Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Babavárók!

Talán nem vagyok egyedül a címben megfogalmazott problémával, mégis nagyon kevés infot találtam róla, hozzászólást pedig alig.
Terhességem 8. hetében barnás pecsételésre utrogestant kaptam, amit a 12. hétig kellett szedni. Mikor abbahegytam a pecsételés visszatért, és az uh-on egy haematomát(vérömlenyt) találatak a méhemben.Azt mondták, hogy nem érinti a méhlepényt, és nem lesz a babának baja. Duphastont írt fel orvosom, és problémám már elmúlni látszott, mikor 1 hét múlva friss véres "cucc" távozott belőlem. Megint uh-ra rohantam, és mondták, hogy kisebb lett a vérömleny, abból ürült ki egy kicsi. Baba továbbra is jól van.

Szeretném, ha megosztanátok a tapasztalataitokat, ha van.
Köszi! Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Szia Betti!
Most találtam rá írásodra, én is hasonló cipőben járok. Veled mi történt a leveled óta?

Reni
káné
 
 


Sziasztok, nem nagyon él ez a topic, pedig sokan vagyunk... nekem barnás maszatom volt, másnap, miután megcsináltam a tesztet. Igaz, elmúlt, de holnap felhívom a dokimat. Még az első vizsgálat előtt állok...
Vio
vio
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is hasonló helyzetben járok. Most a 10 hétben járok és múlt héten barnás váladék jelentkezett görccsel együtt. Majd volt 1-2 csepp vér is . Én is duphastont kaptam. Az orvosom azt mondta ne aggódjak fel fog szívódni a haematoma csak pihenjek sokat. Házi orvosom ma mge megijesztett, hogy felszívódás után kársodik a méhlepény is, de ez most az elején ki fog derülni, hogy életképes-e a magzat. Nem sok mindent találtam erről a neten? Veletek minden rendben van? Irjatok!

üdv:dzsu
dzsu
 
 


Sziasztok!
Én is vérezgettem terhesség alatt. Találtak egy vérömlenyt a 12. héten. Azt mondták míg fel nem szívódik addig vérezgetni fogok. Aztán a vérömlenyt már nem látták, vérzés folytatódott. Aztán vérzés abbamaradt, néhány nap nyugalom, majd a 17. héten elfolyt a magzatvíz egy része, maj 4 nap alatt az összes. Szülés megindítás.... stb.stb :(
faul
 
 


Sziasztok!

Faul ez tényleg szörnyű lehetett átélni. főleg azért ,mert gondolom végig mondták, hogy minden rendben.
Most már lassan 13 hetes leszek és a múltkori ijjedség miatt felkerestünk egy másik nőgyógyászt is a szakmai véleménye miatt. Próbálok minnél több infot begyűjteni erről a bevérzéses dologról.
Mindkét nőgyógyász megnyugtatott ,hogy fel fog szívódni és az majdnem mindegyik terhességnél előfordul csak valamelyiknél látványos ,valahol meg nem. A haematoma egy olyan bevérzés mind a visszér, ez azért következik be mert a méhfal és a petezsák kapcsolódásakor a vérnek még nincs kialakult útja, kell egy kis idő ,amig a vérfal létrejön. A meleg ,a szauna az alkohol hatására vérbőség alakul ki és ez okozhatja az ürülést. Beszélgettem egy szülésznővel és ő végzett kutatásokat ebben a témában. A táplálkozásunkban talált egy kis lyukat, a szervezetünkben nincs elég cink és b vitamin (a gyógyszeres vitamin nem ugyanolyan hatású ,mint amit az étellel viszünk be). Cink van a halban és a májban. Köztudott ,hogy a magyaroknak ezek kimaradnak a táplálkozásukból ,vagy nagyon ritkán eszünk ilyeneket.
A héten voltam egy uh-án és még látaszódnak a görcsök nyomai ill. a bevérzések, meg egy vérömlenyt is találtak ,de azt mondták, ez miatt ne aggódjak majd felszívódik. Remélem minden rendben lesz és nem fogok úgy járni, mint Te faul! :cry:
dzsu
 
 


Sziasztok!
17 hetes terhes vagyok, egy hónapja jöttem ki a kórházból. Akkor egyik este elkezdtem vérezni. Bementünk azonnal a kórházba, kiderült, hogy hematomám van, de az uh nem mutatta ki. Három hétig voltam bent szigorú fekvéssel, a 12. héten varázsütésre elmúlt. Azóta hála az égnek minden rendben (lekopogom) , most voltam AFP-n. A dokim akkor azt mondta, hogy a 12. hét vízválasztó, és fel fog szívódni. A titka, hogy addig folyton feküdni kell. Szóval kitartás!
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megnyugtatásul pár szó; én írtam az első hsz-t. Több mint másfél éve. Azóta 2005. május 10-én makkegészséges kisfiam született. A vérömlenyt a 18 hetes uh-on már nem látták. :) A 20. hétig kellett szednem a duphaston. Rettegtem, mikor abba kellett hagyni, hogy esetéleg visszatér a pecsételés, de bíztam nagyon az uh-ban, ami már nem mutatott vérömlenyt. Nem is volt már semmi problémám. A 40. héten született meg Bálint. :)

Dzsu!
Érdekes amit írtál. Jó lenne ha jelentkeznél, hogy vagytok!

Betti
betécske
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy megtaláltam ezt a topicot.
Én sem találtam ezzel a témában túl sok információt.
Én most léptem a 9. hétbe. 7 hetesen voltam először orvosnál, aki egyből kiszúrta a bevérzést a méhemen. 1 hét szigorú fekvésre ítélt, de azt ajánlotta, maradjak nyugton inkább 3 hétig.
Szóval még itthon vagyok, jövő héten megyek csak vissza újabb vizsgálatra.
Nincsenek görcseim és vérzés sincs. Bár múlt éjszaka kicsit fájt a pocim, de remélem ez nem azt jelenti, hogy valami komoly probléma van.

Niki
niki30
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem én is hasonló cipőben járok mint ti. Én 6-hetes /5 napos/ terhes vagyok és legnagyobb bánatomra a sonographus pár napja mondta, hogy a petezsák környezetében bevérzés / haematóma/ látható. Nagyon megilyedtem. félek a vetéléstől bár bíztattak, hogy van esély a terhesség megtartására. Holnap kell mennem az orvoshoz. Remélem nem lesz semmi baj.


alexa
rena12
 
 


Lányok!
A múlt héten hétfőn-egy hete-bevéreztem 6 hetesen.Szörnyű volt,elöntött a vér,biztos volam benne,h vége.Az I-es nőire járok,berohantam,még élt,de egy óriási haematoma van odabent.Egy hete fekszem.Azóta folyamatosan jön belőlem válltozatos színű és halmazállapotú anyg.Most éppen barna.Ja,és a belső méhszáj is nyitva van egy kicsit.Doki szerint fifty-fifty az esély.De borzasztóan el vagyok keseredve.Fájdogál is.Két gyerkőcöm pedig szív a fekvő anyjuk miatt.Szerintetek?(Na,ez elég értelmetlen kérdés...)
cseppecske
 
 


Sziasztok!

Cseppecske elég szőrnyő amit írtál, de bízzunk benne, hogy nem lesz gond. Én is ma voltam orvosnál és nem vizsgált meg 3 hét múlva kell visszamenni és csak akkor csinál uh-t. Én attól félek, hogy mi van ha addig elhal az embrio és nem is tudok rólla. Mert nem mindíg jár vérzéssel meg görcsökkel. Én sosem véreztem de a haematóma attól ott van.
rena12
 
 


Hali!

Ez izgi,h nem csináltak legalább egy röpke uh-t.
Nekem egy hét múlva kell mennem,de éjjel is volt bővebb rózsaszínes cucc.Én is attól félek,h elhalt.Rena,neked ő az első babád?Hány éves vagy?Én 39 leszek...
cseppecske
 
 


Szia!

Igen nekem első baba. 25-éves vagyok. nem bírtam várni úgyhhogy elmentem uh-ra ma reggel /máshová/ és azt mondták, hogy a haematóma felszívódott és a pici nőtt. Mindenképpen írjál majd veled mi volt uh-on.
rena12
 
 


Hali!
Most jöttem uhról,mert öcsém mondta-szintén nőgyógyász-,h ugorjak be a haverjához,mert ha elhalt,abba kell hagyni az utrogestant.A haematoma megvan,uakkora-de a baba is él,13mm-es!Most szedni fogok dicinont,ami vérzéscsillapító és meglátjuk,mi lesz.Pihenni fogok...
cseppecske
 
 


Cseppecske!

Engemet is elöntött a vér a 8. héten, az utcán, rémes volt, azt hittem, ilyen nincs. Utána bevittek a kórházba és a baba életben volt, mint látod, már a 29. hétben vagyok.
Csak annyit, hogy nálam valószínűleg a melső oldalon fekvő placenta vált le, ami szerencsére feljebb vándorolt, de az elején valószínűleg a méhszáj felett volt. Mondjuk nekem a méhszájam csukott volt, ez a jobbik eset. Viszont a kórházban felírt Utrogestan-ról az orvosom lebeszélt, mert állítólag nem segít, ha meg akar maradni a baba, az gyógyszer nélkül is megmarad és ha menni akar, akkor azt semmivel sem lehet megállítani.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Kedves Sorstársaim!

Lassan már két, hogy nálam is jelentkezett az első vérezgetés, amire az orvosom a Duphaston szedését, és szigorú ágynyugalmat javasolt. Az okát ő nem tudtam megállapítani, annyival elintézte, hogy "csak", ez normális....Mivel az első babámat 10 hónappal ezelőtt nála szültem és nem voltam vele 100%-osan megelégedve, úgy döntöttem, hogy nincs mese, megérett az idő az orvosváltásra. Így is lett, az új szülészem a múlt héten meg is látta az uh-on a haematomat. Szerencsére a petezsák alatt van, és remélhetőleg nem fogja a baba egészséges fejlődését megakadályozni. Most csütörtökön megyünk vissza hozzá kontrollra, hogy meglássuk, mennyit változott a vérömleny. Ahogy olvasom itt a történeteket, hol erőre kapok, hol elbizonytalanodok. Még én is az elején vagyok, a 8-9. hétben és már nagyon várom, hogy minden rendben legyen!
Vendég
 


Szijamijasztok!
A lombikosok csapatába tartozom, az első babónkat várjuk, és nekem a 4. héttől a 12-13. hétig folyamatosan kín volt kimenni a mosdóba, mert nem tudtam hogy barnázok-e, vagy sem.
Utrogestant szedtem az első pillanattól (napi 6-ot!), aztán a 9. hét körül részleges méhlepényleválásom volt, na akkor nagyon megijedtem. :?
Azóta dokit váltottunk, fokozatosan elhagytuk az Utrogestant, és a barnázás is elmúlt.
De a félelmem attól, hogy bármikor újra előfordulhat, az nem.
Jelenleg 18 hetes vok, remélem minden ok.
Kitartást azoknak, akik barnáznak, vérezgetnek, sok-sok lelkierő kell, és hit, hogy nem lesz baj!
gala27
 
 


Sziasztok!

Látom sokan küzdötök vérezgetős problémával. Ma megyek először orvoshoz, eddig 3 tesztem lett pozitív. A menszeszem idején, csak barnás folyásom volt, de most a húsvéti rohanás után elkezdtem kicsit bővebben vérezni. Még ez sem olyan mint a mensesem és nem görcsölök. Most kivettem szabit, sokat fekszem, de kérlek imádkozzatok, hogy éljen a baba! Annyira szeretném!
És köszönöm, hogy egosztjátok itta a tapasztalatokat, olyan jó, hogy reményt lehet meríteni belőle!
kislibus
 
 


Sziasztok!
Én vasárnap csináltam egy nagyon halvány pozitiv tesztet,hétfő reggelre pedig elkezdtem vérezni görcsölés nélkül,tegnap az az kedden elmentem a dokimhoz egy uh-ra nem látott semmit.
Ma reggelre már allig vérzek,mellette hőmérőzök végig, nem,hogy lemmenne a hőm,még jobban fel megy,37,3 volt tegnap is,ma reggelre 37,1.
A ciklus felétől 37-alá nem is ment.
Azért egy pár nap múlva tesztelek egy újat.
Most nem tudom eldönteni vagy mit gondolni,lehet,hogy a dokinak van igaza,nem is vagyok terhes.
Mi féléve próbálkozunk,félév alatt igen elég sok negativ tesztet láttam.
Félév után elég meglepő volt a pozitiv,nem akartam hinni a szememnek az egész család látta,négyünknek talán nincs érzéki csalódása.
Kislibus!!!!!!!!!!!!!
Szoritok neked és irj!!!!!!!
Reméllem már a többieknek minden rendben van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti köszi! 3-ra megyek, akkor kaptam időpontot. Addig még egy forgalmi vizsgán is túl kell esnem.
Szerintem ismételd meg a tesztet, és utána, ha pozitív, várj addig, amíg az utolsó rendes mensesedtől számolva a 7. hétbe nem érsz. Akkor a baba 5 hetes lesz, és az orvos már láthatja a szívverését. Az első két teszt nekem is halovány volt. Én az első pozitív teszt után a magzatvédő vitamint is elkezdtem szedni. Akkor sem árt, ha nem vagyok terhes, ha meg igen, a babának kifelyezetten jót tesz!
Szurkolok neked én is! Este jelentezem!
kislibus
 
 


kislibus!
Este várlak!
Drukkolok neked,a vizsgához is,és a dokihoz,hogy minden renben legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kislibus!!!!!!!!!
Már nagyon várlak,mi van veled????????????????????????
Vendég
 


Szia!

Este nagyon későn értünk haza és nagyon fáradt voltam. Hasi UH-t csináltak, a petezsák 4 mm-es, ami olvasmányaim szerint ilyenkor (4. betöltött terhességi hét) jó. Vissza hívott két hét múlva, hogy lássuk nem szívódik-e fel. Azt mondta, nem kell pihennem, nem kaptam semmi bogyót, most várni kell két hetet. Csakhogy a vérzésem nemhogy gyengült volna, most már piros színű, ami miatt meg egyre jobban aggódok, ami meg nem tesz jót.
Egyébként a vizsga sikerült.
És veled mi van? Megismétled a tesztet?

Mindenki!

Van olyan köztetek akinek piros vérzése volt és mégis kihordta a babát?

Viki
kislibus
 
 


Szia Viki!

Örülök,hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nyugodj meg,te legalább terhes vagy vagy,ami meg a vérzést illeti,nem jó,de ha az orvos rendben talált mindent,pihenj,vigyázz magadra!!!!!!!!!!!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem teszteltem,nem tudom van e érteleme?!
Ha az orvos nem látta,hogy terhes vagyok,neked 4 hetet állapitott meg,számitásom szerint mikor kedden voltam az orvosnél akkor,az utolsó mens.első napja márc 10. akkor én is 4 hétben lennék,tehát ha terhes lennék,akkor annyi mint te és látni kellett volna neki.
Nagyon elvagyok szomorodva,féléve próbálkozunk,már bele fáradtam a sok kudarc után.
Vendég
 


Kriszti!

Nem a mensitől számolva vagyok négy hetes. Az UH alapján vagyok 4, a mensitől elvileg 6. Tehát mág semmi sincs veszve neked sem :)

Viki
kislibus
 
 


Viki!
Akkor én mennyi lennék ha lennék?????????????
Vendég
 


Jobban vagy már?
Reméllem nem vérzel?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mára nekem is elmult.
Vendég
 


Szerintem csinálj még tesztet, mert egy tévedhet, node 2-3 teszt már csak nem téved! A mensidtől számítva szombaton töltöd az 5. hetet, az az a baba még csak 3 hetes, de a beágyazódáson már túl van.

Még nem múlt el, jelenleg stagnál. A helyzet annyival rosszabbodott, hogy elkezdett fájni a torkom, a hőm meg épp 37 fok, ami meg lehet a terhesség miatt is. Én is fogok tesztelni holnap, mert ha gond van, kevesebb lesz a HCG és a teszt halványabban fog jelezni, mint a legutolsó. Ha meg minden ok, akkor olyan intenzív lesz , ha nem intenzívebb :wink:
kislibus
 
 


Viki!
Akkor tesztelek,próba szerencse,reggel irok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Hogy sikerült a teszt? Gratulálhatok? :)
kislibus
 
 


Viki!
Még ma csak megvettem,holnap reggel az első vizeletből akarom megcsinálni.
Reméllem már jobban vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Holnap reggel megirom!!
Vendég
 


Volt egy napos derékfájásom (valójában mindenem fájt) a hőm 37.8 volt, de lázam nem lett. Mára viszont teljesen ok. vagyok (tegnap csak két liter kamillateát ittam meg). A vérzés még löketszerű, ha állok rosszabbodik, akkor több is. Emiatt egy kissé félek dolgozni, dehát a orvos nekem nem javasolta, hogy menjek betegállományba. (Pedig szivem szeint azt tenném!) A lelkiállapotom most stabilabb, igazából elég hullámzó. De most újra feltámadt bennem a remény, hogy tán minden rendben lesz 24-én.

Szúrkolok! :)
kislibus
 
 


Örülök,hogy jelenkeztél,nem akarok okoskodni,de irattasd ki magad táppénzre.Sokat kellene pihenned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma teszteltem egy negativot!!!!!!!!!!!!!!
De olyan érdekes,hogy a mellem is fáj émelygek is szédülök is.
Hogy mitől van ez?
A hőm is 37.
Az én lelki állapotom 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Irj ha van időd és kedved!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És a babára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sajnálom a negatív tesztet. Nem tudom, mitől lehetnek a tüneteid. Elméletem volna, de már rá is cáfoltam. Látom, hogy fél éve próbálkoztok. Emiatt ne aggódj, a kolléganőimnek van olyan kismamája, aki másfél év után esett teherbe és már épp azon gondolkoztak, hogy mennek a meddőségibe. Lám nem volt szükség rá.

Kiiratni, csak a nőgyógyász véleménye alapján tud a háziorvos, de a nőgyógyász szerint nem ettől függ, hogy megmarad-e vagy sem. Csakhát azt meg ugye én érzem, hogy hogyan jobb nekem. Na mndegy. Ha mást nem, beadom a ho-nak, hogy lázam volt (ami majdnem igaz is), akkor már csak kiir.
kislibus
 
 


Próbáld akkor beadni,hogy lázzas vagy.
De egyébként terhes vagy a nögyógyásznak már alapból ki kéne irnia.
Ha én az lennék,az enyén kiirna.
Itt ahol mi lakunk,rögtön kiirják az orvosok a kismamákat,persze ha kérik.Ezt az orvos megkérdezi-Akar táppénzre menni?
Szép napot!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ja! Az még lemaradt.
Elméletileg nem lehetek meddő,mert van 2 gyermekem a legkissebb 13 éves de azóta eltelt egy jó pár év változhatott a szervezetem ,hallottam már ilyet,reméllem nem ez miatt nem jön össze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!

Nekem nincs nőgyógyászom, új helyre kerültem, az akihez meg UH- ra mentem, azt mondta nem a pihenéstől függ, hogy megmarad-e v. sem. De mindegy is már, valahogy túlélem/túléljük ezt a pár napot a 24-ei UH-ig, akkor majd úgyis minden eldől. Addig marad a remény, mert az mindennek ellenére kitart.

A legkisebb 13 :?: És hogyhogy csak most döntöttél kistesó mellett?
Bár én 14 évvel vagyok idősebb a legkisebb (fél, de mégis teljes)tesómnál és nagyon jó volt 14 évesen babázni! :D
Anyu 36 volt mikor őt szülte. Volt egy kis gond, de ez anyu életmódjából adódott és nem a korából (dohányzás). Ja! A legjobb, hogy fogitabis baba volt :D
kislibus
 
 


Szia!
Ez most hosszú lenne leirni,miért most terveztünk 3-at,de holnap priviben leirom.
Jó éjt!
Bocs most csak ennyit irok,mert most jöttünk haza egy nagy kirándulásból és fáradt vagyok!
Vendég
 


Sziasztok!

Most vagyok 22 hetes. A 13. héttől keményedtem,de rendesen. 15. héten -cipekedtem!- kicsi pecsételő vérzés,doki megállapította kinyílt a méhszájam (3110),azt mondták pihenjek, nagyon fontos és Magne B6 3×2. Továbbra is barnás maszat, különféle színű nyákok (már elnézést), szóval 19. héten -cipekedtem!- egy kis vérzés. Azt mondták kórház,máshol azt mondták ez nem kórház. Nem mentem kórházba. 20.héten ismét kis vérzés,meg a barnás maszat úgy általában mindig. 4 hét alatt 3× u.hang-minden rendben-. 10 napja szedek orvosom utasítására magzatvédő vitamint, amit 3 hónaposan abbahagytam. Nem tudom miért,de megszűnt a váladékozás,keményedek azért, de már nem úgy mint az elején. Drukkolok,h Kicsimnek ne legyen semmi baja, lehet Kislány lesz, már van egy 2 éves Kisfiam,akivel imádjuk egymást, és nagy boldogság lenne most a Kislány. Nagyon szorítok minden aggódó Kismamának velem együtt,h minden rendben legyen Kisbabájukkal!!!

Adrienn
b.adrienn
 
 


b.adrien!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon drukkolok neked,vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azért irj,hogy mi van veled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nyugodj,meg minden rendben lessz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Köszönöm együttérzésed, jól esik!! Írni fogok, hogy mi újság kicsi Pocaklakómmal, aki olyan ritkán mozog. Remélem semmi baj. Nem idegeskedek sokat Babóca miatt mióta nincs váladékozás, inkább a kapcsolatom miatt idegeskedek, mert nagyon nem jövünk ki mostanában...

Neked is van már Babád?

Adrienn
b.adrienn
 
 


Szia!Adrien!
Van igen 17 éves lány és 13 éves fiú!
Most várunk a 3-ra ami nagyon nehezen akar össze jönni!
Drukkolok neked,a kapcsolat miatt is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Irj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!

Először is gratulálok a 2 nagyhoz és legfőképpen az elhatározásotokhoz,h még egyet bevállaltok!!!!
Nem akarok okoskodni, de próbáltátok már az ovulációs tesztet?
Gyógyszertárban lehet kapni- elég drága,kb 7000 ft- de ha sok mindent kipróbáltatok már siker nélkül, hátha ez segít!!

Adrienn
b.adrienn
 
 


Szia Adrien!
Köszi a gratulációt!
Gondoltam már az ovu tesztre,de tudom mikor van pé-m.
De azért köszi!
Te jól vagy mert,hogy magadról nem irsz semmit?!
Azért ha van időd gyakrabban is irhatnál!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Most találtam rátok,és nagyon örülök,hogy a problémámmal nem vagyok teljesen egyedül!Nálam is megy az idegeskedés 1000-rel,de hozzászólásaitokat olvasgatva kicsi bizalmam még van!
2 vetélésem volt két egymást követő évben :cry: Már másfél éve próbálkoztunk a párrommal,ami most úgy néz ki sikeres volt :oops: :) Bár tesztet még nem mertem csinálni a problémám miatt :oops: ,ugyanis az előző terhességeim is ugyanígy kezdődtek-teszt pozitív,mellette barnás váladék :( -majd mindkét esetben a 8. héten elvetéltem.Akkor nekem orvosom az utrogestant írta fel,de nem segített!
Most megint minden jel terhességre utal-menses kimaradása,mellfeszülés,hányinger stb.-,de a barnás váladék is megvan.Igaz inkább csak reggelente,amikor felkelek,és ez általában napközben elmúlik,csak az enyhe derékfájásom van egész nap.
Nem tudom mit csináljak,teljesen el vagyok keseredve,még egy vetélést már nem bírnék ki! :cry: Tudom,hogy az lenne a legjobb,ha megcsinálnám a tesztet!
mazsolasyl
 
 


Szia Mazsola!

Ugyanez a problámám mint neked.Én már csináltam tesztet,tegnap voltam 5 hetes és már a dokinál is voltam.Nekem is Utrogestant adott.Nekem is reggelente jelentkezik a barnás váladék és ahogy írtad ,hogy kétszer elvetéltél és ugyanez volt,hát elég elkeserítő :(
És akkor mit mondtak mitől volt a barnázás meg a vetélés?????

Nekem már van két kisfiam és sosem volt vetélésem...de ki tudja.....Ilyen barnázásom egyik gyerkőccel sem volt.

Azért kitartás és bízzunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D +++++++++++++++

Valakinek van ilyenirányú tapasztalata?????
panny
 
 


Szia panni!

A szövettani vizsgálat nem mutatott semmi rendelleneset,doki szerint sajnos nem jó helyen tapadhatott meg :(
Nekem is van egy kislányom,ő nemsokára 10 éves lesz :D ,és nála nem volt semmi gond!
Én már arra gondoltam inkább dokit kéne váltanom :?
Igazából-most ez hülye kérdésnek tűnhet,-nem láthatták az UH-n,hogy nem a legjobb helyen van?

Ezt a hetet mindenképp kivárom még,aztán megcsinálom a tesztet,lesz majd páromnak szülinapi meglepi :lol:- legalábbis reménykedem :) :?

Nálad mikor jelentkezett ez a barnás váladékozás?Már úgy értem,hogy rögtön az elejétől?
mazsolasyl
 
 


Szia Mazsola!

Nekem a barnázás kb.a ciklus 20 napja körül kezdődhetett és tartott masszívan egy hétig,aztán elmúlt,aztán megint egy pár napra vissza jött és most (lekopogom)kb 5 napja nincs(kb.azóta használom az Utro.-t, nem tudom van-e összefüggés).

Tegnap voltm Uh-n,mindenok,5 mm-es petezsák látható,majd két hét múlva megyek vissza,aakor már lesz szívhang.

Hát nem tudok,csak bizakodni....mást nem tehetekl!Használom az Utro.-t a többi Isten kezében van!!!!Próbálok pihenni de nem mindig jön össze a két örökmozgó lurkó miatt ,na meg egy hónap múlva államvizsgázom :(

Azért az tényleg jó kérdés, hogy miért nem látszik az Uh-n ha rossza helyen tapad meg?????
panny
 
 


Szia panny!:)

Nagyon örülök,hogy minden renben van,remélem így is marad a továbbiakban is!
:D

Nálam is a 23. nap körül jelentkezett,akkor azt hittem,majd meg is jön,de azóta is "csak" ez a barnázgatás van: :? Ha teljesen nyugton vagyok,és nem sertepertélek :) ,akkor nincs semmi.De mihelyt csak pl.porszívózok,azonnal jelentkezik! :?

Tényleg nem lehet könnyű két gyermeked mellett a pihenés,de azért csak pihengess!Sok sikert az államvizsgához! :)
mazsolasyl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: