Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Panndi
Írtam privit :)

Klarissza
Írj majd feltétlenül, hogy mi lett a röntgen eredménye! Tényleg fura, hogy az is baj, ha túl sokat gyarapszik Vili :( Remélem már tényleg csak néhány nap és végre együtt lehettek!

Ana
Azért ha megtalálom az újságot, akkor elhozom! A dokiddal beszéltél már amúgy erről a faros szülés témáról?
Igen, felmondom az albérletet, mert abban biztos vagyok, hogy ide nem szeretném hazahozni Johannát. Másrészt muszáj ezt meglépnem, mert így is ki kell várni az egy hónapot, ami akkor július elseje lenne, tehát tényleg a finisben fog lejárni. Nagyon bízom benne, hogy ennyi idő alatt mégiscsak lesz valami! Ha nem, akkor persze van vészforgatókönyvem: Mamához be tudunk költözni egy időre, igaz, szűkös lesz a hely, de ez tényleg csak B terv és átmeneti dologról lenne szó.

Linacska
A III. kerület több részből áll (Békásmegyer, Csillaghegy, Aquincum stb.), ahol most lakunk, az a régi, belső-óbudai rész. A barátnőd biztosan tudni fogja, ha társasház kezelő.
Ha Neked nem gond, akkor örülnék, ha megkérdeznéd. A paramétereket nagyjából megírtam a Brunhildnek címzett hozzászólásomban, de ha gondolod, akkor megadom szívesen az e-mail címemet is. És köszönöm szépen a lehetőséget :)


Lányok, én úgyis a sor végén kullogok és napközben folyton gépközelben vagyok, szóval megírom szívesen bárkinek a mobilszámom, hogy tudjon szólni, ha beindul a szülés :) Persze önös érdek is vezet, szívesen lennék én a hírnök :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Én megkérdeztem ezt a gélt a dokimtól, azt mondta mindent lehet használni, de nincs egyenes arányosságban az árával :-( viszont ha nem próbáljátok, nem is igazolódhat az ellenkezője.

Addisz: könyörgöm be ne linkeld a játékot.

Brunhild: mindjárt alvás, kitartást :-)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Kukk:)

Hoztam friss pocifotót:

Kép

Tényleg nemsokára elkezdődik a bébibumm, tök izgi:)

Klarissza, sok drukk Vilinek!!!! +++


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

 
 

A Dianatalt én is néztem, jó kis ára van... én inkább maradok a kis olajaimnál, homeos bogyóimnál, és málnalevélteámnál :)


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Addisz: közvetítőkkel nem beszéltél? A díjukat úgyis a főbérlő fizeti, de a rendszerbe kerülés előtt a tuti lakásokat meg tudnák Neked mutatni. :) A belső Óbuda mettől meddig tart?

én szívesen írok Neked sms-t! :) bár köztünk nincs túl sok idő.

betegeknek jobbulást!

Jjucuss: kalappal!

lucababa: Neked még jó tanulást!

Klarissza: köszi a híreket, biztos igaza lesz a doktornőnek! :) és hamarosan beköltözhetsz! :)

Ana: kíváncsi vagyok, lesz-e babybumm! :) ki-kivel szül egy napon, stb. :)

Panndi: szerdáig már csak kettőt kell aludni! :)

Gil:? drukkolunk! aggódunk!

nekem ma paprikás krumplit KELL ennem! :) már rotyog a gázon! :)

hopihe79
Budapest
 
 


csöppke: nagyot nőtt a pocid! :) tök jó a ruhád, hol vetted? :)

hopihe79
Budapest
 
 


Netty, már ágyban vannak! :lol:

Csöppke: végre látom rajtad a terhességet :lol:

Linacska, majd egy friss táblázat? :oops: Köszi!
20140901114303
 
 


elbabaneteztem az időt! :) jelentem paprikáskrumplipüré lett virslivel. :)

hopihe79
Budapest
 
 


hópihe,
ne is mondd a paprikáskrumplit. Én nem igazán szeretem, erre pénteken az ovibuliban az volt, aztán szombaton mi is olyat bográcsoztunk, és persze még vasárnapra is maradt....vasárnap inkább már sütöttem melegszenyót ebédre. Viszont ma apunál oldalas volt, na az fini.

Ki kivel szül???? Remélem én Gillel, és addig bent maradhat Dominik. És szobatársak leszünk. Ezt eldöntöttük és kész :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hopihe: Most jutott eszedbe??? :lol: (mármint a kaja)
Ruhaügyileg akartam neked Csöppkét ajánlani :wink: , mert ő szokott szűk ruhákat hordani a képeken, biztos tud neked segíteni :D csak mint sok minden, kiment a fejemből, mire le akartam írni :oops:
20140901114303
 
 


linácska: az biztos, hogy egyik sem ilyen lett! :lol: vmi új nevet kéne rá kitalálni :) a melegszendvicset is szeretem, mostanában a sajtos sonkás kukoricáson kívül a glóbusos mexikói a favorit :)

brunhild: aranyos vagy, hogy gondoltál rám! :)

hopihe79
Budapest
 
 


Hopihe: Jó étvágyat! :lol:

Én szomorú vagyok, mert a Bajcsyban senki sem akar szülni -mármint közületek..akik pedig ott fognak szülni, úgy tünik, hogy nem babaneteznek :roll:
Én mindenesetre július 15-17-re tippelek, mármint hogy akkor fogok szülni..kíváncsi vagyok :)
20140901114303
 
 


Jucus a két gyerekem éves termését neked a holnapi vizsgádhoz!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Pihe
De, több közvetítőnek is megvannak az adatok, hogy milyen lakást keresünk, eddig egy sem hívott... Ma reggel csúsztunk le egy jó kis lakásról, de ez az ingatlanos is feírt mindent, azt mondta, majd jelentkezik.
Imádom a paprikás krumplit, jó, hogy írtad, még időben meg tudtam rendelni Mamámtól holnap délutánra ;)

Csöppke
Micsoda pociiii! És tényleg nagyon csinos a ruhád!

Jucus
Nagy kalappal holnapra!

Én Noémivel szülök egy kórházban, bár elvileg két hét különbséggel, de ki tudja, ha ő túlhordja, nekem pedig előbb indul be a dolog, akkor még találkozhatunk is :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Lassan sikerült elolvasnom,amiket irtatok!

Klarissza, nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Nehez lehet a bizonytalansag, de most mar biztos gyorsan gyogyulgast!

Juccus, sok sok szerencset holnapra!!!

Hopihe, köszönöm, hogy meghagytad :) Ugy örülünk a kocsinak!
Ana, Peg Perego Caravel. Mozessel es sporttal, plusz ket labzsak. Vajszinü es kek. Azota a Gracot is sikerült megnyerni. Neked sok szerencset meg a keresgeleshez. En csinaltam excelt, napokat szenvedtem vele, de vegül nem hasznaltam :wink:

Fairtayle, olyan szep a Roza nev :) Komoly, de jo kis beceneveket lehet hozza talalni!

Brunhild, ertem en, hogy szomoru vagy, mert nem lesz ismerös, de en lehet, hogy egyaltalan nem fogom erteni a szobatrsaimat, ami talan meg rosszabb :(

Ma voltunk valami megbeszelesen a korhazban, ami kötelezö es lattuk a pici 1-2 napos babakat. Egyreszt, hihetetlen, milyen picik; masreszt hogy fernek el ott benn, es hogy fognak kijönni????

Addisz, nagyon nehez lehet a lakaskerdes :( Anyukamek igy voltak a masodik hugomnal. Biztos minden renden lesz!!!!

A mi picink hiaba volt fejvegü, de en is mindig azon aggodok, hogy nehogy visszaforduljon! Azzal nyugtatom magam, hogy a babak 97%-a (ha kevesebb, javitsatok ki, de valahol ezt olvastam) fejvegü. MIert pont a mienk ne lenne az?

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Rókakoma: így van, fő a pozitív hozzáállás. Fejvégű és kész.

Jucus: megy a drukk, hajrá.

Ma hajnal fél kettőig vergődtem. MÁr annyira fáradt vagyok, h a szemem nem bírom nappal nyitva tartani, most meg jön a festő mindjárt, és nem tudok lefeküdni. Annyira utálom ezt. Ezerszer megyek pisilni, nem áll le az agyam, ha el is alszom, fél óra és felébredek.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


brunhild írta:
Csöppke: végre látom rajtad a terhességet :lol:


Miért, eddig nem láttad? :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


hópihe, ez c und a-s ruha, tavaly nyár végén vettem hogy majd idén nyáron milyen jó lesz... akkor még nem tudtam hogy pocakot növesztek :lol: De azért jól jön, mert kevés ruhám jön rám... a felsőkkel nincs baj, max feszül, de gatyában/szoknyában meg vagyok lőve... ami így 32 fokban nem a legkellemesebb.. :roll: Úgyhogy befogok mindent, amit tudok. :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jucus, hatalmas drukk mára!!!!
+++++++++++++++


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke, hát eddig volt egy kis púp a hasad helyén :lol: , most végre kerekedsz :wink:

Jjucuss: szorírunk és várjuk a JÓ híreket! :wink: :lol:

Netty: én az éjjel vizsgáztam és szültem (álmomban) :roll: ...
20140901114303
 
 


Jó reggelt.

Addisz, rendben, köszi előre is! Faros szülésről nem beszéltem még az orvossal, egyelőre nem is került szóba, meg azért én még mindig reménykedem, hogy a következő találkánkra már okafogyott lesz a téma. :)
Ja, úgy oké az albérlet felmondása, ha van B terv. Nagyon drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön találni valamit, ahová Johannát is szívesen vinnétek haza!!

Ja, és szívesen veszem a mobilszámod, hogy tudjak értesítést küldeni, ha bármi van. Köszi! :)

Csöppke, micsoda görögdinnyét nevelgetsz! :) Rucid nekem is tetszik! :) Szüléshez milyen olajakat tervezel használni?

Gil?

Netty :(

Hú, Brunhild :shock: Szegény! :)

anabique
Budapest
 
 


Anabique: nem volt olyan vészes :wink: De a suli-vizsga része sokkal kellemetlenebb élmény volt mint a babázás :lol:

Rokakoma: ha a suliban boldogulsz, biztos megérted majd az orvost és a szobatársaidat is :wink: Bár tudom, hogy az iskolákban és hivatalokban sokkal szebben beszélnek, mint az utcán, de gondolom már megszokta a füled :) Én bár anyanyelvi szinten beszélek németül, amikor kimegyünk Ausztriába vagy Németországba, kell egy kis idő, amig a fülem hozzászokik és megértem az embereket :roll: Mekiben például férjem szokott rendelni angolul :oops: , mérgelődik is miatta, hogy a "német" felesége nem képes kitátani a száját :oops:
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Netty: szegénykém! én úgy alszom, mint a bunda! remélem, még a szülésig így marad. mondjuk sokat segít a kismamatornán tanult relaxáció is! :)

Rokakoma: milyen a kórház? hány ágyas szobák vannak! a babakocsis excell táblád publikus? :lol:

Csöppke: köszi :) a nagy meleg berobbanásával én is gondban vagyok, ruhák nem jönnek rám, ami igen, abból meg kilátszik a hátam. Nekem az pattogott ki. Mondjuk, jobb, mintha az arcomon lenne.

Ana: Csöppke blogjában leírja az olajokat :)

hopihe79
Budapest
 
 


Brunhild: ha a vizsga rosszabb, mint a szülés, az megnyugtató! :lol:

hopihe79
Budapest
 
 


anabique írta:
Csöppke, micsoda görögdinnyét nevelgetsz! :) Rucid nekem is tetszik! :) Szüléshez milyen olajakat tervezel használni?


Szülés előtti 4-5 hétben itthon búzacsíraolaj+muskotályzsálya+ rózsafaolaj keveréke, ez a gátmasszáshoz. A kórházba pedig muskotályzsályát viszek be, az meleg borogatással a derékra nagyon jó.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Hello!!!!!!!!!!!!!!

Képzeljétek tökéletes a tüdőnk!!!!!!!!! Most valószínűleg egy steril (így mondták nem értek hozzá) fertőzése van attól, hogy sokat dugdosták le neki a nyákszívó csövet és sérült a légcsöve, de mint mondták ez már nem komoly erre adnak egy kis antibiotikumot és minden rendben lesz. Már 1940 gr. Ma ismét lefotózom, hogy láthassátok!

Nekem is simán jöhetnek az sms-ek ha valaki megszül:
06-70/ 385-58-16 :lol: :!:

Olyan szépek ezek a pocik én is lefotózzam az enyémet :?: Nem is meséltem, hogy a kórházi koszttól végül én egy kilót sem szedtem fel az eredeti súlyomhoz képest és a császárral annyit adtam le, mint a fiaimmal 40 hét után 4,5 kg :shock:

Tényleg azt meséltem már, hogy apuka megkérte a kezem
:?: Nagyon romantikusan adta elő annyira megható volt rögtön aznap mikor hazajöttem a kórházból. Úgy tervezzük ha Vilikém végre kijöhet akkor azt megünnepelve össze is házasodunk és a keresztelőt is megtartjuk.

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


Jucus: Írj. ha tudsz már valamit. Kalappal mára!!!!
Csöppke: Szép nagy pocak. Csoda, hogy nem esel el. :lol: Hozzád képest olyan hatalmasnak tűnik. :)
Képeket kaptam este, szóval rakok fel párat. A stúdiós fotózás csak csütörtökön lesz, ezért mind szabadtéri. Miért van az, hogy nekem nem tetszik az arcom egyiken se??? :D
Na mindegy, a párom meg a pocakom szép. :) Kép


Kép

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Klarissza: Milyen aranyos a párod! :) És nagyon jó ötletnek tartom, hogy a keresztelővel egybekötve házasodjatok. Gratulálok!!!!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Klarissza, ez CSODÁLATOS!!! És várjuk a képet! :D Nem tudtam, hogy nem vagytok összeházasodva, ez tényleg nagyon szép gesztus a párodtól! És igen, nyugodtan tehetsz fel magadról is fotót, szeretnénk látni! :lol:

Fairytale, nagyon szépek a képek, és te is! A fejed is! :lol: Mi nők sosem vagyunk megelégedve magunkkal, de hidd el, jók a képek! :)

Én is előbányásztam a régi terhes ruháimat, és nagy meglepetésemre, van, amibe nem férek bele! :shock: Pedig most csak 78 kg vagyok, de Nimródnál a végén már 85 körül voltam, ha jól emlékszem..Ennyit változna az ember 3-4 év alatt? Hátba-mellbe szűk némelyik, pedig a mellem biztos nem nőtt meg-sajnos, ezek szerint a hátam szélesedett, na meg a hasamra is alig jönnek rá a ruhák--mondjuk azt én is látom, hogy most nagyobb, de akkor is... ennyire? :roll:
Habár ha jobban belegondolok :oops: , ezeket a ruhákat Etelénél hordtam (ő szeptemberi), a "többiek" téli babák, úgyhogy nem is hordhattam csak a terhességek elején ... így már érthetőbb a dolog :oops: :lol:
20140901114303
 
 


Klarissza: de jó!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Vilike milyen ügyes nagyfiú, és mlyen gyorsan gyarapodik! és akkor be is fekhetsz a kórházba? Párod nagyon aranyos! :)

Fairytale: :) szerintem a második képen nagyon jó az arcod is :)

hopihe79
Budapest
 
 


Brunhild: nem mindegy :)
kaptam egy csomó babaruhát barátnőmtől, csak az a baj, hogy a kislánya decemberi, így remek kabátok vannak, amiket ráadhatok Hangára nyáron, és remek napozók decemberre :)
azért sok van ám, ami tökéletes :)

hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nagyjából sikerült visszaolvasni:

Klarissza, nagyon drukkolok! Akkor reális, hogy már hét végén együtt legyetek?

fairytale20, nekem nagyon tetszenek a képek.
Aranyosak vagytok.

(ha valaki szeretne pocakfotózást, még mindig ajánlom a férjemet: www.zoomstudio.hu)
Mi is most fogunk fotózni, majd én is rakok fel képeket, bár mi beltéri családi sorozatot tervezünk.

Farosság: nekem azt mondták, hogy az első farost nem engedik Hüvelyi szülés után igen. Sőt, az előző fórumban volt egy mami, 3. szülés úgy nézett ki faros lesz. A dokija mindenképp sima szülést akart, ő inkább császárt, aztán a végén visszafordul a kisfiú, és sima szülés lett.
Én múltkor egy csomó megfordító dolgot próbáltam: méhlazító homeos cucc, jóga, négykézláb mászkálás - de semmi sem jött be. Én a külső fordításról azt hallottam, hogy az veszélyesebb, mint a császár.

Addisz, bár jó lenne egyszerre szülni, én inkább korábban szeretnék. Nekem a császár miatt nem adnak túl sok időt ráhúzni, az indítástól pedig félek, mert akkor nagyobb eséllyel lesz megint császár.
Szóval én 07.07-et néztem ki magamnak. :D

Emma is nagyon sokat mocorog.
Én már csak ezen a héten dolgozom, és végre elkezdhetek igazán rá készülni!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Klarissza: de jó hírek. ezt nevezem. Gratulálok. És mindent egyszerre letudni, a legjobb. Igazi nagy ünneplés lesz. Képeket nagyon várjuk.

Brunhild: és láttad Brunit álmodban? Milyen volt?
Pocakos képet dobhatnál.

Addisz: merre jársz?

Ma én is csinálok pocakos fotót, meg előkeresek Zétivel is ennyi idős képet, kíváncsi leszek.

Fairy: szépek vagytok. Hidd el, tényleg csini vagy.

Szerintem terhesen a nők zöme elégedetlen a testével, legalábbis én az vagyok. Hiába mondogatja mindenki, h csinos vagy, meg nem is híztál, szép az arcod stb, én ezeket kötelező bájolgásnak veszem magammal szemben. Momentán egy két lábon járó mellhez hasonlítanám magam. De azt azért látom, h Zétivel rosszabb volt a helyzet, és ez vigasztal :?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Klarissza, de jo hirek!!!!! :)
Gratulalok az esküvöhöz is :)

Brunhild, hat igen ... Becsben meg csak csak elboldogulok, de Niederösterreichban elöfordul, hogy semmit nem ertek es akkor meg hozzajön az, hogy van egy csomo külföldi, aki mindig különbözö akcentussal beszel ...

Hopihe. Publikus lehet, ha valakinek kell, elküldöm :) Van ket tablazat 4-5 kocsival, plusz egy doc, hogy nekem mi a fontos ... unatkoztam, meg nem kezdödött el az egyetem, amikor irtam :)
Azt hiszem 2-3 agyasak a szobak, de meg megyünk szülöszoba es korhaz nezöbe valamikor, majd akkor kideritem :) Különben nagyon jo hangulatu a korhaz, mindenki kedves volt es az egesz nagyon baratsagos :) nem ugy, mint a fökorhaz, ahol voltamlegutobb latogatni. Ott kicsit futoszalag erzesem volt.

Ruhaknal most arra jöttem ra, hogy a rövidke nyari ruhaimat milyen jol tudom hasznalni polonak. Mivel valamennyit felfog a hasam nem nez ki hülyen :)

Fairytale, nagyon szepek a kepek :)

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Netty: nem láttam, nem szoktam arcot látni ilyenkor... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.05.30 20:30-kor.
20140901114303
 
 


rokakoma: 31 hetesen valamennyit???? :) rakhatnál fel pocakfotót!

Noémi: a 07.07 jó dátum :) én is nézegettem, mikor "kéne" szülni :lol:

Netty: úgy megyek, mint egy pingvin, a lábaim olyan vastagok, mint egy elefántnak, és akkora púpom van, mint a tevének, ha bő ruhát veszek fel, akkor meg úgy nézek ki, mint egy tehén. Tesómék családostól jönnek fel állatokat nézni, először azt hittem, ez valami burkolt célzás, de kiderült, hogy Állatkertbe mennek! :D

lehet, eltotyogok (szó szerint) megnézni ezt a ruhát, a képek közül a 3. tetszik, a vajszínű alappal:
http://www.alkalmikismamaruha.hu/hu/foo ... ismamaruha

hopihe79
Budapest
 
 


Brunhild: jól megnőtt! vagy csak a bő ruha miatt? :lol:

Netty: várjuk az összehasonlító képeket!

Csajok, akik dolgoztok, meddig akartok még?

hopihe79
Budapest
 
 


szegény Jjucuss vajon mikor végez már!

hopihe79
Budapest
 
 


Hopihe Kép állatokat nézni :lol:

Leírásodban magamra ismertem :lol: meg is nőtt, de ebben a ruhában még nagyobbnak néz ki (és ezen a képen nem is látszik annyira! mert nem sikerült rendesen fotózni...) Mondjuk a tehén nem jó hasonlat számomra, én inkább a vizilóra hasonlítok a Madagaszkárból például :lol: :lol: :lol:
Valamelyik este kérdezte középső fiam: Miért ilyen nagy a feneked :?: :D
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Netty
Vagyok, csak a szokásos délelőtti pörgés mellett még rutinszerűen átnéztem a hirdetős oldalaimat :)
Szerintem ma este igyál meg egy pohár finom vörösbort, attól majd könnyebben elalszol és Leo is javasolta izomlazítónak :)
Két lábon járó mell...:D:D:D

Klarissza
Micsoda jó hírek!!!! Nagyon romantikus lesz a keresztelővel egybekötött esküvő, mind a négy gyerkőc veletek ünnepelhet majd végre.
És várjuk nagyon a friss képet Viliről!

Fairytale
Szerintem is klasszak a képek, természetesek, diszkrétek, ez nekem jobban bejön, mint a nagyon művi, beállított fotózás. Kíváncsi vagyok majd a műtermi felvételekre.

Noémi
Akkor drukkolok, hogy összejöjjön július 7-e :) Én olyan korán nem szeretnék még babázni, megelégszem egy napra pontos szüléssel :D

Pihe
Engedelmeddel ellopnám a fenti felsorolásodat az alakodról, annyira jól, tömören és velősen összefoglaltad, amilyennek látom magam, hogy muszáj plagizálnom :D :D :D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


A ruha jól néz ki, de az ára ijesztő :shock:
20140901114303
 
 


Ja, férjem tegnap este elkezdett röhögni rajtam..kérdeztem, mi olyan vicces? Azt ondta, mostanában olyan stabilan állok meg, mint egy szumós :lol: Már nem csak stabilan ülök, hanem stabilan is állok :lol:
Arról van szó, hogy olyan széles terpeszben állok meg, főleg ha le akarok hajolni, mintha birkózni készülnék :lol:
20140901114303
 
 


:)
Addisz: nyugodtan! :) de még vannak szabad állatok pl. a Madagaszkárból is! :)

Kép

hopihe79
Budapest
 
 


Brunhild: tudod, még mindig esküvőre keresek :) B verziónak jó lesz, de hátha találok még jobbat még olcsóbban :)

szumós :lol:
én csak azt kaptam meg: valami fura mozgást látok, oldalra nézek, és ott jött egy pingvin. Utána hiába bizonygatta, hogy csak viccelt :)

hopihe79
Budapest
 
 


Janicsák Veca énekel, Piramisnak a Ha volna két életem című számát, első három sor:
"Melletted minden reggel
Vidáman ébredek fel,
S könnyűnek érzem mindenem."
:lol:
látszik, hogy nincs kedvem dolgozni?

hopihe79
Budapest
 
 


Pihe
Ennél egyértelműbb nem is lehetne a mai munkaundorod, de légyszi' ne hagyd abba, hihetetlen jól szórakozom én is... persze munka közben... helyett? :D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


:) sajna jönnek vissza a többiek, biztos Ők vitték el a munkakedvemet 8)

hopihe79
Budapest
 
 


Pihe: Ez tipikus. Én is kaptam egy csomó ruhát olyanoktól akiknek a kislányai télen születtek. :D Van egy csomó meleg kis zoknink. :) De legalább a törölköző télen nyáron kell. :) Abból is olyan édes mintásakat kaptam.
meló: Én még megyek elvileg juni 15ig. Utána már nem szeretnék.
A ruha tényleg nem rossz, de az ára húzós. Mondjuk csak nem mehetsz ruha nélkül egy esküvőre.

Na a babaruhák megszáradtak, így lefotóztam őket
Na ezeket vettem most: (meg még kettő sima fehéret)
Kép

Kép

Ez a keresztelőse:
Kép

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Fairy: ez a keresztelős tüneményes.

Pihe: gyönyörű ez a ruha.
A bő ruhákban én is szörnyen festek, de az is gáz, ha a melltartó háta bevág a hátamba, és ezt egy simulós ruha meg is mutatja....

A múltkor panaszkodtam Zéti előtt apának, h olyan debella vagyok, ZÉti meg azóta ezt mondogatja, mert nem hallotta még ezt a szót, és nagyon viccesnek találta. Ha meg akar nevettetni, odaáll elém, és mondogatja, és közben hatalmasakat röhög. Azóta apánk tovább bővítette Zéti szókincsét, így a dromedár is felhangzik a debellával felváltva.

Brunhild: wau, nő ám az a pocak.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Én július 1-ig szeretnék dolgozni. Egyelőre úgy tűnik, bírni fogom, otthon két nap pihi után begolyóznék. Persze ha megtaláljuk az ideális lakást, akkor biztos más lenne, ott azért tennék-vennék ezerrel.
Szerencsére a főnököm nagyon rugalmas és rendes, azt mondta, hogy addig maradok, amíg jól érzem magam :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: