Új privát üzeneted érkezett!

Zsu!
szerintem nyugodtan kihagyhatjuk a táblából azokat, akik nem jelentkeznek ezer éve...Kutyafüle aktív tag a májusiaknál..gondolom inkább ott szeretne lenni..
Ha meg valaki mégis jelentkezik, majd betesszük .. :?

És szerintem Beára gondoltál, mert Bogi már megszült ha jól emlékszem... :wink:

Kép


Kép
tasin
 
 


Hello lányok még én is itt.
Gesztenye! gondolok rád és szorítok!!!
Zsu én bizti megvárlak, mi még simán szülhetünk együtt. Ne keseregj! :D

Kép
Kép
gaba_30
 
 


Sziasztok!

Olyan rossz, hogy nincs időm jönni, pedig annyira kíváncsi vagyok, hogy mik történnek veletek. Sajnos begyulladt a mellem és elég magas lázam volt, antibiotikumot kell szednem. A tejem is kevesebb lett, remélem most már lassan helyre jövök.
Tudnátok mondani olyan szoptatós teát vagy valami készítményt, amitől több lesz a tej, de nem okoz hasfájást a babának?

Kép

Kép
sildi83
 
 

 
 

Jaj, persze igen, Beára gondoltam! :oops:

Kikocska, kitartást a mai naphoz, majd meséld el, h milyen volt!!! Olyan édes, pici csomagocskád van!!! :wink:

Padrit és Kutyafülét töröltem, Ticivel még várok, hátha…., így most pont 30an vagyunk.
Hátravan még 7 lány és 3 fiú, persze kisszilváról meg encikéről se tudunk semmit.... :roll:

encike 2 2009.04.16
kisszilva 2009.04.16
gesztenye74 2009.04.20
icamica 2009.04.24
Tasin 2009.04.26
Tici 2009.04.26
svs 2009.04.27
dharma 2009.04.28
gaba_30 2009.04.28
bogyó_beo 2009.04.29

Ica, merre vagy ma reggel??

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!
Tegnap esti NST: szép aktív babamozgás, fájás alig, persze ilyenkor nem keményedik, bezzeg, amikor leszálltam az ágyról :P
Vérnyomás 130/80 :D vizeletben pici fehérje, de nem számottevő, nem foglalkoztak vele, miután mondtam, hogy barnázok. Méhszáj 2110, még mindig tart!

Mostantól már 2 naponta megyünk vizsgálatokra, de úgy tűnik, a baba jól érzi magát bent. Amíg ilyen szép a görbe, addig 1 hét ráhúzás a terv, utána befektetnek és meglátjuk. Persze meg is indulhat bármikor, de én már nem nagyon remélek :)
A doki vizsgálata után viszont még ma is véreztem, tehát elég rendesen fel van már puhulva a méhszáj, a fájások is szaporodnak, nem aggódom, majd jön, ha elérkezett az ideje.
Azért remélem, nem én leszek a sereghajtó :shock:

Ma nemtom milyen front van, de fejfájásra keltem, migrénnek tűnik, mert semmi nem használt, de kellett vennem egy Algopyrint, ettől meg sztem egy órán belül aludni fogok. Jah, és persze még mindig megy a hasam :roll:

icamica
 
 


Sziasztok!

Gyorsan jelentkezem mielőtt kitöröltök a táblából. :wink:
Asszem az összes víz ami feljött a kézfejemben tartózkodik, ezért nem nagyon tudok írni (fájnak az ujjaim, meg olyan "fáradtak"). De folyamatosan olvasok!

Akartam már írni, csak gondoltam megvárom amíg konkrétummal tudok jelentkezni. Úgy néz ki, hogy pénteken lesz a programozott császárom, de majd holnap megyek dokihoz és akkor már biztosabbat tudok.

Zsu, csak hogy ne érezd magad egyedül a véleményeddel. Én a szülésről gondolkozok másképp. Itt majdnem mindenki előbb akar(t) szülni. És nem nagyon értem, hogy ez miért van. Én úgy gondolom, hogy akkor jó az a babának is, ha addig van bent, amíg bent kell lennie. És nagyon idegesít amikor az ismerőseim kérdezgetik, hogy miért nem szültem még meg. Erre én, mert még nincs itt az ideje. Erre ők, dehogy ennyi idősen már semmi baja nem lenne a babának. :evil: Túlhordani persze nem szeretném (meg a császár miatt nem is fogom), de a jelenlegi állapot nekem semmiféle problémát nem okoz. Én megszenvedtem érte, hogy itt lehessen a pocakomba a baba, és lehet, hogy a terhesség könnyen viselésével lettem kárpótolva. :D
Úgyhogy én ott a tábla végén a legnagyobb nyugalommal figyelem az eseményeket és gyűjtöm a tapasztalatokat.
Ja, amiket leírtam az természetesen nem jelentik azt, hogy nem várom már nagyon-nagyon, hogy megláthassam és magamhoz ölelhessem a kislányomat. :!: :!: :!:

Fel a fejjel lányok, mindjárt itt az április vége, és addigra meglesznek azok a babák. Ha meg mégsem, tudjátok, hogy én minden babaszületést lelkesen olvasok (akár még májusban is, de ezt lehet, hogy nem kellene ide írnom)!

Kép
tici
 
 


Szió Lányok!

Gyorsan bejelentkezek én is, mielőtt az "Anyukás" listából törlésre kerülnék :lol: :lol: :lol: !

Először is hatalmas ováció a fiúknak! Olivér, Csanád, Andris, Koppány! Sok szeretettel köszöntelek Benneteket és Édesanyáitokat! Gratulálok Mindenkinek és sok boldogságot kívánok!

Gesztenye! Mennek a drukkok ezerrel, remélem már nincs sok hátra és mielőbb Lucázhatsz! Addig is Veled vagyok!És a jó hírrel mindig szívesen jövök :lol: :lol: ! Bár szerintem ez a megtisztelő poszt most tényleg másra marad, mert egy kicsit trehány vagyok, és hanyagollak Benneteket :oops: !

Zsu, Tasin! Teljesen Veletek vagyok! Hamar megindult a babaeső, így nem csoda, hogy már zizegtek ti is a saját Lurkóitokért! Mindjárt, mindjárt a kezetekben lesz! Elhiszem, hogy nagyon terhesek vagytok már :lol: :lol: , és mi is elvagyunk most magunknak a Babákkal. Joggal érezhetitek úgy, hogy magatokra hagytunk :oops: . Ezer bocsánat érte!!

Tici! Én spec nem kívántam, hogy előbb jöjjön Léna. De a 38. héten ő már unatkozott odabenn :lol: ... Így nem volt más választásom :lol: . Mivel nem voltak igazából előjelek, így nem is gondoltam volna. Bár tény, hogy én is nagyon terhes voltam már és igazából megkönnyebbültem, hogy kibújt. Előző nap már guggolva értem haza a sétából :shock: . Szóval sok volt, de jó is lett volna még 2 hétig pocakosnak lenni. Olyan messzinek tűnik már, sajna. Az egy másik világ volt :D ! Csak mi ketten :D .

Kép
Kép
tisa
 
 


nem szeretem azt a táblázatot, elszomorít mennyire a végén vagyok :) és amennyire szófogadó gyerekem van, tuti kivár...

ahogy látom icamica te sem idén fogsz szülni... biztos jó lesz kétnaponta menni...

kikocs: nagyon jó az a kendő, én is akarok majd, de ahhoz kell egy gyerek... :cry: köszönöm, igyekszem a pozitív oldalát nézni, legalább estére hagy aludni. Este leteszem a fejem, reggel meg felkelek, pisilni sem megyek... és reggel amikor kinyitom a szemem olyan csalódott vagyok...

lassan megyek egy nagy sétára anyával (szokásos ebéd) előtte veszek egy kis üveg tonicot, azt közben iszogatom, és hazafelé meg egy nagyot, délutánra estére. Ettől már csak nem múlik el...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Na...mégiscsak itt vannak az elbújt emberek :D Örülök,h megvagytokjólvagytok!

Kikocs nekem is egy pont ugyanilyen kendőm van és imádom a színeit. Bár én elnéztem a méretet,mert ehhez a kötéshez,ami Rajtad is van rövidet vettem,ezért varrtam belőle gyűrűs kendőt meg a kiságy oldalára pelustartót :D
Bogyó egyébként ezt a fajtát az Elefáni bababoltban lehet venni és nem is drága a többihez képest, 3000 valamennyi Ft. De én azt javaslom,h vagy egy kicsit szánj rá többet,vagy Te is gyűrűset vegyél az első időszakra,mert ez,ami Kikocson is van nagyon vastag és nyáron mire felkötöd megsülsz. Legalábbis én ilyen megfontolásból varrtam a gyűrűset.

dharma
 
 


Köszöni szépen Növérkém a jókívánságokat és a gratulációkat!!! :D

svs: Vasárnap este 9-kor kezdödtek a fájások, minden szépen alakult, (4 újjnyi tágulás) csak a kis drága nem helyezkedett a legjobban vagy nem igazán akart kiférni, ezért inkább császárral fejezték be, kb. reggel 5-6 óra fele.

Puszi mindenkinek!

U.i.: Majd még informállak titeket a hogylétükröl!

Kép
evike79
 
 


Sziasztok!

Ezen most nagyon jót mosolyogtam,hogy a fenyités hatására gyorsan majdnem mindenki elöbújt :D :D :D örülök,hogy mindenkivel oké minden,bár Padrit még én hiányolom... :(

Kikocs,köszi a képeket!!!Igy már világos,bár én is igy "hordtam" anno Botit,csak ö már nagyobb volt!Boróka,mától irány a kendö!!! :wink:
És hajrá a mai naphoz!nem irigyellek!Én már reggel elfáradtam,mire sikerült a napi teendöket megcsinálgatni,a nagynak reggelit adni,közben a kicsinek háromszor kiporszivózni az orrát...de egy másfélórás séta után sikereült feltöltödnöm!!!!TAVASZ VAN!!!!
Mindenesetre minden tiszteletem a tied!Este számolj majd be,milyen volt a nap!

Tasin,mégegyszer bocs! :lol:
A párom egyébként 26-án született,és (nemcsak szerintem) egy ritka jó ember(föleg,ha engem is elvisel :lol: )ugyhogy azt a napot csak ajánlani tudom mindenkinek!Addig meg igazán ki lehet birni.... :wink:

Na megyek krumplit pucolni,ki kell hasznáűlni,hogy mind a két lurkó alszik!

Kép
Kép
gizu
 
 


nálunk is csendes pihenő van.és mivel nem szeretném őket felkelteni itt ülök a gép előtt :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

még nem is meséltem Patrik mennyire szereti Alexot.úgy örülök neki hogy nem féltékeny.változott picit az igaz de nem a kicsin tölti ki.őt puszilgatja,simogatja.ha az utcán valakivel találkozunk és megnézi Alexot abban a pillanatban a kocsi azon oldalán terem és fél szemével a kiváncsiskodót figyeli,a másikkal meg a tesót hogy nem-e kel fel rá.anyósom tegnap felkeltette.....hát ne tudjátok meg mit kiabált vele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja anyós.......belebeszéli a gyerekbe a hasfájósságot :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Alex felvette azt hogy napközben úgy eszik alszik hogy:
eszik,pihen és nézelődik,eszik,pihen és nézelődik,eszik és utánna alszik 3-4 órát.mikor felkel akkor kezdi előről.kb 1-1,5 óra míg eszik/pihen.szerintem ez teljesen rendben van.
anyós szerint persze nem,szerinte vizes a tejem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: vagy nincs elég :twisted: :twisted: :twisted:
ja.....Alex hóóóóót teli ette magát és utánna még sugárban folyik a tejem..........
járókát még nem kaptuk vissza :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
de az utazó kiságyunk már felhozatta a balcsiról hogy azt odaadja helyette.ja abba nem gondolt bele hogy mi augusztusban mennénk a 4 hónapossal le pár napra és jólenne ha lenne ott kiságya :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
húúúúúúú de jól esett kiírni....bocs ha fárasztó vagyok anyósommal.......

gesztenye remélem már Lucázol++++

évinek pedig gratulálok.

nem is olyan vészes itthol 2 gyerekkel.......azt hottem nehezebb lessz.na nem nagyképűségből mondom,nem egyszerű csak rosszabbra számítottam.aztán lehet ez csak beetetés a gyerkőcök felől. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: majd meglátjuk....

tényleg sokan eltűntek,főleg miutánn megszültek.azért egy megvagyunk jól vagyunkot tessék néha írni.....ürgüm-bürgüm :wink:

na leált a gép,kiteregetek,az nem hangos

Kép
Kép
ettike
 
 


Nagy a csönd!!! :?: :roll: Valaki(k)nél dolog van? Vagy Nálatok is a honlappal voltak gondok?

dharma
 
 


jajajajajjajajaja

tegnap rááltam a mérlegre.......................73 kiló vagyok.ez 8 kiló plussz.nem is oylan rossz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
éééééééééés éjjel tudtam hason aludni :lol: :lol: :lol: :lol:
(pocakosok bocsi :oops: :oops: :oops: )
ééééés a farmerom amit Patrik születése utánn vettem és 4 napja éppen hogy be tudtam gombolni már kezd lecsuszkállni rólam(a hasam írtó gyorsan megy vissza)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
az élet apró örömei :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike én nagyon remélem,h nekem nem ilyen beleszólós lesz anyósom. Bár biztos lesz egy, két tanácsa,de ahogy ismerem Ő nem az a beleszólós típus. Anyum meg most kérdezte,h mi legyen,Ő mikor jöjjön segíteni? Mondtam Neki,h majd ha Dani visszamegy dolgozni,mert akkor fogok sztem pánikolni. Anyum meg egy áldott jó ember,nagyon szeretem,úgyhogy bitta nem fog zavarni :D

dharma
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az újabb anyukáknak és babáknak Kocska-Olivér, Bogi-Csanád, Gabka-András, Évike-Koppány!!! Minden szépet és jót kívánok nektek!!!!


Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán írok. Elég furi négyesben az élet. Meg kell még szoknunk. Sajna nem sok időm van. Nagyjából semmi. Most is itt van Csani az ölembe. Csani baba megfordította a nappalt az éjjellel. Így nappal Kendézek, éjjel Csanizok. Kezdek kissé zombi lenni. A szopizás sem megy rendesen, mert valahogy nem érez rá a babó. Kirágta a cicimet, így most fejem neki a tejcsit és adom üvegből. Elég fárasztó, de hát inkább, mint tápszer.
Kende meg teljesen kifordult magából. Eddig is hisztis volt, de most hát rátett még egy lapáttal. Eléggé megviselte, hogy itt van a baba, és anya figyelme nem rá irányul.

A szüléstörténetemet is leírtam, aki kíváncsi rá olvassa:
Szóval még 04.09-én csütörtökön voltam dokinál és mikor megvizsgált azt mondta, hogy bő 2 ujjnyira vagyok nyitva, és nemsoká szülünk. Induljak a kórházba, ha 10 perces rendszeres fájásaim vannak. Csütörtök délután egész végig fájt a hasam, de nem voltak erősek.
Péntek reggel (10-én) felhívott a doki, hogy na mizu:, mondtam semmi. Péntek egész délelőtt semmi bajom nem volt, délután meg olyan 20-40 percenként volt egy-egy fájás, de nem erős. Fel is hívtam a dokit, hogy akkor ezekkel már menjek, vagy várjunk, vagy feküdjek be, vagy mi legyen. Azt mondta várjunk szombat reggelig.
Hát péntek este 9 körül voltak 10 perces fájásaim, de azok sem voltak erősek. Fogtam Kendét és elvittem aludni és én is elaludtam. Apa fél 11-kor kérdezte mi van, menjünk? Mondtam nem, mert nem fáj, csak amikor átfordulok egyik oldalról a másikra, így aludtunk tovább. Aztán 3/4 12-kor felkeltem, mert befájdult a hasam. Elmentem wc-re és utána néztem milyen sűrűk a fájások. Hát 5 percesek voltak. Éjfélkor szóltam apának, hogy szerintem menjünk be, max hazazavarnak, hogy még nincs itt az idő. Szóltunk mamának, hogy jöjjön, mert mi megyünk a kórházba. Így fél 1-kor indultunk a ház elől. Közbe felhívtam a dokit, hogy mi most indulunk. Mondta, hogy ok és kért, ha beértünk a kh-ba akkor az ügyeletes vizsgáljon meg és ők telcsizzenek neki, ha induljon be. Apa 130-al tépett be a kórházba, be is értünk 40 perc alatt. De a kocsiba, már 3 perces fájásaim voltak. 1.15-kor értünk a szülőszobára, és egy nagyon kedves szülésznő fogadott. Mondtam mizu velünk és rátett ctg-re. Mondta, hogy az ügyeletes orvosok a műtőbe vannak, ha végeztek megnéznek. Mondtam ok. Közbe a dokim felhívta a szülőszobát, hogy beértem-e és mit látnak. A szülésznő mondta, hogy nem vizsgált meg még senki, így a doki kérte őt, hogy ő nézzen meg. Így hát megvizsgált a szülésznő és mondta, hogy teljesen nyitva vagyok és azonnal hívja a dokimat. Közbe átvezetett 3/4 2-kor egy tök frankó kádas szülőszobába. Gondoltam naivan, hogy na de jó lesz nekem itt, még pancsizni is fogok :lol: (ha-ha) de 2-kor már tolófájásaim voltak. Kérdeztem mikor jön már a dokim? Hát a doki kb. 2.05-kor ért be, és megvizsgált, és szólt a csecsemősnek, hogy jöjjön gyorsan. Aztán perceken belül burokrepesztés csinált és a 2. fájásra 2.15-kor kint volt Csanád.
Örülök, hogy ilyen gyors szülésem volt és nem kellett órákig vajúdnom. Igaz elég cinkes volt beérni a kórházba, és a dokim is az utolsó pillanatba ért be, de ez így volt jó. Szóval kívánok mindenkinek ilyen villámgyors szülést!!!

Mindenkinek kitartást aki még egybe van, nem sok van már hátra!!!

Ja még annyi, hogy csudi jók a képek! Minden baba nagyon-nagyon aranyos. Teszek már én is egyet fel, mert csak regélek róla és még képet se dobtam. :oops: :oops:

Kép

Kép

Puszi: Viri + Csanád

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


én itt vagyok itt vagyok, csak rosszalkodott az oldal.

Én ma nagyot sétáltam, lépcsőztem, vettem egy ananász levet, meg egy kis tonicot, összeöntve egész iható. azt iszogattam ma.
Van nagy tonic is de párom ma vizsgázik, meg csütörtökön, nem kellene szülnöm... dehát én már akarok :)

megint nyomja a jobb bordám, feszíti ki a hasam, és finceg. dugóm roham léptekben távozik... annyi de annyi tökéletes jele van az éppen aznapi szülésnek(re) de még sem...

szerintem én is ideköltöztetem anyámat, bár párom május végéig szabin van, addig csak belejövünk :)

Lányok, aki még tonicozik, h álltok? valami?

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!
Szinte mindig olvaslak minden nap Titeket, csak mikor írtam pár hete először(akkor végeztem a vizsgákkal és a melóval,addig nem volt időm) senki nem válaszolt, gondoltam nem erőszakoskodom többet. :oops: Viszont minden baba születését végigizgultam veletek, és azoknak is nagyon szorítok,akik még egyben vagytok!Vigyázzon mindenki magára!!!! De tényleg kivehettek nyugodtan a táblából, az az időpont már úgyse él.Azóta átírt,sőt lehet, hogy programozott csaszi lesz. Na nem is zavarok,inkább drukkolok innen a háttérből.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tegnap délután óta benyomtam 2 litert, mert szeretem, de semmi változás :D

icamica
 
 


Most értem haza Pestről, fél órája kaptam a hírt…..felteszem és mindjárt visszaolvasok:




Kipp-kopp…..Nem zavarok !? László Luca vagyok .Kis Bikaként a mai napon 13-kor megérkeztem és jól is vagyok. Szüleim ugyan elfáradtak de Én klasszul boldogulok!
Kép

GRATULÁLOK A LÁSZLÓ CSALÁDNAK!!!

Kép


Kép
tasin
 
 


Na....én is jót nevettem, hogy előkerültek az elveszett báránykák!!! :lol: :lol: :lol:

Kutyafüle, remélem nem bántottunk meg, csak én is láttam hogy a májusiaknál aktívan fórumozol és ezért gondoltam, hogy biztos ott vagy szivesebben... :oops: :oops: :oops:
De természetesen itt is szivesen látunk mindenkit....csak gyertek minnél többen és többet!!!!!! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

ma voltam dokinál : a méhszájam egy kicsit nyilt, nem sokat, bő egyujjnyi..
Volt egy kevés méhtevékenység is..

Abban maradtunk a dokival, ha nem szülök meg addig, akkor szombaton bemegyek a kórházba és megindítja a szülést, burkot repeszt....ez azért már vigasztaló, hogy látom a végét..
Most már nem idegeskedem, a három napot pihivel töltöm.. :lol: :lol:

Kisvirág!
Nagyon jó, hogy Te is jelentkeztél!!Szépek vagytok!!

Mindjárt megnézem, mit akartam még..

Ja, Gizu!!!
Dehogy haragszom, jót nevettem!!Végül is lehet, hogy tényleg megszül mindenki előttem még addig!!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
tasin
 
 


éljen éljen Luca Baba! Isten hozott! végre még egy baba :) (énisakarokmár)

tasin: végre Nálad is hír...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


tavasztündérek :D

Kép Kép

és a legkisebb arcai :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép

Kép

kikocska
 
 


Én csak most olvastam gesztenye sms-ét :oops: , de már akkor már nem teszem fel..


Gratula Lucához és sok boldogságot!!!
:)

majd este jövök még...

Zsu
svs
 
 


ÉLJEN GESZTENYE ÉS A VÁRVA VÁRT LUCA!!!!!!!!!!!!!!
kIFELÉ A TÖBBI RÁHÚZÓS (és nem ráhúzós, de rárős) BBÁNAK IS!!!

és még kötelességeim is vannak:

Gabka írt, hogy maradnak még csütörtökig szolizni Andrissal, mert besárgult, és hogy nagyon szerelmes a fiába :lol: :lol: :lol: Meg hogy már van tej, és eszik is a legény!

És beszéltem Tüneménnyel. nincs jól. Éppen úgy néz ki mellgyulája van. Arról kiokosítottam, hogy mi a teendő.
Viszont úgy néz ki, elkapta a szülés utáni depi. Sírt is egy sort nekem a teliben. SZóval ha gondolja valaki, hogy megmutatná neki, hogy nincs egyedül, hanem vele vagyunk, akkor felhívhatjátok, biztos jól esik neki... Úgy szépen elosztva. nekem azt modnta, hogy olyan 10 felé már hívhatom. luca-apa lucával jól megvan, de tüneménnyel nem jött a várt áttörés, ez is dob a dolgon szegénynek...

zsu, luca adatai: 3600gr, 53cm :)

kikocska
 
 


Gesztenye!!! Gratulálok Luca-babához :D
Nekem ma mondta a dokim 2-hét csúszás simán belefér :evil: :evil: :evil: Remélem csak viccelt!

Kép
Kép
gaba_30
 
 


Vééégre!!! Jó olvasni,h annak ellenére,h indították "normál" szülés lett :D :D :D Gratulálok Gesztenyének és sok-sok-sok bóóóódogságot!!!

Kutyafüle emiatt ne tűnj el,ez bárkivel előfordul. Nekem is nem egy kérdésem volt,amire nem reagált senki,de ezt betudom annak,h terhesek a lányok :D :D :D

Ja...egy kis jó hír: pont most hangzott el a híradóban,h azokra,akik idén szülnek még nem vonatkozik a gyes/gyed téma. Úgyhogy egy naaagy levegő :)

dharma
 
 


Kutyafüle és akkor most végülis mi az időpontod???

dharma
 
 


Gesztenye: nagy gratula Luca babához!!! Minden szépet és jót kívánok nektek!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hú, micsoda aktív egy topik vagyunk!!! :lol: :wink:

Tasin, ez aztán a hír! Hurrá!
És hogy sikerült erre rávenni a dokit? Netán bepróbálkoztál Ettike bilincselős módszerével?? :lol:
Figyeljétek meg csajok, enyém az utolsó hely!!!!!

Ettike, jó, h nincs féltékenység, remélhetőleg később sem lesz akkor!
Ügyes vagy, h bírod a fiúkkal, könnyű azért nem lehet!

Csani baba is nagyon szép, és nagyon jó, h ilyen könnyű szülésed volt!
Majd vigyázz a harmadiknál, nehogy otthonszülés legyen!!! :wink:

Kutyafüle, én még kérdeztem is, h miért hozták előre a terminusodat, de Te nem válaszoltál :roll: ….ha úgy gondolod, szívesen visszateszlek….nem akartunk megbántani.

Kikocs, a köszi az infokat és a széééép fotókat!!!!

Mindjárt teszem a táblit is….

Zsu
svs
 
 


hát azért Zsu mi eléggé együtt versenyzünk az utolsó helyért :)

én ma kitaláltam, h kicselezem a vicceskedő gyermekemet, nem fogom írni a fájásokat, csak fel fog tűnni ha 10 percesek... addig még vissza van 2 liter tonik :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


gyorsan írom, hogy sikerült a mai nap, egész jől elvoltunk, volt sírás mindenki részéről, de három gyereknél már nem ijed meg az ember tőle, ha egy szülő jut három gyerekre, mindenkinek ki kell várnia a sorát. Voltak konfliktusok is, kicsit több, ebben érzékeltem, hogy a nagyoknak azért nehezebb, hogy nem áll azonnal anya rendelkezésre, de azért boldogultunk. Délelőtt sétáltunk egyet a patakparton, misi csak akkor sírt, ha megálltunk hosszabb időre, aztán alvás. Főzni nem kellett ma, maradt tegnapról, viszont mosni meg teregetni nagyon sokat, mert a nagy mennyiségű szennyesre tegnap este kifolyt a víz a fürdőben, így mindent ki kellett mosni... Meg belefért még a pakolászás, porszívózás is - ez utóbbit nálunk naponta kétszer kell a nappaliban most már, úgy is, hogy rendetlen vagyok, és nem csinálok ügyet a kupiból...
A nap vicces pillanata az volt, mikor beszéltem telefonon, és kivitte réka a bilit az út közepére, majd ott kakilt, nándi pedig bokára letolt gatyával, egy fütyiben állt ott, és békésen várt a sorára... szerencsére ez a hátsó földúton volt, és hamar kapcsoltam azért, hogy ez nem normális :)

kikocska
 
 


Sziasztok!De aranyosak vagytok.Elnézést Zsu, akkor nem vettem észre a kérdést. :oops: Én tényleg csak tolakodni nem akartam. Végül a menzesz alapján április 25-re írt ki. De a fogantatás alapján a 40 hát május 2 lenne. Szóval abszolút nem tudom mi van. Ráadásul Riki nem fordult be, így aprócska a remény, hogy még befordul, szóval császárra készülünk. És sajnos ahogy a dokin észreveszem ő szimpatizál a programozással, én meg jobban szeretném, ha megindulna a szülés. Holnap hátha okosabb leszek, mert holnap kell mennem NST-re, meg hátha csinál végre március 11 óta egy UH-t.Hát velünk ennyi van.Amúgy nagyon jól viselem, mormota lettem,rengeteget alszom, de mostmár nagyon kíváncsi vagyok ki lakik odabent.De ezzel Ti is tutira így vagytok. :)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sztem Encike és Kisszilva már megszültek, sztem 7en lehetünk még hátra! :roll:

Kép

Zsu
svs
 
 


Kikocska!
Nem lehet semmi három ilyen pici gyerekkel..csodállak az energiádért.. :shock: :lol:

Zsu!
szerencsére magától ajánlotta fel, így nem kellett bevetni a "bilincselős" módszert.. :lol:

Gondolom nála bejátszott, hogy aznap lesz ügyeletes.. :roll: :wink: :wink:
De azt mondta, hogy a mi döntésünk, de mivel már betöltöm addigra a 40. hetet ( sőt, szerintem már holnap)így semmi akadálya annak, hogy burkot repesszen.Ha nem lennék nyitva akkor még mondaná, hogy várjunk...
Hát mi meg egyből rámondtuk, hogy oké......naná...

Szombat-vasárnap nem dolgozik a párom, így tökéletes lenne. Nem kellene aggódni a forgalom miatt se...

De azt mondta a doki, hogy ilyenkor amikor így túlbeszéltük, na ilyenkor szokott magától beindulni a szülés előtte .. :lol: :lol: :wink: :wink:

De én már nem bánnám most, hogy ha akkor várna szombatig... :roll: :roll:

Kép


Kép
tasin
 
 


Kutyafüle!!!

Jó, hogy jöttél ide is!!!! :lol: :lol:

Én szoktam olvasni a májusiakat is.....azt azért, mert jó, hogy vannak még mások "hátul".. :oops:

Meg a márciusiakat is, őket meg a babák miatt... :oops:

Így ha jól látom, valószínű egy nap szülünk.. :lol: :lol:

Kép


Kép
tasin
 
 


Kutyafüle, drukkolok, h még beforduljon Riki, de ha mégsem, hát akkor így lesz a legjobb!

Tasin, ha engem kérdezel, akkor holnap fogsz szülni!!!!

Én meg levágtam Emma lábkörmeit, ami nem kis harci tett, és ismét kimostam majdnem mindent, meg borotválkoztam is, szóval a holnap tuti nem a mi napunk, megint! Bár a hajmosást kihagytam, pedig aktuális lenne az is... :wink:

Mindenesetre jelentem reggel ctg-re megyek, nem szülni vagyok....

Kikocska, kár, h nincs fotó a gyerkőcökről, jól nézhettek ki.... :lol:

Zsu
svs
 
 


Hát Tasin,nem tudom.Szeretném elérni a dokinál, hogy jövő szombatig várjon. Mivel fiatal, úgyis beteszik szegényt ügyeletbe, szóval szerintem eleve bent lesz. Bár jó lenne, ha esetleg magától döntene úgy, hogy megnézi ki küldte neki azt az iszonyat kajamennyiséget. :oops: Én nagyon szerettelek olvasni titeket. Meg annyira jó volt izgulni a babákért és a mamákért.:) Gyönyörűek a fotók is. Szegény Kocskát sajnáltam.Neki sem volt semmi!!Úgy egy héttel hordta túl? De csodaszép kisfia lett végül! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!

Én is drukkolok,hogy beforduljon addig!!!
Elhiszem, hogy nem akarsz császárt...azt valahogy én se nagyon szeretnék... :cry: :cry:
Hátha még enged egy hetet, végül is , ha minden rendben van, akkor miért-ne??

Valaki azt írta, hogy hintázni kell a mamáknak, attól befordul...hát nem tudom.... :roll: :roll: :roll:

Zsu...eléggé elfáradtam ma, görcsölgettem is egy kicsit , de hát volt már ilyen..... :roll: szóval ma inkább aludnák...
holnap meg olvasni szeretnék egy Jane Austen könyvet ( múltkor megnéztem a Jane Austen könyv klub című filmet és megkívántam.. :lol: :lol: )

Kép


Kép
tasin
 
 


abszolút utolsó lettem :)

én is örülök Neked Kutyafüle :)

tasin: kezdek irigy lenni :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Ó Tasin, pózolgattam én hetekig, de nem akar.Végülis beletörődtem a dologba. Igazából már nem is a császár ellen ágállok, hanem a programozás ellen.Az olyan rossz lenne, ha azt mondaná, menjek be pénteken reggel 8-ra,és 11-kor kiveszi a babát. Legalább kicsit hagy érezzem milyen az a szülési fájás. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Először is hatalmas gratula Evikének!

És szintés hatalmas gartula Gesztenyének is!!!ISten hozott a nagyvilágban Luca baba!!Már éppen ideje volt,hogy szétnézz idekint!Jó egészséget és sok-sok tejcsit nektek!!

Tasin!
Ez nagyon izgi!Akkor legkésőbb a hétvégén már a karjaidban tarthatod a kisbabádat!
Viszont hátha valóban magától beindulnak a dolgok!!Én drukkolok neked!!

Kikocska!
Nagyon szép gyerkőceid vannak!!

KIsvirág!
Nagyon helyes kiskrapek Csanád!Még egyszer gratulálok hozzá!!

Húúú,lassan tényleg előbújik az összes baba és utánna már nem kismama topik leszünk,hanem friss anyukák topikja! :D Már tényleg csak pár nap van hátra és mindenki a karjaiban tarthatja végre a kisbabáját!! :D

Kép
demetnik
 
 


Sziasztok!

Gesztenye!
Juj, de jó! Hatalmas gratula! Sok egészséget kívánok és persze tejcsit. Remélem hamarosan többet tudunk Rólatok!

Évike!
Neked is szeretnék minden jót kíváni! Meg a sok tejcsit :-)

Kisvirág!
Leesett az állam a szüléstörténeteden! Nagyon irigyellek! És nagyon szép a kisfiatok!

Tasin!
Ez aztán a hír :-) Akkor hétvégén már köztünk lesz a kiscsajszid, de szórítok hátha kibujik addig magától...

Kikocs!
Nagyon ügyes vagy! Elképzeltem a szitut és nagyon jót mosolyogtam rajta!

Kutyafüle!
Kicsit sorstársak vagyunk.... Nekem Beni is rosszul feküdt.... Négykézlábatam, hintáztam minden cart kiprobáltam de semmi. mikor bindult a szülés végül fejvégű volt és jó pár ora vajudás után elmozdult így csaszi lehet. NEm olyan nagy bajha nem szenvedsz,... Kitartás

jaj még akartam írni, de hulla vagyok. holnap jövök
puszi mindenkienk és tartsatok ki.

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésem miatt, de jó okom volt rá. :)
Április 18-án, hajnali 3 óra 55 perckor megszületett pici lányunk Zorka Szilvia. Nem volt egyszerű szülés, 26 órát vajúdtam, de megérte! :lol:

Ma jöttünk haza a kórházból, még nem volt időm visszaolvasni, de igyekszem pótolni. Aki még a szülét előtt áll, annak drukkolok!

Ja, az adatok a táblázathoz:
ápr. 18
sima szülés
54 cm
3270 gramm

Kép

Kép
kisszilva
 
 


Hoppácska, eszerint én vagyok a következő a listán? Na ki fog beelőzni? :D

icamica
 
 


Kisszilvi!
Gratulálok Neked és Zorka babának!
Sok egészséget és tejet kívánunk Nektek! 26 órát???? :shock: Teataya világ! az én dokim ennyit nem hagyott volna! Halesz majd időd meséld el hogy történt.

Jaj csajók! Egy olyan üvötös 30 percen vagyunk túl amit nem tudok hova tenni.... Szóval 20:30-kor füri. aztán szopi bő fél órát a mérleg szerint 70-et kajolt.... de láttam nem frankkó mert kurva éhesnek tűnt. azonban cicizni nem akart.... gondoltuk adunk neki 40 lefjet tejet mert ő 110 nél többet nem szokot enni. megette. de még mindig üvöltés. előkaptam cicim ekkor elfogadta beisaludt 5 perc után azt hittem nyugalom jön hát nem. 5 perc műlva elkezdte és csak üvöltött bár mit csináltunk..... míg fél óra után megint előkaptam cicit 2 szívott és bealudt most úgy tűnik alszik..... Olyan keservesen, kétségbe esetten sírt.... most nem úgy tűnt hogy hasfájás. nem húzta a lábait, nem görcsölt meg valahogyez máskép hangzott.... Nagyon kimerített a dolog ráadásul ilyenkor már kellni szogtunka második evéshez és ilyenkorra már aludni is szogtam egyett...fingom nincs most hogy lesz tovább....

no lépek hátha alhatok egy órácskát....

Kép

Kép
sziszike22
 
 


KISSZILVI!

GRATULÁLOK NEKTEK IS!!! :lol:

Kép


Gondoltam én, hogy ezért tüntél el... :lol: :lol:

Kutyafüle!
Hát szerintem se sajnáld a szülési fájdalmakat annyira..... :wink:

Hajrá Icamica! Te jössz! Azért mi itt a végén milyen kis rendes, végighordós, nem tolakodó csajok vagyunk, nem?? :wink: :wink: :lol: :lol:

Nekem semmi tünet, de igazából nem is baj....most megnézek valami filmet,vagy olvasok, semmit nem csinálok egy darabig..aztán megyek főzni, meg majd egy kicsit pakolászok....
aztán egy kicsit csavargok, befizetem a csekkeket.. :roll:

Úgy terveztük egyébként, hogy snkinek nem mondjuk meg, hogy szombaton mit tervezünk, csak annyit mondunk megyünk CTG-re..
Meg anyunak azt mondom utána el akarunk menni moziba is és vásárolni... :wink: :wink: :lol:
Különben képes 2 percenként telefonálni.....tegnap is már még ki se jöttem a dokitól már elkezdte a hívogatást.. :roll: :roll:
Aztán ha meglesz, majd elmondjuk nekik.. :wink: :wink:

Most mindenkinek azt mondtam, hogy azt mondta a doki, hogy vasárnapra vagyok kiirva, csak utána egy héttel indítja meg, mert semmi oka hogy előbb tegye...hátha lekopnak, mert már tegnap is azt mondtam, hogy kikapcsolom a telefonomat, a tököm tele van velük...

Anyósom is minden alkalommal már egy hónapja megkérdezi, nem is mondta, hogy fogok szülni?
( De előbb-utóbb biztos :roll: )
Meg ő már annyira szeretné, ha megszülnék ( ja, mert én talán nem?? :roll: )
Meg minden alkalommal elmondja, hogy vigyázzak ám a babára
( ilyen hülyét..majd drogozok, vagy a tetőről fogok ugrálni, nem?? :roll: )

És az egészet ilyen sírós hangon.....persze telefonon, mert azért ki nem jön megnézni.. :roll:
De a fia két tőle házzal arrébb dolgozik, de azért nekem vagy anyunak kell ebédet vinnem, mert ő nem képes... :roll: :evil:

Na, nem baj, remélem ha megszületik a gyerek se sokat látom.. :wink:

Kép


Kép
tasin
 
 


Jó reggelt lányok!
Kisszilvi!Nagyon sok szeretettel gratulálok Zorkához!!!!! Jó egészséget és sok tejcsit nektek!!!!!
Tasin!Nem rossz! Én a házunkban lakóktól tudok frászt kapni.Tudom én, hogy jó szándékból, de mindig mindenki megkérdezi, és mikor jön a baba.Napi egy-két kérdés még csak-csak, de van olyan, hogy tíz!! :roll: A másik kérdés a hogy van a pici?????? Hát mindjárt benézek és megkérdem tőle.És ezt pl. az én nagyim szokta naponta megkérdezni. Hiába kértem meg szépen, hogy ne tegye,mert erre nincs jó válasz.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tasin, ne reménykedj, ha te már nem is vagy érdekes (max. ha a tetőről ugrálsz), a baba majd elég vonzerő lesz a látogatáshoz. :D :D :D Meg persze az észosztáshoz.

Tegnap felhívott anyám, és szó szerint ezt mondta: "de hát MI FÁJ? Jósló fájás? Ez valami új divat?" ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

icamica
 
 


icamica: :) ez jó, de aranyos :) Tényleg Te jössz!!

tasin: olyan jó Neked, így én is tök nyugodtan ténferegnék, pihizz, töltődj fel :)

kisszilva: gratulálok, sok boldogságot, sok tejcsit!!

kutyafüle: igen, vannak ilyen aranyos kérdések. pl. Jól van az a gyerek, olyan kicsi/nagy a hasad? még egyben vagytok? még nem szültél meg? mennyit híztál... de itt mindenki tud mesélni :))

Dharma??? valami? :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: