Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

M?indenkinek köszönöm a névnapi köszöntést. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Szili,
Nagyon édes Mikulásotok van :lol:

Andi,
Hogy vagytok? Lassan kapjuk majd a pocakképeket ugye? :lol:

Eszter,
????

Vera,
Küldünk Márknak gyógypuszikat, remélem, hogy most már tartósan jobban lesz!!

Vikci,
Szerintem én kimaradtam :oops: Pedig tudtam, szóval Boldog Névnapot!!!

Viki,
Neked is Boldog Névnapot kívánok!!


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Vikci!
:oops: Utólagos Boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!!!! :oops: :oops:


Pandi!
Nagyon szép rózsaszín virágotok nőtt!
Kis vattacukorfalat! :D


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm Pandi és Vera. :-)

Pandi,

Dóri annyira édes, mint egy kis angyalka. A piros nózi is jól áll neki. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Karácsony képekben :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


És íme a legújab életveszélyes attrakciónk.... :))))

Kép Kép Kép

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


De klassz képek Katuci. Két kis angyalka volt jelen karácsonykor nálatok. :-) A huncutkodás látom megy nálatok is. :-) Vigyázz a kis Lilire! :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Én is hoztam egy pár karis képet:


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikci!
Nagyon édes Máté! Olyan, mint egy nagylegény! :D :D :D
Látom, tetszettek neki az ajándékok! :)
Milyen kis aranyosan bújik hozzád az egyik képen. :)

Lili is szeret bújni, de ő meg az apjához bújik úgy, ahogy senki máshoz. :) Mondjuk puszit csak nekem meg Vikinek ad, de apát annyira tudja ölelni, hogy el sem akarja engedni. Hiába, a fiúk anyásak, a lányok apásak! :D

Olvastam a blogodban, hogy Máté nehezen viselte a jövés-menést, szerintem ez mindenkinél így van. Lili is kifáradt bele, bár ő imádja a nyüzsgést, azt is szereti, ha nálunk sokan vannak, vagy ha mi megyünk valakihez. Minden helyzetben feltalálja magát, egy a lényeg, elérhető közelségben legyünk! :)
Nálunk Viki volt olyan, hogy ha sokat mentünk, nagyon nyűgös volt, este alig akart elaludni, nyöszörgött álmában, stb.
Ugye Viki első gyerkőc volt minden szempontból, kicsit el is lett kényeztetve :oops: :lol: , meg mindenki óvta mindentől, így ő nehezebben viselte a nyüzsit, meg az idegeneket. (később ez elmúlt, sőt átesett a ló túloldalára... ő idegesít másokat... :D :D:D)
Lili már Viki által megszokta az állandó zizegést, hangoskodást, lótást-futást, így jöhet ide akárki, fel sem tűnik neki, hogy sokan vagyunk. Inkább ő is mindenben részt akar venni. :)

Mennem kell, majd holnap benézek még.
Remélem kedvet csináltam a képes élménybeszámolóhoz! :)

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!


Katuci,

látod nekem kedvet csináltál.
Máté is pont ilyen, hogy imádja ha sokan vagyunk körülötte. Szereti ha jönnek hozzánk. Bár Boti uncsi tesóval meg kell küzdenie a játékokért. E- miatt sokszor agresszívebb és akaratosabb , de megértem. Ha kitépnék a kezemből a játékot akkor én is balhéznék. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Rakok fel én is pár karácsony közeli/ karácsonyi képet!

Kép
Kép
Kép

Ezt a csúnya nézést most tanulta:

Kép
Kép
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Csak egy percem van,de nem bírom ki,hogy ne dicsérjem meg ezt a sok gyönyörű babát. Annyira szépek ,hogy el sem hiszem. :D Látom a karácsony mindenhol jól sikerült. Nekem még nem sikerült a saját képeinket visszanézni,nem hogy feltenni, :oops: de én is igyekszem.

Addig is mindenkinek BUÉK!!!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szeretnék én is Mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNNI!!!!!!

Vera és Márk

Kép

Kép
nagy vera
 
 


EGÉSZSÉGES, SZERENCSÉS, SIKERES ÉS ÖRÖMTELI BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!

Kata, Viki, Lili

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Nagyon Boldog Új Évet Kívánunk mi is!

Vikci és Máté

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Visszajöttünk anyutól Pestre, de ahogy visszaértünk szinte rögtön ügyeleten kötöttünk ki Márkkal: nagyon csúnyán köhög, este alig aludt valamit, nagyon sokat és hosszan sírt.
SZerintem tőlem kapta el a torokgyuszit, csak abban tudok reménykedni, hogy neki, mivel folyik rendesen az orra nem megy a fülére (én karácsony óta süket vagyok, még mindig el van dugulva a fülem).

Kaptunk beutalót a Szt. János Kórház Fül orr gégészetére, ha rosszabbodna a helyzet, addig meg megy a Nurofen és a cici (alig eszik egyébként).Reméljük nem kell bemenni este.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,
Drukkolok hogy ne rosszabbodjon a helyzet nálatok!!!
Mindenkinek jobbulást kívánok.

Nálunk az egész család náthás karácsony óta : ( ( remélem ennyivel megússzuk) amúgy Zsófi nagyon jól tűri, elég jól eszik, szépen játszik, de hát sűrűn szívjuk a nózit, meg folyik is magától szegénykémnek...amúgy kicsi meggymag miatt is aggódok kicsit, bár nem szedtem semmi gyógyszert, de hát nem jött túl jól ez most, hisz most fejlődnek ki a szervei, szóval aggódom, de két hét múlva 12 hetes UH, remélem ott majd megnyugtatnak, hogy minden rendben van... (( Pandi, ha szeretnéd majd rakok fel pocis képet, később, amúgy már van szívhang és dec. 22-én 17 mm es volt : )))

Csodaszépek a babák, mint mindig :D

Mindenkinek szép estét

ANdi

Kép
danidaniel
 
 


Andi!
Biztos nem lesz semmi gond meggymaggal, ne izgulj!!! Ha tesó van, mindig lesz mit összeszedni... :)
Zsófiapuval mi van? Régen járt errefelé!

Vera!
Szegény Márk, úgy látszik, most mindent elkap, ami csak a közelébe megy...:( Hasmenés, hányás most meg ez.
Remélem nem rosszabbodik a helyzet. Ha folyik az orra, akkor biztos nem megy a fülére! Lilinek is mindig kifolyik, soha nem volt még gond a fülével.

Egyébként én most már 2 hete folyamatosan beteg vagyok, először köhögtem, de úgy, hogy fulladoztam tőle. Elmúlt, utána itt volt a keresztlányom, tiszta taknyos volt, valószínű elkaptam tőle, így most egyfolytában orrot fújok. Ráadásul újra elkezdtem köhögni is... :S
Viki szipog, néha köhint egyet, Lilinek nincs semmi baja. Remélem, így is marad.
Nekem úgy általában le van merülve az immunrendszerem, amióta megszültem szinte kéthavonta van valami betegségem. (Viki születése után kb. 1,5 évig ugyanez volt...)
Most próbálom magam immunerősíteni, remélem most már valahogy kikeveredek ezekből a kórságokból.
Itt van a nyakamon a vizsgaidőszak, épp elég, hogy tanulni semmit nem tudtam az ünnepekben, most még ez a takonykór is kikészít.
Na de tovább nem panaszkodom! :) Próbálok pozitív lenni...:D:D:D

Szép napot mindenkinek!


u.i: nálunk nagyon hideg van, -11 fok!

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog, egészségben és sikerekben gazdag új évet kívánunk mindenkinek!

Mi megint betegen, egész karácskor is beteg volt a Peti, és Eszti is , 25-én hagytuk a abba a gyógyszereket,Peti 31-én megint lázas lett, így holnap megyünk kontrollra, és közben lehet benyeltük a barihimlőt is, mert ismerősöknél aznap este jött ki a kicsin az első pötty, amikor épp együtt voltak a gyerekek.....szóval most várunk 2-3 hetet, hogy kiderüljön, megnyertük-e. Most nem tudom,örüljek, hogy átesnek rajta, vagy inkább sírjak :roll:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jaj, még egy kicsit: nem is újságoltam, hogy Eszterem már feláll, és kinövesztette az 5. fogát is!!!! és mondja, hogy ANYA, és tud pá-pá-t inteni, és mondja is mellé, hogy pá-pá Very Happy

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Kata!
Én is remélem, hogy mivel folyik az orra nem megy a fülére, baromi szar süketnek lenni (tanusíthatom :D ).
Valamelyik reklámban hirdettek immunerősítő tablettát, azt lehet ki kéne próbálnod, meg ki kellene pihenned magad, az is segítene, mondjuk egy jó kis wellness hét...........
Én már annak is örülnék ha egyszer ki tudnám magam aludni (ma éjjel pl. hajnali 1-től 4.30-ig fennvolt szegénykém, a végén csak az ölemben aludt el ringatással).

Viki!
Akkor nektek is jól teltek az ünnepek! Remélem a 2009-es évünk nem lesz ilyen! Jobbulást, és drukkolok, hogy ne most essetek át a pöttyökön!

Nálunk az ujdonság az, hogy jópárszor "nagyfiú" módjára mászik le a franciaágyról és mostanában egyfolytában karattyol, oylan aranyos...

Andi!
Bizti semmi baj nem lesz megymagoddal, majd várjuk az UH képeket, ha fel tudod rakni!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!




Mi kop-kop-koop, de jól vagyunk, bár jön a fogunk ami lehet, hogy bevonz majd egy betegséget. De remélem inkább nem. Borzasztó, hogy apa ma elment dolgozni és minden felfordult. :-( Mátét eg ypercre sem lehetett magára hagyni. Most van a próbálgatós időszaka. Ide átkapaszkodik meg oda, majd zutty. A járókába nem marad el, Bömböl, meg ha egyedül hagyom akkor is. Kicsit kikészültem ma, de amúgy jól vagyunk. :-)


Viki,

örülök, hogy jöttél ismét. Látod nem kell elkeseredni. Nagyon ügyes a kis Eszti baba.


Katuci,

szegényke. Gondolom a vizsga meg a szopi is kiveszi a vitaminokat meg az energiádat. Esetleg valami homeót kéne megpróbálnod, vagy Béres cseppet. Jobbulást kívánunk!


Vera,

kitartást! Remélem Márkuci jobban lesz és a füled is meggyógyul.
:-)


Andi,

én homeót szedtem a terhességem alatt és nagyon jó volt. Örülök, hogy jól vagytok. Várjuk a fejleményeket és a pocakos képeket. :wink:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Márk torokgyulladására rájött egy bőrkiütés is: a férjem kihipózta a mosogépet, és későn szólt róla, én meg kimostam a gyerekruhákat, amik persze csúnyán kiütötték a bőrét. Most kap rá Fenistil cseppeket (amitől nagyon sokat alszik), kálciumot, meg köptetőt, de holnap újra vissza kell mennem, mert a szeme is csúnyán begyulladt. Jó lenne, ha vége lenne ennek az egész betegség szériának, az utóbbi 5 évben nem voltam annyiszor orvosnál mint most az elmúlt 1 hónapban, ráadásul annál nincs rosszabb amikor a gyereked beteg.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!
Nem irigyellek, remélem hamar jobban lesz Márk! :(
Szegény, ezek a kiütések nem jöttek jókor, épp elég lehet neki a torokgyulladás is.
Amúgy ilyen nálunk is volt már, hogy a férjem kipenészirtózta a gépet, majd elindítottam, utána megkérdezte, hogy kitörölted a penészirtót...??? Mondom nem, mert nem is tudtam, hogy benne van... :shock: Még szerencse, hogy éppen az ő olajos ruháit mostam... (ezek a férjek...:D)

Annál tényleg nincs rosszabb, mint mikor a gyereked beteg, pláne ha ilyen banális betegsége van...
Lényeg, hogy tartsál ki, sajnos ilyenkor nekünk kell erősnek lenni, mégha nehéz is :? , attól gyorsan gyógyulnak a kis manók, ha érzik, hogy az anyukájuk ebben a nehéz időszakban szeretgeti, ölelgeti, puszilgatja, stb.stb. (de ezt biztos nem kell mondanom Neked! :)) őket.
Mikor kórházban voltunk, Lilinek én voltam az egyetlen mentsvár, és olyan jó érzés volt, hogy mindig bújni akart, az ölemben aludt el, pedig tudta, hogy én vittem oda...:( és folyamatosan ostoroztam magam, hogy mért vittem be, mi lett volna, ha nem viszem be, jót tettem-e azzal, hogy agyon-vissza szúrkálták, antibiotikumozták, nem lett volna-e jobb, ha inkább otthon maradunk, de ha otthon maradunk nem fulladt volna-e be... áááá, szörnyű érzés volt, még írni is rossz róla :(

Viki!
Örülök, hogy te is jelentkeztél, annak nem, hogy betegek vagytok :(, remélem azért már alakultok.
A bárányhimlőről: Petinek jó lenne elkapni, Esztinek még szerintem korai. Szóval nehéz ügy- mi a garancia, hogy pont Peti kapja el? És mi van, ha mindketten? A legjobb lenne, ha egyik sem.
Bár ha Peti később összeszedi, úgyis átadja Esztinek... nem egyszerű...
Nálunk Viki ahogy elkezdte a bölcsit 2,5 évesen el is kapta a bárányhimlőt, 1,5 hét alatt túl volt rajta, nem vakarta, könnyen viselte. Viszont utána meg influenzás lett, 2 hétig, úgyhogy 1 hónap bölcsiszünettel kezdtünk...:)
Örülök, hogy átesett rajta, remélem Lili is hamar átvészeli majd, az én véleményem az, hogy ez egy olyan betegség, amit el kell kapni. (még akkor is, ha mindenhol azzal riogatják a szülőket, hogy a bárányhimlőbe bele lehet halni... :x :x )

El is felejtettem írni, hogy Lilinek kibújt a 3. és a 4. foga!!!!
A 3. már jól kint van, a 4. még csak nagyon picit. Éjjelente sokat sikogat, meg dobálja magát, gondolom kínozza, ahogy nő. Remélem hamar előbújnak. :)

Megyek, mert Viki még mindig fent van és egyedül nem hajlandó aludni....:)

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!
MIndenkinek még boldogabb új évet! ;)

Vera, úúúúgy sajnálom, hogy mostanában minden így összejön nektek, de tudod, a völgyből előbb-utóbb ismét felfelé vezet az út! Márkba szerelmes vagyok! Tündéri a képeken!!!

Nagyon szép az összes topikos baba. Még képet! MÉg!!! :)

Zsófiaput én is hiányolom, és én még mindig arra várok, hogy ír egy könyvet vagy legalább egy blogot... hm... Ja, és Andi én még nem is gratuláltam! :) Olyan furi, képzeljétek, én el sem tudom képzelni... csak Bia... :) de gondolom, ez is normális. Ugye?

Mindenkit olvasok ám, csak írni jutok ide nehezen. Mert igyekszem írogatni a blogunkat, többre már nem nagyon futja; így is tele vagyok félig megírt bejegyzésekkel. :S Bia napról napra ügyesebb, mindennap mutat valami újat. Annyi mindent megért, hogy az döbbenetes!
Hozok majd képeket!

Addig is puszi mindenkinek!

meri
 
 


Sziastok!

Muszály ezt a rosszalkodós képsorozatot felrakni, bocs ha sok:

Most megleptél, lebuktam, de imádom ezt a dobozt rágcsálni, nagyon finom!
Kép
Kép

Nem adom, ez az enyém!
Kép

10 perccel később! Újra bepróbálkozok, hátha most lehet turkálni!
Kép

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Arra gondoltam,hogy a nagy hideg és a sok baci miatt inkább halasszuk a nálunk tartandó talit februárra.Mert aki BKV-val jönne,most nyilván nem szívesen mozdul ki gyerkőccel. Jól gondolom?Most még hidegebbeket jósolnak,inkább megvárnám a jobb időt.A betegeknek mielőbbi jobbulást.Mi lekopogom nem betegeskedünk egyenlőre.

Vera!

Nagyon édi Márk,ahogy pakolja a melltartóbetéteket. De jó,hogy még mindíg tudsz szoptatni.Ugye jöttök majd hozzánk a talira?

Meri!

Te is tegyél képeket. Én is fogok Domiról. Még mindíg nagy álomszuszék Bius? Csak a tali miatt,mert nekünk is a délelőtt volna jó.

Pandácska!

Ha van kedved,azért bepótolhatnánk az elmaradt csavargást. Müller,vagy IKea? Ha a müller felé megyünk,akkor felveszlek titeket és haza is doblak,mert úgyis arra megyek. Volna kedved?Azért nem írtam privit,mert én azóta se kaptam meg a tiéd,nem tom mi lehet vele,inkább írtam ide.

Katuci!

Gratula a fogakhoz,nekünk még mindíg 2 van,de nagyon látszik a többi is,hogy akar jönni.

Danidaniel!

Várjuk az UH képet és drukkolunk!

Mindenkinek puszi,nem maradt idő mindenkinek írni,de folyamatosan olvasok és gondolok ám mindannyiótokra.


Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Persze, szeretnénk menni, remélem mihamarabb kikevergünk a kiütésekből, meg a szemgyulladásból, a február jobb lenne, hátha addigra lefutnak ezek a nagy gyerekbetegség járványok....
Szopizni még szopizunk, de a melltartóbetét már álom, sajna annyi nincs, hoyg szükség lenne rá, de az a kicsi is elég arra hogy megnyugtassa.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Eszter, ha olvasgatnád a blogunkat, tudnád, hogy rendesen kelők lettünk. ;) MOst lebuktál! :D Ettől függetlenül nekünk mindenképpen macerás délelőtt eljutni bárhova is. :S Majd talán tavasszal, ha a Margitszigetre szervezzük a talit. :)

meri
 
 


Meri!

Sajnos tényleg nincs időm olvasni titeket.Akkor ezek szerint nem jöttök?! :roll: Akkor majd tavasszal találkozunk. :wink:

Vera!

Persze addígra tuti meggyógyultok. Bármennyi tejed is van,jó hogy van. :wink:

Pandi!?? :? :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Megvan az első egyévesünk:


BIA BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Köszönjük! :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

meri
 
 


Meri,
Boldog Születésnapot kívánok Biának :D Hihetetlen, hogy ilyen hamar elment ez az egy éve, szinte még tegnap írták a fórumra, hogy megszületett Bia, és szép szülésed volt... Szééép!

Kép

Eszter,
Írtam smst reggel! Puszillak titeket!

Vera,
Mindenhez küldök gyógypuszikat, remélem, hogy kimásztok a betegségekből. Ez a legrosszabb, amikor a gyerek beteg :? Nagyon huncut Márk a képeken, olyan, mint élőben :lol:

Katucim :D
Gratulálok az új fogacskákhoz :lol: Harapás indul :lol: Lányok gyönyörűek mint mindig, de ezt úgyis tudod :wink: Most már nagy szívfájdalmam, hogy még mindig nem találkoztunk, de 2009 a mi évünk lesz, érzem :wink:

Viki,
Gratulálok Eszternek a fogacskához, meg a felálláshoz is :D

Andi,
Természetesen a pocis képet várom :wink: Örülök, hogy minden rendben van veletek.

Vikci,
Nagyon szépen ül Máté a zebrán, ügyes!! Meg persze még mindig meseszép kisfiú!!!

Bmo Anisszájának is Boldog Születésnapot kívánok :D

Kép


Rólunk:
Dóri 2 napja beteg. Ez az első betegségünk, ami már igazi, és nem csak egy kicsi taknyosság. Láz, köhögés, de már szedjük a homeosokat, gyógynövényt. Amúgy nem látszik rajta, hogy beteg, persze nyűgös, de folyamatosan mozgásban van így is, eszik, és rengeteget nevet :D Nagyon szépen fejlődik, mostanában beindult neki a szellemi része, rengeteg új dolgot megtanult. Napi háromszor a wc-be pisil, és nagyon tetszik neki. Egyedül fésülködik, bepakol a kosárba,
megeteti a babát, puszilgatja, végre már tud cuppanós puszit adni :D babakocsiját tologatja, ha itt vannak az uncsitesók fogócskázik velük. Igazi nagylány már, olyan hihetetlen. egyedül eszik, persze nem kanállal, csak az ujjával falatokat. Lázasan készülünk a szülinapra, már az ajándékokat beszereztem, tortát kinéztem. ha mutatunk neki valamit, szépen leutánoz, forog velem körbe körbe, kezével berregteti a száját, jó humora van, szereti a közös játékokat! Na jó befejezem :oops:

Videók, ha nagyon ráértek (hehe, persze, mert gyerek mellett sokat unatkozik az ember ugye? :D)

http://www.youtube.com/watch?v=C9Ygz3vd2Ro

http://www.youtube.com/watch?v=Cnm-MDSn8G8

http://www.youtube.com/watch?v=eDVkRfF3HGs

http://www.youtube.com/watch?v=ibDQBSv610o

http://www.youtube.com/watch?v=ydnjYvKmPAo

Ha jól emlékszem a következő szülinaposunk Eszter Domija :lol:
Vendég
 


Pandi!
Hát ez már nekem is szívfájdalom, hogy még nem találkoztunk, de tutira ígérem, hogy februárban bepótoljuk!!!! Arra megleszek a vizsgákkal és mindenképp összehozunk egy találkát! :)
Remélem, már jól van Dóri, nem jó a betegség, főleg, ha láz is van. Olyan kis levertek tőle. De ha nevetgél, mászkál, játszik, akkor biztos nincs olyan nagy baj.
Lili is picit náthás, néha köhint egyet, de talán nem keveredünk jobban bele. Én 2,5 hétig kínlódtam, de még mindig nem vagyok 100 %-os. (mondjuk néha agyilag se.... :lol: :lol: :lol: )
Van még 3 vizsgám, kettőt eltoltam, mert nem bírom idegekkel és energiával a felkészülést. Hulla vagyok, de nem baj, még van egy félévem, ott már talán könnyebb lesz, mert Lilit tavasszal már talán le tudom adni 1-1 napra a nagyszülőknek. (talán...:))

BMO kislánya is már egy éves??? Ez hihetetlen! Hogy megy az idő... nekünk is közeleg a nap, már úgy várom! :)

Meri!
Bia egy tünemény! És tényleg annyit változott, eszméletlen. Olyan mintha "kicserélték" volna! :D Gyönyörű kishölgy lett belőle, olyan igazi 1 éves! :D

Eszter!
Tényleg, ti vagytok a következők! Ez olyan izgi, tavaly még találgattuk, hogy ki lesz a következő, most meg....:D

Vera!
Remélem, hogy ti már tényleg jól vagytok, és most már Márk nem kap el több nyavalyát ebben a szezonban!
Most majd ez a hideg kiüldözi a bacikat, remélhetőleg. Bár Pesten most meg a szmoggal van a baj... :?

Vikci!
Hát a suli eléggé lefáraszt, a szopi is biztos sok erőt kivesz belőlem, úgyhogy most szedek 2 féle immunerősítőt, remélem most már nem leszek beteg jövő télig! :D:D:D

Abba kell hagynom, mert Lili itt áll mellettem és állandóan nyomkodja a billentyűzetet, és ha arrébb teszem, akkor 2 mp alatt visszatér és úgy üti a gombokat, mint őrült, ha nem hagyom, akkor visít... :lol:

Szép napot!

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Köszöjnük! :)

Bevallom, én bajban vagyok: akinek a vonalzóján nem látszik a születési dátum, nem nagyon emlékszem, ki mikor... Pandi, nem tennéd be újra a táblát? Olyan jó lenne visszanézni: kit mikorra vártunk, mikor mekkora baba született... Hm?

meri
 
 


Sziasztok!

Merikém!

Isten éltesse Biát! :D

Lányok,mi is betegek lettünk,nekünk is ez az első komoly igazi betegség. Mi sajna tegnap óta antibiotikumot is kapunk,mert Dominak 39 fokos láza van,egész nap ölben van,úgy is alszik,iszonyúan köhög,hány,nem nagyon eszik,iszik,a doki szerint összeéra mandulája és zörej hallatszik a tüdeéből,úgyhogy itt kellett a gyógyszer sajnos. ma már kicsit jobban van,most is itt játszik a szőnyegen,megengedte,hogy lerakjam.Mi is okosodunk,pápá,tapsi nagyon megy,de nagyon sokat gagyog és folyton pakol,egyre több mindent megért és tényleg napról napra többet tud és ért. ma voltunk a Heim Pálban lisztérzékenység szűrésen mindkét fiammal,remélem nem örökölték tőlem.Most ennyire volt csak időm,mert mivel most értünk haza,itthon minden szanaszét.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Jobbulást kívánok nektek, tudom milyen rossz látni a beteg gyereked. Mi hálistennek túlvagyunk mindenen, egy két kiütés még van, de már múlóban.

Pandi!
Gyógyuljatok meg ti is gyorsan, megnéztem az orrspray-s videót, majd röviden írd le légyszi hogy sikerült eddig eljutnotok, az orrleszívás nálunk is üvöltés (amíg beteg volt Márk patikás kutyulásos csöppentős orrcseppet is kaptunk, a dokinéninek nem is mertem megmondani, hogy csak egyszer sikerült használnunk).
A bugyipelusok tényleg úgy 70 valahány Ft-tól kezdődnek, de nekünk is muszály lesz átállni rá.

Meri!
Érdekelne a torta amit Biusnak adtál, bár mi már eszünk szinte mindent, de úgy gondoltam mégiscsak én csinálom Márknak a tortát és nem rendelem.

Kata!
Kína néphadsereg éves termését a visszamaradt vizsgákhoz!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok,

Minden kicsinek és nagynak jobbulást kívánunk !!!

Boldog Születésnapot Biának ! hihetetlenül múlik az idő...: )) nagyon aranyosak a képek... és ha nem titok engem is érdekelne a tortarecept ( nálunk is megy a visszaszámlálás ezerrel, és szeretnék sütni)

Pandi, szerintem is jó ötlet egy kis emlékeztetőül a táblácska

Rólunk röviden
Zsófi is szépen fejlődik, nagyon sokat áll, a gurulós székkel lépked meg ha két kézzel fogjuk akkor is tipeg, és nagyon élvezi. 8 fogacskájával sok-sok finomságot eszik, meg sem áll egész nap, amire csak tud felmászik, szóval résen kell lenni, mert előfordul hogy nagy kopp a vége
Rólam annyit hogy szörnyű napjaim vannak, nagyon kiveszi az erőmet a terhesség, hol félájultan "fetrengek" Zsófi mellett, hol hányok napi 8-10 alkalommal, de ha szerencsém van csak egésznapos émelygésem van... nagyon várom a betöltött 12 hetet...lehet hogy korai volt a baba, és még a szervezetem nem készült fel rá, vagy csak szimplán más a terhesség most, mindenesetre szedek terhesvitamint, de attól jobban hányok :(
No de be is fejezem a panaszkodást, amúgy nagyon boldog vagyok, van egy gyönyörű lányom és kezd kerekedni a hasam is

Kép

Kép
danidaniel
 
 


Andi!

Tényleg van egy gyönyörű lányod, Zsófia kishercegnő tündéri.
Neked kitartás az émelygéshez, hányáshoz, már el is felejtettem mivel járt a terhesség eleje.
Biztos nem lehet könnyű és később sem lesz könnyebb 2 manóval egyszerre, de ha már együtt tudnak játszani akkor talán jobb lesz, aztán meg egymástól nagyon sokat fognak majd tanulni.
Igazából nem olyan sokára mi is szeretnénk másodikat, de egyenlőre még visszarettenek egy kicsit a gondolattól, jó lenne még egy kicsit várni amíg Márk okosodik, elindul.

Kérünk pocakképet!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Jaj, nagyon sajnálom a betegeket! Nemrég estünk át mi is az elsőn: nem volt komoly, mégis nagyon rossz volt. :( JObbulást a piciknek!!!!

A torta. Írom majd a blogba, jó?

meri
 
 


Jelentem mi is beálltunk a beteg sorba, nem olyan vészes, de azért az éjszakánkat megpecsételte...
Lili tiszta takony, alig kapott levegőt éjjel, köhög is, és mindezektől nyűgös. :( Láza nincs, talán nem lesz neki, bízom benne.
Remélem, jobban nem keveredünk bele, talán egy 3-4 nap alatt kiheverjük a dolgot.

Sok gyógypuszi a kis betegeknek!

Meri!
A torta engem is érdekel :wink: , majd nézem sűrűn a blogodat! :)

Andi!
Várjuk majd a pocakos fotókat!!! :wink: :D
Zsófi egy kis tündérke, nagyon édes! Kitartást a rosszullétekhez, egy hős vagy, hogy ilyen pici mellett így bírod a gyűrődést! :)

Most mi is elkezdtünk végre ezerrel mászni, bár ha elfárad Lili, akkor átvált kúszásra, de ez inkább csak akkor van, ha alvás előtt vagyunk. Kapaszkodva lépeget az asztal körül, meg a járókában, amire tud felkapaszkodik hason fekve és lóg rajta - rémisztő miket kitalál :D -, mindenhol feláll, már eléri a magas konyhaasztalunkat is, de éppen csak, így néha előfordul, hogy tulajdonképpen a lába nem is éri a földet, mert annyira akar az asztalban kapaszkodni, aminek aztán vagy elesés, vagy kínlódva sírás, hogy valaki mentsen meg, a vége. :lol:
A laptop a kedvenc, egyszerűen nem lehet mellette felnyitni, mert azonnal itt terem és üti-vágja. Reggel felnyitjuk neki, úgy hogy nincs bekapcsolva és itt áll előtte, mint egy gépírónő és nyomkodja ezerrel a gombokat. Nagyon édes tud lenni. Közben nézi a tévében a mesét és rázza hozzá a fenekét... :D
Elgondolkodtam, hogy nemrég született, egy kis falatka volt, aki épphogycsak pislogatott a nagyvilágra, mozogni is alig tudott, most meg egy kész kis romboló lett belőle...! :lol:

Megyek, mert sír a járókában, és tele az orra... :?

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!!!!

Jajjjjjjjj Pandácska nagyon aranyos vagy, hogy eszedbe jutottunk!!!!
Meri szólt, hogy csináltál képeslapot!!!
Sajna időm semmi, a másik topikba is csak képeket szoktam felrakni, mióta itt cirkál a kisasszony megállni sincs időm, nemhogy gép elé ülni!!!! :lol:
Végig néztem az oldalon a képeket, gyönyörűek a "babák"!!!És mekkorák már :shock: 8) :lol: !!!

Gyógyuljanak meg mihamarabb a betegeskedők, mamiknak kitartást ehhez, mi is most lábalunk ki, persze nálunk mind három gyerkőc náthás-köhögős-kötőhártyagyulladásos volt :roll: , de ezen is túl vagyunk!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia Bmo, örülök, hogy jól vagytok és jelentkeztél te is!
Gondolom, hogy három gyerkőc mellett nehezen jutsz ide.
És utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ANISSZÁNAK!!! :)


Kérdés:
azt olvastam egy internetes portálon, hogy a babáknak nem szabad spenótot adni 1 éves kor alatt :shock:
Nekem mindkét gyerekem kapott üveges formában, ezek szerint nem szabadott volna????
Szerintetek?

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kata, csak futtában:
szerintem szabad, de nem túl gyakran, mondjuk max. heti egyszer. :)

meri
 
 


Nagy nap ez a mai, mindjárt futok blogot írni! :)

Bia ma többször azt kiabálta: a-nya, a-nya, a-nya...
És elkészült az első rajz is... mindkettő spéci körülmények között történt! :)

meri
 
 


Ja, a rajz (mert a blogba úgysem fogom tudni betenni):
Kép

meri
 
 


Sziasztok!

Kata!
Jobbulást Lilinek!

Meri!
Lányodban ott a Picasso.
A recepthez egy kérdés: az olajos serpenyőben kisütés úgy megy mint a palacsintatészta kisütése? Mert olyan palacsintatészta állagot saccolok a receptből. a kisütött tésztalapok is olyan vastagok mint a palacsinta tészta?

Márti!
Utólagos Boldog névnapot Anisszának, gyógyuljatok meg hamar!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Márti, Szülinapot akartam írni................ :oops:

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Nagyon köszi a köszöntéseket :lol:

Vera , sebaj lassan a névnapi is érvényes lesz 8) (jan.21. :roll: :D biztosan nem nagyon fog szeretni érte ha nagy lesz............bár ki tudja)nagyon huncut a fiad látom :lol: és milyen édes a pofija!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Milyen az új bejárónőnk??? :D

Kép Kép

meri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: