Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék dunaújvárosi kismamákkal is beszélgetni!
Mik a tapasztalatok az itteni kórházról, orvosokról?
Ki szeretne járni kismama tornára? (én nagyon!!!) De úgy tudom, hogy jelenleg nem indult. :cry:

Légyszi írjatok!!!

Szép napot!

Regina
KépKép
 


DUNAÚJVÁROSI KISMAMÁK!!! HOL VAGYTOK??? ÍRJATOK!!!

Regina
KépKép
 


Szia Regina

Én dunaújvárosi kismama vagyok. Most találtam rá erre a topikra.
Bár Te már jóval előrébb jársz, mint én, azért szivesen beszélgetnék valakivel a városból.

Kép
Kép
 
 

 
 

Szia Tina!
Látom lett eredménye a fáradozásaitoknak! :D
És hogy vagy?
Kit választottál végül orvosodnak?

Kép
 
 


Szia Faul! :D

De jó, hogy írtál! :)

Végül a Kapus mellett döntöttem.
Köszi megvagyok, bár a reggeli, délelőtti émelygés, hányinger --->rókavadászat nem kerül el.
És veled mi újság van? Hihetetlen, hogy tellik az idő, már 18 hetes vagy! :)
Nemsokára mehetsz UH-ra! :) Gondolom várod már. :)

Kép
Kép
 
 


Szia!
Igen tellik az idő, de én csak sürgetném még jobban....
Épp ma megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz. Szerencsére mivel neki van uh a rendelőjében, így minden alkalommal megkukkolhatom a babát.
:D

Kép
 
 


Sziasztok!

Olyan sokáig vártam, hogy írjon ide valaki, hogy mostanában nem is néztem! :oops:

Tina! Jól ismered a Kapust? Vagy mi alapján választottad őt?
Nekem a Baráth a dokim. Már évek óta hozzá járok, így felkértem a terhesgondozásra is.

Jártok szülésre felkészítő tanfolyamra? Az Alkotás utcai védőnőknél van. Július 18-án 14 órakor lesz a következő előadás. 2 szülésznő lett meghívva. Sajnos kismamatorna nincsen az egész városban... :cry:

Dolgoztok még? Én pont a jövő héttől leszek itthon. Már jó lesz, mert még sok a dolog. Fürdőszobafelújítás, vásárlás.

Írjatok még sokat!!!

Regina
KépKép
 


Sziasztok!

Faul!
Jó ez az UH minden alkalommal. :wink: Már én is alig várom, hogy töltsem a 12. hetet és mehessek. :) Pocakod gondolom már szépen növöget. :)

Regina!
Azt nem mondhatnám, hogy túl jól ismerem a Kapust. Akihez régebben jártam, Ő már nem dolgozik a városban, így kénytelen voltam mást választani, bár igazából nem bánom, mert eddig megvagyok vele elégedve.
Próbálok még ennek a tornának utána érdeklődni én is, bár én sem tudok róla, hogy lenne. :(
Még dolgozok, annyira nem megerőltető, hogy ne bírnám ki. Viszont Te jó sokáig "húztad". :) Most már tényleg itt az ideje, hogy pihenj. :) Óvatosan azzal a felújítással! :)

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Tina! Sajnos tuti, hogy nincs torna, mert Szabina - aki tartotta - külföldre utazott. :(
A felújítást meg a fiúkra hagyom! :wink: Takarítani meg segít anyukám szerencsére! :)

Faul! Te melyik dokihoz jársz?

Az UH mindig olyan izgi!!! Én majdnem sírtam, mikor először láttam a monitoron a kis picurkát! :D

Voltam 4D-n a Liget közben. Megmutatom:

Szelina éppen cumizik:
Kép
Itt pedig látszik, hogy kislány... :oops:
Kép

Hogy vagytok egyébként? Émelygés, ilyesmi? Engem szerencsére elkerült!!! :D Remélem, Titeket is!!!

Regina
KépKép
 


Sziasztok!
Regina! Én Szfehérvárra járok dokihoz. Sajnos komplikáltabb eset vagyok, és elég rossz tapasztalataim voltak az itteni kórházzal, és ezért is döntöttem úgy, hogy elmegyek máshova. Eddig pozitív tapasztalataim vannak! Remélem így is marad!
Látom voltál 4D-s uh-on. Megkérdezhetem hogy mennyibe került?
Tényleg nem orvos végzi a vizsgálatot?

Kép
 
 


Faul!

Valóban nem doki végzi, hanem az a szonográfus, aki a kórházban is dolgozik. De hozzáteszem, hogy nagyon kedves nő! 10.500 Ft volt két db kinyomtatott képpel együtt, és megkaptunk a dvd-t. De vannak jobb minőségűbb gépek, csak nekem az utazás most macerás lett volna, mert a buszon nem jó a pocakomnak, a párom, meg sokat melózik, úgyhogy maradt a városi. De nem rossz ez se, csak sokat mozgolódott a kis Drága! :wink:

Megkérdezhetem, hogy miért vagy komplikáltabb eset???

Regina
KépKép
 


Sziasztok!

Elég kezdő kismama vagyok, még csak 3 hetes lehet a bébi. Most csütörtökön megyek az első UH-ra. Már nagyon várom!

Melinda
 


Sziasztok!

Mi újság van veletek? :)

Melinda!
Mi volt az UH-on? Hogyhogy csak 3 hetes? Még a várható mensi előtt csináltál tesztet? :o :?: Bocsi, de ezt nem egészen értem.

Regina!
Milyen az otthonlét? :) Szeretnék majd én is 4 D UH-ra menni, valószínűleg ide a városba. Nagyon szép és érdekes nevet választottatok a kis csöppségeteknek. :)
Nálam az émelygés már talán múlóban van (kop-kop :) )

Faul!
Nálatok megvan már, hogy kisfiatok vagy kislányotok lesz?

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Halihó!

Tina,
Igen, a várható mensi előtt csináltam tesztet, azért voltam akkor még csak 3 hetes.
Jól sikerült az UH, megnyugtatott a szonográfus, hogy méhen belül van a picikém, de még egyelőre csak a petezsák látszik a felvételen, jövő hét után megyek vissza újabb UH-ra, akkor már látszani fog maga a bébi is.

Jövő hét szombatig elbúcsúzom, holnap indulunk nyaralni, vigyázzatok magatokra!

Melinda

Melinda

Kép
 


Vagyis azért vagyok még csak 3 hetes, bocsika, kicsit fáradt vagyok...megyek is aludni.

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Mi újság van veletek?

Melinda!
Hogy telt a nyaralás?
Voltál UH-on, vagy holnap mész? Már nagyon kiváncsi vagyok. :)
Kihez jársz dokihoz?

Rakok fel Nektek képet, ami a 12 hetes UH-on készült. :)

Kép

Itt még 54 mm-es volt az ülőmagassága. :)

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tina,
hétfőn voltam UH-n, már benne van a petezsákban a kis édes, és hallottam a szívhangját is. Annyira megható volt.
Nagyon aranyos a bébid az UH-n! :lol:

Kállay Miklós a dokim, nagyon szimpi. Legközelebb majd a jövő hét utáni hétfőn megyek vizsgálatra, holnap pedig a laborba.
Sajna nem adott képet az UH-ról a doki, azt mondta az asszisztens, hogy azt előre kérni kell (az első UH-n a szonográfus kérés nélkül kinyomtatta a képet, ezért nem gondoltam rá, hogy most mondjam), úgyhogy már nagyon várom a 12 hetes UH-t, hogy újra láthassam a babát.

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Tina! Jó itthon. Azt hittem, hogy unatkozni fogok, de mivel felújítjuk a fürdőt, így nincs időm rá. Már nemsokára készen vagyunk. Legalábbis remélem, mert mindig csúszik valami. Aztán berendezzük a babaszobát végre!!! Azt várom már nagyon!
Édi a picúrod a képen! Milyen szépen látszik már!
Túl vagy már a nyakiredő mérésen?

Regina
KépKép
 


Sziasztok!

Melinda!
Örülök, hogy minden rendben van veletek. Hát igen, a szívhang hallgatás nagyon jó dolog.
A laborban akkor éppen elkerültük egymást, mert és meg ma voltam vércukorterhelésen. 2 evőkanál citromlevet raktam bele, de kibírt volna még egy 3.-at is. Remélem jó lesz az eredményem.
UH-ot nekem mind a kétszer eddig a Kóréné csinálta és nekem is adott mindkét alkalommal képet, nem kellett külön kérnem.

Regina!
Igaz, ami igaz. Felújítás közben nem könnyű unatkozni. :) A férjem mikor megtudta, hogy kismama vagyok, aznap este már el is kezdte felsorolni, hogy mit fogunk átalakítani a lakásban. Már előre tartok tőle. :)
A nyaki redő mérésen túl vagyok, a 12. heti UH-on nézték. Rákérdeztem az orrcsontra is, az is látszik. Már most várom a 20. heti UH-ot. :)

Írjatok még ha van időtök!

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Tina,
miért fontos, hogy látszódjon az orrcsont?

Remélem a 12. heti UH-t nekem is a Viki fogja majd csinálni, nagyon csípem. Mindent elmondott és megmutogatott részletesen és ugye magától nyomtatott képet.

Melinda

Kép
 


Ja, múltkor rosszul tudtam, nem a laborba kellett végülis mennem, hanem a véradóba. Pénteken lesz eredmény, már várom.

Melinda

Kép
 


sziasztok!

Melinda!
Az orrcsont is a Down-kór szűrés részel. Ha nem is mondja külön, akkor se aggódj, biztos minden rendben lesz.
Megvan a vércukor eredményem. Szerncsére jó lett. :) Nagyon nem szerettem volna hetente vérvételre járni.
Az eredményért majd menj a véradóba, meg a laborba is, bár gondolom mondták.

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Tina,

Örülök, hogy jó lett vércukor eredményed! :lol:
Köszi az infót, jó tudni, hogy ez is a Down kór szűrés része.
Igen, mondták, hogy mindkét helyre menjek az eredményért.

Hello

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Melinda!
Megvan az eredményed? Remélem jó lett.

Regina!
Belekezdtünk mi is a felújításba. (Igaz 3 éve költöztünk be, de a férjem szerint inkább fessünk ki.) Eddig a szekrényt pakoltam ki, ugyanis azt meg eladjuk, de már most harci állapotok uralkodnak a lakásban. :lol: Ti hogy álltok a fürdőszobával?

Faul!
Veled mi újság van?

Akartam tőletek kérdezni, hogy Ti hol szoktatok kismamaruhát vásárolni? Vennék 1-2 hosszú nadrágot, hogyha hirtelen jönne egy lehűlés, akkor legyen mibe belebújni, Beleférek még a mostani nadrágjaimba, de nem annyira kényelmesek. Ma voltam a Vasmű úton, hosszúból még persze nincs nagy választék és hát az árak....legalábbis amit néztem....Még ma el akarok menni a zöld SZTK mellé, mert akikkel beszéltem kismamák, mondták,hogy egész jó ruhákat lehet ott kapni. Megnézem, hátha...
Tudtok még esetleg a városban máshol boltot?

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Tina!

Nálunk ez a feladatfelsorolás pont fordítva szokott lenni… :wink: Szegény párom már egy kicsit kivan idegileg a „dirigálásomtól”... :oops:

Én is mindig az UH-t vártam! Majd olyan 2 hét múlva megyek ismét! Bár a dokinál úgyse fogom látni a monitort… :(

Gratu a vércukorhoz! Szerencsére nálam sem volt gond. Te is 2x mész?

Szerencsére készen vagyunk a fürdővel is és az előszobával is! Úgy örülök. Nagy kő esett le a szívemről. Még van 1-2 javítanivaló, de az már nem vészes. Nemsokára elkezdjük berendezni a babaszobát! :D

Kismamaruha: A Vasmű úti kismama bolt (Mammistic) nagyon drága, de azért vettem ott egy farmert. Egyébként a kínaiban szoktam vásárolni, szinte minden rucimat ott vettem. Szerencsére most pont ez a kismama fazon a divat! Nekem az a bolt nem nagyon jött be, amit írtál. Bár lehet, hogy csak pont rosszkor mentem.
Én egyébként a felsőkkel voltam bajban főleg. Már a második hónaptól 1-2 számmal nagyobbakat kellett beszereznem... :oops:

Melinda! Orrcsont vastagsága is utalhat down kórra.
Mi volt a laborban???

Regina
KépKép
 


Sziasztok!

Regina!
De jó Nektek, hogy már a vége felé jártok! :) Elég nagy munka lehetett, akkor nálatok is.
A babaszobát külön szobában alakítjátok ki?
Ha az UH-on nem is fogod látni a kislányotokat, nemsokára már a kezedben tartva gyönyörködhetsz benne. :)
Köszi a tippet a ruhával kapcsolatban, megnézem ott is.

Melinda!
Mi újság van veled?

Képzeljétek, tegnap voltunk egy dunai zenés-táncos sétahajózáson, vacsorával egybekötve! Nagyon jó volt! A végén mikor már besötétedett nagyon szép látvány volt!
Előtte bementünk még a Kikába, körülnézni -igazából szekrénysort, de ha már ott voltunk megnéztük a a gyerekszoba bútorokat is. Hát a férjem akkora lelkesedéssel nézegette a kiságyakat, hogy azt hittem rögtön közli is, hgy az egyiket el is visszük. :)

Na ennyi elég lesz belőlem mára! :) :oops:

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is azt a kismama boltot ismerem, amit a Regina, igazából majd mostanában kell a nyakamba venni a lábaimat és körülnézni, hogy hol tudok magamra ruhát kapni. Egy jó farmert kell vennem, mert a mostaniak már szűkek a hasamra.

Meg vannak a laboreredmények, csak még nem elemezték ki, jövő héten megyek cukorterhelésre, aztán az összes lelettel a házidokihoz. A vérvétel alapján nem termelek ellenanyagot és a toxoplazma is jó. A vérvizsgálatnál két adat van becsillagozva, alacsonyabbak, mint a normális, arra majd rákérdezek a dokinál, hogy mi nem stimmel. A vizelet teljesen normális.

Holnap megyek a nőgyogyihoz, majd írok, mi volt.

Hello

Melinda

Kép
 


Hello!

Gyors helyzetjelentés a dokitól. Sima orvosi vizsgálaton voltam, rendesen fejlődik a bébi, minden oké. A vérvétel, a vizelet és az EKG eredmény is jó. :)
3 hét múlva kell visszamennem vizsgálatra, aztán azon a héten meg lesz a 12. heti UH is, már alig várom! :D

Veletek mizújs?

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

A babasarok a kisszobában lesz kialakítva, de úgy, hogy be lesz nekem téve egy ágy, hogy ott tudjak vele aludni.

Kiságyat nemrég rendeltem a Brendonból. Jó masszív, később átalakítható ifjúsági ággyá. Rendeltem még hozzá kókuszmatracot is. Ingyen ki is szállították. Remélem, hamarosan berendezzük a szobát! Majd dobok fel képet, ha kész.

A vérképen nekem is volt 3 csillagos, de megmutattam a körzeti dokinak, és megnyugtatott, hogy azokkal az értékekkel nem kell foglalkozni...

Most elmegy a dokim szabira, és majd csak szeptember elején jön, úgyhogy addig még nem szülhetek!!! :wink:

Tina! Körülnéztél a kínaiban? Találtál ruhát?

Regina
KépKép
 


Sziasztok!

Húú milyen régen írtam! :oops:
2 hétig nem voltunk itthon, kint pihentünk a telken, nagyon jó időt fogtunk ki.

Regina!
Már csak 2 hetetek van hátra! :) Mindjárt szeptember eleje van. :wink:
A volt Skálában lévő kínaiban találtam 2 felsőt és ma vettem egy kis csinos blúzt (aminek olyan mintha alul lenne a fehér blúz és felette egy másik) a Rómain, ahol 30%-os leárazás van. (Az Alibi mellett.) Vettem nadrágot is az SZTK mellett. Ki kell válogatni, de azért lehet jókat találni.
Sikerült befejeznetek a babaszobát?

Melinda!
Voltál már 12. heti UH-on? Ha tudsz, dobhatnál fel ide egy képet! Mi újság van veled?

És egy nagy újság! Vasárnap óta egyre határozottabban érzem Picúr mozgásait. Most már akkor is felfigyelek rá, ha éppen mással foglalkozom.
A pocak is elkezdett szépen gömbölyödni, már egyre többen észreveszik. :)

Mennem kell, mert délután még megyünk a telekre.

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Regina,
kíváncsi vagyok, időre kibújik-e a bébid. :) Kép Kisbabám

Tina,
igen, már túl vagyok a 12. heti UH-n, minden rendben volt, meg volt mindene az édikémnek!

Oké, dobok fel egy képet a babciról! :)

Melinda

Kép
 


Ó, nem pont így képzeltem, hogy oda rakja a képet a gép. Ja, biztos azért, mert ott állt a kurzor... bocsika. :oops:

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Mi újság van veletek?

Regina még együtt vagytok? :)

Melinda!
Jó lett ez az UH kép! :)

Gyorsan dobok fel én is egyet.
Ez a 20. heti UH-on készült, ahol a doki fiúnak látta. :)

Kép

Kellemes hétvégét Nektek!

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tina,
nagyon jó lett az UH kép, formás a bébi! :)

Nekem még 6 hetet várnom kell a következő UH-ig. Még nem tudom, hogy előtte vagy utána menjek 4D-re.

Én is kíváncsi vagyok, mikor bújik ki Regina babája! :)

Jó hétvégét!

Melinda

Kép
 


Hol vagytok dunaújvárosi kismamák?
Olyan jó lenne tapasztalatot cserélni!!!

Tina?

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Melinda!
Nagyon rég nyitottam meg ezt a topikot. :oops: Mostanában a 2008.januári topikba szoktam irogatni.
Mi újság van veled? Már biztos szépen növekszik a pocakod. :)
Mi mostanában a babakelengye összeállításával foglalatoskodunk. Elég sok minden megvan, még pár apróság hiányzik. Egy csomó boltot bejártam.
Múlt héten voltunk 4 D UH-on, de nem sikerültek túl jól a felvételek.
Nálatok kiderült már, hogy kisfiú vagy kislány?

Regina!
Veletek mi újság van? Szelina gondolom már szépen fejlődik. Ha van egy kis időd, azért írj pár sort. :)

Kép
Kép
 
 


Szia Tina!

De örülök, hogy írtál! :)

Hogy megy az idő, nemsokára finisben leszel! :)
Igen, már gömbölyödik a pocakom, nagyokat rúgdos a babácskám. A 20. heti UH-n nem látta a doki egyértelműen, hogy mi a neme, majd jövő hét pénteken megyünk 4D-re, akkor remélem kiderül.

Te tudod a babád nemét?

Én meg a 2008. márciusi babák topic-ba szoktam írni, de azért jó lenne, ha ide összejönnének a dunaújvárosi kismamák.

Minden jót nektek!

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Igaz, pár hónapja már Perkátán lakunk, de Dunaújvárosban van a dokim is, és ott fogok szülni is.
Csatlakozhatom?

Üdv.:
Sziszka
 


Sziasztok!

Melinda!
Nekünk kisfiúnk lesz. 4 D-n is annak látta a Viki. Gondolom ide mentek a városba. Voltunk mi is, de azért nekem egy kis csalódást is okozott. Egyrészt mert Picúr szinte semmit nem volt hajlandó megmutatni magából, másrészt ami kép készült az sem lett az igazi.

Kép

Remélem Nektek azért többet mutat a kisbabátok. :)
Babakelengyével hogy álltok?

Sziszka!
Dehogy baj, hogy csatlakozol! :D Az a jó, ha többen vagyunk---> több tapasztalat. :) Kihez jársz dokihoz, ha szabad kérdeznem. Hány hetes vagy? Vonalzót esetleg nem tudsz csinálni és akkor az mindig számolja, hogy hol tartasz. :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mindjárt 11 hetes vagyok! Első baba.
Kolost választottam dokimnak.
A 9. héten voltam UH-n. Fantasztikus képet kaptam a kis nokedlimről! :D
A rosszullét szerencsére elkerül, csak puffadok. Estére jó nagy a hasam.
Hát kb ennyi.

Üdv

Kép
 


Sziszka,
Üdv köztünk! :)

Tina,
de azért a neme csak kiderül 4D-n, ugye? Elsődlegesen azért megyünk, hogy megtudjuk a nemét, na meg, hogy lássuk szépen arcát, végtagjait.
Remélem én is, hogy szétteszi a lábát. :wink:

Mi még nem nagyon vettünk a babának semmit, illetve Anyukám vett néhány ruhát, de ennyi. Úgy gondoltam, hogy január körül már nekiállunk megvenni kelengyéhez való dolgokat, meg a bababútorokat.

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Melinda!
Reméljük, hogy a kisbabátok olyan hangulatban lesz, hogy megmutassa magát. Azért a Viki szerintem nem fogja csak úgy hagyni, amíg valamit meg nem mutat. :wink: Ezen kívül szerintem érdemes legalább 10 perccel előbb odaérni, hogy a pici is megnyugodjon egy kicsit, mert hallottam olyat is, hogy ha az anyuka utazik, idegeskedik, akkor jobban összehúzza magát a magzat és akkor Ti is kevesebbet láttok belőle.

Sziszka!
Nemsokára jön a következő UH! :) Gondolom várod már.

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a véradóban, EKG-n, meg diabetikusnál. Ezen is túlvagyok! A 28. héten szerencsére csak egy adag édes löttyöt kell innom. Az sem lesz egyszerű.
Benéztem ma a kisvakondba is. Vettem egy farmert, egy melegítőnadrágot és egy felsőt. Még elég nagyok, de úgyis belenövök. :)

Tina: Bizony, jövőhéten UH! Már nagyon várom, hogy lássam a kis nokedlinket! :D Remélem minden rendben van Vele!

Üdv

Kép
 


Tud valaki segíteni, hogy tudok képet beszúrni?

Üdv

Kép
 


Sziszka!
Ha mész a vércukorra, akkor citromlevet mindenképpen vigyél magaddal! Én múlt hét előtt rátöltöttem, amíg tele nem lett a pohár, de még így is jó édes volt.
Képet úgy tudsz beszúrni, ha lekicsinyíted 600x 600-as pixelig (én a paint-ben szoktam, de vannak rá külön programok is), elmented és utána itt az írás alatt van egy olyan, hogy melléklet feltöltése és onnan beszúrod.

Kép
Kép
 
 


Köszi Tina a segítséget!

Kép

Ez a kép két hete készült a kis nokedlinkről. :D

Kép
 


Sziasztok!

Tina,
köszi a tippet, majd akkor előbb odamegyünk az UH-ra, már nagyon tűkön ülök, hogy mikor lesz már péntek! :?
Azt hallottam, hogy csokit kell enni vagy kólát inni UH előtt és akkor mozgékonyabb lesz, szerinted igaz ez?

Sziszka,
nagyon édi a babád! :)
Hol van az a kisvakond bolt?

Melinda

Kép
 


Sziszka,
ja, és milyen árai vannak annak a boltnak?

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Melinda:
Köszönöm. :lol:
A kisvakond a zöld sztk mellett van. Hát leginkább turkáló. Használt kismama ruhák és baba ruhák vannak. Sosem voltam az a turkálóba járó típus, mert ha ritkán betévedtem egybe, sosem találtam semmit. Most szerencsém volt. Meg hát ki bír 10 ezer forintot adni egy kismama nadrágért? Ráadásul egy nem is elég.
Még azt is hallottam, hogy a C&A is elég jó, de az meg legközelebb Érden van.

Üdv

Kép
 


Sziasztok!

A Kisvakondban már többször vásároltam. Szerintem rá kell szánni az időt és akkor lehet jó cuccokat találni. A másik bolt, ahová betévedtem az a Fanni bababizi, a Vasmű úton. Ott is egész jó dolgokat találtam.

Hallottátok, hogy indult kismamatorna a városban? A zöld SZTK mellett van valahol egy konditerem és ott volt. Állítólag szomabaton lesz a kövezkező, majd még utánaérdeklődöm.

Sziszka!
Jó lett a kép a picikédről. Mintha valamiféle végtagkezdemények látszódnának ott, de nem biztos, hogy jól látom... :roll:

Melinda!
Ezt a csoki, kóla dolgot hallottam már én is, de hogy mennyi benne az igazság...? :roll:

Kép
Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: