Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Ezt a vesekő dolgot én is hallottam már. Mondjuk én a túlzott kálcium bevtelre. Nekem az allergia miatt egy csomó kálciumra van szükségem. Hát ki tudja mi a jó. Most minden esetre szedem,aztán ha terhes leszek majd a doki úgyis megmondja,mit javasol.A folsavat kipróbálom,bár inkább megveszem a drágát,mint a házidokit meglátogatni. Szegény egy ...Az enyém nyugdíjba ment,és én őt találtam,úgy javasolták,hogy milyen szupr. Hát én 2x voltam nála,de nem találtam annak.Mindegy,nem pattogok,inkább bízom benne,hogy nagyon ritkán látom majd.

Kép

Kép
 
 


Szia Anubias!

Nem találom a fórumot, ahol levelet váltottunk!? Csak az indító szöveg van meg. Nem tudod mi történt?
(babprojektről, meg az elevitről beszélgettünk).

Köszi: Natika
 
 


Sziasztok! Üdv az újabb csatlakozóknak!
Haga! Olvastam a történetedet! Remélem, összejön minél előbb a baba, én is elvesztettem a babámat, de nekem még picike volt, így műtöttek. Ja és júni 22-én! Úgyhogy hasonló a "naptárunk"... fura, hogy Neked 6 hetet mondtak, minden doki mást mond, az is igaz. Nekem 8 hetes volt és először azt mondta a doki, fél évet várjak, mire felakadt a szemem, és azt mondta, ok, minimum 3 hónap... :shock: :shock: :shock:
Viszont, aki műtött, 2 mensit javasolt, nos mi már most belevágtunk. Egy mensi után. Igazából, ha egészséges, úgyis megmarad. Ebben bízom.... :D :D :D
Ma van a 18. ciklusnapom, hátha lesz valami...
egyébként a fogromlás a kalciumhiánynak köszönhető...
Kivon a baba mindent magának és ezért a mamában nem marad sok minden, ezeket a vitaminokat inkább kismama-védő vitaminoknak kellene nevezni!!!
Én szedem most is, és terhesen is szedni fogom. Szoptatás alatt meg mégjobban kiszív mindent magának a gyerek!
Ági, merre vagy?
Vio

Kép
vio
 
 

 
 

Sziasztok!

Vio :)
igen, közel hasonló a naptárunk, bár nekem most megzavarodott valami. Azt a 6hetet, meg 1mensit ha úgy vesszük, kb 2 hónap. De egy doki azt mondta: ha egy baba elmegy, nem azért megy el, mert nem vártad ki a megfelelő időt. ha meg megmarad, nem azért marad meg, mert kivártad azt a néhány hónapot. ha megjön a mensi, akkor az jelzi, hogy a szervezeted készen áll. nekünk még egyet meg kell várni, mert a 6hét ugyan már letelt, de még a plusz 1 mensi várat magára.
Remélem, nektek is mielőbb sikerül, és ezúttal nem lesz semmi gond!


Én készülődök a dokimhoz.

Jók és ügyesek legyetek lányok, pár napig nem jövök.


Anubias :)
Neked üzenem, hogy régebben a Huma folacidot, amit a doki írt ki, ki lehetett váltani recept nélkül is, csak úgy drágább volt :D
próbáld meg, hátha még most is.


sziasztok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Natika,nem értem teljesen,hogy mire gondolsz?Arra,hogy velem mi a helyzet? Én allergiás vagyok a parlagfűre,ezért szept-okt az első időpont,amikor próbálkozhatunk. Most sajna olyan gyógyszert szedek,ami mellett nem volna ajánlott. Elevitet szedek a tanácsotokra úgy egy hete. Dióhélyban ennyi. Vagy nem ezt kerested? :oops: Ha nem,akkor bocsi és légyszi írd le mire gondoltál.Köszke.
ÁGI!!!!HOL VAGY??? :D

Lányok sok sikert és kitartást,puszi és jó melót,aki dolgozik. Én sajna azt teszem :(

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, ha nem bánjátok.
Hajninak hívnak, van egy 14 hónapos nagyfiam és szeretnénk neki tesót. Aki reményeim szerint hugica lesz majd. Próbálkozni most kezdünk majd.


Hajni és Marcus
Vendég
 


Sziasztok!

A párommal mi is most kezdjük a 'projektet' :shock: :D de sok kérdés merült fel. Milyen vizsgálaton, és milyen oltásokon mentek át előtte, egyáltalán szükség van -e ezekre???
Kérdésem lenne: nem tudtok -e olyan terhességi vitamint, ami természetes alapanyagokból készül és nem szintetikus? Az Elevitet ismerem, most láttam, hogy a Béres is kijött egy hasonlóval, de a természetes csak jobb lenne.

Mindenkinek sok sikert addig is.

Nagyon várom a válaszotokat.

Puszi

Ágota
 
 


Ragota:
Vizsgálatokra én egy álltalános nőgyógyászatira mentem, csináltak egy uh-t és egy rákszürést. Ha nincs panasz vagy előzmény sztem elég ennyi.
Oltást én nem kaptam semmit sem az első babámnál sem most h tervezzük a másodikat.

Én Elevitet szedtem/szedek. Természetesről nem hallottam...

Remélem tudtam segíteni.

Hajni
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jó,hogy napról napra új tagok csatlakoznak.Habár én is új vagyok itt,de azért üdvözöllek titeket újakat.Ez a természetes vitamin dolog engem is érdekelne,mint ahogy minden,ami a babához kapcsolódik.Én sajnos még nem hallottam ilyenről,de biztosan létezik.Nem gondolom,hogy mindenkinek szüksége van egy komplett kivizsgálásra a babavállalás előtt,de azért ártani nem árt.Én 22 voltamamikor a kisfiam született és nem voltam előtte semilyen vizsgálaton,hiszen nagyon fiatal és makk egészséges voltam. Most sem kifejezetten a babavállalás miatt estem át vizsgálatokon,hanem más problémám volt,ami miatt kivizsgáltak és mi tagadás így örülök is ennek,hiszen már 30 vagyok és sajna nem is makk egészséges,úgyhogy jobb az óvatosság.Látom,hajniéknál a második készül. És nektek Ágota,az első pici lesz?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

Vagyok ám, csak dolgozom már :cry: :cry:
Benn nincs internetem, csak e-mail-em, igy csak esténként jutok majd a géphez, ha nem leszek túl fáradt!

Üdv mindekinek, és kivánom, hogy minél hamarabb sikerüljön a babuca!

Anubias,
a folsavat esetleg szedheted, azt nekem is mondta a doki, hogy ártani nem árt, mert kiürül a szervezetből! (tisztára nem vagyok normális?! Még adok arra amit a doki mondott??? :evil: )

Mára ennyi, mert hulla vagyok...

ui: Ma beszéltem egy Péterffy-s orvos-asszisztensel időpont miatt. Azt mondta, hogy első mensi után menjek kontrollra... Igy még ráérek :(

puszi mindenkinek,
Ági
 
 


Sziasztok!
Hát, ha már ketten is kérdezitek a természetes alapanyagú terhesvitamint, én azt szedek.
Akit bővebben érdekel, klikk ide:
http://www.vitaminsziget.com/termek.php?id=52
6890 Ft, de 240 szemes! És én csak 2-t szedek be naponta. Ha terhes leszek, az elején 3-at fogok, aztán később a középső harmadtól megint 2-t. Még így is nagyobb dózisban vannak a dolgok benne a többi vitaminhoz képest. Ott van az összetétele is ezen az oldalon.
Szoval én nagyon ajánlom! Ja és tudok olyanról, aki nem egyszer, nem is kétszer vetélt el, és miután elkezdte ezt szedni, megmaradt a baba és már nemsokára meg is születik! :D
Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak ezt szabad szedni, de tény, hogy nagyon jó! Be is fogtam a számat...
Ma megvettem a tesztet, 8-10 nap múlva nézem a hőmet és ha nem esik le, megpróbálok várni még a 30. napig-ha kibírom.... és akkor tesztelek.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Na pá mindenkinek, megyek filmet nézni apjukkal...
Vio

Kép
vio
 
 


Vio:

Nagyon jó ez a vitamin. Lehet kipróbálom én is.
Teszthez meg majd drukkolunk, ha aktuális lesz. :))

Hajni
Vendég
 


Nekm is szimpi ez a vitamin,bár én most már beszedem az elevitet,mert azt megvettem,és eddíg semmilyen negatívumot nem tapasztaltam a szedése óta.Ha meg majd megyek dokihoz,rákérdezek,hogy mi az ő véleménye.Én is mindenkinek szorítok,aki tesztel.(a helyes megoldás a 2 csík ) :lol:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is jöhetek?

Szia Ági!
Remélem, jobban vagy már.

Mi is most kezdünk hozzá a kistesóhoz másodszorra, mert júniusban sajnos nekem is volt egy elhalt terhességem a 11.héten. Újra elkezdtem hőmérőzni, elvileg jövő hétre várom a peteérést.

Vio!
Drukkolok, hogy sikerrel járjatok! Olvastam, hogy neked is volt egy elhalt terhességed, és hogy a Szent Imrében akarsz szülni. Megkérdezhetem, hogy ki a dokid? Csak azért érdekel, mert én is ott szültem a kisfiam, és én is ott szeretnék újra szülni. Meg most a műtétemet is ott csinálták.

Mesi

Kép
 


Szia Mesi! Nahát! Ezekszerint ez a június többünknek rosszul végződött! XI. kerületi vagy? 8) 8) 8) én is! Én az elsőt Dr. Faludi Pálnál szültem és a másodikat Dr. Balogh Tibornál. Megint nála szeretnék szülni, viszont most júniusban nem Ő műtött, hanem Dr. Barna Péter. Te aludtál a műtét alatt? Én sajna nem teljesen...
Most nézem, hogy a fiad közel egyidős a lányommal! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vio

Kép
vio
 
 


Szia Mesi! Nahát! Ezekszerint ez a június többünknek rosszul végződött! XI. kerületi vagy? 8) 8) 8) én is! Én az elsőt Dr. Faludi Pálnál szültem és a másodikat Dr. Balogh Tibornál. Megint nála szeretnék szülni, viszont most júniusban nem Ő műtött, hanem Dr. Barna Péter. Te aludtál a műtét alatt? Én sajna nem teljesen...
Most nézem, hogy a fiad közel egyidős a lányommal! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vio

Kép
vio
 
 


Nah... ezt sikerült 2x elküldeni...
még azt szerettem volna kérdezni, hogy Neked azt mondták, 6 hét után próbálkozhattok, vagy mit mondtak?
Többiek, ki fog a közeljövőben tesztelni?
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!

Mesiiiiiiii!!!!
De örülök, hogy itt vagy! :)
Ezek szerint már itt az idő neked! :) Boldog vagyok, hogy itt tartasz! Nagyon drukkolok majd!!! :lol:

Én jól vagyok, bár még vérzek... Nem barnázás, de messze nem annyi mint mensikor. Remélem hamar abbahagyja! Néha nagyon idegesít :(

Vio,
ez a vitamin tényleg jól hangzik! Bár én is mostmár maradok szerintem az Elevitnél. Te eddig is ezt szedted???

Puszi mindenkinek,
Ági
 
 


Szia Ági!
Én kb. február óta szedem, mint multivitamint... és maradok is ennél. Mondjuk akkor még szoptattam, aztán meg készültem a terhességre, aztán most megint készülök rá!
Jó éjt mindenkinek, aki még ma benéz!
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!

Vio!
Hát, ahogy vesszük. A XI.kerületben nőttem fel, és most szeretnénk visszaköltözni. Nagyon honvágyam van.
Én Bencsik dokihoz járok, most is ő csinálta a műtétet. Szerencsére én végig aludtam. Belegondolni is rossz, milyen lehetett ébren lenni alatta.
Tényleg, szinte egyidősek a gyerekek. Mikor is szültél pontosan? Csak azért kérdem, mert a terhesség alatt epekövem lett, és így május végétől június elejéig bent voltam a szülészeten. Te kb akkor szülhettél, nem?

Vitamin: Én az Elevitet szedem, mert gond volt a pajzsmirigyemmel, így jódos dolgokat nem ehetek. Pontosabban 1 nap Elevit, 1 nap folsav, hogy annyira ne hízzak meg. Zsoltival is szedtem az Elevitet, mégsem lett óriásbébi.

Mesi

Kép
 


Ja, bocsi, most látom, hogy kicsivel idősebb a kislányod. Akkor tuti nem voltál ott a kórházban májusban.

Mesi

Kép
 


Szia Mesi! Én is "vaksi" vagyok, mert úgy olvastam, 1 éves 4 hónapos a fiad... :roll: :oops:
Kórházzal kapcsolatban én nagyon odáig vagyok a Szt Imréért! Annyira szép! Belegondolok, hogy először majdnem a Szt Lászlóban szültem... hát senkinek nem kívánom. Romos épület, emelet, lift nincs. Az újszülöttek pedig MÁSIK ÉPÜLETBEN vannak, kitalálhattátok, hogy nem bababarát kh. Csak szoptatni lehetett átmenni, szigorúan 3 óránként 20 percre és ha 20 perc letelt és még szoptatott valaki, letépték a gyereket anyuciról, hogy letelt a szoptatási idő :evil: :evil: :evil: :evil: :idea: :!:
Szoval undorító egy hely. Még jó, hogy elköltöztünk ide a 11. kerbe.
Lányok, nem akarok nyavalyogni, de én úgy félek, hogy elhízok a terhesség alatt...

Kép
vio
 
 


Hahó lányok! Mi a helyzet? Nagy a csönd...

Kép
vio
 
 


21. cn... :P :P :P

Kép
vio
 
 


Sziasztok...mi is szeretnénk a lányunknak tesókát, remljük nemsokára sikerrel járunk:)

KépKép
 
 


Jó reggelt!

LÁtom,milyen sokan szeretnénk most tesót,kisbabát: Ez szuper. Ez a rossz idő nagyon kedvez most nekem,sokkal kevesebb a levegőben a pollen,így remélem hamarabb véget ér a parlagfű idény és készülhet a tesó. Van még köztetek aki allergiás. Egyébként Ági(csné),és most már én is írunk egy másik topicban is, a 2006-ban akarok szülni,nevűben,ezt is olvassátok,mert ott is nagyon szuper a kis csapat.Szép napot nektek,még jövök ma,kétcsíkos jóreggelt mindenkinek. :D

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Anubias! Hát én a 2006-os topicról már lecsúsztam... :|
Már én is akartam írni, hogy hallottam, idén ez a parlagfű-mizéria hamarabb van kb. 3 héttel! Ez neked csúcsszuper hír!!!
Amúgy férjem is allergiás rá, és múlt héten mint aki kb. szénanáthás, folyamatosan tüsszögött, a végén már szegényre rászóltam, hogy hagyja már abba-pedig nem tehet róla! Egyszerűen nem bírta abbahagyni... aztán befújt valami allergia elleni orrsprayt és attól abbahagyta..... de nagyon gáz volt.
Mi a helyzet a többiekkel?
Nekem kezd szurkálni a méhem... :D :D :D :D :D
De még van egy hetem a tesztig. Igazából nem akarom túl korán megcsinálni, mert van olyan, hogy valaki tesztel a 28. nap, megtudja, hogy terhes és pár nap múlva megjön neki.... ha nem tesztelt volna még, akkor nem tudná, hogy elvetélt! Szoval... nem tudom, mit tegyek, ugyanakkor meg a sárgatest-hormont azonnal el kell kezdenem szedni, ahogy poz. lesz a teszt. Most akkor....nem tudom...

Kép
vio
 
 


Sziasztok!

Nekem sem aktuális a 2006-os topic.csak odacsöppentem.Én mióta szedem az elevitet,tök jól van az allergiám. Persze még csak most jön a neheze aug 20 környékén. Lányok,tudtok nekem segíteni,hol tudnék utánaolvasni ennek a GYES?GYED?TGYÁS...témának?Én ugyan könyvelő vagyok,de minél többet próbálok olvasni,keresni a témában,annál inkább nem értem,hogy mikor és mennyi pénzt is kaphatok majd.Ti értitek a dolgot?Miért kell szedned ezt a hormont Vio?A hízástól azért én is félek,de remélem nem lesz gond.Még jövök majd.
Puszi
Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Anubias: oep.hu
Vendég
 


Sziasztok!
Anubias, konkrétan mi a kérdésed? Az, hogy kapsz-e, vagy hogy mennyit?
Egyébként csomó helyen feltehetsz ilyen jellegű kérdéseket, pl.:
http://www.jogiforum.hu/forum/16/4958
az index fórummal nem volt szerencsém, van egy nagyon tapló csaj ott, aki lehurrogott, hogy milyen lusta vagyok, hogy nem olvastam végig az oldalaikat, abban valahol ott lenne a válasz.
És azért sem válaszolt. Marha.
Van még a http://www.tusarok.org/szolgaltatasok/f ... .php?id=44
Itt is normálisan válaszolnak.
Sárgatest hormont azért kell, mert ha esetleg azért vetéltem el, mert nem termeltem eleget, akkor most ha szedem, nem lesz baj-már ha amiatt... dehát nem biztos. Rossz helyen is megtapadhatott, vagy éppen nem volt még a szervezetem felkészülve, épp abbahagytam a szoptatást és utána terhes lettem.
Remélem, most minden rendben lesz...
Vio

Kép
vio
 
 


Köszi a címeket,megnézem. Azt tudom,hogy jár nekem ,csak azzal nem vagyok tisztában,hogy mikor mi vehető igénybe és mi mennyi. Feltehetném ezt a kérdést a melőhelyemen is ,van olyan kolega,aki ért hozzá,de akkor elindul a pletyi,hogy babát akarok.Márpedig ezt nem szeretik.Ha már úton lesz,majd megtudják.Nagyon drukkolok neked,hogy most minden rendben legyen. :wink:

Kép

Kép
 
 


Anubias :D

babafalva.hu
itt a tb szakértő monika
őt kérdezd

sok sikert
Vendég
 


Sziasztiok!

Köszi a segítséget. :wink:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet. Mi az év végére, a jövő év elejére szeretnénk a baba készítés fázisába lépni. Mely szerint szeptember környékére várható legkorábban a bébi aki reményeink szerint fiú lesz.

Üdv!

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!!

még új vagyok!! nagy a gondom! bár csak pár hónapja próbálkozunk, és még mindig semmi.Nem tudom, hogy mi lehet az oka!

Nem tud vki tanácsot adni, mit tegyek?

Köszönöm a segítséget
paloma
Debrecen
 
 


Sziasztok!
Vio!Az én nőgyógyászom az egyik legjobb orvos a klinikán,véleménye szerint nem ajánlatos szedni külön vitamin készítményeket a terhesség elején,mert olyan pici még a " baba",hogy hipervitaminózist okozhatnak ezek (A vitamin,retinoidok)a szervezetében,amik nem tesznek jót.Később,4-5hónapos terhesség idején el lehet kezdeni ,ha nem megfelelő az anya táplálkozása.Szerinte 1 szem folsav bevitele naponta, bőven elég,hiszen megelőzhetők vele bizonyos fejlődési rendellenességek.
Ez az ő véleménye,érdemes rákérdezni,hogy a Te orvosod miként látja.
Mi is próbálkozunk 2. hónapja a kistesóval:)
Üdv.Ildi
 
 


Sziasztok lányok asszonyok!

Csatlakozhatok hozzátok?
Bár ennyi hozzászólást nem tudtam vissza olvasni, nagyon érdekel a témátok.
Magamról annyit, hogy kislányom születését követően 11 évet kellett várnunk a következő babára.
Mindenféle módszert kipróbáltunk, mivel semmi szervi problémát, elváltozást nem találtak az orvosok egyikünknél sem. Folyamatosan jártunk uh-ra, vérvételre, hogy pontosan meglehessen állapítani a peteérést, ami sem nekem sem a pénztárcámnak nem tett jót, mivel magán dokihoz jártam.
De sajnos ez sem hozott segítséget. Kezdtünk bele nyugodni, hogy nekünk csak egy gyermeket szánt a sors, utolsó szalmaszálként kipróbáltunk egy ismerősöm által javasolt dolgot,amivel kapcsolatban kikértem az orvosom véleményét nagyon rendes volt, mert mikor megkérdeztem a véleményét, mondhatta volna, hogy nagy hülyeség, de nem tette. Azt mondta 99% megbízhatóságú. Amivel otthon nyugodt körülmények között tudod megállapítani, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésed, fogamzó képes vagy, vagy sem. Segítségével egy hónapon belül kismama lettem. ", ráadásul kisfiú, amit szerettünk volna az első kislány után. A baba nemét is valamilyen szinten befolyásolni lehet vele, a biológiát alapul véve. Ez elég rég volt, mert a baba most töltötte az első évét, azóta is fogi gátlóként használom minden gond nélkül.

Ha valakit érdekel, szívesen írok róla bővebben, csak nem akartalak benneteket untatni, bár így is hosszura sikerült.

Sziasztok
Stöpszli
 


Szia Stöpszli!

Engem nagyon érdekelne a dolog!!!!
 


Szia Sütőtök!

Nem tudok privit írni, mert a gép nem küldi el.
Ha érdekel még küldjél egy e-mail címet és szívesen megírom.

Szia
Stöpszli
 


Szia Stöpszli!

sutotok@chello.hu

köszi
 


Szia Sütőtök!

Elküldtem az E-mail címedre.

Szia
Stöpszli
 


Szia Stöpszli!

Engem is érdekelne a dolog. Amúgy miről van szó kicsit közelebbről? Tea-kombinációk? Torna? Vagy mi?
 


Szia Jokaliza!

Elküldtem neked egy hosszabb levelet a prividbe.

Szia
Stöpszli
 


Szia Jokaliza!

Sajnos nem megy el a pü.
Írj egy e-mail címet és arra elküldök neked mindent.

szia
Stöpszli
 


Sziasztok!


Stöpszli: légyszi nekem is küld el a tamas.lajos@bicomix.hu-ra.
Előre is köszi. :D
Röviden rólam: 32 évesen első gyerekeinket vártuk (harmadik inszemináció sikerült), sajnos azonban október elején, 18 hetesen magzatelhalás következett be. A dokink 3 hónap várakozást javasolt. Látom azonban, hogy itt a legtöbben 2 mensit várnak ki. Gondoltam, decemberben mi is megpróbáljuk természetes úton. Hátha a méhszájam is úgy gondolja, hogy jobb így neki :oops: .
Várom a leveled!


Sziasztok nagyon örülnék ha valaki segítene nekem megmondani hogy mikor lenne érdemes probálkoznom december 25.én volt az utolsó mensim és általában (szinte mindig) 28.naponként menstruálok válaszotokat előre is köszönöm :D
 
 


sziasztok!

Csatlakoznék én is a topichoz. Most kezdünk újra próbálkozni egy tavalyi 5. hónapos vetélés után.

Reka: ha a Google-ba beírod azt, hogy "ovuláció kalulátor" és ott megadod az utolsó 3 mensid kezdetének napjait, akkor kiszámítja neked a fogamzóképes napokat.

Kép
Kép
 


reka22!

Itt van egy ovulációs kalkulátor ( http://babanet.hu/kalkulator.php ), ezzel ki tudod számolni.
Legközelebb január 31. és február 5. között leszel termékeny, ha "papírforma" szerint van peteérésed. Szerintem január 30, és február 2. lenne a megfelelő. Mindennap sem szabad! :)
Nézz be a Fogamzás, Jónás módszer társalgóba is, hátha hiszel ebben a fogamzási módszerban is ;)

fix.b
Vendég
 


Szia Betti!

Köszi mindent :) !!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én teljesen újj vagyok, és szeretnék csatlakozni.
Mi november óta próbálkozunk. Januárban volt egy pozitív tesztem, de másnapra megjött. Februárba két hetet késett, de megjött. Voltam dokinál, ő Clostylbegyt írt fel, tegnap óta szedem, és nagyon izgulok, mert semmilyen vizsgálatra nem hívott. Azt mondta, hogy ha két hónapig nem jön össze a baba, csak akkor menjek vissza.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: