Új privát üzeneted érkezett!

Kép Bence 18 hetesen Kép 26 hetesen

Csilla


Csilla! Nagyon jók lettek ezek a képek! :D Hol csináltattátok??
Vendég
 


Sziasztok!

Mi most 11-én voltunk a 4D Genesisben és mindenkinek CSAK ajánlani tudom!
Érezni lehetett hogy minden a kismamáért van :)


Ezúton is nagyon megköszönöm Lengyel Györgyné Szonográfus hölgynek, mert Neki köszönhetem életem egyik leggyönyörűbb emlékét!

ÍME: Zsombor baba 20 hetesen
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

 
 

Kis Csillag!
De gyönyörű, formás ez a kisfiú! Nagyon édi a kis nózija meg a szája!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Sziasztok,

30+1 napos kép Barbi babánkról.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


12 hetesen az ikreim! Kép

Kép
 
 


Hello,

én is hoztam 4D-s képeket :)

12 hetesen a Savoya parkban lévő Dóri ultrahangban. 20 perces vizsgálat (de utánam pont nem jött senki,így dupla időt vizsgált :wink: )
Nagyon kedves és profi a szonográfus nőci.
http://www.dori4dultrahang.hu/

Kép

Kép

17 hetesen pedig a 4DGenesisben jártunk, és nem csalódtunk, tényleg szuper hely, szuper géppel, kedvességgel, stb ;)

Kép

Kép

Kép

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


Sziasztok!
4d genesis
Áron baba 17 hetes+1 napos

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Norton nem vette észre, hogy ultrahangon vagyunk :lol: :lol: , így elcsíptük a kis bújkálóst:

Kép 31 hetes

Hűű, csajszik, láttam egy eszméletlenül jó ultrahang fotót a 4dgenesisben, egy 12 hetes babáról készült, de valami hihetetlenül jól látszik mindene. A múlt héten készült a kép. Lécccccccilécccccci ha babanetezik, akié a baba és a kép, az tegye fel ide is!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Sziasztok!

A 4D Genesis-t én is csak dicsérni tudom. Mi eddig 4x voltunk náluk. 2x a Lengyel Györgyné, Mártinál és 2x a Barna Csillánál. Mindketten nagyon profik és borzasztó kedvesek! Alaposan elvégeznek mindenféle vizsgálatot a babán, és ha véletlenül a gyermek inaktív lenne, akkor többször is nekifutnak vagy visszahívnak másik időpontra. Nagyon köszönöm mindkettőjüknek a sok kedvességet és törődést, amit tőlük kaptunk!
Aki teheti, menjen hozzájuk. Garantálom, hogy mindennel tökéletesen elégedett lesz!

Íme a mi Botondunkról készült képek.
Kép
Kép

Évi

KépKép
 


Mi január 8-án voltunk a 4D Genesisben, Barna Csillánál.
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, és nagyon sok köszönetet mondani a szonográfus hölgynek, aki majd egy órát vizsgált, mert szégyenlős kicsi lányunk nem akarta mutatni a pofiját, de végül sikerült elcsipni!

25+3 Zsófi babánk:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordunlnék hozzátok, hogyha van tapasztalat... hogy vajon melyik géppel dolgozó helyre érdemesebb elmenni, vagyis melyik géppel készítenek "szebb", láthatóbb felvételeket?

Medison, vagy G.E. Voluson Expert 730-as?

Próbáltam megnézni a 4D Genesisben mivel csinálják, mivel látom azt sokan dícsérik, de sajna nincs feltüntetve, máshol azonban általában igen!

Előre is köszönöm, ha vki tud segíteni! :)
 
 


Vmiért nem csatolta, remélem majd most :)

Kép

Kép
 
 


Nici, a felvétel élessége és sikerültsége sok mindentől függ.
A profi gépen túl a profi és türelmes szonográfus, a lepény és baba helyzete (mellső fali lepénynél kicsit nehezebb az ügy, meg a babák is imádnak belebújkálni a lepénybe), a magzatvíz mennyisége, a mama hasfalának zsírrétege (mennyire dagi anyuci :wink: ) szóval ezek (biztos van még) min-mind befolyásolják a felvétel minőségét.

Nekem sikerült ugyanarról a gyerkőcről aki a pocimban van nagyon tuti és nagyon sz..r képet is készíteni ugyanazzal a géppel.
Érdemes többször próbálkozni.

Még annyi, hogy ennyi előkészület után nagyon várjuk ide a részletes tapasztalataidat és a képeket!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy befofátlankodtam ide.
Az én kisfiam már megszületett.
Ha érdekelne benneteket akkor raknék fel UH képet és mellé a baba képét. :)

sziasztok,
Anita

KépKép

KépKép
 
 


4D genesis rendelő nagyon rendik és addig kereste a B. Csilla a nemét még 40 perc után a kis drágánk széttette a lábát és íme a képek önmagáért beszélnek itt 28 hetes és 5 napos terhes vagyok jan.29-én készültek a képek Kép lányunk Kép lányunk

Kép
Kép
Kép
 


mpatr írta:Nici, a felvétel élessége és sikerültsége sok mindentől függ.
A profi gépen túl a profi és türelmes szonográfus, a lepény és baba helyzete (mellső fali lepénynél kicsit nehezebb az ügy, meg a babák is imádnak belebújkálni a lepénybe), a magzatvíz mennyisége, a mama hasfalának zsírrétege (mennyire dagi anyuci :wink: ) szóval ezek (biztos van még) min-mind befolyásolják a felvétel minőségét.

Nekem sikerült ugyanarról a gyerkőcről aki a pocimban van nagyon tuti és nagyon sz..r képet is készíteni ugyanazzal a géppel.
Érdemes többször próbálkozni.

Még annyi, hogy ennyi előkészület után nagyon várjuk ide a részletes tapasztalataidat és a képeket!!!!!


Oksi, mindenképp :)
Febr. 14.-én megyek az istenhegyire, és márc. 7.-én meg a Genesisbe majd!

Niki

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
 
 


márti 80 én is aznap voltam reggel 9:30tól :D majd rakok képet a 13hetes ikreimről:)nekem talált két kukist de még nem száz százalék :D gratula a punisodhoz :!:

 


jaj hülye vagyok én hétfőn voltam az 28 na mindegy :oops:

 


Anika, várjuk ám a képeket!!!!!

Ha valakinek még van ilyen képe, hogy ilyen volt az uh-on és ilyen a baba, az szintén feltehetné.
Nagyon érdekes!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Sziasztok!


Íme a képek. :)

Apor bent



Kép


és idekint :)


Kép



Kép

KépKép

KépKép
 
 


Szia Anika78!!:)

Nagyon nagyon aranyos a babud:)

Snacky
 
 


Mpatr, akkor ahogy ígértem :)
Istenhegyin, a Genesis majd március 7-én lesz!
Kép A doki szerint pufók kislány :)
Kép És egy tappancs :)

1010 gr, koponyavégű, hosszfekvésű, és minden rendben van vele, lábai jó hosszúak, mint anno a nővérének is, a történelem ismétli önmagát :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
 
 


29 hetes uh-on Dóra pociban:
Kép Kép

Pocin kívül :D
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Lili babánk a 15. héten:


Kép

KépKép
 


Sziasztok!

Bocsi csak kérdeznék akik a 4D Genesis-ben voltak mennyivel hamarabb kell bejelentkezni mert Én is szeretnék menni márciusban akkor majd Én is hozok képeket :) Köszönöm a választ előre is.

Üdv: Anita

Kép
Kép
 
 


Szia Lanta!

Nekem szerencsém volt mert másnap délre már mehettem,de szerintem azért 1-2 héttel előtte jelentkezz be!
Én is lassan befogok megint!
Várjuk a fotókat!
És gratula a babóhoz!

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia ibm!

Köszönöm a gyors válaszod! Akkor így fogok tenni ahogy írtad!! :lol: Áron babáról nagyon jó a kép! Gratulálok hozzá!!! Oksa majd jövök a képekkel!!

Szia

Kép
Kép
 
 


Norton baba 38+4.
A képeket Barna Csilla készítette a 4dgenesisben.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


És a csúcs :lol: fogja a zacsiját :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


sziasztok!


Már egyszer elküldtem a kisfiam képét. Azóta megszületett, úgyhogy felrakom mind a kettőt. Kép Kép

Csilla


Sziasztok!

Én is hoztam mai képeket. 25 hetesek vagyunk. :D
Szundi
Kép
Mókás szemdörzsi
Kép
A fülem is viszket
Kép
Ilyen izmos a karom
Kép
És szép hosszú a lábam
Kép
Vendég
 


Helló, ezt most találtam, akit érdekel:
Kép
 
 


Sziasztok!Nagyon szépek a babák!

Kép Karácsony Mirko 28 hetesen
Vendég
 


Zsófi baba a 4D Genesisben, 21 hetesen:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Áron baba 25 hetesen+2 naposan a 4d genesisben

Kép Kép Kép

Kép


Kép
ibm
 
 




19 hetesen az ikreim.a Genesisben voltunk mindenkinek csak ajánlani tudom :D

Jázmin

Kép

Jázmin integet

Kép

Amyra cumizik

Kép

Amyra durcás

Kép

Amyra lábacskái

Kép
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a képek és persze a babák!!!Szép felvételek!!

Én most voltam Székesfehérváron a Gólyafészek Kismama Centrumban, csak ajánlani tudom., Fantasztikus élmény volt.
12+5 naposan készült, bár a doki illetve a gép szerint 14+3 napos vagyok.... :shock:

Kép

Alíz

KépKép
 


Kislányunk 25+2 hetesen. Debrecenben a Nagyerdei Nőgyógyászati Centrumban voltunk. Kép Kép Kép Kép

Kép
 
 


Marcell 30 hetesen. 4D Genesis.
Kép

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
 
 


Babócánk 13+2 naposan, 4D Genesis (szuper hely)

Kép Kép Kép

Kép
Kép
 
 


kisfiúnk 20+1naposan Praxis rendelőben

Kép Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
 
 




Manócska
Kisfiam
1485 g
28 hetes 2 napos
Brendon babamozi Kép Kép Kép Kép
 
 


Mi is a 4D Genesisben voltunk a 26. héten

Mercédesz békésen szundikál: Íme
Kép
Kép
Kép

Kép

És nekünk is nagy a tappancsunk (azt mondták ): Kép
 


Szia Szilvi!

Mi is ugyanott voltunk, és nekünk is azt mondták, hogy nagy lesz a tappancsunk, és így is lett, úgyhogy javaslom a zokniválasztásnál ezt is vegyétek figyelembe, mert nekünk az összes újszülött méretű zokni kicsi lett!!!!

 


Juti: köszi, hogy írtad, már megvannak a kis újszülött zoknik , valahogy ráadom!!! :shock: :o :shock: :o :shock: :o
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: