Új privát üzeneted érkezett!

Fronell

olvasod a júliusiakat?áll a bál mostanság.... 8)

KépKép

KépKép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:52-kor.
Vendég
 


szilvi:
Nagyon orulok! :) Emese is mondta, hogy mar majdnem atfordult amikor jott ide. :lol:
Remelem Apaval kihasznaljatok az idot! :P

cicuka:
Mi meg nem vagyunk szobatisztak. Eddig azt ertem el, hogy este furdes elott leul a WC-re es mindig pisil es kakil is akkor. Amugy soha nem szol es pelusban vagyunk, de a tobbiek mar joval elottunk jarnak.
Bolcsi nalunk nem lesz, majd ovi, de az is lehet csak 4 evesen. :roll:


 
 

Sziasztok!

Alaposan megkésve :oops: , de annál nagyobb örömmel gratulálok Zetus Áron babájához! :D Micsoda hajasbaba!

Judit
Kép

Kép
 
 


balwin:
Meselj magatokrol is!!! :shock: :shock:



Huu, de leült ez a topikunk :(

Fronell:
Remelem mar tisztazodott mi lesz januartol.

zetus:
Kene az a jo kis mazsolas suti recept. :oops: meg a pizza tesztae is, ha egyaltalan sulyra mered ki. Timi azota is a pizzat emlegeti, hogy azt csinaljak neki. :roll:

szonibaba:
Hol lehet venni azt a fisher price piheno es hintaszek kombit? Megvettetek mar?

ronmay:
Timi egesz este meg Maja kutyat emlegette... :) Persze ugy, mintha o lenne a nagy hos, aki nem fel a Maja kutyatol, mert az nem ugat csak megszimatolja a csizmajat :D

mano:
Hat teged is jol behavazhatott a munka, mert rolad osz ota semmit nem tudunk.

balwin:
Kepet tenyleg tehetnel fel. Mi azert talalkozgatunk, de en kivancsi vagyok ratok is.



Ildi!

Felraktam neked a blogra a mazsolas-suti receptet :) A pizza mar fenn van, tekerj lejjebb, talan az utolso elotti recept! Jo sutogetest :

 
 


Áldott karacsonyt mindenkinek!!!
:)))))



BUÉK NEKTEK CSAJOK!!!

Ildi
Timike, kis hősünk!!Mikor látunk?

KépKép

KépKép
 
 


Szilvi: csak miattad beneztem a juliusi topicba, hogy hogy van a labad... hat latom nem jo hirek... :( Sajnalom, jobbulast... :(

 
 


zetus

köszike, mára már jobb.... :wink: :lol:

KépKép

KépKép
 
 


Sajnalom, hogy ide mar nem is irunk. :(


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron