Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lehet, hogy egy kicsit korai, de en mar egy eve igy tervezem.
A fiam utan most megyek majd vissza dolgozni egy kicsit, hogy kizokkenjek az itthonletbol egy kicsit. :shock:
De az is kozrejatszik, hogy ismet normalis jarulekokat kapjak! :oops:

Egyszoval egy kicsi munka, majd probalkozunk. :wink:

Remelem majd ez a topic is beindul, es mindenkinek teljesul ez a szep alma! :lol:

Magi
Vendég
 


Latom meg nagyon korai a topic. :oops: :shock:

Ha esetleg megis valaki tervezget, nyugodtan lehet jonni. Beszelgetni. :lol:

Magi
Vendég
 


Szia!
Én is a terveim szerint 2008-ban szeretnék szülni.Vagyis miután Máté betöltötte a 3 évet nem mennék vissza dolgozni.Szóval kb 1 év múlva próbálkozunk.Ha csak addig be nem csúszik :D
Egyenlőre keresnem kell egy orvost és egy kórházat is (ami megfelel az elvárásaimnak :D )

Edoci
edoci
 
 

 
 

Szia!

Jo hogy nem en vagyok egyedul ebben a topicban.

En juniusban szeretnem ha utoljara jonne meg.

De ezt meg senki sem tudja, csak en. :wink:
Na meg itt ti.
Remelem ossze fog jonni ugy, mint az elozo. :)

Akkor a fiad most 2 eves?
Az en fiam is. :)

Magi
Vendég
 


Végülis akkor majdnem egyszerre lennénk terhesek! :D
Máté novemberben lesz 2 éves (ez a nyavajás vonalzó nem akar megjelenni :? )
Régen írtam a 2004 őszi topicba,de abbamaradt.
Fiad bölcsis lesz?
Ha az első hamar összejött,akkor remélem 2008-ban is pikk-pakk összejön! :D

Edoci

edoci
 
 


még a vonalzó is sikerült :lol:

edoci
 
 


Ket het mulva kezdjuk a beszoktatast es harom het mulva megyek is dolgozni.

Kivancsi vagyok milyen lesz. O lezs a legfiatalabb es a legkisebb testileg is. :shock: De azert nem feltem, mert ha kell jo nagyon tud csapni. De szerencsere, csak vegszukseg eseten ut. :shock:

A munkahelyem tuti jo, mert mar nagyon varnak.
Raadasul mindenbe belementek, amit kertem, csak kezdjek mar dolgozni. :lol:

Kezdodik a suli is.

Szoval minden kezdodik elorol, mint azelott. :(

En meg mindig irok az oszi topicba szeretem nagyon. :lol:

Magi
Vendég
 


Szia!
Sok sikert a bölcsihez!Nem baj ha ő a legkisebb,legalább a nagyoktól gyorsan ellesi a dolgokat és hamar megtanúlja! :wink: Mekkora most ő?Máté olyan 86-88 cm és 12 kg.
Jó is az amikor az embert visszavárják a munkahelyén.Én is gondolkoztam rajta hogy visszamennék,de akkor naphosszat állhatnék a sugárban,akkor meg ki tudja mikor vállalnám újra a terhességet.Nem kockáztatok. :? A másik macerás dolog,hogy mi Pesten dolgozunk de nem Pesten lakunk.Reggel fél 6-kor indulás,igaz fél 8-ra járok,de a dugók miatt el kell indulni korán.Nekem meg nincs szivem 5-kor felkelteni Mátét minden nap. :oops: Itt meg még 5-kor nem tudom hova rakni.Nagyszülők sincsenek itt a közvetlen közelben hogy rájuk tudnám bízni.Hát ezért döntöttem úgy hogy maradok 3 évig (az más hogy anyagilag nem jó) :( Utána jöhet a tesó.Nagyjából utánajártam a gyes-gyed dolognak,hogy azért ne járjak olyan rosszul.Majd meglátjuk mi lesz. :?
Én is szerettem a 2004-es topicot,csak elkezdtük alakítani a házat,hozzáépítés,tetőcsere,stb.Most fejeztük be,nem is nagyon tudtam leülni a gép elé. :oops:
Milyen suliba is jársz?Tudom hogy olvastam régen,de nem ugrik be. :oops:
Na befejezem,további szép napot! :D

edoci
 
 


Szia!

Nagyok vagytok hozzank kepest.

84-85 cm es 10,5 kg. Meg mindig 80-as rucikat hord. Mondjuk az apja sem egy nagy termetu ember, de biztam abban, hogy az en csaladombol orokol majd magassagot.
En is pestre jarok dolgozni es Dunaharasztin lakunk. De en megegyeztem a melohelyemmel, hogy 7-kor viszem a gyereket bolcsibe, 8-ra beerek, ha nincs nagy dugo 20-30 perc alatt bentvagyok.
Delutan meg 4-kor indulok majd erte. Igy 7:30-korul adom le es 4:30 korul hozom el. Igy szegeny 9 orat lesz bent. De ez valtozik, mert hetfon a ferjem el tudja majd hozni 4-kor. Penteken is 4-kor. Ja en penteken nem fogok dolgozni jarni, mert megegyeztem veluk, hogy a felgyulemlett 48 nap szabimat pentekenkent szeretnem kivenni, ami ugye egy ev. Tehat egy even keresztul nem fogok penteken bejarni. Utana meg mar nem is erdekel mert remelem jonni fog a kovetkezo es vege ismet a munkanak.

Sajna igy nem lesz harom napos a hetvegem mert suliba jarok Dunaujvarosba, ami azt jelenti, hogy 12-kor kezdodik a suli penteken es szombaton 2 korul van vege. Ilyenkor ott szoktam aludni a kollegiumba. Ekkor majd anyukamek fogjak majd elhozni a bolcsibol es szombaton hozom majd haza, mert a ferjem is dolgozik pentek reggeltol szombat reggelig. :(

Tehat most ez egy kicsit nehez lesz neki, de utana majd 7:45-re fog jarni bolcsibe es 3-kor elhozom majd.

Ami meg eleg nehez lesz, hogy Zoli 12-tol 16:30-17 oraig alszik delutan. A bolcsibe meg 12-14:30 kozott lesz alvas, ami nagyon keves lesz neki.
De majd meglatjuk.

Mi tavasszal csereljuk a tetot. En egy honapot szanok ra. Teljesen le kell bontani es ujra kell epiteni annyira rossz alapotban van. Pedig hat a haz csak 30 eves.
Na mindegy. Remelem gyorsan fog menni es keves kosszal fog jarni. :?

De jo, mert ti mar tul vagytok rajta. Mi meg majd csak most fogjuk ezdeni.

Magi
Vendég
 


Szia Magi!

Igen,jó program a tetőcsere,mi is mindent az ég világon lecseréltünk.Időben ez nem volt sok,egy hét alatt lezavarták.Kosz:nálunk eltakarítottak mindent maguk után.Az árak viszont iszonyatosak!Teljesen padlót fogtam amikor kiderült mennyibe is fog kerülni,de hát muszáj volt. :? Hát,a mi tetőnk meg sem merem mondani hány éves volt már.... :oops:
Legközelebbi program a tetőtér beépítése lesz,erre fel akarjuk venni a félszocpolt,viszont azt csak akkor adják meg ha megszületik a második baba is.Pedig pont úgy kéne hogy amire meglesz a tesó meglegyen a tetőtér is.Na meg kisbabával nem kezdjük el szétbombázni a házat! :roll:
Ez még a jövő titka lesz.

Jó alvókája van Zolinak!Nem semmi :shock: Én örülök ha Máté másfél órát alszik!!!

Nem tudom mi van Mátéval,már kb 3 hete nem eszik.Reggel és este megissza a tápot,ezen kívül szó szerint egy-két falat.Eddig ilyet ritkán csinált.Én már rég éhen haltam volna!Még gyümölcs sem kell neki,pedig azt imádja! :twisted:

Edoci

edoci
 
 


Hat igen!

A tetobeepites is egy jo kis osszeg.

Mi is csak a tetot csinaljuk meg.
Az hogy mennyire lesz kesz belul is, az a lecezes es a cserepcsere aratol fugg.
Van ra egy fix osszeg es ami kijon belole.
Most be van epitve, de teljesen le kell bontani. Ujra lecezes es talan zsindejezes lesz, mert most pala van. A falak meg lehet nem birjak el a cserep sulyat. Ami meg nagyon draga a lepcso. Nekunk a hazba egy gyonyoru bukk lepcso van azt 450 000-ert csinalta meg az asztalos, es ez volt a legolcsobb. Ebbe meg a lakatosmunka nincs benne, mert fem a vaz.
Mikor meghallottam majdnem hanyatt estem.
Kép
Az en fiam szuletese ota rosszul eszik.
Meg szopizni sem akart 100 g-nal tobbet.

Pedig annyi tejem volt, hogy nem gyoztem hova tenni.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Én 29 Éves vagyok, és van két kislányom, a nagyobbik 3éves lesz szeptemberben a kisebbik 18.-án lesz fél éves!
Jelenleg úgy tervezzük, hogy vállalunk még egy kicsit, és mi is olyan 2008-ra gondoltuk az érkezését!
arivirág
 
 


Szia arivirag!

Orulok, hogy jottel hozzank!
Mar harman vagyunk. :lol:

Hat nem semmi, hogy ketto melle meg vallaltok egy harmadikat is.
Oszinte tiszteletem.

Na ezt most ugy irom, mintha mi nem terveztuk volna, hogy harom.
Igaz mar ugy vagyunk vele, hogy ketto es a harmadikat majd meglatjuk.

Az en fiam most lesz 2 eves. :)

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Én már tízen éves koromban is arra gondoltam, nekem biztos lesz négy gyerekem, mostanra viszont már úgy gondolom, elég lesz három, négyet nem mernék bevállalni!
Bár ki tudja......mostani terhességem iker terhességnek indult, csak sajnos nem maradt meg mindkettő baba, bár kicsi a valószínűsége, de előfordulhat, hogy újra össze jön egy iker terhesség!

Mi is ám úgy gondolkodtunk a Férjemmel, hogy egyszer legyen meg 2 baba, aztán meglátjuk, hogy akarunk-e harmadikat, most jelenleg mindketten úgy érezzük, hogy igen!
arivirág
 
 


Sziasztok!

Magi
Nagyon szép a lépcsőtök!Én is valami ilyesmire gondoltam majd,csak sajnos ehhez itt bent is sokmindent át kell alakítanunk.De ez még odébb lesz.Nyáron nagyon meleg volt a tetőtérben?Én csak ettől tartok.Gondoltam a légkondira,de én nem nagyon szeretem.
Hogy telt a hétvégétek?

Arivirág
Üdv közöttünk!Én is három gyerkőcöt tervezek,de majd meglátom hogy birok kettővel... :oops:


Nálunk most hétvégénnagy buli van,vagyis az előttünk lévő téren.Műsorok, Deák Bill koncert, ma este Charlie koncert,vásárosok,hinták,stb.Persze Máténak nagyon tetszettek a forgók,fel is kellett vele ülni.Vagyis inkább felültem vele,nem mertem egyedül hagyni,ugyanis mi van ha megunja és le akar szállni.Vagy csak én tartok ilyen esettől? :oops: De el tudom képzelni róla :oops:

Edoci

edoci
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert a nagylányom ovis lett, igaz még csak ismerkedünk a környezettel, nem voltunk sokat ott, mert addig nem járhat rendesen amíg nincs 3éves és arra még kell várni pár hetet!
Addig minden oké volt amíg Én is ott voltam, majd megbeszéltem vele, hogy kimegyek a kocsihoz és nemsokára jövök vissza, el voltam olyan 40 percet és amikor vissza mentem, ott állta az ablaknál és sírdogálva mondta, anya hol vagy....hát nem volt jó érzés na! :( :(
arivirág
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy igy eltuntem, de huto utan futkosok. :(
Vettunk egy nagy amerikai viz es jegadagolos hutot, ami elromlott meg nyar kozepen. Termeszetesen meg nincs egy eves. Azota sem tudtak megcsinalni, vissza adjak a penzt. A huto persze nem mukodik es mar honapok ota nincs hutonk. :evil:
Most a penzert harcolok, hogy jojjenek mar vigyek a hutot, mert akkor kapom vissza a penzt, ha jonnek szallitani a hutot. Egyenlore meg idopont sincs hogy mikor viszik. Orulet. SAMSUNG-ot soha ne vegyetek. Vacak a szervize es vacak az egesz ceg. Sirni volna mar kedvem miatta. :cry:

Edoci!
Nekunk most is van klima a haloba es egy aldas. Ha nagyon meleg van akkor a gyerek agyat athozzuk hozzank es O is nalunk alszik. Igy ugyan olyan jo nagyokat alszik, mint egyebkent.
En csak ajanlani tudom. Egy titka van, hogy esszel kell hasznalni.
Mi mar ugy tervezuk a tetoteret, hogy megvan a klima helye is, hogy hol lesz. Ket szoba lesz, igy ket belteris klima lesz.

Arivirag!
Mi jovoheten kezdjuk a bolcsibe szokast. Kicsit en is felek, hogy mi lesz. Bar nalunk Zoli nagyon gyerekcentrikus. Ha mas gyerekekkel tud jatszani kakkant ram.
En inkabb attol felek, hogy kesobb jon ra, hogy O mindig oda fog jarni es kesobb fog bedurranni es sirni. :?
Akkro meg mar nem lesz idom patyolgatni.
Na mindegy, majd meglatjuk.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,csak apukám kórházban van és utána kell futkosni és persze ki futkosson,hát én,mivel ráérek mert "itthon vagyok".Jó felfogás,mégha így működne...Na mindegy,szivesen bemegyek,nem arról van szó...Csak nem értem azokat akik azt gondolják,hogy ha én itthon vagyok a gyerekkel az azt jelenti hogy egész nap lógatom a lábam és semmi teendőm nincs! :evil:

Magika
Hűtő :twisted: Igen macerás és bosszantóak tudnak lenni az ilyen dolgok.

Arivirág
Remélem azóta javultak a dolgok a nagylányodnál óvoda terén.Hátha hamarosan megszokja. (én kiscsoporttól nagycsoportig végigüvöltöttem az ovit annyira utáltam :oops: :oops: :oops: )

Voltam a héten orvosnál allergiával kapcsolatban,egy pár hete nagyon sokat romlott. :( Hát tényleg jól meg is ilyesztett hogy igazam volt. :( Most szednem kéne egy csomó erős gyógyszert,fél évig.Aztán kell visszamennem hogy terhesség előtt rendezzük őket.Olyan szörnyű.De azért én nem nyugodtam ebbe bele,elmegyek máshoz is hogy mi a véleménye és mit lehet tenni.

Edoci

edoci
 
 


Sziasztok!

Én 28 éves vagyok, és most szombaton lesz egy éves a kisfiam. Úgy tervezzük, hogy 2008. tavaszán, vagy nyarán kellene születnie a kistesónak, de mivel Peti is majd 9 hónapba telt (mármint amíg megfogant :lol: ) nekiállunk jövő márciusban! Ha egyből jön, akkor még 2007-es baba lesz, de jobb volna egy 2008 tavaszi-nyári!

Amúgy a 2005. őszi topikba, meg a pécsi topikba írogatok (Pécsett lakunk :D )

Lenne egy kérdésem hozzátok, hátha tudtok segíteni!

Ha a 2.baba még a gyed alatt születik meg, akkor a következő gyedet miből számolják, vagy az nem is jár, vagy hogy van ez????

Bocs, hogy kapásból letámadlak Titeket a kérdésemmel, de ebben egyáltalán nem vagyok otthon! :oops:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy igy eltuntem, de bolcsibe szoktatasunk van. :roll:

Edoci!
Apukadnak gyogyulast kivanok. Az otthon vagy, raersz dolgot en mar itthon letisztaztam. Igy mar engem ilyennel nem maceralnak.

A hutot mar ugyved intezi. Kivancsi vagyok igy mennyi penzt fogunk kapni. :shock:

Viki27!
Udvozollek a topicban!
Remelem akkor jon majd hozzatok a golya, amikor szeretned.
Nem tudom, hogy lesz igy a penz. Szerintem a mindenkori minimalber ketszerese lesz. Mert nincs 180 napod.
Ami tuti es 100%, hogy nem az alapjan kapsz majd, ami alapjan most.
Ezert megyek en is vissza dolgozni, mert a kovetkezonel is normalis tgyast, gyedet szeretnek, ugy mint most.
Na meg azert is megyek vissza, hogy kimozduljak egy kicsit itthonrol. Na meg azert is, mert szupi munkahelyem van es mar konyorogtek, hogy kezdjek dolgozni. :lol: :lol: :lol:

Szerintem hivd fel az OEP-et es kerdezd meg, mert naluk jobban ugy sem tudja majd senki.

De most amugy is minden keplekeny. Nem lehet tudni, mit fognak meg csokkenteni.

A szocpolt is most meg akarjak nyirbalni. Most gondolkodtunk rajta, hogy vegyuk fel, erre bejelentettek, hogy valtozni fog. Tuti nem novekedni fog, hanem csokkenni az osszeg.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Magika!
Köszönöm a választ.
Majd még utánajárok, ha aktuális lesz a dolog, addig még hátha egy csomó mindent megváltoztatnak. :? A szocpolt mi idén tavasszal vettük fel, még választások előtt! :D
Hogy megy a beszoktatás?
Ja, és tetszik a feljárótok :D

Edoci!
Apukádnak jobbulást!

Arivirág!
Kicsi lány hogy viseli az ovit?

Jó éjszakát!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki, mi a Férjemmel Pécsről költöztünk fel Pest mellé, a szüleink meg a barátok mind ott maradtak, nagyon szeretem Pécset és hiányzik!
Te merre felé laksz?
A Férjem Postavölgyi Én Kertvárosi voltam!
Most is otthon voltunk pár napot, azért nem tudtam írni eddig!

Magika, elkezdtétek a bölcsit?

Edoci, Apukádnak gyógyulást!
Miért került kórházba?
Voltál másik orvosnál az allergiád miatt?
arivirág
 
 


Sziasztok!

Arivirág!

Én is Kertvárosi vagyok! A FEMA alatt lakunk.

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Arivirág
Köszönöm szépen mindenkinek apukám "nevében" a jobbulást,szövettant vettek tőle,reméljük hogy az eredmény jó lesz.A dr-nő valószínűnek tartotta,de az a biztos ha kezünkben van az eredmény.Ez 2-3 hét.
Az allergiavizsgálatra most jelentkezek be (most kaptam meg a tel.számot) és állítólag kb 2 hét múlva lesz időpont.

Viki
Üdv közöttünk!Gyed témához nem nagyon tudok hozzászolni,csak annyit hogyha én a gyes alatt leszek terhes,mivel nem lesz meg a 180 napom így a szerződésben lévő béremből fogják kiszámolni a következő gyedet.

Magika
Hogy alakúl a bölcsibe szoktatás?Hűtő:nem semmi hogy idáig kell fajulnia,különben tojnak rá! :evil: Így már haladtatok valamire?

Mennem kell megnézni a bablevest.
További szép napot mindenkinek!

edoci
 
 


Sziasztok!

Koszonom a kerdeseteket. Bolcsibe valo beszoktatas nagyon jol megy.

Hetfon voltunk 1 orat.
Kedden volt egyedul 2 orat. Nem sirt, nem keresett, neha nezte az ajtot, de semmi extra, haza sem akart jonni a vegen.
Ma szerdan harom orat volt ott. Nem sirt nem keresett, nem nezte az ajtot.
De kint az udvaron bantotta az egyik kisfiu es azert sirt egy kicsit.
Elmagyaraztam neki kesobb, hogyha valaki bantja mondja azt amit nekem is szokott, ha nem szeretne valamit. "NEEEEEE"
Olyan aranyosan figyelt ra.

Holnap reggel 8-tol delig lesz ott. Penteken meg mar ott is alszik es apu hozza el, mert en nem leszek itthon, megyek suliba.

Tehat nincs gond a bolcsivel.
A gondozonok nagyon aranyosak es kedvesek, szeretem oket. Eddig mindig mindent megtettek, hogy minden gyerek jolerezze magat.

Most megyek mert hulla vagyok.

Szerdankent uszin is jarunk este Zolival.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Mi már izgulunk, hogy fog sikerülni a holnapi Peti-szülinap, remélem minden jó lesz, és Peti olyan jókedvű lesz, mint ma volt.

Majd teszek fel tortás képeket, ha lesz időm este!

Addig is sziasztok!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Petinek!

Kép

edoci
 
 


Sziasztok!

Edoci!
Köszi!

Nagyon jól sikerült minden! Peti édes volt és vidám és mindennek örült :D

Egy-két fotó: Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki, Boldog Születésnapot Petinek!!
Nagyon aranyosak a képek, és milyen szép tortája volt a kisfiadnak.....
Mi is most fogjuk ünnepelni Bianka 3. születésnapját (21.-én)
Én a Málomi úton laktam, az közel van a virágtetős ovikhoz!
Nagyon hiányzik nekem Pécs, mi azért jöttünk el mert nem volt jó, jól fizető munka, barátnőim is sokat panaszkodnak, hogy nagyon nehéz munkát találni mostanában Pécsen!
arivirág
 
 


Sziasztok!

Virág!
Biankának is nagyon boldog születésnapot kívánunk! Sajnálom, hogy el kellett mennetek Pécsről?
Én korábban az Enyezd u.-ban laktam. :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


sziasztok!

Voltunk ma dr.néninél, megkapta Peti az agyhártyagyuszi elleni oltását. Volt is akkora üvöltés, hogy csak na, majdnem én is elbőgtem magam. Tulképpen nem a szuri miatt sírt, mert mire megkapta már annyira üvöltött, hogy azt szerintem észre sem vette, hogy még oltást is kapott!!! Nagyon nem jön be neki a rendelő Úgy sajnáltam, és nekem kellette lefogni, nehogy elugorjon!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki
Nagyon jók a képek!Örülök hogy jól alakúlt a szülinap!Látom ízlett neki a torta :D
Szuri :( Én is úgy sajnálom Mátét amikor szurit kap,de általában már a dr bácsi váltja ki belőle a sírást.

Pénteken be kellett mennem a munkahelyemre,Mátéra nem tudott vigyázni senki,így anyukám elvitte magával dolgozni. (ő védőnő) Elmentek látogatni az óvodába és az én kisfiam mit csinált?Csak állt a mama szoknyája mellett és mondogatta hogy mama,mama,közben meg majd megette a fene a sok játék láttán,de nem ment volna oda. :lol:

Magi
Bölcsi rendben?Hűtő?

edoci
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy csend, mindenki kirándul, vagy melóztok, vagy betegek vagytok, mi van?????

Ma voltunk anyuéknál:

Kép Kép

Jó éjt!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

Szeretnék csatlakozni. Szeretném, ha összejönne a baba, és 2008-ban tudnék szülni. Nagyon vágyom már egy csöppségre! :)

Befogadtok?

Üdv: Timi

Kép
timi_84
 
 


Jaj, ne haragudjatok, de tiszta hülye vagyok. :oops: :oops: Bocsi-bocsi, nem ide szántam. :oops:

Kép
timi_84
 
 


Hahó!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi van csajok, sehol senki????????????? :cry:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Viki!
Én vagyok,látom itt semmi élet. :( Csak véletlenül tévednek ide az emberek :(
Anyudék ilyen szép zöld helyen laknak?Mi történt veletek az elmúlt napokban?Mi újság Pécsen?
Mi a hétvégére elutaztunk,évfolyamtali volt & barátnőm esküvője.Sűrű volt a hétvége.
Máté napok óta felébred éjszaka 3-4-szer :? Most elvittem az anyukámékhoz,holnap megyek egy konferenciára,kíváncsi vagyok ott mi lesz az éjszaka.

Szép estét mindenkinek!

edoci
 
 


Szia Edoci!

Tulajdonképpen nem történt semmi különös a hétvégén, anyuéknál voltunk, mint az a képeken is látható :lol: Peti is napok óta többször kel éjjel a megszokottnál (a mai éjjel volt a kivétel, ezt 1 keléssel megúsztuk :D ) de tegnap majd 5x fent volt, nem tudom mi lehetett a baja???? :roll:

Pécsett semmi újság, szerencsére itt nyugi van a városban!

Én még mindig takonykórsággal küszködök, de már nagyon-nagyon unom, így jó volna, ha elmúlna végre!!! :?

Amúgy szerintem egy pár hónap és be fog indulni a topic, csak még valóban korán van 2008-ra tervezni. Akik első babát szeretnének, lehet, hogy még nem is tudják, hogy 2008-ra már jöhetne??? Főképp kistesóprojektek vannak egyelőre, de mondom, szerintem ez 1-2 hónapon belül változni fog!!! :lol: :lol: :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Nekem is van egy kistündérem, aki 1éves múlt szept. 14-én is mi is a második babót 2008-ra tervezzük. :) Remélem olyan gyors lesz, mint Zsófi. :)
Vagyis én tervezek, apa végez. :D Zsófi nagyon jó gyerek nincs vele semmi gondom, kivéve az etetést. :)

Jöhetek hozzátok írni? Ha még fogtok írni? A kecskemétiekkel már jól ismerjük egymást. :) Oda sűrűn szoktam járni, ugyanis Kecskeméten lakunk. :)
birolili
 
 


Sziasztok

Viki
Remélem igazad lesz! :D Remélem meggyógyultál már!Petinek rendbejött az alvása?Nálunk változatlan a helyzet.Hétvégén kirándulni voltunk és füvesítettük az udvart.A héten meg lejárt a kocsim műszakija,az után szaladgáltam ráadásul betelt a forgalmi is,újat kell csináltatni,tiszta macera az egész,már azt hittem idegbajt kapok. :?

Birolili
Üdv közöttünk,gyere minél gyakrabban és mesélj rólatok.Zsófi nem eszik?Vagy mi baj van az etetéssel?Kecskemét nagyon szép hely, "gyakran" szoktunk arra járni,kb két-három hetente átutazóban és egy barátnőm is ott lakik,hozzájuk is szoktunk menni.

Magi
Merre vagytok?Munka?Bölcsi?Hűtőprobléma megoldódott?

edoci
 
 


Sziasztok!

Birolili!

Üdv köztünk, csak 2 nappal idősebb a kicsi lányod a kicsi fiamnál (ő 16-ai)!!! Amúgy a 2005. ősziben Megann-nak is szept 14-én született a kislánya! :lol: Tényleg, mi baj az etetéssel, nem eszik, vagy válogatós, vagy sokat eszik :?: :?: :?:

Ezek szerint Zsófi elsőre összejött? Nálunk Peti úgy 8-9 hós próbálkozás gyümölcse lett! :D Én így számolom a kistesót is, azt még a végén 2007-ben babázok, ha esetleg "Ketteske" annyira sietne! :lol:

Edoci!

Köszönöm, meggyógyultam, Peti alvása, meg olyan, amilyen, néha így, néha úgy, de ezen kívül semmi gondom vele, de tényleg :D

Írjatok, légyszi!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Így szeretjük a körtét! :lol:

Kép

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Köszönöm a fogadtatást. :)

Viki, én is láttam, h. kb. egyidősek a gyerkök. :) Az a "baj" az evéssel, hogy nem nagyon kér főtt ételt. A gyümiket imádja, és a cicit. Még napi 5-6* kéri a cicit, azzal alszik el, meg a gyümölcsöket nagyon szereti. Ennyi. De vmi főtt ételt ha enne....már olyan sokmindent próbáltam neki adni....ti hogy vagytok ezzel?
birolili
 
 


Sziasztok!

Na nem tuntem el, csak beteg volt Zoli es korhazban voltunk. Ma jottunk haza.

Koszonom kerdeseiteket.

Huto arat visszafizettek. :) Persze meg azota nem vettunk ujat. :shock:
Bolcsibe szoktatas jol ment nagyon. Zoli nagyon szereti. Nem akkor volt a hiszti, mikor vittem, hanem mikor hoztam haza. :oops:
A vegen ugy csaltam el mindig, hogy vittem itthonrol egy reg nem hasznalt autot. Annak mindig nagyon orult. :roll:

Elkezdtem dolgozni is. Kemeny egy hetet tudtam dolgozni, mert utana Zoli egybol beteg lett.
Neki volt 2 het bolcsi nekem egy het munka. :shock:
De szerencsere csaladbarat a munkahely, igy eddig nincs gond.

Szoval korhazban voltunk a Szent Laszloban.
Teljesen kivoltam mert 5220 Ft egy agy nekem is ejszakankent.
De nagyon rendes a foorvos es az osszes noverke.

Zolinak 5 napig volt 39,5-40 fokos laza.
Meg mindig nem tudjak, hogy mitol, mert minden vizsgalata negyativ lett. Volt ketszer kakavizsgalat, vizelet, verkep tobbszoris, hemakultura.
A lenyeg, hogy nem bakterialis volt.

Most meg a heten itthon vagyok betegallomanyban, de jovoheten megyek megint dolgozni. Zoli meg ket hetig tuti nem megy bolcsibe.

Viki!
Boldog Szuletesnapot Petinek, igy utolag is!

Edoci!
Azert en is remelem, hogy hamar fellendul a topic.

Birolili!
Udvozollek! Gyere nyugodtan. Kivanom, hogy akkor jojjon a kovetkezo tronorokos, mikor szeretnetek!

Ja nalunk is volt szulinapi buli!

Kép

Kép

Kép

Bolcsis szulinap!

Kép

Magi
Vendég
 


Birolili!

Nálunk is van még napi 5-6-7 cici, reggel, délben, délután, este és éjjel még mindig kell neki, kivételes nyügi napokon többször is!!! Alváshoz szinte mindig kell még!

Peti is szereti a gyümiket, főleg a barackot, banánt és a körtét. A főtt (vagy inkább sült) kaják közül kedvenc a sütőtök!!! Már eszi a virslit is, ha a kezébe adom.

Én mostanában nagyrészt üvegeset adok Petinek ebédre :oops: , de sokmindent szeret közülük! Én nagyrészt a Kecskemétit, meg a Mildit veszem neki.Szereti a paradicsomos krumplit pulykahússal, a hawai pulykát, burgonyával, a rizs hallal joghurtos mártással, a vadasmarha rizzsel, stb.... tkp.nem panaszkodhatok, szépen eszik! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Magi!

Zolikának is boldog születésnapot! (így utólag :D )

A képek nagyon jók, a torta nagyon guszta és fiús (a kisautó miatt :lol: ) és úgy látom a tüzijáték minden gyereknek tetszik, Peti is majd megveszett érte!!! :lol:

Betegség, kórház :cry: gyógyuljatok meg hamar-hamar!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Koszonjuk a szulinapos gratulaciot!

Igyekszunk meggyogyulni.

Agnes
Vendég
 


Sziasztok

Magi
Boldog szülinapot kívánunk mi is Zolinak!Nagyon jók a torták! :D Ötletes!Betegség,kórház :cry: ,örülök hogy meggyógyultatok.

Birolili
A tesóm kisfia pont ugyan ilyen,nem eszi meg a főzeléket,csak a falatokat. :? .Próbálkoztunk már nála mindennel.A kanálra sosem nyitotta ki a száját.Pedig már másfél éves. :( Próbálta cumisüvegből is a főzit,de úgy sem eszi meg.
De ha jól fejlődik Zsófi,akkor szerintem nincs gond.Mostanában a Kismama újság valamelyik számában volt erről szó.

Most volt szervízben a kocsim,meg műszaki vizsgán,erre tegnap be akartam indítani és nem indul :twisted:

edoci
 
 


Sziasztok!

A kajara raterve. Nalunk pont forditva van.
Nalunk a fozelek megy es a falatok nem.
Igy minden nap fozeleket kap.

Ha meg ker valamit, akkor meg falatokat. :roll:

Ma pl tokfozelek volt, ez a kedvenc.

Magi
Vendég
 


Szia MAgika, jobbulást kívánok én is! Olyan rossz lehetett.....:(
A képek nagyon jók!!!! Ezt a mesét én is láttam, imádom a meséket. Bár ez annyira nem volt jó sztem....

A kaja üggyel nem tudom mi lesz.....majdcsak rákap az ízükre. Pedig direkt miatta kezdtem el főzni, hogy hátha ha ugyanazt eszi, mint mi, akkor enne....de nem. Már a tálcáját is levettem, és a főasztalnál eszik.
birolili
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: