Új privát üzeneted érkezett!

Szia Meri!

Katuci!
Örülök, hogy tetszik Vikinek a suli.

Szoptatással ugyanúgy állok, mint 2 hete. Csak esti elalvás előtt van. Most adódott volna alkalom, hogy teljesen elfelejtsük, mert 2 napra elutaztam, de aztán következő este mégis megszoptattam. :oops: Szóval most így megint jó mindkettőnknek.
Egyébként Andris szépen megszokta az új "rendszert", napközben, és éjszaka nem is próbálkozik, nem rángatja le a ruhámat. Igaz így is felébred éjelente 1x, de most már a férjem is fel tud kelni hozzá. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy örülök, hogy megint feléledtünk. Ha lesz időm dobok majd képeket én is. Nálunk minden rendben, csak a felújításnak lenne már egyszer vége. Ja meg lógok még egy kis vonalzóval is.javascript:emoticon(':oops:')
Embarassed Igen a hír igaz! Egy kis kilenc hetes magocska van a pocakomban. :-)


Andinak nagy nagy gratulálás a picihez. Örülök, hogy jól vagytok és van tejecske is bőven.


Katuci,

nagyon nagy már Lili is .És oylan kis édesek meg szépek Vikivel együtt. Olyan édesek együtt. Örülök, hog yViki jól vette az akadályokat és jól érzi magát a suliban. Mi nem lázasodtunk be sajnálom, hogy Lili nem úszta meg. Remélem túl vagytok már rajta.



Viki,

nagyon édesek a gyerkőceid. Nálunk is megy a homokozás ezerrel. Örülök, hogy jól telt a nyaralás.
:oops: :oops:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


VIki,

javascript:emoticon(':D')
javascript:emoticon(':D')
én mosolyt akartam küldeni, de nem sikerült. bocsika

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 

 
 

Szia Vikci!

Nem látszik a vonalzód, de SOK-SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK A KISTESÓHOZ!!!!!! :D :D :D :D
Tudom, hülye kérdés, de tervezett babuci a kicsike? :) Remélem jól vagytok, ha mész UH-ra, természetesen várjuk a képeket a kis jövevényről!!!:)
Meg persze Mátéról is, mert a blogodba is már olyan régen írtál!

Köszi kérdésed, Lilinél 1 napig tartott a láz, azóta nem volt gond.
Ha lesz időd, írjál Te is, most elég jól feléledtünk, gondolom ennek a rossz idő is lehet az oka! :wink:
Biztos most többet jön majd mindegyikünk, megkezdődik az isi-ovi, így már biztosan mindenki jobban ráér. :)

Valamelyik nap összefoglalom majd, hogy Lili miben hol áll, jó lenne, ha majd Te is írnál Mátéról, meg persze a többiek is a gyerkőcökről! Csak hogy lássuk, ki miben hol tart. :D (nem mintha ez bármit is jelentene, de olyan jó olvasni, hogy melyik gyerkőc miket működik)

Addig is dobok egy videót Liliről:

http://www.youtube.com/watch?v=41DOOQUrBFw

Szép hétvégét mindenkinek! :)

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok! :D:D:D

De jó, újra él a topik! :)

Meri, Vikci, de rég voltatok! Örülök, hogy jól vagytok és várom a képeket! :)

Vikci!

Gratula a pocakbabához! Tök jó, akkor megint lesz kiért izgulni pár hónap múlva! :D Problémamentes pocakosodást és jó egészséget kívánunk!

Katuci!

Eszti is 1 napig volt lázas! Remélem most egy darabig nem lesznek betegek!

Örülök, hogy Viki jól veszi az új akadályt, és gratula a pirosponthoz! :)

Eszti már tud szaladni :)
Íme, hogy már futhatok utána:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Amúgy beszélni is nagyon szépen beszél már, szinte bármit utánunk mond, de van vagy 30 szó, amit már teljesen jól használ, ebből van, hogy 2-3 szót egymás mellé tesz, és "úgymond mondatokban beszél" (pl: "Eszti inni abból" Pepi arra, Pepi tente, apa pá-pá bürrbürr", és még sokan mások :lol: :lol: :lol: )

Szili!

A 19-ével kapcsolatban még kéne pontosítanunk, mert egyelőre úgy néz ki, hogy egyedül leszek a két kölökkel kocsi nélkül, és lehet délután nem leszünk itthon (olyan 2 körül kel Eszti, akkor lehet ellógok velük itthonról, hogy ne őrüljek meg) . Mikor értek Pécsre, kb hány órakor?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Peti, és az ovikérdés:
én attól tartottam, hogy mivel Peti tavaly félnapos volt, és még vagy 5 gyerek a csopiban, hogy idén majd délben lesz a nyavalygás, hogy ő is jönni akar velük haza, ahogy azt megszokta, de egyelőre megúsztuk. Akkor sír kicsit, amikor felébred, de ekkor meg 10 percen belül már ott is vagyok érte :wink: általában addigra nem is látszik rajta semmi :) Most nem bízom el magam, hogy ennyi volt, mert tavaly is jó sokáig nyűglödtünk, de sokkal jobban indult ez az évünk, mint az előző :D(kopp-kopp-kopp :wink: ), ja mert idén már ott is alszik az oviban, és ébredésre megyek érte fél 3-ra! :) Az első 4 napunk nagyon jól sikerült, remélem a többi is ilyen lesz! :D Büszke vagyok a nagyfiamra nagyon! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Írtam egy dög hosszú bejegyzést és elszállt az egész!!!!! :x :x :evil: :evil: :twisted: :twisted:
De most már nincs időm újraírni, majd este folytatom!

Viki:
Eszti nagyon ügyes, édesek a gyerkőceid. Örülök, hogy Petinek tetszik az ottalvósdi. :)

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Múltkor én is írtam egy hosszú bejegyzést, de az is elszállt, utána meg nem volt időm már írni!

Jó, hogy így felélénkültünk újra!

Meri!
Valamikor majd elugrunk arra felétek, amikor Vikciékhez is lehet már menni, mert 1000 éve nem találkoztunk!

Cicirő leszokásról írtatoksokan: nálunk Márk elég rég elhagyta: úgy 14 hónapos kora körül (ha jól emlékszem), egyszerűen kinevetett egyik este amikor elővettem a cicit, azóta nem kér. Úgyhogy azt hiszem nekünk ezzel szerencsénk volt.

Mi most a fogakkal szenvedünk: apával kb. 2 hete csak 3-4 órákat alszunk este, a héten meg keddtől péntekig nagyon belázasodott: sokszor 40 fok körüli volt a kisteste, nem evett semmit 4 napig (még tápit sem, csak 2-3 szem ropit egész nap, meg szörpit).
Tudom nem jó a málnaszörp adása a gyereknek, de ezt legalább megitta, mert a vízből csak 1 dl-t ivott, ami még egy egészséges gyereknek is kevés, pláne egy lázasnak.
Szóval ma amikor megláttam a kis testét, hogy kiállnak a bordái, majdnem elsírtam magam, legalább 2-3 kg-t fogyott.
Talán mára vagyunk túl a nehezén, mert kijött egyszerre 4 foga, meg ma megevett 2-szer 90 ml tápszert, meg 4 falat kenyeret, ami már jónak számít az előzőekhez képest...

Na rohanok aludni, mert hátha ma este sikerül egyet aludnunk.

Puszi mindenkinek:
Vera

Kép

Kép
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Néhány kép, Mátékáról. :-) Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Bocsi a popós képet nem direkt tettem előre
:D :lol:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Vikci!
Nagyon jók a képek, látom segédmunkásra nem kellett külön költenetek!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Máté olyan igazi nagyfiús lett! :)

Vera!
Remélem Márk azóta már jól van, nálunk Viki érzékeny az ilyen hányás-hasmenésekre, általában mindig elkapta, ha volt a bölcsiben/oviban ilyen járvány és nagyon megviselte.
Tavaly, mikor Lilivel 1 hete voltunk itthon - asszem akkor írtam is - fosott-hányt (bocs:)), de úgy, hogy szegényre egész nap bugyipelust kellett adni, mert negyed óránként becsusszant neki. :oops:
Úgy sajnáltam, mert annyira szégyenben érezte magát a pelus miatt, de muszáj volt, mert amikor már harmadszor kaptam le az ágyneműt, mellette meg itt volt a 1,5 hetes Lilike, akkor inkább választottam ezt a kényszermegoldást.
Lili még nem volt ilyenben soha (lekopogom), ő inkább a felsőlégúti hurutokra érzékeny, náthásodós típus, most is másodszor náthás 1 hónap alatt. (Viki meg ezekre nem nagyon reagál- két tök különböző csajszi:D)

Majd teszek valamikor képeket, csak nincs fényképezőnk 4 hónapja, mert sikeresen leejtettem, így a telefonommal fotózok, amiről kb. havonta töltöm le a képeket, mikor éppen megtelik.

Meg majd leírom, hogy Lili miben hogy áll (beszéd, játszás, evés-ivás-alvás, stb), de most rohannom kell Vikit fürdetni, holnap suli.
(nagyon jól megy neki, szeret járni, rendkívül öntudatos lett, és mindig többet akar kihozni magából, ebben az 1 hónapban annyit változott, mint előtte 1 év alatt, de majd erről is írok bővebben)
Lili meg már kidőlt fél 7-kor, ugyanis sikeresen leesett az alsó lépcsőről a bejárat előtt, természetesen arccal a kőlapra, nagy baja nem lett, csak lehorzsolódott a pofija, de nagyon bömbölt, így inkább cicibe fojtotta bánatát :lol: és beájult. :)

Szép estét!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!


Katuci,


megnéztük Mátéval a videót nagyon édes Lili. És mennyit beszél. igazi kiscsajszi. Gratula! Máté is beszél. Most megint elkapta a gépszíj és utánozza amiket mondunk neki. Keri fiam beszélt hasonlóan, ennyi idősen mint Lili.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Sziasztok!

Olyan rég nem voltam, de úgy látom más sem :(

Teszek fel pár képet a gyerekekről, mert már régen tettem. Remélem mindenki jól van!


fincsi: Kép
együtt cseresznyebefőttezés:
Kép
sok jó ember kis helyen is, avagy a szekrény alsó polca : Kép Kép
kissé fáradtan : Kép
a játszón, még mikor jó idő volt: Kép
szeretem a hugit: Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!
Nagyon édesek a gyerkőceid és hogy szeretik egymást! Tüneményesek!:)))

Örülök, hogy írtál, nekem sem volt mostanában nagyon időm jönni, Viki most itthon volt őszi szüneten, így elég sűrű volt a program, ráadásul Lilinek 2 napig hasmenése volt, utána taknyos lett, meg kicsit köhögött, de most már jól van.
Viki holnap már megy suliba, talán így lesz egy kis időm ide is benézni néhány új képpel!

Remélem, mindenki jól van! Jó lenne, ha írnának a többiek is!

Lassan itt a Mikulás, úgy szalad az idő, őrület...:) Mindjárt karácsony, lehet gondolkozni az ajándékokon!:D

Szép napokat mindenkinek!
Mégiscsak teszek 1-2 képet!:)

Kép Nagyon álmos
Kép huncut
Kép csíííz! Kép imádjuk egymást! Kép a rajzművész

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

De jó,, hogy írtatok. És aa képek nagyon édesek vagytok mind!


Lili milyen magas csajszi! Mekkora rucikat hordtok? Mi 92-98-ast.


Mi is megvagyunk. Egy hónapja elkezdtünk rákapcsolni a beszédre mi is, mostmár mindent mond utánunk, mint egy papagály. Képeket most nem hoztam, de hamarosan teszek majd fel én is.

Pocaklakónk jól van. Bár elég sokat keményedek. Ma egész nap mintha egy tégla lenne a hasamban. Tegnap szerintem megeröltettem. Így ma visszakellett fogni magam. Meg a magne B6-ot falom, hogy jobb legyen.

Röviden ennyi rólunk. :-)

Gyeretek többször ti is!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Vikci!
Lili 86-92-est hord, de pl. a H&M-es ruhákból jó a 80-as is, viszont nadrágból min. 86-os kell. Az apjára ütött magasságban, meg testalkatban is, épp olyan nyúlánk és még a váll-mellkas formája is hasonlóan izmoska :)
Vigyázz magadra, szerintem emiatt a frontos idő miatt keményedsz annyit, de azért pihenj, ne erőltesd túl magad!

Mi most a bölcsi gondolatával barátkozunk, lehet, hogy jan. 1-től megyek dolgozni, de még nem akarok róla beszélni, amíg valóban nem sikerül. Szóval, ha összejön, akkor decemberben visszük beszoktatásra. Nem tudom hogyan lesz, kicsit félek tőle, mivel még mindig cicizik és nem is nagyon akarja abbahagyni. Ami ugye tök jó, de böli szempontból nem annyira. Illetve a délutáni elalvástól félek, mert az csak cicivel megy. Ott meg ugyebár nem lesz...
De a reggeli-estit mindenképp meg akarom neki hagyni, valahogy majd ezt az elalvást kell átprogramoznom, csak nem tudom hogyan.
Vele nem tudok olyan következetes lenni a témában, mint Vikivel, ráadásul sokkal anyásabb és ragaszkodóbb, mint Viki volt ennyi idősen.
Valakinek esetleg ötlete?

Jó lenne, ha írnátok többen!!!! Kicsit fel kéne éleszteni a topikot (ismét)!:DDD

Jó hétvégét mindenkinek!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


A nagy hír, hogy megint kis kukis van a pocakban. :-) Mindene megvan és egészséges, bár nem lett jó az AFP-m de megnéztek még egy értéket ami viszont jó lett + a genetikai uh. is jó. Így minden rendben van velünk.

Oltás?

Ti beadatjátok ezt az influ oltást?

Katuci,

Mi is 86-92- est hordunk rucikból.

Ez a bölcsi dolog ez kemény így , hogy még szopi van. Én sajnos nem tudok ebben segíteni.De szerintem Lilike megoldja ezt,addig még van egy kis idő. :-)

Érdekes, hogy Máté nem annyira anyás, inkább mamás. Simán rátudom hagyni bárkire, jó néha hiáynzom neki, de szerintem majd a tesója totál anyás lesz. Majd meglátjuk. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Szia Vikci!

Gratulálok a kisfiúhoz! Remek játszótársak lesznek, majd meglátod. :wink:

Oltás ügyben sokáig úgy gondoltam, hogy nem adatjuk be, de mivel decemberben sokat kell vonaton-buszon utaznom, és nem tudok levizsgázni, ha 2 hétre kidőlök, ezért magamnak beadattam. És a gyerekek is meg fogják kapni, ha kigyógyulnak a köhögésből. A gyerekorvosunk nagyon ajánlotta, pedig ő sose szokott oltást ajánlani.
Hát, valakiben bízni kell, úgyhogy elfogadtam a tanácsát.

Katuci!
Lehet, hogy ha nem leszel ott, akkor Lili nem is gondol a szopira.
Andris is eléggé ragaszkodott hozzá, de ha nem voltam a közelben, anélkül is simán elaludt.

Egyébként nálunk végül azért szokott le Andris a szopásról, mert egyszer megcsúszott a kádban, és csúnyán elharapta a nyelvét. Azóta nem szopott. Biztos fájt szegénynek a seb.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske,

köszönöm a bíztatást. Látom nálatok is két év körül vannak a korkülönbségek. Ez megnyugtató. Gondoltam majd a harmadik kislány lesz, de látom neked is már három kisfiad van :-). :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés:

Vikci! Gratula az újabb fiúcskához! Biztos jó barátok lesznek majd! :)

Oltás: mi nem oltatunk, nem tartunk a vírustól, jobban félünk az oltás mellékhatásaitól, pláne, hogy Lili tavaly HIB-vírustól lett tüdőgyulladásos, amire azt megelőzően 3 védőoltást kapott - szóval ennyit a "védő"oltásokról...

Boeske, örülök, hogy te is jelentkeztél, írjál sűrűbben!

Most mennem kell, majd vmelyik nap jövök!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok!

Én a segítségeteket szeretném kérni bili és bölcsi ügyben.
Hogyan kezditek(-tétek) el a bilire szoktatást? Az én kisfiam 21 hóanpos néha ráül a bilire ruhástól és mondja, hogy kaka- de semmi több :( Tudom még nem vagyunk lekésve semmiről, de azért jó lenne szokni a pelus nélküliséget is.

A bölcsi nálunk sem lesz egyszerű dolog, hiszen nagyon anyás.
Azon gondolkodom hogyan oldjam majd meg, mert 8-5ig tart a munkaidőm, mire hazaérek,főzés stb.Kristóf pedig 8-kor fürdik és legkésőbb 9-kor már alszik. Olyan kevés időm fog maradni rá. Lehet a főzést kiváltom menzás házhozszállítással, de akkor is. Lelkifurkám van, hogy kevés időt tudunk majd együtt tölteni. Mással is így van ez? Dolgozni muszály, mert a GYES semmire nem elég (gondolom ezt nem kell ecsetelnem).

Köszönöm: Timi

Kép
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt, és sikerekben, egészségben gazdag boldog új évet kívánok!

Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Mindenkinek Nagyon Boldog Békés Ünnepet kívánunk!


Hozzánk reggel megjött a jézuska egyéb okokból. Néhány kép: Kép Kép Kép

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Sikerekben, örömökben és szeretetben gazdag BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK mindenkinek!!! :DDD

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

:shock: :shock: :shock: :shock: ebben az évben még senki nem járt erre?????

Lányok! Mi van Veletek? Hogy van mindenki?

Vikci!

Hogy vagy? Hogy bírod a pocakod, és az örökmozgó kisfiadat?

Na, jó teszek pár képet, hátha jön valaki...
szilveszter este:
Kép Kép
kakaóivás Eszti módra:Kép
szereti-szereti: Kép
a két bohóc:Kép
közös vacsi :Kép
komoly csaj: Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Még mindig sehol senki! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Minden kislánynak, és nagyfiúnak nagyon boldog szülinapot kívánok!

Képek:

Ma akkorát hócsatáztunk a gyerekekkel, hogy csak na! :D

és hoztam az ígért torta fotót!
Oroszkrémtorta:
Kép
gyümölcstorta csupa déligyümiből:
Kép
a szülinapos kisasszony:
Kép
ketten szombaton:Kép
hárman vasárnap: Kép
gyertyafújás ma délután: Kép Kép
és most akkor már tessék erre járni !!!!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Boldog Szülinapot Esztinek!

Ezer éve nem jelentkeztem én sem, mostanság be-be nézegetek ide, főleg, mert nagy újság van nálunk is:
Jön a 2. babóca, de még nagyon az elején vagyunk: 11. héten, úgyhogy kicsit félve is írom le még!

Márk hatalmas gyerkőccé nőtt, most is eleven, rosszcsontocska, de nagyon szeretnivaló! Nagyon szereti és igényli a gyerektársaságot, úgyhogy ha szerencsénk lesz szeptembertől talán felveszik bölcsibe!
Rakok majd fel képet róla!

Puszilok mindenkit: Vera

Kép

Kép
 


Szia Vera!

Akkor csak halkan gratulálok Nektek!
:wink:
És Boldog szülinapot kívánok én is Márknak!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


sziasztok,

Hát nem tudom hogy mennyire emlékeztek rám, én már aztán tényleg nagyon régen voltam, de olvasni mindig is olvastalak benneteket, csak hát nem volt túl sok időm, utána meg nagyon elvesztettem a fonalat és jobbnak láttam már nem zavarni. :oops: :oops: :oops:

Csak gratulálni szeretnék Verának a 2. babócához, és drukkolok hogy egy gyönyörű kis leányzó lapuljon a pocakodban. :lol: :lol: :lol:

Képek nagyon jók, óriásit nőtt minden gyerkőc. :lol: :lol: :lol:
Hát jól elment az idő azóta hogy megszülettek. :lol: :lol:

Én is dobok pár képet az ördögfiókáimról. :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is boldog születésnapot kívánok az érintetteknek!!!

Vera!
Éljen-éljen!
Lassan mi is vállalnánk a következőt, de sajnos kiderült, hogy a betegségem, amit allergiának hittem, valami csúnya krónikus nyavalya, és előbb abból kell kigyógyulnom. :(

Viki, Judy!
De jó ilyen képeket látni! Aranyosak a gyerkőcök!

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Judy!
Gratulálok neked is a legkisebbhez, a három manó pedig nagyon aranyos!

Boeske!
Remélem mihamarabb sikerül kigyógyulnod a krónikus nyavalyából és jöhet a negyedik!

Voltam tegnap előtt kombinált teszten és úgy néz ki minden rendben, a korának megfelelő, 4 cm, úgyhogy talán reménykedhetek már...

Ígértem pár képet:
Kedvenc "sapkával"
Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Köszönjük megvagyunk, bár most van egy kis bibi a vizelet fehérjémmel. És a vérnyomimmal. Holnap 24 órás gyűjtést rendezek, aztán majd meglátjuk milyen lesz az eredmény. :-) Egyre nehezebb. Főleg ha kimegyünk. Figyelni a kocsikat meg Mátét. Mindennap főzni háztartást vezetni. Annyira fárasztó most, hogy csuda. Még a múlthéten minden klafa volt, de mostanra be kell ismernem, hogy az agyam is fáradt. :-) Persze néha néha elszundizok Mátéval délután. :-)

Köszönjük a köszöntést Viki. :-) Nagyon nagyok vagytok már. Esztit is isten éltesse sokáig!:-)
Szép volt a torta. Én is teszek fel képet. Nálunk én csináltam a percy tortát, egész heti idegeskedéssel. Lett amilyen lett. A végén már semmi nem sikerült úgy.

Judy,

de jó jön a harmadik baba. :-) Én is szerettem volna egy kislányt Máté mellé, de sajna kis kukis lesz. Jók a képek. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Kép
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Sziasztok,

Vikcy,
Remélem azóta rendeződni látszik a vérnyomid és a fehérje dolog. :oops: :oops:
Hát, nem könnyű az biztos, főleg ha meglesz a pici is, lefoglalja minden idődet, mellette még Máté is nagyon igényli anyucit. :lol: :lol:
De minden nehéz időszak elmúlik és marad a boldogság és a 2 gyönyörű kis krapek. :lol: :lol:
Nagyon jók a képek, a torta meg tényleg szupi lett. Nagyon ügyes vagy, én még egy sima piskótát sem tudok megcsinálni anélkül, hogy el ne rontanám. :lol: :lol:
Mi lesz ketteske neve???Tudjátok már???
Kicsit javítanék, nálunk négyeske jön, hármaskát egyidőben hordtam Máté babáddal. :lol: :lol:
Vera,
Nagyon szép kisfiad van. Azok a fekete szemek, azt hiszem sok csaj fog még sírni miatta. :lol: :lol: :lol:
Sajnos annak idején az én kombi tesztem nagyon szar lett, 6 hét idegbaj után az amnio negatív lett. Szóval az első 20 hét katasztrófa volt nálunk. Most már minden rendben és nyugiban várhatom a kislányomat. :lol: :lol:
UHU-s képed van már? :lol: :lol:
Boeske,
Remélem hamar rendbe jössz, és jöhet négyeske nálatok is. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Felpörgött a topik, ha elaludtak én is jövök képekkel! Addig is puszi mindenkinek!!! :DDDD

(Egy kis ízelítő:)
Kép betegeskedők Kép :d Kép Kép Kép Kép

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Isten éltesse Lilit! Kicsit kiesnek a dolgok. Pedig sms-t akartam írni neked a napján. Jól elkéstem. Bocsika. De gyönyőrűek a csajszik!

LÁtom klassz volt a ti tortátok is. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Sziasztok!

Boldog utólagos szülinapot minden csöppségnek akit elszalasztottam!

Judy!
Van UH-os kép, de nem lettek olyan jók, majd beszkenneltetek ha készül jobb.
Viszont a múlt héten kisebb frász jött ránk:
múlthét pénteken elkezdtem vérezni elég erősen (a 12. héten), mivel nekem korábban is volt már vetélésem rögtön a frász jött rám, kihívtuk a mentőt, be is vittek a MÁV-ba, ahol másnapra sikerült is készíteniük egy UH-ot, de szerencsére él a baba.
A méhlepény nem a legszerencsésebb helyen van: a méhszáj közelében, azon rajta.
Így egy hét szigorú fekvés volt, meg semmi emelgetés (főként nem Márk 13 kg-ját), rohangálás, stb.
Azóta több UH-ot is csináltak, minden rendben, csak ezekre kell vigyázni, mert sajnos könnyen baj lehet. Remény persze van rá, hogy pár hónap múlva feljebb kerül a lepény, addig meg lemegyünk anyuhoz vidékre, mert ott jobban tudunk ketten Márkra vigyázni!

Na rohanok mert felkelt a Rosszcsontom!

Vera

Kép

Kép
 


Minden szülinaposnak utólag és előre is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok!!!
Az "új" kismamáknak pedig sok szeretettel gratulálok és problémamentes várandósságot kívánok!!!:D:D:D

Rövid helyzetjelentés rólunk:
Végig betegeskedtük a januárt és a februárt- persze a legbetegebb én voltam...
Viki kezdte herpeszvírussal, tüdején csomó lerakódással, aztán arcüreggyull.-sal folytatta. Utóbbit elkapta Lili is, majd kötőhártyagyull. volt. Én pedig befejeztem arc- és homloküreg, fül- és enyhe kötőhártyagyull.-sal. Még mindig náthás vagyok, már unom...:S

Lili még mindig szopizik, és szerintem férjhez is ciciről megy majd :DDDDD Egész nap beszél, nagyon mozgékony lett, mostanában olyan "Nagyos". Vikivel szuper jó tesók lettek. :)
Viki szereti a sulit, jól tanul, de jól el is fárad, nagyon nagy a követelmény.
EGyenlőre nem dolgozom, talán ősztől. Lilit beirattam oviba, most újdonság, hogy 2,5 évesen felvehetik. ÍGy ha elkezdek dolgozni, nem kell bölcsibe adni, mehet egyszerre oviba.

most befejezem, majd folytatom vmelyik nap és teszek majd még képeket.

Várom a fotókat tőletek is! Szép hétvégét!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok,

Szerdán voltunk dokinál, minden rendben, méhszáj zárt, kis csajom sokat nőtt, már szinte nem fér bele a monitorba.Pár hét és megyünk mozizni is.

Barbival is voltunk státuszvizsgálaton. 13,20 kg és 89 cm, de szerintem annál magasabb, mert vannak 104-es cuccai bőven, amik jók rá. 19 foga van és mondatokban beszél. Doki mondta is, hogy nagyon szépen fejlett testileg is és szellemileg is.
Sajna a szobatisztasággal sehogy nem állunk, még ordít is ha ki akarom venni a kakit.
Tavasszal viszont leveszem róla a pelust akkor is ha bepisil vagy bekakil.Máshogy nem fogja érzékelni, hogy milyen az amikor valaki nem a wc-be vagy a bilibe intézi a dolgait.

Bölcsi lemondva, nem szóltak semmit, szerintem még örültek is hogy felszabadult egy hely. :lol: :lol:

Katuci,
Sajnálom a fránya bacikat, de most már remélhetőleg jön a jó idő. :lol: :lol:Én már nagyon várom, nagyon hosszú és hideg volt ez a tél. :oops: :oops:
Lili a valóságban is ilyen magas, vagy csak a képeken látom olyan magasnak??? :lol: :lol: Nagyon szépen a lánykáid. :lol: :lol:
Vera,
Hogy vagy????Remélem pihensz amennyit csak tudsz.
:oops: :oops: Azóta ugye nem volt semmi gond? :roll: :roll: :roll:

És akkor 1-2 szülinapos kép. :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
édesek a gyerkőcök nagyon! Örülök, hogy a pocakbébivel is minden oké!
Lilivel éppen pénteken voltunk a védőben: 90,5 cm és 11,5 kg. 16 foga van, szobatisztaság nálunk is döcögős, pisilt és kakilt már bilibe, wc-be, de most megtorpant. Bár mindig szól, hogy most kakilok, vagy ha pisis a pelus, de most hallani sem akar a biliről.

Vera!
REmélem minden oké veletek!?

Most mennem kell, majd még benézek a hétvégén!

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Judy

Isten éltesse Barbikát!


Kata,

sajnálom, hogy ennyit voltatok betegek. Remélem mostmár nem lesz semmi baj. :-)
Nálunk is Máté egész nap dumál. Olyan nagyok már ugye?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Sziasztok!

Szerencsére a baba jól van (már 10.5 cm- a 15. héten vagyunk), most itt vagyunk anyukámnál vidéken és Ő figyel Márkra (bár néha úgy érzem anyira eleven, hogy néha 2 ember is kevés hozzá).
Az e heti UH-on azt mondták most már teljesen rajta van a lepény a méhszájon, szóval a helyzet csak romlott, de bíztattak, hogy remélhetőleg feljebb megy (a doki szerint ha a 24. héten is ott van akkor kórház végig), na ezt még elképzelni sem tudom hogy tudnánk kivitelezni...
Majd még jövök ha van egy kis időm ideülni...

Puszilok mindenkit!
Vera

Kép

Kép
 


Sziasztok,

Remélem mindenkinek jól telt a hosszú hétvége. Én nem sokat pihiztem,szombaton takarítottam, este meg Bazsi szülinapját tartottuk. Vasárnap anyós körül kellett ugrálni, tegnap meg a fiúkat kellett ráncba szedni, mert kiderült, hogy mind a kettőnek vannak elmaradt iskolai feladataik amiket eltitkoltak.

Ma végre olyan jó csend van, csak Barbika és én vagyunk.

Hétvégén autókat is nézegettem és eléggé belezúgtam a lehető legrondább kocsiba a Fiat Multipla-ba.
Lehet ő lesz a befutó, vagy még a Zafira, bár a Multi nagyobb belülről.

Megbeszéltük a 4D-t is és az áprilisi fizunál megyünk. Igaz akkor már 30 hetes leszek, de látva néhány 30 hetes képet, amik nagyon szuperek lettek, nem aggódok :lol: :lol:

Katuci,
Hát a képeken sokkal magasabbnak tűnik a a kislányod. Barbika 89 cm, de én sokkal alacsonyabbnak látom. :lol: :lol: Bár így is szép magas csajszik. :lol: :lol: :lol:
Vera,
Örülök, hogy jelentkeztél. Pihenj nagyon sokat, nem lesz semmi gond. Drukkolok hogy a lepény idővel feljebb kerüljön. :oops: :oops: :oops:
Vikcy,
Hogy vagy???Lassan már a finisben. :lol: :lol:

Lányok,
Pandáékról lehet valahol olvasni??Bloguk már jelszavazott. :oops: :oops:
Mi lehet velük???Összejött már vajon ketteske??? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


1-2 szülinapi kép szombatról

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Hihetetlen, kicsit nem jövök, s máris kész az utánpótlás!!! :lol:

Gratulálok a picurokhoz!!!
A nagyobbaknak pedig kicsit megkésve, de boldog szülinapot kívánok!

Teszek én is pár képet:
Kép
Kép
Kép

Sziasztok!
Szilvi

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok!


Még egyben vagyok. Köszike az érdeklődést. :-) Ha megszületik a manó akkor ide is tetetek fel képeket a férjemmel.

Judy,

Boldog szülinapot a nagyfiadnak!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk Mindenkinek!

Kép

Vikci!

Gyors, és problémamentes szülést kívánunk! :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron