Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Erről az étrendkiegészítőről szeretném a véleményeteket kérni.
Előző terhességemnél elevitet szedtem semmi bajom ezzel a szerrel de szerettem volna valami természetesebbet szedni.
Ennek 98% gyümölcs és nem kapszula ill.van benne jód is.
KInek mi a véleménye?
Segítségeteket köszönöm:Betti
 
 


Szia Betti,

Én tejcukor érzékény vagyok igy néznem kell a gyógyszerek, táplálékkiegészitők összetételét, gyakorlatilag szeptember óta szedek valamiféle babavédő vitamint, először Gravidát aztán a Hipp Natalt, most ismét Gravidát. Én is kipróbáltam pont azért mert természetes és szerintem jobban fel is szívódik. Sajnos volt egy vetélésem és a várakozási időszakban 3 hónap ezt szedtem. Most ismét kisbabát várok a 8ik hétben vagyok és egy hete szedem újra a Gravidát. Csak azért tértem vissza rá mert ebben több a vitamin ami az első időszakban ugye fontos, de ha már nem kell ennyi vitamin valószínüleg visszatérek rá mert jobbnak tartom a szintetikusnál. Egyébként amíg szedtem még náthás sem voltam. Remélem tudtam segíteni.

Zsuzsi

Kép Kép
 


Köszönöm válaszodat!
SZORÍTOK NAGYON HOGY MINDEN RENDBEN LEGYEN AZ ELKÖVETKEZÖ MÉG 32 HÉTBEN!!!
SzIa:Betti
 
 

 
 

Szia Betti!

Én a 3. babámat várom, az első kettővel Elevitet szedtem, de most nagyon erős hányingerrel küzdök, és ahogy bevettem az Elevitet egyből sokkal rosszabb lett a gyomrom. Anyukám gyógyszertárban dolgozik és ő ajánlotta a Hipp Natalt, amit imádok és már kb. 3 hete ezt szedem...az orvosom szerint is jó, persze ők jobban szeretik a jól bevált szintetikus szereket. ha jobban leszek, lehet, hogy felváltva fogom szedni.
Hány hetes terhes vagy?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nagyon erősen gondolkozom a HiPP Natalon, mert én is valami természetesebbet szeretnék szedni...Eddig Elevitezem, de nagyon megoszlanak a vélemények (mondjuk valamennyi magzatvédőről..).. Az biztos, hogy valamit szeretnék szedni továbbra is...

Heni

Kép
Kép
 


Szia Heni!
Majd mesélj hogy mit döntöttél!
Gratulálok a pocaklakódhoz!

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Már napok óta kutatom a Hipp Natalt.Amerre kérdeztem, nem ismerték .Gyógyszertárban lehet kapni, vagy bioboltban?A várandósságom előtt (3 hónapig) folsavat szedtem. Aztán az első három hónapban Gravidát szedtem, mikor is rájödtem, hogy attól hányok!!! :? nem az általános rosszulléttől...Az Elevit iszonyatosan "megfogott".Elegem lett a szintetikus vitaminkészítményekből, de nem szeretném ha babócámnak hiánya lenne... :)
Szóval ti ajánljátok?Hol szereztétek be?
üdv
Mindenkinek szép növekedést kívánok!
Lina

Kép

Kép
 
 


Szia Linus!
Én gyógyszertárban veszem!
Boldog babavárást!

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Betti!
Köszönöm!megrendeltem, és megvettem.Finom :)

Lina

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én még nem vagyok várandós és én is a Hipp Natalt eszem a várakozás ideje alatt. Az Elevitet én is a tejcukor miatt nem tudom enni, a Gravidát meg ahogy beveszem, kihányom. Abban nem tudom mi lehet, sokan hánynak tőle.
Ja és tök jó a Hipp és természetes! Én a Brendonban veszem. :)

Kép

Kép
[/url]
 


Sziasztok!
Én véleményt nem tudok mondani egyikről sem, mert nem szedek semmijen vitamint. Illetve az első 2 hónapban méherősítő szirupot, de abban csak gyümöpcs és aloe vera volt, tehát semmi szintetikus. Azóta sem szedek semmit. Csak gyümölcsöt eszem minden mennyiségben. A dokim nem is mondta, hogy bármit is kellene szednem. Tehát én továbbra is a teljesen 100%os vitaminokban bízom: a gyümölcsökben. :D

Jó babavárást és egészséget!!!

Móni

Kép
 
 


Nekem az orvosom javasolta, a Hippet, mert a gravida nekem sem jött be, vagy hánytam tőle, vagy székrekedésem volt :oops: , Nekem azt mondták, hogy nem minden gyógyszertárban van, de ott érdemes rákérdezni.
Az lenne a kérdésem, ha esetleg tudjátok, hogy mennyibe kerül és mennyi ideig elég.
Köszönöm.

Driennke

Kép
 


900 ft körül van és 20 napig elég és nagyon finom!

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Én múlt hónapban vettem egy Békásmegyeri patikában 1065 Ft-ért. A dobozban két kis üveg van, ami azt hiszem 12 napra elegendő talán. Tény, hogy nem sok van benne mennyiségileg.
De jobb mint az Elevit, vagy a Gravida. Azoktól én is mindig rosszul voltam.
ennek is van egy furi mellék íze utólag a számban, de én mondjuk nem szeretem a répa ízét és azt nagyon kiérzem belőle. Lehet ezért nem ízlik nekem annyira, de legalább nincs tőle semmi bajom :)
lei
 
 


Sziasztok!

Elevitet és Hipp Natalt lehet együtt szedni szerintetek?


Már mint úgy érted, hogy egyik nap az egyik másnap a másik?( Mert egyszerre két vitamin minek? ) Szerintem bajod nem lehet belőle, ki lehet próbálni, lehet, hogy még jobb is, mert változatosabb.

Kép
Kép
 
 


MEGMARADT GYÓGYSZEREK!!!

- Decapeptyl 0,1mg inj.
3 x 7 db bontatlan dobozban 2009.04.-ig hűtőben tárolva.
2 db 2008.10.-ig hűtőben tárolva.
2 db 2009.04-ig hűtőben tárolva.

- Ovitrelle 250mikrog. 0,5 ml 2008.12-ig hűtőben tárolva

- Progesteron 25mg 4db 2011.06-ig hűtőben tárolva

- Utrogestan 100mg hüvely capsula 39db 2009.03-ig

- Metypred 16mg 26db 2012.05-ig

- Hipp Natal 2 x 120 ml 2009.01.31.
én év elején vettem, de sajnos elvetéltem és ez is megmaradt bontattlan a doboz.

Ha bármi érdekel légyszike pü vagy e-mailt írj.

bonya


Kép


Kép
 
 


MEGMARADT GYÓGYSZEREK!!!

- Decapeptyl 0,1mg inj. 3 x 7 db bontatlan dobozban 2009.04.-ig hűtőben tárolva.
2 db 2008.10.-ig hűtőben tárolva.
2 db 2009.04-ig hűtőben tárolva.

- Ovitrelle 250mikrog. 0,5 ml 2008.12-ig hűtőben tárolva

- Progesteron 25mg 4db 2011.06-ig hűtőben tárolva

- Metypred 16mg 26db 2012.05-ig

- Hipp Natal 2 x 120 ml 2009.01.31.
én év elején vettem, de sajnos elvetéltem és ez is megmaradt bontattlan a doboz.

Ha bármi érdekel légyszike pü vagy e-mailt írj.

bonya


Kép


Kép
 
 


Már a dm-ben is láttam, úgyhogy ott is lehet kapni, ha valakit érdekel! ;)

Kép
Kép
 
 


én is DM-ben veszem 1000Ft.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron