Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Várandós Kismamák !
A segítségeteket és tanácsotokat szeretném kérni a hüvelyi gombásfertőzéssel kapcsolatban.
14 hetes terhes kismama vagyok és kb. 1 hónapja szenvedek asszem candida gomba okozta fertőzésben.
A nőgyógyászom írt fel PIMAFUCIN nevü hüvelykúpot . Csodálatosan éreztem magam a használata után. Nem viszkettem, nem volt folyásom stb...
Hát sajnos ez nem tartott sokáig, kb 1 hét múlva ismételten előjöttek ugyanazok a tünetek: erős viszketés, folyás...
Megint beszedtem a PIMAFUCIN-t. Megint 1 tünetmentes hét következett.
Lányok, ennek mikor lesz vége, szülés után? Nekem eddig állapotosság elött soha semmilyen ehhez hasonló tüneteim nem voltak.
Nagyon el vagyok keseredve. Mit tanácsoltok, illetve ha volt ilyesmi problémátok terhesség alatt mit tettetek?
Várom válaszaitokat
Rolandi
 
 


Szia!

Biztos gomba okozza a folyást és a viszketést?Ha nem vettek kenetet és tenyésztést kérd meg a dokit tegye meg,ha nem hajlik rá én mennék másik orvoshoz.
Nem érdemes vakon kezelgetni,lehet,hogy baci okozza vagy trichomonas(bár az nem valószínű a tünetek alapján).
A párodat is kezelni kell veled együtt,Pimafucort vagy Canesten kenőccsel- utóbbi recept nélkül kapható-különben mindig visszaadja neked.Csak célzottan használjatok akármit is,ha tenyésztést csináltak.

Sok szerencsét és mielőbbi jobbulást.Edina

Kép
 


Sziasztok!
Én 16 hetes vagyok.
Kb 1 hete be kellett szednem Unasynt,amitől nagyon nagy hasmenésem lett és még egy kis gombát is összeszedtem.
Az orvos Candibene hüvelytablettát írt fel,de azt mondta,hogy csak 2 naponta használjam és ha már nem érzek tünetet,akkor hetente egyet megelőzésnek.
Hallottatok már ilyenről?

Ildi
 
 

 
 

Sziasztok

Candidára nagyon jó az aloes berry nectár is, a kollégám kislánya sokat volt kórházban emaitt mióta szedi a nectárt semmi baja nincsen:)

Ez számomra igazi siker:)

ha érdekel moni0511@freemail.hu
 


sziasztok!én is candidában szenvedek,már lassan 2 éve.ha diétázom akkor nincsenek tünetein,kihagyom a tejet,cukrot,akkor nincs gond,de ha pl 1 hétig eszem édességet akkor tuti elöjön a bajom sajna:(ugy hallottam h igy nem igazán lehet teherbe esni,ez tényleg igaz?mi szeretnénk már kisbabát és ezért kérdezem.köszönöm ha segitettek:)szoval volt már köztetek aki candida mellett terhes lett?
 


Szia!
Nekem nem candidám van, hanem Helicobacter a gyomromnál, igaz elöbb érdemes lenni kikezelni, de a dokival megbeszéltük, hogy menet közben szedem az ezüstkolloidot és ez is segit. Szerintem a terhességet nem sokban folyásolja, de érdemes ezt nögyogyásszal megbeszélned. Én is ezt tettem.
Sok sikert!
 


sziasztok
én is a grapefruit-mag olajat használtam,az a jobb,amelyikben van ginsgeng is vagy mifene.
ajánlom nektek.

Kép[/URL]Kép
 


Aki hajlamos a candidára kerüljön mindenfajta édességet, mert a gomba abból "táplálkozik"..
Vendég
 


Sziasztok
11 hetes terhes vagyok ès huvely ferozesem van foyasal egybe veve ami kozben meg egy felfazas is volt ez mar 3 hete tart es anyira fajt es kellemetlen volt hogy nem birtam felhelyezni semilyen kupot raadasul van mar gyermekem es a gatsebem is be van gyulladva kerdesem az lenne a babanak lehet igy valami baja artalmas lehet ra?? Nagyon aggodom
Valaszt elore is koszonom
hannahorvath
Miskolc
 
 


Sziasztok!

Én nem vagyok kismama, de én is gyakran szenvedtem tőle. 
Elkezdtem szedni a grapefruit mag olajat. Valamint az Anti Candica teát. 
Ezt a bioboltokban lehet kapni, 1000ft körül van az ára. Belülről pucol ki. Addig kell inni napi 2-3 csészével amig látod h nem nem pucolódik a szervezetből. 
Nekem ez vált be.
Azóta nem jött ki rajtam és mindig tartok itthon ilyen teát.
Remélem tudtam segíteni.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: