Új privát üzeneted érkezett!

Boldog születésnapot kívánunk mi is Martinnak és Dórinak !!!

Huh, nem is tudom pontosan hogyan folytatódik a sor, de ha jól emlékszem Máté és Márk következnek, nekik előre is gratulálunk !

Andi, Zsófi, Meggymag és Zsófiapu

Kép
 


Én is Boldog Szülinapot kívánok minden mostanában illetve 1 éve született babócának!

Vera

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Pár kép még a hétvégéről...

Kép Kép
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 

 
 

DÓRI, BARNUS, MARTIN!
NAGYON BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKTEK!!!


Kata
Kép
Kép
Kép
 


BOCSÁNAT, VALAKI KIMARADT :oops: :oops: :oops:

ZSÓFINAK IS BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT!!!!!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Megvolt a tali. Sajnos sokan nem tudtak eljönni. Teszek fel képeket,azoknak,akik nem lehettek itt,na meg azoknak is,akik itt voltak. :D
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
 
 


Eszter!

Köszönjük a meghívást, jól éreztük magunkat. Képzeldd az M0-on 15 perc alatt hazaértünk (odafelé 1 óra volt az út)...
Pár kép tőlünk:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
 


mééég ilyet.... nem tudtam hozzászólni, eltűnt a textbox... na de majd most.
Szóval kéz csókom a hölgyeknek, üdvözlet a kis manóknak, apukáknak, nagymamáknak, postásoknak :)
Nagyon köszönjük a lehetőséget és a meghívást a szőke hercegnek – Dominiknek. Nagyon jó volt látni a mosolyországokat :) Hihetetlen hogy totyognak már a babáitok, és mekkora virgoncok. A képekkel kapcsolatban van egy jó és egy rossz hírem... Elfelejtettem átállítani a gépet így sajnos csak 4MP-es képek lettek csinálva, de ez a jó hír is, mert így ezt a száznegyvenegynéhány képet át tudom küldeni neten. A linket elküldöm anubias-nak, gondolom ő többet van itt mint én, így akit érint tőle megkaphatja. Zip-be sikerült betömörítenem,és levédtem jelszóval biztos ami biztos :) annyi a paparaszi mint égen a csillag, ráadásul bennfentes óvodások azt csiripelték, hogy még a bilinek is füle van... :)



ui.szerk: Jelezz vissza légyszíves, hogy megkaptad e a privit, mert nekem nem irt ki semmit... Köszi!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Vera!

Hú,ez jó bosszantó,mert ha idefelé is a rövidebb úton jöttök,több idő lett volna játszani,beszélgetni. Na de majd legközelebb. Most már tudod az utat. :wink:

Zsófiapu!

Igen,megkaptam a privit,köszönöm szépen. Most töltöm le. Még 14 perc van hátra és addígra sajna nem leszek gépközelbe,de ha hazajövök edzésről,azonnal megnézem a képeket. :wink: Mindenki nagyon dicsérte a sütiteket,sajna én nem tudhatom meg milyen,mert lisztérzékeny vagyok,de a családnak is nagyon ízlik,így szeretném elkérni a receptet,ha nem gond,mert sokat szoktam sütni,sőt esetleg kipróbálom gluténmentes lisztből is.

Kép

Kép
 
 


Majd Andi megadja neked a receptet, szerintem nyugodtan megcsinálhatod spéci lisztből is mert azt hiszem csak 1/3a liszt. Beteszek én is pár képet ízelítő gyanánt... ;)


Szőke herceg a lányok gyűrűjében:
Kép

Cseréljünk telcsiszámot srácok ;)
Kép

Két cuclimucli rendel
Kép

A parfümöd márkáját ha lehet megadhatnád Veranéni... :)
Kép

Azért itt még kialakulhatnak szappanoperák... :)
Kép


sőőőőt, Brazil szappanoperák.... :D
Kép

A többi a csomiban, priviben elküldtem Márknak és Pandának is :) a többieknek nem tudom mi az elérhetőségük, de így már hármójuktól kérhetőek a képek.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradva, de nevesítve:
Domi, Zsófi, Martin, Dóra! Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!
Visszanéztem azokat az oldalakat, ahol sorba jöttek a picurok... Tündériek! Eszméletlenül nagyot nőttek/fejlődtek!

A találkozóra sajnos nem tudtunk elmenni (gondolom, Eszter mondta). Elkaptunk valami hasmenéses nyavalyát, s gondoltam, nektek nem hiányozna...
A képek fantasztikusak! Nagyon sajnálom, hogy kimaradtunk.... :cry:
Kész nagylányok/nagyfiúk néznek vissza a képekről...

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok,

Szeretnék én is az előttem szólókhoz csatakozni,
nagyon jól éreztük magunkat, mégegyszer köszönjük a meghívást !!

Eszter,
Receptet küldöm priviben, örülök, hogy ízlett : ))

Andi

Kép
 


Andi!

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat!Én is örülök,hogy megismerhettelek titeket. A receptet mégegyszer köszi.

Zsófiapu!

Nagyon szupik a képek,hálás köszönet érte.

Szili!

Nektek mielőbbi gyógyulást!

Mindenkinek jól alvó gyerkőcöket az éjszakára.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hát mi most nagyon irigy-irigy stádiumban vagyunk, azért nem is szóltam eddig.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval komolyra fordítva a szót :D- biztos jó lehetett a tali, sajnos mi itt a messzi távolból csak sóhajtoztunk nagyokat, hogy nem lehettünk ott...
Mindegy, majd eljön még a mi időnk!!! :lol:

A srácok-lányok tündériek, igazi nagylányok és nagyfiúk, akár egy bölcsis csoportot láttam volna a képeken... :D

Láttam, apukák is megjelentek szép számmal (ez ugyebár főleg a lányos apukákra volt jellemző- vajon miért is???? :lol: ), jó sokan voltatok, hátha még az is ott lett volna, aki most nem tudott ott lenni.

Zsófiapu!
Régen írtál, néha benézhetnél, bár tudom, most hogy növekszik a család létszáma, biztos több a teendő, de azért közbe-közbe írhatnál valami szívderítőt! :D

Megyek, mert még ezer dolgom van, a csajok szétszedték ma a házat, úgyhogy rakodhatok.... :? :D

Azért még egy-két képet teszek:

Kép Újévi bolondozás Kép Kép pancsi Kép frizura :) Kép kukucs Kép ÍGY KELL BÖFIT FOTÓZNI!!!! :D Kép Kép kukucs 2

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Andi!
Receptet kérnék én is, nagyon fini volt.......

Muszály felraknom a következő képeket:
Nálunk járt egy rosszalkodós kismanó ma délután és segített anyának kipakolni a középső fiókot, majd bele is mászott (a középsőbe).

Kép
Kép
Megkóstolta a kanalakat, nokedli szaggatót:

Kép
Közben ezerrel vigyorogtunk, anya nehogy ránkszóljon:
Kép

Aztán miután kipakoltunk már bele is tudtunk mászni:
Kép

Te atya világ mi lesz itt később? A csillár azért remélem elég magasan van.......

Vera

Kép

Kép
 


sziasztok,

körkérdés. hogy vannak a tegnapi buli babábi? Nekünk hőemelkedésünk van(38,1), és nagyon nyűgösek vagyunk... :(

köszi

(zsófiapu, nem tudtam belépni a sajátommal)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

ZSófiapu!
Mi jól vagyunk...

Gyógyuljatok meg hamar, vagy bújjon ki hamar az a fogacska ha az van a háttérben.
A képeket le tudtam tölteni, köszönöm, a parfüm meg valami ezer éves Avon-os levendulás illatú, ha érdekel lefényképezhetem.....

Vera

Kép

Kép
 


Dóra!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!


És holnap nem tudok jönni, s legalább így biztos mi vagyunk az elsők... :wink: :

Viki! Eszternek sok boldog születésnapot!!!!
Sziasztok

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


:) a parfüm a kép aláírása volt... :) Úgy gyűltek köréd a kis manók mint méhek a virág köré... ;)
---
Ez tuti fog lesz így utólag belegondolva, csak nekünk úgy bujt ki 8 fog hogy gyakorlatilag észre se vettük szinte... egyik estére piros volt a popsi, előtte persze látszott hogy ott türemkedik valami az ínyjen, aztán másnap estére ott volt a kis fehér hegyecske... :) Ez a láz meg fél óra alatt jött... semmi baja nem volt azon túl hogy nyűgös volt, anya felvette míg telefonázott nagyival, összebujcsiztak, mire letette a telefont meleg volt a gyerek, mire megmértük már 38,1; aztán kicsivel később 38,7; gyorsan kapott kúpot, aluztak egyet anyuval, de még mindig 38,4, viszont mintha nem lene semmi baja... nem úgy tűnik mint valami betegség, mi is fogra tippelünk, csak nekünk még új ez a lázas a gyerek téma... /hozzáteszem, kop-kop-kop/
:)
Azért 5re elmegyünk a dokinénihez, mert péntek van én meg nem szívesen mennék bele a hétvégébe kétes eredetű 38fokokkal... de a hétvégi uszizás megint elmarad valszeg... :(((( 2 hónapja nem voltunk usziban... :(

Kép
Kép
 


:oops: :oops: :oops: :oops:
ööööö, izé, remélem nem voltam tolakodó.... :oops:
még mindig Zsófiapu voltam.

Kép
Kép
 


ez tiszta dili ez a babanetforum.... beléptem Andi nickjével és végül látom a saját nickemmel írta a posztot... utolag visszaolvasva kicsit skrizo lett az írásom.... :)))) bocsi érte.... :) nem én tehetek róla, én normális vagyok, a hangok is mondták.... :DDD

Zsófi egyébként már most jobban van, azért elmegyünk a dokinénihez.
A receptet Andi megírja.

Kép
Kép
 


Sziasztok,

Remélem jól vannak a babák, mi még mindig lázasan :( de meglepően jól bírja, alig látszik rajta... tiszta eufórikus állapotban volt este is, csúszdázott, meg minden, annyira fura, valahogy nem így képzeltem egy lázas babát...
dokinéni belenézett a torkába, és azt mondta, ha nem lenne túl pici hozzá, azt mondaná hogy tüszős mandula gyuszi : (((
no, szerintem most jól lerohantuk a fórumot, Zsófiapu meg én :oops: :oops:

szép estét nektek !

Vera, küldöm a receptet, örülök, hogy ízlett

Kép
 


Jobbulást nektek! :wink:

Jó éjt!

Eszter

Ui:Minden egyévest Isten éltessen!!! :D

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek, gyönyörűek a babák! :)

Pandácska!

Dórinak nagyon boldog névnapot kívánunk így kicsit megkésve!
:oops:

Szili!

Köszi! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Andi!
Vikinek olyan óriásiak a mandulái, hogy már 4 hónaposan volt neki tüszős mandulagyulladása, de mindezt úgy viselte, hogy a doktornő le volt döbbenve, azt mondta, ő még nem látott olyan beteg gyereket, aki mosolyogva fogadja és izeg-mozog... Viki azóta is minden betegséget jól visel, 2-3 nap után már kutyabaja.
Lilinek pici mandulája van, neki lehúzódott legutóbb a tüdejére... Szóval Vikinek az a szerencséje, hogy általában "megállnak" a betegségek a torkánál. Még soha nem volt hörghurutja sem!
Remélem Zsófi hamar kilábal ebből a betegségből!

Viki!
Eszternek NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
Várjuk a fotókat az ünneplésről!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést! :)

És akkor jöjjön az én kis egyévesem :) :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!Van egy bontatlan doboz Azalia fogamzásgátlóm!2000Ft-ért postával odaadom!Ha érdekel valakit akkor írjon!

Kép


Sziasztok!


Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk mi is Eszternek és Barnusnak!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni, de mi is éppen a lázzal és a folyamatos nózifolyással küzdöttünk.

Andi,

szerintem vírus lehet a lánykádnál. Nekünk azt mondta a dokinéni, hogy mivel nem piri a torkunk ezért nem vírus, nincs más jel csak a láz ezért nem írt fel nekünk semmit. Bár ha vírus akkor is csak tüneti kezelést ír fel. Amikor Máténak is ez volt párásítani kellett ezerrel a szobát. Jobbulást Zsófinak!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Sziasztok!
Bocs, gyors leszek. Most is azért jöttem, hogy:

[size=18]Vera! Sok boldog szülinapot Márknak!!!![/size]

[size=9]Illetve köszönöm szépen a köszöntést én is...

Nem tudom, mikor tudok megint jönni (kicsit nyűgösebbek az éjszakáink, 2 foga kijött Barnusnak, de 3 még mostanában fog kibújni, + elég sokszor elesik... :oops: De majd ez is elmúlik! :wink:
Szóval, előre is:
[/size]

Lilikének és Máténak is sok boldog szülinapot kívánunk!!!!

A betegeknek pedig mielőbbi gyógyulást...

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Vera!
MÁRKNAK NAGYON BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT, SOK SZÉP AJÁNDÉKOT ÉS MINDENFÉLE JÓT KÍVÁNUNK!!!!


Segítsetek ki: kinek van/lesz mostanában még szülinapja? (Mátét és magunkat tudom :DDDDD)

Szilvi!
Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat!
Remélem Barnussal minden oké lesz, ez a fogzás minket is kínoz ezerrel, az elesés szintén napi téma! :D:D:D (pedig még nem tud menni és egyedül megállni, mi lesz majd akkor??? :))

Viki!
Nagyon jók a szülinapos fotók! :)
Eszti olyan édes, Peti meg már igazi nagyfiú lett! :D
Látom, nálatok is megy a rajzolás, Lili is imádja, Vikivel együtt szoktak "színezni"- Viki színez, Lili meg firkál. :)

Vikci!
Sajnálom, hogy még mindig betegeskedtek, úgy látszik Mátét most érte el ez a betegség hullám, de azért remélem most már kigyógyultok.
Igazából a vírusra semmit nem tud adni az orvos, ilyenkor jó a homeopátia. A bakteriális fertőzésre adják az antibiotikumot, de ebben a beteges időszakban valószínűleg nem nagyon adnak azt sem, mert nem biztos, hogy használ.

Most sokat foglalkoznak a médiában azzal, hogy ész nélkül írják fel az antibiotikumokat és ész nélkül szedi is mindenki, ha kell, ha nem, aminek az a következménye, hogy nem használ és ellenálló baktériumtörzsek fejlődnek ki...
Talán észbe kapnak és egy náthára vagy 3 köhintésre nem fognak egyszerre gyógyszert írni.

Andi!
Hogy van a kis pocaklakótok? Most hirtelen nem tudom, hányadik héten jársz, de remélem hamarosan láthatunk megint UH-képet!?
Zsófi remélem már jól van! :)

Mennem kell, mindkét csajszi itt nyomul mellettem...:)

További szép napot!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Köszönjük a felköszöntéseket! Jól telt az első szülinap: apa itthon volt, Márk nagyon örült a nagydömper bébitaxinak, meg a rengeteg könyvnek (egyenként össze is rágta őket).
A szülinapi tortából nem evett ugyan sokat, de még az elején beletenyerelt és ez tetszett neki. Dobok pár képet:

Na most miért raktatok ide be?
Kép
Kép
Kép
Basszus, most látom csak, hogy a fényképezőn nincs jól beállítva a dátum...

Vikci, Kata!
Csemetéiteknek Boldog szülinapot kívánok (atyaég emlékszem 1 éve azt találgattuk ki lesz a következő, és irigyeltem Merit, akinek már megszületett Bius).

Vera

Kép

Kép
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket.


Katuci,

Isten éltesse sokáig a kis Lilit! Boldog első születésnapot neki! Emlékszem ott ültem már az osztályon amikor megkaptam az üzenetedet. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Vikci!Katuci!

Máténak és Lilinek boldog szülinapot kívánunk! :)

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat!

Vikci!
MÁTÉNAK IS NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!
Tegnap szerettem volna, de egész nap nem volt netünk... :twisted:
Majd benézek a blogodba valamikor!

Képekkel is jövök majd, de még nem volt időm feltölteni!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!


Végül kiderült, hogy a betegségünk baci bőrbe bújt el. Ez a köhögéséből és az orrváladék besűrüsödéséből derült ki, meg abbó, hogy egyik nap lázasak lettünk majd hőemelkedésesek, majd semmi mjad ismét elkezdődött. Szerencsére a vérvételt megúsztuk és már jobban vagyunk. Fogunk nem jön még így nem az okozta a galibát. De a láényeg, hogy a szülinapra jobban lettünk.


Katuci,

ne bánd. Remélem jó volt nálatok is a buli. Majd képeket tegyél fel te is. Én is rajta leszek. :-)



Viki,

köszönjük szépen. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Képeket még nem tudtam feltölteni, a hétvége elég zsúfolt volt, ma pedig nagy napunk volt: Vikivel voltunk nyílt napon a leendő iskolájában.
Olyan furcsa, hogy már iskolás lesz, nemrég még pici baba volt, most meg már önálló nagylány...:)
Nagyon jó volt a bemutató óra, jelentkezett is, ügyes volt. Volt éneklés, feladatozás, minden.

Úgy szalad az idő, olyan hamar megnőnek a gyerkőcök. Lili is jövő ilyenkor már bölcsis lesz, és ez nekem olyan korainak tűnik... Picike lesz még, de muszáj dolgoznom, mert ugye a gyes az kb. a semmire sem elég...:(
Hamár témánál vagyunk, kinek lesz bölcsis a gyerkőce?
Nálunk Viki 2,5 évesen ment bölibe, mondjuk ő nagyon szerette, szinte muszáj volt beadni, mert nagyon unatkozós és társaságban érzi igazán jól magát. (ez most is így van, egyedül nem tud és nem szeret játszani...)

Vikci!
Örülök, hogy Máté jobban van, és jól telt a szülinap! :)

Majd jövök még, de most meg délután megint az isibe megyünk, játszóházba, amíg a gyerekek játszanak, lehet beszélni a tanítónénikkel.

Szép napot!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok,

Boldog szülinapot kívánunk mi is az Egyéveseknek !!!

Kép
 


Végre ideértem a képekkel:

Kép Úristen, mi ez??????? :) Kép most már tetszik a dolog :DDD Kép Kép hú de jó, ez zenél! :) Kép kistesók Kép a torta Kép Kép itt még csak ismerkedünk az új járgánnyal Kép most inkább nem ülök fel...:D

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Sziasztok!

Vikci/Kata!
Jók lettek a képek!

Kata, kérdeztél bölcsiről: mi majd hamarosan (pár hónap múlva) szeretnénk második babócát, így a bölcsi Márkkal kilőve (itt Pesten úgyis sokszor szerencse bekerülni bölcsibe, oviba).

Rakok pár képet én is.

Reggeli után így kávézik az (üres) poharamból:
Kép

Tv-t nézünk:
Kép
Legújabb szerzemény (imádja, jobb mint a babakocsi):
Kép

Kép

Kép
 


Nagyon aranyos a tv-zős Márk : )) és Máté azokkal a szemekkel......

Rólunk röviden,
Vérképből kiderült, hogy pozitív vagyok CMV vírusra, utána kell járni mikori a fertőzés, mert gondot okozhat a terhességnél ha friss... és a mai, genetikai UH, ahol amúgy megtudtuk a nemét, de nem ez a lényeg, sajnos, hanem az hogy a szivénél találtak egy kis elváltozást bal kamrában és beutalót kaptam magzati szívhang UHra, 23-ra, addig izgulhatunk/reménykedhetünk ,hogy nem komoly...
Zsófiapuval úgy döntöttünk, hogy a neme a mi kis titkunk/meglepetésünk, senkinek nem mondjuk el, most nem is ez a fontos...

Adatok amúgy korának megfelelőek, 234 gramm

Andi

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Andi!
Szorítok nektek, hogy minden rendben legyen nálatok!

Vera

Kép

Kép
 


Andi!
Remélem minden rendben lesz a picurral, ez a CMV valóban elég veszélyes tud lenni, de legyünk pozitívak!!!! Biztos minden oké lesz.
És az elváltozás a szívben, szerintem ne aggódj - a barátnőmnek is azt mondták, hogy egy golflabdaszerű elváltozás van a baba szívében, végig stresszelte emiatt a terhességét, és kiderült, hogy elnézték... :? Azt mondta neki az orvos, hogy a gyerekek 80 %-nál találnak ilyesmit és a terhesség végére vagy felszívódik, vagy kiderül, hogy nem is volt ott semmi...
Azért remélem, nálatok is így lesz!!! :)

Vera!
Örülök, hogy te is megvagy! :) Éjszakák?

Már lassan kihal a topik... fel kéne egy kicsit pezsdíteni, nem?! :)
Mondjuk egy-két képpel...:DDD

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!


Andi,

remélem minden rendben lesz szorítunk értetek. +++ Pedig kíváncsi lettem volna, hogy kisfiú vagy kislány babád lesz. :-)


Katuci,

igen felkéne. :-DDD

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Andi!

Nem tudom, mit láttak az UH-n, de Andrisomnak is találtak anno egy sűrűbb szövetcsomót a szívében. Világító pötty volt a monitoron. Semmi baj nincs vele.
Sajnos manapság az orvosok bebiztosítják magukat, nehogy pereljék őket, ha későn derül ki, hogy baj van. Inkább bajt látnak, ott is, ahol nincs, anyuka meg úgyis csak örül, ha mégis minden rendben, riogatásért nem szoktak perelni.
Egyébként észrevettétek már? A terhesgondozás kb. a 22. hétig a beteg magzatok kiszűréséről szól.

Na szóval, ne aggódj előre, szerintem legközelebb semmi eltérés nem lesz. Drukkolunk!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Andi, mi is durkkolunk Nektek! :) HOgy összehoztad itt a társaságot! ;)

No, akkor néhény kép. :) Kép Kép Kép Kép Kép

 
 


Meri!
Örülök, hogy vetted az üzit és tettél fel képeket! :)))) Ez volt a cél...:DDDD
Bia fantasztikusan édes! Igazi hölgy! :)

Most folytatom a sort!

Kép tuti ez a bújócskázás :D Kép kukucs :) Kép kuckózunk Kép nagyon ügyi vagyok! :) Kép haó Mama! Kép pápá Apa! Kép :DDD Kép kicsit lecsúsztam... Kép no comment... Kép a legújabb nyakláncdivat Kép óriásbébink:D Kép imádlak Apa

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Nálunk most 2 újdonság is történt az elmúlt hetekben:
egyrészt Lili meg tud állni kapaszkodás nélkül, illetve tegnap felállt 5-ször teljesen egyedül! :)
És sokat fejlődött szellemileg is, egyre több új szót mond, és nagyon humoros mostanában :DDD
Ja, és előjött a rosszcsontabbik énje is, szeret Vikivel verekedni, húzni a haját, csípkedni, karmolni... :roll:
Persze, ha visszakapja, akkor rettenetesen meg tud sértődni, morog, pityereg és jön menedékért hozzám :DDD
a héten rácsapott a laptop billentyűzetére egy hajkefével, a "J" betű csak úgy röpült, visszatettem, másnap ugyanezt megismételte egy tollal...:SSS
Szóval történnek csibészes cselekedetek felénk is...:)))

Meri!
Ez a fotó Bia+Máté... csúcs!!!!:DDDD Nagyon édesek! :)

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok,

Nagyon köszönjük a drukkokat !!

Annyira aranyosak a képek, csodaszép minden baba : ))

CMV vírus ügy tisztázódott, régebbi a fertőzés, így nem okozhat gondot a magzatnál... huh, nagyon megkönnyebbültünk : )

Szív ultrahangra megyünk 23-án SOTE1 -re, talán ott is megnyugtatnak majd minket, nagyon reméljük...
a 18. heti uh-s papíron az van, hogy a bal kamrában látható egy echodens növedék, egy izomszövet, aminek nem kellene ott lennie, egy fehér folt a képernyőn : (
hétfőn visszamentünk kontrollra, másik doki is megnézte a ferhérvári úti rendelőben és ő mindkét oldalon látott elváltozást, szóval nemhogy nem nyugtatot meg,... no de hagyjuk, majd a SOTE-n megmondják mi és hogy, ők erre szakosodtak...
amúgy fura, de én azt érzem nem kell aggódnom, mert nem lesz semmi baj, kis meggymagom állandóan mocorog, csikizget, ficánkol mintha csak azt ismételgetné, hogy ANYA, NE AGGÓDJ, NINCS SEMMI BAJ...
nagyon furi, de valamiféle kommunikáció van köztünk és nagyon megnyugtat az amit "mond".
tiszta őrület, még pár nap és félidős terhes vagyok, megáll az eszem, hogy repül az idő...
Andi

tényleg jól összehoztam a csapatot :lol: :roll: Kép

Kép
 


Sziasztok!

Andi!
Jó, hogy későbbi fertőzés, a másik ügyben meg drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Mi tegnap voltunk gyerekorvosnál, de annyira dühös vagyok rá: Szegény Márknak egy hirtelen mozdulattal hátrahúzta a kukin a bőrt, azóta szegénynek elég szar éjszakája volt (és nekünk is): éjféltől hajnali 4-ig fennvolt, ráadásul mintha még váladékozna/vagy enyhén vérezne is neki...
Ismerősöm mondta, hogy az Ő orvosuk ezt krémes, felpuhítós előkészítés után csinálja (2 éves kor után)...
Szegény Márkuci akkorát kiáltott tegnap amikor csinálta...

Hozok pár képet én is:
Kép
Kép

Kép

Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: