Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon jók lettek a képek! :)

Era: sajnálom a kutyikat! Nem egy egyszerű év ez.... Én már alig várom, hogy vége legyen.

Szilvi: meglepődtem azon, amit írtál. Nem hiszem, hogy bárkinek bármi problémája lett volna veletek :).

Kép
 


Sziasztok!

Képek nagyon szuperek! Mi is nagyon jól éreztük magunkat! Legalább addig sem gondoltam a gondjaimra,,.......

Huh piszkos nehéz döntést hoztam, ...... :cry: de egyenlőre ez az egyetlen ésszerű, kevésbé rossz döntés...... :cry: :cry: :cry:
Pont most emilezem le a kutyáimat....mindjárt bőgök.... Úgy néz ki egy helyre kerülnek mindannyian, egy Francia tenyészetbe.
Pénteken este besokkkaltam immár századszor..... és most sikerült kimondanom, hogy finish.... Éjszaka írtam néhány ismerősnek, reggel már a Francia nő letartotta az egész állományt..... Így nem maradt nekem visszalépési lehetőségem... mertmár mondtam én korábban is, de mindíg meggomboltam magam.... Csak!!!!!! ám mióta megint alom van, és este későn ér haza a párom, egyszerűen 1 percet!!!! nem tudtam leülni a gyerekeim mellé!!!!!!!!!!! és ez már így nem buli.... Nem nem az anyukám miatt, hanem a gyerekeim miatt hoztam ezt a fájó döntést:-( Nem tudok velük foglalkozni, mindíg csak dolgozok mellettük, dzsuvás az udvar, nem lehet normálisan kijutni velük az udvarra, ha meg elmegyek 2 órára sétálni velük, oltári csúszásba kerülök, egyszerűen nem fér bele hogy 2 órát ne dolgozzak! Éjszaka nem alszok, fáradt is vagyok... de inkább a tudat, hogy egyszer kicsik a gyerekeim és most van szükségük rám, és soha senki nem fogja ezt az időt vissza adni nekem...
És ez még mellett bánt a lelkiismeret, hogy a kutyákkal sem tudok eleget foglalkozni, örülök ha a kenneleiket rendbe rakom. Van 5 szuka akiket fedezni kellene, kész is lennék ennyi almot felnevelni, éjszakázni velük... sok kutya sok gond. Ugatnak, verekednek.. A szomszédokat zavarja, ezért mindíg rohangálok rászólni....
ahhhh mind1, ha elviszik őket akkor vigyék, úgyis hetekig fogok bőgni, de nem leszek éveken keresztül idegbeteg......

Era

Kép
Kép


Szilvi! Ne viccelj már!!!! Én meg azt nem értettem miért nem jössz ide is! Néha olvastam rólad a másik topikban, amikor már rég írtál.... GYere nyugodtan, én kíváncsi vagyok rátok!!!

Era

Kép
Kép

 
 

Nyafi, hogy mi lesz???? nem tudom.... minden borult amit eddig kigondoltam..... Én nem szeretnék a szakmában dologozni, mérlegképes könyvelő vagyok. Innen Pestre bejárni áááá,,,, a gyerekek miatt gáz. Itt munka nem igen van... MÁr pár dolog felvetődött, de semmi igazán normálisat nem tudok..... Elmegyek takarítónőnek, vagy utcaseprőnek! :wink:
Tényleg ki hogy tervezi a munkába állást, és ki mit csinált?

Era

Kép
Kép


Én is regisztráltam a Banyatanyán :D de még nem kaptam meghívót. Tusi ezt Neked kell majd küldened? Én is nyitottam egyet, a régi liberós barátaimnak, gondolom akkor nekem kell majd a meghívókat küldeni :?: :?: :?: :?:

Era

Kép
Kép


Mi is rtegisztraltunk az anyatanyan, varjuk a meghivot!

Banyus : sajnalom a kutyulis dontesedet, tudom, hogy neked ez jelenti az eletet. :(

Csabi: nagyon bator kisgyerek. :D Komolyabb balesetetek nem tortent meg? Kesz csoda egy ilyen kis orokmozgo mellett.

Jatszohazas kepek: nagyon jok, minden baba falja a labdacskakat :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

én is regisztráltam :)

Hannának boldog szülinapot!

Barnusanyus, sajnálom de megértem a kutyusos dolgot.


Csikken

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!!! :D Boldog szülinapja volt. Szerintem :D
De majd mindjárt mesélek, előtte viszont reagálok.

Nagyon nagyon jók lettek a babatalis képek! De kár, hogy nem tudunk elmenni... :(

Banyus :( :( :( ((((((((((((Banyuska)))))))))))))) Annyira lehet érezni rajtad, hogy mennyire szereted a kutyukat, de szerintem helyesen döntöttél, hogy a gyerekeid javára választottál. De tudom milyen nehéz megválni olyan állattól aki szinte már családtag. :(
Anyukádnak nagyon szurkolok továbbra is. Nem írok semmi rémtörténetet, remélem minden jól alakul anyukáddal és tévednek az orvosok... de ha nem, akkor is sok alternatív gyógymód van és MINDET ki kell próbálni, mert soha nem tudhatod, hogy melyik segít.

Csikken!!!
Kittinek is boldog szülinapot!!! :D

Szilvi!
Ne hülyéskedj már, én is szívesen olvasok rólatok. Hidd el, mindenkinek van néha olyan érzése mikor rosszabb passzban van, hogy biztos nem látják itt szívesen vagy untatja a többieket, de ez hülyeség, szerintem itt mindenkit szívesen látunk/látnak :D

Tusi!
Én már jelentkeztem is asszem a topikba. Azért asszem, mert hajnal fél 4-kor felkeltett a kisasszony, hogy éhes, megetettem és nem tudtam visszaaludni (Hannánál is így volt a terhességnél, hogy hajnaltól kukorékoltam :D ) , aztán leültem gépezni, de csak halvány emlékeim vannak, hogy jelentkeztem :D :D :D

Rólunk.

Hanna szülinap. Megkapta reggel a Tanuló Kutyust és irdatlan mód örült neki!!! Vigyorgot, sikongatott, ölelgette, harapdálta és nyomkodta. Szóval nagyon jó választás volt. Viszont képzeljétek összekötési hibás volt. Ha megnyomtuk a kezét, arra is azt mondta, hogy ORR, PIROS orr, HAPCI :lol: :lol: :lol: Ugyhogy visszavittük a Tescoba. Aranyosak voltak, kicserélték volna, de nem volt több, így visszakaptuk a pénz. Láttátok volna Hannát. Mutogatott, meg nyögött, hogy a kutyusom... adjátok vissza... :D :D :D De aztán pápá volt neki és megvettük máshol. Azt az örömöt, mikor megint meglátta :D

Doki. Voltunk dokinál és úgy néz ki, hogy van ott valaki :D Még nagyon aprócska, kb 5 hetes, de látszik a petezsák és a szikhólyag, tehát 99%, hogy jó helyen is van. 3 hét múlva kell visszamenni, akkor már szívhangnak is kell lennie. Nagyon izgulok :D

Doki mondta, hogy nagyon édes baba Hanna :D Kérdezte, hogy mennyi idős is? Mondtam, hogy pont egy éve találkozott először a dokival :D :D :D

Na megyek, mert lassan fürdetünk.

Kép

KépKép
 


Szilvi én nem akarlak szekálni és nagyon örülök, hogy itt vagy, meg legyél az anyatanyán is, de meg szeretném kérdezni, hogy nem vagy depis??? Csak mert egy két hozzászólásodon azt érzem, hogy komoly lelki problémáid vannak. Dokival beszéltél már erről? Bocsánat, hogy kérdem, csak jót akarok.

Kép
 
 


Miért várod, hogy vége legyen Viki?
Boldog szülinapot Hanna!
Nagyon jók lettek a képek Mona és én nem láttam, hogy ne lennél feloldódva! Lehet rossz megfigyelő vok.

Kép
 
 


amin egyedül van a pockom betettem háttérképnek, olyan jól sikerült. Olyan mint egy nyuszi...köszi Mona még egyszer.

Kép
 
 


Én már az anyatanyára írok. Hol vagytok? :)

KépKép

KépKép
 
 


Szilvi kedves, miért érezted, hogy nem fogadunk vissza???? :shock: A magam nevében tudok csak beszélni, de sztem a többség is úgy van vele, hogy minél többen vagyunk annál jobb, akkor él a topik, ha minél többen írunk. Jó lenne, ha gyakrabban jönnél, és engem személy szerint érdekel, hogy mi van veletek. Leviről is milyen rég láttunk fotót. Rólad meg pláne. Annyian vannak, akik eltűntek, és olyan jó lenne, ha felbukkannának hirtelen.
Meli, Csikken is annyira ritkán jön.

Akinek még nem világos, a következő képen csatlakozhat az anyatanyára:
1. regisztrál az www.anyatanya.hu -n
2. a csoportok között megkeresi a 2007 november Babanet csoportot, és rákattint a "jelentkezem" gombra.

Meghívót külön nem lehet küldeni. Ha látom, hogy valaki jelentkezett, akkor tudom csak felvenni a csoportba.
Jelenleg kilencen vagyunk, várom a többiek jelentkezését:
agnes2000
anika78
babuci
Banyus
csikken
freeship (=manó)
nyafi
Tusimi
Viki


És hát tényleg Kittike is ma egy éves. Isten éltesse sokáig! :D

Kép

Kép
Kép
 
 


Nyafi, nekem nem tűnt Szilvi depisnek... Arra emlékszem, hogy legutóbb vidáman újságolta, hogy már az apukája fekteti Levit, és neki felszabadult az estéje.

Anika, írtam az anyatanyán neked, rám mindig számíthatsz :D Ott is írtam, hogy sztem, akkor kezdjünk el oda írni, ha már mindenki csatlakozott, mert még hiányoznak egy páran. Vannak olyanok is például, akik már csatlakoztak, de nem is tudnak róla (lásd Babuci :lol: )

Kép
Kép
 
 


Mona, nekem sem tűnt fel, hogy ne oldódtál volna föl. Legközelebb jobban megfigyellek :D

Dyt néni merre van?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nyafi, kérdésedre válaszolva: te épp telefonáltál, amikor haza indultunk. Akkor Csabi már másodszor mászott oda a kijárathoz, így hát nem akartam sokat várakoztatni.

Manó, nem mondtam, hogy rossz döntés volt, hogy nem jöttetek, csak hogy sajnálom. Titeket én még nem is ismerlek személyesen. De majdcsak sor kerül rá! :wink:

Mona, nagyon jók a fotóid!!!

Hannának boldog szülinapot kívánok én is!
Kép

Szilvi, miből érezted úgy, hogy nem fogad téged vissza a csapat? Szerintem mindenkinek egyformán örülünk, csak te keveset írtál, így talán reagálni is kevesebb lehetőségünk volt a képeidre, hozzászólásaidra.

Era, hát legalább egy helyre kerül az összes kutya, így könnyebben meg fogják szokni az új helyüket. Nekem sosem volt kutyám, de tudom, mennyire lehet egy kis állatot szeretni. De igazad van, hogy eladod őket.

Ágnes

Kép
 


Sziasztok!


Isten éltesse Hanna és Kitty Babát!!!!!
:D :D :D

Köszi lányok, hmmm eddig senki nem mondta hogy nem érti meg..... akkor mégsem csinálok akkora nagy hülyeséget :cry:
Ma volt egyik barátnőm, már Angliába élnek , anno vettek tőlünk egy bulldogot. Szóval tök jó volt, egy olyan csajszival dumcsinzi, aki tudja miről beszélek... Na Ő is mondta, kitüntente azért is amit eddig csináltam :wink: Meglátjuk.... egyenlőre nagyon alkudozik a francia nő, de olcsón nem adom, akkor inkább kínlódok még egy darabig....

Mona, nekem sem tűnt fel! :wink: Nagyon szimpi jó fej csajszi vagy, pont ahogy én azt gondoltam!!! és élőben méginkább zabálnivaló Milufiú. :D

na csajok akkor zároljuk az oldalt, és folytassuk a banyatanyán nem????

Era

Kép
Kép


Kép szülinapi moci Kép szülinapi aji
Kép Kép Kép madárkáink Kép Tapsi nyuszi
Kép és a halunk:-))

Era

Kép
Kép


Nagyon gyorsak voltak most az osztrákok, ma megjött az aji, és gondoltam minek még 5 napot várni...:-) örült az ajiknak, de a fránya mociról még nem ér le a lába, pedig pont azért rendeltem :?

Era

Kép
Kép


Kép

Era

Kép
Kép


Sziasztok!
Egy anyukától kaptam a tippet,hogy itt tudok olyan anyukákkal beszélgetni akikkel egykoru kisbabám van.Ugy látom késön érkeztem,mert készütök átmenni egy másik oldalra.Ha nem zavarok Én is szivesen csatlakoznék hozzátok.
Mindenkinek szép napot!

Nusi
KépKépKép
 
 


Nusi, szerintem írj magadról/magatokról egy bemutatkozás, esetleg fényképet is, főleg a picurról :)

Lányok, és most teljesen belebubuckodtam az anytanyába, csináltam képgalériát, meg téglás hátteret a profilomnak :D Már csak 1-2 ember hiányzik onnan, úgyhogy sztem költözhetünk oda.

Akkor, aki kapcsolatban van valakivel iwiwen, aki el van tűnve, meghívná ott az anyatanyára? PL. Banyus Jahrát? Én írok Lafie-nak.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!

Eltűntem pár napra....viszsaolvasni nem volt időm..ugyanis nemrég értünk haza a kórházból..pár napig bent voltunk a Heim pálban, ugyanis Bonita minden előzmény és ok nélkül 2-szer elájult 3 napon belül..és a 2. után egy oltári nagyot hányt is...jó sokat és büdöset...

el sem tudom mondnai azt az érzést, amikor a gyerekem a kezemben csak úg yösszeesik, mint egy ringybaba, szörnyű, leírhatatlan, borzalmas...a gyerekdokihoz szaladtunk le a 2. után, ő meg azonnal beutalta a kórházba, ott meg bent fogták.infúziót kapott, vizsgálgatták...belgyógyászati problémát nem taléltak: vérvétel jó, mellkas röntgen szintén. Ezen kívűl a hasát nyomogatták, meg a mellkasát hallgatgatták 3 napig...kérdezték van-e szívbeteg a családban, vagy fulladós..hát fulladós én, szívbeteg anya volt...ennyi.Ma hazaengedtek, azzal, hogyha még egyszer lesz, azonnal vissza kell vinni és akkor a neurológiára fektetik be, vmi agyi elektromos bigyót, meg szemészet stb ilyenekt néznek majd..

szóval ez történt! Mona, eddig is tiszteltelek azért, ahogy álltad a sarat, a kicsi fiadnál, míg kórházban volt.csak elképzelni tudtam, milyen lehetett...de most, hogy túl vagyunk pár napos kórházi tartózkodáson és rosszulléten.hááááááát még jobban együtt érzek veled, mert amiről azt hittem, el tudom képzelni milyen lehetett neked, az semmi... ez sokkal rosszabb..pedig a fiad nagyon nagy tortúrát ált ki!!!! szóval érted, értitek ugye?

Bocs, most ennyi, kicsit mg kivagyok, összesezdem magam és holnap jelentkezem

Pussz mindnekinek!

De ne legyen, mert ez...nagyon-nagyon megviselt...

Kép
 
 


Dyt, írtam privit

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Akkor pár sorban bemutatkoznék.32 éves vagyok,Sopronban élek férjemmel és kislányunkkal Lilivel.Párommal 7 éve vagyunk együtt,1,5 éve vagyunk házasok.Lilink 2007 november 14-én született,császármetszésel.3320g-al és 53cm-el.Ügyes kislány nagyon büszkék vagyunk rá.Három hete indult el egyedül,egy szót mond azt,hogy tete(tessék)inkább csak a maga nyelvén mondja a magáét(de az megállás nélkül)A kilokkal hadilábon áll,nagyon vigyáz a vonalaira :lol: 11 hónaposan volt 7490g és 71cm.A kutyák a kedvencei amint meglát egyet azonnal elkezd kiabálni,a papáéknál van egy Golden retriever onnan ez a nagy kutya barátság.Röviden talán ennyi. Megpróbálok képet is felrakni.Kép Kép [/img]

Nusi
KépKépKép
 
 


Szia Nusi! Szerintem keresd meg az anyatanyán a 2007. novembert, és ott jelentkezz, utána fogsz tudni oda is belépni. Tusi részletesen is leírta tegnap, hogy pontosan hogy kell regisztrálni.

Ágnes

Kép
 


Szia Nusi! Üdv köztünk!
Szilvi! Bocsi, hogy úgy láttam, hogy depis vagy, nem tudom miért láttam így, utánanéztem október 3ig a hsz-idnak és nem volt egy ilyen hsz-ed sem.

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszönöm Ágnes,akkor megpróbálok regisztrálni az anyatanyára.Ahogy olvasom oda ugyis csak akkor tudok belépni ha kapok töletek meghivót,tehát a többiek is beleegyeztek,hogy csatlakozzak hozzátok.

Nusi
KépKépKép
 
 


Üdv köztünk Nusi! Várunk szeretettel ! GYere bátran! És nagyon tündéri a babód!!!

Szilvi, gyere Te is! Aztán mesélj mi van Veletek, rég írtál nagyon!!!

Era

Kép
Kép


Akkor mostmár hivatalosan is kihirdetem: :D

E L K Ö L T Ö Z T Ü N K !


új címünk: www.anyatanya.hu / 2007 november Babanet

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok majd ha egy kicsit több időm lesz,de elkezdődött nálam az őszi nagytakarítás.Pakolok,selejtezem.....
Ja és a másik,hogy próbáltam egyik nap belépni(régen én már itt regisztrált voltam),de nem tudok sehogy sem.Felvettem már a fejlesztővel a kapcsolatot de úgysem sikerült.
De biztos én vagyok a béna. :D
Majd jelentkezem

Jó hétvégét mindenkinek

Üdv.:Szilvi

Kép

Kép
 


Sziasztok

Ismet reg nem jelentkeztem-ezert elnezest kerek toletek-nem volt szep tolem-de azert visszaolvastalak benneteket.
Babuci, Anika gratulalok nektek,akik meg betoltottek az 1 evet,azokat az Isten eltesse!!!

Mi jol vagyunk,Maya meg nem jar,mar par masodpercig all egyedul,a szaja viszont megeredt,kiabalni jol tud mar. Es a kedvence a lepcsore maszas.Mindig mikor megyek utana a lepcsohoz,mar cuppogtat,hogy puszit akar adni-egyszoval le akar kenyerezni..

Kép
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék minden októberi-novemberi babának Boldog szülinapot kívánni!!! Egy évvel ezelőtt még azon izgultunk, hogy mikor fogunk szülni...és milyen hamar (legalábbis nekem) eltelt ez az egy év. Gratulálok az új kismamáknak is!!!

Mi jól vagyunk, Bogicám mindenhol feláll és a járókában körbe-körbe megy. Nagy pakolos, mindent kiborít, megnéz, pakol és persze a szájába tömköd mindent. 11kg és 80 cm. Darabosat még nem tudunk enni...ökledezik tőle, viszont a babapiskótát szépen eszi, igaz mondogatni kell neki, hogy megrágjuk, megrágjuk. 5 foga van és úgy látom, hogy kettő jön neki egyszerre. Ezt sajnos mi is érezzük..éjszakai felébredéssel hajnali 2kor.. Szopizik még 3x, úgy látom, hogy még kell neki. Mi a jövő héten kapjuk a penumeo..vagy milyen oltást.
Kisfiam Barnus sokat nagyfiúsodott, szeret önállóan öltözni, vetkőzni. Bogesszal nagyon édes, szól ha szúros játékot talál valahol és figyelmeztett, hogy nehogy Bogesz kezébe vegye. (Ő nevezte el a húgát Bogesznak)
Én is megvagyok..igaz a hajnali ébredések nem igazán pihentetőek számomra, de remélem majd vége lesz ennek az időszaknak is. Szeretnék pár kilót leadni, de úgy gondolom, hogy majd a szoptatás után. Amúgy pedig mindig időhiányban szenvedek :-) Listákat irok, hogy mit kell megcsinálni, venni, elintézni, mivel itthon én vagyok a gondnok is :-) és persze mindig történik valami...elromlik, csere.. stb... de nem panaszkodom a lényeg, hogy hol jól vagyunk.
Barnusanyus! Olvastam Anyukádról. Nagyon sajánlom és jobbulást, sok pozítiv energiát kivánok neki és a családodnak, mert pozítiv hozzáállás nagyon segít a betegség ellen...igaz szerencsére nálunk ilyen betegség még nem fordult elő, és remélem nem is lesz..viszont más tragédia már történt nálunk, amihez szintén fontos volt a + hozzállás...és segített..

További szép napot nektek!
Éva alias Szenilla

Kép


Kép
 


Szenilla, elköltöztünk az anyatanyára. Ha szeretnél csatlakozni, akkor az előzményekben utána tudsz olvasni, hogy pontosan hogyan.

Kép
Kép
 
 


Csajok! Mi van az anyatanyával????

Kép

KépKép
 


Babuci! Nekem sem jön be az oldal! :(

Lafie
 
 


Nálam sem működik. Az infósuk nem állhat a helyzet magaslatán. :lol:

Ágnes

Kép
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


próba

Kép
Kép
 
 


próba

Kép
Kép
 
 


Lányok, a tanyának vége? Nem térünk vissza addig ide amíg rendbehozzák?

Kép
Kép
 
 


Hellóhalló!

Csak egy gyors infó: már a Babaneten is lehet zárt topikot létrehozni. Csak egy levelet kell küldeni a szerkeszto@babanet.hu címre - vagy privit egyenest nekem -, benne az új topik nevével és a leendő modi felhasználónevével, mélcímével.

Üdv, szép napot, jó beszélgetést:

Dia
a felelős szerkesztő

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia Tusi!

Tanya haldoklik,akit tudok értesítek Facebook-on hogy itt vagyunk.

Kinga
Kép

Kép
 
 


Sziasztok csajok!!!Én is itt. kivel mizu? átmegyünk egy zárt topicba itt a babaneten, vagy itt maradunk, míg mindenki meglesz?
Csajok Szombaton megyünk kamaraerdőbe villamosnapra, vas. Puskin moziba Nefelejcs színház lesz, oda az apjával mennek, én meg bababörzére ide a XV.-be. Van valakinek kedve valamire csatlakozni?

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron