Új privát üzeneted érkezett!

Katus!
Ha elérem a kitüzött súlyt, akkor is marad még rajtam +. Az a további hónapokra lesz kihívás.

Sajnos én a sok szuri miatt már eleve + 10 kilóval indultam neki a terhességnek.

Viszont felkészültem rá lelkiekben, h nehezebb lesz már fogyni, mert egy idő után lelassul az ember fogyása.

Én is elkezdtem csalánteát inni, amit Márti is.
20150601134430
 
 


Csajok! Most töltöttem le a Norbi receptes könyvet amit Anna is mond(gondolom).

Itt a link ha érdekel valakit:
http://barbara-dvd.blogspot.com/2008/07 ... ptjei.html

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!
Köfi! :wink:
20150601134430
 
 

 
 

Na én is mértem...-4 kiló, de a centik jóóók! :wink:

Azt hittem egyébként, hogy több lesz. Na küldöm Dórinak a számokat! :lol:

sz.andi
 
 


Bangyikám!
Ügyi vagy!
20150601134430
 
 


Andi: nagy király! Miért nem vagy elégedett? Az nagyon sok! Ügyi vagy! Centiben szerintem én egyet sem változtam azt hiszem, ahhoz többet kéne tornáznom.
Vendég
 


Na ez az! Én nem tornázom, még nem sikerült átkonvertálni a videót, amit Tami küldött. Itt a gép mellett meg nincs hely!

Egyébként sztem azért nem vagyok elégedett, mert ma is bűnöztem, tök rossz kedvem van miatta! És ráadásul nagyon éhes vagyok!!!!

Ettem husi levest meg liba májat rizzsel és egy kicsi oldalast, de nem a zsíros fajtából!!
Ja, és 3 db. fornettis sütit. 2-kor!!!

Szóval utálom magam, utálom, hogy sehol nem veszik figyelembe, hogy fogyózom és "teledugnak" minden jóval.
Itthon meg nincs idő sütni, meghalok agy kis édességért! Főzni is csak futtában. Szóval nagyon nehéz és elégedetlen vagyok!

sz.andi
 
 


Ami: köszi: már el is olvastam!
kettőt szűrtem le belőle: szopi alatt ezt még nem lehet és a pilates és a calanatics nem jó mozgás hozzá :( :(
Na nem baj, de sok jó ötlet van benne! :wink:
Vendég
 


Hú, ügyesek vagytok mindnyájan!!
Remélem lassan nálunk is elindul a mérleg lefelé!

Andi, egyébként megvadulok egy kis csokoládéért!!!

Kép
Kép
patr
 
 


Patr!

Én megőrülök! Rohadt éhes vagyok, de én répával nem lakok jóóóól!!!

sz.andi
 
 


Andi drága: pedig legyél elégedett (milyen jó neked, hogy néha bűnözöl és még így is mennek le a kilók: így is fel lehet fogni)
Tudom egyébként milyen vacak érzés, nagyon is ismerem! nekem most először talán azért fog menni mert már nem lakom otthon anyuéknál és itthon olyan kaját tartok amit csak akarok és a férjem is partner (egyrészt megeszi akármit főzök) másrészt engedi hogy vásároljak (méregdrágán számomra is ehető cuccokat) és így mindig van kéznél valami ami nem számít bűnözésnek akkor is ha nem volt idő sütni.

Ha ez megnyugtat, jelen pillanatban én is éhen akarok veszni de erre most az lesz a gyógyír, hogy lefektetem a pincurit aztán gyorsan elalszom, addig sem akarok enni :lol: :lol: :lol:

Nekem is lelkifurdim van ám mert szinte egész nap eszem, igaz a kódokat és a mennyiségeket betartom de vagy egy alma vagy valami mindig kell kb óránként másfélóránként.
A hónap elején sokkal szigorúbb voltam és jobban is mentek a kilók.
Ja és a torna: nagyon gyérül állok én is és még az erőt sem érzem magamban, hogy na majd februárban de azért megpróbálom...
Vendég
 


Andi!
Tudom, hogy Norbit nem szeretjük :lol: , amikor majd egy évig fogyóztam, akkor a Norbis csokipuding volt a vésztartalék a hűtőben! Azt jó lassan lehet enni, sokáig tart, legalább az illúzió megvan.

Ja és amit Kata ír,hogy hamar lefekszik aludni, az sem rossz, nekem az jött be, hogy jó korán fogat mostam, utána nem akartam már enni semmit. Ha esetleg mégis, akkor még egyszer fogat mostam. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Mellesleg én két nap alatt fogytam másfél kilót, de tudom, hogy ez most csak a víz, és lehet, hogy most két hétig nem fog egyáltalán lejjebb menni.
És hülye vagyok, mert nem tudom megállni, hogy legalább egy hétig ne álljak a mérlegre! :roll:

Kép
Kép
patr
 
 


Hurrá megtaláltalak titeket csajok!
Hajrá mindenkinek /nekem is/ Égjen a zsír!!!!!

Nagyon nehéz én most a 90 -ven naposat kezdem el holnaptól,már vagy 2 hete edzek rá.Úgy hogy délig csak gyümölcsöt eszek,délben egy kis ebédet,délután pedig saláta a menü.
Legalább is máig az volt.Holnaptól már a diéta szerint fogom csinálni.És elővetetem a féjemmel a szobabicót is.Mert hát kell egy kis sport is.2 hét óta 2 kg-ment le.Nagyon lassú!És marha éhes vagyok most is.Éppen ezért lassan megyek buválni.Sziasztok holnap jövök!Jó éjt!

KépKép
henka76
 
 


Patr!Vigyázz el ne kopjanak a fogaid a sok mosástól!/bocsi vicc/ :lol:

KépKép
henka76
 
 


Szia Henka!
Örülök, hogy idetaláltál!
A szomszédban is örültem neked! :)

Sok sikert neked is! Ja és én is akarok szobabiciklizni, régen mindig a BK alatt bringáztam, olyankor most szoptatok, úgyhogy új időpontot kell keresnem :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Henka :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Jó reggelt!

Pattim!

Ha kíván a csokit, akkor hamizzál kicsit.

A 1,5 kg is jó! Fog az tovább is menni ;)

Henka!
Jó h idetaláltál! Én leborulok előtted h a 90 naposat csinálod! Én nem bírnám ki a gyümi napokat.

2 hét alatt 2kg-val én nagyon meg lennék elégedve! Igyál sok folyadékot is.
20150601134430
 
 


Micsoda sikereket olvasok en itt!

NAgyon ugyi a csapat!
En nem tudom most hany kg vagyok, igy irom majd Vedanak a minusz 4 kgmot amit VKAtanal mertem cmben meg csak hasrol ment le,am inem csoda hisz a feluleseket siman nyomo, de minden ami fenek vagy comb gyakorlat nem megy, olyan gyehenna vagyok!

Patr: szerintem szuper kezdes! HAjra tovabb!


Norbitol tanulva ne kinozzuk agunk, mert akkor nem csak a kilonink fogynak de a jokedvunk, boldogsagunk is. Amugy ennek a konyvnek a vegeben vannak receptek es edessegek is. Felteszem majd a receptesben hogy aki tenyleg kivanj ane szenvedjen, van pl update 1 tiramisu, piskota...tudom is, en sokminden.
En egyaltalan nem figyelem a kodokat :oops: de majd fogom ezek utan hogy olvasom a konyvet, en alt azt eszem ami van itthon.
A reggelim( merthogy 3 napja eszem, es jol esik) mindig valami szaritott "kenyer" felvagotta, ebed ami jon, delutan alma, nasinak rudi, "vacsira" ami a reggeli volt. Eleg egyhangu meg ilyenek, de engem ez nem zavar, Aleko meg ugyis mast eszik. De mar varom lehessen megfizetheto aron zoldseget kapni es akkor megy a jo kis salika.

Nekem a februari plussz amit meg kell tartanom az intanziv mozgas! A nelkul lehetek akar mar csak 50 kg is, de a hasam lotyogni fog, es olyan alakom lesz mint egy oregasszonynak megereszkedett bor, ragyak, narancsbor..... :evil: :cry: :?

Tenyleg valakinek nincs otlete: iszom egy csomot, megis a borom egyre csunyabb. Mindenutt szaraz, viszket a fejem meg kipattogzott ( nekem akinek meg tini koraban sem voltak pattanasai :twisted: :evil: ()

No kuldom Vedanak az adatokat nehogy rajtam muljon a tabli.
Kivanossagmentes napot!
Vendég
 


Jó reggelt!

Henka de jó!
Én csináltam az esküvőm leött a 90-naposat 110 napig és le is ment 5 kiló (de csak azért ennyi mert akkor jóval kevesebbről indultam mint most és néha bűnöztem is és nem tartottam be a lénapot soha, mert abba belehaltam volna.
Amúgy nagyon szép indulás. Állítólag a tartós fogyihoz nem szabad heti fél kilónál többet fogyni (legalábbis kórházban így fogyasztanak)

Patri: szerintem nem csak víz és menni fog tovább is meglásd. Nekem is nagyon megindult az elején de azért azóta is mindig lefelé megy ha kevéssel is (ma pl. 0,2 kilóval volt kevesebb mint tegnap) és én egy mindennapi mérő vagyok (persze van, hogy napokig áll a súly vagy pár tized fel de heti szinten jó az eredmény)
:wink: :wink:
Amúgy te már egyszer megcsináltad tudod a receptet magadhoz szóval ügyi legyél most is!!!
Ha óvatos vagy nem fog a tejcsi sem csökkenni! Sőt látod én még szaporítani is tudtam alatta. Pont azért mert a Norbi diétával nem éhezünk és ez jó!
Vendég
 


Tami: így télen nagyon nehéz a száraz bőrrel bánni, ezt tapasztalatból tudom. Minden reggel kend be hidraálóval (szerintem nem kell méregdrága) a legegyszerűbb is megteszi csak a rendszeres ápolás a fontos. Ragya: nekem sem volt tini koomban aztán lett az egyetem alatt 22-24 évesen a sok stress meg méreg teszi, lehet kéne egy tisztítókúrát csinálnod, nekem az esküvőm elött bevált a Naturland májkímélő vagy méregtelenítő teája napi egy csészével és 3 hónap alatt olyan lett a bgőröm mint a babának (most nem az sajna) persze kell mellé napi tisztítás, hidratálás és néha nem árt a kozmetikus sem
Vendég
 


Tami!
Én előszedtem a wellness kesztyűmet. Egyik oldalán puha anyag, a másikon elég érdes. Ezzel szoktam magam zuhanyozásnál átdörzsölni. Jól felpezsdíti a bőrt, és lemúlik a narancs hamar.
20150601134430
 
 


Sziasztok,
csak most értem ide, brutál sz@r hétvége után.
Nálam is -4 kg van, nekem az nagyon jó, és a hasam is ment lejjebb. Én más miatt vagyok elkeseredve.
Először is, Nándit megkínáltam megint kis almával (sült), picit véletlenül bevett a szájába, és b@sszus kiöklendezte, meg még egy adagot kihányt a hasában lévő anyatejből is. Úgyhogy mínuszban lett a kicsi...
Holnap megpróbálom az lamalevet, hátha a püré állaga télleg, ami zavarja. Nem adom fel, mert ma éjszaka már kétszer is felkeltett enni :?
A másik, hogy tegnap vendégségben voltunk, és lerobbant a derekam. Nekem még sosem volt ilyen, és persze ahogy kell, épp megpisiltettem Szonját a vécén, emeltem le és bekattant, úgy maradtam :shock: Mondtam is neki hogy siessen a papáért, mert nem bírok kimenni a vécéből csak négykézláb :? Kérdezte a kis tüdér, hogy és a kézmosás??? Mondtam, hogy most nem tudunk (nem éri el a csapot), majd utána... ha ezt a kötelességtudást látnák az oviban :roll:

Olyan roskatag vagyok

KépKép
szkagi
 
 


Kicsit depressziós is lettem

KépKép
szkagi
 
 


Ágikám!
Kép

Dokihoz nem tudsz elmenni? Csontkovácshoz?
20150601134430
 
 


Szép napot :P

Csak egy pillanatra röppenek be:

Vikikém!
Küldtem emilt! Nézd már meg lécci! (Táblit küldeném szét, és kellene egy kis segítség!)

Később leszek talán bőveben!

Puszi Nektek addig is!
Vendég
 



Dóri!

Nem jött levelem. A bacskaivik@gmail.com -ra küldted?
20150601134430
 
 


Viki,
köfi :roll:
majd összeszedem magam :)
csak attól tartok, ma nem fogom tartani a diétámat
(itt van egy kis csokis kuglóf a hűtőben...) kell a vigasztalás :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Ágim!
Akkor egyél egy kis falatot! Viszont én nem hiszek abban h édesség kell a vigasztalódáshoz :roll:
20150601134430
 
 


Viki,
én sem 8) csak olyan jó lenne valamilyen titokzatos módon mégis enni belőle :lol: mondjuk a mérlegen ne is látsszon :roll:

Patri,
de jó hogy jöttél!!!! Máris jobb a kedvem! 8)

Vikianyuja,
szia! Én próbáltam vonalzót csinálni, (köszi a linket!) de valahogy nem ment. Majd egy jobb napon :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok, Szia Ági!

Jobbulást, és jobb kedvet!

Gondolom a kitöltögetés ment, csak a sok zagyvalék és link között nem tudod mit kell beszúrni? Én is így voltam.

A bbCode ablakban lévőkből az utolsó részt kell beilleszteni:

[img]http://www.phenforum.meg%20ami%20még%20itt%20van/weight.png[/img]

[/url] Ezt a legvégéről nem!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Vikim!
Írtam újat, az előzőt bacskaiviki-nek küldtem, és nem vik-nek :roll:

Addig is köszi!
Vendég
 


ibm írta:Csajok! Most töltöttem le a Norbi receptes könyvet amit Anna is mond(gondolom).

Itt a link ha érdekel valakit:
http://barbara-dvd.blogspot.com/2008/07 ... ptjei.html


Igen mindkét könyv megvan, a -10 kg/hóst csinálom most, ma kezdtem, abban csak meg van adva a menü és a hozzávalók, maga a reci nincs leírva, de mind olyan kaja ami rendes kaja, átNorbizva. Na ezt jól megaszontam. Akkor nem is írom le a reciket, ha azt letöltitek megvan! :wink: Viszont mindent lefotózok és írom a magam kis szakácskönyvét, mert van amin finomítok kicsit! :wink:

Bár azért tapasztalatot írhatok. A gofriba nem kell 7 evőkanál édesítő mert úgy nagyon édes! :cry: :lol: Nekem legalábbis!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Lányok!
Viki segítségével teljesen kész a tábli. Szét is küldtem minden érintettnek! Nézzétek meg, rendben odaért-e!

Viki!Itt is hálás köszi!

Pat!
De jó, hogy itt vagy!
Ha a statisztikát nézem, hogy aki ehhez a fórumhoz tartozik, az mind fogyni kezd, akkor a lejobb helyen vagy! :wink:

Anna!
Üdv. közöttünk!

Ágikám!
Ölelés! És kitartás!

Lányok!
Ha a táblát nézitek, eszméletlen, hogy mindenki milyen szépen megindult lefelé... Na, nem a lejtőn, hanem a súly szempontjából! Ha jól látom a legkevesebb is mínusz 2 kg/hó! :D :D :D

MEGCSINÁLJUK!!!
Vendég
 


Dórikám!
Köszi a táblát és a beleölt munkádat a 2 gyerkőc mellett!
20150601134430
 
 


Véda Dóri: én nem tudom megnyitni :cry: :cry: :cry: ez excel tábla? mert a kiterjesztése xlsx annak meg csak xls szokott lenni. Vagy nincs ilyen programom?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.02 16:24-kor.
Vendég
 


Kata!
Mentsd le, nevezd át xls-re. Én meg tudtam nyitni simán is.
20150601134430
 
 


Viki: átneveztem és megnyílik az excel de krixkrakszok vannak benne
Vendég
 


Viki: elküldenéd nekem , hátha úgy jó lenne!
Vendég
 


Hú,
szuper lett a tábli, köszi, Véda!!! Nahát, milyen jó csajok leszünk :lol:
Nagy-nagy gratula MINDENKINEK, aki tudott fogyni, akármennyit is! Mi vagyunk a kemény csajok!!!!

Vikikém,
köszi a lelki támogatást délben, ugyanis nem ettem meg végül a csokis kuglófot!!! És hosszú távon ez tényleg jobban vigasztal :lol:

Sajnos most tornázni sem tudok, itt ülök óvatoskodva, nehogy rosszul dőljek, és akkor szétesem :roll:

Anna,
holnap újból megpróbálom megcsinálni a vonalzót, köszi a segítséget!

KépKép
szkagi
 
 


Ági: jobbulást!
Vendég
 


Valaki: küldje már el nekem a táblit úgy hogy működjön légysziiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


Katuskám!
Átküldtem vala.
20150601134430
 
 


Köszi Viki de nem jött még email, nem tudom miért? Talán nem akarják valahol, hogy én is lássam a táblit :lol:
Vendég
 


Ági, őszintén örülök, hogy a puszta jelenlétemtől jobb kedved lett! :lol: :lol:

Véda, ugye nem baj, ha én nem szállok be a tábliba? Jelenlegi súlyommal nagyon rontanám a statisztikátokat! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Véda: elküldenéd esetleg pü.-ben a táblát nekem! Mert így nem boldogulok vele :(
Vendég
 


Helló lányok!

Most szálltam le/jobbanmondva dőltem le /a szobabicikliről.
Jelentem eltekertem 10km-ert.Ennyit tűztem ki magam elé minden napra.

Amúgy ma fehérje napom volt,de már úúútálok minden salátát,párolt zöldséget,csirkemellet,és mindent ami diétás! :x
Ráadásul ma már a holnapi menümről is gondolkodnom kell ebédre,és vacsira.Ja és ez mellett van még férjem és gyerekemis aki nem a diétás menüt eszi.Nekik külön kell főznöm.Midezt du-5 után mert akkor érek haza a munkából.

Két hét óta már nagyon elegem van,na de most több erőm lesz mert ti is itt lesztek velem.

Desviki:A gyümölcsnaptól kicsit tartok én is,délig még kibírom na de egész nap????Majd meglátjuk.

Csajok ki mennyi kg-tól szeretne megválni??

Kár hogy nekünk nem megy úgy mint annak a néger pasinak a GAGYIMAMIBAN!!!! :lol: Csak letolnánk magunkról a hájat és kész.
Nem volna jó?

KépKép
henka76
 
 


Henka: minden tiszteletem a tiéd! Nem lehet könnyű, mindenkinek főzni munka mellett!
És most tényleg ügyi leszel!
van egy titkos táblázatunk, beszállhatsz, abban benne van, hogy ki hány kiló szeretne lenni meg a többi is!
Vendég
 


Henka!
Biztos h nem akarsz inkább áttérni az update-re? Nem annyira megterhelő, és egyoldalú, mint a 90 napos.
20150601134430
 
 


Viki egyenlőre megpróbálom ezt,és majd elválik hogy meddig bírom.
Jó lenne vagy 15-kg fogyni!Egyszer már sikerült 3 hónap alatt 14-et fogynom.Akkor csak úgy magamtól fogyóztam keveset ettem nagyon és minden nap bicikliztem vagy tornáztam.

KépKép
henka76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: