Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. 2 éves koromban volt egy lágyéksérvem, amit megműtöttek és nem a legszebben, de össze is varrtak. A vágás akkor kb. 5 cm-es volt, mára 12 cm-esre nőtt, ahogy velem együtt nyúlt. A problémám az, hogy 13 hetes terhes vagyok, és 2 napja fáj a vágás. Ez most azért lehet, mert másként tágul mint a hasfal többi része? Volt már ilyen valakinek? befolyásolt ez valamit a várandósság során?
Köszi előre is!

Kép
Kép
Kép
 


Ha ilyen sokan elolvastátok, talán írhatna is valaki... 8)

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Volt, illetve van valakinek a terhessége alatt lágyéksérve?

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!
Ma derült ki,hogy lágyéksérvem van.Most vagyok a 25-ik hétben.
Az orvos azt mondta valószínü,hogy elég csak a szülés után 6 héttel megműteni.
Három éves koromban már volt egy műtétem,most a másik oldalon van.Állítólag szülésnél nem okoz gondot.
 
 


sziasztok
A harmadik babámat várom, és az előző kettőnél is volt sérvem, most is van. 22.hétben vagyok és piszkosul fáj, ha éppen úgy fekszik a baba. De tudom, hogy szülés után rögtön elmult magától és nem is kellett műteni. Úgyhogy várom a végét és egyszer tul leszek rajta megint.
Vendég
 


Sziasztok!

Én az első babámat várom és a 25.hétben vagyok és az orvos azt mondta, hogy lehet, hogy lágyéksérvem van, de nem biztos. Szokott fájni is, de ami igazán érdekelne, hogy lehet-e ezzel mozogni , mármint tornázni vagy úszni, vagy fekvés és pihenés a végéig??????
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: