Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Azért ezt a mondást még megosztom Veletek! :D Egy olyan ember mondta, akinek nincs papírja arról, hogy normális... Lehet, hogy nem is az...

"Aki sokáig osztja az észt annak hamar elfogy!"

...volt, akinek már tetszett :wink:

KépKép
sajti
 
 


Kat
Átjött, válaszoltam, holnap alkotok, remélem menni fog :)
Te, ez a gesztenye tejszínhabbal beírás nem kellett volna, most csorog a nyálam! Mikor költöztünk, találtam a mélyhűtőben 3 nagy fagyasztott gesztenyét, ott ettük apával utolsó este villával meg meleg tejjel szétnyomkodva :lol:
Látod, én meg a cuki fiúruhák miatt mondom, hogy jöhet egy fiú is :lol:
márciusi próbálkozás nem jelent azonnali babát :roll: legalábbis bennem már fel se merül, hogy azonnal is teherbe lehet esni :( De szombat éjjel azt álmodtam, hogy január előtt természetesen összejön, le is támadtam tegnap este apát :P
Tesco ruhák tök jó unisex-ek!

Snowball
Nem nézted meg a dokit, mi? De azért tudod, milyen zokni volt rajta! :lol: Mi lenne ha megnézted volna? Az alsógatya mintájáról áradoznál? :lol: Anyám szerint a színes csíkos zoknik a lázadás szolid szimbólumai. Ő is nadrághoz folyton csíkos zoknikat hord :D
Mr. Bean mint háziorvos nagyon cool :lol: És te megfogadod a tanácsait? Nem kerestél még kamerát a rendelőben? Lehet, tényleg Mr. Been az :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sajti
ha már ott istentelenkedsz, tessék válaszolni a freemailes leveledre is! :evil: irgum-burgum, dobd félre azt a gyereket, úgyis rossz anya vagy :evil:
:lol: :lol: :lol:
Még mindig tetszik

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Snowball, a te kedvedért:
uncsitesómék albumában kommenteztem egy képet, erre a hülye picasaweb lefordította angolra a bejegyzést:
"But this is sweet! How much inteligensebben Rosie looks like her father :)" :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja: pár napja jött a nagybátyjám, aki orvos, és azt mondta,hogy éjjel azt álmodta, hogy ő vitt be a kórházba, mert megrepedt a burkom. Erre kijön a lánya(akinek 4hónapos a lánya, és vele nyaralok itt) és ettől függetlenül közölte, hogy pár napja azt álmodta, hogy egy kis rózsaszín ruhában voltam, és feltűnt neki, hogy nagyobb a hasam, és rákérdezett, és én mondtam, hogy igen. Ezektől az álmoktól kicsit beparáztam. Én is szeretnék, de még kicsit élvezném Bálintot.
Anno én tini koromtól paráztam, hogy nem lesz könnyen babám, ok sokat ártam dokihoz, mert mindig volt valami, így ezt be is vonzottam. De most nem aggódom, valamiért úgy érzem elsőre összejön, és pont. Most Apa aggodalmaskodik kicsit.Bálintnál fordítva volt. Majd meglátjuk. De én most nyugodt vagyok.

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Rekuja! Igen saját :) 19 nap múlva. Már nagyjából minden megvan, de semmiszívecske, semmi rózsaszín. A legextrább az lesz hogy az egész főtér fel van túrva felújítás miatt, már a 3. helyszín van a polgárira és ma jelentette be a pap hogy a templomban is felújítanak. Izgi lesz földbuckákon mászni... megdolgoztatjuk a videóst :lol: Danim leutánozta a mászást utána nem sokkal már egyedül tepert. Igen ő is copfos :) Nem a semmiért égett a gyomrom a végén annyira... Még viccelődtem is hogy nemhogy haja, frizurája lesz. Meg is lepődtem amikor a szülőszobán megláttam a fekete haját. Azóta már sokat világosodott. És nagyon göndör neki...

Snowball! Húúú én de utáltam az esernyőkocsit... vagy csak a miénk volt szar, de nem tudtam irányítani, minden gödörbe beakadt. Milyen nyelven beszéltek Mollynak? Magyarul is? Vagy csak angolul?

Kat! Már kistesót terveztek? A Bori nekem is tetszett, vagyis a Boróka, de le lett szavazva

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Tecaaa
lagzi, de izgi :lol: Tök jóóóó :) És hogyhogy most a második gyerek után jutottatok el idáig? Kalandosnak hangzik a sok túrás, de bizti van olyan kisvakond epizód, amiben lagzi van, készüljetek onnan mint valami dokumentum filmből :)
Szülés közben mikor azt nézte a doki, mennyire vagyok nyitva, azzal zaklattam, van-e haja. Kérdezte, h a színét ne mondja? :lol:
Mi amúgy már rajta vagyunk a kistesó projekten hónapok óta, de Szaffi lombikbaba, szóval ez még nem jelent sokat :roll: bár az álmom után mennie kell :D

Kat
Így már megértem a parát, a sok beteljesülő álom :) Hát úgy legyen :) Ez érdekes, mert amikor elkezdtünk apával próbálkozni, én is úgy éreztem, hogy nehezen jön majd össze, és egy barátnőm nekem is mondta, hogy szerinte ez is közrejátszott. Na, most, hogy bizti vagyok, sikerül naturálisan, remélem megint lesz önbeteljesítő jóslat :lol:
Megtaláltam, kinek kell írni, írtam.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Ma éjjel óránként felkeltem Levihez :) szegényt ugyanúgy kikészíti, mint engem, ha ilyen szeles idő jön. Én sem tudtam aludni és piszkosul fáj a fejem (pedig tegnap mostam hajat :) )

Ki - hogyan etet? Levi elvileg a hordozóban ül, de pl. tegnap ezt úgy oldotta meg, hogy az egyik nagylábujja is beférjen a szájába, két kézzel kapkodott a kanál után, és közben berregett. Nem is értem miért lett minden sárgarépa pürés...

Mikor szoktatok sétálni? Minden nap? Én mostanában elég ritkán (rossz anya fúúúúj 8) ) Délelőtt Levi alszik, délután meg vagy jégeső, vagy extrém uv sugárzás!

Kat - Rekuja úgy irigykedem a tesó projekt kapcsán! Mi is szeretnénk, de ez csak vágyálom ilyen CHF árfolyamok - lakáshitel-törlesztő részlet mellett :cry: :cry: :cry: Jövőre mehetek vissza dolgozni, hogy ne menjünk csődbe. Azért a remény hal meg utoljára! :roll:

Gesztenyét én almával gondoltam majd adni! Meggy sem rossz, de attól nem lesz nagyon savanyú?

Tecaaa mi esküvőnk Gödöllőm volt, amikor még készültek az EU elnökségre. Fényképezkedni a Gödöllői kastély feltúrt udvarán nagyon romantikus ám! :wink:

Snowball csíkos zokni -elegáns cipő naggyon szexi! :)
Mr. Bean doki gesztikulál is?

Képzeld el Kovács doktort amint föléd mászik és bámulod premier plánban a se...ét!!!! Ha épp nem szültem volna, és nem akartam volna 5 mp-enként megdögleni ahogy nyomja ki belőlem a gyereket más emlék lenne! :lol:
Azért elég jó a képi memóriám!
Ja és nekem a doki hajnali negyed háromkor, amikor beért hozzám a saját utcai ruhájában volt, és abban is maradt végig! És jaja!!! Emlékszem ám a hátul kikandikáló alsóneműjére :roll: :lol: :o
Hát ja, ki mire emlékszik a szüléséből! Én spec mnden mp-re, és ebben ez is benne van!

"A normális nem normális, ha az ember nem normális!" by House M.D.

Ez a kedvenc idézetem mostanság :lol:
evian19
 
 


Lassan átalakulunk őrült nők ketrecévé :) Ja, abban meleg férfiak voltak :roll: az ugyanaz, mint a kismamák, neeeem? :lol:

Evian
etetést mi etetőszékben végezzük. Meglepő mi? Mert végezhetnénk szülőszékben vagy rolleren vagy búvárruhában (ez amúgy praktikus lenne) de mi pont az etetőszéket néztük ki. Fantáziátlanok vagyunk :D
Tegnap végül megette az általam készített sárgarépa-krumplit, ami nem is volt olyan keserű, ha az ember nem kóla után kóstolta :roll: Szóval nem kapott előtte kólát :lol:

Beindult a nyenyi üzemmód, elviszem sétálni (mi ilyenkor szoktunk). Utána ha elaludt, jövök!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Evian:Én a hintaszékében-pihenőszékében etetem. Maclaren márka, rezeg(ami jó volt az elején, biztos csönd volt benne) és állítható a háttámlája, és kimerevíthető, így nem hintázik. Nekem szerencsém van, mert ha kaja van, akkor csak tátog meg sem mozdul, így van amikor előkét sem tesze rá.
Séta: nekem is gondot jelent, mert most a nyaralás alatt sokat volt kint a kertben, így elmaradt, csak kedvtelésből mentünk néha. De ha visszaáll a rend, akkor nekem is bonyolult lesz, mert Bálint 8kor kel és eszik, majd 9.30.kor alszik egy másfél órát, amikor én tudok főzni neki, magamnak, és sajna addogra nem tudom magam összeszedni, mert akkor megyek be a fürdőszobába. 11körül gyümölcs, fél egy körül ebéd, majd akkor alszik egy nagyobbat, amikor én tudok ebédelni. Majd 3körül kel, négy körül uzsi, és én utána látom a sétát, mert fél6körül alszik még egy kicsit, így ott van egy lyuk, de ezt ősszel már nem tudom megoldani, mert sötét és hideg. Ha találtam megoldást, akkor megírom.

Én vettem a Sparban alma-meggylét(bio), és rettenetes savanyú volt, Bálint meg imádta, én édesszájú vagyok, de lehet, hogy ő nem

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Hello lányok!

Evian:
Mi vettünk Csaninak etetőszéket, nagyon profi, de utál benne enni. :cry: Remélem csak egyelőre. Így marad a pihenőszéke. Abban boldogan eszik. Az utóbbi napokban nálunk ez úgy zajlik, hogy nagyságos úr lecsúszik a székében, lába a parkettán, azzal pedig két kanál kaja között elrúgja magát. Vmikor csak a szék hintázik, ez a jobbik eset, de vmikor az egész gyerek elindul székestől az ugrálástól. Tudom, hogy ez nem jó megoldás, én sem így képzeltem a kajálást, hanem, hogy szépen etetőszékben ül, s eszik. A fenéket! :roll: Lesz ennek még böjtje azt hiszem. De az etetőszékében csak vinnyog, vonaglik, mint akit éppen nyúznak. Így egyelőre nem erőltetem. A pihenőszékes megoldásnak viszont másik hátránya az, ami nálatok. Csani tegnap egy szál pelenkában evett, jobb is volt, mert a cékla-krumpli kombótól az egész gyerek foltos volt. Nem győztem utána lemosni a kis pasit. De azt is élvezi! Már mint a mosakodást.
Séta: Az időjárás és a hozzátápi miatt egyre nehezebb. Ha délelőtt volt gyümi és utána ebéd, akkor mi délután szoktunk elmenni sétálni. Vagy Csani alvása előtt vagy utána. Ez változó. Alig várom már az őszt, sétálni is jobb lesz, bár nem panaszkodhatom erre a nyári időjárásra. Már ami a meleget illeti.

Itt az allergia szezon. Kezd minden tünet kijönni rajtam. Ezzel nem is lenne bajom, ha szedhetném a gyógyszereimet. De nem szedhetem, mert még szoptatok. Így még az idei évet ki kell bírnom. Azért egy fokkal könnyebb lesz a fuldoklást elviselni, mivel Csani már nincs a pocakban. Tavaly nagyon rossz volt, meg féltettem a kis pöcsöst is mikor rám jött a fulladás. Idén ha fulladok, az már őt nem érinti.
:lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Kat:
Miért nem jó a natúr vegeta? Azt írtad nem szereted használni. Fiú ruha üzlet ötleteket köszi. Azt hittem, hogy ti már otthon nyomultok végre. Ezek szerint mégsem.
Hüh, akkor nálatok is nagyon közeleg a második babaprojekt. Bátor emberek! :lol:
Múlt héten nálunk volt egy kis riadalom, azt hittük, hogy összehoztuk a másodikat akaratlanul. Mit ne mondjak, veletek ellentétben az ütő is megállt bennem. Szeretnénk második babát, de nem most. Gonosz vagyok, de hatalmas kő esett le a szívemről, mikor kiderült, hogy mégse. De ebből is tanultam, hogy nincs hülyéskedés, dupla gumit kell húzni. 8)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Köszi mindenkinek a gesztenyés tippeket. :lol:

Teca:
Esküvőhöz gratula. Soha nem késő. Ami pedig a felújításokat illeti, ettől lesz egyedi a dolog. Milyen jól fog mutatni a fényképeken egy-egy tégla vagy földkupac. :lol: Kislányod haja fenomenális, tényleg Snowballal tudtok ezzel kapcsolatban beszélgetni. :lol:

Rekuja:
Csani mászásáról igyekszem videot csinálni, de nem egyszerű. Már mint miattam. A kameránkhoz nem értek, a fényképezőgépen készített videokat pedig nem tudom feltölteni. Béna vagyok, ez van! :oops: :P Ja, a répa-krumpli kombóhoz én ma adtam almát is. Attól édesebb. De azt írják, hogy lehet belerakni tápit is, anyatej helyett. Lehet, hogy attól még az íze is ismerős lesz Szaffinak.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


NA, újra itthon, Cicalány alszik, ebéd megfőzve (a tegnapi leégetett lecsót eszem ma is). Képzeljétek, a csirkés egy hétig nyári szünet miatt zárva tart :shock: Amúgy is vasárnap-hétfőn nincsenek nyitva, de ez a nyári szünet meglepett. Nem mintha nem lenne jogos, csak el vagyok szokva az ilyenektől. Majd holnap a spárban veszek csirkeszárnyat, ki akartam próbálni az is saját főzésben. Krumpli-répát lefagyasztottam ikeás szívecske formájú jégkockatartóban. Ti tesztek valamit a tetejére a jégkockatartónak, ha abban fagyasztotok? Majd veszek tecsóban kicsi műanyag kupakos pohárkákat, annyira cukik, csak 4et vettem a múltkor, aszem 600 Ft a 4 db, de hát mégis étel tárolására gyártották, meg jól, pattanva záródik.

Evian
Rád térdelt a doki seggel az arcod felé, jól értem??? :shock: Nekem is utcai ruhában volt, meg a rendelésein is főként abban van, szóval eddig talán ha kétszer láttam „műtős naciban”.
Én nem emlékszem minden másodpercre, de a kitolásra, na arra igen. Meg a „végre vége” érzésre is nagyon :lol:

Kat
Uncsitesóméknak van ilyen hinta/pihenőszékük állítható háttámlával, mikor ott voltam, én is abban etettem, és tényleg nagyon praktikus volt, evett is rendesen! Bár lehet, csak azért, mert Markóka gitározott meg énekelt neki, és ez elterelte a figyelmét arról, hogy neki szegénynek ennie kell :roll:
Tök jó, hogy leírtad, milyen sűrűn eszik Bálint, mert nekem az is a bajom, hogy nem merem olyan gyakran kínálni, mert ha nem elég éhes, nem eszik szilárdat, ha túl éhes, akkor nincs türelme a szilárd kajához. De akkor megpróbálom majd én is gyakrabban kínálni.
Napirendünk: 6-7 között kel, kb fél-egy óra múlva tápizik, ébredés után utál enni, amikor mászkálhat is. Ébren van 3-4 órát, abből 1-et aktívan mozog, fél-1 órát kissé kevésbé (mondjuk az ágyában őrjöng csak), utána jön a nyenyi, mi ilyenkor sétálunk, ami eléggé lefoglalja, szeret nézelődni. Sétát úgy 25-35 percig bírja, ha ennyi idő alatt nem járom meg, kiveszem, és kenguruban jön haza. Itthon benyom egy nagy tápit és bealszik rajta (ágyban fekve eszi). Alszik 2-3 órát, ha nem fáj a foga, kel 13-14 körül, kap valami főzit, kezdődik előröl az őrjöngős időszak, ha szerencsém van, tápi után elalszik 16-17 között, ha nem, ébren van estig, na az vacak, már minden nyenyi neki. Ez az esti alvás kb 1 órás szokott lenni. Fél8-8 között fürdik, kap enni, nézeget az ágyból engem, fél9 körül elalszik, éjjel 2 körül kér enni.
Hétvégén minden borul, mert apa itt van, és nem kell aludni, mert apa akkor is játszik velünk, ha álmosak vagyunk :?
Ja este ha úgy alszik, 6-7 között elmegyünk apával is fagyizni/sétálni.

Tyuntyi
Én akkor tettem az etetőszékbe, mikor már stabilan ült önállóan. Mondjuk a miénk nem dönthető (ikea legolcsóbb). De sose dől hátra, folyton két kézzel ütögeti a tálcát rajta :)
Nekem Szaffi a pihenőfotelból felfelé akar kiszökni :shock: Rúgja fel magát, a feje már teljesen lelóg, ha nem lenne bekötve, sztem már rég állna benne.
Allergiádon nem segít a napi 1000 mg kálcium? Én azzal tüneti kezeltem terhesen, mert arra azt mondta a dokim, nem árt.
Tápi borzasztó rossz, inkább nem teszem bele semmi kajába. Az anyatej csak szimplán semmilyen ízű (az enyém legalábbis édes víz-tej volt), a tápi viszont tök keserű. Mondjuk lehet, ezért ette meg a répámat is :)
Én telefonnal készítem a videókat, mert kéznél van és azt tudom, hogy kell áttölteni. Meg az olyan rossz minőségben vesz fel, hogy nem kell kicsinyítenem a fájl a youtube-hoz :D Csak nem lehet forgatni a felvételt, szóval meg kell tanulni, hogy kell tartani a telefont. Van egy 1,5 perces cuki apa zongorázik Szaffi énekel hozzá felvételem végig döntve :lol: Próbáltam forgatni videokezelő programmal, de folyton elcsúszott a kép a hangtól :(

Akartam kérdezni, aki céklát ad, hol veszitek? Nálunk nincs a zöldségesnél, a spárban meg csak az a befőtt van.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Tyuntyi
Dupla gumi használata nagyon jó, mondanám, hogy tegyél fel képet róla, mert megnézném :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Hi'!

Rekuja - etetőszékben evéshez gratula! Levi nem szereti egyenlőre - bár nem ül még stabilan. Nem is értem miért nem adsz egy kis kólát kaja előtt - bizti meghozná az étvágyat! :o
Ehhez egy kis vidám reklám:

http://www.youtube.com/watch?v=CUey6Q4gXgI

Én nem fagyasztok babakaját - 2-3 napit legyártok, az hűtőben eláll.
Olyan rossz a tápi íze??? Az a Sinlac is?

Hát hogy is mondjam a doki kb egy elcseszett 69 pózban volt "rajtam" a lábai a fejemnél (igen - igen még jó, hogy nem fehér gatya volt) A két kezével meg gyomortájéktól lefelé tolta ki Levit! Igazából ott nem ezzel foglalkoztam, örültem, hogy élek. Így visszagondolva igen közel volt az arcom a "legnemesebb" testrészéhez.... :lol: :oops: :lol: :oops: :lol:
evian19
 
 


Ja amit még meg akartam osztani, hogy ettől a héttől már csak napi 4x szoptatok, a délelőtti kaja után már nem.

Kat azt a alma - meggylevetki fogom próbálni! Levinél a sláger most a DM-es édeskömény tea almával.
evian19
 
 


evian
cool a kólareklám. Meg is találtam rögtön kedven koton reklámomat, Tyuntyinak szeretettel a dupla óvszerhez :D
http://www.youtube.com/watch?v=BTlgczn9 ... re=related

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja: egy fél órája röhögök ezen a reklámon. Nagyon jó!!!
Én fagyasztani gyógyszertári tégelyekbe szoktam. Arra ráírom a dátumot, meg, hogy mi alkoholos filccel, amit le tudok szedni acetonnal, elmosogatom és újratöltöm. kb 20ft az 50ml. Így én csak krumplit, és répát főzök, a többit fagyasztom. Veszek egy fej brokkolit, és megpárolom és 5-6dobozba elteszem. Céklát ritkán kapni, így ezzel is ezt teszem, meg a spenóttal, sóskával. Olcsó a doboz, és nem foglal sok helyet a mélyhűtőben
Én nem kevertem semmibe sem tápszert, sem anyatejet. Nekem az nagyon bizar.
Kezdetben én is gondba voltam a mikor adjak enni dologgal, de a gyümölcs nálunk nem váltott ki egy evést, csak kicsit kitólta, így az csak nasi.

A vegetával az a bajom, hogy egyen íze lesz tőle mindennek. De most erre van Bálintnak szüksége, hogy íze legyen a főzeléknek, mert sokszor nem eszi meg, ha nincs benne semmi. Ebben a vea mixben csak szárított zöldségek vannak.

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Végre újra van kedvem írni!!!! Juhéééé

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Én sose főzök vegetával, ugyanazért, mint te :) Meg nekem nagyon sós is, én sótlanul eszek mindent. Fűszerezés nálam úgy működik, hogy végigszagolom a zöldfűszereimet, és aminek megtetszik az illata, amilyen hangulatom van, az megy a kajába :) Gyerekeknek vajon mikortól lehet adni ilyen bazsalikom/zsája/rozmaring stb fűszerezésű kajákat?

Szerintem többünknek jött meg a kedve, van itt forgalom, tegnap egy nap alatt megtelt egy oldal, máskor ez 1,5 hét :)

Visszajeleztek, dolgoznak az ügyön

Csajom ma belehányta a répa-krumplit az előkéje zsebébe :shock: :( Azt hiszem, kicsit mélyre ment a kanál, mert pont előre dőlt, mikor beltettem a szájába (nyitotta 8)). Praktikus a zsebes előke. Meg is telt az addig nagy nehezen betáplált főzelékkel. Csajszi keze meg rögtön indult tunkolni a fehéres trutymóba :oops: De utána vidámon játszadozott tovább. Viszont ki kellett dobnom a maradék főzit, metr visszatettem bele a kanalat, és csak utána vettem észre, hogy a kanál is hányásos :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Itt nálunk a zöldségesnél mindig van cékla. Tegnap is vettem egy mini darabot Csaninak. Meg újra vettem Kanadai tököt. :lol: Remélem ez is ugyanolyan fini lesz, mint a múltkori.
Mind a két reklám szupi, az óvszereset külön köszönöm, bár erről már lemaradtam, mert a produktum az ágyában alszik. :P

Szoptatás:
Én a déli szoptatást fogom elhagyni, mivel Csani eszik már annyit, hogy ne keljen szopiznia. Védőnővel beszéltem tegnap, s elmondtam neki is a dilemmámat az ivászattal kapcsolatban. Azt mondta, hogy ha megeszik 180-200 főzit, akkor nem kell szoptatni vagy csak nagyon keveset adjak neki (ez Csaninál kivitelezhetetlen, mert ha egyszer rám cuppan, le nem szedem ciciről). Kínáljam vízzel, ha mindenáron adni akarok neki folyadékot. Ne parázzak, ha nem iszik, nem hal szomjan, mert ha akar inni, úgyis fog. Szóval így mi a déli szopit fogjuk szerintem a héten elhagyni. Az új cumisüvegünk pedig működni látszik.

Én bébiételes üvegbe raktam el kaját a gyereknek. Mondjuk eddig csak sárgabarackpürét. Cseresznye és meggy egészben figyel a fagyasztóban. Mást azért nem raktam el, mert egyelőre én minden nap kotyvasztok Csaninak friss cuccokból. Szerintem húst fogok lefagyasztani neki, amit már megfőztem. Azt én is jégkockatartóban gondoltam.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Fogzás és homeos bogyó. Evian tett fel egy cikket ezzel kapcsolatban. Én chamomillát adok Csaninak minden nap 5 bogyót, jól is van. Hogy most ettől-e vagy alapjáraton jól van azt nem tudom, de én adom neki. Hiszek ezekben, allergiára is homeos bogyót szedek, amitől azért tudok létezni a szezonban. Persze jön még mellé sok calcium. Tavaly is döntöttem magamba ezerrel a doki tanácsára.

Őrült nők ketrece: azért dupla gumiról ne akarjatok képet. Egyébként sem próbáltuk. :wink: :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Wow, azt sem tudom hol kezdjem.

Rekuja:
Tévedésben vagytok a soki zoknijával, kérem szépen. Tudod úgy volt kétszínű, hogy fekete az egész, kikéve a sarka, meg gondolom a lábfej része. Na, az volt narancssárga. És amit a a gatyaszár kivillantott, az a sarok résznél lévő narancssárga rész. Kiábrándító :lol:
Na hát a háziorvosunk csak egy fokkal jobb, mint Mr. Bean. Ez is gesztikulál, és hülyén tartja a száját, szóval legalább akármilyen beteg vagyok, sikerült mosolyt varázsolnia az arcomra a szerencsétlen kinézetével :lol:
Múltkorában Molly is kihányta a gyümijét, egy kanállal több csúszott le, mint ami kellett volna. Mármint egy kanállal több kaja :P
A google fordító szokott ilyen vicces dolgokat csinálni. Én általában angolról lettre fordítok, ugye anyósnak.... :roll:

Teca:
Én egyelőre csak annyira vettem az esernyőbabakocsit, hogy amig otthon leszünk Magyarországon, ne a nagy nehéz Graco babakocsit kelljen cipelnem, mivel sajnos most egyedül megyek haza, és így is egy pluszt kart növesztenem kellene hogy majd mindent elbírjak. Eleve Molly kétkezes igényű, tehát...no mindegy, majd lesz valaki aki segít. Vagy nem és akkor már káromkodok hogy "ezek a bunkó magyarok már megint...." :lol: Tavaly is pocakosan repültem, akkoris felbosszantottak a repülőn, ott le is toltam egy társaságot.... :oops:
Én magyarul beszélek Mollyhoz, csak akkor beszélek angolul, ha nagyon muszáj, mert az valahogy nem esik a számra. Az apja pedig hiába lett-orosz keverék, angolul beszél hozzá.

Evian:
Nekem is kitűnő kép memóriám van, sokszor hátrány. De látod, mostmár kellemesen is vissza tudsz emlékezni arra a pillanatra mikor a pasi feléd mászott. Na itt miért nem történik soha semmi ilyesmi?! :lol:
Én néha pihenőszékben etetek, de általában etetőszékben ül Molly. Szeret kopácsolni a lábával evés közben a tálcán - alulrúl, tehát amig azzal le van foglalva, lelkesen nyitja a száját. :)

Tyuntyi:
Én is frászt kapnék hirtelen, ha véletlenül teherbe esnék. De nálunk se szimpla, se dupla gumi nem kell, gyógyszert szedek, szóval nem érhet megelepetés, nem adok a véletleneknek. Egyelőre :)

Kép

Kép
snowball
 
 


Tyuntyi:
5 golyó/nap vagy 5 golyó/alkalom. Mármint homeós :lol:

Kép

Kép
snowball
 
 


Egy nap egyszer adom. 5 golyót vízben feloldva. Általában délelőtt, két kaja között, mivel nyálkahártyán keresztül szívódik fel, s nem lehet enni előtte és utána kb. 20 percig. :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Hűha, micsoda forgalom van itt tényleg!
Örülök, hogy lezárult végre a "vita",így inkább nem is fűzök hozzá semmit, nehogy újra felpiszkáljam
:D Finoman meg már úgyis többször próbáltam közölni, mit gondolok.
Mindenesetre Kat soraitól teljesen meghatódtam.
Normális papírom mondjuk nincs...

Rekuja

Nekem úgy rémlik Kismama olvasmányaimból, hogy zöldfűszereket 8 hónapos kortól lehet tenni a babakajába. Közben meg is néztem a Kismama babakonyhájában, 7. hónaptól mehet petrezselyem, zellerlevél, kapor, metélőhagyma, 8. hónaptól meg bazsalikom, kakukkfű, borsikafű, borsmenta, oregano, citromfű, lestyán (kis mennyiségben).

Domi egészen a mai napig Liliputi cipőket hord benn, és nyaranta kinn is gyakran. Nagyon bevált. Később, mikor már a motort is nyúzzák, odakinn nem praktikus, mert hamar kikopik.

Domi éppen ilyen volt, hogy kb. megsértődött, ahányszor csak közelített a kanál. Egyébként sosem ért rá enni...

A reklám nekem is tetszett!

Tyuntyi

Bár már többen válaszoltak, de én is megírom, hogy gesztenyét anno meggyel vagy almával adtam Dominak. Szerintem ehetetlen. De ő evett belőle pár kanállal, és az már nagy szó volt

:lol:
Az etetőszéket szerintem is megszereti majd.
Ugye Te írtad, hogy ragaszkodsz Te magad is a szopihoz?! teljesen megértem :) Nekem is így van, és így volt az elsővel is, aztán ez egyszer csak megváltozott, kényelmetlen lett, és a gyerek is vette a lapot :D

Timocska

Hogy van Hanna?

Snowball

Örülök, hogy Molly a régi. Hát persze, hogy jó lesz hazajönni. A bátyámék évekig éltek Kanadában, aztán a honvágy erősebb volt, és hazaköltöztek. A kislányuk éppen 3 hónapos volt. Tizenórát repültek, és természetesen a gyerek bírta az utat legjobban. Itatták le- és felszálláskor, hogy a füle bírja a légnyomáskülönbséget, és kész.

Csicsi

Örülök, hogy otthon vagytok


:)

Teca

Gratulálok az esküvőhöz!

Még akartam egy csomó mindent, de mennem kell megint...

Miki megint fogzik, érdekes módon, az egyik felső szemfoga készül áttörni
:shock:
Domi szülinapját megünnepeltük, nagyon örült mindennek, leginkább a macitortának :D
Szívesen megmutatom, de ne számítsatok remekműre, elég béna lett :lol: Nem ügyes kézzel, szívvel készült :lol:

Szép napot mindenkinek!

Anna
b.anna
 
 


Tyuntyi
Cuki az új vonalzód! Bébiételes üvegbe nem szeretek fagyasztani, mert fagyott állapotban nehezen jön ki belőle a cucc. Persze, megvárhatnám, amíg kiolvad, de én mindig az utsó pillanatban veszem ki a hűtőből a kaját :roll:
Szopit azért akarsz kiiktatni, hogy több legyen a kaja arányaiban? Szolidan elválasztasz egy éves korig?

Snowball
Azért elég részletesen megnézted te ezt a zoknit :wink: Mr. Beanes doki még mindig cool :)
Egy kanállal többen halálra röhögtem magam :lol:
És legalább angolul káromkodsz, hogy ezek a bunkó magyarok... :lol: nővérem volt svédországban nyáriegyetem miatt és valami őrségváltást néztek a másik két magyar diákkal, mikor beállt eléjük egy viking mindent kitakarva. Mondta is nővérem, hogy ettől a batár nagy állattól nem látok semmit! Mire a batár nagy állat hátrafordult és megkérdezte magyarul: Odébb menjek? :lol:
Hidd el, gyógyszer mellett is érhet meglepetés :lol: Nem te lennél az első :)
mit golyózol itten? :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja: én már adok neki zöldfűszert. Ma répa-tök-kapor volt a menű husival. Én csináltam egy hozzátáplálsi táblázatot, amit összeollózta, és aszerint főzök, ha kell küldj pü-be email címet, átküldöm. Várom a fejleményeket. Ügyes vagy.
Az előkében való manikürőzéses áztatás ismerős, barátnőm kislánya imádja:)

Tyuntyi: nekem is feltűnt az új vonalzód. Annyira meglepődöm mindig, hogy olyan nagyok már a kölykök.

Snowball: az esernyőkocsival repülni sokkal könnyebb lesz, ha Molly megmarad benne. Az itatásról fel-és leszálláskor én is hallottam, vagy még jó ha rágózik:)
A bogyók evéséről meg még annyi, hogy ne mosson Molly mentolos fogkrémmel fogat, mert az sem jó.
Ok, befejeztem, mert van normális papírom:)

A DMben 300pontért és 1ft fehér fürdököppenyt lehet kapni, igaz kb 2évesre hó, de én vettem, mert sok a pontom, és majd úgyis jó lesz.
A Tescoban meg nagy leértékelések vannak, igaz lányos anyukák előnyben

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Kat:

"az esernyőkocsival repülni sokkal könnyebb lesz" Cool! :lol: Mary Poppins lesz Snowball Mollyval! :P

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi:
Köszi a tippet, mindjárt fel is oldom a golyókat, mert nyüszi...
Cuki a vonalzód :P

Rekuja:
Dehogy káromkodok angolul, had értsék csak azok a szerencsétlenek :lol: Mikor pocakkal szállam fel a gépre, beültem egy helyre ahol mindhárom ülés szabad volt, és az lehetett az utlsó olyan ami hármas és szabad. A hátam mögött pedig megszólalt egy badna hogy "Há' had üljünk má' oda, mi hárman vagyunk" Mindezt azután higy senki nem segített felrakni a kézipoggyászt a csomagytartóba, pedig a pasit 2 nyelven kértem meg, aki ott ült, hogy legyen szives segíteni. Inkább elfordította a fejét. No jött ez a banda mögöttem és akkor fakadtam ki hogy mégis hova gondolta hogy üljek, mikor már egész gép tele van, és a csomagomat felraktam egyedül?! És még pár cifrát hozzátettem. Egyébként sem volt jó kedvem, mivel már idefelé jöttem :( Szóval nem lepődöm majd meg ha senki sem fog segíteni, igaz megpróbálom magam visszafogni majd :P
Vikinges sztori állati :lol: De nem tipikus?! Találkoztam már több nemzettel, de még egy olyan, mint a magyar, nincs. Még jó hogy én a legnormálisabbak közé tartozom :lol: :lol: :lol:

Anna:
Akkor még van egy hónapom hogy hozzászokassam jobban Mollyt az ivászathoz. Igaz még most a szilárd ételt sem fogadja el, mióta beteg volt, és még mindig kevesebbet eszik :( De köszi a tippet, meglátom mit tehetek majd ezügyben :)

Kat:
A rágón jót nevettem, hiszen sokszor csinál úgy, mintha rágózna :lol: Biztos a foga miatt csinálja ezt, de legalább hasznos lesz majd repülésnél :D
PEdig mentolos beütésű a fogkréme, de nem mondanám rá biztosra. Nem azzal szoktam fogat mosni :lol: Viszont itt nem lehet kapni gyümölcsízűt, legalábbis még nem találkoztam vele :?

Kép

Kép
snowball
 
 


Tyuntyi:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
snowball
 
 


Ezt még leírom gyorsan, mert most olvastam egy tuti tippet. Homeos bogyót valaki úgy adagolta, hogy egy nurofenes vagy panadolos gyógyszer adagolóba belerakta a golyókat, flszívott rá kis vizet, és nem volt vele macera, a gyereknek is könnyebb odaadni. Most olvasztom a bogyókat a nurofenes adagolómban :P

Úgy érzem magam mintha a spanyol viaszt találtam volna fel :lol:

Kép

Kép
snowball
 
 


NA, mi van, már három órája nem írt senki?!?!?!?!?! Nem csak az én gyerekemnek van aktív periódusa? :)

Tyuntyi, a Mary Poppinsos benyögésen fetrengtem a röhögéstől, ma mindenki nagyot alkot, azt hiszem :lol:

Kat
Hozzátápi táblázat jöhet, megsasolom, aztán úgyse tartom be :lol: tudod, nem vagyok egy nagy szabálykövető :lol: de azért kíváncsi vagyok rá!
Fogkrém? Én csak rágcsáltatom vele azt a kis műanyag izét :roll:

Snowball
Előzékenységben fiatalemberek amúgy is királyak kismamákkal és kisgyerekesekkel szemben. Leginkább az életerősek szeretnek ablakon kibámulva ülni a járműveken is. Szerintem tuti leesne a farkuk, ha segítenének egy kismamának. Bár akkor legalább esélytelenek lennének a szaporodásra, ami a társadalom szempontjából üdítő fejlemény lenne.
Nincs papírod, nem tartozol a legnormálisabbak közé. Ott én vagyok, Evian, Kat meg Tyuntyi. Te papírkutya vagy. Repkedj csak tovább az esernyő-babakocsiddal és permetezd a spanyolviaszt, ha már feltaláltad :lol: :lol: :lol: bocsi hihihihihih

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Anna
naná, hogy elfelejtettem :) Szóval Kismama babakonyhája nálam is figyel a polcon, de legalább így nem kell levennem :lol:
Motorozáshoz használjátok azt a gumi cipőorrvédőt? Nem macerás a felvétel? Itt minden kiscsávó meg kiscsajszi abban vagánykodik a telepen.
Tortáról a fotó lemaradt, ejnye-bejnye :)

Evian
Most láttam, hogy tegnap reggel kérdeztél pelusoról. Nem is értettem, Tyuntyi mért mondja, hogy ugyan tőlem kérdezted :roll: Tiszta zizi vagyok (aszem a csajom már 4szer szarja ma össze magát. Ez már apa dolga!!!!!!!! :evil:). Na szóval én nem vagyok annyira oda a dm-es pelusért, mert 1. mindegyiken ugyanaz a kacsa van 2. műanyagszerű a tapintása (mint a liberónak). De óccó kuponnal +15%os végösszeg kuponnal. pontosítok, nem ugyanaz a kacsa, hanem ugyanolyan. Ez nagyon fontos!!! Nem ugyanaz, csak ugyanolyan!!!

Roppant büszke vagyok rá, hogy ilyen kis betűket is tudok létrehozni. Veszettül mániákus vagy, ha felnagyítottad a böngésződ ablakát, hogy elolvasd, mit írtam ide

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja

Sasszem kezelésen voltam 5 éve!!!!!

Amúgy meg Ctrl C Ctrl V Word-be :lol:

Holnap reggel írok bővebben, a gyerekem nem hajlandó aludni ma csak a Tescoban! Lehet ott éjszakázom! :lol:

[size=9] [size=7]KÍVÁNCSI [/size][/size]
evian19
 
 


Sziasztok!

Hú a mindenit mindenki elemében van csak végig szaladtam a bejegyzéseken de végig röhögtem :)
Minden oké Bibi egész nap bőg úgyhogy egészséges :)
Köhögésre kaptunk valami cseppet úgyhogy javult,viszont az orrszívás rettenetes már totál kivan tőlem a gyerekem szerintem.
Sima 140X70 es ágyunk van látom azt sokan írtátok hogy milyen nagy,gyerek ággyá alakítható késöbb lehet azért ekkora.

Rekuja

Én szemüveges vagy de még így se látom az utolsó sorod de igazad van :)
Bibi ma annyira sírt hogy ő meg attól hányt,palacsintát sütöttem közben a Pepi próbálta szórakoztatni de nem sok sikerrel úgyhogy 10 pali lett a többi ment a kukába túlbarnulás miatt.
Igen én nagyon várom a sulit meg a Petra is már megvettem a sulitáskát(Helló Kitty)nagyon tetszik neki,hát izgulok azért mi lesz vele ott de ezen túl kell lenni.Hát nem olcsó semmi de az ovoda se piskóta azért ott is mindíg van valami de majd nemsokára úgyis meglátjátok ti is :wink:

Snowball

Örülök,hogy jobban vagytok,mikor is jöttök haza?Erről lemaradtam.
Meddig maradtok?Szerintem mindenkinek jót tesz néha egy kis környezetváltozás.
Mollynak is jön a foga?Mi nagyon szenvedünk vele nektek bevállt a homeos bogyó?

Kat

Jók ezek az álmok!Én nem akartam már gyereket inkább Zsolti mondta hogy legyen még1 fiúnk is :) Már a nevét is kitalálta Milán lesz a kicsi és kb. 2 év múlva jöhet is vagy akár meg is születhet,én arra gondoltam hogy ha Bibi oviba megy akkor mindenkire marad idő és tőle se veszem el a pici miatt.

Anna

Kérjük a képeket!!! :) Az én tavalyi csokoládés kandírozott narancsos tortámnál biztos jobb lehet,ízre még jó volt se kinézetre olyan volt mint amit már egyszer összerágtak :)
Honnan látod hogy jön a foga?Én akár hogy nézem semmi feltünő pedig mindenki válltig állítja hogy azért ilyen sírós.

Akinek nem írtam annak bocsi,holnap folytatom de mennem kell fürdetni mert nem bírja tovább.
Ja majd elfelejtettem,költözünk :)

KépKép

KépKép
csicsi84
 
 


Basszus Evian lelőtted a poénomat :evil: :twisted:
Hogy jöttél rá, hogy Tecsózni kell vele? :roll:

annyi a trück, hogy nem kijelölés-kicsinyítés, hanem beírod [] közé hogy size=5 a végére meg [/size] kell. Az 5 a méret. Aszem 10 a normál :roll: Snowballhoz hasonlóan én is a spanyol viaszra hajtok :lol:

Csajom összetörte gyerekkorom kedvenc krokodilos poharát :cry: Lerúgta a konyhapultról :roll: Az apja kezében volt, míg én tápit kevertem. Cserébe apa altat, én felporszívóztam, felmostam.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Csicsi
Valld be, te imádsz dobozolni :lol: Tóték 2 :roll: (bocsi, imádom azt az Örkény 1percest :D). Én is szemüveges vagyok, de nem hordom, így mindenki vér bunkónak tart, mert nem veszem észre őket és nem köszönök senkinek, ha meg rám köszönnek, csak pislogok (mivel nem látom őket rendesen).
Táskáról is jöhet a fotó! Mármint táska a büszke tulajdonoson :wink:
Előre emésztett torta nagyon jó :lol: Ronda, de finom :wink:
Mi van, ha nem fiú jön két év múlva? Akkor majd két évre rá jöhet a negyedik is? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja, elmész a .csába a kis vacak betűiddel, képes voltam átmásolni Wordbe, hátha valami fontosat írtál! :D

Snowball, egyik ismerősöm mondta tegnap, hogy Amerikába vitték a csemetét 3 hónaposan, és a légnyomás különbségtől oda-vissza tök sokat aludt, és amikor ébren volt sem volt vele semmi gond!! Tehát esernyőbabakocsira fel! :wink:

Többet most nem írok, mert Apa 2 hétig máshol fog dolgozni, így még élünk egy kis családi életet (meg magánt.. :oops: , aztán hadd menjen..

KépKép
sajti
 
 


Vajon Sajtiék a magánéletet apával a habtapin élik az alvó Kristóf mellett, ha már a gyerek nem marad meg a kiságyában? :roll: Tyuntyi! Szólhatsz a gyermekvédelmiseknek! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja! Szemem Rajtad!! :D :D :D Szerinted eszkimóéknál hogy lesz a gyerek?? :D Na, most nálunk is olyan hideg van! :lol: Vicc volt, amúgy elárulom, takaró alatt és csendben... :oops: Ha meg hangoskodni van kedvünk, akkor irány a másik szoba! :lol:

KépKép
sajti
 
 


Örülök Sajti, hogy vissza tudtunk csábítani. Használd ki a mai estét, ezt én mondom, aki két hónapja külön él a férjétől, csak hétvégenként találkozik, akkor is valami családtagom lakásán, ahol egy 5nm-es szoba jut hármunknak. ÉN IS HAZA AKAROK MÁR MENNI!!!

Rekuja: én szemüveges vagyok, kontaklencsés, de nekem is másolnom kellett, azt hittem valami izgit írsz, végre.

Szóval a GYIVI majd feljelent minket, hogy napi 2oladalt írunk tele: hol vannak addig ezek a szegény, elhanyagolt gyerekek???? :wink:

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Rekuja:
Azért nem írtam, mert megsértődtem amiért jóformán lehülyéztél, hogy nincs papírom :lol: Nemegyébként, bankba mentünk meg a H&M-be...kár volt... Vettem egy pizsamát Mollynak, és mire kimostam itthon, akkor vettem észre hogy a felső része totál el van szabva, szóval holnap mehetek is vissza a pizsuval...
A városköpzonthoz képest a mi kis őrült topikunk jelent pillanatban semmi... Tele van nemnormálisokkal. Minden nyáron van valami fesztivál, és olyan hihetetlen fazonok járkálnak az utcán, hogy csak tátom a számat. Már az ezüst hajú, lila szakállú pasin meg sem lepődtem. Na ezek a "normálisnaknyílvánított" papírt nég hírből sem ismerik :lol:
Megőrültem a kisbetűidtől. De én "csak" ide másoltam be, ahol az új üzenetet kell írni, szóval nem bonyolítottam túl a dolgot :lol:

Csicsi:
Eszembe jutottatok a H&M-ben, a mozgólépcső nem is máködött, nem is működik már talán hónapok óta. De amint írtam is, kár volt odamenni, ha elszabott pizsamát vettem :evil:
Mollynak már van 2 foga, a többi most bújik ki. Az alsó kettő mellettieket látom, hogy törnek át, felül pedig be van duzzadva. Szegényt ezek a fogak jobban megviselik, mint az elsőt. A homeos bogyó hatott, most este adtam neki Dentinox gél.
Szeptember 13-19 között leszünk otthon 8) Kár hogy nem Pesten lakunk, össze tudnénk hozni egy talizt úgy, hogy teljes a csapat, de én nem merek elindulni egyedül, vonattal Pestre. Öngyilkosság lenne. Viszont ha bármelyikőtök Debrecen felé jár, csak szóljon nekem! :)
Örülök, hogy költöztök. Megkaptátok a hitelt?

Sajti:
Szerintem Molly 3 órát el fogja viselni. Hátha a melletünk ülőket el tudom majd kergetni a látvánnyal, hogy egy kicsi gyerek ül majd mellettük :twisted: és akkor miénk lenne a 3 ülés :twisted:

Kép

Kép
snowball
 
 


Kat
lassan alakul, lehet, napok lesz :( Addigra ránk is szállnak a gyermekvédők :lol:
VÉGRE valami izgi?!?! Az egész napi beszámolóim nem voltak elég izgik?! Se a hányás, se a 4 kaki?!?!?!
Tudod, csak vedd fel a kis piros cipőt, üssd össze 3x a sarkait, csukd be a szemed, és mond: "Mindenüt jó, de legjobb otthon!"

Sajti
Nem is házaséltek, itt rosszalkodsz a neten! Lebuktál!

Komolyan, beteszem az apróbetűset az aláírásomba :lol:
Ha elolvastad, megkapod a normális minősítést!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Snowball
A francba, hogy nem bírtam beletiporni a lelkedbe :lol: Pedig! :D Elszabott pizsifelső? :shock: Három ujja volt vagy két nyakkivágás?
Nálatok most akkor „hivatalosan” vannak zavargások, nem úgy, mint Anglia többi részén?

Na, most már hagyjatok aludni!!! :evil:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja: csak ennyi kell egy normál papírhoz?? :lol:

Sajnos csak a pirso Volvomat hoztam magammal, és nem a cipőmet, de bízom benne, hogy csütrötökön az is hazarepít. Igaz, ez a kiruccanás, már nem a lakás miatt van, csak nem szretek egyedül lenni a nagy melegben a 7.emeleten. De most azért mégis vágyom kicsit a saját fészkembe, a kiscsaládommal
Na jó éjszakát, kevés kelést, kevés cumicsörgést, és nyenyizést

KépKép
KépKép
kat78
 
 


Rekuja:
Itt szerencsére nincsenek zavargások. Séta közben említettem Alexnek ugyanzet, ő pedig mondta hogy hát úgysem rúgnák ránk a lakásajtót, nem lenne a zavargásokban semmi ránk nézve ártalmas. Na köszi, ezzel megnyugtatott :lol: Idáig remélem nem jön el a balhé.... Elég ennyi fesztiválozós elmebeteg, mint amennyi most van :D

Kérem a normális minősítő igazolásomat, cserébe spanyolviasz felfedezővé nyílvánítalak

Kat:
Nálunk legalább cumicsörgés nincs :lol:

Kép

Kép
snowball
 
 


Jó reggelit!

Csajomat leraktam a földre egy kicsit mert már reggel kézbe szeretne sétálgatni.
Még mindíg szörcsög az orra akár hogy szívom nem jön ki pedig fújom tengervizzel is de röfög így is.

Snowball

Mi is pizsamát meg cipőt vettünk neki a H&M -be mikor történt ami történt,és sajnos működött a mozgólépcső most mindenki azzal jön hogy így kártérítés meg úgy mert hogy van lift a H&M-ben csak nincs kitáblázva és fogalmunk sem volt azért ezt tegnap mikor meghallottam olyan rohadt ideges lettem,hogy ezt elkerülhettük volna.Pedig nem 1x voltunk már ott és soha nem láttam liftet.
A mi fogaink nem tudom hol vannak de én nem látok semmit.
Megkaptuk a hitelt de nem kellett mert kidrült hogy 14 nm-rel kisebb a ház lézerrel lemérte az értékbecslő így az ár magas lett nem ér annyit engedni nem enged,ennyi...
Találtunk szinpatikusabbat jobb áron.

Rekuja

Elfelejtettem tegnap a csomót,csak egy kis zsírcsomó de ez nem nől már terhesen is meg volt de nem fájt de az fájt mint kiderült mert megkeményedett körülötte a zsírszövet és nyomásra fájt ha ráfeküdtem de elmúlt az ultrahang után,szó szerint kimaszírozta a doki az ultrahang fejjel amíg nézegette :) Nem kell csinálni vele semmit ha nem okoz gondot,nekem azt mondta nagyobb lenne a vágás mint amennyire probléma,ebből nem lehet semmi az ég világon,bár ha nő azért nézesd meg dokival.
Ha nem lesz fiú akkor megállunk szerintem ha csak nem nyerünk valahol egy nagyobb összeget hogy egy nagy házat vegyünk sok szobával :) De amúgy fiú lesz majd a kínai naptár szerint pajkoskodunk :)

Kat

Elhiszem hogy hiányzik a családi élet,én állandóan unatkozok itthon de a korházba eltöltött egy hét ráébresztett hogy az mennyire jó dolog azóta szeretek unatkozni :) De én nagyon szeretek amúgy jönni menni csak sajnos nekünk nincs az a családi összetartás hogy nagyon lenne hova.

Sajti

Örülök,hogy jól vagytok.Akkor még mindíg sokat utazik apuka de ahogy látom már vagy megszoktad vagy jó egy kis egyedüllét :) Nem dobsz képet Kristófról?Naaa,csak 1-et,légyszi :)

Teca

Gratula az esküvőhöz,csak nem ti nyertétek az ingyen esküvőt a Blikkel?Csak viccelelek :D

Tyuntyi

Szerintem sem kell 200ml főzi-nél már adni mást is az már helyettesít egy evést elvileg,bár Bibi is utánna elöbb kér tápit pedig utánna itatom is ezerrel.
Mi is most kálciumot kaptunk a megfázásra is de olyan nehéz volt itt beszerezni mindenhol hiánycikk volt csecsemőknek :?
Jó az új vonalzód majd ha nem leszünk már csíkosak én is csinálok egy cserét :)

Evian


Nem lehet egyszerü ennyit kelni éjszaka arról lemaradtam hogy miért is kel?Mi etetőszékezünk de a tálcát le kell vennem hogy rendesen odaférjek így nekünk is benne van evés közben a szánkba a lábunk a kanál mellett.

Anna

Nyugi,normális papírom nekem sincs de eddig azt hittem ez a normális :D

Na én sem tudom befejezni megint mert felébredt a Petra is jön a reggeliztetés utánna hajmosás,öltöztetés utánna Bibi eszik stb.stb.de szeretem az ilyen napokat.

KépKép

KépKép
csicsi84
 
 


Jó reggelt!

Éjjel csak kétszer keltem Levire + egyszer apára háromnegyed 2-kor (kitalálta, hogy nem kap levegőt nyissuk ki az ablakot - mondtam neki, hogy próbáljon meg lélegezni úgy több oxigén kerül a tüdejébe :lol: - nem díjazott...)

Csicsi Győrön belül költöztök?
Nem találod a fogaitokat??? Nézz a tükörbe, az orrod és az állad között van egy lyuk,nyisd ki és ott van kb. 32!!!! :roll: :wink: :lol:

Etető-pozíciókat köszi mindenkinek!!!! Azt hiszem hetente kipróbálom majd, hogy Levit belerakom az etetőszékbe (ki mást?!) és megnézem mit szól hozzá...

Sajti meg sem kérdezem milyen volt az éjszaka!?!?!?! Amúgy ha a földön alszotok, akkor nem kel éjjel kelni?
Hát azért kemény lehet ennyit egyedül lenni,vagy már megszoktad?

Snowball - azért vigyázz ezekkel a nem normális dühöngőkkel a városban! Vagy csak a híradóban ilyen durva? A 2006 őszi budapesti zavargások is sokkal kisebbek voltak, mint ahogyan a közvetítések mutatták pl BBC-n. Londonban ahogy mutatták nem tüntetni akarnak, hanem fosztogatni. :?

Kat kitartás! Már nem sokára neked is kijut a rendszeres házaséletből! :D
Piros Volvóra irigy! :oops: 8)
Hozzátápi táblázatot én is el kezdtem gyártani úgy, hogy vagy 8 félét összeraktam, de annyit ellentmondás volt bennük, a húsokon és a tejtermékeken kívül, hogy úgy döntöttem, megyek aaz anyai ösztöneim után - majd csak megvárnak!

Anna - télre milyen cipőt veszel? Akkor is Liliputit?

Rekuja - Hello, itt poéngyilkos! A tóték nem is egyperces! Tudod milyen hosszú??? :roll:
Magánélet habtapin szerintem csúszós vagy nyikorgós!
evian19
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: