Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nekem a harmadik tesztem lett csak pozitív,kb 4-5 hetes terhesen.
Gabi.
 


Sziazstok

A havi ciklusiom 28 napos, most november 20án kellett volna megjönnie. Már 10. napja késik. Vettem teszteket Clearblue, és Prenancyeasy, az elso teszt egyértelműen két csíkot mutatott, a Clearblue már nem volt olyan egyértekmu. egy pozitiv jel és egy vonal helyett ket vonal volt csak látható!
Szerintetek ilyenkor mi van ?
Válaszotokat előre is megköszönve
infiniti
 


Szia!
Szerintem ilyen esetben pozitív.Várj egy hetet és ismételd meg!Szia,Gabi.
 

 
 

Sziasztok!

Hétfön voltam dokinál, mert már 17 napja késet, de a teszt negatív volt. Az ultrahangon a doki látot egy pici pöttyöt, de azt mondta, hogy azért ez nem 100%. Nagyon aggodom, hogy sikerüljön, mert tavaly augusztusban megműtöttek, mert méhen kivüli volt. Mennyi annak az esélye, hogy ez akkor már bizti vagy nem? Mikor lehet biztos az ember benne?
 
 


Sziasztok!

December 17-én volt az utolsó menstruációm és azóta nem jött meg. Mivel mindig rendszeres vérzésem van, azonnal, rögtön másnap megcsináltam a tesztet (Rapipreg) és halvány volt a csík, de pozitív volt.
Megmutattam az orvosomnak is azt mondta, egy hét múlva csináljak még egyet. Megcsináltam az egy másik fajta teszt volt (Coralene) már sokkal erősebb volt a csík, pozitív a teszt.
Elmentük orvoshoz vasárnap, Jan 30-án megcsinálta az ultrahangot és a 6 hetes terhesség helyett egy kb. 3 heteset látott. 3mm-es embriót.Azt mondta két múlva újra meg kell nézni.Ugyanis két dolog lehet. Vagy sokkal később van peteérésem, vagy a magzat már nem él.
Most várakozom. Várom a jövöhét végét. Ma vettem újra egy tesztet, nem bírtam ki, szintén Rapipreg, tökéletesen egyforma a két vörös csík.
Picit megnyugodtam, hogy a horomonok még bennem vannak.
Picit félek, írjatok

Kép
 
 


Szia!
Szerintem ne idegeskedj,mert nem tesz jót a babának!Lehet,hogy az UH téved.Vagy a doki szeme sem olyan biztos.Az is lehet,hogy nem minden embrió fejlődik egyenletesen.Majd írd meg,hogy mi van.Szorítok,szia.
Gabi.
 


Szia Kandri!
Azt monják,akkor lehetsz biztos benne,ha a doki már lát szívműködést az UH-n.Az kb 5-6 hetes terhességnél van,de van akinél egy picit később.
Ne aggódj,remélhetőleg minden rendben lesz!
Gabi.
 


Bocsi,már előtte is látható a petezsák!!!Szerintem egy hét múlva kiderül.
 


Szia Gabriela!

Holnap 11-kor megyek uh-ra, akkor már többet tudok, kérlek szoríts, és köszi a hozzászólást!

Kép
 
 


Szia Zsuzsa!
Épp mosdt néztem be ide.Mi újság?Remélem,jó hírek!
 


Szia Gabriela!

Jó hírek vannak. 9 mm volt az embrio, február 10-én. Holnap megyek az újabb ultrhangra, remélem, hogy minden rendben lesz. Majd, írok
Üdv

Kép
 
 


Szia Zsuzsa!
Örömhír a javából!Nem kellett volna idegeskedni.(Könnyű mondani,tudom).Mi volt az újabb UH-n?Hány hetes vagy?Első gyerek?
Gabi.
 


<font color="aa00aa">Terhességi tesztek és érzékenység:
Qupido: 10
Rapi preg corax: 20
Rapi preg direct: 20
Gabriel: 20
HCG: 20
Clear blue: 50
Medi-lab: 20</font>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


SziasztokKép
A napokba kezdtem olvasgatni ezt a tarsalgot, es ma be is jelentkeztem.
Szerintetek menyire megbizhatok a tesztek?
Nagyon szeretnenk kisbabat es mar egy hete kesik a menszeszem, es bizonyos gyanujelek is vannak.
Egyik reggel kiprobltunk egy tesztete, de nagyon nagyon halvany a masodik csik,es nagyon oda kell figyelni, hogy eszre vegyuk.
Lehet eselye annak, hogy aldot allapotban vagyok?
Hat mi nagyon remeljuk.
Elore is kosz a valaszokatKép


Szia Fénysugárka!
Hát a halvány csík is csík....mindenki azt mondja,ha az elvileg 10 percen belül látható és nem órák múlva csak....mert az bizony lehet a kontroll csík átszívárgása is...de gondolom mára már el is dölt.(írásod után 12 nappal!?)Gratulálhatok?
Sok sikert!
AndiKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Csibe26!
Mi nagyon hasonló cipőben járunk, mert én ugyan "még csak" az 5. hétben vagyok, de én is csináltam egy csomó tesztet, 4-et is, 3-at egymást követő napokon a múlt hét közepén, egyet pedig tegnap reggel a bizti kedvéért, mivel este mentem dokihoz. Az első 3 nekem is halvány volt, de a 4. már nagyon erős.
 
 


Sziasztok! Szerintetek lehet, hogy ha a 28. ciklusnapon negatív a teszt, mégis terhes vagyok? Eddig ilyenkor már kimutatta, ha pozitív volt, sőt a 27. napon is. Most mégsem látok, csak egy csíkot. Valamint tudja valaki, honnan tudom meg, milyen érzékeny tesztet vettem???
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok! Tudja valaki, hogy az Early Detection terhességi teszt milyen érzékeny? Nincs ráírva a dobozára...
Köszi!
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!Járt már valaki úgy, hogy 1 hetet késett, pozitívak lettek a tesztek és mégis megjött?mert velem ez történt de reménykedek, hogy még van esély.valaki mesélte hogy menstruálnak néhányan a terheség elején vagy alatt.tud valaki ilyenről?
 
 


vani: előfordul a vérzés a terhesség alatt igen. Tudod, hogy szinte minden nő elveszít legalább egy babát az élete során, úgy hogy nem is tud róla? Csak egy erősebb vérzés jelzi, hogy valaki készülődött, de mégsem sikerült... sajnos aki túl korán nézi meg a tesztet azzal előfordul, hogy belefut egy ilyen vetélésbe. A dokim annak idején azt mondta, hogy a 11. hétig ne éljem semmibe se bele magam, mert eddig a korig igen nagy az esély a vetélésre, ez egy nagyon rizikós időszak. Persze halálra aggódtam magam, de már túl vagyok azon az időszakon... neked is minden jót kívánok, és remélem találkozunk majd egy másik kisbabás topicon!

Kép
Kép
[/url]
 


Kedves Korena!Köszi, hogy írtál.Én még azért egy kicsit reménykedem, mert hallottam, hogy valakinek az első mensese még megjött.a tesztelést folyamatosan csináltam 1 hétig.mindig poz.lett.sok boldogságot nektek!!
 
 


Sziasztok!

Igaz, soha ne éljétek bele magatokat. Én is így jártam most.
Nem jött meg a menstruációm, már tökre beleéltem magam hogy babám lesz, simogattam a pocakom meg ilyesmi.
Persze elvégeztem 3 tesztet is, mondanom sem kell hogy mind negatív lett :twisted:
Még az orvoshoz is elmentem, persze az még nem látott semmit.
És aznap mikor vissza kellett volna mennem hozzá pont megjött, 12 nap késéssel! Ennyit soha nem késett.
Valószínű hogy velem is az történt amit korena73 mesélt
Valami készülődött de nem jött össze.
Vendég
 


Sziasztok!
Én úgy jártam,hogy 2007.dec.31.-én kellett volna megjönnie.Nem jött meg ekkor még nem csináltam tesztet!Hazajöttünk a szilveszteri buliból,persze megjött 1-jén!Majd a következő hónapban is vártam,de nem jött meg csak egy hét késéssel!Ekkor csináltam tesztet feb.7.-én természetesen negatív lett és 8.-án megjött.Vártam a márciust is,de itt nem csináltam tesztet csak 16.-án ami negatív lett.ekkor már felkerestem a dokit hogy ennyit késett a mensim és negatív lett a teszt(kicsit be is ilyedtem hogy valami baj van:ciszta vagy valami).A doki megvizsgált nem érzett semmit majd adott időpontot két nappal később uh-ra!Hát itt sem látott semmit azt mondta egy hét múlva csináljak tesztet és ha pozitiv,ha negatív menjek vissza.Itt nem birtam tovább húsvétkor meg kellett csinálnom a tesztet,mert ha nem csinálom meg akkor úgy éreztem megörülök.Az pozitív lett!Én repdestem az örömtől!Hát ennyit a tesztelésről!

Kép


Sziasztok!

ÉRDEKLŐDNI SZERETNÉK , hogy mi a véleményetek erről a teszt csíkról?Ma csináltam reggel a tesztet és a párommal lefényképeztük, mert halványan de ott a másik csík?
Szerintetek van rá esély hogy baba?
köszönöm:mazsi
 
 


Sziasztok!


Párommal elhatároztuk,h babát szeretnénk.Az utolso menzim február 21-tol volt 26-ig.27,28,1,3,5,8 ezek azok a napok amikor probálkoztunk.Szerintetek lehetséges,h állapotos leszek?20éves vagyok a párom 28 és nagyon szeretnénk kisbabát.Mikor csináljak tesztet?Csak akkor ha elmarad a menzim,vagy vannak olyan tesztek amelyek már hamarabb is kimutatják az áldott állapotot?

pintyoke20
Szlovákia
 
 


Hello. Nekem 22.-én volt az előző mensim, és 28,2,3-án voltunk együtt. Reménykedem...De tesztelni nem érdemes mensi előtt, max előző nap.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Tudna valaki nekem valami bíztatót mondani?
Párommal nagyon szeretnénk kisbabát! Mindig is pontos volt a menstruációm, mindig naptár módszerrel védekeztem, eddig bejött. Most nagyon bízom benne, hogy a teherbeesésnél is jól működött. Március 14-15-16-17 termékeny időszak, 18 ovuláció, 19 termékeny. Az első három napban igencsak aktívak voltunk. Mit gondoltok, sikerülhetett? Annyira csinálnék már egy tesztet de még félek, hogy semmit nem mutatna ki, akkor viszont biztos, hogy idegbajt kapok... Viszont minden jelét produkáltam a beágyazódásnak, de már arra is gondoltam, hogy annyira szeretném, hogy csak bebeszélek mindent. Mikor érdemes tesztet csinálnom??? Köszönöm előre is a válaszokat!
reni89
Veresegyház
 
 


Reni
Az elmarad menstruáció utáni napon érdemes legelőször és akkor is nagyon érzékeny tesztet, de 29.-e előtt semmiképpen ne.

Kép

Kép
 
 


Reni! Méred a hődet? Én egyet értek ugyan Pkagi-val, de ettől sokkal gyarlóbb vagyok. A második fiammal 11. DPO-on teszteltem. 20-as érzékenységű teszttel. Most legutóbb 10-es érzékenységűvel 10 DPO-n. Nem ártott hozzá a szomszéd szeme is. De a halvány csík is csík. Drukkolok!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. :)
6 nap múlva kellene megjönnie... De nem tudok addig várni. :)
Én éjszaka dolgozom, párommal reggelente pont nem találkozunk. Sajnos szombaton is megy én viszont itthon leszek és felkelek vele reggel 5kor, hogy együtt tudjuk megc sinálni. Lehet, hogy korai lesz de én már annyira izgatott vagyok.
Hőt nem mértem még.
reni89
Veresegyház
 
 


Ok, de 20-as érzékenységűvel nem hiszem, hogy ki fogja mutatni. Van 10-esed?
Bár, ha 18-án ovuláltál... talán-talán. Szal jobb lenne egy érzékeny teszt.

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


Megcsináltam. Iszonyatosan halvány de 2 csík!!!! :mrgreen:
reni89
Veresegyház
 
 




Gratulálok!!!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


Hu még fel sem fogtam igazán. Annyira örülök. Megyek is anyuhoz, viszem a tesztet, hogy látja amit én??? :P :P
Köszönöm :)
reni89
Veresegyház
 
 


Sziasztok,

Segítséget/tanácsot szeretnék kérni. 08.06.-áig kellett volna megjönni a menstruációmnak, 08.08.-án reggel csináltam egy tesztet ami pozitiv lett, viszont tegnap délután, és ma reggel ismét csináltam egy-egy tesztet, és mind a kettő negatív lett. Mai nap a 7. nap, hogy nem jön meg. Soha életemben nem késett egy napot sem, és nem is maradt ki. Semmilyen vérzés, fájás, barna folyás nem volt, nincs.
Nagyon megijedtem, tanácstalan vagyok, hogy most mi is van. ?
 


Szia! Szerintem mindenképp menj el egy nőgyògyàszhoz aki ultrahangon megnézi hogy mi a helyzet. Drukkolok hogy minden rendben legyen!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner: Szia, igen, mindenképp megyek, csak jővöhét keddre kaptam időpontot, de az annyira messze van.
 


Az mèg tényleg messze van...esetleg felhívhatnád a dokid hogy mi van a tesztekkel ès akkor lehet hogy tudna fogadni előbb...vagy sztk rendelésre elmész és ott uh.ra időpontot...vagy lehet menni ilyen 4d s uhra ott csinálnak 2d esetleg telon megkérdezheted hogy végeznek.e ilyen kora terhességi ultrahangot...?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a csapathoz, ha nem probléma. Mi most kezdtünk el próbálkozni, és most várom, hogy teljen az idő, hogy végre tesztelhessek, hogy sikerült e a babóca. Ki mennyi ideje próbálkozik?

 


Ti mennyi idővel kezdtetek el tesztelni az együttlét után?


 


Szia, mi 6 honapot probalkoztunk, havobta csinaltam tesztet, s aztan kb 4 honapja, kesett 5 napot, s este megcsinaltam a tesztet, rogton vastagon kijott a ket csik, szerintem, csak akkor tesztely, ha kesik, ugy a legjobb....
 
 


Hát izgatott vagyok, és kicsit türelmetlen, de igyekszek megfogadni a jó tanácsot.  Gratulálok Zzssuu a babócához. :D Tudjátok már a nemét gondolom. Mit hoz a gólya nektek?

 


Sziasztok! Ma csináltam egy tesztet, mert már nem bírtam ki, ez az 5dpo-s napom. Extra halványan, de úgy néz ki ott a csíkocska, de elhinni majd csak akkor merem, ha erősödik és kimarad a nem várt. Puszi csajok. 

 


Szia, gratulalok! De azert csinalj par nap mulva megegyet, egyik ismerosomnek csak az 5-6ik teszt lett vastag csik, de ha halvany is, az csik :D, A pici nemet meg nem tudjuk, 29 en megyunk dokihoz, hatha akkor megmutatja magat :) De en elso perctol ogva kisfiut erzek, majd kiderul, hogy beigazolodik e a noi megerzesem :)

 
 



 



 


várj, ez lehet jobban látszik, de ezt most csináltam délben tartogattam, hátha erősebb, és egy picit nekem úgy tűnik,hogy igen még szabad szemmel is Zsu te is látod vagy csak én? 

 


Sziasztok!Igaz rég irt ide valaki!Nekem dec 31-én kelett volna megjönie de de mar dec28-àn megjött ezzel nincs is semmi baj!4-én nem volt semmi de màsnap volt barnàzàs utàna valo reggel a v.papiron egy kis vér!De a cicieim fàjnak igaz nem érzem hogy nönének!Màr csinàltam két tesztet ami erős negativ!Amugy dec20-àn voltam együtt a parommal!
 


Sziasztok!
Most regeltem az oldalra :)
Nagyon tetszik, ahogy kedvesen és pozítivan álltok mindenkihez és mindenki ott segít ahol tud ^-^

Azért fordulok hozzátok, hogy ti mit gondoltok.
Szerintem nekem a 14nap előtt volt peteérésem és egyůtt is voltunk a férjemmel :) szóval minden adott hogy akár jöjjön is a kis apróság ^-^
Még van egy hetem ahhoz, hogy megjöjjön de mivel szerintem hamarbb estem teherbe így ma teszteltem. Igazából különböző félreértelmezhető tünetek miatt meg hogy egyszerűen valami nyugalom van rajtam, ami azt sejteti hogy babát várunk *-* persze egyelőre még nem merek reménykedni mert nem szeretnék koppani. Na de a mai tesztem koránt sem erősìtett meg. Azt írta a teszt hogy eredmény 3 percen belül 10 perc utan pedig falsh lehett az eredmény. Na 3 perc utan nem vagyok benne biztos h láttam e azt a második csíkot annyira halvány volt. Visszacsomagoltam s bedobtam a táskámba. Majd 10-15 percre rá elővettem jobb fényviszonyok között hogy megnézzen mégegyszer és határozottabban láttam a második csíkot. Majd órákkal később megint ránéztem s méghatározottabb volt persze még mindig halovány.
Szerintetek? Vagy ez normális viselkedęs teszteknél? Korábban mikor teszteltem akkor napokkal később sem jelent meg második csík. De ez most másfajta teszt volt. Egyébként nem is reggel hanem napközben végeztem a tesztet.

Ui: mobilról pötyögtem szóval utólagosan is elnézést a félreírásokért, ékezetért
 
 


Sziasztok! Szeretném a velemenyetek kérni, izgatott vagyok, és csalodott egyben, bocsi a hosszadalmas leirasert :) Utolsó menzeszem első napja után másfél hettel voltunk együtt a parommal. A ciklusom 22. napjan voltam nőgyógyásznal, egy kis tanacsadas celjaval, mivel szeretnénk babat, és elkezdenenk lassan probalkozni. Uh-gal megvizsgalt, és latott egy nagyon pici sötét pottyot, és megallapitotta hogy a nyalkahartyam meg van vastagodva. Nem mondta biztosra, hogy terhes vagyok mivel az elég korai kijelentes lett volna, abban maradtunk, ha nem jön meg, csinálok tesztet. Ciklusom27 napjan beprobalkoztam, hátha.. Negatív lett. Majd ma is csináltam egy gabriella tesztet az is negatív lett. :( Ma késik négy napja, de azt hozzá kell tennem, hogy nekem van hogy két hetet is késik ( amire több orvos sem talalt magyarazatot, mert minden eredmenyem jó). A lényeg, mit gondoltok korán teszteltem? Vagy lehet be sem agyazodott? Tuneteim: mellfeszules, mehem körül pici szurkalas, hoemelkedes, nagyon ritkán hanyinger. Előre is köszönöm a valaszokat, tapasztalat megosztasokat! Lehet túl gondoltam, és korán örültem :)
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: