Új privát üzeneted érkezett!

Oks, de azért nyugodtan vegyél 1-2 nagyobbat is, úgyis belenő a lábikó!!! Én épp ma szedtem össze az újszülött zoknikat, épp fele akkorák, mint a talpa, és még csak 2 hónapos Milán! Állítólag ez arra utal, hogy jó magas lesz! Ki tudja?! Majd 18 év múlva megírom! :)

 


Zsófibaba 25 hetesen az uh-n:
Kép

És pocakon kivül:
Kép Kép
Vendég
 


Pumpóka végre megtaláltalak.

Nagyon szép a babád! Gratulálok hozzá! két fiú tesó plusz apuci is gondolom el van ájulva.
Simán született?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 

 
 

Sziasztok!

Képet nem tudok sajnos felrakni, majd esetleg később, de infót hoztam azoknak, akik a 4D Genesisbe szeretnének menni a közeljövőben. Ha a wiw-en bejelölöd őket, akkor 10% kedvezményt adnak, persze hivatkozni kell!
Illetve akik már másodszor mennek, ha jól tudom, ha visszük a CD-ét, akkor nem kell kifizetni az 1500 forintot, mert erre ráírják az új képeket.
Én már voltam náluk 16 hetesen, nagyon aranyosak. Most tervezem ismét.

Andi

Kép
 
 


Sziasztok!

Kislánykám, Annácska:
24 hetesen
Dunakeszi, Buy-way Kenguru Áruház

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

4D Genesisben voltunk 16 és 28 hetesen. A képeket itt tudjátok megnézni:
http://picasaweb.google.com/andreazsolt ... S28Hetesen

Nagyon jó hely, csak ajánlani tudom, Csilla és Márti mindent megtesznek azért, hogy legjobbat hozzák ki a babából és a szülő teljesen elégedett legyen.

Kép
 
 


Helyesbítek, bocsánat, ez a jó cím:
http://picasaweb.google.com/andreazsolt ... S28Hetesen

Kép
 
 


Andaka, a 16 hetesen már meg tudták mondani, hogy kislány lesz?
Egyáltalán ajánlanád a 4Ds uh-ot ilyen korai terhességnél? Kiváncsi lennék a tapasztalatokra. Mi is szeretnénk menni, természetesen elsősorban, hogy még egy szem is ránézzen a babára, és mert azért kiváncsiak is vagyunk, hogy kisfiút vagy kislányt várunk e. :lol:

Kép
 
 


27hetesen Áron Dániel
4D Genesisben voltunk és én is csak dicsérni tudom őket ahogy Andaka is. nekünk keze lába a feje előtt volt és aludt de megtettünk mindent hogy mégis sikerüljön pár kép.
ime
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
 
 


30.hetesen a 4GENESISBEN,ami szerintem a legprofibb,legszinvonalasabb ultrahang rendelő minden szempontból,már harmadjára voltunk Mártinál nagyon köszönjük neki a sok gyönyörű képeket a kislányainkról :D
Jázmin és Amira a kis husipofik :D Kép Kép Kép

 


Wruska mi eredetileg is úgy terveztük, hogy kétszer szeretnék menni 4D-re. A 16.hét olyan téren picit korai, hogy még kicsike a baba. Ha most kellene döntenem,akkor megvárnám a 18-19.hetet.
De egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon jó érzés látni ahogyan fejlődik! A nemét, ha jól tudom a 13-14.terhességi héttől már megtudják mondani, és én már nagyon kíváncsi voltam.
A helyet válaszd ki jól, mert az nagyon sokat számít, hogy hogy állnak hozzád és a babádhoz.
Gratulálok a babához! :D

mecsi, lanyané nagyon klasszak a képek. Tényleg nagyon jó a Genesis!

Kép
 
 


tiszta gyagya vagyok Csillánál voltunk nem a Mártinál :oops:
köszi Andanka
nekem a 13héten 2kisfiút láttak aztán a 18héten derült ki hogy kislányok :D azért nem érdemes korábban menni mert az még korai a nemi szervek nagyon hasonlóan kezdenek el kifejlődni lásd az én példámat :D

 


lanyané mi is Csillánál voltunk, kb 1 órát foglalkozott velünk.
Nekem is a 12.héten a sima UH-án a dokim kisfiút látott, a 16.héten pedig már kislányt, ezért is voltam már besózva annyira.
szeritnem is a legjobb a 18.hét körül először menni.

Kép
 
 


Köszi csajok. Akkor várunk türelmesen :lol: amennyire ilyenkor az ember lánya türelmes tud maradni.

Kép
 
 


Sziasztok,

most vagyunk a 19-20. hétben és mennénk először 4D-re. A Genesist néztem én is, jól látom, hogy 10500 forint, de mit értünk a teljes terhesség vizsgálat alatt? Mert ott látok hüvelyi UH-ot.
Dvd-re írják a mozgó képet, mint kisfilm, vagy képeket írnak ki cd-re?
Köszi az infót, ja, ha ma bejelentkezek, lesz időpont vajon csütörtök du-ra? Aznap jó nekünk.
Köszi!

Ildi

Kép

Kép
 
 


Wruska,
Mi is a 4DGenesisben voltunk, és 15 hetesen 100%-ra mondták, hogy kislány lesz. Kislány is lett :D Amúgy 12, 15, 18 és 29 hetesen láttuk 4D-n, és a legjobb a 15 és 29 hetes volt. Nekünk legalábbis...

Nusildi,
Igen, dvd-re írják, mint egy film. Teljes terhességi azt jelenti, hogy uh-on mindent megnéznek. Pl. Megnézik a te vesédet is, ha a végén mész. Ilyenkor már nem csinálnak hüvelyit, csak hasit. Azért van az is ott, mert lehet menni hüvelyire is, az első 12 hétben. Szerintem lesz időpont csütörtökre.
Vendég
 


mi is a Genesisben voltunk. Köszönjük Mártinak az alapos vizsgálatokat!
Kép Kép

Ő
Liza, 29 hetesen

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
 


Szaisztok!

Ezek a képek tegnap készültek a Kleopátra házban voltunk

Pici fiunk 30+2 napos és 1618 g

:lol:

Kép Kép Kép Kép

Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.07 08:23-kor.
Vendég
 


Ismét a kis Mercédesz 37+5 (ugyancsak a 4D GENESISBEN) :)

Kép
 


sziasztok!

Mi a Hepinetnél voltunk, 21 hetes a kisfiúnk:


Kép


Kép

Kép

Kép
 
 


Kép Babuci

Babucink 11+6. Kicsit korai, de mivel kulfoldon elunk nem akartam kihagyni:)

KépKép
KépKép
 
 


Itt van pici babó, mai felvétel. :) Bár ő még tényleg pici manó, de sebaj. 12+2 a terhességi kor elvileg, de most 12+5 lett megállapítva.
Kép Kismanó

Kép
Kép
Kép
 
 


Nos végül nem bírtuk kis és megnéztük az új családtagot. :oops: Azt még nem láttuk, hogy kisfiú vagy kislány, de a genetikain már biztosan látszani fog.

Papírforma szerint 17. hét, mérete szerint 17 hét 2 nap. 191 gramm

:P Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Ő a mi kis kukisunk 17+0 napon (bár hivatalosan már 18+0), ma derült ki a neme. :lol:
És csatlakozom a 4Dgenesises táborba, fantasztikus volt, köszönjük nekik, illetve Mártinak ezúton is ezt a csodás élményt! :lol:
Megyünk is vissza majd hozzájuk a 24-30. hét között! :)

Kép .
 
 


Oppsz, elírtam, bocsi :oops: , szóval helyesen: 16+0 (valójában 17+0) napon, 178 gramm. :lol:
 
 


Sziasztok!

A 3.babámat várom, és lúli.16-án megyek a 4D GENESISBE, a 12heti uh,-ra.
Mind a két fiammal voltam 4d-s un-n, de a 12.héten nem. .A kisebbik fiammal már ekkor megmondta a doki, hogy kisfiu lesz, pedig sima 2d-s en voltam az Istvánban. Kérdésem az lenne, van e valaki akinek a 4d genesisben megmondták a baba nemét a 12.héten?

Köszönöm a válaszokat!

Ja! ÉS MINDEN ANYUKÁNAK GRATULÁLOK A GYÖGYÖRŰ BABÁKHOZ ÉS KÉPEKHEZ, REMÉLEM ÉN IS ILYEN ELÉGEDETT LESZEK. :lol:

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok, én a 28. héten szeretnék menni a 4D Genesisbe, árakat tudtok mondani?
Szeretném, hogy dvd-re vegyék az egész műsort és cd-t is szeretnék képekkel, de sima mozit, genetikai szűrés nem kell, mert azon voltam anno a 20. héten.
Köszönöm előre is az infót!

Ildi

Kép

Kép
 
 


Ildi!

http://www.4dgenesis.hu/

itt megtalálsz mindent!

én szerdán voltam,nagyon meg vagyok elégedve, és hát ez megint egy "több mint fütyi gyanus" baba :lol:

Kép

Kép

Kép

ésmost az a füzyi gyanu:
deréktőllefelé van a pocakja, akétkislába behajlítva és közte a fehéfolt a töki.doki szerint 95% :lol:
Kép

Kép Kép Kép
 
 



Én a Biovitalnál voltam - és ők is nagyon jók. Addig böködte, míg meg nem mutatta az arcát a hölgy, mert hogy mindig befelé akart fordulni. Náluk 10,000 Ft és DVD-re írják
Sajnos színesben nem tudtam, mert a képekről nem kértem CD-t, úgyhogy csak ki tudtam a DVD-ről kopizni álló képet
Kép 27. hét arcocska Kép 27. hét - lányos bizonyíték

Kép
Kép
 
 


Arcocska kicsit nagyobban :D
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Hú irtó klasszak a képek! Mi is most szombaton voltunk a 4dgenesisben nagyon aranyos volt Csilla, a törpi mindent végigaludt, de azért sikerült jó képeket varázsolni! Plusz megtudtam, hogy 1236 gramm :shock: :D , fejvégű és minden úgy van ahogy ilyenkor lenni kell! Ja és hogy lány :D
És nekünk is azt mondta, hogy már most látszik, hogy nagy talpa van. Bár tudnám mi az, hogy nagy? 5.45 cm a 27. héten sok?!

Nyitott száj: Kép

A bizonyosság: Kép

Profil Kép

Tappancs: Kép

Pofi Kép

pofi2 Kép

További szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Mi érden voltunk 4d-n :D

Kép Öcsike fejecskéje, a fejére rálóg a köldökzsinór :P 20 hetesen :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Sziasztok!

Mi a Kleopátra Házban voltunk UH-on.

Zsebi 14 hetes:

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
 
 


15 hetesen és 5 naposan a dunakeszi Kenguru Goldban. Kép
Kisfiú. :)
Vendég
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit! Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
 


Sziasztok.
itt 20 hetesen a genesisbe.Nagyon jó hely és nagyon kedvesek. Kép

 
 


Kisfiam 23. hét, Genesis

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Kép [img]Be is tudom kapni a lábamat!

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 40.081.jpg[/img] [img]
a lábam

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 9.3152.jpg[/img] [img]
a talpam

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 6.0153.jpg[/img] [img]
kezdek álmos lenni

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.4692.jpg[/img] [img]
igy fogok puszit dobni az udvarlóimnak :lol: :lol:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 9.0006.jpg[/img] [img]
nem emlékszem , hogy mit is akartam mondani

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.9009.jpg[/img]
gondolkodom tehát vagyok

Mi is a Genesisben voltunk, és csak ajánlani tudom őket! szuperek voltak! 23+3 kislány

KépKép
KépKép
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

valamiért nem tette fel. próbálom újra

KépKép
KépKép
 
 



Ginorona UH Labor, Békéscsaba, Róna doktor

Kira Baba 21+3 nap

Kép

 
 


4D Genesis. Csak csupa jót és szépet tudok mondani. Alapos vizsgálat, kedves "kiszolgálás". Csodálatos volt minden pillanat.

Kisfiunk 26 hetes 1 napos volt a vizsgálat idején. Méretek alapján egy héttel előbbre járunk, úgyhogy nagy babára számíthatunk :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,
Mi a Dunakeszi Kenguru Goldban ( Hepinet, Buy-way) voltunk, 25 hetesen.
Kép Kép Kép
Nagyon rendesek voltak, csak ajanlani tudom oket.

Kép
 


Sziasztok!
Nagyon szépek a képek! :D
Ő itt eddig Áron volt, de a kép készültekor azt mondták, inkább Lívia :D még jó, hogy csak kétesélyes :lol: Kép

Vera
Kép
Kép
 


Jaj azt elfelejtettem, hogy a 17. hetet kezdtük ekkor.

Vera
Kép
Kép
 


sziasztok!

mais 4d genesisben voltunk, és nagy munkával készültek ezek aképek,mert a kicsi szerelmes a lepénybeés nem tágít mellőlle.

a 12. héten fiú volt, de a 16.-on, és ma már Yasemin :lol: :lol: Kép
Kép
Kép

na és a neve alatt fél centivel.....az már nem fütyi :lol: Kép

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!
Én kedden megyek 4d-re,mert alacsonyabb volt az afp.Igaz a genetikán azt monták,hogy nincs semmi baj,de inkább ugy vagyunk vele,hogy megnézetyük.Most vagyok 22 hetes.Nagyon várom,hogy kedd legyen,mert idegesit,hogy mi lehet.Itt megtudgyák nézni rendesen,hogy minden rendben van-e?
Elöre is köszönöm.
 


szia Andi!
a második fiammal én is így voltam, de egy jó szonografusnak (márpedig genetikai uhu-t csak az csinálhat) nem kell a 4d.
sőt! legtöbb helyen a 4d csak babamozi céljából van, nincs is jelen szakorvos.
nagyon sokszor alacsony az afp. ne izgulj, ha azt mondták hogy minden rendben. ha valami gáz lenne, akkor azt már látták volna a genetikai uhu-n.deazért ártani nem árthat :lol:
nyugodj meg :!: :lol:
ésa majdrakj fel képet :lol:

Kép Kép Kép
 
 


Szia asiye!
Köszike a választ.Én is nagyon reménykedek,hogy nincs semmi és igazad van,hogy ártani nem árt.Rendben rakok majd fel képet. :lol: :lol:
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron