
 
 


PANNICA! Gratula megegyszer ehhez a gyonyoru es ezek szerint jo kislanyhoz!!! Nagyon szepek vagytok!!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Pannica gratula a lányodhoz

nika70
Salgótarján
 
 


Pannica!

Örülök,hogy már otthon vagytok,irigylem a boldogságot,de majd jön nálunk is.Szép a picilány,sok tejcsinek pedig örülj!!!Puszild meg helyettem!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Pannica, épp ma reggel gondoltam rátok, hogy talán mostmár lassan titeket is hazaengednek!
Gratulálok a kis csepp gyönyörűségedhez és remélem sokáig megmarad a sok tejci hisz az a legjobb :)
De jó lenne már ha én is csatolhatnék ilyen képet az irományomhoz...borzasztó irigy vagyok ám rátok friss mamák :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok,

mi is még egyben itt vagyunk :)!

Pannica:
Gratula a pici Athinához, nagyon szép görög neve van!!!

Gyanixi, Dijcsi, Akira:
már én is kezdek ürelmetlenkedni. Nálunk az van, hogy hétfő a betöltött 40. hét, akkor megint megyünk ctg-re, és utána naponta, de nekem befekvésről nem beszélt a doki... nem is szeretném.

Képzeljétek tegnap azt hittem szülünk lassan. Reggel fergetegesen sok volt az energiám így porszívóztam, felmostam, mosogattam, főztem, de délutánra nagyon ramatyul lettem, a derekam majdnem beszakadt, a csípőm úgy fájt, hogy alig tudtam felkelni, a férjem azt hitte már készíti az utcsó pocakos képeket:), de éjszaka nagyon jól aludtam, és azóta is minden OK, no fájás, szóval a kis Lara várat még magára... :)

Na már tényleg kiváncsi vagyok, hogy kia a KÖVETKEZŐ!!!

hajrá mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Nektek nem csuklik sokat itt a finishben a babátok?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Pannica: Gratula és jó egészséget nektek!!Nagyon jó már neked!!!Aranyos a pici!! :lol:

akíra: a doki szerint ez teljesen normális, h kevesebb a magzatvíz, mert így készül már a szervezet a szülésre és kevesebbet termel!! :) Nem kell mennem minden nap, majd hétfőn kéne legközelebb, de akkor befekvéssel...

Dijcsi:most nincsennek jósló fájásaim, néha bekeményedek, de ennyi!! :(
Nekem is kellett kúpt használni, méghozzá Betadine-kúpot és utáltam, mert csípett, meg ahogy felraktam, folyt is ki!!!
Nekem volt egy kis folyásom, de tényleg kevés és erre adta. De minden könyv azt írja, h a terhesség alatt fokozódik a folyás, erre adnak rá kúpot...akkor hogy van ez???

Kép
gyanixi
 
 


luisa: ez a fészekrakó ösztön már!!!Izgi!!!
Ez az idegtépő, h jönnek fájások, már kezd örülni az ember, h hátha lesz valami belőle, aztán másnap felébredsz úgy, h semmi nem fáj, jele sincs szülésnek!!!

Kép
gyanixi
 
 


Pannica:gratulálok a pici lányhoz!További sok tejcsit és örömöt kívánok a babázáshoz!
Akíra:én is olyan irigy vagyok a már babás kismamákra!De már nem sok van nekünk sem!Köszi a kórházas listát!

KépKép
vicuska
 
 


ja, nekem is rengeteget csuklott a múlt7en Réka, most kevesebbet, de így is naponta többször!Próbálgatja állítólag a légzést, csak ugye nem tud és ilyenkor magzatvizet nyel!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok

En ma megyek a nogyogyaszhoz este haromnegyed hatra...mehszajat neznek, meg uh/ot csinal..mar alig varom...az uh/ot :)

Penteken meg delbe megyunk a 4D/sre. :)

Majd ha tul vagyok a mai esten, akkor jovok , meselek, irok! :)

Addig is puszi mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Gyanixi:
fészekrakó ösztön? de arin fogalmaztad meg :)

Dijcsi:
én is kaptam a múlthéten kúpot, nekem azt mondta a dokim, hogy így szülés előtt tisztítsuk meg az utat a babó előtt :)

Akik meg még a 38. hét előtt vannak, kitartás, nyugi, jó a babónak odabenn, gondoljatok arra, és Ti is hamarosan meglátjátok!!!! Kirtartás!!! Bár már nekem is alig van... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Gyanixi:

akkor jó, megnyugodtam, ha neked is csuklik, de tényleg napont többször csuklik, jó pár percig...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Lányok!
Nektek mikor kezdte el ezt a csuklásos dolgot? Mert nekem tegnap csinálta előszőr...nem lehet, hogy visszamaradott a kislányom ? :cry:

És nem tudom ti isszátok-e a málnalevél teát, de kérdés, hogy azt milyen adagba kell inni és, hogy mennyi tealevelet kell beletenni, tehát hány decibe hány kanállal és hány decit naponta és ízesíthető-e vagy sem?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


akíra: nekem már régóta csuklik, de ez nem jelent semmit, van akinek egyáltalán nem csuklik a babája, tesóméknak pl nem csuklott.
Én mindennap iszom a teát, reggel lefőzök egy 1,5 liternyit egy jó diónyi málnalevélből és iszogatom kevés cukorral v néha símán, lehet, h nekem már attól is ég a gyomrom, mert rettenetesen ég már megint egy ideje, bmit eszek, iszok!!!

Kép
gyanixi
 
 


köszönöm az felvilágosítást :)
Hát akkor remélem nincs semmi baja, attól, hogy nem csuklik...csak kicsit féltem :(
Egyébként te mikorra vagy kiirva? Nem jövőhét szerdára? Mert én ugy tudtam, hogy csak akkor szokták befektetni az embert ha már a kiirt nap után van és még mindig nincs baba...vagy én tévedek? Vagy ezt orvosa vállogatja, hogy hogy csinálja?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra:

én kb 1-2 hete vettem észre, hogy csuklik Lara, de az a baj, nem tudom, hogy régen nem csuklott vagy csak balga voltam és nem vettem észre :)

Tea: én egy dióhéjnyit forrázok le fél liter vízzel, azt iszogatom, néha kettőt, de sajna nem tudom mennyit kéne elvileg inni...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


ja és natúran, mivel a cukrot még mindig kerülnöm kell...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


És az édesítő nem jöhet szóba?
Mert hogy én mindent édesítővel eszek, iszok...nem tudom, nincs túl rossz íze natúran?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Kukk be ide: http://www.mamavar.hu/

Aja
aja
 
 


nem szeretem az édesítő ízét, meghát nem egészséges, szóval kerülöm, ahol lehet...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Nah leszűrtem a teát...de ugy néz ki a szűrő nagyon nagyluku volt, mert telement a tea ilyen apró kis törmelékekkel...hát nem tudom, nektek nem volt ilyen? Hogy tudom átszürni és töredezettségmentessé tenni? :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Pannica: SZÍVBŐL GRATULÁLOK nektek! Nagyon aranyoa a szopis kép!!
Gyógyulgassál mielőbb,és nagyon várjuk a storyt... :D :D

Gyanixi:
Teljesen megértem,hogy már tűkön ülsz... Bár már én lennék ott.. Éppen tegnap beszélgettünk a párommal,hogy ha először nem ment volna el a baba,én is most szülnék... De csak odaérek..
Gondolok rád,és NAGYON-NAGYON SZORÍTOK!!! :D :D
Ne félj a szüléstől,mindent megér a Rékababa!!! És simán menni fog, a szervezeted tudni fogja,mikor mit kell csinálni! :P

Minden finises mamit (irigylek... :oops: ),és NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!!! :D :D :!: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Gyanixi, Luisa és a többi türelmetlen finiselő sorstárs!
Én is rettenetesen türelmetlen vagyok már, ráadásul engem is fenyeget a befektetés réme, mert az uh-os méretek alapján "hatalmas" a babám!!! Olyan jó lenne megúszni...
Ti hogy tudjátok, mennyivel a szülés előttre mondják, hogy kevesebbet mozog a baba, mert készülődik kifelé? Nekem Bencus mostanában érezhetően kevesebbet ficánkol, pedig nagy tornász volt mindig is, tegnap a ctg-n is noszogatni kellett, pedig ilyen még sohasem fordult elő. Mondjuk most már helye is alig van! Olyan jó lenne, ha ez már végre igazi jel lenne, nem úgy mint az eddigi mensiszerű fájások, hascsikarások, stb!

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Kép
kislilla
 
 


Pannica:
Óriási gratuláció tőlem is, nagyon cuki a kis Athina! Már mindenki kiváncsi volt rátok és hogy miért kellett császározni, de gondolom majd elmeséled. A melled meg fejjed, ha tudod, nekem is néha fájdalmasan feszül, akkor fejem egy kicsit és sokkal jobb utána.

Gyanixi:
Ne izgulj, látod, én nem vártam a babát és mégis jött. Ők tudják, mikor kell jönniük, majd meglátod, amikor a legkevésbé számítasz rá, akkor fog beindulni a szülés. Ja, és ami a fájdalmat illeti, rossz lesz, nagyon rossz, de látod én epidurál nélkül kibírtam, pedig a vége fele belassult a szülés, pont akkor, amikor a fájások összefolytak. Nekem a tusolás jött be meg a séta a vajúdás alatt. És ha tudod, hogy mikor mi fog várni rád, akkor szerintem jobban el lehet viselni. Én a fájdalmakat meg a szülést pont ilyennek képzeltem el és egyedül akkor volt nagyon rossz, amikor a végén nem fél óra alatt toltam ki a kis Nikit, ahogy jósolják, hanem 2 óra alatt.

Luisa, Gyanixi:
A málnalevélteából állítólag 4 evőkanállal kell 1 liter vízbe tenni, és naponta ennyivel meginni. Nem tudom, hogy nekem ez segített-e, de én 5 óra alatt három újjnyira tágultam nem túl vészes fájások mellett és ez szerintem gyorsnak számít.

Az evéshez a szülés mellett meg annyit, hogy én bepakoltam kekszet, gumicukrot, csokit, de amikor a vajúdás vége fele egy fél kekszet bekaptam, kihánytam mindent, amit aznap ettem. Vizet vigyetek be, az fog kelleni és a kaja se tiltott, csak keveset, könnyűt lehet enni, de hát nem ajánlom, mert nálam nem jött be.

Kép

Kép
rekanna
 
 


PANNICA
Úgy elérzékenyültem amikor néztem a képeket, meg olvastalak...még most is könnyes a szemem :oops: :oops:
Szépek vagytok!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


akíra: elvileg én is úgy tudom, h csak akkor fektetnek be, ha túlhordod vagy ha császáros lesz, de az én dokim ilyen, ő inkább hamarabb befekteti az embert!!Azért remélem nem kerül rá sor!!
Milyen a tea? az enyémben is maradtak porszerü dolgok, azok sajna átmenneka szűrőn!!
Képzeljétek most akkorát mozdult a baba, h egy pukkanást hallottam a hasamból, csak nem kilyukadt a magzatburok?????Áááááááááááá, de akkor jönne a víz is....hmm

barbamami, rekanna: köszi a bíztatást!!
kislilla: én úgy tudom, h előtte lévő napokban lassul le, de ez is változó, lehet, h csak ma nyugis, aztán holnap pörög...

Azon gondolkodtam, h ugye van olyan h lesűllyed a baba feje a szeméremcsont alá, beilleszkedik, elvileg Rékám már beilleszkedett, de akkor az uh-on hogy látthattam mégis a fejét, mármint a körvonalát??
Ha már beilleszkedett a baba,akkor is érezhetek nyomást a medencémnél és kifér a medencecsontnál vajon? A doki csak mondta volna ha nem...nem??

Kép
gyanixi
 
 


Igen egyébként ezt már hallottam, hogy valaki evett és ki is hányta az egészet, ezért gondolom hogyha egy kis szőlőcukor van az embernél az jó, erőt ad, de hallottam már farkas éhes szülő nőről is, tehát embere vállogatja, de mondjuk én tényleg csak a szőlőcukrot fogom szerintem kipróbálni, és max. páromnak csomagolok el kaját, hátha ő éhes lesz :)

Az meg biztos is, hogy ők tudják mikor kell kijönniük, én hiszek ebbe :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Gyanixi nem akarlak feleslegesen bíztatni, de pont multkor mondta a védőnőm, hogy van aki igy érzékeli, hogy elindulnak a dolgok, hogy hall egy pukkanást a hasából... :P

Hát én szorítok neked!

Ez lehet a magzatburok ami megrepedt, lehet csak szivárogni fog a víz, mert ha fent reped meg akkor csak szivárog és nem ömlik!
Szerintem hívd fel a dokid...jajj de izgi!

Drukkolok!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


jelentem, még nem érzékelek szivárgást, de hátha lesz vmi...

Kép
gyanixi
 
 


Lilla:
a baba lassulása sokat igér!!! :)Amúgy mekkora az a nagy babó?

Rekanna:
én is hasonló szülést szeretnék!!! :) kicsit növelem a málnalevéladagom akkor, köszi az infókat! :)

Gyanixi:
milyen hangos volt a pukkanás? :) hát lehet, hogy kezdődik? :)

Lányok:
nektek mennyi szokott lenni a ctg értéke? Nekünk teljesen változó, az első 140-160 között volt , a második 120-140 között, a harmadik 130-150 között az utcsó pedig 160-180 között, ez jelent valamit? A doki mindegyikre azt mondta, hogy jó.

Laura még mindig sokat mozog, de 2 napja változott az irány, egyre többet rugdos középen fenn, talán a behelyeszkedés miatt, de sokaszor még kimegy a jobb oldalra, szóval fixen még nincs a helyén sajna.

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Jaaaaj Lányook ennyire senki sem szerencsételn mint én...ezt már komolyan nem hiszem el..
Képzeljétek újra meg kell csinálnom a vércukrot,mert a hülye nő nem várta meg a 120percet hanem levette a terheléses cukrot 100perc után..szóval most nemtudják hogy mi van,m igaz picit magas volt,de azt mondták pont az a negyed Óra hiányzott volna és akkor valószínű normál eredményt kaptam volna... :(
szóval ihatom újra a löttyöt...
meg még egy rossz hír..állítólag elkezdett picit meszesedni a méhlepényem...VOLT MÁR ILYEN VALAMELYIKŐTÖKNEK????
Azt mondta az UH doki hogy ez azt jelenti valszínű előbb jön a babó...aztz még nemtudjuk h ez most itt megáll vagy tovább meszesedik,a legszörnyűbb hogy nemtudják miért van..benne van a vércukor lehetősége..hát majd meglátjuk az újabb eredményt holnap..mindenesetre leállok mindennel amiben cukor illetve szénhidrát van és elkezdjük csinálni Dóri szobáját,nehogy aztán teljesen váratlanul érjen minket a dolog..a 36.hétig muszály lenne kihúzni..a szülésznőm azt mondta csak nagyon vészesen látoma dolgokat evvel a méhlepénnyel akár 40ig is húzhatom..remélem nem romlik tovább..vizsgált flowmetriát is..tökéletes volt,Dóri szépen fejlődik,teljesen megfelel a korának..1400gr már a drágám!!:):
Valaki írjon valamit akinek volt ehhez hasonló problémája..addig is rákeresek a neten mi ez az egész...

Pannica nagyon szép a kislányod..gratulálok!!!

Kép
nikky
 
 


Hát gyanixi én továbbra is drukkolok, írj ha van valami :)

nikky hát nem tudom, hogy ehhez mit lehet szólni, énnekem nem volt ilyen szerencsére és a cukrom is rendben volt, tehát nem tudok véleményt mondani, csak drukkolok neked, hogy minden ok legyen!Ne aggódj, az a babónak se tesz jót, csak nyugodtan, holnap kiderül a cukor, a meszesedést meg nem magyarázta el jobban a doki?
Majd én is keresgélek, hátha találok valamit!
Kitartás!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Lányok!

Lenne egy nagyon bugyutának tűnő kérdésem...szóval gondolom nem én vagyok az egyedüli akinek a drágasága folyamatosan nyomja a hólyagját és ráadásul néha még boxzsáknak is használja!
Ti nem féltek, hogy egyszercsak akkorát üt, rúg, nyom...hogy nem bírjátok visszatartani a folyó ügyeiteket? :roll:
És a másik meg, hogy mi van ha pont akkor folyik el valakinek a magzatvize amikor a legnagyobb tömegbe van, mondjuk bevásárol?....nem tiszta gáz? vagy ezt ki lehet védeni valahogy?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Macsek, Akíra!
Köszi a listákat a kórházi holmikról. Most már én is elmentettem, ebből tényleg lehet ollózni!

Pannica!
Szívből gartulálok a kislányodhoz! Nagyon szép a neve is! És jó hogy sok tejcsid van és jó baba is!

Gyanixi, Luisa, Dijcsi!
Továbbra is hajrá, drukkolunk! Vajon ki lesz a befutó? Végülis teljesen mndegy, csak könnyű, komplikációmentes legyen a szülés és egészséges a baba!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

akira!a hólyagos dolog nálam már most probléma.én is hittem már,hogy bepisilek,de hála égnek nem tettem.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Nekem már pár hete csuklik a babám. Nem minden nap, de olyan is van, hogy naponta 2-3-szor. Ez olyan, hogy ha én elkezdek csuklani, akkor én is többször csuklok naponta.
Én azt hittem minden bébi csuklik. De ez nem baj, ugye?

Kislilla!
Neked is megy a drukk, természetesen!

Nikky!
Te szegény! Ez tényleg kitolás! Nekünk nem a vérvételes nő figyelte az időt, hanem nekünk kellett szólni, hogy letelt az idő, vegye le a vért. Mondjuk nekünk óránként vették, összesen 4-szer.
A méhlepényt nem tudom, de ha biztatnak, akkor bizti nem lesz baj, a dokik és a szülésznő már biztos sokat látott ilyesmit. Meg ha minden méret oké, megfelelően növekszik, akkor nem lehet baj. csak esetleg majd sürűbben kell menned vizsgálatokra, hogy figyeljék. De a dokid majd biztos pontosan elmagyarázza.

Akíra!
Ezek jó kérdések! :lol:
Én most már egy ideje bármikor-bárhol tudok pisilni. Néha azt hiszem nem jutok el a wc-ig. De eddig még sikerült. :lol:
Ezen a magzatvizes dolgon még nem gondolkodtam el. Bár most, hogy mondod...

sch.judit
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: