Új privát üzeneted érkezett!

én is nézelődöm ám, ha "sokáig" nem írsz.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


megnyitottuk a 14. oldalt.. :lol: :lol:

az én férjem is tud horkolni, de mivel most én a gyerekeknél alszom, nem zavar.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


képet raksz fel, vagy majd az iwiwre? Mert azé' én is sozktam ám leselkedni!! :lol: Milyen ötleteid vannak még? Én is időhiányban szenvedek e téren, mert a falak még elég kopaszak! de mondjuk sok lehetőségem meg nincs is, mert csúnya a tapéta is, de azt meg nem cserélik ki csak úgy, pedig örültem volna neki, ha Vilike tota tiszta szobába jön, de ezek svédek, ha nincs a lakás kontója annyi ami fedezi akkor felejtős, magad nem csinálhatod meg!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

 
 

voltunk ma beoltatni Nikit és a váróban volt egy néni, akivel szóba elegyedtünk.. :roll: alapjáraton tök jól eldumcsizgatott Matyival, de néha mondott olyasmit, hogy elviszi a Nikit, meg anyát, meg Ákost.. :? láttam Matyin, hogy nem tudja mire vélni a dolgot.. :? igazából nem tudtam mit reagálni, mert nem akartam a nővel sem bunkó lenni, ezért oda súgtam Matyinak, hogy mondja a néninek, ha ilyesmiket mond, hogy majd jól lebirkózza.. :oops: :lol: na, a fiamnak sem kellett kétszer mondani, már mondta is a nőnek következőben, hogy "lebirkózlak".. :lol: :lol: te, hogy reagálnád le az ilyen szitut.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


háááát, érdekes szitu!!! Egyszerűen nem értem!!! Hibbant öregasszony, ilyennel riogatni egy gyereket!! Én lehet, hogy megkértem volna, hogy mellőze az ilyen nemű hozzászólásokat, mert a gyereket nagyon érztékenyen érinti az ilyen! Vagy mondjuk magamat ismerve, lehet, hogy kikeltem volna magamból és elhajtom melegebbre... :roll: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát most éppen egy naptár félét találtam ki nekik, amit a falra lógatunk majd.. :lol: két korongot össze tűzöm, hogy forgatható legyen, az alsóra ráírom a napokat, a fölsőre pedig csinálok egy kis nyílást és oda lehet majd forgatni, amilyen nap éppen van.. 8) persze jó színes lesz.. 8) már elkezdtem csak folytatni kéne valamikor.. 8) meg szeretnék Matyinak rajzolni egy komolyabb lovat, amit képként kirakhatunk a falra.. 8) most ennyi, de tutira lesz még ötletem.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


hát lehet, hogy tényleg azt kellett volna.. :? de ilyenkor mindig leblokkolok, és maximum sértő tudnék lenni, frappáns semmi esetre sem.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


vagy lehet, hogy nem véletlen volt az állatorvosi rendelőben, mert lehet, hogy egy állat!!! hú, most kiakadtam!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


de jó neked, hogy ennyire kreativ vagy, és ezek szerint szépen is rajzolsz!!! Sajnos nekem még talán a kreativitással nincs is úgy bajom, csak a kivitelezéshez van két bal kezem...

hallod még mindig az öregasszonyon pörgök!! az ilyen nem érdemli meg, hogy frappáns legyél, szerintem az ilyennek nyugodtan lehet bunkó az ember! Mert ha belegondolunk ő micsoda??? Játszik egy gyerek lelkivilágával, amiben a biztonságot adó ember első helyen az ANYJA!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hú, most úgy elképzeltem, hogy Zalcsikámat ilyen hülyeséggel megkörnyékezték volna, jó nem tudom, hogy a Drágám mennyire lenne most már anyás, de akkor 2 évesen nagyon az volt, és lehet, hogy megkérdeztem volna először, hogy normális-e, aztán meg hát nem is tudom! Nem irigyellek! Matyi frappáns volt, az biztos!!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na, rakok fel képet.. :wink:

Matyi és Niki
Kép

az ikreim..
Kép


ez az egyik kedvencem..
Kép

a legkisebb segéd a családban..
Kép

bocsi, de nem tudtam választani.. :oops: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


képekért ne kérj bocsit, mert imádom nézegetni! Olyan édesek amikor fogják egymás kezét!!! Az ikres kép is csúcs!!! Meg mind!!!
Jó nagy szobájuk van!!! :wink: Amikor még "annocsaládommal" magánházban laktunk, nekünk is Zalcsinak 5x5 szobája volt! :lol: Az újcsaládommal lakásban vagyunk ami szintén a maga nemében nem kicsi 80 nmm, ebből Vilike bitorol egy kb. 3x4.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ránézek a bagettre jövök mindjárt

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát az ilyen beszólásoktól én is mindig órákig duzzogok, de eddig még senkit nem küldtem el sehova.. :roll: de lehet, hogy rászokom, mert láttam Matyin, hogy mennyire rosszul esett neki.. :evil: de Matyi tényleg bátor volt, hogy beszólt az öreglánynak.. :lol:

régen sokat rajzoltam, de a lovat csak segítséggel tudom megcsinálni.. 8) van Matyinak egy könyve, hogy "hogyan rajzoljunk lovat" és abban lépésről lépésre le van rajzolva, é meg megpróbálom, hátha sikerül.. 8)

még visszatérve, valamiért valaki, mindig beleszól a dolgaimba.. :roll: valamelyik este is a fiúk nagyon későn keltek fel délután, ezért este 7-kor kimentünk sétálni, hogy könnyebben aludjanak el.. 8) az első sarkon beszólt nekünk egy kedves néni, hogy "nektek már fürdenetek kellene nem??" :evil: szerintem én is el tudom dönteni, hogy mikor mit kell csinálniuk.. 8) de volt olyan is, hogy az egyik ismerősünk háza előtt játszottak a gyerekeink, mikor jött a tv-számlás csajszi, pár szót dumált a gyerekeknek, majd odalépett Matyihoz, benyúlt a tarkójához és megkérdezte tőle, hogy "nem fázol??" köpni-nyelni nem tudtam, annyira váratlanul ért a dolog.. :shock: olyan ideges lettem, legszívesebben eltörtem volna a csaj kezét.. :evil: hát mit nyúlkál ő a fiamhoz?? :evil:

Kép

Kép
morca
 
 


na hova lettél???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ami a képen van, az a nappalink.. :wink: na, majd csinálok egy képet a szobájukról és megmutatom, hogy milyen.. :wink: :lol:

hogy áll a bagett..? olyan éhes vagyok.. :roll: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


itt vagyok, csak sokat írtam.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


köszönés nélkül nem tűnök el.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


na, és most te hol vagy??

Kép

Kép
morca
 
 


besz*rás!!! komolyan mondom, hogy mit meg nem engednek maguknak mostanában!! és sajnos legalábbis én általában mindig így járok, hogy kiderül, hogy "igaza" van! Na most nem igaza van, csak rittig, hogy teszem fel Matyinak akkor fogadjunk, hogy richtig hideg volt a tarkójánál! Én mondom mindig így járok Vilikével. A Mamik 3000 kmről mondanak valami okosat, én ugye állítom a magam igazát, aztán a Pöttöm biztos, hogy pont akkor tüsszent, vagy ásít, vagy mittudomén, de mindig úgy jön ki, hogy "na én megmondtam" szitu jöjjön ki belőle! Idegesítő! Főleg egy vadidegentől!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


most tudakoltam meg, hogy 12nm a fiaim szobája.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


én is itt vagyok, csak leselkedős üzemmódba váltottam, mert női síkitozást meg férfi kiabálást hallottam kintről. de semmi akció, csak egy páran összegyűltek szerintem mennek bulizni!
Miért nem eszel??? Ez nem jó perspektíva!!! Ezzel nem fogsz fogyni, csak a lelked mételyezed!!! Irány két falatot bekapni!! Legalább egy almát egyél!!! A bagettet ebben a percben vettem ki! A paprikrumpli meg inkább paprikrumplifőzelék lett, mert a galuska sikeresen összeállította. Jót akartam, mert Sanyi a nokedlit szereti, és direkt elővettem pamacsolásra a szaggatót, de nekem azzal sose sikerül, mert mindig egybe összeáll, hát most is sikerült, csak most a paprikéskrumplival együtt! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát igen, de szerintem mi is meg tudjuk oldani a problémáinkat, ha adódnak, mindenféle kéretlen tanács nélkül is.. :lol: de én is állandóan ilyenekbe botlom.. :lol: nagy naivan elkezdek velük kedélyesen beszélgetni, és amikor legkevésbé számítok rá, akkor támadásba lendülnek.. :lol: én meg csak magamban puffogok, ahelyett, hogy jól "lebirkóznám" őket.. :oops: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


akkor az 3x4-es? Vagy mekkora? Sajnos nagyon vizualis vagyok, úgy jobban tudok "látni", mint négyzetméterben! Alapból viszont nagyon szar matekos vagyok! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ne aggódj eszek én eleget.. :lol: :lol: de ha ilyenkor eszem, az nagyon nem jó nekem.. 8) reggel bepótolom hidd el.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


újabb infó szerint 3,5x3,5m.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


focizni nem lehet benne, de nagyon jókat szoktak ott is játszani a fiúk.. :lol: minden helységhez külön játékok tartoznak.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


jaj nekem meg képzeld el bedurrant 3 fogam, és már kb. egy hete fájnak! Itt el nem megyek fogorvoshoz, mert csak az, hogy fogad 30.000 ft, és ekkor még nem csinált semmit! De a legdurvább az egészben az az, hogy úgy néz ki az arcom, mintha himlős lennék, tiszta piros pötty, mert a patikáim gondolom a gyulladás hatására begyulladtak, én meg nem nagyon tűröm meg magamon, így elkapirgáltam, szóval most gyönyörű vagyok! Tipp?? Arcsebekre? :roll: már Vilike Sudokrémjével is kentem!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


minden helyiséghez külön játékok??? Az meg hogy, vagy minek?? Ötletes, de annál több a pakolni való nem?? :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


a nappali-konyha rész még nincs kész, az még átalakításra vár.. 8) a fürdőszoba+wc is hátra fog költözni a mi hálószobánk mellé, a fürdőszobából pedig konyha lesz.. 8) de ezt már csak tavasszal csináljuk meg.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


huh ez aztán az átalakítás!!! Vagy új házat építetek???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


szegény, nem irigyellek a fogaddal.. :( nekem is elkezdett fájni múltkor az egyik, gyorsan jegelni kezdtem az arcomat a fájós fog helyén, és reggelre el is múlt.. 8) szerintem próbáld ki, lehet, hogy lehúzza a gyulladást.. :roll:

nem úgy értettem, hogy minden helységben külön játékok vannak (bár ha odahordják a manóim, akkor igen), hanem különböző játékokat játszunk.. :lol: a gyerekszobában bokszolni szoktunk, meg olvasni, a nappaliban focizunk, legózunk, a hálószobában meg birkózás, meg ugrálás a nyerő a franciaágyon.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


nincs skypeod véletlen? Akár ott is tudnánk beszélgetni, ha neked alkalmas valamikor! ha van akkor még most felvennélek!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


átalakítunk.. :roll: csak lassan haladunk, mindig amennyi pénzünk van.. :roll: de már egész jól állunk.. :roll: 8)

Kép

Kép
morca
 
 


ja értem már!!! bent a lakásban van focizás??? két rosszcsont Rudi mellett?? :lol: :lol: jó bátrak vagytok!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


nincs skypeom, igazából nem tudom, hogy azt, hogy kell, de ha elárulod, elintézem.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


tényleg a múltkor nem jutottunk a végére! Dány az merre van Pesttől mennyire van?? Vagy esetleg Szegedtől?? :oops: mert nem tudom, hogy írtam-e, hogy mi makóiak vagyunk. Illetve én Makó, Sanyi Jászboldogháza-Szeged! Jászboldogháza, az Jászberénytől van 30 km-re, Szegedtől 150 re.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát igen, Ákos még nem rúg nagyot, Matyival meg általában meg lehet beszélni.. :lol: Ákossal még nem tudom megbeszélni, hogy csak kint van foci, Matyinak, meg nem mondhatom, hogy neki nem lehet, ha Ákosnak lehet.. :roll: 8) eldugni meg esélytelen lenne a labdákat, mert mindkettőjüknek mindene a labda.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


beírod a gugliba, hogy skype, és egyből kiadja, gyorsan letöltöd a gépre, futtatod, ráregisztrálsz, és már tudunk is beszélni akár úgy is, hogy látjuk egymást ha van webkamerátok, nekem van! megpróbáljuk telepíteni?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


vagy nem fog haragudni a férjed? Mert az enyém lehet, hogy kettőbe harapna ha a tudta nélkül progit szednék le... :? :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát Szeged Dánytól, szerintem több mint 100km.. :( anyukám ott született.. :lol: Dány itt van majdnem Gödöllő mellett.. :roll: nincs messze Pesttől, de Szegedtől nagyon.. :roll: valahogy jó lenne, egyszer összefutni.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


megpróbálhatjuk.. bár még webkamerám nincsen, de már intézkedtem, apa hoz nekem a jövőhéten.. :lol: :lol: most telepítsem?? amúgy ez, hogy működik, tényleg beszélgetünk, vagy ott is írni kell?? bocsi, de ilyen tudatlan vagyok az informatikában.. :oops: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


apa azt mondja, hogy ne töltsem most le, mert a vinyónk eléggé oda van, előbb rakassuk rendbe a gépet.. :roll: na a jövőhétre elintézem oké?? addigra lesz webkamera is.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


hol vagy??

Kép

Kép
morca
 
 


ott tudunk beszélgetni hanggal, de ha véletlen rossz a hangkapcsolat akkor írni is tudunk!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


remélem nem rám vársz valahol a skyp végett.. :oops: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


hát szerintem ma már nem tudunk telepíteni, mert most csörögtek, hogy kb. 10 perc és itthon vannak, ezért lehet, hogy most el is köszönök lassan! Mikor jössz legközelebb?? A férjed nem tud segíteni a skypeban? De ha gondolod megadod a telszámodat felhívlak valamelyik nap délelőtt! Nyugi neked egy fillárbe se kerül, mert olyan a szolgáltatónk! Csak ehhez írd meg priviben a számot, ha véletlen van vezetékes az a legjobb lenne! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na, az tök jó lesz.. :lol: :lol: megpróbálom jövőhétre elintézni rendben?? 8)

Kép

Kép
morca
 
 


na de jó ez a frissités gomb!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


oké!!! Akkor puszillak, írjál privit! Valamelyik nap hívlak!! Ha progid van valamikor azt is írd meg, hogy mikor ne hívjalak!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: