Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Ezt a topikot a 2007-ben szülünk topik helyett nyitottam. Nem tudom miért, de újabban nem tudok belépni a fórumba. Folyamatos hibaüzenetek : nincs hozzászólás, stb... Gondoltam ez hátha jobban működik, és itt folytathatnánk a csevegést. Írjátok meg a véleményeteket !!!!
Köszi

berzkat
 
 


Berzkat!
Ez szerintem is jó ötlet,egyébként szerintem senkit nem engedett be a másik topikba!
De szerintem ez a topik is jó lesz!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, hogy nyitottatok új linket, mert engem is idegesített, hogy nem tudok belépni!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 

 
 

Sziasztok:)

Komolyan már én is ezen gondolkoztam, hogy csinálok egy új topikot mert ez így már tűrhetetlen!
De akkor látom megelőztél, jól tetted :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hmm...viszont nem értem a vonalzómat...
berzkat, neked miért 36+1 nekem meg 35+6 ?
És egy nap van köztünk...
Nem értem, így elvileg két nap van köztünk, napba meg egyet mutat...és tényleg egy napnak kéne köztünk lennie...hát kutya legyek ha értem... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Berzkat,ez NAGYON JÓ ÖTLET VOLT!!! :D :D :D

Babzsák:
Most akkor nem vette át senki a táblát tőled? Én megmondom őszintén,ehhez béna lennék,azért nem jelentkeztem.. :oops: Csak érdekel,hogy ki viszi majd tovább :)
Tényleg, akkor ha most Gyanixi és Luisa is átkerül a babázós táblába,akkor már az első tábla legalján leszek!!!! JUJJJJJ,de jó!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó lesz ez az új topic,a régi már túl sokszor rosszalkodott!

Gyanixinek és Luisának hatalmas gratula a babákhoz!
Kíváncsi leszek,hogy Gyanixinek miért lett császár a vége. :roll:
De így legalább hamar túl lett rajta.

Én is aggódtam 3 napig,mert a babócánk nem igen akart mocorgni,pedig máskor nagyon aktív volt,de ma végre visszatért régi önmagához! :D Most visszakapok minden elmaradt rúgást.
Vendég
 


Sziasztok!
de jó, hogy itt Vagytok! Ma értem rá picit netezni - erre nem engedett be a topikba a babanet...
Azt sajnálom,3 hogy nem tudok visszaolvasni semmit... Nem tudom mi történt itt nálunk... Csak azt, hogy Drága Dijcsi szült :) Olyan boldog voltam, amikor kaptam tőle sms!!!! Remélem azóta ők jelenkeztek... Tudtok vmit? Mi ujság van meg?

Én NEM fejeztem be a felujitást... Mintha az összeesküvés áldazata lettem.... borzasztó... HAZA AKAROK MENNI!! És közben megfáztam... Ugyhogy négy napig feküdtem... Szóval ideges és fáradt vagyok.... De küzdünk, és ez a lényeg! :)

Kép

Kép
fenix
 
 


Juj!!! ParapiriGyanixinek itt a Babája!!!!!????

GRATULÁÁÁLOK!!!! Hurráááááááááááááá!!!!!!!!!

Luisának is??????????? Hát ez nagyon szép nap!!!! Gratula 1000rrel!
fenix
 
 


Sziasztok!
Hogy én ma mennyiszer próbáltam fellépni, de most már feladtam.

Babzsák!
Remélem nem az új táblát tetted fel ma reggel. Csak mert látom a Tiéd az utolsó hozzászólás és azóta semmi. Ha az volt, akkor dobd fel mégegyszer légyszi!

Berzkat köszi az új topicot!

sch.judit
 
 


De most már látom, hogy a táblát tetted fel olyan korán. Hát akkor ha nem nagy munka, légyszi tedd fel ide is! Az se baj, ha nem ma látjuk.
Köszi!

sch.judit
 
 


Akíra

Én sem értem. :shock: Az enyém jó. De eddig jó volt. Nem?
Neked nincs olyan érzésed mint mielőtt megjönne? Én teljesen azt érzem, mint máskor mensi előtt 1 héttel. De csak ha nyugalomban fekszem vagy ülök. Ha felállok, vagy mozgok nem. Te nem érzel ilyesmiket?

Benkóka
Az én babám is már két napja nem úgy mozog mint kéne. Bezzeg ma.... Az Nst-n is a legelején teljesen normális szívhang: 135-150 közötti, aztán úgy beindult a reggeli torna, hogy 170-180 közötti volt . Kicsit megijedtem, de a doki azt mondta hogy magzatmozgásnál ez normális. Hát remélem. Azóta sem áll le, egyfolytában mocorog.

Képzeljétek, ma amikor voltam NST-n a kórházban, egy roma csajszi szült. Vagyis a szülésznő szerint még csak görcsölgetett, baba kb. csak úgy késő este vagy éjjel várható.... De az egész famili már benn volt a szülőszobák előtti váróban a kórházban.... kb. 10-20 ember. Kicsit vicces volt...

berzkat
 
 


Na én is átjöttem ide mert engem sem engedett be!
Itt is megy a GRATULÁCIÓ LUISÁNAK ÉS GYANIXINAK!
A mi táblácskánk fel volt ma téve?(várandósok)

KépKép
vicuska
 
 


Úgy látom igen, csak a másikra. Már írtam babzsáknak privit, hogy tegye fel ide is a táblát, legyenszíves. Biztosan fel fogja rakni, amint elolvassa.

berzkat
 
 


Jaaaj jó ötlet volt ez csajok,m már baromira ki voltam akadva erre a szar babanetre...
és ráadásul vissza sem tudom olvasni,és most olvastam h Parapirinket császározták???...megtudnátok mondani mikor,és mennyivel született a kis Réka????Ha jól emlékszem be kellett feküdnie talán szombaton??vagy rosszul emlékszem??Én azóta nem voltam,m nemtudtam feljönni..

Dóri annyira durván elkezdett a pocimban edzeni hogy nagyon!!Már 2 napja meg se áll..éjjel már megszoktam nappal szokásos pihi de csak dun1ig,aztán onnantól nincs megállás,és nem holmi finom mocorgás ám..hanem tuti erős boxolás meg rugdi-bugdi..és néha olyan érzésem van mintha vmi beszorulna egy-két másodpercre a bordáim közé..nektek van ilyen??

na akkor GYANIXI NEKED HATALMAS GRATULA...
puszi mindenkinek...

Kép
nikky
 
 


juuuuj most tájékozódtam a babáink topikból,hogy Luisának is megszületett a picije..
hÁT LUISA HATALMAS GRATULÁCIÓ NEKED IS TERMÉSZETESEN!!!!
Húú beindult a babaeső,ki a következő a sorban??
Na jól van elfogott megint a sárga irigység :lol: ..már annyira várom én is Dórit...de neki még maradnia kell..szóval örülök természetesen csak vicceltem...

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Igaz, a mamás-babás topikban már gratuláltam de itt is megteszem!!

Luisa, Gyanixi!
Nagy nagy gratula a babócákhoz!
Sok tejcit és jó egészséget kívánok nektek!!

Lilo, Kislilla!
Most már rajtatok a sor, úgy hogy megy a drukk!!!!

Benkoka!
Már nálunk is volt hogy alig alig mocorgott,de utána bepótolta!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Lehet,hogy a ma reggeli táblicsku vágta rommá a topikunkat? :lol: :lol: :lol:

Gyanixi,Luisa,hatalmas gratula nektek!!!
És akkor csak most,csak nektek utoljára felrakom a táblát!

Ja,és még annyi,hogy Korenáról tényleg senki semmit nem tud???Már egy másik topicról is keresték itt...remélem minden ok vele!!!
Kép

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok Csajszik,
De jó, hogy nyitottatok új topikot! Ügyik vagytok!

Annyira jó volt olvasni a mai híreket... :) és történéseket :D

Benkoka, rég voltál már, de hallom, hogy minden Ok. veletek. Nekem is volt, hogy időnként kevesebbet mozgott a kicsim, de aztán mindig bepótolta. A csokitól mindig beindul, még túl hiperaktív is tőle, ezért lelkiismeret furdalásom van, ha eszek..... :)

Fenix, gyógyulj meg mielőbb, nagyon vigyázz magatokra. Kész a felújítás?

Dicamama köszi a drukkolást...

Akíra, voltál orvosnál?

Babzsák, köszi a táblát :)

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Fenix,
bocsi, most látom, hogy írtad, még nincs kész a festés. Mi hiányzik még? (lehet, h. tudok segítséget)

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok !

Végre rátok találtam :)
nem engedett ne a másik...

Gyanixi-nek megvan a babája ???
Hú, nagy gratula neki ! Mit tudunk róluk ?

Én tegnap jártam az orvosomnál, nálunk minden rendben, még nem akar a leányka megszületni :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Na szép jó reggelt mindenkinek!

Előszöris itt is gratula a két új kismaminak és mindkét csoda gyerkőcnek :)
Hát ha Parapiri már nem az, akkor lehet átveszem én a helyét, amennyit én mostanság aggódok :lol:
Egyébként vissza tudtok olvasni, csak hozzászólni nem tudtok!
Mert ha rámentek a 2007ben fogok szülni utáni kis papírszerű ikonra akkor megnyitja a topikot, csak hozzászólni nem tud senki!
Én már visszaolvasgattam :)
Nah, én már érzem ebből megint egy hosszú levél lesz, ugyhogy mindenki készüljön fel... :lol:

Szóval a vonalzómat megváltoztattam, eddig egy volt csak és babafalvás, most meg ez a két új van, de lehet visszahozom a babafalvásat, mert ez igy nem annyira teccik, hogy "marhaságokat" írogat ki!
Szóval ha elküldtem ezt a hozzászólást megyek is és megcsinálom!

Nekem is vannak már keményedéseim és menzi szerű fájásaim, pont mint neked, ezek jók ha vannak azt mondta a dokim, mert a szervezetem készül a szülésre, a "méh gyakorol" ! :)

Tegnap megint katasztrófa volt a kishercegnőm az NST-n :lol:
Úgy el tud bújni azon a kis helyen, hogy alig lehet találni olyan pontot ahol lehet hallgatni szívhangot :D
A 10 perces művelet első soron 45percbe telt, aztán, hogy minden kerek legyen a rendszer lefagyott, és újra kellett csinálni, úgyhogy az egész vizsgálat másfél órás lett :lol:
A védőnő teljesen maga alatt volt, hogy jézusom, még legalább 3x ezt végig kell csinálni :D
Szóval tényleg imád bújócskázni a kis drága és nem szereti ha idegenek piszkálják...(ha megszületik és jönnek látogatóba hozzá mindenki biztos értékeli majd, hogy nem enged magához közel senkit :D )

Voltam tegnap orvosnál, bár már nincs semmi bajom, mert szombat vasárnap végig kamillázgattam és szerintem sikerült még az elején elcsípni a bajt, ugyhogy most már minden ok, se nem csíp se nem éget se nem fáj, de így legalább megnyugodtam :)
Ugyhogy köszi a kamillás tippeket, meg a melegentartósat, bevált :wink:

Most nzem a táblázatot, 11. vagyok...hol van az még :roll:

Dojikáról tudtok valamit? Befeküdt a korházba? Vagy mi lett vele? Rosszak lettek talán az eredményei? :roll:

berzkat, tényleg normálisak a 180ak is és nekem is azt mondták, hogy ha mocorog akkor olyan magas, és tényleg így van...mert nekem egy gombot is kellett nyomogatnom, hogy mikor mozog, és utána ahogy megnéztem a mozgásnál volt nekem is 180 körüli magas érték...szóval no para, jó az :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nah hát megváltoztattam az egyik vonalzóm, így most elég érdekes, hogy ugyanannyi nap és mégis más a hét...namindegy, legalább most már tuti hogy nem én vagyok a félőrült... :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


akíra írta:
Dojikáról tudtok valamit? Befeküdt a korházba? Vagy mi lett vele? Rosszak lettek talán az eredményei? :roll:



Szia Akíra !

Itt vagyok ! nem, nem feküdtem be. a leleteim jobbak, még kicsit fel kell "turbózzanak" vasból, de itthon várhatom a nagy napot :)

Örülök, hogy jobban vagy és már nincs gondod !

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


dojika, de jó hogy jöttél :)
Már aggódtam érted, de akkor örülök, hogy minden rendbe és nem kell befeküdnöd, ez azért nagy megkönyebbülés gondolom neked is!

Lányok én nem tudom mi van, de az előbb engem ide se akart beengedni, megint azt irta, hogy nincs hozzászólás a témába...azt hittem lehidalok mikor megláttam, de szerencsére frissítéssel még be tudtam lépni...de nagyon mérges leszek ha ez is elkezdi! :twisted:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Igen, nagy megkönnyebbülés, azért sikerült rámijesztenie a Dokinak, tudom, hogy nem direkt ijesztgetett, hanem oka volt rá...
De szerencsére javul a vérképem, szívódik fel a vas, amit szedek, azt mondta 2 hét múlva már teljesen jól leszek vérképileg :)
Addig kéne kibírni egyben :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy nyitottatok új topikot. Mitől purcanhatott ki a másik?
Mindenesetre gratula az új babáknak!!!

Az előző topikban ajánlott valaki egy honlapot, merthogy babaágyat akartunk venni. Nagyon köszi, de időközben megvettük az ágyat. Az a helyzet, hogy nálunk csak a 120x60-as jöhet szóba, + volt még két ingényem: leereszthető ágyrács és ágyneműtartó. Hosszas keresés után csak a Brendonban találtunk ilyent, persze jó drágáért. Matracot még nem vettünk. Latexelt kókuszmatracban gondolkodunk, most hétvégén fogjuk megvenni.
Egyébként a Brendon házhozszállítási rendszere és az ezzel kapcsolatos ügyfélszolgálat enyhén szólva hagy némi kívánni valót maga után! Hétvégén (szombat de.) vettük meg a kiságyat és házhoz szállítást kértünk, de az ügyfélszolgálat nem tudta elérni a szállítójukat, mert ki volt kapcsolva. Megígérték, hogy hétfőn felhívnak, hogy egyeztessenek. Nem hívtak. Erre én hívtam a Brendont, hogy mi van. Azt mondták, hogy azonnal hívják a szállítót és visszaszólnak. Három órát vártam a hívásukat, aztán a férjem telefonált. Vele is el akarták játszani ugyanezt a visszahívásos dolgot, de ő azt mondta, hogy tartja addig a vonalat, amíg egyeztetnek a szállítóval, így sikerült egy időpontot megbeszélni. Most kíváncsian várom, hogy jön-e majd hétfőn a kiságy! Egyébként iszonyú drága a házhoz szállítás 7500 Ft, de nem tudtuk másként megoldani.
Bocs, hogy ennyit locsogtam. Minden jót!

Kép
Vendég
 


Babzsák :)
Most látom, bekerültem a táblázatba :)
Köszönöm, jó ott lenni köztetek :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Hát én elég nehezen találtam ide :oops:
Már kezdtem feladni.
Gyanixinek nagy-nagy gratula!!!!!!!
Tök jó,hogy tul van rajta.
Luisa neked is gratulálok a bébihez.Most nézem,hogy többen babáznak már.Nagyon levagyok maradva.

Én nem jol vagyok a táblázatban,de én hibáztam,mert az éppen aktuális hetet irtam.Kinek kell most szólnom a javitásért?
Macsek?Barbamami?

Pici fiam ugy néz ki,hogy befordult,de ma kiderül mert megyek egyre dokihoz.Ég is a gyomrom rendesen.
Sok mindenhez nem tudok hozzászólni,mert nem tudom,hogy mi is történt itt errefelé?

Barbamami:Én is ma léptem a büvős 30-ik hétbe.
Már annyira vártam!!!
Lassan mi is sorra kerülünk:)

Kép
dorcacs
 
 


Akíra, boszibaba, dojika

Ti szeditek még a magnéziumot? És az Elevitet vagy egyéb vitamint?

berzkat
 
 


Jó Reggelt!
Köszönöm szépen! napról napra jobban vagyok!

Lilo
Festés hiányzik... Amit, végülis, én is nagyon szépen meg tudnám csinálni... de nincs erőm... és türelmem se a régi :) De már találtam festőket.. jönnek csütörtökön!!! Már csak kettőt kell aludnom :D ... de NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM, hogy felajánlattál a segitséget! Ez nagyon jól eset!!! Köszönöm!!!

Szóptatos melltartó... Beszéltem sogornőmmel.... Azt mondta, hogy szülés előtt 75B volt a mérete, de a szoptatos melltartóból 95C kellett vennie... MI VAN????? Lehetséges e ekkora külömbség????? Mamik!!!!!! Te már tudjátok!! Hogy van ez???
fenix
 
 


berzkat írta:Akíra, boszibaba, dojika

Ti szeditek még a magnéziumot? És az Elevitet vagy egyéb vitamint?


Igen Berzkat,
magnéziumot napi 2x2öt, Elevitet napi 1et.
Nekem még ehhez hozzájön a vas pótlás is napi 3x1 tabletta.

Amúgy én a terhesvitamint a szoptatás alatt is szedtem a fiammal, most is biztos egy ideig szedni fogom

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


fenix írta:Szóptatos melltartó... Beszéltem sogornőmmel.... Azt mondta, hogy szülés előtt 75B volt a mérete, de a szoptatos melltartóból 95C kellett vennie... MI VAN????? Lehetséges e ekkora külömbség????? Mamik!!!!!! Te már tudjátok!! Hogy van ez???


Hajaj Fenix !! :lol:
Bizony-bizony, bőven lehet ekkor a különbség... tapasztaltam :wink:
Mikor megláttam magam a tükörben, mint Pamela Anderson, hát én sírvafakadtam a látványtól... :lol:
De mivel jó ügy érdekében volt, ezért elviseltem :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok! :lol:

Na már én is kezdtem mérgelődni,mert engem se engedett be a másik topickba,így visszaolvasni se sikerült! :( Gyanixinek miért lett végül császár? Mennyivel született a kis Réka tudja valaki?
Berzkat én is szedem még az Elevitet és a Magne B6-ot is. Mindegyikből 1-et naponta.

Luisa és Gyanixi hatalmas gratula nektek! :lol:

Vasárnap családi ünnepségen voltunk,a nagybátyám volt 80 éves. Nagyon jól sikerült,mindenki a pocim akarta simogatni. :D A rokonok szerint már nagyon látszik az arcomon,hogy nincs sok vissza a szülésig,2 hetet adnak nekem. :lol:

Ezek az ünnepségen készültek:
Kép
Kép

Ezeket meg apa készítette tegnap :lol: :
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba

Helyes a pocakod :lol:
Látom, csak 1 nap van köztünk a hivatalos kiírás szerint...
Nekem is kb. 2 hetet mondott a doki, ogy február végéig húzzuk így egyben :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Luisa, Gyanixi!
Nagy nagy gratula a babócákhoz, és nagyon jó egészséget, sok boldogságot kívánok hozzájuk! :)

Lányok, megint előre kerültem a babó méretek alapján 2 napot szülés ügyileg 05.25.-re, a 4D alapján, ráadásul még a nőgyógy is azt mondta, amit a 4D-s hölgy, sőt ő azt is hozzátette, ha Domcsi ilyen ütemben fejlődik tovább, megvan rá az esély, hogy már május 11-15. tehát közepén babázni fogunk! :) Hát kiváncsi leszek!

Remélem mindenki jól van, és azt is, hogy ez a topic, nem fog bedögleni, mint a másik! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Ja hízás ügyileg ki hogy áll...én 5 kg-nál!

Kép
elizabeth25
 
 


Hízásilag 9,5 kg voltam 1,5 hete,.most már 10nél lehetek szerintem.
Lányok tudja valaki,hogyha babás szobában van az anyuka a picivel,akkor pelenkázni is neki kell gondolom. Akkor popsikenőcsőt is kell vinni...stb?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én úgy 9-10 kg fele járok...

Nálunk a kórház adott egy listát, hogy mit kell vinni, és azon rajta van, hogy pelenka, popsitörlő, popsikrém, stb. kell.

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Boszi, dojika, már össze vagytok pakolva? :)

Kép
elizabeth25
 
 


Jó napot mindenkinek,csak beköszönök!
Boszibaba:nagyon csini vagy!
Hízás:no coment!

KépKép
vicuska
 
 


Boszibaba:én úgy tudom,hogy igen!Figyelmeztettek is aki már túl van a dolgon,hogy vigyek be pelenkát és popsitörlőt,mert a mi kórházunk csak 3db ad egy napra!Bár ez gondolom kórházanként változó!

KépKép
vicuska
 
 


elizabeth25 írta:Boszi, dojika, már össze vagytok pakolva? :)


Igen, már jó pár hete... egyszer már szükség is volt rá - bár az csak vaklárma volt

Nekem elég sokat keményedik a pocakom egy-egy frontnál... úgyhogy a férjem ragaszkodott hozzá, hogy pakoljak össze jó előre, nehogy kapkodni kelljen...
Elég lesz Mátécskám cuccait összekapkodni, hogy mehessen a nagyszülőkhöz :roll:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Én is össze vagyok már pakolva. A kórházban nekem nem mondtak semmit,hogy mit kell vinni be! Lehet majd most,ha megyek vérvételre,nem tudom.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Dojika:
nekem is ezt mondták a szoptatós melltartóval kapcsolatban, de nálam ez nem jött be. Én is előtte vettem eggyel nagyobb melltartót és elvileg nem is kellett volna. Nekem nem nőtt meg igazán a mellem a szülés után, maximum 1-2 napig volt bedurranva. A melltartóhoz csak annyit, hogy férjen el benne a betét is és a melled mérete úgyis variálni fog, szoptatás után, akár két mérettel is kisebb lehet. Nálunk mondjuk az volt a jó, hogy a kórházban (Szt. Imre) van egy bolt, ahol árulnak melltartókat, így 3 nappal a szülés után ott vettem még kettőt.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Hello!

34372:Igen,köszi szépen jól vagyunk!A csokievés nálam is be szokott jönni,de abban a pár napban még ez sem segített,egyszerűen nem volt hajlandó megmoccanni.Apa azt mondta,biztos relaxál,merthát most hízik igazán és ha folyamatosan rugdosna,lemozogná amit felhízik! :D De azóta keményen bepótolja.

Boszibaba:Már hatalmas a pocakod és én is valóban másabbnak látom az arcodat. :wink: Már nincs sok hátra,bárcsak már mi is itt tartanánk!

Akíra:Tegnap vettem észre,hogy Pátyi vagy.Én is ott laktam 13 éves koromig,a nagyimék és a kereszt szüleim máig ott élnek és sűrűn járunk hozzájuk.Nem ismerjük esetleg egymást? :)

Mi vasárnap megyünk megvenni mindent ami még hiányzik,a kórházi cuccokat,meg minden apróságot.Egy ismerős visz el egy nagykerbe,van kártyája és így állítólag sokkal-sokkal olcsóbb minden.Hát kíváncsi leszek!Lassan nekem is össze kell pakolnom,márcsak azért is,mert úgy döntöttünk,mégis felköltözünk pestre az uccsó 2 hétre....

Anyukák:Ha esetleg lenne olyan nagyon hasznos dolog,amit szerintetek mindenképpen be kell szerezni és anno nektek is utólag jutott eszetekbe,akkor kérlek osszátok meg velünk!Köszi
Vendég
 


Sziasztok!

Dorcacs:
Vééégre! Már azt hittem,eltűntél! Hát,csak sorra kerülünk,de én MÁR :oops: :roll: nagyon türelmetlen kezdek lenni.. Annyi tündéri baba születik itt a topicon!! Tudod,már azon gondolkodtam,hogy bepakolok..,végül is nem kér enni :roll: Meg olyan jó kis csöpp babarucikat pakolászni,ráadásul anélkül,hogy folyton fülelek,felébredt-e már..,még nem pakoltam ilyeneket eleget :D :D
Ti hogy vagytok? :P
Akkor már a 31. hétben vagy,mert betöltötted a 30-at,ugye milyen jó,hogy már 3-assal kezdődik a hétszám? :D :D :D (Tök jó,hogy nem csak én vártam ennyire!!)
Táblával kapcsolatban,ha jól tudom,még Babzsáknak kell privit küldeni.Tényleg nincs jól beírva valamilyen adat,mert elvileg pont alattam vagy,de még az is lehet,hogy beelőzöl majd a szüléssel?... :D

Boszibaba:
Hűű,hát ez már elég méretes!

Fenix:
Szoptatós melltertóból tényleg nagyobb kell,jóval. Bár nekem maga a szám nem változott,csak a kosárméret. De ha lesz mellkagylód,akkor legalább 2-vel nagyobb számút vegyél,mert még annak is be kell férni.. :roll:
Tényleg,jobban vagy már? Ha jól emlékszem,te írtad,hogy sikerült összeszedned valami ronda megfázást. Mondjuk akkor aztán egyáltalán nem csodálom,hogy nincs kedved festeni a lakást.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


rekanna:
akkor ezek szerint, persze ez is alkati kérdés, nekem nagy volt méretváltozás...
nem tudom mos mi lesz :roll:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Huh lányok hát termeltek azt látom, nem is bírom végig olvasni...annyit irtatok :D

Nah zsóval előszőris dojika! Te is a Schöfibe szülsz ha jól emlékszem, és kaptál listát? Nekem meg nem adtak? Nem lennél olyan nagyon drága ha nagyon szépen kérnélek, hogy megmondd, hogy mit is kell vinni, mert én le vagyok maradva, nem is gondoltam, hogy a pelenkán kívül mást is kell vinni a babónak...légyszi ird le nekem!
Mehet privátba is ha gondolod... :)

benkoka, én csak most költöztem ide Pátyra, mert itt találtam meg az igazit, de 1997 óta elég sűrűn járok ide tehát lehet, hogy ismerjük egymást :) Meg a férjem Pátyi, tehát esetleg őt ismerheted a neve Flaskay Iván, szóval ki tudja, meg hát én itt elég sok mindenkit ismerek, szóval előfordulhat :)

Énnekem a 90% össze van pakolva a korházi cuccnak, de nem igen férek bele a táskámba, ugyhogy most kell megint átrendezni egy nagyobba... :lol:
Meg még jövőhéten lemegyünk a polgármesteri hivatalba kérni egy házassági anyakönyvi kivonatot, mert hát ugye nem lehet régebbi 30 napnál...ezt a marhaságot...de mindegy... :roll:

boszibaba, nagyon édi pocid van, kiváncsi vagyok bejönnek-e a jóslatok, nekem is azt mondják február vége, max. március legeleje, de ki tudja, lehet, hogy simán túlhordom 2 héttel, hisz amilyen kis önfejű a lányom... :lol:

Én nem szedek semmit, nekem már a magnéziumra is azt mondták, hogy nem kéne, az elevitet meg megmondta a dokim, hogy ne szedjem tovább mint az első 3 hónap, mert addig van értelme, de utána csak óriás bébire számíthatok, és ha minden leletem rendbe van akkor nincs értelme, és hát minden leletem eddig tökéletes volt, ugyhogy aggodalomra semmi ok :)

Kilókról én se nyilatkozom...majd lemegy... :lol:

Na azt hiszem mindenre válaszoltam, ha nem akkor sorry és kérdezzetek újra... :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


akíra írta:Nah zsóval előszőris dojika! Te is a Schöfibe szülsz ha jól emlékszem, és kaptál listát? Nekem meg nem adtak? Nem lennél olyan nagyon drága ha nagyon szépen kérnélek, hogy megmondd, hogy mit is kell vinni, mert én le vagyok maradva, nem is gondoltam, hogy a pelenkán kívül mást is kell vinni a babónak...légyszi ird le nekem!
Mehet privátba is ha gondolod... :)


Én a szülésznőmtől (választott, hozzá járok ctg-re, vérvételre, stb.) kaptam meg a listát.
Elküldöm priv. ok ?

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: