Új privát üzeneted érkezett!

Szia Edit És Zsuzsi!


Egyelőre nincs szó császárról, csak az orvos aggódik hogy nagyon nagy a baba és nehogy a császár hege felszakadjon. De erről majd holnap ( ha még haza jövök) többet tudok mondani!
Ma még benézek, de most megyek hűtőszekrényt takarítani!

bogyo75
 
 


Bogyó:
Kíváncsian várjuk a beszámolód!! :) A szülés megindulásánál pedig úgyis látják, hogy átfér-e a feje, de szerintem ne izgulj emiatt, az a lényeg, hogy biztonságos legyen és mindketten jól legyetek!

Beuci hogy fog minket értesíteni? Lehet, hogy már babázik???
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok Lányok!


Jövő hét csütörtökön már úgy kell mennem NST-re, hogy be is fekszem! :cry: A baba méretei! BPD 102, AC 358, FL 57, becsült súly 4100g!!! :P Nem is értem hogy fér el a pocakban! Olyan kevesen voltunk a héten? Hol vannak a többiek?

bogyo75
 
 

 
 

Sziasztok!

Beuci férje vagyok. Ma délután 4 óra vajúdás után megszületett Dominik 3, 87 kg-mal. Mindketten jól vannak!
Ha hazaérnek, majd jelentkezik!
Addigis kellemes babázást!

Szabi

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


BEUCI (és a férje :D ), HATALMAS GRATULA!!!!!!!!! nAGYON SOK ÖRÖMET, BOLDOGSÁGOT KíVÁNOK NEKTEK, JÓ ISMERKEDÉST A KIS DOMINIKKAL! NAGYON VÁRJUK A TOVÁBBI BESZÁMOLÓKAT!!!!!!!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


BOCS' a SMILEY-K LEMARADTAK! SZÓVAL : :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


sziasztok.császárral szültem,lassan 8 éve.most 14 hetes terhes vagyok,és nagyon huzódik a hegem.szerintetek mivel lehetne kenni?el sem tudom képzelni,mi lesz,ha nagyobb lesz a pocim.irjatok,ha tudtok segiteni.puszi minden bébinek,jó éjt minden boldog szülőnek és tesónak.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok Lányok!

ELOSZOR IS BEUCINAK NAGY-NAGY GRATULA! ANNYIRA ORULOK, HOGY KIBUJT A KIS DOMINIK! :D VARJUK A BESZAMOLOT ES KEPEKET IS! PERSZE ELOSZOR FUJD KI MAGAD, AZTAN AMIKOR AKAD EGY KIS IDOD, IRJAL NEKUNK!

Kedden repultem haza, de csak ma este erkeztem meg a szuleimhez, ezert nem jelentkeztem eddig. Ma voltam a szemeszeten, delelottol du. fel 4-ig ott ucsorogtem. Mar nagyon untam a varakozast, raadasul kajat se vittem magammal, nem gondoltam, hogy fel napig ott fogok ulni. A vegen mar eleg rosszul voltam az ehsegtol. Sajnos a bal szemem sokat romlott es arra kell szemuveg, a jobbra viszont nem kell. A jo hir viszont, hogy a szemem miatt nem kell csaszarral szulnom. Nogyogyaszhoz, meg 4d-s Uh-ra majd csak kesobb megyek.

Most mar netkozelben vagyok, ugyhogy surubben be fogok nezni. Bogyo, most mar te vagy a soros! :)

Korenaert most mar en is aggodom. Mi lehet vele?

Puszi mindenkinek:

Olive

KépKép
olive
 
 


BEUCI NAGY GRATULA A NEM IS OLYAN KICSI DOMINIKHOZ!!!NAGYON SOK ÖRÖMÖT ÉS BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK A CSALÁDKÁNAK!!!

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
emoke1
 
 


BEUCI!! :D
Mi is nagyon gratulálunk a "kis" Dominikhoz!! Remélem szép szülésed volt! Jó ismerkedést, szopizást, pihizést, aztán majd várunk beszámolót tartani! :D :D :D

Olive:
De örülök, hogy írtál! Gondolom megkönnyebbültél, hogy megnézett a szemorvosod és jóváhagyta a természetes szülést. Ételt pedig a legkisebb sétára is tessék vinni! No meg italt is! :wink:

Puszi
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok Lányok!

Beuci családjának, nagyon sok egészséget, boldogságot, és örömöt kívánok! :P :P :P


Olyan klassz, hogy ahogy jó hír van fent, megszaporodnak a hozzászólások!!! :lol:

Gabi! Én is császárral szültem Ákit, és az elején nekem is nagyon húzodott a hegem, de később elmúlt! Szerintem egy zsírosabb testápolóval kenegesd, el fog mulni! :)

Olive!
Isten hozott újra köztünk! :P Egy kismamánál mindíg legyen rágcsálni, és inni való! Pláne ha orvoshoz megy!

bogyo75
 
 


Bogyó:
Hogy vagy? Remélem sokat pihensz! Nálunk tegnap hirtelen fölmelegedett az idô, +1 fok volt, aztán az éjjel visszazuhant -15re. Kicsit megviseli az embert ez a floytonos ingadozás. :roll:

Puszi
zsuzsi 81
 
 


Szia Zsuzsi!

Köszönöm jól vagyok, és pihenek amennyit tudok! De az igazság az, hogy a lábdagadás ellen a legjobb a séta! És most hogy Áki beteg volt a héten, elmaradt a reggeli és délutáni sulimenet! ( kb fél óra séta! Nem terhesen 10 perc!) És ezért probálok jönni menni csak a kicsi férjem, akit imádok :D mindenhova kocsival akar vinni, hogy kíméljen! Pedig nem biztos hogy jót tesz vele! De ezt a 6napot már fél lábon is kibírom! :lol:

Azt elhiszem hogy ez a hőmérséklet ingadozás megvisel! Alida hogy bírja? Én Ákinál egész kicsi kora óta azt figyeltem meg, hogy amikor szeles az idő, kicsit hisztisebb! :x

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Ha hosszabb utra indulok, szoktam magammal kajat vinni, de eddig meg mindig vegeztem 1 ora alatt a szemeszeten, mivel idopontot kaptam. Most eleg sok minden valtozott azota, hogy utoljara jartam ott. Viz az mindig van nalam, csak kajara nem gondoltam, mivel arra szamitottam, hogy delre vegzek es mentem volna ebedelni a baratnomhoz. Most mar tudom, ha legkozelebb megyek, akkor keszulnom kell.

Gabi.baba, en elso babas vagyok, ugyhogy sajat tapasztalatot nem tudok leiirni, de mar mastol is hallottam ilyen panaszt, ugyhogy gondolom ez termeszetes.

Bogyo, az en ferjem is mindenhova kocsival akar vinni, nehezen fogj fel, hogy kell egy kis seta is. Amig itthon vagyok, addig viszont kisetalom magam. Itt mindenhova gyalog szoktam menni. Viszont itthon amugy is tobbet kell mozognom, mivel sokkal tobbet is eszek. Van egy nagyon jo cukraszda felenk es sajnos nem tudok ellenallni a jo kis magyar sutiknek. Ma is bunoztem. :wink:

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok Kismamik!

Bizony nagyon jó a séta! :) Nekem is a végén irdatlan hosszúra nyúltak a máskor rövid(nek t?nô) séták! :lol: Általában már a zebrán sem értem át, csak bôven a pirosban! A szülésem elôtt alig egy héttel pedig elmentünk az állatkertbe, ami komoly sétával is együtt jár és nagyo jól esett. Néha azt gondoltam, hogy lajhárként én is oda tartozom. :lol: :lol: :lol:

Olive:
Bizony jók a magyar sütik!!! :P :P :P De nem csak a sütik, én a túró rudit is nagyon szeretem!! Meg van egy kedvenc török éttermem, a Szeráj a Szent István körúton a Vígszínházzal szemben. Ismered? Csak arra figyelj, hogy sok gyümit, zöldséget is egyél, de ezt úgysem kell mondani.

Bogyó:
tényleg sétálj, persze csak amennyi jólesik. Neked nem viszket a hasad? Nekem a végén rettenetesen viszketett és száraz is volt, hiába kentem napjában többször. :( Kicsi Dáviddal remélem majd enyhébb napokon ki tudtok menni levegôzni. Kémeim azt jelentik, hogy eddig nagyon szép és enyhe idô volt otthon, remélem ezután is így marad. :)

Szép hétvégét!
zsuzsi 81
 
 


Beuci és családja!

Sok boldogságot, jó egészséget és vidám napokat kívánok én is a Babázó topicből!

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, turorudi is van a hutoben! :lol: Azert ma is lecsuszott egy suti. Persze gyumolcsot is sokat eszem. Tegnap pl. almat, kortet, mandarint, narancsot, grapefruitot, banant. Ma meg epret is fogok enni. Nyaron annyi van apukam kertjeben, hogy vodorszamra hordja haza es nem birjak mindet megenni, ugyhogy szoktak nekunk lefagyasztani es ilyenkor, amikor itthon vagyunk, kiolvasztjuk, igy telen is van eper. Igaz, nem annyira finom, mint frissen, de azert igy is isteni. Zoldsegeket is eszem, ugyhogy azt hiszem eleg vitamint kap a babocam.

Lanyok, en mar ugy varom, a 14-et! Nagy valoszinuseggel akkor majd kiderul, hogy lanyunk lesz vagy fiunk. :)

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


BEUCI!!! Nagy gratula nektek! Sajni az elmult idöben nem tudtam jönni, de most eppen beneztem, most aludt el a kicsikem. Sok örömöt az anyasägban!!!! Csodalatos dolog!

Millio puszi a többieknek is! Üdv az ujaknak!

Enikö es Vanessa

PS: Olive es a többiek, jol vagytok, ugye? Igyekszem többet benezni.

Kép Kép

Kép
Kép
ann77
 
 


Szia Eniko!

De jo, hogy beneztel! Mar hianyoztal. :) Annyira tunderi ez a Vanessa!

Koszi en jol vagyok, most eppen itthon vagyok Magyarorszagon. Csak a ferjem hianyzik, o majd 1 het mulva jon utanam. Nagyokat setalok itthon es jokat falatozom. :D

Ha tudsz, tenyleg nezz be hozzank gyakrabban, meg irjal egy kicsit Vanessarol!

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Enikô:
De jó, hogy benéztél!! Hozzánk is jöhetsz ám! :wink: :wink: :wink: Gyönyör? a kis Vanessátok!! :D

Olive:
hidd el, az az egy hét úgy el fog repülni, hogy észre sem veszed! Jó lehet az az eper! :P Tényleg, Te szedsz terhességi vitamint? Én csak 2-3 naponta szedtem, mert féltem, hogy túl nagy lesz tôle a baba. Az én orvosom azt mondta, hogy ezt a vitamint igazából magunknak szedjük, mert a Babó kiszolgálja magát belôlünk és lehet, hogy nekünk már nem marad. :)

Küldtem jégvirágokat fénypostán!
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, kepzeld, meg szedret is talaltam a melyhutoben! :) Eddig szedtem minden nap a vitamint, de pont most kezdtem gondolkozni, hogy lehet, hogy nem kene minden nap. Gondolatolvaso vagy, mert most akartam megkerdezni titeket, hogy mi a velemenyetek rola! Amig itthon vagyok, szerintem nem lenyeges egyaltalan. mert itthon rengeteg zoldseget, gyumolcsot eszem. Viszont nem tudom, hogy mit csinaljak, amikor ismet Angliaban leszek. Nem t udom, hogy igaz-e az a remisztgetes, hogy nagy lesz a baba, ha minden nap szeded a vitamint.

Bogyo, te szedted vegig a vitamint?

Na, megyek, mert ma meg csak a sutiadagom volt meg, gyumit meg nem ettem eleget. :wink:

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok Lányok!

Szia Olive
Én soha egy szem vitamin tablettát nem szedtem be! De a terhesség előtt se! Mert én is azt hallottam ,hogy ezek a vitaminok a tápszerhez hasonlóan "felpumpálják" a gyereket! És ebbe lehet is valami, mert az orvos első kérdése az volt ahogy nagynak találta a babát, hogy szedtem e a terhességi vitamint! A második meg az, hogy nem e vagyok cukros! De hál istennek nem vagyok! Még 3 nap és befekszem a kórházba! És nagy valószínűséggel pénteken megindítja a szülést! :?
Szia Zsuzsi!
Itt valóban az évszakhoz képest enyhe az idő, és az a legjobb, hogy az eső se esik. Mert azt ki nem állhatom! :evil: Akkor már inkább csípje a hideg az orromat!
Nálatok van már hó?



Képzeljétek mellettünk van egy elhanyagolt uszoda, amit most kezdtek el lebontani, hatalmas markolókkal és ütvefúróval!!! :twisted: Reggel 7-től, du-tán fél5-ig , hétvégén is, nem lehet elviselni a zajt! A pihenésnek lőttek! Remélem mire haza jövünk addigra befejezik a kőtörést, és csak a hallkabb munkálatok maradnak. :) Mára ennyi voltam! Legyetek jók! Puszi mindenkinek! :lol:

bogyo75
 
 


Szia Bogyo!

Nagyon izgi, hogy mar te is par nap mulva a karjaidban tarthatod a picurkadat! Azert inditja meg a doki a szulest, mert nagy a babocad?
A bontasert nem irigyellek. Nekunk is volt benne reszunk nehany honappal ezelott. A hazunkban meg a beepitett szekreny ajtajai is zorogtek a rezonancia miatt. Mostanaban a legujabb, hogy a kertunk mogotti parkoloban gyakorol minden vasarnap delelott egy skot dudas. Eloszor meg erdekes volt, de most mar kifejezetten idegesito, foleg, ha tovabb szeretnel aludni.

Te mindent elokeszitettel a bebi erkezesehez? Megvettetek mar mindent?

Azert remelem a szulesig meg jelentkezel!

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Beuci: Igaz kicsit megkesve de idetalaltam. Sok boldogsagot es oromot a kisfiatokhoz, legyetek boldogok.

Eniko: Gyonyoru a kiscsajszi, ha van idod tobbet is irhatnal.

Olive: latom mar te is tulvagy a felen. Meglatod olyan hamar repulnek a hetek hogy az el sem hiszed es hipp-hopp mar karjaidban is van a picur. Mar varom hogy megtudjatok a pocaklako nemet. Vigyazz magadra.

Andrea,Peti,Szandi

Kép

Kép
andrea33
 
 


Sziasztok!

Olive:
Jót nevettem ezen a skót dudáson! Persze biztos nem ilyen vicces, mikor már két órája nyomatja... :?

Bogyó:
Hogy van-e hó??? Nézd meg az emil-fiókodat és megtudod! :) (olive ez rád is vonatkozik, ha hozzá tudsz férni) Húha, mindjárt itt az a péntek!! Ne félj egy cseppet sem, biztos tudja az orvos, mit csinál. A "múltkor" is nála szültél?

Legyetek jók!
zsuzsi 81
 
 


Köszi länyok!

Olive: En vegig szedtem vitamint es most is szedek (Elevit) a szoptatäs alatt, es nem lett oriasbebi a Vanessa. En kezdettöl fogva fontosnak talaltam, hiszen ö ugyis elveszi ami neki kell, en meg nem akartam, hogy hulljon a hajam vagy a fogaim elromoljanak. 2 hete voltam fogdokinal es nem talalt egy lyukat sem!!!!!! Nagyon jol atveszeltük eddig. Szerintem a vitamin nem rossz, de te tudod. Telen meg nagyobb szükseg van ra szerintem mint nyaron.

Kép Csikos harisnyaban :)

Kép
Kép
ann77
 
 


Szia Olive!

Már minden készen áll az " Úrfi" érkezésére! ( Így hívja apa). Már az én kórházi pakkom is be van pakolva! Ma kezdek főzni a fiúknak, nehogy éhen halljanak, amíg oda vagyok! Mondjuk ettől igazából nem félek, mert anyukám nagyon közel lakik, és nála mindíg van mit enni!
Ami az írást illeti, még csütörtökön indulás előtt is írok Nektek pár sort, nehogy elfelejtsetek! :lol:
Ha megszületik Dávid, akkor Editnek fogok küldeni képet és Ő felteszi ide, a méretekkel együtt! Amit ezúton is köszönök! :P



Szia Zsuzsi!

Miután ide írtam, akkor néztem az emailt: A Gyuri nagyon irígykedett, hogy nálatok milyen nagy a hó! Jobban várja mint egy gyerek, hogy itt is essen! De én annyira nem irigyellek benneteket, amikor el kell lapátolni! Nagyon cuki Alida! Olyan így beöltöztetve, mint egy kis jeges medve! Ma küldöm a képet amit megígértem! :) Sajnos nem ennél az orvosnál szültem Ákit! Ő már átment az onkológiára! De ha lehetett volna Nála szülnék, mert nagyon meg voltam elégedve Vele!

Puszi nektek!

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Bogyó, nagy drukk neked, és nagyon várom már azt az emailt a fotóval együtt.

Elolvastalak titeket, d ecsak egyre tudok most reagálni. Szerintem téves felfogás, hogy a baba óriási lesz, ha sok vitamint szedünk. Ő akkor is megkap mindentm ha semmit sem szedünk, csak mi leszük kifacsart szivacsok, ha nem. Tévedés ne essék, nem vagyok vitaminkészítmény-őrült, a Maternat én is csak 2 hónapig szedtem, minden időszakra a doki más-más valamit írt fel, hol ezt a Maternát, hol a Kálcium D3-at, hol jódot, meg stb. Szerintem szervezetfüggő az, hogy kinek mekkora babája születik. És természetesen változó.

Mint ahogyan az is, hogy tápszert vagy anyatejet eszik egy baba. Kriszta 5 hétig szopizott, azóta tápszert eszik, és istenbizony, egyáltalán nincs felpumpálva. Julcsi, ez egy kissé előítéletesnek hangzik! :roll: Vannak babák, igen, akik egyszerűen nem fogadják el a tápszert, de minthogy 2 hónaposan elkezdjem a hozzátáplálást, bizony inkább táűpszer mellett döntenék és döntöttem. hidd el láttam oylan 8 kilós 3 és fél hónapos babát, aki úgy nézett ki, mintha (már bocs') egy lufi lett volna. És képzeld, anyatejes volt.
Igen, az a jó, hogy szopjon a baba féléves koráig, de van amikor ez nem lehetséges, és akkor inkább tápszer, mint bármi más. Bárcsak ne kelljen ezt megtapasztalnod! Gondolom, Ákost tudtad szoiptatni rendesen, ezért vagy tápszerellenes, de mondom, bárcsak úgy alakulna minden, ahogy elképzeled!

Kívánom, hogy nagyon szép szülésed legyen, és (ismét) boldog anyukaként térj vissza közénk! :) NAgyon szorítok, és kitartást kívánok. :)

A mail....

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Szia Edit!


Természetesen senkit nem akartam megbántani, és bocsánatot kérek mindenkitől, ha ez így jött le! :oops: Én is tudom, hogy nem mi döntjük el, lesz e tejünk vagy sem, és ha véletlen nincs, akkor csak a tápszer marad ( vagy más anyukának a teje). Én csak azért mondtam ezt, mert az én tepasztalom szerint a tápszeres baba sokkal gyorsabban nö!
De szerintem erről kár is tovább beszélni! Én mindenkinek azt kívánom, hogy addig tudja szoptatni a babáját, ameddig Ő jónak látja! Én nagyon boldog lennék, ha 7-8 hónapig lenne tejcsim!
A képet fogom küldeni amint tudom! Örülök hogy már így izgultok velem! Nagyon jól esik! :lol: Lehet hogy később még benézek! Puszi!

bogyo75
 
 


Sziastok!

Ma jöttünk haza.Hát a féfjem n em valami böbeszédü volt.A szülés annyi volt hogy mivel nyitva voltam meginditották csütörtökön 9-kor de nem tágultam ezért 2 orakor megcsácsároztak.Kicsit rossz volt 4 orát vajudni volt amikor ugy kellett lefogni de azért megérte.Küldök képeket valamelyik nap csinálok még hozzá.Majd még irok és nagyon szépen köszönöm a gratuláciokat!!!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Szia Beuci!


A férjek már csak ilyen szűkszavúak! :lol: Én nem is tudnám rávenni, hogy irjon ide!
Sajnálom, hogy végül császározni kellett :cry: De a lényeg, hogy mindketten jól vagytok! :P Várjuk a képeket! ( bár én is már holnap fekszem be!) Nagyon sok boldogságot, és egészséget kívánok, Nektek!!! :) Puszi!

bogyo75
 
 


Sziasztok Lányok!


Most írok utoljára baba nélkül, mert reggel már nem lesz időm!
Nagyon izgulok!!! :roll: Kérlek szorítsatok, hogy minden simán menjen!
Puszi mindenkinek!

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Bogyo, szoritunk, aztan jelentkezzel minel hamarabb!

Ma jo sokat maszkaltam. Delelott kezdtem a piacon, aztan meg egy csomo boltban is jartam. El is faradtam egy kicsit estere.

Koszi a valaszotokat a vitamin kerdesemre. En is ugy gondoltam, hogy folytatom a szedeset, mert foleg ilyenkor telen szukseg van az extra vitaminokra. Meg amugy se hinnem, hogy amikor pocaklakonk van, kajaval be tudunk vinni eleg vitamint.

Beuci, kivancsian varok bovebb beszamolot toled, nemcsak a szulesrol, hanem arrol is, hogy hogy viselkedik otthon a kis Dominik. Persze, gondolom most meg az elejen ido szukeben leszel, ugyhogy turelmesen varok.

Korena, jol eltunt, teljesen egyedul maradtam pocakos! Mi lehet vele, senki nem tud rola semmit?

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Bogyó:
ugyan ezt már nem olvasod, de én is nagyon sokat gondolok rátok!!!!! :D

Beuci:
Milyen rendes vagy, hogy máris benéztél! :) Remélem, hogy minden úgy alakult, ahogyan mindkettôtöknek a legjobb. Kíváncsian várjuk a képeket és próbálj sokat pihenni, enni-inni a non-stop babázás mellett!

Olive:
Nem tudom, mi lehet Korenával! :shock: De láttam a másik fórumon, ahová szintén írt, hogy ott sem tudják! Remélem nincs semmi bajuk!!!!!!
Azért csak módjával mászkálj, mindig tudd, hogy mikor kell megpihenni.

A vitaminnal én úgy voltam, hogy mikor úgy éreztem, hogy nem sikerült elég vitamint magambacsempészni, akkor bevettem. Úgy 2-3 naponta szedtem, de volt, hogy elfelejtôdött. Szerintem sem lehet megmondani, hogy egy baba mitôl lesz kicsi vagy nagy. Én mindenesetre nagyon meglepôdtem, hogy Alida ilyen nagy lett, miután mindketten pici babák voltunk. De még a vitaminra sem foghatom rá! :lol: :lol: :lol:

Mi most egyedül maradtunk egy hétre. :cry: Férjem elutazott és csak jövô kedden este érkezik meg. Remélem jól fog menni a napok megszervezése!

Puszi:
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!

Korena azota nincsen meg amiota Én nem voltam?Vagyis jhát elötte sem volt 2 hete azota egyáltalán nem is jelentkezett?Olive te voltál itthol vagy még itthol vagy?Nme sok idöm van az egész hetet visszaolvasni azért kérdezem most.Bogyonak én is szurkolok nagyon!!!

Zsuzsi hát azért te már rutinos anyuka vagy biztos nem fog olyan nehéz lenni a férjed nélkül inkább majd csak hiányoznni fog szerintem...

Dominik eddig jol viselkedik bár éjszaka 2 oránként fenn van mert eszik de majd belejövünk aztán talán nagyxobb kihagyásokkal eszik-
Valaki nemtudná nekem megcsinálni nekem a vonalzomat most már msmilyenre?Annak idején is korena csinálta meg mert nem ment.A belépésem:beuci21 jelszó:Gizike Köszi elöre is!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Szia Beuci!

Nagy nagy gratula Dominikhoz. Latom jol beosztod az idod hogy meg forumozni is van mikor :lol: :lol: En egy par hetig azt sem tudtam hogy hol all a fejem :lol: Remelem tetszik a vonalzod. Jo babazast es ne izgulj az ejszakai evesek is kialakulnak szep lassan.

Andrea,Peti,Szandi

Kép

Kép
andrea33
 
 


Beuci:
Szia!! :D Nem akarlak elkeseríteni, de Alida mostanában 3-4 óránként eszik éjszaka! Igaz, hogy volt egy nagyon hosszú idôszaka, amikor átaludta az éjszakát, nem tudom, mi történhetett. Szép a vonalzód!
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!

Beuci! Gratulálok a visszatértedhez, és nagyon örülök, hogy benézel a fórumra. MAjd aztán lassan szokj át a babázóba is! :)
megkaptam a képeket a kis szemed fényéről. Nagyon édes kisbaba, kis dundika! Pedig nem is lett olyan nagy, látod? Csak rémisztgettek. Mindenkinek elküldted a képeket vagy szeretnéd, ha feltenném a fórumra? Csak azért kérdem, mert nem írtál semmit... :P Az apuka biztos nagyon büszke a fiára! :lol: :lol: :lol:

Lányok, Korena hallgatása nagyon furcsa nekem, jaj, remélem, nem történt semmi baj sem vele, sem a családjával! Olive, vagy valaki, akinek több ideje van, nem próbálsz egy privit írni neki, lássuk, arra sem válaszol? Vagy vajon rengeteg a munkája most az ünnepek előtt, mert ő úgy szándékozott, hogy karácsonyig dolgozik. Nem tudom, azért írhatna két sort, hogy ne aggódjunk érte! :?

Bogyó, remélem most már kétszeres boldog anyuka vagy, és kicsi Dávidkáddal együtt a legnagyobb összhangban ismerkedtek! Várom a mailt nagyon! :)
(Utólag bocsánatot kérek a tegnapi tápszeres hozzászólásomért, én sem szeretném, ha megbántottalak volna. Nagyon remélem, hogy nem.)
Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Beuci, hány cm volt Dominik. Kell a táblázatba!

JAj, és majd Bogyót is fel kell vennünk, de én már olyan rég nem frissítettem, mert még Vanessa sincs beleírva. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: MOst pótolom. És aztán küldöm mindenkinek.

Beuci, most néztem meg a gmailes ládámat, és továbbítottam a képeket! Megkérlek, hogy inkább a yahoos címre küldjél (bár oda is kaptam, csak ott nem volt szüveg), mert a gmailest sokszor elfelejtem megnézni. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Beuci, megneztem en is Dominikot, nagyon szep baba. :D

Edit, koszi szepen, hogy tovabbitottad a kepeket. En is gondoltam mar ra, hogy irok e-mailt Korenanak, csak amiota itthon vagyok, mindig volt valami es elfelejtettem. Viszont most mar egyre jobban aggodom miatta.

Olyan kivancsi vagyok, mi ujsag Bogyoekkal! Holnap biztosan jelentkezik.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Beuci:
Gyönyörü a Pici Fiatok!!! :D :D :D Látom, jó hosszúak a körmei is. És már egy hetes!! Még egyszer nagy gratula!

Olive:
Most már Te sem "árválkodsz" sokáig, ugye?

Bogyó biztos hamar jelentkezik! El sem tudom képzelni, mi lehet Korenáékkal!!

Puszi
zsuzsi 81
 
 


Zsuzsi, ti meddig vagytok egyedul? Szerencsere en mar nem sokaig, holnap este jon a ferjem. :D Holnap megyek Pestre. Mielott megjon a ferjem, meg baratnozok egyet. Ejszaka Pesten alszunk, aztan meg masnap talalkozunk baratokkal es este jovunk haza a szuleimhez. Jovo heten hetfon-kedden disznotor (bar ebbol en kihuzom magam, csak a ferjem megy dolgozni). Kedden megyek a nogyogyaszomhoz, szerdan fogorvoshoz megyunk, csutortokon meg a 4d-s UH-ra. Szoval, be lesz osztva a jovo het. Na meg meg rokonlatogatas, meg baratok. Karacsonyra meg visszamegyunk Angliaba. Ott 20-an megyek a vedonohoz, aztan mar majdnem karacsony lesz. A ferjemnek itthon megvettem az ajandekokat, ugyhogy szerencsere azzal mar ott nem kell majd foglalkoznom. Mar csak anyosomnak kell venni valamit, meg valami aprosagot a szomszedasszonynak. Neki viszont lehet, hogy majd itthonrol viszunk valami finom magyar bort.

Meg este is bekukkantok, hatha lesz mar valami hir Bogyoekrol.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Köszi a vonalzot!Nagyon tetszik...Edit 51 cm-rel született a Dominik.Egyébként csak azért van idöm mert még itthol van a párom hétfötöl nemtudom mennyire tudokjönni.De egyébként én sem tudom hol áll a fejeem nagyon szörnyü ez a tapasztalatlanság...Majd belejövünk.

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Szia Beuci!

Nagyon edi Dominik. Rogton nosztalgiaztam is. Tudom az elejen eleg nehez, ugy erzed az egyik dolgot befejezed es kezded a kovetkezot es ennek sosem lesz vege. En meg szerencses voltam mert kisfiam csak 3 orankent kell fel ejszaka de azt orapontossagra :lol: :lol: , viszont nalunk a bofizes nem ment az elejen es volt hogy egy oran at bofiztettem mert nem akartam hogy szenvedjen szegenyke. Igaz igy is szenvedett egy kicsiket, de mar tulvagunk azon a korszakon is. Majd belejosztok ti is es majd lassan latogass a masik forumra is, biztos lesznek neked is kerdeseid es hidd el nagy segitseget nyujt mindenki. Tovabbi jo babazast es orulok hogy tetszik a vonalzod.

Andrea,Peti,Szandi

Kép

Kép
andrea33
 
 


Sziasztok!

Olyan jó mindig idejönni!!

Olive:
Sajnos csak jövô kedden este jön vissza a férjem. :( De egész jól bírjuk, bár biztos Alidának is nagyon hiányzik, majd akkor fog kiderülni, ha újra meglátja! Úgy látom jó sürü programod lesz! Azért vigyázz, hogy pihenésre is jusson idô!

Beuci:
Ne keseredj el, nagyon hamar belejössz majd! Emlékszem, mikor elôször öltöztettem Alidát a kórházban, ráadásul egy nôvérke végignézte én meg azt gondoltam, soha nem fogok tudni ráadni egyetlen ruhát sem kevesebb, mint fél óra alatt! Aztán mondta a nôvér, mikor nagy óvatosan bújtattam a fejét, hogy ne aggódjak, ha a szülôcsatornán is átjött, akkor nem lehet baja! Meg az elsô napokban (vagy inkább hetekben), mikor megszámlálhatatlanul sok párna kellett a szoptatáshoz. Szegény férjem, már az ô párnáját is kihúztam a feje alól, mert nem volt elég! :lol: De tényleg, észre sem veszed és pillanatok alatt rutinosan elvégzel mindent, mégha tótágast áll is!
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!

Nekem is olyan jólesik ide visszajönni! Amikor csak tehetem, benézek! És képzeljétek, annak aki indította ezt a nevű topikot, tegnap töltötte a kisfia az 1 évet. :)

Vigyázzatok magatokra, lányok, Zsuzsi, neked a babázóba írtam! :)

Olive, a sok betáblázott program mellett, azért jusson idő a pihenésre is vigyázz! Bár visszagondolva, tavaly ebben az időszakban voltam én is a legfittebb. Semmmim se fájt, pocakom sem volt még nagy, szóval imádtam a második trimesztert. Aztán fokozatosan elnehezedtem és alig mozogtam. Te is használd ki még ezt az időt! :)

Beuci, kösz az adatot, pótolom a táblázatban é s aztán küldöm mindenkinek! :) A tennivalók miatt pedig tényleg, ne aggódj! Észrevétlenül belejössz a dolgokba. :)

Bogyótól még semmi hír. VAgy nem tudott még írni, vagy még nincs baba, de nagyon remélem, hogy nincsen semmi baj! :)

Legyetek jók! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jesszusom, tegnapelőtt óta senki sem írt? :shock: :shock: :shock: NA, sebaj, azért remélem, benéztek!

Most néztem a mailjeimet és üzenet jött Bogyótól!!!!! :D :D :D


"Ö Dàvid alig 5 òràsan. 4480g 59cm. Csàszàrral sikerült 12.
10-én este 7 körül."


Kép :)

Bogyó, nagyon sok boldogságot a második fiatokkal együtt! Akkor most javában zajlik az ismerkedés! Remélem, mindketten jól vagytok! Gratulálok!!! :) :) :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Megjott a ferjem, ugyhogy mar ismet a szuleimnel vagyunk netkozelben. :)

Bogyo nagy-nagy gratula ehhez a hatalmas Babocahoz! Nagyon szep baba, nem is nez ki ujszulottnek, akkora. :D

A ferjem mar a disznotorban dolgozik. Majd delutan en is elszaladok meglesni oket. Tegnapelott mielott erkezett, egy kismama baratnomnel voltam. O par het mulva szul. Megmutatta a 4d-s Uh-jukat dvd-n. Egyszeruen hihetetlen, hogy milyen jol latszik a baba. Mar alig birom ki ezt a par napot, ami hatra van a mi ultrahangunkig. Tegnap meg egy masik baratnomekkel talalkoztunk, akiknek mar 8 honapos a kisfiuk. Annyira edes volt, vigyorgott egyfolytaban. :lol:

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Bogyó!!
Nagy-nagy gratula Dávidhoz!!!! :D :D :D Nagyon szép, nagy baba! Remélem simán ment minden és most már pihentek és gyönyörködtök egymásban!!!! Jó babábázást!

Olive:
Én még sosem láttam ilyen 4D-s felvételt! Itt nem is csinálnak, el kellett volna utaznunk egy másik városba, amin gondolkodtunk is egy ideig, különösen azért, mert a férjem mindig úgy megijedt a "kétdimenziós" lányától, nem tudta, mi micsoda. Biztos nagy élmény lesz!
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok Lanyok!

Ma voltam a nogyogyaszomnal. Megvizsgalt es azt mondta, hogy minden ok. Zart a mehszajam, a meh nagysaga is megfelelo. Azert igy mar nyugodtabb vagyok, hogy vegre megvizsgalt egy orvos. Meseltem neki, hogy Angliaban meg orvos nem vizsgalt meg. Kisse csodalkozott.

Holnap fogorvoshoz megyunk, aztan holnaputan vegre a 4d-s UH-ra. Na, meg meg jo nehany rokonlatogatas es baratok is be vannak tervezve. Annyira gyorsan telik itthon az ido! 1 honapra is keves lenne hazajonni.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: