Új privát üzeneted érkezett!

Anikó, elolvastam amit belinkeltél, remélem, hogy mihamarabb sikerrel jársz, sok kitartást kívánok, és persze babát is !
 
 


Sziszkó, itt a kép, amit vársz :wink:
Szerintem, fejem nem a legjobb a képen :oops:
Kép Kép
Itt meg porszemek vannak :lol: :lol: :lol:

Heni, múltkor írtál a mézről, hogy nem lehet adni a babának. És babavárás alatt lehet ? :shock: :oops:
 
 


Sziasztok!

Lustavoltam jönni.... :oops: Elég fáradt vagyok... Eleget alszom, csak az fáraszt ki, hogy egy huzamban nem tudok sokat aludni. no, mindegy, azért minden jól alakul. Tápszerhez szerencsére még mindig nem nyúltunk, tejem van elég, mindig fejek, éjjel is, biztos ami biztos.
Éééés! Végre kialakult valamiféle napirendünk, aminek én naggyon örülök. Hajnalban 4 körül kelek Noéhoz,eszik, alszik. Majd 7 körül megint. Aztán alszunk még 10ig. :wink: Majd eszünk és kimegyünk sétálni. Egykor ebéd :lol: , utána alvás. 4kor eszünk újból, de utána már nem nagyon szokott aludni, inkább játszunk és ha elfárad, akkor olyan fél órákaz alszik talán. este 7kor kajcsi, majd 8 körül fürdés, 9kor evés és alvás hajnalig.

Persze még van amit variálok, próbálkozom, hogy hogyan lenne jobb. Pl. egyszer kipróbáltam, hogy már este 8kor lefektetem, de akor már éjjel 1kor fennvolt. Így marad a 9 óra. Meg aztán a reggeli 10es ébredés után, lehet, hogy nem megyünk sétálni, mert akkor, ha visszarakom a kiságyba, dumál, mosolyog a játékokhoz és csendben belealszik. Szóval lehet, hogy megcserélem és egy óra körül megyünk sétálni. Meg egy baj van még, hogy az este 7 órás kaja után mindig hiszti van lefekvésig (illetve fürcsi közben nem, mert azt szereti) de egyszerűen ha felveszem akkor is sír, ha lerakom akkor is, játszani próbálok vele akkor is, játékai sem érdeklik... :roll: Úgyhogy ma kipróbáltam, hogy járkáltam vele, meg össze-vissza dumáltam neki, ringattam, talán nem sírt annyira és ezt kihúztam fél 9 ig. (ja, ha már nagyon sírt, akkor cicire tettem, de ott sem bírta sokáig) Aztán fürcsi jött evés és alvás. Kicsit sírdogált elalvás előtt, kíváncsi vagyok mikor fog ébredni. Ha beválik és nem kel előbb, akkor marad a fél 9es fürdetés. Előtte meg a babusgatás, járkálás... :roll:

Kicsit sok voltam, de meg akartam veletek osztani. :wink:

Sziszkó!

Nagyon vigyázz magatokra!!! :( Tényleg pihizz sokat ez most akkor nem vicc... :roll: Amúgy nekem is nagyon nehéz sokat innom, mert alapból ritkán vagyok szomjas. Főleg vizet. Ha nem vagyok szomjas, akkor max ízes löttyöt tudok meginnim nem íztelen vizet... :roll: , de nekem is muszáj a tejcsi miatt. Ezért iszom ugyan vizet is,de sok teát mézzel, meg tejet, kakaót, levest, meg lédús gyümiket, befőttet.
Nagyon szép lett a babasarok!! :D És jó kis járgányotok lesz! :D

Ja, és a pocid milyen kis szögletes! :shock: :lol: kidudorodik a babód!! :D

Wepe!

Én ettem mézet a várandósságom alatt. De erről is, mint sok mindenről 2 féle teljesen ellentétes infó van. Olvastam már olyat is, hogy nem lehet, mint ahogy sok más nyers dolgot sem. Mert ugyebár a méz is nyers. Pl. nyers húshoz sem nagyon lehet nyúlni. Ilyenkor másra kell hagyni a hús tisztítását és feldolgozását. Persze én ezekről mindig úgy gondolkodtam, hogy maximum kezet mosok utána, mi bajom lehet. Szóval szerintem nyugodtan egyél, mondom én is ette és bajunk nem lett tőle. Cukrot már régóta nem használok édesítőként (ha én édesítek valamit. ha készen veszem, akkor nem zavar a cukor, meg sütiben sem) az édesítőszereknek az ízét nem szeretem, olyan mű, én mindig kiérzem a kajákból vagy italokból (egy italt szeretek, amiben édesítőszer van, a siónak a barack-bodza üdcsije, annak nincs mű íze) és ilyeneket meg nem is ajánlanak a terhesség alatt.

Milyen pici még a pocid, na majd most kezd el rohamosan nőni, figyeld meg!! Vegyél jó nagy télikabátot! :wink:

Heni!

Azért ez elég durva, hogy így benyomta a zokni a pici lábát! :shock: Én úgy szoktam, hogyha látom, hogy vágja, akkor visszahajtom addig, ahol már nem vágja.

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok !

Timi, nagyon jó, hogy leírtad a napotokat, örültem neki !
Ez az amit el nem tudok képzelni, hogyan is lesz majd :shock: :lol: :wink: de akkor majd jön magától, és idővel lehet, alakítani 8)
Nagyon szuper, hogy még mindig nem kellett tápszer! :) :) :)

Húst már dolgoztam fel, mézet is ettem már, nem sokat, csak már utána jutott az eszembe :oops: :lol: nekem sem lett bajom :lol:
Az édesítőszereket alapból nem írja a gyomrom, azokat mindig kerülöm, és én is kiérzem az ízüket.

Sokat gondolkodom, hogy hol is lehet a baba, mert elvileg 10-12 cm körül jár :shock: de múltkor láttam egy 18 hetes kismamát, neki még kisebb volt a pocija.
Még ruhát eddig nem vettem, de lassan el kell majd mennem. Igen, kabát is kell, mert ami van, az szűkített, meg a zsebén a zip-zár is tönkre ment, ill. nadrág + pulcsi/felsők is kellenek.

Vigyázzatok Magatokra ! :)
 
 


Wepe!

Én el tudtam képzelni, hogy milyen lesz, sőt elég határozott elképzeléseim voltak szülés előt, hogy majd apa megnézi a híradót, utána fürdetünk, meg ilyesmi. :lol: Aztán kicsit kétségbeestem, hogy semmiféle napirendünk nincs. Valakinek talán kialakul már az elején, de nekünk erre 2 hónap kellett. mondjuk talán kialakult volna előbb is, ha nem lett volna annyi gond az elején a szopival, meg családi problémák, ilyesmi...Sőt! Talán ha nem költözünk át egy időre anyuékhoz, akkor az éjszaka is később alakult volna ki. Itthon mindig éjszakáztunk, de anyuéknál valahogy úgy alakult, hogy leraktam és aludt.

Kép
Kép
 
 


sziasztok,köszönöm wepe,a válaszod,kedves vagy.
Már találtam oktató helyet és vettem gyógyfüvet,meglátjuk,a jóga nagyon sok betegségre jó,Csak ajánlani tudom.
Most olvastam ,próbáld ki: egy kínából honos (gyógyleves) szülésután erősit és fájdalom csillapitó hatása van.
Erőleves, és tegyetek bele gyömbért..
,szülés után is iható,erősit.
Sok sikert a babához.
 


QQCS :lol:
 
 


Én is QQCS! :wink: Velünk semmi nem történik...minden nap ugyanaz... :roll: nade ezt akartam nem? :lol: Ha meg nincs napirend, akkor az a baj! :lol:

Noé úgy utazik a babakocsiban, hogy hason, kinyomja magát és QQCskál előrefele. :lol: Ma buta anyja túl előre rakta, szegény meg lefejelte a babakocsi elejét... :shock: :( De nem sírt, kicsit piros lett a buksija, én jobban megijedtem. :oops: És már egy hete nincs kakija... :( Nem tudom, hogy ez gáz e, mert állítólag az anyatejes babáknak nem kell minden nap lennie, nade 1 hét... látszólag semmi baja. Már 3 napja adok neki laevolac szirupot, az székrekedésre jó, de még mindig semmi. Ma feldugtam neki a hőmérőt, de az sem volt hatásos... :roll: Remélem, hogy csak jól hasznosít a drága, és ez is csak túlzott aggódás a részemről...

(na azért mégiscsak tudtam írni valamit... :lol: )

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok én is,csak többnyire olvasó üzemmódban! :oops: :oops:

Wepe!
Csini vagy! :wink: Alakulgat már az a poci! :lol: :lol: :lol: :lol:

Snoopy!
Én is had üdvözöljelek köztünk! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kívánom Neked,hogy minél hamarabb zebrásat tesztelj! :lol: :wink: :wink:

Tabati!
kaki dolog! :lol: Látod,az se jó,ha van kaki (mert büdi :lol: ) és az se jó,ha nincs kaki! :roll: :roll: Védőnőt vagy a gyerekdokit kérdezted már,hogy ez mitől van? :roll: :roll: :roll:

Képzeljétek tegnap hajnalban megszületett barinőm kislánya,Elizabet! :lol: :lol: 8) 8) 8) Nagyon pontos volt a kis drága,mert szept 14-re volt Niki vele kiírva! :)
3600 gramm és 53 cm.Csak szegényt császározták,mert barátnőm alacsony és nem tudta kinyomni a babát.És az Ő testéhez képest a bébi nagy volt! :roll: De jól vannak mind a ketten! :lol: :lol:
Amúgy koromfekete nagy haja van.Igazi moncsicsi! :lol: :lol: :lol:
Holnap bemegyünk hozzájuk a kórházba megsasolni a kiscsajt! :wink:

Sziszkó

Kép
 


Sziasztok !

Tabati, szerintem is kérdezd meg valamelyik szakit :D de lehet, hogy tényleg jól hasznosít :lol:
Noé egy bátor, hogy nem sírt, de akkor valószínű, hogy nem fájt neki!
Velem sem történik semmi extra, próbálok kitalálni egy-két dolgot, pl. holnap virágültetés, de az is csak 1 nap, néha csinálom a keresztszemes képemet, de nagyon lassan haladok, majd teszek fel képet róla.
De azért Neked jobb, Timi, mert ott van Noé :) :) :) :) :) :)

Sziszkó, köszi :wink:
Nagyon pontos volt a barinőd kislánya, ritka :D :shock:
Jobban vagy már, vagy még sokat fáj a hátad-derekad ?
Lassan Martin is megérkezik :) :) :) :) :)

Képzeljétek, hogy a párom 3,5 kg-val és 61 cm-rel született anno :shock: Kíváncsi leszek, hogy rá fog-e hasonlítani? 8)
 
 


köszönöm szíszkó,
neked is sok kellemes percet kívánok.És szoritok,hogy minden simán menjen.
anikó
 


Szijjjjasztok! Elnézést, hogy eltűntem egy picit, de annnyi melóm van, h nem nagyon tudok jönni mostanában.
Anikó, elolvastam... hát, le a kalappal előttetek! Így elhiszem, hogy nem akarsz hormonokat szedni, csak furán hangzott a "nincs kedvem..." . Beni babó hormonkezeléssel lett, de nekem nem volt más választásom arra, hogy legyen. Ha gondolod, priviben leírom a történetet.
Remélem, minden rendben lesz, és hamarosan Te is meg tudod majd, milyen nagy boldogság egy kisbaba! Szurkolok Nektek nagyon! (Megjegyzem: Wepének és Sziszkónak, sőt Timinek is szurkoltam, és látod, milyen gyönyörű képeket küldenek? :))

Évikém, csodaszép kismami vagy! :) Jól vagytok? Remélem, minden oké.
Mézet várandósság alatt persze, hogy lehet enni. A babáknak pedig csak az esetleges pollentartalom miatt nem szabad 1 éves korukig.

Sziszkó
, remélem, szép élményeket hallasz majd a bnőd kislányának születéséről. Biztosan gyönyörű a kislány! :):) Legalább lesz Martinnak egy jó kis barátnője. Hm? :) Már Martinra sem kell sokat várnod... Jól bírod az utolsó heteket?

Timi, nagyon szégyellem magam, hogy elmaradoztam, de amióta tanítok, egyre többen vagyunk, alig van időm a netre... Ti jól vagytok? Noé okosodik már, ugye? Annyira mások már, mint amikor születtek.... Nem baj, ha nincs kaki, nem kell megijedni. Ha még pár napig nem lesz, kérdezd meg a védőnőt, hogy mit kell tenned, mert nekem azt mondta, hogy ha lesz ilyen, adjak egy kis baracklevet Beninek. Nálunk nem volt gond, naponta 2-3 alkalommal van kakis pelus, de azt mondta, ne ijedjek meg, ha előfordulna. A gyümölcs viszont meghajtja egy picit, de azért kérdezd meg a tiétektől. (Ja, és ne dobozos baracklét, hanem gyümölcsből facsartat. Bár ezt tuti, hogy tudtad... :))
Vigyázzatok Magatokra!

Heni

Kép
 


Sziasztok !

Heni, jó hogy jöttél, hiányoltalak magamban, de megértem, hogy sok a dolgod! Ti jól vagytok? Benito már biztos sokat nőtt, és változik napról napra ! :) :) :) Te olvasod/ használod az Anya taníts engem c. könyvet ? Én már előkészítettem :lol: , hogy lassan kinyomtatom! Illetve mondókákat is kerestem okosbaba.hu-n.
Köszönöm, az infót a mézről, és a dicséretet :oops:

Timi, Noénak sikerült azóta kakilni ? :oops: Beszéltél a védőnővel ?

Sziszkó, voltatok babalátogatóban a barátnődnél ?

Szép napot Nektek ! :)
 
 


Évi, igen, olvasom is és használom is. Majd meglátod, hogy mennyi minden olyan van leírva benne, ami magadtól is eszedbe jutott volna... :) Benivel szerencsém van: imádja a mondókákat, és a Gryllus-dalokat. Bár mondjuk nekem nem mindegyik tetszik, de az aranyosabbak közül mindig énekelünk. Mostmár Beni is "énekel", persze max 2 hanggal, de képzeld, így altatja magát. :) Minden nap énekkel altattam el őt, így megszokta, és mostmár simán elalszik, ha "dudorászik." :) Nődögél, fejlődik, aranyos és okos. Már hasra fordul, de vissza még nem tud, így ha elfárad, akkor nyekereg. :) Persze, hogy nem tart sokáig, mert nem hagyom őt egyedül az ágyon. Már használjuk a járókáját, így mindig ott van, ahol én. :)

Heni

Kép
 


Heni, nagyon gyorsan fejlődik Beni, ha már most hasra fordul :)
Én is gondoltam, hogy jó lenne majd énekelni a babának, de nincs túl jó hangom, még az énekkarban is azt mondták, hogy inkább tátogjak :oops: :lol: :lol: Így a mondókákra teszem a hangsúlyt 8)
 
 


Sziasztok,
Köszönöm tücsök a szép szavakat ,persze írd csak le hogyan fogamzás-oltál,érdekel,milyen gyógyszerekkel tukmáltak,nem volt -e olyan amire allergiás lettél?
Kedves vagy ,hogy drukkolsz.
Utánna néztem a dolgoknak,másképp gondolom,és a párom is befolyásolt.
Azt mondta elmegyünk itt Kőrösön egy nagyon híres természetgyógyászhoz, és elmondjuk,hogy mit mondott az orvos,közben én kinéztem magamnak egy "Drags Imun " cseppet,ami a sárgatest hormonomat megnőveli,és "vironal cseppet" ami segit rendbe tenni a szervezetemet,ezt megdumáljuk vele,aztán jöhet a torna.
Aztán egy nagy bőgés volt,mert meghatott a gondoskodás(persze ez csak dugiban,alvás helyett! ;) ).
És utánna jöhet a torna.
Kedvtelve olvasgatom a cikkeket,amit írogattok, és memorizálom.
mindenkinek,sok pihenést ajánlok,és valailyen vitamin kurát közben jót tesz.
Szisztok.
 


Évikém drága, ne gondold, hogy a gyereket érdekli, hogy milyen hangon énekelsz... :) Sztem az a fontos, hogy halljon énekhangokat (de ebben Timi a szakember. :) ;), úgyhogy fel ne add!! :)

Anikó, hosszú a történet, de holnap reggel megpróbálok időt szakítani rá, hogy leírjam. Remélem, Neked is hasznodra lesz, az a helyzet, hogy nekem is sokat segített, amikor hasonló történeteket olvastam. Viszont nagyon is támogatom a természetgyógyászt, ha hiszel benne, csodákra képes. (Ezt magam is tapasztaltam.) [/b]

Heni

Kép
 


Sziasztok!

Heni!
Te már tanítol is??????? :roll: :roll: :roll: :roll:
Bár gondolom csak otthon! :shock: :roll:
Hát mi barinőmékkel már rég összeadtuk Lizit és Martint! :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink:
Hát nem igazán vagyok jól.Mármint ezek az uccsó hetek ugye egyre nehezebbek lesznek! (Évi Te most ezt ne olvasd el!Nem akarom a kedved elvenni! :) :wink: )
Kb 2 hete nagyon fáj a lábam között a szeméremcsont és mondják,hogy kezd a baba behelyezkedni a szülőcsatornába,ez attól van.Mag nyúlnak az izmok. :roll: :roll: :roll:

Wepe!
Hát sajna a hátam és a derekam is fáj eléggé! :oops: :shock:
De hát a babáért sok mindent túlélünk! :lol: :wink:
Minden sokkal lassabban megy.Még a felkelés az ágyból is! :? Csak úgy vánszorgok néha! :oops: :oops: :?
Tegnap a kórházba beugrottunk barátnőmhöz és a pici lányához!
De csak pár percet voltunk.Nikit sajna nagyon megviselte a császár.Sokat kell még otthon feküdnie.
Mondta azt kívánja nekem,hogy sima szülésem legyen és ne császár! :roll:
Hát bízom benne,hogy az lesz!Végül is a vérnyomim is jó,meg cukros se vagyok,elvileg sima szülésem lesz.
Őt azért kellett megcsászározni,mert Ő alacsony és kistermetű és nem bírta a babát kitolni.A medencéje is,szűk volt,nem fért ki a bébi! :cry: :roll: :roll: Pedig Ők is apár szülést terveztek,de hát az élet közbeszólt! :roll:

Ma voltam NST-n,minden rendben volt.Martinom is elég eleven volt,hála az égnek! :) :wink:
Kedden megyek a dokimhoz a szokásos havi vizsgálatra,csütörtökön uh-ra és pénteken megint NST-re.
Sűrű hetem lesz! :roll:

Ma hozták a kandallóbetétet,holnap elkezdik páromék csinálni az alapját betonozni.Jó nagy kostz lesz a szobában! :roll: :roll: :shock: :shock: Előre félek a takaírtástól! :?

Jó éjt Lányok! 8)

Sziszkó

Kép
 


Sziasztok !

Heni, gondolod, hogy nem számít ? Szegény gyerek :wink:
Kíváncsian várom, hogy Timi mit mond/ír rá 8)

Sziszkó, sajnálom, hogy fáj a hátad, derekad, meg a csontok, de hát igen, ilyenkor mindent ki kell bírni :)
Pont a másik topikban beszéltük, hogy a várandóság végére jön össze a legtöbb vizsgálat, de kitartás lesz szép eredménye :D :D :D
Nem irigyellek a takarítás miatt :o de gondolom, lesz segítséged :wink:
Pihizz sokat :!:

Kellemes hétvégét Nektek ! :D
 
 


Most csak röviden! :wink:

kaki gond megoldódott laevolacot adtam neki pár napig, aztán jött az áldás. :lol: MÉg másnap is egy jó adag.

Heni!

Védőnő cukros kamillateát mondott, de én ódzkodtam a cukortól, a szirupban mégsem olllyan cukor van...
Már hiányolnak ám a júniusiból is, ha van időd nézz be oda is. :wink: Ugye te küldted el az anyu taníts engem címűt e.mailben? Csak mert nem találom. :oops: Elküldenéd mégegyszer? Vagy ha nem (bocsi elfelejtettem :oops: ) akkor leírnátok hol találom meg? Én is kinyomtatnám már, mert eddig azokat csináltam, amit Noémi leírt, de most töltjük be a harmadik hónapot és érdekelne miket csinálhatunk már. :wink: Előre is köszi. A címem: tim.si@vipmail.hu :wink:

Wepe!

Számít, hogy tisztán énekelünk e neki. :roll: De azért én nem hiszem, hogy neked olyan rossz hangod lenne! :wink:

Sziszkó!

Én is természetes szülést kívánok neked, de azért ne félj nagyon a császártól, engem is megviselt, de túl lehet élni. zt szokták mondani, hogy a természetes szülésnál közben fáj nagyon, a császárnál meg utána. Ez van! :wink: Ismerősöm elsőt császárral szülte, másodikat nagyon akarta hüvelyin, sikerült is neki. Utána azt mondta, hogy amikor császár volt, akkor legalább olyan helyen volt a seb, ahol nem akadályozta úgymond semmiben. Fáj ugyan, de nem "használod" . :roll: Azért én is szeretném a másodikat normál úton, meglátjuk...jelenleg filózunk, hogy mikor kezdjünk bele...talán már januárban... :wink:

Kép
Kép
 
 


Timi, megpróbáltam átküldeni, de sajnos nagy lehet a mérete, és nem teszi be levélbe. Ha jól emlékszem, akkor Heni, linket küldött át, ahonnan le tudtuk tölteni. Csak én azt sajnos nem tudom megcsinálni, szerintem Heni, felrakja újból Neked. :)
 
 


Szia tücsök,nem gond ha nem válaszólsz rögtön,az embernek lehet más dolga is.;)
Igen én is azt gondolom,hogy a természetgyógyszerek nagy csodákra képesek,amugy azok a gyógykészitmények a mesterséges gyógyszerek alapjait képezik.
Akinek volt már allergiája,az tudja hogy nem sok külömbség van a gyógyszer készitmény és a hemoepátiás készitmények között.
Csak az egyikre ráírták,hogy hagyma és egyébb szereknek hívják magyarúl,míg a másikra még latinúl sem vezetik fel a neveket.
Ez az orvoslás csodája.
:)
Őrülök,hogy valaki ehhez is pozitívan áll hozzá.
Egyedül csak az anyámtól hallotam jó dolgokat,és persze a fiatal nővér a háziorvosnál bezsél erről, halkan pozitívan.
A hormonbetegségem által lettem cukor beteg,és évekig szedtem a meforalt,ami sehogy sem akarta a hozzá füzött eredményt nyújtani,aztán pestről nagykőrösre költöztem.
Na puff neki,érdekes az állandó 9.cukor szintem,felugrott 12 re.
Még a melóhely orvosa sem engedélyezett 1 hónapnál több melót."szedjem a gyógyszert",és diétázak.
nem is kell mondjam már annyit eszem mint egy kis egér. :roll:
DE persze nem látszik.
Ekkor jött az ötlet gyógynövény: Győrgy tea.
Semki sem halott róla,senki sem ajánlja. EZ EGY CSODASZER.
Megvettük a párommal Pestem,nem mondom nem volt olcsó,elkezdtem iszogatni, és szerényen szurizni magam.
Hát láss csodát először 10,aztán 9 lett a cukrom,persze még távol van a 6-tól,de jobb eredményt érek el vele ,mint a gyógyszerrel.
Azóta nagyon sok gyógykészitményt találtam és neki állok kisérletezni magamon (ahogy az orvosok is) és néhányat kúra szerint is szedni fogok.
De csak is okosan.
Majd mesélek,
sziasztok.
Szép estét.!!
:D :D
 


Sziasztok!

Két hete nyitottunk egy bababoltot, ahol mindent megtaláltok, amire csak szüksége van a babának!Olcsóbban, mint máshol, hisz mi direkt a forgalmazótól vesszük.A székhely Nagykőrösön van, de postázunk is.

Nézzetek be hozzánk, nem bánjátok meg!

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok Lányok !

Heni, Timi, Sziszkó: hadd osszam meg Veletek is örömhíremet:
csatlakozom a kisfiús anyukák táborához :) :wink:
 
 


Évi!
Had gratuláljak először én!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgy látszik,ez már csak ilyen fiús topic! :) :) :) :wink: :wink:

Tabati!
Hát tényleg nem lacafacáztok Apával ezen a gyerektémán! :lol: :lol: :lol: :lol: De igazad van,minek várni? :wink:

Voltam tegnap nuniviziten. :lol: Minden okés.A méhszájam is még teljesen zárt!Hallgattunk Martin szívhangot is! :lol: :wink:
Holnap megyek uh-ra!Jó lenne még egy képet kicsikarni az uh-s csajsziból! :oops: :oops: :lol: Ha kapok,felrakom Nektek! :lol:

Sziszkó

Kép
 


Sziszkó, köszönöm :wink:
Most már elárulhatod, hogy anno mit borítékoltál nekem :!: :wink:
Én az elején fiút éreztem, aztán a párom, egyszer le Julcsizta, utána egy ideig lányt éreztem, de az utóbbi időben már újra fiút.
Nagyon várom az uh képedet, mert olyan jó nézegetni őket :D
Lassan már csak egy hónapod van a szülésig 8) Izgulsz már, vagy nincs semmi ilyesmi ?
 
 


Wepe, nagyon nagyon gratulálok!!! :) És látom, mocorog is... :):):)

Anikó, ment privi! Mennem kelll..................... :( Pusssz!

Heni

Kép
 


Wepe!
Hát ezt Nálad eltaláltam!!!!!Kukist borítékoltam Neked! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Úristen,Te is lassan félidős leszel!!!!! :shock: :shock: :shock:
Hogy rohan az idő! :roll: Mi már kb 4 hónaposak leszünk,amikor Te szülsz! :lol: :lol: És van már nevetek??????Nagyon kíváncsi vagyok!!! :oops: :oops: :lol: :wink: :wink:
Hú,de már nagyon kezdek izgulni! :oops: :oops: :oops: :roll:
Nem is tudom,hogy ez inkább félelem e vagy csak a kíváncsiság az ismeretlen miatt???!!!
Azért egy kicsit a babszem ott van már a hátsó felemben! :oops: :oops: :oops: :oops:
Megbeszéltük Martinnal,hogy október 16.-án bújjon ki! :lol: Meglátjuk jó fiú lesz e és szót fogad e! :)
Ne kérdezd miért épp okt 16,az olyan szimpi!Ja meg Tomi azt mondta,az pont péntek,akkor meg tudja ünnepelni a kisfia megszületését!Apák.... :? :lol: :lol:
Amúgy már össze van pakolva a szülőszobás cuccom,a szülés utáni cuccom,Apuka cucca(ez az apás szülés miatt kell) és Martin cucca is,amibe majd hazahozzuk.

Na mára elbúcsúzom!Jó éjt! 8) 8) 8)

Sziszkó

Kép
 


Sziasztok !

Heni, köszönöm :)

Sziszkó, igen nagyon rohan az idő, néha még azt sem tudom felfogni, hogy sikerült, és itt van velünk a picike. :oops: És lassan tényleg a karunkba is foghatjuk ( Ti is, mi is ), szerintem ez lehet, az anyaság, ami szépen lassan megérik :)
Még nincs nevünk, tegnap neki álltunk, de a magyar nevek tárán néztük, de feladtuk :shock:
Szüléssel kapcsolatban én így vagyok, ill. még ami sajnálok, hogy az eü. ilyen sz* helyzetben van, így csak az orvos, és ott dolgozók jóindulatára számíthat az ember :(
Az október 16. szimpi, én nov. 16-án születtem :lol:
Nagyon ügyi vagy, hogy már össze vagy készülve :!: :D :D
Majd ma gyere, ha tudsz a képpel! :)

Lányok, a véleményetekre vagyok kíváncsi a hálózsák, ágyzsák témával kapcsolatban :!: :lol: Az újszülöttnek nem kényelmetlen még az ágyzsák :?:
Tegnap voltunk anyóséknál, kiakasztott, hogy a február végi babának nem kell overáll, amibe hazahozzuk, mert mát jó idő lesz :? :? :? - szerintetek :?: :roll:
 
 


Sziasztok!

Na,megvolt az uh! :lol: :lol: :lol:
Minden nagyon szuper!Pocaklakóm kb 2800 gramm! :lol: (És még van 5 hetünk! :shock: )bízom benne,hogy max 4 kg-nál megáll! :roll:
A méretei 36 hetesnek felelnek meg.Magzatvíz átlagos,fejvégű fekvés,méhlepény a hátsó falon tapad.A köldökzsinórban az áramlási viszonyok is jók. :lol: :wink:
Kaptam egy potya képet.felrakom,bár nem biztos,hogy ki tudjátok venni a pofikáját!A felső kép jobb lett! :lol: :lol:

Kép Martin 35 hetesen a pocakban :-)

Wepe! Mi egy overallt vettünk Neki,abba tudom rakni,ha megyünk valahova.És van két hálózsákja is,azt meg itthon tudjuk használni.De azt mondják,nem minden baba viseli el magán a hálózsákot! :roll: Majd meglátjuk! :)
Anyósra meg ne hallgass! :? :? :x Hogy mondhat ilyet,hogy február végén nincs hideg :?: :?: :?:
Szerintem mond meg neki,hogy ha megszületik az unokája,ha megy látogatni,mindenképp egy szoknyában menjen! :mrgreen: :mrgreen:
Aztán meglátjuk,hogy fog e fázni! :twisted: :twisted: :twisted:

Sziszkó

Kép
 


Szia sziszkó,nagyon jó ez a kép,jó nagy baba lesz.
mit gondolsz(vagy beszélt már róla az orvos) természetes szülésed lessz?
sok sikert hozzá.
Irigyellek.anikó
 


wepe,gratulálok a kisfiúhoz,sok örömed legyen benne.!
 


Évi, sztem meg kell overál vagy bundazsák a babónak... Az tuti, hogy hamar kinövi majd, de abban legalább nem fázik, mert hidegben is jót tesz neki a friss levegő. Szerintem igaza van Sziszkónak... Anyós menjen egy szál szoknyában látogatni, oszt majd rájön. :D Hálózsákkal kapcsolatban: Beni szereti, és én is, mert így nem kell éjjel folyton azért felkelni, hogy megnézzem, nem rúgta-e le magáról a takarót. Persze én még mindig keveset alszom, (amit sosem tudtam volna magamról elképzelni)mert valahogy úgy vagyok kódolva, hogy ahogy megmoccan a kiságyban, már fent vagyok, de imádom nézni, ahogyan alszik... Olyan, mint egy kis angyal. Imádom... :oops:

Sziszkó, hát nem semmi Martin! :) Beni 3800 grammal született, és egyáltalán nem fájt... csak a gátseb húzódott egy picit utána, mert muszáj volt vágni Beni méretei miatt... :) De kívánom, hogy Neked is hasonló fájdalommentes és csodálatos élményekkel teli szülésed legyen, mint nekem volt. :) Nagyon édes a kép, cuki kis pufi pofija van. :) Mostmár lehetne őt zabálgatni... :):):)

Timikém, sajnos képtelenség visszaolvasni a másik topikot, és időm meg egyre kevesebb van, amióta dolgozom, de benézek majd. Remélem, jól vagytok, és van még tejcsid Noénak. Beni nagyon ügyes már, most épp azzal kínlódunk, hogy ő szeretne felülni, én meg nem hagyom... úgyhogy mindenféle praktikát kipróbálok már, amivel elterelem a figyelmét. De hanyattfekvésből már szinte teljesen fel tudna ülni... :shock: :shock:
Kinőtte a fürdetőkádját, így a fürdőszoba nagy kádjában fürdik. Irtóra élvezi. :) Sokat magyaráz, és képzeld, hangosan kacag... :):)

Anikó,
nyugi, Neked is összejön majd. :)

Heni

Kép
 


Anikó!
Köszönöm szépen,kedves vagy! :lol: :lol: :lol:
Konkrétan erről nem beszéltünk a dokinőmmel,de semmi nem indokolja eddig,hogy csaszi legyen.Ugye akkor van császár,ha farfekvéses,vagy a kismami vérnyomása magas,illetve ha valami komplikáció lép fel közben.De remélem ilyen nem lesz! :lol:
Apás szülést tervezünk.Már csak ezért se szeretném,ha császár lenne belőle,mert párom nagyon beleélte már magát,hogy ő is ott lesz.Nagyon várja! :)
És ne legyél rám irígy,Neked is hamarosan lesz kisbabád,meglásd! :lol: :lol: :lol: :lol:

Heni!
Neked is köszönjük a bókot! :) :) :) :wink:
Hát ahogy számolgattuk kb Martin is 3800 gramm körül lesz.Mert ugye azt mondják,hogy az utolsó hetekben heti 200 grammot híznak. :roll: :roll:
Köszi a bíztatást a szüléssel kapcsolatban!Bízom benne,hogy hasonló jóban lesz részem,mint Neked! :lol: :wink:

Évi,Timi :?: :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
 


Sziasztok!

Tegnap este még be akartam nézni, de 8-kor már elaludtam :oops: :evil:

Sziszkó, nagyon helyes arcocskája van Martinnak ! :) :) :)
Amennyire látom, szerintem mindkettőtökre hasonlít ! Ti hogy látjátok ? :D
Szép a súlya is, reméljük 4 kg-nál megáll :lol:
Ma meg CTG-re mész, ugye ?, azt is meséld el nekünk! :lol:

Heni, biztos jó érzés lehet, "megzabálni" a kisfickót :) :) :lol:
Már én is szeretném a mienket :wink: Most még csak a simike van, de azt is nagyon szeretem, remélem, ő is :lol:
Beni, nagyon szépen fejlődik, ha már most "hasizmozik" :!: :)

Anikó, köszönöm a gratulációt! Drukkolunk, hogy Te is minhamarabb babás legyél! Hogy megy a torna ? Elkezdted ?

Lányok, köszönöm az overálos / bundazsákos tanácsot, így megnyugodtam, hogy nem én gondolom rosszul :?
Kicsit tartok, hogy én is úgy járok, mint Heni az anyóssal :? :evil:

Timi, remélem, hogy jól vagytok ! :D
 
 


Nagyon kedvesek vagtok.
Nem ,sajnos nem kezdtem el a tornát,de nem sokára veszünk gyógy cseppeket,és azzal rendezzük a hormon háztartásomat.
Utánna kezdem a tornát.
Sajnálom,hogy mstanában nem tudok feljönni veletek írogatni,csak kicsit felpörgött körülöttem a világ,nagyon ugy néz ki ,hogy elköltözünk kertes házba,amit kikell -fel kell újitani kicsit,azt sem tudom hól áll a fejem. :lol:
Maradunk Nagykőrösön ,csak kicsit kiljebb költözünk a városból.
Még elöttünk a vásárlás,de addig előszerzödéssel és állapot megóvás végett ki is költözünk.Persze előszerződéssel.
Ma kötötték be a villanyt.
Nagyon szép.
De ne gondoljatok nagy melóra,(bár ahhoz képest hogy álltalában bele csücsülünk a készbe)
festés, rumli csinálás,pl: leszedjük a tapétát,és fel súroljuk a köveket.
Le kell kaszálni a kertet,és jöhet a traktor,a sövény,szóval lessz meló.
De ne sajnáljatok.Én örülök.
Addig is puszi,míg távol vagyok.
 


Sziszkó, nekem azt mondta a doki, hogy ne számítsak nagy babára. Kb 3 kiló körüli lesz. Erre kb 4 kiló körüli volt... nem mindig tudják pontosan megmérni, de az biztos, hogy Martin nem lesz picike.Hű, már alig pár hét, és láthatod!:):)

Évi, mostmár szorongatni is lehet Benit. :) Persze csak finoman, de mostmár átöleli a nyakamat, ha az ölemben van... nagyon jó érzés, amikor már tudja, hogy ki vagy... Imádja, ha a pocakját fújom (tudod, mintha puszit adnál rá és közben belefújsz egyet a husijába), mondjuk ezt én is imádtam. :) Jó nagyokat nevet, sikongat és közben húzza a hajamat. :):):)

Timi, köszönöm, hogy hiányoltál a másik topikból. Aranyos vagy, kedves Tőled. Tudod, ha van szabadidőm, szívesebben vagyok Benivel, mint a net előtt... én megmondom őszintén, csodálok mindenkit, akinek van ideje itt a neten még játékra is a baba mellett. Lehet, hogy én szúrtam/szúrom el, de Benitó nagyon igényli, hogy foglalkozzak vele, én meg nem utasítom el. Talán benne van az is, hogy nem szeretném elkövetni azokat a hibákat, amiket az én szüleim elkövettek velünk annak idején. Sosem volt ránk idejük. Irigylem Bentát és Manót, mert egy csomó tapasztalat van a hátuk mögött, és persze meg kell osztani a figyelmüket, és ez mellett mindig tudnak kedves dolgokat írni mindenkinek, és tartani a lelket másokban. De annyi gond van, ami miatt nem tudok gyakrabban jönni, hogy az csak na. Egy kicsit olyan érzésem van, mint Anuknak vagy Amadeának... Ne haragudj, hogy panaszkodtam, de olyan jól esett most... :)

Anikó, ment privi. ;)

Heni

Kép
 


Heni!

Ne aggasszon, hogy nem jössz sokat én megértelek, sokan furcsállják a másik topicból, hiányolnak mindenkit aki nem jön sűrűbben, de szerintem érthető. Azt komolyan nem tudom, hogy a többgyerekesek hogy bírják, de jó, hogy minden szabad percedben Benivel foglalkozol. Nekem könnyű, mert nem vezetek háztartást, vagyis nem kell főznöm, mosógépet meg be lehet indítani, kiteregetni ha épp nincs időm, akkor anyósom megcsinálja, mintahogy minden mást is. És nem tanítok mellette, és még így is néha keveset vagyok. (ezt az Anukos, Amadeás solgot nem értem... :oops: :roll: nekik milyen érzésük van? )

Miért baj, ha Benitó fel akar ülni? Ha magától akar, akkor már elég érett rá nem? Noé is nagyon erős, ő is felhúzza magát (még nem magától) és képzeld, ülésből felguggol, majd feláll, persze tartani kell a kezét. Én is gondolkodtam, hogy nehogy káros legyen neki, de hisztizik ha nem játszunk vele ilyet. :roll:

Megkeresed nekem újra az anyu taníts engem linkjét? :oops: Nem találom...Csak ha majd lesz rá időd!Köszi!! :wink:

Sziszkó!

Martin nagggyon cukki! :D Köszi a képeket!! :D



Évi!

Gratula a kisfiadhoz!!!! :D :D Fiús topic, de jó!! :lol:

Na látom a többiek válaszoltak előttem, de én is egyetértek velük az overállos témában. Ráadásul egy ilyen pici babát még jobban is be kell öltöztetni, mint a nagyobbakat. Szóval nyáron sem egy szál bodyban hoztam haza, pedig nagy melegek voltak, és még sapi is kellett rá.

Kép
Kép
 
 


Timi, írok majd privit, küldj egy mailcímet, és megpróbálom átküldeni, mert Anuk linkelte be annak idején.

Heni

Kép
 


Heni!

írtam privit!!

Kép
Kép
 
 


Timi, átküldtem a mailt, remélem, megkapod. Azért megy majd a privi is... igyexem. Puszi!

Heni

Kép
 


Heni!

Köszi, már el is raktároztam a könyvet, holnap ki is nyomtatom a 4-6 hónaposig feladatait. :wink:

Többiek? :D :?:

Mi ma megyünk babamasszázsra, már alig várom!! :D Majd beszámolok!! :wink: babauszin gondolkodom még, de nagyon félek, hogy elkap valami fertőzést, vagy megfázik, úgyhogy ha ilyen félelmeim vannak, akkor szerintem nem is érdemes mennünk. Pedig imád lubickolni NOé, és állítólag nagyon jó hatásal van a babákra, mozgásfejlődésre stb. , de nem merek kockáztatni... :(

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tabati!
Ezt már kérdezni akartam Tőletek,hogy hány hónapos kortól lehet a picit babaúszásra vinni?Szeretném ha hamar megtanulna úszni.Azt monják ugye,hogy csecsemőkorban még fogékonyabbak rá,hogy hamar megtanulják. :roll: :roll:

Köszi a bókokat pici fiam nevében is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anikó!
Hogy álltok a ház csinosítással? :lol: :roll:
Majd írj,ha lesz időd! :) :)

Wepe!
Hol vagy?????
A múlt heti NST-m jól sikerült!Semmi méhösszehúzódás! :lol:
Csak Martinom kissé bepunnyadt. :oops: :lol: Úgy böködtem meg szegényemet,hogy mozduljon már meg kicsit! :wink: :wink: :lol:
Most is pénteken megyek.
Meg csütörtökön védőnőhöz.Már nem is merek mérekezni itthon! :oops: :oops: :oops:
Pedig tényleg nem eszek sok édességet! :roll: De olyan 10-11 kg-nál járhatok! :oops: :oops: :oops:

Sziszkó

Kép
 


Sziasztok !

Sziszkó, már gondoltam, hogy írok lassan egy sms-t, hogy vagy, ha nem jössz, 8) :wink:
Szuper, hogy jó az NST!!! :D Biztos, pihizett Martin, hogy böködni kellett :lol: Már lassan célhoz értek, már kezdek izgulni Miattatok, hogy minden rendben menjen :!: :)
A kg-d szerintem jó, ne aggódj, nem hiszem hogy sokkal többet híznátok :)

Köszi, jól vagyunk, ma éjjel érzetem, hogy növünk, csontom fájt, nyílalt néhol néha, de nem panaszkodom, tudom lesz ennél rosszabb is.
Már vettünk két body-t a babánknak - nem hagyhattuk ott :wink:

Timi, biztos klassz lesz a babamasszázs. Uszitól én is félnék, de én is szeretném vinni majd valahová :shock:
Köszi, az tanácsot az öltözködéssel ! :)
Szerintem, azért gondolta anyós, hogy nem kell ilyesmi, mert magából indult ki ( pedig nem klimaxol :lol: ), majd biztos lesz beszólás érte :?
 
 


Sziszkó!

Tévedés, hogy a babaúszáson úszni tanulnak a picik. Ez inkább játékos vízhezszoktatás. És olvastam cikkeket, ahol azt írják, hogy ha viszed babausziba, majd utána semmi kihagyás után elkezd tanulni úszni úgy 4 éves kora körül, az nagyon jó és jól megtanul úszni szereti majd a vizet. Viszont hiába viszed babausziba, ha utána kihagyással mondjuk 7 éves korában tanítod meg úszni, lehet, hogy egyáltalán nem fogja szeretni a vizet, mert a kezdeti időszakokat már elfelejtette.

Én úgy döntöttem, hogy nem viszem, mert tényleg félek a fertőzésektől. Noé bőre is érzékeny, meg jól meg kéne nézni azt a helyet ahova vinném. Ha kérnek is orvosi igazolást, hogy mehet a baba (állítólag ez az alap, ahol nem kérnek oda nem is érdemes vinni) vele megy egy felnőtt is, akitől meg nem kérnek. Manapság olyan felelőtlen szülők is vannak, honnan tudjam, hogy Noé nem kap el valamelyiktől valamit? :? Majd egy éves korától már mehet rendes vízbe, jön velünk párom munkahelyére, ahol van medence, ott fürcsizünk majd. addig meg itthon a nagykádban ha már lehet. attól meg nem félek, hogy nem fog megtanulni jól úszni, mert a mi időnkben nem voltak még ilyen vízhezszoktatások ilyen fiatal korban, én mégis jó úszó vagyok. Szerintem csak egy jó úszótanfolyam kell, oszt annyi.

De nem lebeszélni akartalak, mert mondom, vinném én is ha nem félnék annyira. amúgy meg írják azt is, hogy jót tesz a mozgásfejlődésének stb. (vagy ezt már írtam... :oops: ), meg új hangok, tudod az uszi kicsit visszhangos, nem csak az otthoni, meg az utcai zajokat hallja. Szóval szupi, de nekem mégsem bejövős...

Masszázs jó volt, Noé is meglepően jól viselte, ahhoz képest, hogy milyen kis örökmozgó. :lol: Még 4 alkalom lesz. 6 hónapos korában lehet vinni babusgatóra. Ez nálunk a bölcsödei játszóházban egy mondókázós, éneklős foglalkozás. 800 ft alkalmanként, szerintem nem olyan húzós, meg nem is kell rendszeresen járni. Amit meg ott tanulunk azt itthon is tudjuk gyakorolni. :wink:

Wepe!

Gratulálok az első magzatmozgáshoz!! :D Milyen érzés??

Ja!

Sziszkó!

akartam írni, hogy én 20 kilót híztam és abból 13 lement szülésnél. a többi 7 még mindig fent van, de azért szépen eloszlik én nem érzem magam kövérnek, de a régi gatyáim nem jönnek rám. Szóval csípőben meg fenékben maradt plusz. 2 gatya jön rám, amiket már akkor vettem amikor babás voltam, de még nem volt nagy pocim. Ez is valami.... :roll: :lol:
Akkor nem érdekelt, de ennek ellenére úgy gondolom, hogy nem jó a sok plusz, bár én sem ettem többet, de nem is figyeltem oda mit eszem. Ma már inkább úgy látom, hogy a következő terhességemnél oda fogok figyelni, annak ellenére, hogy rajtam rengeteg víz volt, ami megdobta a súlyom. Amiért odafigyelek majd:

Állítólag akkor nagyobb az esélyem természetes szülésre, ha nem túl nagy a baba. :roll: Viszont e miatt lelkifurim is lenne, mert mi van ha valamiért koraszülött, vagy előbb meg kell indítani, akkor meg az a jó, ha nagyobb, mint kéne... :roll: De a vérnyomim miatt sem jó a túl nagy súly, mert akkor megint magas lesz (bár nem biztos, hogy a súlyom miatt lett magas, alapból is ezzel kínlódtam,úgyhogy ezt még terhesség előtt kell rendbetenni) és abból megint császár lesz...

Szóval nehéz ügy. Meg azért is, mert 2 ismerősöm is mondta, hogy semmivel sem jobb a normál szülés, ugyanis ők sokkal tovább szenvedtek a gátsebbel, mint én a hasival. Ugyebár a hasi simán gyógyul a gát környékét meg muszáj vagy használni... De pont olyanokat fogtam ki, akik szerencsétlenül jártak szerintem. Kórházi szobatársamnak alig vágtak, már másnap törökülésben szoptatott...

Úgyhogy nekem totál mindegy lenne, főleg, hogy már tudom mire számíthatok császár terén, de ha több babut szeretnék akkor nem mindegy. asszem pl. 3 császár után már nem is szülhetek, de a kettő után is elég rázós... :roll:

Kép
Kép
 
 


Wepe!
Ari vagy,hogy írni akartál sms-t! :lol: De itt vagyok! :wink:

Tabati!
köszike,hogy részletezted nekem ezt az úszás dolgot! :) Azért mi is átgondoljuk majd!De itt Gyöngyösön van egy Fittnes terem,ahol van medence is és szoktak tartani kimondottan babaúszásokat.
Gondolom ott tisztább a víz meg minden,mint az usziban.
De ez még a jövő titka! :roll:

A gátsebbel kapcsolatban pedig tök igaz lehet,amit írtál."Ott,azt a részt" ugye mindíg használjuk. :roll: :shock:

Tegnapi napom:
Délelőtt összevesztünk párommal és azóta egy szót se szólt hozzám. :cry: Amikor balhézunk,mindíg ezt csinálja.Nagyon konok és nem szól hozzám! :evil: :evil:
Én régebben próbálkoztam a kezdeményezéssel,de most úgy voltam vele,hogy lesz@rom! :evil:Nehogy már megalázkodjak megint!Bár ettől nem éreztem jobban magam,meg sírtam is a nap folyamán.Este meg 8-kor lelépett.Elment egy haverjával Egerszalókra egy éjszaki fürdőbe.Na,akkor megint eltört a mécses!Most tiszta depi vagyok! :cry:De az fáj a legjobban,hogy mikor elment Martinnak se adott egy puszit se ás el se köszönt Tőle!Pedig szegénykém nem tehet róla,hogy mi összevesztünk! :cry: :cry: Ja,és reggeli puszit se kaptunk,mikor elment melózni! :cry: :? :?

Na szóval,voltam védőnéninél.Eredmény: 11,5 kg-nál járok.Pisiben minden oké.Vérnyomi első mérésre 135/80!!!!!! Ennyi még sose volt!De hát a tegnapi nap után nem is csodálkozok rajta! :? :?
És képzeljétek,még egyszer mennem kell,október 15.-én!Persze ha addig meg nem szülök!
Amúgy meg tök ari ez a védőnőm!Kár,hogy csak a múlt hónapban ismertem meg!Kiderült,hogy 3 házzal lakik mellettünk,és én még alig láttam,bár már 3 éve itt lakunk!
Mondta,ha bármi baj lenne,nyugodtan csngessünk be hozzá bármikor!Meg a jövőhéten át akar jönni megnézni a babacuccokat.
Mondtam neki,hogy leghamarabb jövő hétvégén jöjjön,mert most kupi van a lakásban! :wink: :wink:

Dobok egy képet,tegnap készült! :lol:

Kép 36 hetesen :-)

Sziszkó

Kép
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm


Sziszkó!

Sajnálom azt a fránya veszekedést.... :( Hát mi úgy vagyunk párommal, hogy nagyon keveset vitázunk, de akkor is este sosem fekszünk le úgy, hogy ki ne béküljünk. Különben én tuti nem aludnék egész éjjel... :roll:
Viszont ilyet szerencsére én párom nem csinál, hogy csak úgy itthagy és elmegy a haverokkal fürdőzni. Őszintén....ez nagggyon sz@rul esett volna.... :(

Martinnak meg azért nem adott puszit, mert benned van, és akkor a te hasadat kellett volna puszilgatnia...szóval ez ne bántson, szerintem őt sokkal jobban bántja. :wink:

135/80...ez egyáltalán nem sok...főleg az én 160/110emhez képest... És szerintem te tuti nem fogsz 20 kilót hízni, mint én. :wink:

Kép
Kép
 
 


Csak egy percre ugrottam fel: Sziszkó......hm.... csodaszép vagy! ÉS nagyon irigyellek a 11 kg miatt... nekem még kb annyi van pluszban. ;) Már nemsokára láthatod Martint!!!!!! :)
Évi, sokat gondolok Rád...

Anikó, vmi hír? :)

Képzeljétek!!!! Kibújt az első fogacskája Beninek... végre nem kínozza már tovább.
Ahogy tudok, jelentkezem majd! Sok-sok puszi mindenkinek!!!

Heni

Kép
 


Sziasztok!

A hétvégém nagyon húzós volt,de Martin jól tűrte.Kész lett a kandallónk,és szombat-vasárnap csak takarítottunk.Tiszta kosz volt az egész lakás. :? :? Itt volt segítségnek anyósom és apukám is,meg mi ketten Tomival.Tegnap estére a bokám úgy be volt dagadva,hogy vizesruházni kellett.De reggelre már jobb lett. :roll: :roll:
Képet majd a hétvége felé tudok rakni,mert még egyszer le kell festeni.De képzeljétek csináltunk már próbafűtést is,és jobban fűt mint a padlófűtés! :roll: És sötétben olyan szép és hangulatos! :)
Alig várjuk,hogy Martin megszülessen és ott a kandalló előtt játszunk Vele!Jajj,karácsonykor is olyan szép lesz! :) :) :) :wink:

Henikém!
Neked is köszönöm a bókot,még elpirulok! :oops: :oops: :oops:
Gratula Beni első fogához! :lol: :lol: :lol: :lol: Már ilyen hamar kibújik nekik ez első???Ezt nem is tudtam! :roll:

Tabati!
Köszi a nyugtatást veszekedés ügyben! :D Szerencsére már nyoma sincs a durcázásának! :) :wink:
Sajnos nagyon nehéz természete van.A csillagjegye Ikrek és tudom,ez a jeggyel elég nehéz közös nevezőre jutni. :roll:
Bár nem tudom Neked mi a véleményed ezekről az azstrológiai dolgokról,hogy hiszel e benne.Nekem van amikor bejönnek. :roll:

Kép

Sziszkó

Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron