Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy volt már valakinek ilyen problémája?
Mire lehet számítani?
Nekem azt mondták,ez nem olyan vészes dolog,de azért aggódok.

Niki
Vendég
 


Szia nekjünk és ezt diagnosztizálták ma.
Szerintem nincs sok ok az agodalomra, bár a netten található írások az mondják, hogy lehet némi rendellenesség, de ritább az összefüggés mint a merő véletlen.(Keress rá erre a témára).
A lényeg hogy, mennyi.
Nekünk azt mondták, hogy 2 hét múlva újra megnézik, mert a magzat víz mennyisége ingadozni tud rendessen és lehet, hogy semmi baj sincs, csak épp akkor egy picit több volt(van).
Szerintem ez az egész túl van magyarázva, mi meg túlparázzuk.
Nekünk ez volt a 18.heti UH és minden értéke a rendbe volt, AFP stb.
Ha esetleg lesz tapasztalatod ezzel kapcsolatban, akkor írd meg mert érdekel.

Üdv.

Beck
 
 


Szia!

Nekem egy héttel előtte volt uh,és akkor ok volt a mennyiség.
A baross u-ban voltam,ott látták többnek.Elküldtek szív uh-ra,de oda egyébként is kellett volna mennem,mert az első kisléűányunk szívfejlődési rendellenességgel született.
Rendben találtak mindent.
Emellett még a terheléses cukor vizsgálatot javasolták,mert azt mondták attól is lehet, hogy magas a cukor.
De azt is mondták,hogy az esetek tólnyomó részében ez csak egy átmeneti dolog.

Szóval egyenlőre ennyit tudok.

Niki
Vendég
 

 
 

Szia

Páromnak 1 hét mlva kell mennie ujabb UH-ra(ilyen észrevételeknél a margit korházban kötelezző a 2hetente kontrol UH), ahol a főorvos is ott lesz és majd ő megmondja, hogy jó-e vagy sem.
Ami még fontoss, hogy állítólag 1 napon belül sokat tud ingadozni a magzatvíz mennyisége és az UH csak egy pillanat felvétel,tehát nem biztos hogy van egyáltalán jelentőség.
Mi azért a bíztoság kedvéért elmegyünk a 4D-re, hogy jól megnézzék a babát.

Üdv.

Beck
 
 


Hi!

Most voltunk UH ahol a főorvos is kukkolt.
Továbbra is sok(átlagosnál több) a magzatvíz, de a baba minden értéke rendben van és nem találnak semmit.
Amit nagyon idegesítőnek találok az a "protokol", vagyis holnap valami TORCH vizsgálat lesz,hogy nem-e kapott valami toxózist meg miegymás és 3 hét múlva újra UH.
A dokink igy magyarázta: A magzat víz többlet nem jelent semmit,de mégis előírja a korházi protokol, hogy odafigyeljünk.
Az a baj,hogy addig nincs semmi amíg nincs semmi,de ha van akkor van. Ez hülyén hangzik,de ez így van.
Én szerintem csak kényelmes mint az apja és kell neki a hely pancsolni Kép
Ha esetleg találtok a netten irodalmat erről akkor rakjatok fel egy linket. Köszi

Egyenlőre ennyi. Pénteken 4D-re megyünk és ha ott sincs semmi akkor nálam o.k.

JAHHHH....amit találtam a netten a köv.:

Ha a többi érték o.k pl: afp,bpd,stb. akkor a legnagyobb kockázat a korai burok repedés, azaz szülés...ennyi

Sziasztok
 
 


Szia!

Tegnap voltam orvosnál,uh-ot is csinált,normálisnak látta a mennyiséget.
A cukromat is nézték közben(bár ez még nem a terheléses volt),az is rendben van.

Mi is megyünk majd 4d uh-ra.
Egyenlőre ennyi történt,tehát nem hiszem hogy nagyon kéne aggódnom.

Veletek mi újság,mi volt az uh-n?

Niki
Vendég
 


Szia

Voltunk 4D-s uh és továbra is tart a most már un. "valamivel több" magzatvíz, de a kis srác teljessen egészségesnek látszik. Tehát kromoszóma rendellenességnek nincs látható nyoma.
Szivét fejét mindenét rendbe találták,de a pici nem akarta megmutatni az arcát.
Holnap reggel cukor terhelés lesz ami lehet, hogy megadja, hogy mi az oka, de most már annyira nem izgulunk.

Üdv.
Beck
 
 


Sziasztok!

Bár rég nem írtatok ide,de azért leírom nálunk mi volt ezzel kapcsolatban.
Terhesség alatt észre sem vették,csak amikor szülésnél a doki burkot repesztett ,akkor mondta hogy hú de sok a magzat víz...fura arcott vágtak a szülésznővel mintha valami baj lenne.Rám hozták a szívbajt rendesen.Kérdezem: Ez mit jelent?Baj van? Erre a doki: Nem nem semmi...
De az arcán más látszott.
Végül megszületett a fiam egészségesen szerencsére.

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok!
Nekem a dokim ránézett a hasamra és akkor mondta, hogy szerinte több a magzatvíz a kelleténél aztán megnézte uh-val és tényleg több volt.De állítólag nem ok az aggodalomra.

angi
 
 


Sziasztok!

Rég nem írt ide senki, na mindegy.
Ez nálunk is megtörtént, hogy az átlagnál valamivel több a magzatvíz. Na ránk hozták a szívbajt. Rögtön másnap terheléses cukorvizsgálat, mert általában ez az oka. Kiderült, hogy nem, de a nővérke azért még rátett egy lapáttal, hogy akkor valami más baj lesz ott, mindezt már a 32. héten a célegyenes közelében. Elmentünk egy 4D-re, ahol megerősítették, hogy több a magzatvíz, de maga a gyerek sem kicsi, feltehetően ezért több az is épp, de maga a gyerek teljesen jól van, mindene rendben fejlődik és minden egyéb eredmény jó volt. Egy hét múlva újabb UH, akkor már nem volt több a magzatvíz és a baba is rendben volt teljesen.

Tehát happy end lett a vége, de az a pár nap az borzasztó volt.

Mindenkinek jó babavárást.

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: