Új privát üzeneted érkezett!

Én is köhögök. Ez tetszik erere az oxigén palackra még nem gondoltam,de jó mondás.
Akihez szoktunk menni Kisherendre neki is 3 gyereke van ő is nagy dohányos. Mi azt mondjuk egymásnak megyünk egy kis Mecseki hegyi levegőt szívni.
Nem vagyok orvos,de szerintem neked és nekem is vannak lerakódások a tüdőn,légutakon és ezért köhögünk.
anitacigis
Budapest V. kerület
 
 


Hát szerintem sok év után biztos csak furi hogy még mindig nincs semmi bajom pedig ennél többet szívtam
Én is meg ettem a 2dobozt
 
 


Nincs kedved privátba beszélgetni ?
 
 

 
 

Rendben
anitacigis
Budapest V. kerület
 
 


Rendben
anitacigis
Budapest V. kerület
 
 


Hogy találak meg és hol
 
 


És ha én keresnélek meg téged,hogy vagy hol talállak meg?
anitacigis
Budapest V. kerület
 
 


Mert letiltottam magam a faceról,de csinálok egy újat majd és beszélgethetünk,ha gondolod és jó úgy neked is?
anitacigis
Budapest V. kerület
 
 


Adók egy emailt és ott megyünk tovább
 
 


 
 


Rendben
anitacigis
Budapest V. kerület
 
 


Sziasztok!
Most olvastam,hogy az EU-ban betiltanák a hevítős cigiket(Iqos)
https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/hi ... z-unioban/
anitacigis
Budapest V. kerület
 
 


Sziasztok!
Van olyan aki heetset szívott a terhessége alatt és már megszűlt?


Szia!
Én rendes cigit szívtam,és szívok már 24 éve napi 1-2,inkább 1,5-2 megy el naponta. Mind a 3 gyereknél cigiztem,és semmi gond nem volt. Ezek a hevítősök azt mondják,hogy kevésbé ártalmasak,de szerintem ne félj.
De,ha gondolod írj nekem e-mait és ott tudunk beszélni.
anitaroszkos83@freemail.hu-ra.
anitacigis
Budapest V. kerület
 
 


@pirospipacs:
Ez engem is érdekelne, mert rendszeresen szívok iqost és most csináltam tesztet ami pozitív lett. És nem tudom hogy merjem e tovább szívni.
 
 


@pirospipacs:
Ez engem is érdekelne, mert rendszeresen szívok iqost és most csináltam tesztet ami pozitív lett. És nem tudom hogy merjem e tovább szívni.
 
 


Sikerült valahonnan infót szerezned ezzel a témával kapcsolatban? Sok helyen nézegettem már hogy mik a tapasztalatol, de nem találok sehol semmit...


@petrafv
Sikerült valahonnan infót szerezned ezzel a témával kapcsolatban? Sok helyen nézegettem már hogy mik a tapasztalatok, de nem találok sehol semmit...


@petrafv
Sikerült valahonnan infót szerezned ezzel a témával kapcsolatban? Sok helyen nézegettem már hogy mik a tapasztalatok, de nem találok sehol semmit...


@pirospipacs:
Szia! Én is Iqost szìvok, sajnos semmilyen tapasztalatot nem olvasok róla, nyilván nem jó, nem kellene...

Ő a 4. terhessègem, az előző 3-nál letettem a cigit, brutál stresszes időszak volt, most az Iqossal valamivel egyszerűbben ment, de nem mondom h nem gyújtanèk rá egy rendes cigire. Hozzá teszem az első 3 terhesség vetèlessel vegződött. Most a 4.terhessègnèl kiderült,hogy nagyon magas a stressz hormonom, így arra még gyógyszert is kellett szednem. Szóval ha valakinek van tapasztalata Iqos használatos terhessègről, azt szívesen elolvasnám. 31.hètben vagyok, a baba egy héttel nagyobb, mint "kellene". Genetikai vizsgálatokon minden rendben volt.
 
 


@aramat:
Szia!
Keresgettem de nem találtam semmit én sem eddig az iqossal kapcsolatban...:(
Viszont én átálltam félidőnél kb, most 26 hetes vagyok e-cigire és nikotinsót használok, már teljesen elhagytam az iqost. Nem ez mennyivel jobb vagy rosszabb a rendes ciginél vagy az iqos-nál, viszont nálunk is rendben van eddig minden genetikai uh illetve értékek is. Nekem is nagyobbak kb másfél héttel mint kellene.


*Nem tudom mennyivel jobb


Sziasztok! Látom már nem annyira aktív a fórum,mégis örülök,hogy rátaláltam. Vívódok, elég keményen… “csak” Iqosos vagyok,de napi 1 doboz mindig megvolt. 10 éve dohányzom és nemrég (3hete) kiderült,hogx becsúszott a baba. Nem terveztük,de nyilván örülünk neki,hogy van. A férjem 37 éves, én pedig 27,jelenleg 9 hetes vagyok.
A férjem ellentmondást nem tűrve kijelentette,hogy (ne értsétek szó szerint) nagyon elpicsáz,ha nem teszem le a cigit. Először csökkentettem, eljutottam napi 1-re,majd végleg meg kellett válnom tőle,mert már egyet sem engedett a párom. A környezetemben az emberek is teljesen cigiellenesek…
Most ott tartok,hogy bújkálva is,de a napi 2-3 szálról nem tudok lemondani,miközben borzalmas lelkiismeretfurdolásom van és napi szinten az interneten kutakodok,hogy sikerülhet e mégis.
Van olyan aki csak Iqost szívott,azt is kb ennyi mennyiségben?
Hozzátenném Anyukám 4 gyereket hozott a világra,végig cigizte,egészséges mindenki. Az első vérvételen kiderült,hogy pozitív az ellenanyagszűrésem,hiába vagyok B Rh+ vércsoportú…
Tegnap levették az ismétlőt,most várom az eredményt…közben pedig azon gondolkodom,hogy rossz ember/anya vagyok?! Segítsetek
 


Szia Babóca!
Értem,amit mondol,de szerintem,egy 27 éves felnőtt nő vagy. NEM A PÁROD ELVÁRÁSAIT,UTASÍTÁSAIT,KELLENE KÖVETNED,HANEM A SAJÁTMAGAD IGÉNYEIT. sZÍVJ EL NYUGODTAN NAPI PÁRSZÁLAT. mERT,HA ARRA GONDOLSZ,HOGY,DE JÓ LENNE,EGY COGI,AZ UGYAN,CSAK KÁROS.
mEG ÍRTAD.HOGY ANYUKÁD IS CIGIZETT 4 TERHESSÉGNÉL ÉS SEMMI BAJ NEM LETT. mIK A NEMEK ARÁNYA ÉS HÁNYAN CIGIZTEK A 4-BŐL?
Gratulálok a babához.
anitacigis
Budapest V. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron