Új privát üzeneted érkezett!

Sziszka,
köszi, majd én is elmegyek körülnézni valamikor a kisvakondba. :) Olyan jó neve van.
Igen, nagyon drágák a kismama holmik, pedig azért jó lenne változatosan és csinosan öltözködni, nem csak 1-2 naciba járkálni, mert csak azok kényelmesek.

Tina,
majd pénteken kipróbálom ezt a csokis dolgot, aztán megírom, mi volt az eredménye. :)

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Nagyon eltűntek a dunaújvárosi kismamák. :(

Tina: Jól látod a mini végtagokat. :lol:
Megtudtál valamit arról a kismamatornáról?

Hétfőn megyek genetikai UH-ra! Remélem minden rendben!!!

Üdv

Kép
 


Sziszka!

Drukkolok a hétfői UH-ra. Én ma megyek 4D-re. Már nagyon kiváncsi vagyok a kis babácskára. :)

Melinda

Kép
 

 
 

Köszi Melinda!

Jó lesz már újra látni a kis nokedlinket! :lol:

Ha tudsz, majd tegyél fel képet! Biztos nagy élmény lesz 4D-n látni! :D

Kép
 


Sajna elmaradt a 4D babamozizás, elromlott valami kábel. Az UH gép működött, csak felvételt nem tudott készíteni. De azért aranyos volt a szonográfus, megnézte a nemét:
lányunk lesz, és Dórinak neveztük el. :D :D :D

Jövő hét kedden újra próbálkozunk az UH-val, remélem akkor már minden flottul működni fog.

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Sziszka!
Kismamatorna hetente 2x van, a zöld SZTK melletti fitnesszteremben (bár ahogy néztem ott 2 is van, bár én a Fedorára gondoltam- ha mégsem majd megnézem a másikat) Holnap megyek, 10 órakor kezdődik, ha van kedvetek gyertek Ti is. Egy törölközőt kell vinni, amit rá lehet teríteni az ott lévő polifoamra és laza/sportos ruházat meg majd igazolás a nőgyógyásztól (ha most még nem tudsz vinni az még nem gond)
Hétfőn megyek én is UH-ra. :) Te mikorra mész oda? Mi a férjemmel val.szeg 10.30- 11 óra körül érünk oda.

Melinda!
Kár, hogy nem tudták felvenni, de majd legközelebb. Legalább a nemét megmutatta. :D Ha lányunk lett volna, nálunk is szóba jött a Dóra név. :) 4 D-n akkor nem is tudtátok megnézni?

Sziasztok!

Jó éjszakát!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnálom Melinda, hogy nem tudtátok megnézni! De majd legközelebb. :wink:
És fiút szerettetek volna vagy lányt?
Tina, és ti?
Én nem tudok holnap menni a tornára, de majd írd meg, hogy milyen volt! :lol:
Fél 8-ra megyek UH-ra, aztán rohanás dolgozni. :(
Most irány az ágy!

Jó éjszakát!
Sziasztok!

Kép
 


Sziasztok!

Most értem haza a tornáról. Jó volt! Nagyon aranyos az a gyógytornász, aki tartja.
Ha esetleg valamelyikőtök szeretne menni, akkor inkább elküldöm priviben a tel.számát és lehet érdemes lenni felhívni, hogy azért Ő is tudja, hogy mégis hány emberre számítson. A lépcsőházon keresztül lehet bemenni, egy női fitnesszteremben van. Legközelebb kedden fél 6-kor lesz.

Most csak ennyi, mert megyek ét Anyuhoz.

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A párom kisfiút szeretett volna jobban, de én kislányt. :) Úgy örültem, amikor kiderült, hogy kiscsaj.
Igen, csak sima UH-val nézte meg a Viki a nemét, 4D-re már át se váltott. Már csak hármat kell aludni és újra próbálkozunk az UH-val.

Tina,
gondolkodom ezen a tornán, hogy menjek-e, mert itthon két kismama torna dvd-m is van, és azokra jól esik a mozgás.

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Én mindenképpen szeretnék járni kismama tornára, meg még külön tornázni is. Többen voltatok? Milyen áron van? Hetente fix időpontokban van, vagy az érdeklődéstől függ?
Mi nem tudunk dönteni, hogy milyen neműt szeretnénk jobban. Talán mindegy. 3 gyerkőcöt szeretnénk, az a lényeg, hogy legyen benne fiú is és lány is. :)
Hétfőn nekem is a Viki fogja csinálni a genetikai UH-t. Állítólag van esély, hogy már most kiderüljön, fiú vagy lány. :) Bár barátnőméknek a 12. héten azt mondták fiú, és végül lány lett. :roll:

Vigyázzatok magatokra!
Sziasztok

Kép
 


Sziasztok!

Akkor a tornáról pár mondatban.
Kedden fél 6-kor és szombaton 10 órakor kezdődik. (Elképzelhető, hogy lesz csütörtökön is ha sokan lennénk.) 12. hét után javasolta a Móni. Kb. 1,5 órás egy foglalkozás, amiben beszélgetés is van. 600 Ft/ alkalom, de lehet bérletet is venni, úgy azt hiszem 500 Ft-ra jön ki. Legutóbb hárman voltunk kismamák, de hétköznap többen szoktak lenni állítólag.
Priviben írok tel.számot.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi Tina!

Ma voltam genetikai UH-n. Minden rendben!!! Olyan jó volt látni a kis nokedlinket! Nem volt senki, nem kellett sietni és a Viki tök jól végig mutatott mindent. Mindenféle szögből láttam a kis 6 centis babánkat! :D
És ma végre elmondtam a főnökömnek is. Nagyon jól fogadta. Annyira megkönnyebbültem! :lol:
Szóval eddig ez egy nagyon jó nap volt. :D
Veletek mi a helyzet?

Üdv

Kép
 


Sziasztok!

Sziszka!
Tegnap voltunk mi is UH-on. Nagy örömünkre végre megfordult, most már fejvégű fekvésű. :D Remélem nem gondolja meg magát. Tegnap óta iszonyatosan aktív, szinte minden órában fickándozik.
Ráadásul tegnap végre meghozták a szekrénysort, amit rendeltünk.
Jó, hogy a főnököd jól fogadta az örömhírt. Meddig tervezed, hogy dolgozol?
Mónival nem beszéltél esetleg a tornával kapcsolatban? Ma elvileg légzőgyakorlatok lesznek.

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tina ez szuper! :lol: Tök jó lehet, hogy érzed, ahogy mozog! Remélhetőleg nem fickándozik annyira, hogy megforduljon. :)
Akkor a szekrénysorral mostmár teljes minden?
Én végig szeretnék dolgozni. Vagyis amíg bírok. Informatikus vagyok, szóval nem fizikai munka és bármikor felkelhetek mászkálni. Csak az a baj, hogy Pakson. Mindennap autózás. :? De majd ha nagy hasam lesz, vezetnek az utasaim. :)

Jó éjszakát nektek!

Sziasztok

Kép
 


Sziasztok!

Sziszka,
örülök, hogy jól fogadta főnököd a bejelentésed!!! :)

Tina,
örülök, hogy fejfekvésűvé fordult a babád! :)

Ma végre működött a 4D UH, de szép képet nem igazán sikerült a Vikinek készíteni, mert nagyon izgett-mozgott a babácska. Alig ment át 4D-be, inkább 2D UH-ról beszélhetünk. Lehet, hogy mégse kellett volna azt a csokit előtte megenni, dehát délután nem szokott nagyon mozogni, nem gondoltam, hogy hiperaktív lesz. :oops:
A lényeg, hogy minden szerve és végtagja meg van, minden a legnagyobb rendben van. :D Ja, és koponyavégű fekvésben van, még elmozoghat, de az UH alatt így feküdt. Jó lenne, ha így maradna. Ja, és tuti, hogy kislány. Egyértelműen megmutatta. :D

Melinda

Kép
 


Húúú! Ne haragudjatok, de teljesen elhavaztam. :oops:
(Ja és felhasználónevet változtattam, mazsola7 voltam.)
A 2007. szeptemberi babák topikba szoktam írni… De azért jó lenne fenntartani ezt is! Igyekszem! :wink:

Szelina szeptember 19-én született 11.40-kor, 3700 grammal és 54 centivel. 5 napot ráhúzott a kiírásra. Jól vagyunk. :lol:
Tejecske sajnos alig volt, így tápszerezünk, de már szépen fejlődik a pici lány.
A szülés szerencsére nem volt hosszú, 3 és negyed óra alatt sikerült összehozni! Fantasztikus élmény!!! :D

Tina! Babaszoba időben készen lett. :wink:
Hogy vagy? Neked sincs már sok hátra!!!

Sziszka! Üdv itt! Hogy vagy?
A cukorterhelésre vigyél citromlevet!!! Én simán megittam úgy azt a tömény löttyöt! (ja! Már Tina is írta… :oops: )
Édes a kis nokedlid! :lol:
A C&A-ról én is hallottam, hogy nagyon jó, és jók az árak. Én sajna nem jutottam el oda még. Kismamaruhát szinte mindig a kínaiban vettem. Szerencsére az a fazon volt nyáron divat! :wink:

Irigyellek Titeket, hogy tudtok tornázni. Az én időmben nem indult… :evil:
Viszont most járunk babamasszázsra, és hétvégén megnézem a babaúszást is! Arra is szeretnénk menni. :D

Melinda! Szerintem se kellett volna a csoki!!! :wink:
Gratu a kicsilányhoz!!! :lol:

Dobok pár képet:
Kép Kép

Kép

Kép


Sziasztok!

Melinda akkor most nagy neked az öröm. Tuti, hogy kislány. :wink:

Regina: Én nagyon jól érzem magam! Semmi rosszullét, semmi hányás, az alvós időszakon nagyjából túlvagyok. Szóval én abszolút élvezem a kismamaságot! :lol:
Gyönyörű a kislányod! :D

Én hétfőn az UH előtt ettem egy kis sütit, nem is esett valami jól, de nem volt túl aktív a kis nokedli. A Viki azt mondta, hogy nagyon nyugis.
Mi lett volna, ha nem eszem sütit? :roll:

Jó éjszakát!

Sziasztok

Kép
 


Sziszka,
igen, nagyon örülök, hogy lányunk van! :)
Most már én se gondolom, hogy azért volt az UH alatt hiperaktív a babám, mert előtte pár falat csokit ettem. Tegnap délután is olyan fikándozást rendezett...szerintem ő ilyen kis mozgékony. :)

Melinda

Kép
 


bocsi, fickándozást rendezett...

Melinda

Kép
 


Sziszka!

Örülök, hogy nincs rosszulét!!! :lol:
Nekem is nagyon jó volt a terhességem. Aluszékonyság nekem is csak a 12. hétig volt. Utána úgy felpörögtem!!! Az utolsó két hétben vizesedtem csak be, de az sem volt vészes. Bár azt a nyári 40 fokot én is nehezen viseltem... :roll:

Kép

Kép


Sziasztok!

Melinda!
Végre sikerült akkor meglesni a kis szégyenlőst! :wink: Képet nem tudsz esetleg felrakni? Megirattátok Ti is DVD-re meg CD-re?

Regina!
Jó, hogy írtál! :) Nagyon szép kis formás lánykátok van! Gratulálok! A szülés miatt irigyellek ám! :wink: (Mármint, hogy ilyen gyorsan ment.)
Ez a babamasszázs jól hangzik. A Dózsa városrészi védőnői tanácsadóban van egy védőnő, aki szokott tartani. Oda jártok Ti is? Úszásra az usziba mentek majd?

Sziszka!
Örülök, hogy jól skerült az UH! :) A 20. hetin elvileg már megmutathatja a nemét is. :wink: Arra majd be kell jelentkezni, de ezt a doki majd biztos fogja mondani.
(A szekrénysor a nagyszobába készült, Picúr születésétől függetlenül, mert az előzőt eladtuk. Így végre eltudok pakolni minden cuccunkat.)

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Tina!

Igen! Oda járunk babamasszázsra. Adrienn tartja.
Az úszás meg az usziban. Ma mentünk volna megnézni, de vizilabda mérkőzés lesz... :evil:

Szeli egyébként most kicsit taknyos, de nem vészes a helyzet. Porszívózni kell az orrát. Elég jól viseli!

Kép

Kép


Sziasztok!

Melinda:
Majd ilyen kis örökmozgó lesz kint is. :)

Regina:
Remélem nekem is ilyen jó lesz végig. A nagy meleget meg talán megúszom... Június 7-re vagyok kiírva.
Egy darabig írogattam a júniusi kismamikhoz is, de kényelmetlenül éreztem magam, mert mindenki rosszul van, fáj valamijük, stb... Én meg csak jókat tudtam írni, így aztán nem is nagyon beszélgettek velem. :cry:
Szelinek jobbulást!!!

Tina:
Mi nyáron költöztünk be a házba, még nincs is minden készen, szóval nekünk is még van dolog bőven júniusig. :)

Sziasztok

Kép
 


Hello!

Tina,
igen, kaptunk DVD-t és CD-t a képekről. Azért mire harmadik-negyedikre végignézem a felvételt, itt-ott látom ám egy-egy pillanatra kirajzolódni a kis arcát. Meg az egyik képen profilból teljesen úgy néz ki, mint az apukája, úgyhogy lehet, hogy jobban rá fog hasonlítani. Ezt mondtam Apának és teljesen odavolt miatta. :)

Sziszka,
kár, hogy ilyen negatívan állnak a terhességhez abban a júniusi topic-ban. Én a 2008. márciusi babák című topic-ba szoktam inkább írogatni és ott is volt 1-2 kismama, akik nagyon negatívok voltak, és már nem is írnak. Ha erősíted a pozitív hozzáállásúak táborát, nem fognak írogatni azok, akik lehúznának!!!

Szép hétvégét mindenkinek!

Melinda

Kép
 


Jééé, a vonalzóm szerint még 100 nap van hátra. :) De szép kerek szám! :)

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Jó régen voltam...
Mi van Veletek?

Én már rendesen pocakosodom. :)

Sziasztok

Kép
 


Szerintem is lekopnak a negatívok egy idő után! A szeptemberi topicban is így volt! :lol:

Meli! Gratu a 100 naphoz! :lol: Illetve már kevesebb!!! :roll:

Sziszka! Képet kérünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tina! Hol vagy? Hogy vagy??? Tőled is jöhetne egy pocakos kép!

Megmutassam, milyen voltam a kiírás napján?

Szelike már nem náthás!!! Csak két hétig szörcsögött az orra, semmi komoly. :D
És újra járok tornázni (a Bánkiba)! Nagyon el voltam macskásodva. Felfrissülök teljesen! :lol: Mivel nincs szopi, így a tervezettnél előbb mentem.

Kép

Kép


Sziasztok!

Minden időmet elveszi a karácsony és az év vége a melóban. :(

Regina!
Hamarosan rakok fel pocakos képet. Pénteken megyek 4D-re, amit ott kapok képet, azt is felrakom. (Ha jó lesz..) :D
Hadd lássam azt a pocakfotót a kiírás napjáról!!! :lol:

Üdv

Kép
 


Sziasztok!

Regi,
én is szeretném látni azt a fotót! :)

Sziszka,
kiváncsian várom majd az UH képeket! :)
Kitartás a munkához! Meddig fogsz dolgozni?

Velünk minden oké, szépen növöget a babácska. Túl vagyok a 28. heti vércukorterhelésen, szerencsére jó lett az eredmény.

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Melinda gratula a jó eredményhez!!!

Végig szeretnék dolgozni (ha bírom), de a védőnő kötelezővé tette, hogy a kiírás előtt 4 héttel haza kell mennem. Mondjuk lehet, hogy jobb is úgy. Azt azért nem szeretném, hogy a munkahelyemről vigyenek szülni. :)

Vigyázzatok magatokra!

Kép
 


Sziszka,
miért, mit dolgozol, hogy ilyen jól bírod a terhesség alatt?

Melinda

Kép
 


Informatikai meló, bár egy kicsit stresszes.
De szeretem csinálni.
Ami húzós, hogy naponta 130 km-t kocsikázom. Pakson dolgozom.
Hát majd meglátom mennyire bírom.

Jó éjszakát!

Kép
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért, de próbálok minél többet pihenni felpocolt lábbal, mert elég rendesn elkezdett vizesedni a kezem, lábam.

Melinda!
Gratulálok a jó vércukor eredményhez! Nekem éppen határérték alatt volt, úgyhogy vigyáznom kell.

Sziszka!
Munkával azért óvatosan! :) Nem semmi ez a 130 km naponta. Kiváncsi vagyok az UH képre. :wink:


Regina!
Hányadik hétre született Szelina? Arra a képre én is kiváncsi vagyok! :wink:

Ha addig nem jelentkeznék, akkor ezúton kívánok Nektek Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tina,
örülök, hogy írtál! Nini, mindjárt a 35. héten jársz, úgy röpül az idő! :)
Nálam még nem jelentkezett a vizesedés, viszont éjjel egyre többet csibbad kezem, lábam. Iszom rá a magnézium+B6 pezsgőtablettát.

Boldog karácsonyt kívánok!

Kép

Melinda

Kép
 


Sziszka!
Azért olyan nagy hassal már nem lesz ám olyan kényelmes még ücsörögni sem! :wink:

Pocakfotó a kiírás napján: :lol:
Kép

Tina!
Szelina 5 napot húzott rá, de így is oxytocin infúziót kaptam… :shock: Bár lehetséges, hogy egy héttel el voltam számolna. Sajna nem tudom a fogamzás napját.

Utólagosan is BOLDOG KARÁCSONYT!!! :D
Kép

Kép

Kép


Sziasztok!

Utólag nagyon Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok!

Az ünnepek előtt teljesen el voltam havazva. Gondolom mindenki. :) De aztán a két ünnep között anyuéknál jól kipihentem magam.

Regina, gyönyörű volt a pocakod! És jó nagy! :lol:

Az autózással azt tervezem, vannak utasaim és egy idő után ők fognak vezetni, én meg hátul pöffeszkedem. :wink:

Ha minden igaz, este rakok fel pocakfotót és 4D-s fotót is.

Tina, Melinda, pocakfotó?

Kép
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!

Egy gyors pocakfotó, ahol az arcom már ugyancsak dundi. (Bocsánat, de valahogy nem sikerült a kicsinyítés.)

Kép

Ha mentek az SZTK-ba a terhestanácsadóba- akárcsak papírért- akkor jelentkezzetek be a kartonzóba, mert valami új rendszer van és még fent külön is be kell mennie mindenkinek, mert alá kell írni valami papírt. (Ma voltam tp. papírért és tiszta keveredés volt.)

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Tina!
Örülök hogy jól vagy, nekem november 16-án megszületett a kislányom. Szerencsére minden rendben ment. Viszonylag könnyű szülés volt, bár akkor és ott ezt másképp gondoltam. Azerintem sokat köszönhetek azoknak a homeo-bogyóknak amiket a szülésznő szedetett velem már szülés elött, és közben is.
Ti tudtok valamit arról a tragikus szülésről ami itt a városi kórházban történt?
+ egy fotó Miráról
Kép
 
 


Sziasztok!

Tina, neked is nagyon szép pocakod van! :wink: Ha itt dundi az arcod, milyen volt előtte? Szerintem nem dundi. :)

Faul, gyönyörű a kislányod!

Itt az egyik kedvenc képem Nokedliről. Itt pont 16 hetes voltam. Kép

És íme a pocakfotó. Itt 16 hetes 4 napos vagyok. Kép

Faul, a Kállay dokival kapcsolatosra gondolsz?

Üdv

Kép
 


Sziszka!
Köszönjük a dicséretet. Tudod már Nokedli nemét?
A Kállay dokival kapcsolatos ügyre gondolok. Tudsz róla valamit?
 
 


Sziasztok!

Faul, még nem tudjuk a nemét. Karácsony előtt voltunk 4D-n. Óriási terpeszt csinált, de a köldökzsinór a lába között volt, így nem láttunk semmit. Viszont a nőci azt mondta, hogy az alkatából fiúra gondol. Hát majd kiderül. :)

Kállayval úgy volt, hogy egyedül volt bent és nem minden doki mondhat áment a császárra. Pl Ő sem. Felhívta az egyik dokit akinek van joga levezetni a császárt, de amúgy csak reggelre ment volna. Ő azt mondta (látatlanban), hogy nem kell császár, vákuumozza. Hát nem bírta az a kis csöppség. Szóval elég sok tényező összejátszott. Szerintem a legfőbb felelősség ezt az idióta rendszert terheli. És egyébként a véleményem megvan arról a dokiról is, aki aztán végülis csak reggelre ment be az ügyeletére. :twisted: Azt nem tudom, hogy ki volt az a doki.
Hát kb ennyi.

Kép
 


Faul!
Gyönyörű a kislányod! :D

A Kállay esetére gondolsz? Elég tragikus eset. Pont akkor történt, amikor vajúdtam, de a szülésznőm nem sokmindent mondott, mert meg akart kímélni. Azt láttam, hogy ott rohangáltak a pici baba körül, ott voltak vagy 20-an biztosan. A csajjal is dumáltam többször a kórházban még a szülés előtt, úgyhogy látásból ismerem őt. Annit tudok, hogy járt egy magándokihoz, de nem kérte fel szülésre, viszont a dokival ezt nem közölte, pedig ő meg többször is meglátogatta a kismamát. Egy barátnője volt a fogadott szülésznő, de az ügyeletes dokinál szült végül. Én úgy tudom, hogy duplán rá volt tekeredve a köldökzsinór a kisbaba nyakára. És az még biztos, hogy a szívhangja teljesen jó volt a pocakban. De ennyi, amit biztosan tudok. A szülésznőm szerint nagyon összetett volt a dolog, és még vizsgálják az esetet. Mindenesetre a Kállay nem dolgozhat már a kórházban (Veszprémbe megy), de az eljárás még folyik, hogy kiderítsék, hibás volt-e.

Sziszka!
Nagyon jó az UH fotó!!! :lol: Nem itt csináltattad, ugye?
Csini a pocakod! :D

Mi most épp az 3 hós fejlődési ugrást éljük. Szeli 3. napja nem alussza át az éjszakát, mert ennie kell. Pedig 1 hónapos kora óta ilyen nem volt. :wink:

Kép

Kép


Melinda!
Pocakfotót kérünk!!!!!
Meg 30. heti UH képet!!! :wink:

Kép

Kép


Sziasztok!

Regi,
ez aztán a hatalmas pocak! :) Kiváncsi leszek, nekem az utolsó napokban mekkora lesz.

Tina, Sziszka,
nagyon szép a pocitok! :)

Tina,
köszi az infót az SZTK-val kapcsolatban!

Sziszka,
de jó lett az UH kép a babáról, nagyon édi! :)

Faul,
nagyon szép kislányod van!

Jaj, ne is mondjátok ezt a Kállay-s dolgot. Ő volt a dokim, elég rossz volt, mikor kiderült, hogy dokit kell váltanom. Végülis a Medve Lászlót választottam és idáig nagyon meg vagyok vele elégedve.

Ma voltam a 30. heti UH-n, minden rendben a babával! A méretei alapján 1 héttel kisebb, de a lényeg, hogy jól van! :) Olyan aranyos volt, éppen szembenézett velem a monitoron, amikor odafordította nekem a doki. :) Elég homályos képet csinált a doki, nem sok minden vehető ki rajta.

Pocakképet pótolom! :)

Melinda

Kép
 


Sziasztok!
Köszönjük mindenkinek a dicséreteket.
Regi!
Van valami tapasztalatod koszmó elleni saponnal?
Ma vettem egy Babe nevűt. Nem vészes a korpázása, csak nem akarom hogy rosszabb legyen.
Neked igazi hajasbabád van. Rakj fel születés utáni képet, nagyon kiváncsi vagyok milyen volt picibe!
 
 


Sziasztok!

Én is köszönöm a dícséreteket! :)

Regina, Pesten csináltattam a 4D-t a II. ker.-ben. Nagyon sok jót hallottam róluk. És nem is csalódtam! :wink:

Ma voltam védőnőnél. Megdícsért, mert eddig össz-vissz 3,5 kilót szedtem fel. :lol: Viszont a vérnyomásom elég alacsony volt. 105/60. Nálam mondjuk ez az átlag. :cry:

Két napja meg éjjel volt egy (mint utólag kiderült) méhösszehúzódásom. Azt sem tudtam mi az és eléggé megijedtem. De megnyugtattak, hogy néha előfordul. Hát remélem gyakran nem fordul elő.

Melinda, pocakfotót!!! :D

Vigyázzatok magatokra!

Kép
 


Sziszka,
az jó, hogy csak ennyi plusz kilót szedtél fel! :)

Tegnap este elkészült a pocakfotó:

Kép

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Melinda!
Nagyon csini vagy és szép a pocakod is! :)

Sziaszka!
Kiváncsi voltam én is, hogy hol csináltattad a 4D-t, de már látom megvan a magyarázat, hogy jó lett a kép minősége. :wink:
Kilók tekintetében csak így tovább! (mármint, hogy ne ugorjon meg nagyon a súlyod :wink: )
A vérnyomás miatt meg ne aggódj, simán belefér a 105/60. Nagyon sok kismamának alacsonyabb. (kivéve engem :( )

Faul!
A Babénak a koszmó elleni samponja nagyon sokaknak bevált, csak ajánlani tudom. Nagyon aranyos a kislányotok! :)

Bennem meg kezd növekedni a para. Tegnap voltam dokinál és a cervix-index: 3110-es. Ma voltam UH-on meg NST-n, ahol szerencsére mindent rendben találtak. Próbálok lelkileg készülni a szülésre, de még nem igazán sikerült ráhangolódnom. Mindig azon jár az eszem, hogy mindent elraktam-e, össze készítettem-e, ami itthonra kell... :roll:
Na, de ennyi elég lesz belőlem. Megyek teszek-veszek a konyhában.

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Tina,
köszi a dícséretet! :)
Igen, most már Neked egyre közeledik a szülés ideje. Nekem azért még távolabb van, de mégis minden nap ez jár a fejemben, hogy még mennyi mindent kell beszereznem a baba érkezéséig, kész leszek-e. Nem akarok mindent gyorsan megvenni, így, hogy fokozatosan vásárolgatok, jobban megy az idő.

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Melinda, nagyon szép pocak!!! :wink:

Tina, nagyon izgi, hogy már ennyire közel vagy a végéhez! :lol:

Én tegnap nézegettem a sparban a kis ruhákat. Annyira vennék már valamit! De szerintem engedek a kísértésnek és veszek legalább egy body-t! :D

Sziasztok!

Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron