Új privát üzeneted érkezett!


fentebb írtam beszámolót az uh-ról:) tündér ez a kutya meg hát persze a fiad is:)))

KépKép

KépKép
 
 


Sziasztok, most egy kicsit a suliszunetek es otthonlet miatt nem volt idom netezni. Orulok, hogy jol vagytok! Mo, gyonyoru a fiad... JO nagy szivtipro lesz! ;-)

Msi, en is viszketek, mint orult, pedig a gombas kenocsot hasznaltam, szerintem nem gomba, hanem egyszeruen nagyon nyulik a borom (a hatamon is... ;-).

Tovabbra is csak a cukrom miatt parazom; rossz, hogy nincs egy orvos, akivel rendesen meg lehetne beszelni. OK, benne volt meg a rendes tartomanyban, de a terhesseg elorehaladtaval csak meg foljebb, ha jol ertem; raadasul ikrekkel sokkal jobban, hisz ket lepeny termeli a hormonokat, ami zavarja az inzulintermelest... Azzal meg nem vagyok kisegitve, hogy "nem valtoztatnam meg nagyon az etrendem", meg "vigyazzak a cukorral" - mi az a "nem nagyon" megvaltoztatott etrend? Es a cukorral, ha vigyazok, akkor vajon a tejet is joval csokkentenem kene? Vegigolvastam itt a cukros topikokat, nagyon hasznosak, de sajnos eleg ijesztoek is voltak. Sajnos azok a topikok mar kihaltak :cry: Vajon miert? HOvan mentek beszelgetni a cukorral kuzdo kismamik? Es sajnos utalom a feherjeket (foleg husokat; a tejtermekeket szeretem, de azokrol megint csak vegyeseket olvastam).

Najo, nem farasztalak ezzel Titeket.

Mo, mentek nov. 9-en az Apaczais szuloire? Sajna mi nem tudunk, es egy kis kemkedes jol jonne ;-).

Msi, kemenyedgetsz meg? Be kell fekudnod, mit mond msot a doki?

Kepzeljetek, amugy a nagyobb baba egy het alatt ketszer megfordult (volt 3 UH annyi ido alatt, ketszer medencefekvesu volt, a kozepson fejfekvesu...). Bar sajna ez nem szamit nekem, ugyis csaszi.
 


sziasztok, lehet,hogy megyek az Apáczais szülőire,de nem 100%. zsebi, ha hírtelen bármilyen kérdésed van,ami eszedbe jut a terhességgel kapcsolatban,nem szoktál írni az orvostudakozón?én is kérdeztem már ott sok mindent,a nőgyógyász: dr. H. F. tudod kire gondolok.ő tőle kérdezhetsz ,és még aznap válaszol... sajnálom ezt a viszketést is,nem lehet könnyű,nekem nem volt,csak a gyomorégéssel küzdöttem,de olyan szinten,hogy már lefeküdni se tudtam az utolsó időkbe...mindig azt mondták,hogy nagy haja lesz a babának és azért ég a gyomrom,nem tudom,hogy tényleg azért e, de hatalmas nagy haja lett tényleg . :) be kell feküdnötök?? azzal kapcsolatban lehet,hogy már írtam,de az ikreknél még tapasztalatlan voltam és azt mondták,hogy feküdjek be a 36.héten én hü... meg be is feküdtem,aztán 41.hétig tök unalmas volt,a három gyerek meg itthon vrt,akik akkor még kor szerint úgy voltak,hogy 6és fél,5 és fél éves,és 20 hónapos... szóval szörnyű volt....jaj,annyira jó idő van mostanában ,én ennek örülök, valahogy utálom a telet és a hideget... msi tudsz eleget pihenni ? már nem sok van nektek hátra a babák születéséig ,már nagyon várom,hogy mindkettőtöknek meg legyenek a babák :) írjatok

 
 

 
 

Mo,
kosz! Ha mesz az Apaczais szuloire, megkerdezned, a termeszettudomanyos szakosodas az 6 osztalyos vagy 4? Nem derul ki a honlaprol.

Nem ismerem az orvostudakozot... Hol talalom meg? Ez szuper lenne... A viszketest kibirom, csak lenne kicsit tenyleg tobb tampontom ezzel a cukkoral kapcs. Itt eszuk agaban sincs befektetni senkit, ugy latom, nagyon lazan mennek a dolgok. Igaz, torvenyileg tilos a kiirasi datum elott 2 honappal dolgozni, tehat gyakorlatilag holnap lesz az utso hivatalos munkanapom, dehat az en munkam ugyanugy folyik itthon/uton/stb.

meg kicsit varjanak a babak; meg semmink sincs, egy par rugikat es bodykat kiveve... ;-(

zsebibabak
 


Szia, a természettudományos az a 4 évfolyamnál van! Én meg azt nem tudom,hogy a 4 évfolyamnál kötelező e a műveltségi verseny??! Mert tehetség nap is lesz és azt írja,hogy az annak aki nem vesz részt a műveltségin... na mindegy,akkor csak elmegyek arra a szülőire. Figyelj a google-ba beírod,hogy orvostudakozó ,és ott : H a m v a s F e r e n c , és ott kérdezhetsz és még aznap válaszol !! Tök jó ! A visszérrel nincs problémád? Én mindig fölvettem ilyen kompressziós harisnyát,amit a sebészeten írnak fel,igaz a vége felé már alig tudtam felcibálni a hasamtól....de van több féle,van ami csak térdig ér,stb... A szoptatással hogy álltál a többinél? Nekem sose volt elég tejem ,főleg az ikreknél se. zsebi ,neked mi a munkád?ha nem akarod kiírni,priviben is megírhatod ! Még fél évet lesztek ott? Ennyi gyerekkel nem könnyű költözgetni,nem? na mentem, írjatok

 
 


Üdv mindenkinek!

Ikres anyukák jótanácsait várom! Most 7 hetesek az ikreink( egy fiú egy lány) és van már egy 23 hónapos kislányunk is. Vele együtt nagyon nehéz! Ti hogy bírjátok alvás nélkül a napokat? Minden szabad percemet a nagylányommal próbálom eltölteni.
beka3
Budapest XI. kerület
 
 


Amúgy a mi gyerekeink lombik babák, ezzel kapcsolatosan tudok jó tanácsokkal szolgálni. 37 hetesen születtek meg a babucik, fantasztikus szülésem volt, könnyen szültem.
beka3
Budapest XI. kerület
 
 


Beka!
SOK KÁVÉ! De tényleg. Brutális mennyiség. Hozzáteszem: nekünk a minik 3 hónapos kora után már jobb volt a helyzet, mert abbahagyták az éjszakai zabálást, és nagyjából átaludták az éjszakát. Mostanság fogzás miatt ennek a balhék.
 
 


szia beka, hát nekem szerencsém volt,mert kb. 2hétig ébredtek éjjel enni az ikrek,aztán többet nem,igaz én is ki voltam dőlve, így onnantól kezdve végig aludtuk az éjszakákat. De a legkisebb fiamnál én is alig bírtam ,ő sokáig evett éjjel is,nem könnyű...nálam a megoldás csak az volt,hogy amikor tudtam nappal is aludtam.

 
 


Msi! HOgy vagy? Regen nem irtal!! Remelem, nincs gond!!! Hogy birod? Befektetes?

Most voltam a dokimnal itt Ausztriaban, hat hihetetlen, milyen mas a hozzaallas (nem vagyok meggyozodve, hogy ez jobb). A hatarerteket surolo terheleses cukromra azt mondta, rendben van, semmilyen dieta sem kell es ellenorzes sem; az otthon bizony szinte kronikusnak titulalt verszegenysegemre is azt mondta, rednben, semmit sem kell vele csinalni. A bugyim egyszer sem kellett levennem, de allitotta, hogy olyan hosszu a mehnyak, hogy nem fog a szules egy ideig beindulni, nyugodtan utazgathatok orszagok kozott is (arrol plane szo sem volt, hogy befektetes vagy egyaltalan fekves); majd a mutetre jelenjek meg reggel 9-re, elott irjak egy emailt, ha nem vagyok tul jol (szerinte nem leszek, mert nagyon nagy a hasam).

Kepzeljetek, a B baba 3 het alatt (legalabb) 4-szer fordult meg (minden UH-on pont mashogy volt, mint az elozon)! Most fej-fej mellett vannak. Sajnos nekem ez csak elmeleti erdekesseg, mert ugysem szulok rendesen; de talan remenyt ad masoknak, akiknek ilyenkor farfekveses az egyik - 32. het, igazan nem gondoltam volna, hogy van helyuk forgolodni; raadasul azt a babat tok nyugisnaak erzem, neha aggodom is, hogy reg nem ereztem mozogni.

Mo, Neked is majd valaszolgatok/irok, csak mostanaban szabadidomben babakocsit, pelenkazot, kisagyat, stb-t bongeszek a neten... :(
 


Sziasztok, msi? pihengetsz? zsebi, hát akkor nagyon lazák ott a dokik. Akkor a műtét dec. 17-e ? És aznap kell megjelenned?? Az hogy ilyen lazán veszik ott a dolgokat normális,egy ideig ,de már a te helyzetedben komolyabban kéne venniük,mert te veszélyeztetett terhesnek számítassz,amiatt,hogy volt már egy császárod, na de ők tudják. Képzeld a szülőire nem tudtam elmenni,de nem baj,a lényeget úgyis tudom,nyílt napokon voltunk,meg tudom a határidőket is... Akkor jó böngészést,biztos találsz jókat,mert annyi minden van. majd írjatok!

 
 


sziasztok!

nálam semmi extra nem történik, 22.én kell dokihoz menni. mostanában elég sokat keményedtem meg görcsölgettem is, de a stressz miatt volt szerintem csak...Elgondolkoztam hogy felhívom a dokit, de ha felhívom behív és ott is tart és mivel Baló beteg lett, itthon van velem ez a verzió kiesett...de tegnap már lényegesen jobban voltam....a cég ahol dolgozom felszámolás alatt van és volt pár idegtépő napom hogy idén még meglesz-e hogy el tudjak menni tgyásra meg ilyenek...de meglesz szerencsére így megnyugodtam...

Balónak kötöhártya gyulladása van, nem mehet bölibe...küzdünk egymással, minden amit mondani tud nekem hogy NEM, véletlenül se fogad szót...mondhatni csak azért se:) már szépen kitaposta a sarkot:)))

összegezve mindenem fáj:D de már csak pár hét és itt vannak a babucik:)

KépKép

KépKép
 
 


Msi, dejo, hogy megvagy, mar nagyon aggodtam!!! kepzeld, en elkezdtem szinte "jobban" lenni: valahogy tobb az energiam, szinte hianyzik a mozgas (ma "loptam" magamnak plusz 20 perc setat hazafele pl.). Mondtak regen masok, hogy a vegen felporog az ember, es rejtett energiak szabadulnak fel, es igazan otthonteremtosbe megy az ember; de nekem ilyen meg nem volt. Jo lenne, ha a maradek ido mar igy telne...

Alig akarom elhinni, hogy legkesobb mahoz egy honap mulva ket pici lanyunk lesz meg...

Orulok, hogy sikerult a tgyas, es remelem, balo is hamar jobban lesz!

Mindenesetre ne tunj el, mert nagyon fogunk izgulni!

Mo, sajnos a neten nem vagyok szerencses; egyelore egy kisagy a "fogas"; pedig meg annyi minden kene... Babakocsiban szerintem nekunk mar marad az uj, hasznaltan nem latok... De persze ujban sincs sok fogalmam arrol, milyen a jo; de majd meglatjuk.

Mo, Neked volt valami konyv, ami segitett az ikrekkel kapcsolatban?
 


Sziasztok, tényleg már nagyon közeledik az idő ! Hát bevallom egy picit irigy is vagyok.... imádom a piciket!!! :) zsebi nem volt könyv,meg akkor még net se ! de azért boldogultam... most mennem kell pakolni,mert a férjem elutazik 10 napra, majd jövök,addig is írjatok !! zsebi, 20-án megyünk az Apáczaiba tehetség napra.. ja voltunk lovardába az ovival, Alexnak tetszett nagyon: Kép Kép

 
 


Mo, hat igen, en is mar most el vagyok keseredve, hogy tudom, tuttira ez az utolso terhesseg, es utoljara lesznek picijeim... Ez borzaszto, ha valaki ennyire imadja a piciket es a pici kort, mint pl. en....

Gyonyoru Alex!!! Majd mutasd be leci a leendo lanyaimnak!! ;-)

Megkerdezned az Apaczaiban akkor ezt a termeszettudomanyos szakot, hogy tenyleg 8. utan van-e? Es hogy hol lehet rola tobb infot talalni... (meg mi a felveteli, a kozpontin kivul).

zsebi
 


sziasztok!

igyekszem jönni ide is:) hétfőn randi a dokival, most már tuti kiderül mikor fekszem be...remélem csak dec 6 és addig nem kell sos bemenni...mondjuk nem tudom ha elregélem neki a mérhetetlen viszketésem akkor mit fog szólni....eddig elviselhető volt, de tegnap éjjel már aludni se tudtam...Balóval is volt ilyen de nem ennyire durva....

KépKép

KépKép
 
 


szia Msi! mi az, hogy ide "is"? van meg mas jo forum? a babanetesek kozul sok kezd haldoklani ;-((

Szegeny, miert tutti, hogy befektetnek? valami nincs rendben?

nekem is volt mar, hogy ejjel viszketesre ebredtem, es nem tudtam elaludni tole. ma is nagyon ram jott.

a forgod hogy van?

vegul mindent beszereztetek mar?
 


szia zsebi

anyatanyára költöztünk a januári babásokkal és hát őket követni...termelnek 1000L:)

hát a dokim elővigyázatosságból akar, de meg akarom vele dumálni hogy dec 6-ig ne keljen...igazából a szívbillentyű szűkületem miatt, és abból adódóan a tuti császár miatt szeretne bent látni...de az már a 36. hetem úgyis...nekem is biztonságosabb ha nem kell apát hazarángatnom melóhelyről hogy elfolyt a magzatvíz:) mondjuk sok kedvem nincs bemenni és a doki is mondta hogy saját felelősségre nem muszáj...na majd kiderül hogy álla méhszájam is (eddig zárva van kopkopkop)

viszketés rájöttem hogy akkor erősebb ha nagyon fűszereset eszek...csak a múltkori meg a ma éjjel volt nehezebb hála istennek...de már nincs sok hátra:)

amúgy mellbimbótól lefelé minden fáj, de ez benne van a pakliban:) néha morgok apának hogy többet nem leszek terhes vagy ő hordja ki, meg aki azt mondja ez egy áldott állapot azt ütném vaslapáttal:D de azért elég jól elvagyok:)))

inkább most a lelki része gázosabb...mérhetetlenül be vagyok tojva hogy hogy bírok majd 3 gyerekkel, kialvatlanság stb...elkéstem már hogy ezen gondolkozzak, de úgy érzem én ehhez kevés vagyok, vissza lehet-e csinálni:((( persze várom az ikreket és tudom hogy úgyis boldogulok velük valahogy, de most nagyobb a félelem bennem mint a várakozás....ettől meg jócskán szar anyának érzem magam...de majd ezen is túllépünk...

KépKép

KépKép
 
 


Sziasztok ! Ti vagytok facebook-on? zsebi van tájékoztató a portán, hát az a baj ,hogy személyesen meg nem tudtok bemenni érdeklődni a suliba, nem? Akinek nem sikerül jól a központi,azt be se hívják szóbelire ! msi, biztos jobb lesz így ,hogy ha befekszel,jobb az elővigyázatosság. de még jó,hogy zárva a méhszáj ! oké zsebi összehozzuk majd a lányokat meg Alexot :) 8) na rohanok,mert Robimnak 0. órája lesz és nem készülök el...

 
 


zsebi, mó
gyorsan írok mert millió dolog van még, holnaptól kórházba kell feküdnöm és nem lesz netem...csak szólok hogy megvagyok, minden ok, nem tűntem el csak rabságba leszek...tegnap voltunk dokinál, azt mondta felpuhult a méhszájam és kinyílt ezért kell befeküdni...nagyon nem erre számítottam, azt hittem van még 2 hetem, és csaszit kb dec 27-28-ra lőtte be:((( egy hónapot leszek bent , nagyon gáz:(( apa meg itthon a gyerekkel:(((((

se mikulás, se karácsony pedig Baló most kezdene felfogni belőle bármit is:(((((((((((((((((((((((

KépKép

KépKép
 
 


hú msi , ez gyorsan jött. akkor onnan nem is tudsz írni,csak ha haza kerültök már a babákkal! hát várlak sok szeretettel , az orvos nem véletlen mondta ,hogy be kell feküdni,jobb a biztonság!! kitartást kívánok! midjárt december van,rohan az idő! aztán nem soká meglesznek a picik :) ha tudsz majd jelentkezz, mi várunk !!!

 
 


szegeny MSI!!!! Nagyon fogsz hianyozni, es nagyon fogunk drukkolni!!!

leci mindenkepp jelentekzz, ha vannak hirek!!!

akkor talan mazlista vagyok, hogy itt nem nagyon nezegetik a mehszajam (utoljara 4 hete egy UH-rol latta a doki, de mondom, szeptember ota a bugyim sem kellett levennem)....? persze nyilvan sokkal biztosabb a babusoknak, ha meg bennt vannak; de itt korulottem szinte minden ikres, akivel beszelgettem, ilyenkorra mar megszulte a babait (33 - 34 het stb), es semmi gond nem volt veluk... szerintem az enyemek is hatalmasak, bar csak jovo heten megyek UHura, es a dokim csak dec 7 - 8 korul rendelt vissza (addig csak emailt kell irnom...). bar o azt sugallta, hogy nem fogom addig "kibirni", vagyis hogy szerinte en elobb fogok konyorogni, hogy vegyuk ki oket, mert olyan nagy a hasam...

jo lett volna Rolad is egy kep! ;-)

zsebi
 


sziasztok ! hát már legközelebb várom a babás fotókat !! zsebi eltudom képzelni mekkora a hasad :) de már nem sokáig :)

 
 


Mo, igen, mar iszonyu nagy a hasam... Es kicsit lefele "log" (akkora); de valahogy egesz jol birom: mintha plusz energiaim jottek volna, kifejezetten kivanom a tornat, es utana meg sokkal jobban erzem magam. Igaz, a kicsiktol elkaptam egy rohadt megfazast, az 2 napig nagyon vacak volt, de mar abbol is kifele jovoben vagyok.

Az egyetlen bajom, hogy kieroltettem, hogy megismeteljek a terheleses cukorvizsgalatot, es most mar a hatar felett lett a 2 oras ertek; de nagyon fura az egesz, megint ossze vagyok zavarodva (pl. a hatart 120-nal huztak meg (otthoni ertekekben ez kb. 6.6 lenne, igen szigoru...); raadasul az ujjbegybol vettek, ahol magasabbak az ertekek (pl. az ehgyomrit venabol es ujjbegybol is levettek, es hatalmas kulonbseg volt az ertekek kozott, a korzeti rohogott is, mikor meglatta; a venas alapjan nagyon alacsony; az ujjbegyes alapjan normalis... amikor ugyanakkor vettek a ket vert...). Szoval mar nem tudom, mit higgyek es csinaljak; mindenesetre valamennyire dietazom, de nem meregetek.

A masik meg a babakocsi-dolog, amibe beleszerettem (urban jungle mountain buggy) az valami hihetetlen aru ujonnan es kapni is alig lehet; hasznaltan sem lenyegesen olcsobb es alig van. na, valahogy csak megoldodik; a lenyeg, hogy egyelore meg nem orulnek, ha sietnenek a babusok, meg sok dolgot kene befejezni/beszerezni elotte ;-)

es ti hogy vagytok?
 


köszi jól vagyunk,csak nekem is annyi mindent kell intéznem,hogy szinte semmire nincs időm..... tovább tanulás,itthoni munkák,stb.... de azért néha ide benézek miattatok! várom a babák születését ! :)

 
 


Sziasztok, elnézést a betolakodásért, szeretnék kérdezni Tőletek :oops:
Tegnap voltam orvosnál 5+5 hetes a terhesség és két baba van.
A petezsák ugyan akkora ,az A petezsákban van szívhang, a B-ben még nincs,de a szikhólyag ugyan úgy 3mm mint az A-ban a crl.
Elképzelhető hogy megjön az a szívhang? :oops:
Ne haragudjatok ,hogy hozzátok fordulok,de próbáltam utánna nézni,és rögtön csak azt találtam az eggyik baba felszívódik :cry:
Köszönöm a válaszotok előre is.
minden jót
Niki
Vendég
 


csak tavirati stilusban: dec 17-en, tervezett csaszarral megszuletett anna hajnalka es boglarka kata. 2.75 es 3 kg-mal. holnap megyunk haza a korhazbol.

a babak szuperul vannak, en meg kicsit lassan labadozom a csaszibol meg mindenfele egyeb komplikaciobol, de panaszra nincs okunk.

msi, varjuk a hireket Rolatok is!!

van egy jo kep, de keptelen vagyok feltenni valamiert ;-((
 


szia zsebi! gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!minden rendben? van tej?? most babázhatsz, mit szóltak a tesók?örülnek? milyen komolikációt írsz?? volt valami? mesélj ha lesz időd, puszi

 
 


A BABAK NEM NAGYON ENGEDNEK NETEZNI, de nem baj... csodalatos ajandekok!!!

tejcsi van egyelore, de a pici nem eszik valami sokat es nem hizik...

komplikacio: a mutet elejen vackul ereztem magam, mintha esne a vernyomasom, aztan kiderult nem is igazan esett, de a gyerekorvos raparancsolt a nogyogyora, hogy surgosen szedje oket ki. igy egy durva vagasom van, min 30 cm, csipotol csipoig, ezert elegge el vagyok keseredve.

kepet nem hagy a vacak rendszer, hogy feltegyek, de majd probalkozom.

msirol tudsz valamit?
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért!

Kedves Lányos Anyukák!

2010. novemberi kismamás topikból vagyok.
Egyedi készítésű, masnis fejpántok, igény szerinti színben és méretben!Akit érdekel, írjon nekem privit és megbeszéljük a részleteket:)
Dobok egy képet, h. miről is van szó:)
Mindenkinek Boldog babavárást illetve babázást kívánok!


Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
 
 


szia zsebi, nem tudok mesiről semmit,mert nem írt! hú,akkora vágás?nagyon fájdalmas lehetett. de az a fontos ,hogy minden rendben van. biztos édesek a bébik,azért ha tudsz képet tenni,ha sikerül ,hát jó lenne. :)

 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Láttam, hogy elég régi az utolsó bejegyzés, de reménykedem, hogy ismét feléled és lesz alkalmunk megbeszélni aktuális iker babavárási gondolatainkat :)
Én most a 8. hétben járok, de úgy nézek ki, mint első várandóságomnál a 3. hónapban. Szerencsére engem elkerültek a komolyabb rosszullétek, de van helyette más. Mire elkészítem magamnak az ételt, általában a harmadik kanál után émelyegni kezdek. Ennek eredményeként már majdnem 2 kg lecsúszott rólam.
Minden tünet sokkal korábban és intenzívebben jelentkezett nlam. Ezért már az elejétől fogva sejtettem, hogy ikreim lesznek, bár az én családomban nincs rá példa. Nagyon izgatottan várjuk a 12. hetet, hiszen minden egyes nappal csökken a vetélés kockázata. Sajnos nekem már az elején erős görcseim voltak, amik azóta szerencsére elmúltak, de a vérzés megmaradt. Két hetente lát az orvos. Egyenlőre otthoni ágynyugalomra ítélt, amit elég nehéz betartani egy eleven 3 éves mellett.
Nagyon kevés szakirodalmat találok erről az állapotról és az sem konkrét. Nem tudom például összehasonlítani egy egybabás várandóssággal. Úgy érzem sokkal több a kérdés, mint amennyi választ találok. Mindig csak azt kapom, hogy "Minden terhesség más", általánosságok, néha mondhatni közhelyek. Még jó, hogy voltam már várandós, különben most tényleg teljesen ki lennék borulva! De azért az is régen volt, kicsit megkopott az emlékezetem.
Örülnék, ha valaki olvasná a soraimat és ha ugyan abban a csónakban evezünk, akkor megosztaná velem/velünk a saját tapasztalatait.

Addig is kitartást mindenkinek és szép napot!
encipocak
Budapest XIII. kerület
 
 


szia encipocak

gratulálok a babákhoz

ha bármi kérdésed van nyugodtan tedd fel , nekem az ikrek most lesznek 1 évesek , bár nekem a gyomorsavas rosszullétes bajon kívül nem volt már problémám az első és az utolsó trimeszterben
ja meg a végén a kialvatlanság , mert aludni már sehogy nem tudtam

kitartást neked

nekem még van egy 5,5 éves kisfiam meg egy 3,5 éves kislányom és a lassan 1 éves csajok

és nálunk se volt iker a családban

szép estét
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: