Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A dokim magne B6-ot szedet velem, amit a Sanofi-Synthelabo gyárt. Napi 4 szemet kell szedni. Szemenként 48 mg manézium és 5 mg B6 van benne. Az árára nem emlékszem, de az 50 szemes 1000 ft fölött van.
A minap betértem a gyógyszertárba egy újabb dobozért, mire közökték, hogy már 2 hete nem kaptak, de van helyette Béres Magnézium+B6. Gondoltam ez is jó lesz. Otthton néztem át a papírját. Napi 1 szemet kell szedni. Szemenként 250 mg magnézium van benne és 1,6 mg B6. Az ára sem mellékes: 50 szem/1089 ft.
Vajon miért a drágábbat szedette az orvos?
Azért írtam le ezeket, hogy más is tudomást szerezzen az olcsóbb változatról.
maches
 
 


Szia!
Képzeld nekem nagyon rendes dokim van, ugyanis van egy még olcsóbb válzozat is.A neve Magnesium Citrici azt hiszem valamilyen gyógyszertári tabletta.Sajnos a pontos paramétereit most nem tudom, nincs nálam a doboz. az én dokim ezt ajánlotta, bár nincs benne B6, de azt beveheted külön is . Az ára 150 ft, recept nélkül/10 darab, de érdemes feliratni, ugyanis kapaszkodj meg, de akkor csk 15 ft/10 darab.viszont nem mindenhol van, nekem is úgy rendelték meg a patikában. azért nem mindegy mennyit fizet ugyanazért az ember.
Remélem segítettem, szia!
Kriszta
kriszta_28
 
 


Kriszta!

Köszi a tippet!
Ha elfogyott a jelenlegi készletem, lehet, hogy kipróbálom.

Maches
maches
 
 

 
 

Utóbbi por formájában is szokott lenni, úgy mérik ki a patikában, az is elég olcsó relative.
Ildi

Ildi
pildi
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: