Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Ezt a topicot én inditottam, és most kérdezni szeretnék valamit. Pár napja késik a mensim, aminek persze örülök, csakhogy állandó fájdalmat érzek a hasamban. Tudom, hogy ez is utalhat terhességre, és párótoknál elő is fordult. Hogy fájt olyankor a hasatok? Szerintetek az ilyen szurkáló fájdalom normális, meg hogy állandóan érzem a hasam? Nem erős fájdalom, csak állandóan jelen van. Tesztelnem még korai lenne, várok egy pár napot még, de ez a fájás kicsit aggaszt, az első babánál nem emlékszem ilyesmire.

Ha tudtok, légyszi válaszoljatok!

Köszi!

Timi (Dió)
 


Szia Szabotimi!

Nálam is voltak ilyen tünetek és azt hittem terhes vagyok,de sajnos egy pár napra rá megjött,úgyhogy kisbaba sehol egyenlőre.
Én is ilyen tompa fájdalmat éreztem de a tesz is negatív lett és a dokim is mondta hogy nem vagyok terhes.Sajnos!Kép
Lehet hogy nálad mégis azt jelenti.Szerintem ha még egy pár napig nem jön meg azért csinálj egy tesztet.
Én szorítok nagyon neked!Kép

Sysy
 
 


Szia TimiKép
Nekem is "fájt" a hasam, amitől persze én is meg rémültem nem tudtam mire vélni!!!!!
de szerintem itt baba leszKép
Más tüneted nincs??
Gondolj arra amikor fáj a pocid hogy, most fúrja be magád a babád, hogy 9 hónapig jó helye legyenKép)
megy a drukk
hogy baba legyen a dolgoba
Meddig vársz a teszel????
Mindenképp írd meg az eredményt
EDina

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok,

Egy par napja mar nem irtam mert nem vagyok valami jol. Egesz nap csak hanyingerem van es az ejszaka pedig nem tutam alundni majdnem semit ugy fajt a hasam. Vajon hany hetig szokot iljen roszulletek leni , en mar 2 honapos terhes vagyok es egy boo honapja vagyok roszul. nem tudom medig birom meg.
Ti szetek valamit? vitamint vagy barmien gyocert.Mert nekem nem adod a doki semit, aszt monda amedik elviselem eszt a hanyingert nem adna semit.
Nem tudjatok hogy hany hetesen lehet mar tudni hogy fiu e vagy lany?

Betty
 
 


Betty
B6 vitamint lehet szedni terhességi hányingerre, napi 3x1-et. Én most 13 hetes terhes vagyok, és ma 1 hete, hogy nem hánytam, tehát úgy a 12. hét a nagy vízválasztó.
A nemét pedig úgy a 18. hét felé már lehet látni, ha úgy fordul a bébi Kép

Andi
 
 


Sziasztok Lányok
Nekem is kb.18. naptól folyamatosan fáj az alhasam. Volt olyan nap, hogy csak a jobb oldalon, mintha feszítené valami. A méhen kívüli terhességnek nem tudja valaki, hogy mi a tünete?
 


Sziasztok:o)

Most találtam rátok, szeretném megkérdezni, hogy a terhességi tesztek általában hány napos/hetes terhességet mutatnak ki? Nekem nincs spontán peteérésem, így clostilbegyt tablettával van csak ciklusom, ami 30 napos. Ma vagyok a 32. napon, mensinek nincs jele, viszont a terhességi tesztem ma reggel negatív lett. Nekem is vannak alhasi fájdalmaim, nőttek a melleim és fájnak is.
 


Jaj, majdnem elfelejtettem megkérdezni, hogy tudjátok-e, hogy melyik a legérzékenyebb terhességi teszt.Köszi a válaszokat előre is:o)
 


Missking, olyan 14-16 napos terhességet már kimutatnak, a ClearBlue elég érzékeny teszt, mondjuk jó drága!
Andi
 
 


Köszi Andi, hallottam már erről a tesztről, de még soha nem próbáltam.Ma reggel merilynt csináltam ami negatív lett, közben kaptam egy tippet, hogy vegyek Medi-lab tesztet, de az nem volt a patikában, így maradtam a gabrielnél, bár lehet, hogy feleslegesen vettem meg.Szia:o)
 


Sziasztok!

Új vagyok a babaneten, mert szombaton tudtam meg, hogy terhes vagyok. Nekem a Gravi HCG teszt már a 28-ik napon kimutatta, igaz, nagyon halványan, csak 15 perc után lett annyira erős a csík, hogy kezdtem elhinni.

Azóta nagyon fáj az én hasam is, illetve már előtte is fájt. Az orvosom azt mondta, hogy az első 12 hétre irassam ki magam, ha sokszor fáj, mert ha fáj, akkor a sok pihenés-fekvés segíthet. Egyébként hormonokon élek :-), úgyhogy a tanácsábam lehet, hogy ez is benne volt.

szombaton fogom betölteni az ötödik hetet:-), elég furcsának tűnik, hogy máris abbahagyjam a munkát, ráadásul a 12. hétig meg sem akarom mondani a munkhelyemen. Mit tanácsoltok?

Kép

Kép
mzx
 
 


A méhen kívüli terhességnek lehet a tünete a hasfájás, főleg, ha az egyik oldalon szúr csak. De erről a Rendelő részen van bővebben is szó. Az első ultrahangon (6. hét környéke)ezt is megnézik, persze azt hiszem, akkor már úgy is annyira fáj, hogy mindenképpen orvosnál köt ki az ember.

Kép

Kép
mzx
 
 


Sziasztok!

Én 4 hetes vagyok. Már három tesztet csináltam, mindegyik pozitív. De a hasam nekem is "fáj". Sokszor el sem tudom dönteni, hogy hol. Néha beleszúr, néha meg csak úgy "van".
Félek nagyon, remélem, nem lesz semmi baj.
Szeretnék hinni Edinkának, hogy a beágyazódást érzem.

Kellemes napot mindenkinek!
 
 


Szia Moon!

Már van egy 2005. nyári babás topic is. A főoldalról a gyermekek/magzatok kora szerinti alpontban találod. Ott értelemszerűen mindneki csak pár hetes terhes.

Nekem is húzódik, nyilallik, vagy csak egyszerűen tompán fáj, felváltva. Viszont úgy tűnik, hogy egyre kevesebbet fáj napközben, én meg ettől ijedtem meg. Eddig legalább tudtam, hogy ott van.
Már 5 hetes és 1 napos vagyok! Hurrá!
Üdv!
Móni

Kép

Kép
mzx
 
 


Missking!

Mi van veled?
Én is Clostylbegites vagyok, már 9 hónapja próbálkoztunk gyógyszerezve, mire összejött. Közben többször is biztos voltam benne, hogy összejött, aztán mégsem :-((( Az a gond, hogy a Clostylbegit szedése miatt alapból produkálja az ember az összes terhességi tünetet (hasfájás, szédülés, hányinger, késik a menszesz, iszonyúan feszülnek a mellek), így feltétlenül tesztet kell csinálni. A Clostylbegites mamák többségénél sajnos a terhesség alatt is vannak progeszteron problémák, így a tesztet minél hamarabb meg kell csinálni (28-ik, 29-ik nap), hogy rögtön el tudj kezdeni más progeszteron-készítményt szedni, mert különben lehet, hogy 2-3 nap múlva már nincs is meg a baba.

Nekem ez bejött, most Duphastont szedek a 28-ik naptól és egyelőre minden rendben. Javaslom a Gravi HCG tesztet, de állítólag a medi-lab is tökéletes a minél hamarabbi kimutatásra. Az én felhasznált menniységem mellett az áruk is számított, mindkettő a legalacsonyabb kategóriában van. Mint fentebb már írtam, nekem csak negyed óra után lehetett kijelenteni , hogy ez bizony csík, úgyhogy ne ijedj meg attól, hogyha 5 perc után nem látsz semmit. Beszéld meg az orvosoddal ezt a progeszteron-utánpótlás gondot! Nekem előre felírta, és lám, milyen jó, mert szombaton derült ki, hogy babát várok, neki meg csak kedden van rendelése.

Nagyon drukkolok!

Móni

Kép

Kép
mzx
 
 


Sziasztok!
Engedjétek meg,hogy csatlakozzam,és meséljek valamit.Elég furcsa.Szóval,én is babát várokKépEzelőtt 5 hónappal elvetéltemKépKivártuk a 3 hónapot,és 2 hó próbálkozás után siker!Ami furcsa benne,hogy nagyjából a két mensi között eszeveszett evésbe kezdtem,ekkor döbbentem rá,hogy van valaki pociba.A következő tünet a gyenge hányinger,és a gyomorégés volt.Pedig ekkor még csak pár napja fogant a bébi!A mensi késett,egy nappal utána csináltam egy tesztet,nagyon halványan lett kétcsikos(Medi-Lab).Két nap múlva újabb teszt,semmi csík(ezt nem tudom milyen teszt volt).Újabb két nap múlva(Ekkor már 3 napja késett)Még egy teszt,ez már jobban mutatta a csíkot(megint Medi-Lab).Tegnap,csak hogy tényleg biztos legyek,csináltam egy utolsót(a Rossmannba vettem egy ONE STEP nevűt)Ez tényleg nagyon érzékeny,kb.5 mp múlva kijött két nagyon erős csík.Tehát nekem a Medi-Lab nem jött be,bár azt írták rá nagyon érzékeny.Na,röviden ennyi,néha még benézek!Üdv,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!
Nekem mostmár 11 napja késik, csinaltam már 3db tesztet! ClearBlue, Pregnancyeasy. Az első teszt egyértelmüen két csikot mutatott, a masik ketto mar nem volt ennyire egyértelmu. Ugyanis egy + jel es vonal helyett, ket vonal lett! Nem egeszen értem ez mit jelent! Kedden megyek orvoshoz, de addig is hátha ti tobbet tudtok a tesztekről mint en !
Köszönöm
infiniti
 


Sziasztok!
Én múlthéten voltam orvosnál,akkor saccolta a doki 6 hetesnek a babát.Infiniti végül mi volt az orvosnál?Baba van?Én mint írtam többféle tetszet vettem,és egyik ilyen,másik olyan eredményt mutatott.Az a legtutibb,ha orvos néz meg,az uh valószinüleg nem fog csalni.Majd írd meg mi volt!Szia,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!
Hadd osszam meg Veletek a tapasztalataim!
Először is leírom,h. nálam milyen tünetek jelentkeztek:
1.Megváltozott az izzadtság/testszagom!(nem viccelek, már a ciklus 28. napjától éreztem!egyébként 30-35 naponta szokott megjönni..)
2. mindent elsöprő kaja-undor, ez is kb. a 28.nap táján.Ez az émelygés-undor tartott a 13. hétig.
3.határtalan nyugalom/álmosság jött rám (alapjáraton pörgős, izgága vagyok...)
A tesztek közül csak a Medi-labot ismerem, nálam már az esedékes menzesz napján megjelent a két kis csíkocska. Fontos, hogy reggel végezzétek, mert így biztosabb eredményt ad (a reggeli vizelet a legtöményebb.)
Magamról röviden: jelenleg 31 hetes várandós mama vagyok, már nagyon várjuk, hogy Poci-babát a kezünkben tarthassuk.
Ha bármi kérdésetek van, írjatok nyugodtan!
SZORÍTOK NEKTEK, GONDOLOK RÁTOK!!
Üdv, Mindenkinek: Macska+Poci
 
 


Sziasztok!
Teljesen kiment a fejemből, hogy az első hetekben alhasi fájdalmain is voltak,( olyanok, mintha meg akarna jönni)és ezek a fájdalmak kisugároztak a hüvelybe-gáttájékra. Eleinte nagyon megijedtem tőlük, de a dokim megnyugtatott, hogy ez egy élettani dolog, mert ilyenkor az anyaméh tágul, a baba nő, és ezt érzem.
A 13. héten pedig új melltartót vettem (egy helyes kismama cicitartót), mert a régiek már nem jöttek fel rám.
Most más nem jut eszembe.

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket, és szép,egészséges Pocaklakókat kívánok!!!!

Macska+Poci
 
 


Sziasztok!
Macska gratula a babához!Mikorra várod?Nem semmik a tüneteid,még engem is lepipáltálKép

Kép

Kép


Szia Tündérke!
Február 16-ra vagyok kiírva.Már nagyon várjuk a "nagy napot".Az UH egyébként tényleg nagyon jó,5 napon belüli pontossággal meg tudja állapítani a terhesség/ill. magzat korát.Ez persze függ az adott készülék képernyő-felbontásától.(A 13. heti vizsgálaton 12,5 hetesnek saccolta a bébit.)
Remélem Ti is jól vagytok, vigyázzatok Magatokra!
Jó "növekedést" kívánok!
Üdv: Macska
 
 


Szia Macska!
Gratula mégegyszer,akkor már nincs sok hátra.Én tegnap voltam orvosnál,most már rendben vagyunk,a gyógyszerek hatásosak voltak,úgy néz ki,hogy megmarad a baba.Nekem is elég pontosan jött ki időpont,9 hetesnek és 5 naposnap mondta az uh a baba korát.Köszi a jókivánságokat,neked is minden jót kivánok,és kitartás,már nincs sok hátra!KépMajd írj,mi van veled!Szi,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!
Én is hasonló cipőben járok, mint ti. Legalább 2 hete hányni tudnék a friss kávéillattól, pedig naponta kell főznöm a vendégeknek. Furán fáj a hasam, volt már mellfeszülés és hangulatváltozás. Ma veszek egy tesztet, nem tudom, hogy clearbluet vagy másmilyet vegyek és, hogy vegyek-e többet? Mindenképp reggel csinálom meg! Bárcsak pozítiv lenne!!
 
 


Sziasztok!
Fátum üdv köztünkKép!Én tegnap voltam dokinál,már 13 hetesek vagyunk,jól vagyunk,csak az a baj,hogy a méhlepény kis híján a méhszájon van Kép.Remélhetőleg még arrébb kúszik,különben lőttek a természetes szülésnek.Nagyon nem akarok császárt,úgyhogy koncentrálok,hogy a lepény helyet változtasson.Remélem mindenki jól van!Fátum írd meg,hogy mi a helyzet veled!
Sziasztok,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!
Hogyan lehet a babanetes főoldalról erre az oldalra közvetlenül rálépni, mert csak kerülőúton jutottam ide.

Még új vagyok az oldalon, bár már több éve szeretnék babát, eddig nem jött össze. Most voltak a férjemmel érzelmi viharok és ezek idéztek elő bennem nagyon érdekes érzéseket. Úgy gondolom tomboltak a hormonjaim. Közvetlenül esemény után éreztem, hogy történik bennem valami. Azóta szinte folyamatosan feszül a mellem, nekem is érdekes érzések vannak a hasamban. Ez jelenthet valamit? Még nem csináltam tesztet, mert ha így történt, 8-án fogant a baba és a szakirodalom szerint 4-10 nap a beágyazódás és tudomásom szerint, ehhez képest a teszt 3 nap múlva mutat valamit Mikor csináljak tesztet szerintetek? Úgy gondoltam szombaton. Akkor lenne két hete. Ja ás hozzá kell tennem, ez nem volt középidő.
 
 


Szia Őzike!
Ide csak a "kerülő"úton tudsz bejutni,már ha egyre gondolunk.Teszt-ügyben nem tudok neked mit mondani,mert én pl.miután késett pár napot,akkor csináltam,összesen 4-et,abból az első halvány kétcsikos lett,a 2.egycsikos,a 3.megint halvány kétcsikos,és csak a 4. volt egyértelműen pozitiv.Valószinüleg változó,hogy kinél mennyire indul be a hormontermelés.Van,akinél a lehetséges fogamzás után 2 héttel már pozitiv a teszt.Szerintem csinálj egyet próbaképp,aztán ha nem mutat semmit,még vársz pár napot,mielőtt újra megnézed.

Kép

Kép


Őzike

A főoldalon felül találod a rovatokat,ott a "társalgó"-ra kattint,az vezet ide.

Nekem 11 nappal a lehetséeg fogamzás után még nem mutatta ki a teszt ,természetesen este.Legalább is szt.Ha nagyon akartam,akkorláttam a 2. csíkot,de azért inkább vártam.2 nappal később, reggel már egyértelműen pozitív volt.És akkor még volt vissza 1 hetem az esedékes mensiig.De már a megtermékenyítés után 10 nappal nagyon fáradékony voltam és fájdogált a hasam is.
Szt várj még egy pár napot,többhelyen is azt írják,hogy legkorábban a 13-14. napon érdemes tesztelni.De ha ekkor negatív,még az sem jelent semmit.Ha türelmes vagy,akkor várd meg a mensi kimaradásátKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Tündérke, Anyapoc Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Szombaton (lehetséges 14.nap) csináltam egy tesztet, de még semmi. Fáradékony én is vagyok és a hasam is fáj néha, na meg a mellem. Lehet, hogy csak nagyon szeretném. Majd meglátjuk! Milyen tesztet érdemes csinálni? Olvastam az oldalon a Gravi HCG-t, de azt sajnos több helyen próbálkozva sem kaptam. Most a Gabrielt próbáltam.

Köszi: Őzike
 
 


Szia Őzike!
Akkor még várj egy kicsit,az a tuti!Teszt-ügben nem tudok mit mondani,itt a környéken szinte minden gyógyszertárban csak Medi-Lab-ot kapni(ez az olcsóbb fajta),de nekem nem jött be,és végül egy Rossmann-ban vásárolt One Step nevezetű teszttel sikerült egyértelmű eredményt kimutatni.A Gabriel állitólag elég jó,én nem tudom,sose használtam.
Üdv.Tündérke

Kép

Kép


Sziasztok!

Bár úgy látom, rég nem szólt hozzá senki, leírok valamit. Talán az utánamjövőknek hasznos lehet.

Szóval, nekem a legkorábbi tünetem az volt, hogy elkezdtem a 26. ciklusnapon a hőmérőzést, gondolván, hogy már lassan várható a vérzésem, s a következő hónapban már mérem majd az ébredési hőmérsékletet.

Úgy tudom, mensi előtt leesik a hő, nekem a 26. napon 37,3 volt.
Ezután még 2 napig ennyi volt, így az vérzés aktuális napján csináltam egy tesztet (Medi Lab), mert gyanús volt a hő. Ez úgy 8-10 perc után halványan 2 csíkos lett. Még 2 napig hőmérőztem, 37,2 és 37,3 volt, így vettem még egy tesztet (One Step). A 30. napon is halvány 2 csík lett.

A tüneteim: fájt a hasam, mintha meg akarna jönni, görcsölt, időnként puffadt. Ja, meg farkasétvágyam lett, és rengeteget pisiltem.(hányinger, rosszullét nem volt)

Mikor 12 napja késett a vérzésem, elmentem orvoshoz, aki megállapítottam ultrahanggal, hogy üres petezsákom van, valószínűleg elhalt a magzat, vagy ki sem fejlődött, és elmaradt vetélésem van. Azonnal beutalt a kórházba, azt mondta, ezt művi úton kell befejezni, feküdjek be, mert nem szeretné, ha éjjel elöntene a vér...

Eléggé kiborultam, mert nagyon szerettünk volna babát.A doki meg leszidott, mert elsírtam magam. Kép

A kórházban megerősítették, hogy üres a petezsák, de az ottani doki azt mondta, még nem lehet eldönteni, hogy van-e benne baba, csak még kicsi, és nem látszik, vagy elhalt. Szóval hazaküldtek, hogy egy hét múlva menjek vissza kontrollra.

Másnap elkezdett fájni a mellem, főleg a bibmó, de nagyon.Meg nőtt is valamennyit.

Ma voltam a kontrollon (6 hét 5 naposan), már látszik a baba, 5,4 mm, és van szívverése is.Kép

Mindezt azért írtam le, hogy aki hasonló helyzetbe kerül, ne essen kétségbe, másrészt talán lehet tanulni a "hibámból": nem érdemes túl korán orvoshoz menni, mert fölösleges aggodalmakat okozhatnak...

Elég 3 héttel a vérzés kimaradása után menni először, akkor már biztos látszik valami (vagy inkább valakiKép ).

Uxi

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Uxi!
Csak annyit tudok mondani,hogy gratulálok!Kép
Ha a dokidra hallgatsz,akkor most nem vagy babás!
Én se mentem csak 3 héttel később,és nem is bántam meg.
Boldog babavárást kivánok!

Tündérke

Kép

Kép


Sziasztok LÁnyok,

egy furcsa kérdésem lenne, és talán furi is így ünnepek alatt, de:
- furi tüneteket kezdek észrevenni magamon, például állandóan enni tudnék és szinte kizárólag édességet. Egész nap azon jár az agyam hogy milyen édességet kellene enni. De ezt olyan szinten, hogy még a vajas mézes kenyeret is falom, amit egyébként nem szeretek.
A "rendes "kajákat viszont nem kívánom, sőt. És furcsán fájdogál a hasam is, és puffadtnak érzem. Most ne mondjátok azt hogy hülye vagyok, negatívan teszteltem, igaz az utsó nagylányságom mindössze 1 napos volt, lehet az hogy negatív a teszt de esetleg mégis laknak a pocakomban ?
Amikor Bencét vártam, ilyen tüneteim egy percig sem voltak, se hányinger, se undor, se kívánósság. Akinek van valami tapasztalata fenti tünetekkel kapcsolatban, plíííííííízz ossza meg velem!
Talán teszteljek újra pár nap múlva ?

További szép ünnepet, jó pihenést

Timi
 


Sziasztok!

Már egy ideje olvasgatom a babanet-et, de most vált aktuálissá, hogy én is hozzászóljak!
10 napja késik a menszim, feszül a mellem, émelygés, hányinger.... és ma délután pozitív terhességi tesztKép)) (gabriel)
Az lenne a kérdésem, mivel első manónkat várjuk (úgy tűnik), hogy mikor kellene először orvoshoz mennünk?

Üdv Mindenkinek: Anita

Anita
Kép
Kép
 
 


Szia Anita!
Remélem már régen eljutottál orvoshuz . ilyenkor minnél hamarabb el kell menni!
Hol fogsz szülni?
Gratula Nektek
Remélem minden rendben azóta is !
puszka
 
 


Szia Anita !
Gratula Nektek !
Remélem már régen eljutottál dokihoz !
Hol fogsz szülni?
Azóta is minden rendben ?
Puszka
 
 


Szia Hukmuk!

Még jó, h visszanéztem ide is. Igen, eljutottam dokihoz. Ma vagyunk 7+4 hetesek! Jól volt a baba (múlt hét hétfőn volt UH) és már szépen dobogott a kis szíveKép Nyíregyházi vagyok, itt is fogok szülni. Szerintem minden rendben lehet, mert a közérzetem elég vacak: émelygés, hányás, gyengeség, levertség..., a mellem is változik. Legközelebb majd csak aug.15-én kell mennem dokihoz. De már nagyon váromKép
Azóta irogatok a 2006. tavaszi babákhoz. Igaz, febr.25-re várjuk a kismanót, de a lányokkal megállapodtunk, hogy a febr vége, már tavaszKép

Rólad mit lehet tudni?

Anita
Kép
Kép
 
 


Szia Anita!
Nemrég kezdtünk próbálkozni 2 hónapja tudom nem sok de akkor is minden hónap csalódás és tiszta izgalom.
Nektek mennyi idő után jött össze?Terveztétek?Kislány?
Most a 30. nap van rosszul vagyok ég a hasam, fáj a mellem.
de- test igaz a 3. vizeletből és az a fajta test, amit csak reggel végezhető.
Bizakodom , de kicsi az esély.
puszi
 
 


Szia Hukmuk!

Bocsi, hogy beleszólok az Anitával folytatott beszélgetésbe, de én szeretnék neked tanácsot adni ha megfogadod. Miután ez a két hónap tényleg nem sok és gondolom éveket sem akarsz várni, próbáld meg lekűzdeni magadban az izgalmat és ne avval foglalkozz, hogy mikor esel teherbe hacsak most nem jött össze. Mert ez sajnos saját tapasztalat én 3 évig stersszeltem magam, hogy babát akarok szinte havonta vettem a teszteket mert annyira belehergeltem magam, hogy állandóan késett jöttek a tünetek, de aztán csak koppantam. A párommal is egyre rosszabb lett a kapcsolatunk, mert én mással sem foglalkoztam.
Amikor már letettem róla, hogy én teherbe eshetek és egyáltalán nem is számítottam rá akkor estem teherbe.
Azt akarom neked mondani, hogy próbáld meg magadban lekűzdeni az izgalmakat mert észre sem veszed és jön a stressz. Nem akarlak ijesztegetni, de hidd el tapasztalat,főleg ha 2 hónap után már ennyire izgalomba vagy, hogy csak magadnak fogsz ártani. Próbálj meg ne tervezni hanem éld az életed és ne avval foglalkozz, hogy vajon összejött-e, hanem valamivel tereld el a gondolataid és hidd el akkor sikerűlni fog.
SOK SZERENCSÉT!
 
 


Szia S_kyra!

Köszi a tanácsokat! Tudom, hogy igazad van, és azt is, hogy így kéne hozzáálnom, de elég nehéz megvalósítani! A gondolataim bőven el vannak foglalva (talán ez is a baj)! Megszületett már a pici?
Puszi
Hukk
 
 


Szia Hukk!

Nem könnyű az biztos.De leírom neked, hogy nálam ott kezdődött egy idő után a zizi, hogy vettem a teszteket, ami kimutatja mikor vagy fogamzóképes mikor nem, hőmérőztem minden reggel. Szex után vagy 3 órát gyertyáztam , fecskendővel nyomattuk fel a sp..-kat utána reggelig ki sem keltem az ágyból, úgy aludtam, hogy a derekamtól lefelé fel voltam polcolva, hogy nehogy kifolyjon és stb, stb, stb sokáig sorolhatnám még. Amikor mindezek ellenére sem jött össze, feladtam a reményt mert rájöttem ennek így semmi értelme, és nem normális amit teszek. Talán két hónap sem telt el és teherbe estem. Most már visszagondolva tiszta röhej amit műveltem, már csak nevetünk rajta, hogy ennyire abnormálisak voltunk - voltam de mindenre képes lettem volna, csak azért hogy anya lehessek.
Most már a pici nem is olyan pici idén kezdte el a sulit ő 7 éves lesz, a tesót meg most várom, és megint a sors spirál mellett, mikor nem terveztünk másikat. Ha minden igaz ő márciusban fog megszületni. Igaz az elején volt egy kis gond vérzés, de most szerencsére minden rendben. Végül is nem bánom annak ellenére, hogy nem terveztük. A jövőhétem megyünk mind a hárman 4D ultrahangra már alig várjuk, hogy lássuk.
Nektek még nem jött össze a szavaidból értve? Hidd el ami késik nem múlik. Egyébként sok kismamától hallottam, hogy akkor sikerűlt amikor nem számítottak rá, ritka az amikor be van tervezve, hogy én most akarok és akkor rögtön össze is jön.
Úgyhogy semmi olyat ne tegyél amit én tettem!!!
Pusza!
 
 


Sziasztok

Régóta olvasom ezt a fórumot és nagyon sok érdekes dolgot találtam. Ezért is szeretném a véleményeteket kérni.
Nektek mikor van peteérésetek? Mert én most kezdtem el használni a PG/53-at és én a 8. és 13. cn között vagyok termékeny. Ez elképzelhető?
Még nem tudom, hogy terhes vagyok-e már, mert még nem csináltam tesztet és a mensi első napjáig nem is akarok. De pár napja szurkál a hasam, és sokat kell járnom pisilni. Ezek lehetnek jelek?
Köszönöm a válaszotokat.

Sivi
 
 


Szia Silvi!
Elképzelhető h akkor van péd!
Szorítok nagyon!
Gyere át a fogamzás már megint megjöttbe és ne maradj soká!
puszi
 
 


Sziasztok,
csatlakozom...
en nekem mar ket hete folyamatosan olyan, mintha meg akarna jonni. De kozben nyoma sincs. Es semmi mas tunet. Egy hete kesik, de meg csak negativat pisiltem...
izgulok.
:-)
 


Sziasztok,
nekem holnapután kellene megjönnie, kíváncsi leszek mit mutat majd a teszt. már pénteken (teljesen feleslegesen)csináltam egyet, de negatív lett. Nekem is fáj a hasam két hete, de közben most pár napja megszűnt. Viszont kellemetlen a szex. Kicsit fáj, egyáltalán nem okoz örömöt. Hallottam, hogy ilyen is van. Tapasztalatok? A mellem feszül, de igazából menstruáció elött is szokott. Megnőtt, kék erek is vannak, de mondjuk lehet hogy máskor is voltak, csak nem rémlik. Attól félek, hogy csak én szeretném nagyon és beképzelem a tüneteket. Ja, és még valami, az arcbőröm mint még soha, no ragya, pedig ilyenkor már úgy nézek ki mint kamasz koromban. Mit gondoltok?
 


azóta már tudom..
pozitív!!! két csík, egyértelműen!
 


gratula!
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratulálok,aki babát vár!

Nagy örömben lesz részetek.Nekem már 2 gyermekem van.

Amikor 6-7 hetes pocakosan elérkezik az idő,hogy már nem kényelmesek a nacik,akkor gondoljatok rám!

Ugyanis kismama nadrágokat készítek nem "aranyárban".Nálam már 3800 ft-ért kaphatsz elasztikus mikrokord nacit.

Van egy albumom a http://www.kep.tar.hu/lorro oldalon.Ha van időtök,nézzetek be!Bp.,XI.kerület,de postázom is.ű

Kriszti

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


sziasztok 4-5 napot késik a mensim.Még sohasem késett. Szerintetek megcsinálhatom már a tesztet?Ja és napközben hirtelen fellépő hányingerem is van, ami hamar el is múlik.
 
 


Szia!
Szerintem ha tutira akarsz menni várj vele még egy hetet,hogy ne csalódj,és hogy ne tesztelgess fölöslegesen.Reggeli első vizeletből csináld,ne hidd el azt ami a dobozra van írva,hogy a nap bármely szakában elvégezhető,az csak 2 hónapos terhességre vonatkozik.
Nekem a laboratóriumi teszt nem volt egyértelmű 4 hetesen.Szóval bírd ki,tereld el a figyelmedet,gyorsan elszáll az egy hét.
Szorítok a jó eredményért.
Edina

Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron