Új privát üzeneted érkezett!

@gmoncsy1991:


Bevált a pihenőszék?


Kiöntöd a tejet? :O
Nekem is volt ilyen hányós/hasmenős kórságom pár hónapos korában, remélem teljesen túl vagy rajta!

Én csak a legelején fejtem, utána csak este, ha úgy éreztem tele vagyok. Meg persze akkor ha a fagyóból kapott tejet.


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@gabelila:


A pihenőszék még csak tegnap délután érkezett meg, de tetszik neki, sőt úgy vszem észre könnyebben mennek a szelek is ha ott csücsül és rezeg alatta :)

A tejet csak abban a pár napban öntöttem ki amikor azthittem a hasmenéses történet miatt, h nem jó...

Túl vagyok rajta hálisten, már minden ok. A tejci most kevésnek bizonyul neki, vagy lusta eleget szopni nem tudom, így pótlást kap. A táp mellett talán erőlködősebb a kakilás, kérdeztem a védőnőt szoktak e ilyenkor váltani egyből v valami, azt mondta nem, mert nagyjából ugyanaz az összetétele a tápoknak és h meg kell szoknia...
A héten elég nehéz volt minden... kedd, szera végig kiabálta a pocak fájás miatt, semmivel nem tudtam segíteni rajta, majd végül a szélcső segített szerda este... Azóta jobb a helyzet.

Remélem Ti jól vagytok :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Lányok! Nagy lett itt a csend! Mi újság veletek, hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a kánikulát? Nálunk sokminden történt az utolsó bejelentkezésem óta ....

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 

 
 

@gmoncsy1991:


Szia!
Itt minden rendben van. Néha nyúzzuk egymást a fogzás vagy a meleg miatt, de összességében úgy érzem egyre könnyebb.


Veletek mizujs? Ha gondolod mesélj mik történtek.


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok lányok! Sokadszor próbálok írni nektek, állandóan kidobált a rendszer valamiért... most sikerült már 2 topicra írnom, remélem ide is elküldi végre!

Megpróbálom viszonylag röviden: Megjártuk a fejlődés neurológiát, a koraszülött utógondozást... Mindent rendben találtak mindenhol. Domi nagyon ügyes baba, a hasfájás elmúlt, teljesen tápis lett, 3,5hósan elkezdtük a HT-t, ami ügyesen megy, már 2étkezés ki van váltva! :) 12.-én már fél éves lesz, el se hiszem, repül az idő! :)

10napja voltunk oltáson, akkor mérték 6710grammnak, 74es rucikat hord most. Altatni általában nem kell, csak a kiságyában alszik v menetközben ha már nagyon k.o akkor a babakocsiban :) a frontokra érzékeny, olykor hisztisebb, de amúgy egy nagyon élénk, érdeklődő vidám, mosolygós kisfiú akit mindenki imád! :)

Ti hogy vagytok??

@gabelila:


Jól látom, hogy a pici lány ma születésnapos? Mert Akkor nagyon boldog születésnapot kívánok neki :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:


Örülök, hogy minden jól alakul! :) Már nem is emlékeztem, hogy koraszülött volt Domi :O


Köszi a köszöntést, augusztusban volt 1 éves a kisasszony :) Most egy kis náthát leszámítva minden szuper, kb 1 hónapja elkezdett jól aludni éjszaka a hölgyemény, így azért egészen más a világ


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@gabelila:


Jajj de szuper! :) Azta hogy repül az idő! Mekkora már? :) A náthából gyors gyógyulást! :)

Nem volt koraszülött Domi, de éppenhogy nem, mert a súlya csak 2630gr volt. A gyerekorvosunk okozott kis katyvaszt emiatt kellett ide-oda ugrálnunk szegény gyerkőccle, de mindegy, több szem többet lát, minden rendben azóta is, szépen fejlődik! :)


Vasárnap óta kúszik a kis megállíthatatlan! :) 19.-én voltunk méreckedni, 7400gr és 69cm már! :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:


Ja így már értem!


75 cm és 8330 g pehelysúlyú :)


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@gabelila:


Hát akkor tényleg pehelysúlyú! :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok Lányok!

Ha megengedik csatlakoznék a topikhoz és leírnám én is a bánatom

4 éve próbálkozunk a férjemmel, hogy kisbabának legyen, ebből az időből az elmúlt majden 2 évben 2x sikerült várandósnak lennem.

Az első picinek nagyon örültünk, hogy végre 2 év után sikerült és ő bent is maradt 10 hétig, de pont amikor hallhattuk és láthattuk volna előtte napon ment el - hozzáteszem, talán jobb is ez így, mert akkor nem tudom elképzelni mennyire lett volna nehezebb ha halljuk és látjuk is
Ebben a dologban szerintem hibás voltam én is, mert mindent ugyan úgy csináltam, mint máskor, hiszen várandós vagyok nem beteg alapon tudom, hogy nem jó gondolkodás így utólag, de sajnos ezen már változtatni nem tudtam mikor bekövetkezett a baj.
A vetélés magától lezajlott a dokinak semmit nem kellett csinálnia, kiürült minden.

3 hónap elteltével ismét neki álltunk a baba készítésnek, de sajnos egyszerűen nem sikerült. Már beszélgettük, hogy valahova mindenképpen elmegyünk, mert ez már nem állapot, hogy ennyi idő eltelt és nem akarunk megint 2 évet várni, míg összejön a kicsi.

Erre most januárban kiderült, hogy ismét babát várok. Nagyon-nagy öröm fogott el minket, de ezt óvatosan kezeltük az előző vetélés miatt már autómatikusan bennünk volt az egészséges félsz.
Sajnos ma reggel ő is itt hagyott minket 5 hetesen
Pedig most mindent betartottam. Vitamin szedése, pihenés, nem őrült munkatempó, normális alvás...

És nem tudom, hogy mi lehet a baj
A dokihoz márc. 1.-jére kaptam időpontot,de a vetélés miatt elfogok menni egy másik dokihoz is ha lezajlik a folyamat, hogy minden rendben van-e oda bent.

Olyan szerencsétlennek érzem magam, hogy nem tudom megadni a férjemnek azt amire a világon a legjobban vágyik és persze én is. Az éven leszünk 13 éve együtt és ebből 5 éve házasok. 32 évesek leszünk mind a ketten és a babóca hiányzik az életünkből, szeretjük egymást.

Genetikai vizsgálatot szeretne majd a doki csinálni, mert 2 vetélés már nem a véletlen műve.
Volt valaki ilyen vizsgálaton már? Mire kell figyelni?

Köszönöm, hogy elolvassátok, a válaszokat és tanácsokat szívesen venném
 
 


@hauani:
Szia!
Nagy virtuális ölelést küldök! Mielőbbi testi, lelki gyógyulást!
Remélem mihamarabb megérkezik a várva-várt babátok!
Trombózispanelt mindenképp nézess majd, ha gond van vele az is okozhat korai vetélést. Írj majd!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron