Új privát üzeneted érkezett!

..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:46-kor.
 
 


Ikreid???Ne má
És nehéz velük?

Vagy összevonjuk a talit:lol: :lol: :lol:
Legfejjebb a tortát az állatkertben esszük meg :lol:

Lépek lassan,mert jön Ottó
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:46-kor.
 
 

 
 

még jó hogy te toppon vagy ebben excellkém
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:47-kor.
 
 


Olyan érdekes dolgokat írsz ne viccelj
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:49-kor.
 
 



hol kell ezt az ücs-t intézni???
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:50-kor.
 
 


1 titkos olvasó :wink: :lol:
Csak ki ne zárjatok innen is :oops: :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:50-kor.
 
 


Szandra
Én nem tudom hogy kell,de tudok valakit aki pikk-pakk kirakja a szűrődet

Andi
Akkor inkább veszek szemcsit meg elküldöm az uram vegyen Gunarasba 10 alkalmas stranbérletet,az év végéig jó :wink:
Fizet a fakkom még áfát is nekik
Vendég
 


Andikám
ráérsz statisztikázni majd 2011 januártól.kapcsold már ki magad és vedd be azt a gyógyszert
Vendég
 


Az előbb panaszkodtál,hogy ikreid vannak,nem érsz rá
Hát erre van időd?????
Vendég
 


Hali!

Szisz te csörgettél a vonalason délután?Akkor indultunk motorozni és már nem jöttem vissza az ajtóból.

Andi
Lesz ma neted?


Szandra
Játszó megvolt?
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:51-kor.
 
 


Hali
Legkésőbb délre tutkó odaérünk.

Gunaras tök jó hely.Lehet bérelni azt hiszem faházakat is.Ha gondolod,jövő héten beküldöm az uram,érdeklődjön szállás ügyben is amikor megy a belépőkért
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:51-kor.
 
 


Pont ma van arra az uram,majd körbekérdez neked.
Jövő héten meg megy a bérletekért,akkor megkéredezi a fürdőn is hátha van valakinek valami szállás infoja
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:52-kor.
 
 


Andi
Mi van a mérleggel.Előkerült a csaj?Ne lelkizz rajta,annak add aki előbb fizet.
Nem éri meg ezen agyalnod
Vendég
 


Szisz
Csónakos kolbászos érdekel?
Limara pékségében van
Vendég
 


CSónakos kolbis érdekel,mert azt akarok nektek csinálni holnapra ha jöttök!Gyerekek is szeretik.Meglesem Limaráékat!

Ja itt szép teregetnivaló időnk van!:))


Húúúú,de titkos dolgokat írunk,ugye?
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:52-kor.
 
 



..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:57-kor.
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:57-kor.
 
 


Végre már a sarkadra álltál

Nekem lassan ébrednek,mert a Bercus egy erősebb idegösszeomlás után aludt el 1-kor.
Lehet olyat,hogy csak az egyiket adom bölcsibe szerintetek?
Néha nagyon jó lenne.
Csak a Matricát sajnálnám,mert múltkor is az ablaknál állt a széken a Bercust várva amíg az vissza nem jött az apjával.
Bezzeg fordítva le se szarja a fejét a töki
Vendég
 


Sonkást ne csinyájjjá,az nem köll ami light
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:58-kor.
 
 


Sok kolbászos lerendelve!
sonkás kihúzva,mert lightos! :lol:
Szerintem csúnya hízókúra lesz nálunk! :lol: :lol: :lol: :lol:
Palacsinta,hmmm,nyami!

Banika!
Bölcsi,hát nyomd be mindkettőt,kapjanak ott idegösszeomlást :lol:

Na lépek sütni meg gyúrni holnapra
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:59-kor.
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 09:59-kor.
 
 


Az a habcsókos cucc múltkor is bejött.
csinálok duplát,ha Szandrát kizárják megint,akkor tudd vinni belőle az urának,hogy beengedjék.

Nem hiszem hogy külön-külön bevennék őket ám.

Na ma jó sok semmit csináltam,holnap buli,pénteken meg az uram vigyáz a Higikre,nekem meg Ottó-s napom lesz :wink:

Csumika ,mert a rajongóim felébredtek és mostanában "anya,sitét,félek"
Nem rafkós a gyerek ugye? :lol:
Vendég
 


davandi írta:Sziszi: nekem frissen csináljad, nehogy már ma megsüssed :twisted: majd holnap segítek legfeljebb, a többiek úgyis később jönnek


bakker a jó isten megáldjon meg ne süsd ma!!!!
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 10:00-kor.
 
 


..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 10:00-kor.
 
 


Szisz
Nekünk azt hiszem ugrott a holnap.Marci délutánra produkált 38,8-at,Bercus estére 38,3-at
Szóval reggel nekünk Zsófi néni a program
Sorry :cry:
Vendég
 


Milyen croissan amit a hűtőben tartasz reggelig????
Én is akarom a receptet
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 10:00-kor.
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 10:01-kor.
 
 


Attól ti még mehettek.
Majd csinálunk még egy talit
Aztán lassan beköltözünk Bensziék kék szobájába mindannyian :lol:


Nem rossz ez a crosissan.Ezt édesen is lehet?
Vendég
 


Drágáim mi benyaltuk a calicit.ma még csak a M.fosik,de holnap már tuti B. is

Pusszantás nektek
Vendég
 


na most jol meg vagyok sértődve milyen bulit szerveztek amiből engem kihagytok libák :cry: :D

 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 10:02-kor.
 
 


Andi!Szandra!
De azért a buli klassz volt,igaz?Örülök,hogy jöttetek!
Cukik voltak a gyerekek!

Banika!
Remmélem jobban vannak Higik!

Maris!
Majd a házavatódra bulizunk egy nagyot!Bocsi csak a pakolás miatt maradtál ki!
Vendég
 


ha-ha-ha

 


Látom hétvége van mindenhol......

Csajok a ti gyerekeitek is úgy nőnek minta gomba?
basszus nekem a hosszú ujjú felsők nagy részét a Marci úgy kinőtte,csak lesek.Múlt héten még jók voltak,most rövid az ujja,meg kilóg a gyerek dereka
Egyre jobban különböznek a kölkeim :lol: ,a Bercusra még simán jók ezek a rucik
Vendég
 


..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 10:03-kor.
 
 


Banika!
Mégsem hasonlóak a kétpetéjűid? :lol: Enyémek is nőnek,Balu 98-as felsőket,Dóri 92-est hord!

Andi!
Köszi:)Majd küldöm a képeket!

Hétvégén mi festettünk szobákat,azért nem is jöttem netezni!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: