Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na bejártuk Tolnát-Baranyát, azaz főleg Pestet :D voltam H&M-ben és C&A-ban, találtam farmert 2000-ért! meg két nagyon szép felsőt. Azok inkább nyáriak, kardigánnal még kora ősziek, felső kell majd még, ha már árulnak melegebbeket :)

Voltunk egy fórumos barátnőmnél, rajtunk kívül még ketten voltak, összesen 7 gyerek és két magzatka :)

Böbi, szerintem nem úgy nagy Szörpi, én babám is 15 hetesen popsiig volt 9 centi, szerintem lábbal együtt most már tuti van 16. Hogy mérik meg Neked lábbal? Lányok mekkorának születtek?

Guera, ez az, 10000-t akkor se adnék egy nadrágért, ha mindegy lenne... Egyszerűen drágállom és kész.

Cukor: mindenki ezt kérdezi :D Ha nincs terheléses, akkor két vagy három tesztreggelis van (nem emlékszem a számra), és ez is lenne a normál protokoll, de a legtöbb helyen rögtön a mélyvízbe ugranak és terhelik a kismamákat, nem tudom, miért. Ráadásul akinek pont gázos a cukra vagy az inzulinja, az még rosszul is lehet tőle.

Kendő: Marcival volt egy kendőm, amit Kismamás kendő alapján varrtak és olcsóbban árulták. Megbántam, nem tudtam, hogy az anyaga lenne az egyik lényege, és ez egy vékonyabb, nyúlósabb, szöszösödő anyag volt, a kötés mindig szétcsúszkált. Elajándékoztam. Regővel meitai-om volt, most pedig ismerőstől fogok venni használtan egy rugalmas karikás kendőt, aminek nem jut eszembe a neve... de, Close. Téli babának szerintem még jobb lesz, kabát alá is beköthetem :)

UH képeket nekem a saját dokim osztogat, ha kérem, kórházi uh-kon nem foglalkoznak ilyesmivel.

Guera, Era fiúnév? Nahát :) Te nem Erika vagy? Csak a nickedből :)

Balia, paráztatásra tőlem pl nem számíthatsz :D Néha kicsit tudálékoskodásra, túlokoskodásra igen :oops: olyankor lőjetek le :D Nóra Lilien nagyon szép, ráadásul szerintem egy napon van a két napja. Lilien nekem magában nem tetszene, de a Nóra jobban, mint a másik kettő :) De a Ti neveitekből a Daniella olyan szuper lenne :)
Fiúnév: mi se nagyon becézzük Regőt, meg amiken most gondolkodunk (Nimród, Kartal) azok se valamin becézhetőek. Meg úgyis becézi az ember kicsibogártól nyuszikáig mindennek :) Hunor szép :)

Lilla, karácsonyi baba a fa alatt jászolban lenne tuti :) Biztos, hogy mi is betesszük majd :)

Kata, vigyorogj tele szájjal a szomorú kismamákra, és ne hagyd magad :)

Nekünk csak a kitoláskor kellett nevet mondani :)

Kriszta, 29,60? Nem a MoM értéket kell nézni, ami 1 körüli? Hirtelen megijedtem, ahogy ránéztem erre a számra :)

Na visszaolvastam :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Húúú, nem szeretm, amikor az előző oldalról sokmindenre kell(ene) emlékezni, mert kismami agy :roll: :lol:

Lilla
Nikoletta nekem azért nem, mert csak terhelt sorsú, rosszkor, "véletlenül" teherbeesett majd elhagyott Nikiket ismerek :roll: Persze biztos nem az összes Niki ilyen :lol: De az a 3, akit én ismerek...mind ilyen :(
Szerintem nem hülyeség amit a névválasztással írsz! Mondjuk én a külföldön is használhatót nem veszem számításba (igaz, minden nevünk ilyen, de ez véletlen :) ) Ha úgy alakul az élete, majd megoldja, kitalál valamit, ami ott is érthető ;) Van egy csomó szempont, aminek úgyis meg kell felelni. Ha nem muszáj, akkor legalább ezt kihagyom :)
Mikor Ivánt vártuk, akkor azt gondoltam milyen komoly ez a név, még miniszterelnök is lehet vele :lol: :lol: :lol: Erre megnőtt és egy komolytalan kis zsivány, szertelen meg minden, szal tuti se ügyvéd, se orvos, se hasonló nem lesz belőle :lol:

Kriszta
Hááát én sem értem a búskomor kismamákat :shock: T-Pont, ügyintézés. Egy kb. 8. hónapos kismama áll az ügyintéző előtt, mikor azt kezdi kikakadva, hogy ne hülyéskedjen már vele az ügyintéző, hogy most akkor 2 napig net és tv nélkül marad, mert neki ez az egyetlen boldogsága :shock: :shock: :shock: Nem akartam hinni a fülemnek!!!! Amúgy múltkor én is ezt tapasztaltam. Oké, hogy ilyenkor az ember könnyen kiakad hülyeségeken, de ezt a búskomorságot nem értem :roll:

Timi
Ez a tesztreggeli hogy is zajlik? Eü., de már nem emlékszem :oops: Ez a zsömi+tej verzió nem? Tök így van, amit írtál a terhelésről! Én a szirupos cuccot nem értem! Az a pontos, mondják...De ha valami gond van, akkor ez a zsömi+tejjel is megmutatkozik!
BAba teljes hosszát nem nemhéz kiszámolni :) Popsitól buksibúbig "X" centi, ezt figyeli mindenki. De mérik a combcsontot is ;) Mivel a combcsont kb. ugyanakkora, mint a lábszárcsont, így csak egy kis matek :D "X"centi+combcsont hossza 2x, az nagyjából a teljes hossza a babának ;)


kendő:
Nekem van egy Kismamás (még a régi len) én nagyon szeretem. Vékony, jó az anyaga. Egyszer én is majdnem vettem egy varrott kendőt, de féltem, hogy az anyaga nem biztos, hogy olyan. Itt nem csak a megkötésről van szó, hanem arról, hogy milyen a szövése!!! Ezen van a hangsúly ahhoz, hogy a babát megfelelően tartsa, ne ártson, hanem használjon a gerincének! Volt Nandu kendőm is, de eladtam, mert nekem vastag volt. Mmint megkötni. A nagy kendőguruk azt mondják, hogy a jó kendő 15ezer körül kezdődik :roll: Lehet. Ivánnal sokáig kendőztem. Ha úgy adódott még 2 évesen is a hátamra kötöttem egy BKV túrára. Lindánál karácsonyra kértem egy mei-tait. Mivel azt csak 3 hónapos kortól lehet használni, így addig most is kendőzni fogok, de a mei-tai, egy álom :D Sokan nem szeretik a pici babát a hátukra kötni, de engem nem zavart. Mondjuk szennyest válogatni, rotyogó ebédet keverni és hasonlók kényelmesebb és biztonságosabb így, mintha elöl lóg a puttony. Babának meg jobb onnan a kilátás. Illatodat, rezdülésedet így is érzi/hallja, tükörben meg látjátok egymást szemből is :)

név
Őszintén szólva a szülés számomra legidegesítőbb pillanata, mikor ilyen hülyeségekkel faggatnak, hogy hogy hívnak, mikor születtem, mi lesz a baba neme és hasonlók. Eddig erre nekem még csak rohanva, két szusszanásnyi időm volt. Nem értem, hogy miért nem lehet ezeket elintézni a 36. héten, aztán a papírjaid ott várnak, amíg be nem esel a nagy napon. Vagy legalább hagynának szülni és mikor rajtad piheg a már tutibiztos nemű babád, akkor eltrillázod az adataidat. Amíg nem kelhetsz fel, addig úgysem mész sehová :) Vagy mittomén....nem hiszem, hogy ez az egyetlen megoldás, ami a gyakorlat :roll:
Egy ismerősöm fia a 18. héttől Bálint volt. levajazták Apukával, nyomban mikor kiderült, hogy fiú lesz a csemete. Majd a 2perces :!: fájásoknál azt mondta apuka, hogy neki nem is tetszik a Bálint, inkább legyen Benede :shock: Anyuka nem akart ebben az állapotban harcolni, rábólintott. Apuka nem is tudja micsoda mázlija volt! Simán kaphatott volna ezért a húzásért egy jobb horgot :lol: Abban az állapotban....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Kendő

A hordozó kendőről nekem van élményem. A szüleim fiatalon nem tudtak a fenekükön megülni, un. szabad-szellem és szabad akarattól vezérelve (hippi szemlélet) Európa több országában is éltek mielőtt megszülettem. Én Lengyelországban születtem (mondjuk anyukám lengyel), de velem éltek a régi NDK-ban is (ott tanultak). Hosszú történet, de a lényeg, hogy anyu engem nagyon-nagyon hamar hordozó kendőben hozott-vitt (még a nudista strandra is). Majd teszek fel róla képet (mármint a hordozókendős részről). A lényeg, hogy a mai napig emlékszem anyu illatára. Arra a biztonságos érzésre és ezt az érzést az életem folyamán később is felismertem, visszaköszön. Ennek az érzésnek anyu illata van :oops: Ezt én is meg szeretném adni a babucinak (majd, ha leszakad a derekam is)

Névadás

Ha nem haragszotok, csak a "mikor kérdezik a nevet"-hez ismét egy családi történet :wink: Amikor a húgaim születtek 80-ban még nem volt annyira fejlett a terhesdiagnosztika és az utolsó percig a szüleimet abban a hitben tartották, hogy fiú ikreket várnak. Meg is voltak a nevek Tamás és Szabolcs. Amikor az első kibujt és közölték a hírt a megdöbbent anyuval Ő annyit mondott, hogy hagy gondolkodjon amíg a második is megérkezik :) Így lettek Klaudia és Ildikó. Ők magyar nevet kaptak, mert itt születtek :)

Vérvétel

Mosolyogtam :wink: Most nem volt olyan sátáni a fogadtatás, mert több volt a "kishasú", friss terhes. Volt aki vissza is mosolygott, vagy vicsorgott :lol: Több vért vettek, mint először, de semmit sem éreztem. Tulajdonképpen most azért már kibírnék egy vérvétel nélküli hetet ;) Elvileg ma jön meg az integrált eredményem is.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 

 
 

Jó reggelt!

Reni, én ilyenkor két lapon nyitom meg a fórumot, az egyikben olvasok, a másikban írok :)
Iván azért még nincs befejezve majdnem ötévesen, még akármi levet belőle :D
Tesztreggeli igen, egy zsemle és 2 deci tej reggel, majd ahhoz képest egy órára besétálok a védőnőhöz és megszúratom az ujjamat. Éhgyomrit nem néznek ilyenkor, azt néznek a nagy laborban. Én is nem értem a szirupos cuccot :roll:
Á, értem a babahosszúság-matekot :)
Meitai: én úgy tudom, hogy békapózban, amikor a teljes hátát tartja a meitai, akkor bele lehet tenni az újszülöttet is, Regő legalábbis hathetes korától volt benne.
Na nekem mindig volt időm a vajúdás elején a papírmunkára :D mondjuk nem is a sűrűjében faggattak már. Nevet meg a párom mondta be, azt a sűrűjében kérdezték, de eleve tőle :)

Kata, de jó, hogy Te a bőrödön tapasztaltad a kendőt kicsiként :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Nálunk csak akkor kérdezték meg, hogy mi legyen a neve, amikor már kint volt. Vagy elfelejtették előtte, nem tudom.

Holnap egy ismerős családhoz vagyunk hivatalosak kerti buliba, ott majd csinálok egy rakat képet, majd győzzétek nézegetni! :D

Timi! Hát ez az, Levivel volt külön MOM érték és AFP érték, most csak az utóbbi volt a papíron, meg hogy hány hetesen mennyi az átlag, határértékek sem voltak írva. Az értékem meg alacsonyabb az átlagnál, ezért meg voltam ijedve, a régebbi leleten rajta voltak már a határ értékek. Akkor nyugodtam meg.

Kendőhöz még annyit, hogy nekem "rugalmas hordozókendőm" volt, és teljesen bevált. Késő nyártól tavaszig használtuk. Nem volt túl meleg anyagú. Jól tartottam magát, az volt fura, hogy ugye felvettem, nem lógott rajtam sehol, sőt már már feszült itt-ott, mégis belefért még egy baba. Sőt, ha nem ílyen szorosra csináltam, akkor a hasamnál volt a baba. Levit nagyon megnyugtatta, pedig elég bőgőmasina volt picinek. Mikor vittem sétálni, akkor egy darabig nézelődött aztán bevágta a szunyát. :D

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Sziasztok, na nalunk is van egy jo sztori a 70-es evekbol...Anyukam ugye meg nem sejtette szuleskor, ki lapul bent, de mindenki fiunak tippelt engem a hasforma alapjan. Amikor megszulettem, az orvos felmosolygott, "gyonyoru szep kislany! Mi legyen a neve?" anyukam csak fekudt, es annyit mondott: "Gabor".
Csak egy kerdes a kendo-szakertoknek, lehet csaszar utan is? Nekem anno azt mondtak, egy par hetig keveset emeljek stb...
Programozott csaszarunk lesz, azert erdekel.
Tegnap jo nagyot buktam a lepcson, majdnem hasraestem...ti nem csinaltok ilyeneket? Csak en vagyok ilyen idetlen?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Jaaj Málna, vigyázz magadra! Szerintem lehet a kendőt, mert csak úgy tartja a babát a melleden, mintha Te magad fognád, annyit meg muszáj emelni, nem? De érdemes megkérdezni hozzáértőbbeket, pl. a mamami.hu-n van rengeteg rutinos hordozó és fórum.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Málna, jajj, vigyázz magadra! :roll: Én mindig kapaszkodom a lépcsőn mostanában, mert olyan kis béna vagyok.

Reggel levették az AFP-t, csak egy csővel vettek le, és ebből nézik majd a hepatitist is.

Az AFP eredményem talán meglesz július 27-re!!! , amikor a 18 hetes UH-ra megyek, de csak talán!!! elképesztő...
A hepa meg legalább 1 hónap.

Közben mondta a szülésznőm az osztályon, h ma utoljára vehetett le vért, ezentúl majd a laborba kell járni minden kismamának, mert nagyon sokba vannak a szülészetnek a vértároló-fiolák. :!:

Azt hiszem az én fehér hordozókendőm is Kismamás, nem tudom, milyen anyag, csak, hogy nem szabad vasalni mosás után, mert akkor elveszíti a rugalmasságát.
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Timi

Ugye, milyen jó most a cé und á? :wink:

Én is vettem felsőket 990-ért, nem kifejezetten kismama ugyan, de simán elmennek annak.

Turizni szoktam még járni a Hádába, lehet, hogy ma oda is benézek, néha nagyon jó kis darabokat lehet levadászni kilós áron, és van kifejezetten gyermekruhás boltjuk is, a későbbiekre.
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!

Rengeteget írtatok! :D Alig győztem olvasni!

Nagyon jók a pocakos fotók, én még nem is csináltam, de most megjött hozzá a kedvem! A múlthéten egy ismerősöm azt mondta, hogy alig van még pocakom. Ez egy kicsit rosszul esett :? Mert igenis van.
Az uh képek is édesek! Én is szeretnék eljutni 4D-re, még sohasem voltam.
Tegnap voltam a nőgyógyásznál, levették az AFP-t, az Uh-ot pedig nagyon-nagyon vártuk a férjemmel együtt, a mi kis drágánk pedig nem igazán akarta megmutatni magát. Az elején mintha látta volna a fiúra utaló dolgokat, de aztán azt mondta a doki, hogy nem biztos.... :roll:
Úgyhogy még mindig nem tudjuk a nemét a kis drágának!
Legalább hallhattam újra a szívverését! :D Jaj, és láttam a kis talpát! :lol:
Fotót is kaptam, de csak az arca látszik rajta, úgy ahogy....

Kendő: Olyan jó hogy ennyit írtatok róla, mert még soha nem használtam de szeretném kipróbálni!

Nevek: Még sehogy sem állunk e téren.... Ha fiú akkor apa neve: Zsolt, és még valami..., ha kislány akkor még ki kell találnunk. Nálunk szinte a kilencedik hónap végéig el szokott húzódni... :roll:

Ha jól emlékszem nekem az egyik terhességemnél, anno, tesztreggeli volt, a másiknál cukros cucc :x . Nem értem hogy egyszer miért ez, máskor meg az. :roll: A cukrommal sohasem volt gond. Tegnap azt mondta a doki, hogy majd csak 24 hetesen csináljuk meg.

Jaj, és csatlakozom, szülni csodálatos!!! :D Ha tehetném számtalanszor átélném! :D

Szép napot mindenkinek!

Dalma

KépKép

KépKép

Kép
dalmacska
 
 


De jó, hogy mindenki szeret szülni :)

Dalma, én is utálom, ha kicsinylik a pocakot. Ha azon csodálkoznak, hogy hű, de nagy, azt nem bánom :D Meg mit várnak, van, akinek ilyenkor még semmi sem látszik. De jó lehetett látni a babát :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Dalma

Ne törődj a pocak-becsmérlő megjegyzésekkel! :?

Nekem pl. olyan pici még, hogy itt a mh-en kicsit bővebb felsőkben, blúzokban észre sem vették a kollegáim, hogy babát várok, csak a főnököm tudja, de csak, mert neki szóltam. Amúgy, szerintem Ő sem vette volna észre...

Úgyhogy nagyon irigykedek, látva itt a hatalmas pocikat! :oops:

Terheséses cukor nekem is csak a 24. hét körül lesz..

Nagyon jó, hogy láthattad tegnap a Babátokat, cuki lehetett a kis talpacskája! :lol:

Hogy mindenki szeret szülni, hát, ez nagy erőt ad nekem, imádom ezt olvasni! :wink:
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk az integráltról, még jó, hogy a sógornőm oda tudott jönni, mert fél órát kellett várni, a lányok nehezen bírták volna.

Utána mi is shoppingoltunk, dettó H&M, C&A! :) Semmit, de semmit nem vettem magamnak, amit kinéztem kicsi volt, így a csajok kaptak egy-egy hello kitty táskát....

Úgy látszik ez a névbemondás kórházfüggő, nekünk mindig már szülés előtt megkérdezték és mindkét nemre.
Viccesek a történetek, főleg a GÁBOR! :)

Rena, én is ismerek ilyen Nikit, ráadásul 3. kerületi, de szerintem Ő nincs benne a hármas listádba, mert Ő nem lett elhagyva, egyszerűen házas emberrel jött össze, így nem kell sajnos csodálkozni....
De azért kedves Nikiket is ismerek, Gyöngyvirágnak van két csoporttársa, Nikik, nagyon aranyosak!! :)

Málna, vigyázz magadra!!!!!!!!!!

Timi, a meitai a másik, amin gondolkodom, de még sosem próbáltam. Úgy emlékszem, hogy Andinak van, jövőhéten megyünk Gábor baba nézőbe, majd lecsekkolom! :)
Vagy kendő vagy meitai, csak egyiket szeretném. Nekem amazonas kendőm volt, de nem vált be.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Nagy volt a szám múltkor, hogy mióta így-úgy teszek, azóta nincs gombám. Na most van :? Gyorsan vissza is olvastam mi a teendő. Mondjuk grépfútmag kivonat nincs itthon, de én teafa olajat használok fertőtlenítésre, hát abban áztam :) Remélem beválik, most mindenesetre jobb a dolog. Innetől valóban ugrott a camembert sajt. Pedig Anyu a héten jött haza Svájból (ott él), sejtheteitek mennyi fincsi sajtot hozott, én meg csak nézhetem :cry: Pedig igyekeztem óvatosan kóstolgatni, de úgy látszik nem sikerült :roll:

Timi
Túúúúdom, persze még csak 5 éves, de annyira olyan, mint az apja! Egy nagy bohóc :lol: Meg rettenetesen kreatív a fantáziája. Ezt az oviban is mindig dícsérik az óvónők. Sajnálnám, ha ez elveszne egy ügyvédi vagy egy orvosi hivatásban.
Áááááá a kis rafkós :lol: Jó ötlet ez a kétablakos dolog! Kipróbálom majd :)

meitai: Ami nekem van, abba bele van írva, hogy 3 hónapos kortól szabad csak beletenni a babát. És a használati sem ír újszülött pózokat. Mondjuk láttam pici babát békapózban a meitaiban, de nekem rossz volt nézni :roll: persze lehet, hogy nem volt jól, sőőőt. A lábai össze voltak hajtogatva, de a baba alatt volt, nem pedig a hasához felhúzva :shock: Mondjuk kendő előnye, hogy abba 1000féle képpen tudod tenni a babát. Fekve, elől, hátul bölcsőtartásban, békapózban, lábakkal kint vagy bent....Én ezért szeretm az elején :wink:

Kata
Tök jó volt olvasni, hogy még fel-felidéződik benned a kendőzés emléke!!!! Ez tök jó! Nekem legalábbis nyagyon megnyugattó :)Még a mostani poci előtt előfordult, hogy Ivánt is bedobtam poénból a meitaiba :lol: Mivel volt vagy 17kg nem órákat csak 10-15percet bújt a hátamon. Azt gondoltam, csak épp jól esik neki, hogy nem csak Linda kiváltsága ez a puttonyosdi, de akkor valszeg az is benne lehetett, hogy emlékszik. Dejó!!!!!!!!

Málna
Jaaaaaaaaaaaaaaj, bnőm éjszaka esett le a lépcsőn a házukban 5 hónaposan. Semmi bajuk nem lett!!!! De azért óvatosan :wink:
Gábor sztori nagyon jó :lol:
Egy bnőm császáros volt és kendőzött. Mondjuk nem naphosszat, de azért használta.

Dalma
Szuper! Befűtjük a csajokat, hogy szülni jó (már aki még nem tapasztalta) és a kendőzésre is egyre többen hajlotok. Nagyon tökjó :D
Te amúgy mit gondolsz? Fiú vagy lány a baba? látottaktól függtelenül. Van megérzésed?

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni, jobbulást!!!!

Ha nem néznek vérképet AFP-n, csak AFP és hepa, akkor lehet enni előtte?

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Bobi en delutan voltam es ettem elotte. Azt mondta a doki neni nem baj! - meg jo, hogy nem!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Böbi, én nem ettem, de reggel mentem, munka előtt, így nem volt gáz.
De szerintem, ha nem reggel mész, akkor egyél nyugodtan! :wink:
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Még van egy hetem addig! :)) Én is a sor végén kullogok! :)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Jajj Reni, átérzem a helyzeted! Mi is ma voltunk dokinál (kellett a papír hogy repülhetek) és azt mondta nincs ugyan gombám de kicsit több a fehér folyásom :? kaptam kúpot. 5 nap.

Örülök, hogy ilyen jó tapasztalataitok vannak a kendövel kapcsolatban, asszem be is ruházok egyre. A KisKise kendövel szemezek, azzal vízbe is lehet menni, nem szívja meg magát.
Még egy kérdés :idea: gyürüs vagy megkötös??

Amúgy meg ahogy nézem újonnan véve eszméletlen ára van :?

Böbi, kár hogy semmit nem találtál, azért remélem ki tudsz még fogni 1-2 jó dolgot amíg leárazás van. :wink:

Málna vigyázz magadra! Én mostanában kapaszkodva, majdnem hogy négykézláb közlekedem a lépcsön, mert én azelött is hasraesös voltam :lol: nem hogy most :P

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Böbi
Hááát, tartok tőle, hogy a kúpozást nem úszom meg :( Nem egy enyhe cuucnak tűnik, bár nekem ha van, akkor sose az :evil:
Éhgyomorra csak akkor kell menni, ha cukrot is néznek :) Azaz teljes vérképnél.
Néztem, hogy a legtöbben valszeg Nyilas jegyű babákat fognak szülni. Nekünk inkább a Bakra van esélyünk. Csak az egy nagyon szülőbarát jegy. Mindenki ezt mondja. Ez nem lenn ebaj, csak nemtom elképzelni, hogy kétöntörvényű, nyílt, örökmozgó mit tud majd kezdeni egy megfontolt, inkább zárkózott, nyugodt típusú tesóval :roll: Meg valahogy nem illik egy ilyen gyerkőc a mi családunkba. Úgy értem egyikünk sem ilyen, de még csak nem is hasonló :lol: Lehet, hogy belehúz és picit előbb kibújik? Talán :)

Erika
Haza jöttök még szülés előtt? utána gondolom nem vállalkozol a picivel 20 órás útra :roll: Annyira meredek még leírni is. Hogy bírod? Muszáj, tudom :) Lehet, hogy én is észbekaphattam volna előbb, mert folyásom nekem is elég rendesen volt :roll: CSodálkoztam ugyan, de tudom, hogy várandósság allatt ez gyakori. Gondoltam most ez van....
Kendőből én csak a megkötőset próbáltam, állandó csúszócsomoval, sztem úgy nagyon könnyen kezelhető. A gyűrűset asszem nem lehet annyi féle módon megkötni. Mondjuk jól hangzik, hogy nem szívja meg magát vízzel, de sztem még felétek sem valószínű, hogy folyton a tengerben fogsz lubickolni felkötött babával :D Egyrészt mert amíg pici, non-stop jöhet belőle valami odalent :lol: A pelus viszont megszívja magát. Úszó pelus meg asszem 7kg-tól van csak, de 4-5 hónapos kortól....
Másrészt ha alszik úgysem viszed vízbe, mert arra tuti felébred :wink: És a csobbanó víz azért csak az arcába mehet. A sós víz biztos csípné a szemét...Az egész piciket nem szabad napoztatni sem (legalábbis nálunk ez a protokoll), így a lubickolás a tengerben sem ajánlatos gondolom. Mmint hosszútávon. Meg ha nem szívja meg magát vízzel, akkor szerintem biztos rosszabb a légáteresztőképessége az anyganak, mint egy lennek vagy egy vékony pamutnak :wink: Ez nekem fontosabb szempontnak tűnne a te helyzetedben. De észosztás befejezve :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Reni, lebuktááál! :) Olvasom a régi Kismamákat, 2006-ban Ivánnal Te voltál a hónap kismamája, megismertelek :) Tök jó, szépek vagytok nagyon :)

Meitai: nekem a készítő mondta, hogy úgy lehet újszülöttkortól, de végülis nem akkortól használtam, hanem 6 hetestől, mert akkor vettem, de 3 hónap előtt már használtam simán. Viszont most nem kérdés, mert lesz rugalmas kendőm :)
Azért csak számítanak a gének is, nemcsak a horoszkóp :) de én is hiszek benne. Marci Halak, de iszonyat eleven, Regő viszont nagyon Szűz eddig, Szűzebb, mint én, pedig csak egy nap van köztünk (meg 30 év :D)

Böbi, biztos késő, de igen, lehet enni előtte!

Guera, nekem Close kendőm lesz, nézd meg, ha gondolod, keress rá neten, mamamin van fórum is. Ez ilyen hibrid kendő, olyan, mintha kötős lenne, de össze van varrva hátul a pántja ott, ahol amúgy kereszteznéd. Vannak rajta karikák a pánthossz szabályozásához. Azt mondják, az egyszerű felvétel miatt ideális kezdő kendő, akitől én veszem majd meg, ő imádja :)

Na visszaolvastam, kicsit hulla vagyok, most kaptam félórát pihenni, a fiúk apástul felfordítják a gyerekszobát épp. Holnap megyünk anyukámékhoz két hétre, a párom csak holnapra jön, aztán az első héten dolgozik, a másik héten meg festés lesz. Úgyhogy pakolok a festés és az utazás miatt is, meg megfőztem egy hétre előre délelőtt.

Valszeg ritkábban jövök anyuéktól, de jövök! Puszi!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Nos, lassan a hétvégének is vége... :roll:

Remélem jól telt mindenkinek, mi nagy unalmunkban elmentünk úszni. Nem tudom hogy jól tettük-e, remélem nem kaptam el semmit... :oops:

Reni, decemberig már sajnos nem jövünk haza, így is örülök, hogy még most hagynak repülni, mert elvileg veszélyeztetett voltam a ciszták miatt, na meg szegény baba képzelem hogy neki sem a legnagyobb élmény... Amúgy jó lenne, de sokba kerül, és a kutyát sem tudnánk hova rakni :(

De jövöre mindenképpen szeretnénk, bár utána kell néznem hogy mennyi idös kortól repülhetünk a picivel (ugyebár a légitársaságok azt írják hogy 0-2 évig ingyenes), egyébként is haza kell hozni a papírjait elintézni.

A kendöröl szólva Timi rákerestem, és tényleg egyszerünek néz ki! :lol:

Amúgy azon csodálkoztam hogy néhányszor egész pici babákat vittek tengerbe (persze pelus nélkül gondolták elég nagy a víz, majd odébb úszik a kaki :D ) és úsztatták öket.
Én mondjuk nem rajongok az ötletért de mivel a kutyát sokszor viszem úszni, gondoltam addig magamra aggatom a gyereket. De ahogy elnézem a pamut is jó lesz erre a célra. Hmmmm 8)

Még 3 nap itthon :cry: Mit vigyek még, mit vigyek méééég??? Help :roll:

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Huuuu,mennyi szo! Mond elolvasram,es,nagyon jo volt! Tenyleg igazan jo fe he k vgytopk! Nekem van egy het eve mulodo lis babanetes forimom ahol 14-en meg mindig aktivak vagyunk. En vagyok a jatodik harmadik gyerekes. Es pk roogattak,hogy,most a harmadikkal cskahulyekkel futotak pssze a neten. Na en meg dicsekszem,hohy ne our m miyen jo kis vsapat jutott:)

Kendo:nekem os mt-m van,de tervezek egy kendot kolcsoonozni,van jo par mamamis baratnom. Szerintwm is ko cipeni aporontyot,dw azert a babakocsi a fo mobiliank! En fuggp is bagyok,mar most nezegetem miltet vegyek,pedig van:)

Bak gyerek:nekem van egy! Fura,hogy teljesen mashogy all a dolgolhoz,mint a bika anyja,de szerintem igazan jo kis tulajdonsagokkal birnak. Nagyon kitarto,teljesitmenyorientaly,dibatos szoval,ami,nekem a lustanak fura:) de hidd el Reni,epp olyan lesz amilyen:)

Moshato pelus:en most arra kotom alegtobbet. SJnos Kende utan mind el adtam...na majs maslor bovebben,mert wlgaradtam a telon itastol.


Mi meg Agardon a heten,ahol elvisdhetobb a kanikula:)

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hogy bírjátok a kánikulát?

Mi otthon voltunk hétvégén, 31 fok volt a lakásban, lehúzott redőnyöknél (5. emelet, déli fekvés...), a ventillátor meg csak a meleget pörgette. :roll:
Alig tudtam enni, csak gyümiket, meg salátát csináltam...

Ma már klímás munkahely... egy kis öröm az ürömben.. :lol:
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Timi
Hihi, tényleg lebuktam :lol: Én mondtam, hogy nyeretm pocis fotót én is :wink:
Sajnos most vagyok annyi kiló, mint azon a pocis képen 37.hetesen :roll: A hátsó meg szegény iván olyan kis droid fejet vág :) Jót röhögtünk rajta, de abból a sok képpből sztem jobbat is választhattak volna. Volt jobb...A cikk meg...Kissé eltolták a lényeget. Elég sz.r volt a viszhang, mert Zsolti nevét elírták :twisted: és mindenki csodálkozva kérdezte, hogy miért az én nevemen van a gyerek. Oké, elmagyarázza az ember, de azért Zsoltinak rossz volt látni a lapban az elírást. Emléknek szántam, magunknak és Ivánnak is. Vicces, mert a születési dátum sem stimmel, szal...No comment :x

Erika
Ahol Anyum Bébicsősz ott 4 hónapos volt a kislány, mikor először repült. Jó hír? :D Gondolom egyrészt drága, másrészt minél nagyobb a gyerkőc gondolom annál nehezebb neki a 20 óra :roll: Én nem azon akadtam fent, hogy pici babát tengerbe, hanem inkább a pici babát kendőben a tengerbe része volt nekem fura :) Nyilván ha a kezedben van, akkor pelus nélkül, de kendőben pelus nélkül :lol:

Réka
Nekem is van régi fórumom :) Mi sajnos eléggé szétszéledtünk, mert a kórházat magánosították, de azért páran még fel-feljárunk. Most ketten vagyunk pocisok, úgy fest lesz egy kis mozgás általunk ;)
Tudom, pont olyan lesz :) Gondolom azért aggódom egy kicsit, mert azok a felnőtt Bakok illetve Bak aszcendensű emberek, akiket ismerek, mind kényszeresnek tűnnek nekem :lol: Pont ez a teljesítményorientáltság, ami szerintem az összes "nyomorukat" okozza. Nem tudnak lazítani, csak hajtják magukat kifulladásig és közben a lényeg mintha elveszne :roll: De majd meglátjuk :)

Tegnap voltunk Anyuval Plázázni :D Mikor Lindát vártam, akkor voltam ilyen túrán utoljára, szintén Anyuval :) Ezt kéretm a szülinapomra. Szabadságot, kényelmes, időben határtalan nézelődést, vásárolgatást. Ebből jut mostanság a legkevesebb :) Legalábbis amenniyt tegnap ellődörögtünk, annyit mióta Linda megszületett nem is voltam távol. Most ez kellett, hogy a következő 2-2,5 évben jól legyek :D Ugyan se a H&M-ben, sem a C&A-ban nem vettem semmit, de a Kreatív Hobbyban annál több cuccot! Alig várom, hogy nekilássak a varrásnak, festésnek, decoupage-olásnak.....
És vettem egy igazán cuki cuccot. Nem bírtam otthagyni :roll: Egy darab volt...Csinálok róla képet és feldobom, mert szerintem agyam eldobom édes :lol: Egy 3db-os szett. pillangós body piros alapon fehér pöttyös nacival, ugyanilyen sapival, amin csápocskák vannak. Annyira cukiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Gondoltam, ha mégsem Luca lubickol a pocimban, talán a Bnőm kislányt vár (dec.25-re :) ), ha ő sem...akkor is csak lesz ezzel a cuccall valami :) Hülye vagyok mi???? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ja, kánikula. Nálunk "csak" 27°C van, de le vagyok lassulva, mint egy hüllő :roll: Tegnap délelőtt a játszón 3 család volt :shock: Amúgy ilyenkor tömegyomor szokott lenni. Gondolommindenki a strandon punnyadt :D Mi meg az árnyékos játszón saraztunk, slagoztunk :wink:
Enni én se nagyon. Gyerekek sem. Leves, gyümi...És várom a nyár végi enyhébb időt :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, múlt héten kicsit sok volt a program. Szinte vártam az estét hogy leüljek. Gergő szerencsére meggyógyult, így levittük anyósékhoz. Kicsit mérges volt, néha haragudott rám, kérte maradjak. De muszáj nélkülem is lennie a mamáknál. Persze nagyon hiányzik, olyan csönd van.
Szegény csirkék nehezen bírják, szereti őket kergetni. Sportosak lesznek a hétvégére.

Nevek: még nincs döntés. Biztosra nem is tudjuk. Pénteken a 4d-n szinte titkolózott. Nagyon kis édes. Bár még nem tudom kire hasonlít. A hasa nem az enyém, nekem pókhasam van, Gergőnek is, nála 16 hetesen már ez látszódott.

Nekem is kéne valami kendő, vagy kenguru, az oviba nem bírom felvinni a kocsit. Keskeny, magas meredek lépcső van.

Én is nehezen bírom ezt az időt. Olyan punnyadt vagyok. Nincs kedven semmihez.

A héten megpróbálom felvenni a fonalat....
franci
 
 


Sziasztok!

Reni

Én is nagyon szeretek nézelődni, legyen az pláza, vagy bútorbolt, de eddig még kibírtam, és nem vettem semmit a babának, még egy kis cumit sem! :roll:
Kaptunk sok-sok babaruhát, és ezeket otthon elő szoktam venni, hajtogatom, nézegetem őket! :)

Most egy kedves ismerősön még ígért 3 zsákkal!, majd hétvégén megyünk érte, alig várom!!!
Lassan már most több ruhája van a babának, mint nekünk! :wink:

A kánikula enyhült szerencsére, egészen jól aludtam az éjjel, és ma először kismama-nadrágot vettem fel, olyan kényelmes, valami mennyei érzés! :lol:

Franci

Nagyon kis titokzatos a babátok, hogy még a 4D-n sem fedte fel a nemét! :wink:
Meg szabad kérdeznem, hogy hol voltatok 4D-n, és milyen volt? :roll:
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok, tőlünk is egy kis életjel!

Reni, nem tetteél fel az agyadeldobod cuccról képet, pedig úúgy megnézném!!!

Guera, valóban ingyenes 2 éves korig, mi repültünk úgy, hogy Iringó 4 hónapos volt, Gyöngyvirág 23 hónapos és nem kellett rá fizetni és még rendesek is voltak, mert így nem jár a babáknak plusz ülés mégis megkaptunk egy 3-as ülést, így Gyöngyvirág tudott külön ülni, csak Iringó volt ölben. Igaz, csak 2.5 órásút volt, de jól bírták. Szerintem minél kisebb, annál jobban bírja.

Én még mindig nem érzem a pocakmozgást, pedig betöltöttem a 16 hetet, azt gondoltam, hogy a harmadikkal ilyenkor már fogom. Mintha, mintha már lenne, de még nem az igazi.

Timi, milyen a nyaralás?

Régi fórumok, a Gyöngyvirágos fórumon 11-en vagyunk, a mai napig mindenki aktív, az Iringós fórum is aktív a mai napig, de ott nekem túl sokan voltunk, 40 -45 fő körül és a banyatanya után azok is belendültek, akik addig nem, így már nem bírtam követni, de sok emberrel (kb tízzel) tartom a kapcsolatot a mai napig. Facebook-on is nyomon követem, főleg az ismert babákat, akiket személyesen is megismertem.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Na, most elhalmozlak fotókkal titeket! :twisted:

Kép Kicsi fiam

Kép Néha sikerül lefárasztani

Kép Kép
Ez az én "kis" pocakom, aki négy napja nekiállt mozgolódni, és nem is kicsit!

Kép Ez meg itt én volnék, tegnap készült

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Na, azt hiszem a vonalzóképet is sikerült cserélni...

Mi szombaton kerti buliba voltunk hivatalosak, vasárnap meg a Balcsin voltunk, kissé megpirultunk, hiába árnyék, naptej, kutyafüle.

Holnap a védőnőhöz vagyok hivatalos, csütörtökön reggel megyek a 18. heti uh-ra, hátha mondanak valamit a nemét illetően...
Pénteken meg lakás ügyben megyek körülnézni. Nem tudom, hogy írtam e, hogy cserélni akarjuk, mielőtt ketteske megérkezik, mert hát most egy szobásban vagyunk.

Pocaklakó péntek óta ugrándozik, és nem olyan "lájtosan", mint Levi anno, hanem rendesen odateszi magát. Ha hanyatt fekszem és figyelünk, akkor látni a köldököm körül a puklik változását. Páromnak nagyon tetszik.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Böbi

Én sem érzek még semmi pocakmozgást, múltkor mintha lett volna valami, de azóta sem, és az sem biztos, h a baba volt.. :roll:

Szerintem ráérünk még, persze, olvastam olyat, hogy valaki már a 12. héten érezte a picit (én ezt nehezen hiszem el), de még a 20. héten sem késő! :wink:

Kriszti

Köszönjük a sok-sok képet, nagyon helyes a kisfiad, és micsoda pocakfotók!! :)

Drukkolok, hogy csütörtökön felfedje majd a nemét a picurkátok, nagyon jó érzés lehet, ahogy izeg-mozog!

Én alig várom a délutánt, munka után megyünk vásárolni, ezen a nyáron meg vagyok őrülve a dinnyéért! :P
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Balia! Én Levivel akkor töltöttem a 20. hetet, amikor először éreztem. Szóval türelem! (tudom, könnyű mondani)

Ööö... nem tudom már ki kérdezte még a kendő témában, hogy kötős vagy karikás. Én is filóztam, kötős lett, nem bántam meg.

Lányok, csak nekem szivárog már az előtejem? Zuhizni mentem és előtte a karommal pont lesodortam a bimbó elejét és nyirkos volt. a karomon fényes csík, és a bimbón is voltak apró már megszáradt darabkák.
Nem korai ez még? Mondjuk nem nagyon tudok ellene tenni. Majd rákérdezek a védőnőnél.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Balia, Kleopára a neve, azt hiszem. Nekem kicsit vegyes volt utána. Gergővel valahogy mindent jobban látunk, sőt utána a nő közölte is hogy nincs semmi baja. Most nem az csinálta, nem is mondott a végén semmit, nem számoltuk meg az ujjait stb.

Böbi, Andiékhoz mikor mentek? Mesélj majd!
Én se érzem mindig hogy mocorog, néha megcsikiz, oszt ennyi. Gergőt ilyenkor már éreztem. Pedig rengeteg mozog, még az uhkat is végig ficergi, Gergő ezeken aludt.

Kriszti, milyen csini vagy. Enyém pocak se nagyobb.
Fiacskád nagyon helyes, jó hogy le lehet fárasztani.

Ki hol tanulta meg a kendő megkötését?

Ma elmentem az AFP-ért, 0,73 lett, így most vár rám 1hét para. Még szerencse hogy a Hajdú doktornőhöz kértem időpontot. Beszéltem a dokimmal is, szerinte nincs baj. Ez még belefér.
franci
 
 


Franci

Köszönöm a választ, azért képet, vagy dvd-t kaptatok, ugye?

Mi majd 25.-én megyünk 4D-re a Hajdú Krisztához, remélem addigra meglesz az AFP eredményem is.

Én még kendőt kötni nem tudok, csak leírásom van hozzá, remélem, hogy a védőnő majd megmutatja... :shock:

Lilla

Kép
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Lilla, DVD és egy fekete-fehér kép járt. HK-hoz a Praxisba mentek?
franci
 
 


Nem, az Istenhegyire megyünk majd, de a Praxis szerintem ugyanolyan jó, mindegy a hely, csak a doktornő legyen! :wink:

Tudod, a 12 hetes UH-n a Péterfyben a fiatal doki alig találta az orrcsontot, végül behívott egy genetikust, addig kint ültem a folyosón egyedül, aztán megegyeztek, h az mégis az orrcsont, amit láttak, megnéztek még más, plusz dolgot is, de nagyon rossz élmény volt, és kicsit beparáztam.
Viszont a korom, és a nyaki redő sem indokolja az amniot, sem családi kórtörténet (33 éves vagyok), így azért is fizetnem kéne.
Így azt beszéltük meg az orvosommal, hogy elmegyek Dr. Hajdú Krisztához egy alapos 4D UH-ra, mert Ő is nagyon elismeri szakmailag, és akkor majd megnyugszom, mert csakis jókat mondhat majd! :wink:
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Én is remélem hogy a doktornő nekem is csak jót mond jövőhéten. Áldom azta hülye fejemet hogy hozzá kértem időpontot. Tényleg mindenki dicséri, majd mesélek milyen a dokinő.

És a kedvenc képem a picurkáról. A keze a szájába van, a videon látszik is ahogy odateszi.

Kép
franci
 
 


Jaj, de jó, kíváncsi leszek, hogy miket mesélsz majd!

Én egész egyszerűen csak csupa jót olvastam eddig a doktornőről, és a dokim is szuperlatívuszokban beszélt róla! :wink:

Picurka nagyon cuki, és úgy látom, nagyjából egyidős a mi Bogyókánkkal, mi egyelőre dec.20-ra vagyunk kiírva! :)
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Mostanában nekem is azt mondják. Dec 24-ről levittük dec 20-ra. Ha így haladunk még a végén dec 1-je lesz a vége :lol: :lol:
franci
 
 


Én voltam az előző terhességemnél Hajdú Krisztinánál a Praxisban. Nagyon kedves volt és Gyöngyvirággal is jól bánt, ugye akkor Ő még alig múlt egy éves.
Nekem más azt mondta, hogy nem túl kedves, de alapos, én erre rácáfolok, lehet, hogy jó napja volt, de nagyon kedves volt és e mellett alapos.
Gondolkodom én is, hogy hozzá megyek a 19 heti uh-ra, de megvárom a csütörtöki integrált eredményt, aztán eldöntöm.

Biztos furcsának tartotok, de én nem szeretném ilyen korai korban látni a babámat 4D-n! :DDD Nekem olyan kis gnómok...... Én majd csak a 28-i uh-ra szeretnék inkább hozzá menni.

Franci, pénteken megyünk Andihoz, már nagyon várom!!

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Ja, és Kriszta, nagyon csini vagy!! levente nagyon nagy fiúnak néz ki, olyan 4 év körülinek! Nem szokták idősebbnek nézni? Nekem a nagylányomat nézik mindig egy-két évvel idősebbnek.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Böbi, nekem Gergővel jobban bejött a 16 hetes 4D mint a 28 hetes. 16 h-en mindent láttam rajta, kezét lábát, 28 hetesen csak az édes pofiját. Az is jó volt, de azt nem tudtam volna hogy van e lába.
És szerintem is gnómok, édes kis gnómok. :lol: :lol:
Neked mennyi az integrált?
franci
 
 


Franci, holnap lesz eredményem, a kombinált 1:600 volt, szerintem az integrált se lsz rossz.

Igen, van abban valami, hogy ilyenor még beleférnek a képbe! :)

Hoztam egy 16+1 pocakfotót, kicsit otthoni a szerkó, bocsi! :)

Kép

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


1:6300 -hoz!!!!!! nem 1:600-hoz, elírtam, remélem nem rossz ómen :(

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
En is csinaltam pont 16 hetes pocifotot, majd rakom!
Holnap megyunk megint mehszaj-meresre, drukkoljatok, 44mm volt legutobb, jo lenne, ha maradna!
Hetvegen ketszer is felkeltem...uszoverseny volt...
En is az Istenhegyin voltam tavaly, egy doki bacsi volt, fiatal, B-vel kezdodik a neve, mert a Hajdu doktorno vmi konferencian volt, de nagyon alapos volt! Allitolag a gep is az orszag egyik legjobb gepe, ez is szamit szerintem...
Franci ne aggodj, 0.81 lett az en AFP-m is, azt mondtak ez benne van, meg allitolag a fiu babaknak amugy is alacsonyabb....
Bobi neked mennyi lett az AFP?
Itt meg a szivfrekvenciabol szoktak josolni a nemet, 50 alatt fiu, 50 felett lany, mert ok tobbet mozognak.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Böbi, nagyon kis édes a pocid! :roll:

Én 1-2 hete még siránkoztam, hogy szinte sehol semmi, de most belendült, és elkezdett nőni, úgyhogy már látszik rajtam a baba, előre is engedtek a postán tegnap képzeljétek, és itt a munkahelyen is tudja szinte mindenki, de nagyon aranyosak a kollegáim, velem örülnek!

Képet teszek fel otthonról! :wink:

Málna! Drukkolunk majd holnap!!

Nagyon érdekes ez a szívfrenkvenciából jóslás, nem is hallottam még!

Mi jól vagyunk, tegnap voltunk bevásárolni, és vettünk egy hatalmas dinnyét, és persze pár csomag túró rudit... ez a kettő most nálam a favorit.. :P
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Hoztam egy képet -> én és a pocakom a balatoni naplementében:

Kép
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!

De szép pocakok, nönek mint a gomba! :D

Kriszti milyen jófej a fiad ahogy alszik!! :D Egyböl megjött a kedvem a fiúkhoz :oops:
Amúgy ha nem látom a vonalzót biztos néztem volna legalább 4 évesnek.. 8)

Balia Neked is van már ott a ruci alatt valami elég rendesen :wink: nagyon szép!

Most eltünök egy kicsit csajok, repülünk 20 órát. :?

És csak hogy még jobb legyen, reggel 6-kor indul a gép reggel, szóval 4-re kint kell lenni... :cry:

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Balia,nagyon csini pocak!!

Guera,bár már nem olvasod, de jó utat!!!!!

Én nagyon :twisted: :twisted: mérges vagyok. Felhívtam ma a tetű kistarcsai kórházat, hogy hétfőn van-e AFP levétel (mert nem mindenhol) és közölték, ha nem ott van a fogadott orvosom nem mehetek. Mondtam, hogy én meg ezért nem fogok átmenni Budára, holnap kell őket visszahívnom, hogy végül mehetek-e, mert a kis hölgy simán elzavart volna, de engem meg nem olyan fából faragtak. Mondtam, hogy ha nem engedik, de én itteni lakos vagyok, biztos, hogy panasszal fogok élni, na így inkább utánakérdez... Ezek után biztos belém döfik a tűt.... Eddig minden terhességemnél legalább egy leletem megsemmisült és ismételni kellett, és még csodálkoznak, hogy nem ott szülök...

Amúgy tök jó lett az integrált eredményem:

A vizsgált markerek eredménye:
1. trimeszter
PAPP-A:
7270.00
miu/L
2.52
MoM
Tarkóredő vastagsága (NT):
1.30
mm
0.85
MoM
2. trimeszter
MS-AFP:
42.53
iu/mL
1.42
MoM
uE3:
2.10
nmol/L
0.74
MoM
Total hCG:
48032.00
iu/L
1.55
MoM
Inhibin-A:
249.10
Pg/mL
1.40
MoM

A szűrővizsgálat eredménye: Alacsony kockázat
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 18 000
Kockázat az Edwards-kór előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: