Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Etike: Hát igen nálunk is úgy esett ,hogy megesett.De szerencsére nem paráztatott senki mondjuk ez 2003-ban történt. Akkor inkább a afp miatt kellett rohangálnom.Úgyhogy ahogy Bettica is mondta ne aggódj ,hogyha jól érzed magad nm lesz semmi baj. Ja és még valami az volt a leg könnyebb terhességem beleértve a szülést is . (3 tolófájás) és már meg is volt.

Ranita: Hát igen semmi tünetem nm volt annál a terhességnél a mocorgást meg csak azután éreztem hogy elkezdôdöttaz egész hacacáré. Mondjuk így utólag az eggyetlen tünetem az a gyomorégés volt,mondtam is a dokimnak ,hogy csináljunk valami izsgálatot mert elviselhetetlen.annakaz eredménye persze negatív volt :lol:

majd még jövök

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


sziasztok!

orulok h mindenki ilyen pozitivan állt hozzá a koltozos felvetéshez :)
én orulnék ha valaki megcsinálná akkor az uj csapatot, megcsinálnám én is szivesen, csak igy h nincs otthon net nem tudnám figyelni, h jonnek sorban az emberek és felveszegetni oket!
de ha valaki még itt van, akkor megcsinálhatjuk most és akkor mindenki kapna egybol adminjogot, és akkor aki már tag az tudná felvenni sorban a tobbieket!
Daligra, jujj de irigylem azt a terhességed, hát nekem eddig mindháromnál erosen émelygos volt a dolog.. meg szerintem nekunk ez is az utolso baba, én már nem szeretnék tobbet, igy is kemény idoszak elé nézunk..
Mara, azért látszik a táblázat, jo lett! jot kacagtam h beirtad hozzám, h valahol belgiumban szulok, kicsit ugy hangzik, mnitha belgium egy ilyen istenhátamogotti pusztaság lenne és hát majd valahol kipottyan a baba :)))) egyébként brusszel lesz a helyszin nagy valoszinuséggel! ja és okt 2 a dátumom, de szerintem szeptember végén megszulok a másik ketto is elobb jott kicsivel!
koszi, nagyon ari vagy, h igy gondozod a táblázatot!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Sziasztok!

Mara: Jó kis táblázatot csináltál :) Ügyes vagy!

Anyatanyás költözésben benne vagyok én is, bár nekem tulajdonképpen mindegy, semmi olyat nem írok/írnék, amit később megbánnék ;) Nekem is van ott regem már ;)

Nem tudom nálatok ma minden rendben-e, de én ma elég rosszul vagyok :( Először azt hittem, hogy túl ritkán eszem mekis kaját, amit egyébként ma reggel megkívántam :oops: , és az lehet a ludas, de ez a hányinger továbbra is megvan... Az ebédhez még mindig nem tudtam leülni :( no és persze jöttek a görcsök is, amik egyébként frontkor szoktak jönni, de most ha jól tudom, semmi ilyesmi nincs...

Ti hogy álltok a ruhákkal? Tegnap reggel meguntam a válogatást, minden nadrágomban már kötözött sonkának éreztem magam, bandázs ide vagy oda. Úgyhogy én bizony egy kényelmes szabadidőnadrágban mentem dolgozni... A kismama cuccaim még mindig nagyok kicsit, kell még pár kilót felszednem hozzájuk :lol: Viszont az egyik kismama nacim már jó rám, úgyhogy van már 2 többé kevésbé szalonképes darabom :) Még szerencse, hogy nem kell ügyfelekkel találkoznom ;)

Kép

Kép
bettica
 
 

 
 

Betti, hát én ugyfélkapcsolatos vagyok, igy nem tudom, hát elég furán néznének rám ha macinaciban jonnék be :) nekem egyetlen farmerem van jelenleg ami nem kismamaruha és még rámjon, nehéz ugy tényleg, mert ami kismamaruha azt még én is tulzásnak érzem, viszont ennél nagyobb méretu nadrágot nem érdemes venni, foleg h ami derékban jo lenne az meg lábszárban is olyan széles, és ugy állna rajtam mint tehénen :)
na majd ha megejetettuk a koltozést teszek én is képet magamrol :)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Mara,
jó kis tábli.
Nemet mi még nem tudunk, nevekkel meg hadilábon állunk. Lánynevünk megvan, a fiúval megy a harc, egyikünk sem enged a magáéból :D. Kíváncsi vagyok ki kerül ki győztesen :D.

Daligra,
jujj, én is ilyen szülést szeretnék :D.

Én is regisztrálva vagyok az anyatanyán, de gőzöm sincs hogy kell új csapatot létrehozni :roll: . Remélem van itt nálam ügyesebb is.

Ruhák: a szabadidő most a legjobb, de abba én sem járhatok dolgozni. Nekem már régóta nem jók a régi nadrágjaim, vettem kismamákat. Egyáltalán nem nagyok, sőt, még a gumit sem kellett összehúzni. Én inkább a felsőkkel vagyok bajban, de holnap vagy holnapután talán eljutok vásárolni :roll:.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Hát, akkor:

2011 szeptemberi babák (Babanet). Ide kellene jelentkezni az Anyatanyán, mert az e-mailjeiteket nem tudom, így nem tudlak meghívni. Amint lehet, beeresztelek benneteket, de azért én sem ülök folyton a gép előtt :)

Szóval, figyelek majd, és előbb-utóbb mindenkinek visszajelzek.

Mara, sztem jó a tábla. Én megvárnám a jövő pénteket, mert akkorra már látszik, hogy tényleg lány-e a picúr. A fiúnevünk egyelőre Samu.

Bettica, ma nekem is hányingerem van. A kismama ruhák tökjó kényelmesek, olyan jól felfekszenek a pocira. Nekem már nem kell szorítani rajtuk sokat.

Anita, nekem a felsőim még nagyrészt jók, de nagyon kidomborítják a pocimat, mert feszesek. Jó vásárlást :)

Kinga

Kép

Kép
kinga82
 
 


Én már jelentkeztem is, majd kérek bebocsátást :)

Holnap megyek reggel védőnőhöz, mikor a telefonban összefoglaltam neki a nem olyan egyszerű storymat, csak sóhajtozott nagyokat, azért remélem rendes lesz. Majd jelentkezem az infókkal.

kinga: nálunk is a Samu a favorit, lányból pedig a Lelle.

Szép estét!
etike
 
 


Sziasztok!

Jó rég voltam, történt 1 kis gond....
Én nagyon támogatom az átköltözős, zárt topikos dolgot, már írtam is tudjátok én is, hogy úgy tényleg szívesebben osztanánk meg képeket, személyesebb dolgokat, stb...

Szóval már oda leírom mi történt, és teszek fel képet is:)
Jaaaajjjjjj, olyan sokat olvastam vissza, és akkor most már biztos anyatanyán is van mit olvasni......azért nem kéne hogy jobban pörögjön ennél is a topik, mert nem fogom tudni követni....


Jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Jó reggelt!

Na, jó, azért nem most keltem, de reggelente Apa viszi Bendit oviba mostanság, ezzel megspórol nekem 35 km-t.

Beengedtem mindenkit, aki kopogott a tanyán! Remélem, legalábbis, hogy sikerült.

Etike, biztosan rendes lesz a védőnéni. Különben, most, hogy átgondolom, nemtom, minek sóhajtozik. A 12 hetes uh megvolt, az össze többi meg úgyis ráér, vagy utána lesz.
Megnéztem, és Samut lehet Samunak anyakönyvezni, nem muszáj Sámuelnek. Kislányban nekünk erős a harc, de eldöntjük, ha végre látjuk, hogy lány lesz-e.

Szilvi, remélem, akkora gond azért nincs!

Többiek is kopogtassanak, aztán jövök engedni. Déltől nem vagyok pár órát, ott egy kicsi türelmet kérek.

K.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Kinga szuper vagy, már jelentkeztem is :)))
jaj olyan izgi, majd most kezdenek sorban kiderulni a nemek is, kivnácsi leszek kinek jonnek be az ilyen olyan joslások.. mi néztunk jonás modszert is, aszerint kisfiu, a kanalas szerint viszont lányunk lesz :)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is a válaszok:

Ranita:
Sajna tanultam is, hogy egy hetes csúszás is rossz eredményt okozhat, szóval ezzel tisztában vagyok.
Ezért nem értem az Íreket, hogy ezt miért nem nézik, mérik.
Bár már 1000szer hangoztattam (már unhatjátok is :)), hogy itt nincs abortusz, szóval ha beteg is a kicsi...

Daligra:
Mikor megyek, akkor leszek a 15. hétben és mikor jövünk, épp lépek a 16 ba.Remélem a nődoki, ahova van időpontom április 12-én, csinál majd Afp-t.Igaz, az eredményt már itt kint fogom megtudni...
Plusz 4D vizsgálatra van időpontom, úgyhogy kicsit se készültem fel :)

Pár nap alatt fenekestől felfordult a kis életem megint :)

Április 1én végre külön lakásba költözünk a párommal.
Igaz még várni akartunk, hogy gyűjtögessünk a pici érkezéséig, de ebbe a lakásba beleszerettünk és nem akartuk elszalasztani.
Egyszerűen tökéletes: világos, tágas, már most otthonos...
Egy szóval: ÁLOM, csupa nagy betűvel :D
Most rajtunk kívül még 3 emberrel kell közösködnünk.Jó fejek a lakótársaink, de mi már élnék a saját kis életünket és egyre nehezebb alkalmazkodni is.
Végre tervezgethetem a babaszobát is, de egyenlőre semmit se veszek.
Nem babonából, de még mindig bármi történhet és még van időm bőven.

5én repülünk haza.
6án 4D vizsgálat+vérvétel (Ez ugye a kombi teszt?)
9én már a feleségek népes táborát fogom erősíteni :)
11én nőgyógyászati vizsgálat, hogy azért hüvelyi úton is vki lecsekkoljon.Bár semmi panaszom nincs.De jobb félni, mint megijedni.
13án visszajövünk és kipihenhetjük az otthonlétünket :)

Kép
smaragd85
Tác
 
 


Sziasztok!

Kinga: Bocsi de én olyan béna vagyok. Most akkor itt priviben el kellene küldenem az e-mail címemet.? Vagy hogyan kell jelentkezni?ÁÁÁÁÁ segítség ! Nagy iq bajnok vagyok mi? :lol:

Smaragd: Ja jól van akkor megnyugodtam. Ügyes vagy! Nagyon szorítok és biztosan rendben lesz minden.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Ranita: Hát igen nagyon mondhatni szemtelemũl könnyũ szülés volt.Kívánom hogy mindenkinek legyen olyan szülése! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Daligra, regisztrálj az Anyatanyán, és utána a csoportok között keresd meg a 2011 szeptemberi babák (Babanet) topikot. Aztán kattints oda, hogy kérem a felvételemt. Én erről kapok egy értesítést, és beeresztelek. Utána tudsz hozzászólni.

Ha nem megy, priviben küldd el az e-mailedet, és akkor arra küldök egy meghívót, arra csak rá kell kattintanod, és regisztrálhatsz/beléphetsz.

Smaragd, micsoda változások! :D Tökjó, ha beleszerettetek!

K

Kép

Kép
kinga82
 
 


Sziasztok!

Hát,igaz,hogy rég voltam,de mire ide jutok,átköltözik a topik? :D
Én is mehetek??????????

Nálam most semmi jó.egész héten görcsölgettem,ma el is mentem a dokihoz.A vérképem elég rossz.Valami fertőzésre utaló jel,magas fehérvérsejtszám stb.....
A lényeg.Augmentint kell szednem,napi 3-at.Remélem bírni fogom.De az antibiotikumtól nem kapok gombást fertőzést?már csak az hiányozna.

Bocsi,hogy magamról írok,de el vagyok keseredve.Összeszedem magam,és visszaolvasok.
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Jelentkeztem a másik oldalon, várom a bebocsájtást!
Jól eltüntem én is.:) Egyszerűen nem vágytam a számítógépre.
Az elmúlt 2 hétben túl vagyok egy genetikai tanácsadáson. Hetekig győzködtem magam, hogy elmegyek ls szúrhatnak, erre ott lebeszéltek róla. :) 3 órát ültem a váróban, de nem is bánom. Azóta voltam 4-es teszten és a down esélye 1:9200, a nyitott gerinc pedig 1:7000. ez negatív eredmény, tehát jó eredmény.
Jövőhéten meyek a 18 heti uh-ra és egyben 4d-s uh-t is kértünk. Már nagyon várom.
A dokinő azt mondta, hogy úgy néz ki mintha fiú lenne, de 100% csak hétfőn lesz. Úgyhogy úgy néz ki, bejött a párnás jóslás. :)
Röviden ennyi.
Minden új és régi fórumozót üdvözlök!
Eszti

Lilypie Maternity tickers
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Eszti, Emese, beengedtünk. :)

Eszti, éppen ma gondoltam rád és a genetikaira, és nagyon örülök, hogy rendben vagy! Az 1:9200 nagyon jó eredmény!

K.

Kép

Kép
kinga82
 
 


itt vagyok itt vagyok, látom költözés, mehetek?
megmondom öszintén azért nem vagyok itt annyira aktív mert sajna volt már zaklatós, betörös, lenyomozos eset egy topicomba és bizalmatlan vagyok!

Bár az elején mondtam hogy gyertek anyatanyára, így most ott, ha felvesztek :) 2 szeptemberi csapatban leszek de sebaj :)

ja és mostmár 1000000% hogy kisfiunk lesz és Vilmos lesz :)

na megyek jelentkezem a tanyára

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Kinga ahogy javasoltad regisztráltam a tanyára ,de még mindig ne kaptam meg az e-mailt amivel azt véglegesíthetem. Nem érem . úgyhogy ha nem lenne gond elküldeném privibe az e-mail címem. Biztosan ti már ott vagytok . Segítséged elôre is köszönöm

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Daligra, várom a privit :)

Kép

Kép
kinga82
 
 


Sziasztok!

Látom már mindenki átköltözött!
Kinga köszönöm a meghívót ,de sajna így sem sikerült. Már írtam a hibabejelentônek csak lesz valami?! Legalább is remélem. Addig is legyetek jók és vigyázzatok magatokra.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Próbálj meg újra regisztrálni, vagy esetleg másik e-mailről. Van olyan program, ami nem minden levelezőt támogat. Esetleg csinálj egy freemailes fiókot, regisztrálj azzal, én küldök egy új meghívót, és akkor be tudsz jelentkezni. :) Sajnálom, hogy nem sikerült, de várunk továbbra is!!!

Kép

Kép
kinga82
 
 


sziasztok!

szomoruan olvasom h már elfelejtettetek (BÁR tudom h hibás vagyok ebben én is..)..azért én megvagyok, jól vagyunk. gyakorlatilag mondhatom h bucsuzni is jöttem mivel ujra dolgozom nincs időm forumozni sem, estére hullafáradt vagyok, hétvége meg házimunkával telik. az első genetikai uh eredménye alapján is lány lesz, de megerősitve is lett pénteken. bár nem teljesen okés a picinél minden, de reménykedem benne h még változik a helyzet rendben lesz velünk.

minden jót nektek, és boldog babavárást kivánok!
Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Dehogy felejtettünk el! Gyere te is utánunk az Anyatanyára... és ha nem is érsz rá annyit, azért nézz be néha!!! Remélem minden rendben lesz azért a későbbiekben!!! Drukkolok!

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Kinga, jelentkeztem! kérek majd ebocsátást én is :-)
Ide már nem írok, majd ha oda lesz 'jogom', akkor majd mesélek ott.

Csilla, dehogy fejeltetünk el! Gyere át Te is az anyatanyára, s ha írogatni nem is tudsz gyakran,azért néha-néha jelentkezz be!

S mi a baja picivel? Te jobban vagy? Köhögés elmúlt? S ezek szerint sikerült munkát találni. Örülök!

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Dia, írtam privit!

Kinga

Kép

Kép
kinga82
 
 


Kinga,
Én is neked, meg Bettinek is :-)

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Lányok!

Ha valaki szeretne csatlakozni, írjon privit Kingának vagy nekem! Küldünk meghívót vagy regeljen az illető és jelentkezzen, beengedjük... Ha nem sikerül elsőre, akkor is megoldjuk, nem feladni ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Csilla, pont néztem kik nem jöttek még át Anyatanyára, és nekem is eszembe jutottál! Azért léptem be, hogy megnézzem ide írtál-e:)
Még ha nem is jössz sűrűn, időnként ha írsz pár sort mi van veletek, annak örülünk! Pedig érdekelne hogy sikerült végül munkát találni, meg mit csinálsz most...Na és nagyon remélem hogy minden teljesen rendben lesz a picúrral! Vigyázz magatokra!
Sz.

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Daligra, ha megengeded, akkor készítünk neked egy reget. Mindenki vár tanyán téged! Írtam erről egy mailt a privát címedre is, amit megadtál.

K.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Smaragd, én meg neked írtam privit! Ha lesz időd olvasd el. küldj egy mélt és akkor megy a meghívó! Vagy csinálunk neked is egy reget és akkor be tudsz jönni.
Le ne lépj ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Pont azért költözött el a csapat, mert elegünk van ebből a sok reklámból... :?

Kép

Kép
bettica
 
 


Kedves Bettica!

Töröltem az utóbbi spameket - ha tapasztaltok még hasonlót, küldjetek nekem levelet ide: szerkeszto@babanet.hu felhasználónévvel.

Köszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Köszönöm, Dia!

Kép

Kép
bettica
 
 


Köszi.
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, 2gyermekem kinőtt ruháit szeretném eladni. Leginkább kislány ruháim vannak mivel mi októberben születtünk ezért aktuális lehet, de kisfiús ruhám is van még amit tartogattam hátha jó lesz. Van még kismama ruha , babakellékek, kispaparuha szülőszobára.
Szánj rám 1percet érdemes ha érdekel vagy már tudod ki lakik odabent. :)

Nagyon sok ruhánk volt ezért nagyon szép állapotúak, márkásak (NEXT, C&A H&M CHEROKEE) vigyáztam rájuk nagyon.
Több ruha vásárlása esetén ajándékot adok vagy engedek az árból, képeket itt megtekinthetitek árak a képek alatt. A napokban lesz még friss feltöltés érdemes benézni, ha foglalni szeretnél valamit a kép alatt megteheted majd írj emailt is.

https://picasaweb.google.com/1078773812 ... ladoRuhak#
https://picasaweb.google.com/1078773812 ... RuhakFius#
https://picasaweb.google.com/1078773812 ... akellekek#
https://picasaweb.google.com/1078773812 ... 835/Cipok#

Érdeklődni emailban vmiraeszter@gmail.com

Személyes átvétel Budapesten vagy szívesen postázom is!!!

Köszönöm ha benézel további szép babavárást nektek!!!!!

Melinda és a két kisördögöm Áron és Mira

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Én itt vagyok... még valaki?

hofeherke
 
 


Sziasztok lányok!
Komolyan mondom kínomban már nem tudok mit csinálni, ügy hiányoztok. Lassan már egy hete hogy nem tracsiztunk. Gondolom mindenki szenvedett is emiatt.
Kinga hú hát igen lassan itt az idôtök, de ha jó kislány megvárja Bendi évnyitóját. És mióta jósolgatsz? Nyákdugó? Bár annak nem feltétlenül kell elmennie mielött szülsz.
Mara és ti hogy vagytok? Te nem jósolgatsz? Minden oké?
Bettica remélm veletek is minden okés.
Szilvi végül hazamehettetek szerdán? Nagyon drukkoltunk nektek.
Lányok többiekke mizu? Csak a ti számaitokat tudtam. Megszült még valaki azóta?

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Sziasztok!

Hát, újra itt. Nem szívesen maradnék fórum nélkül így a végére.

Pötyi nem viselkedik túl jól: péntek óta minden este erős jóslóim vannak, a tegnap volt a legrosszabb, már szerveztem, hogy hogyan megyek be a kórházba, amikor leállt a dolog újra. Ez ugyan nem gond, csak éppen nem tudok aludni, egyre hullább vagyok, meg félek, hogy baja lesz ettől a sok, eredménytelen összehúzódástól. Nyákdugót már elhagytam amúgy, nem emlékszem, hogy írtam-e. Most meg kb mindentől keményedik a hasam. Elég fárasztó így most.

Du megyek nst-re, megkérdezem a dokit, mi legyen.

Karnevál nagyon jó volt, jól elfáradtam, de nagyon élveztük.

Hogy vagytok ekkora szünet után?

K.

Kép

Kép
kinga82
 
 


No akkor újra itt, ha már az AT nem nagyon akar menni :(

Mi még egyben ;)

A múlt héten szült kismamák pedig már otthon elvileg... Reméljük, mindenkinél minden rendben :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Andi: Én csak azokról tudok, akikkel face-en is kapcsolatom van. De Anitán kívül semmi történésről nem tudok.

ELVONÁSI TÜNETEIM VOLTAK!!!! Nem is jöttem netre tegnap egész nap.

hofeherke
 
 


Én is vagyok! :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Nekem csak alul szurkált a hét végén, de az nagyon. Meg Bence annyit mozgott, hogy tuti nem nagykönyvi eset, mert elvileg már ehhez nem kellene elég helyének lennie. Jóslóm nem volt. De szerintem ez a szurkálás, meg nyílalás
szerintem tovább tágított...

hofeherke
 
 


Andi: Te hogy vagy?

hofeherke
 
 


Én is fájogatok. Mondogatom Katának, hogy vagy most ragadja meg az alkalmat vagy várjon hétvégéig :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Hát igen jól kitólt velünk ez a tanya. De nem baj van nekünk másik . :lol:
Kinga háát akkor szerintem egy-két nap de az is lehet, hogy nem engednek már haza. Szerintem készülj úgy. Legyen a cuccod nálad. Ez a pötyi , hát igen mindig van valki aki az ember számításait kereszülhúzza. :lol:
Mara hú akkor ez nagy szám nálad,hogy egész nap ne voltál neten.
Bettica én is már kezdtem befordúlni. Meg egy kicsit morcos lenni. Szerintem valami nem volt jó a költöztetés miatt a tanyán.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Kinga, a nyákdugó távozása után még 2 hét is simán lehet a szülésig :) De már én is csekkolom, mikor látom meg. Bár a múltkori akció után nálam lehet már nincs is nyákdugó :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


Andi: ááááá, ha a párom itthon van, akkor egyébként is kevesebbet jövök :) Tegnap elvitt bevásárolni, aztán a nap nagyrészt azzal telt, hogy összehasogatta az összes tüzifát, én meg szép rakást raktam belőle. Este már azon agyaltunk, hova rakjuk még, mert már alig fért. Délbe meg együtt főztünk. Szeretem az ilyen napokat. És bár azért elfáradok, de mégis úgy érzem, ha mozgok jobb, mert akkor a hátam kevésbé fáj napközben. Mondjuk éjjel azért bepótolja... :)

Ha görcsöl a lábam vehetek be még magnéziumot? Vagy már csak a kalciumra hagyatkozhatok?

hofeherke
 
 


Mara én úgy ahogy. A múlt pénteken voltam ellenôrzésen. Végre kaptam egy normális dokit férfit, ami nagy csoda itt. Adtak kórházi harisnyát lábamra mert elszörnyedt,hogy milyen csúnya és azt monda rá hog trombózisgyanús. A hegem miatt meg elküldött fizioterápiára. Komolyan mondom , hogy eléggé félek a szüléstôl ezek után.
Öcsi nálam is úg kinyomkodja magát hogy majdhogynem kivehetô a kis lába. Olyan cuki csak már nem kényelmes mert nem elég tág a bôröm és ilyenkor ikor nyújtózkodik eléggé nyújtja is.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


szijjasztok!!!!

hát nagyon hináyoztatok lányok, én sokszor benéztem ide is, de senki nem irt.. nekem meg csak Betti volt kontaktom facen, de asszem ezen surgosen változtatni fogok, dehát a fene gondolta, h ilyen megtorténhet, h egy forum ne mukodjon 4 napja..
csillanya
Abaújszolnok
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: