Új privát üzeneted érkezett!

Ja és elfelejtettem irni...

nagyon édes Marci,Tofi,Bogi,Levi...és ha vkit kihyagytam akkor bocsi..

nekünk nincs támlás szánkónk :( igy nem tudom elvinni sétálni :(
jövő télre vennem kell....idén nem volt rá..

na megyek Máté alszik..eszek meg megcsinálom a maradék házimunkát aztán ujra megyek havat lapátolni..
d.u. meg libázunk..(havonta hozunk alföldről zoli apujáéktól frissen vágott házi libát májjal együtt,aztán ma van az eladás,karikor pl 200 db-ot adtunk el..gondolhatjátok mire lemértük meg becsomiztuk)

ja egyébként nem idevág a téma de ha vkinek van baromfi vagy húsnagykeres imerőse aki szívesen venne libát nagyker áron nagyobb mennyiségben akkor az szóljon pls :)

na megyek...ezer a dolog..
Vendég
 


Lituka,
teljesen letaglózott engem is a hír...ez a nő (tesód nője) már ne haragúdj, hogy ezt írom, de egy buta picsa...nem kívánom neki, de lehet, hogy meg fogja még báni, hogy ilyen könnyelműen és könnyedén dönt egy élet sorsáról...amióta mamai vagyok annyira kiborítanak az ilyen nők és hírek...

Tök jó lehet havat lapátolni a saját házatok kertjében, vagy a ház előtt! Remélem mi is egyszer beköltözünk egy házikóba! csak előbb el kellene tudni döntenünk, hogy hol akarunk letelepedni :lol:

Bogi egy kis tündi!!

Lekri,
olyan jók a szánkós képek!!! Tényleg nem is gondoltam, hogy már bele lehet ültetni ilyen szánkóba a babókat! Bár nekünk sincs ilyen, de ha marad a hó kölcsönkérek egyet!!!

Apa ma elutazott megint és csak pénteken este jön haza...most annyira rossz, rosszabb mint máskor...DE pénteken reggel jön anyum, tesóm és a nagynéném!! Már várom őket nagyon!!!
Ivás,
Alma se nagyon fogja meg az üveget. Ha megfogja a vizesüveg fülét, akkor nem emeli fel eléggé és csak rágicsálja....a tápos üveget pedig nem is fogja meg, hagyja, hogy etessem. Nekem nem jutott eszembe, hogy egyedül kéne egyen már :shock:
Nálunk a tápszer (főleg az esti) szertartásos, ahogy Kerekes is írta, mint mikor még szopizott még. Lefektetem a nagyágyra, pelus a nyakába és úgy adom neki az üveget én etetem, vagy Apa, utána rögtön boldog vigyor ül ki az arcára hasravágja magát, felveszem büfi, vagy nem és alvás.

KépKép
 


Súly,
rég mértük már Almát, de 9 kg körül van és nem tudom hány cm.., de majd lemérem

KépKép
 

 
 

én már régóta nem büfiztetek :oops: :oops: :oops: már hónapok óta :oops:

ezt a szánkót még Levi kapta az első karácsonyára anyuéktól.akkor volt 7hós és azon a télen ki se tudtuk használni mert nem volt hó :? :? de arra emlékszem,hogy 10eze forint volt már akkor is.nagyon drágák a szánkók :shock: :shock: :shock:

itt még mindig havazik de közben olvad is..az alja olvad a tetején megmarad a friss hó
Vendég
 


mi holnap megyünk mérésre.hát én meglepődnék ha Tofi 9kg lenne.multhóba is csak 100g-ot hizott egy hó alatt.8,7kg volt meg 74cm.súlyra nem érzem,hogy nehezebb lenne na majd meglátjuk :lol:
Vendég
 


Ezt nem hiszem el! Megint elszállt amit írtam!!! :evil: :evil:
Aztán meg be sem akart engedni a társalgóba :evil:

Lituka, sajnálom, hogy így döntöttek (döntött a lány) :( És, hogy még az UH-n sem nézett oda....Akkor lehet, hogy meggondolta volna magát.

Milyen furcs, hogy megint egy dolog, amibe külömböznek a gyerkőcök.

Itt Marci 7 napos volt:

Kép

Ő így kezdte :lol:

Aztán 6 hósan:

Kép

Bevallom, nekem tök természetes volt, hogy egyedül iszik. Viszont én meg hónapokig halálra aggódtam magam, hogy nem forog :lol:

Ma játék közben megitattam, majd letettem az üveget a földre. Késöbb mikor éppen arra járt ( :D ), meglátta, felvette, hanyat feküdt, és ivott belőlle.Majd mint aki jól végezte dolgát, ment tovább. :D

Nekem a szánkó eszembe sem jutott, pedig a nővérem kisfijáé ott van azt hiszem Anyuéknál a tárolóba.
Én inkább a jó időt várom mostanába, vinném már Marcit hintázni a játszóra! :D :D :D


(Kikerestem Marci kiskönyvéből, júli 25.-én volt 6540gr-os, akkor volt 3 hónapos :lol: De hát Marci egy kis óriás bébi :D )

Kép
 


Na, itt vagyok. Zsófi altatja magát... illetve próbálkozik, én meg már 100-szor voltam benn simizni.

Lányok! Kérdezhetek még? Ne haragudjatok! :oops: De mi most változunk, és kíváncsi vagyok másoknál hogyan van:
szóval: kinek mikor és mennyit alszik a babája nappal? Fürdés mikor van?
Zsófi de. 11-kor alszik fél órát, majd du. fél 3 körül másfél-kétórát. fürdés este 8-kor.

lituka! hú, nagyon szemét lehet ez a csaj! remélem soha többet nem lehet gyereke!! nem érdemli meg az ilyen. én a bátyád helyében ott is hagynám, nem várnám meg míg egy ilyen kis senki dobjon ki.
libázol is? le a kalappal! nyáron meg kertészkedsz! ügyi vagy! :P

nálunk meg eső esik! :x idén még nem is volt hó itt! :shock:
jövőre mi is veszünk olyan támlás szánkót!

marcianya! én is úgy várom már a jó időt, mint a messiást! elegem van a bezártságból nagyon... :(

na, most meg valami kemény kopog az ablakon, meg orkán van...

Kép
 
 


Ezt most néztem:

http://www.myheritage.hu/FP/Company/loo ... upload.php

Próbáljátok ki, szerintem buli :D Nekem az jött ki, hogy 18 %-kal jobban hasonlít rám. Pedig mindenki azt mondja, hogy tiszta Apja :D :lol:

Kép
 


Gabo
nálunk délelőtt nem nagyon hagym aludni.húzom ameddig lehet
fél12fele lerakom délbe és változó 1,5-2,5órát alszik majd délután még 1x hagyom kb.félórát.este 8óra és fél9körül rakjuk le és reggel 7-8között kel.de éjjel még 2-3-4-5-6-7-8-9x is kel.ez változó.enni,inni 1-1x kap.a többi megébredés
Vendég
 


Nem tudom mi ütött ma a gyerekbe, simán eszi a darabos bébiételt!!!
Hoztak Anyósomék olyan hipp-et, ami tészta+tengerihal+brokkoli, de akkora darabos, hogy mertem volna esküdni, hogy majd meg akar fulladni tőle. Erre úgy ette, hogy csak na! Néha öklendezett ugyan de csak egy kicsit, és utána röhögött!
Ja, és halat eddig még nem evett! De nagyon ízlett neki!
:D :D :D
Uzsira is 8 hós bébiételt adtam neki, az is darabos volt, azt is megette!!! Mikor tanult ez meg enni?!

Eddig még egy picike darab sem lehetett benne, mert fuldoklott tőle, és nem is evett már utána!

Kép
 


A darabos kaját, akkor mostmár fogja szeretni!

Alma alvása ma eddig nemnagyon aludt, de egyébként:
délelőtt 10 körül alszik másfél órát
délután 3-4 körül megint.
de ma nem tudtam elaltatni délelőtt csak szenvedett sírt, eladudt 12 előtt, de 1 óra múlva fent volt, voltunk kint de ott sem aludt...és most is csak szenved a kiságyban..totál kivagyok...

KépKép
 


Poronty
Anya lettél? Késni fogsz!
2009.02.17. 10:00 - olvir
Eleinte azt hittem, hogy ezek azok az igazi vis major véletlenek, de rá kellett jönnöm, hogy ezek a legciklikusabb, legkiszámíthatóbb események, csak én nem vagyok képes felfogni, hogy van bennük törvényszerűség.

Pedig mi másnak lehetne nevezni azt, amikor a Kisnyúl az utolsó pelenkázási időtől, és a pelenka tartalmától teljesen függetlenül pont akkor, AKKOR, és nem máskor fossa magát össze tokától bokáig, amikor a mami (én), már a garázsban áll, (cipő felvéve, utána visszarohan kezet mosni, fő a sterilitás), és az utolsó mozdulattal helyezi be örökösét és egyben utódját a bébihordozóba...

Az első hangra azt hiszem, hogy a cipőm talpa reccsent. Egy szart. Szó szerint. A Lány reccsentett. Ha már a bébihordozóban van, akkor néha kicsit meg is emeli felfele a dolog szele, mint a játéktermekben a mágnespályás koronglökdösős játékot. Enyhe vörös csík jelenik meg a homlokom közepén, de mosolygok, hiszen a Lány is azt teszi. Fogatlankám vigyorog ezerrel. Sóhaj. (tőlem). Sokat segít, hogy tél van, 5 fokot csak alulról érint a hőmérő, ergo a Lányon barátok között is 4 réteg van. Kár találgatni, mind szaros lett. 30 perccel később, és ugyanannyi dekával könnyebben, már el is indulunk. Persze kabátot nem viszek, mert a maradék agyvelőm arra kellett, hogy tegyek be Neki 3 pótsapkát, 2 nadrágot, 2 extra pulóvert, 3 tiszta cumit, tartalék pelenkázó táskát csak azért nem, mert így is úgy nézek ki, mint aki végleg elhagyja, nem pusztán az otthonát, de az országot is. Ha tehetném, még a melleimből is vinnék két tartalékot, ki tudja mi lesz a lakástól 5 km-re. Amúgy semmi nincs. Csak a sok mozgatástól a tejjel megtömött gyerekem végighányja a csinimini szerkóját, hiába történik mindez a hátsó ülésen, lelki szemeim a folyamat minden pixelét szerencsések végigkövetni.

Gondoltam kicselezem a sorsot. Indulás előtt cipő felhúz, lábamra zacskó (hahaha), motor jár, MINDEN bepakolva (ez nettó 1 óra, szégyen vagy sem), pelus kihajtogatva, krém tubusának teteje levéve, stopper indul, gyerek felkap, pelenkacsere veri a Forma1-es gumicsere idejét, Lány a hónom alatt, száguldunk a kocsi fele, lábamról zacskó lerúg, gyerek felemel, bébiülésbe berak. Végtelen önbizalom tölt el, hát mégis szuperanya vagyok, ott rohadjanak meg a vis maior esetek, ahol vannak, győztem. Beülök a kocsiba, ajtó bezár. Én nemtom, fura ez a téli gumi. Be van húzva a kézifék, azt mégis így nyikorog a járólapon... Mocskos gyanúm támad, áttornázom magam a hátsó sorba, és megnyúlt orral szipákolok a bugyor fele. A szagok nem hagynak kétséget. 2:0 a sorsnak. A Lányom töretlenül vigyorog. És már én is. Hiszen a legfontosabb programomat nem tudom lekésni, mert mindig velem van…

O.U.T.


Az eredeti cikk: http://velvet.hu:80/poronty/2009/02/17/szar_ugyek/ kép is van!

Kép
 


Marci állt. délelött 9-től alszik egy másfél órát, aztán délután fél 2-től még egy másfelet.
És este 7-kor fürdés, fél 8-kor már szunya, és reggel 6-körül ébred.
Szerencsére egyszer vagy kétszer kell csak bemennem fozzá, de csak a cumi kell neki. Van, hogy az sem, mert álmába gyömöszöli a szájába :D Inkább csak magam megnyugtatása kedvéért szoktam benézni.

Kép
 


Hűű egészen sokat írtatok!! :D

lituka: sajnálom szegény tesódat. :cry: :cry: Remélem nem alázza meg magát azzal,hogy a csajjal marad,vagy esetleg még el is kíséri az abortuszra. :cry: Mert az tényleg megalázkodás lenne a csaj előtt.A csajt cseppet sem sajnálom.Annyira szánalmas,és tényleg akkora idióta látványát nyújtja,hogy sajnálni is energiafecsérlés... :? :? :? Azért nem nézett oda az UH-án biztos mert ő ezt már eldönötte hogy ez lesz,és tudja hogy akkor meginogna! :x Hihetetlen.Én is kidobnám a csajt tesód helyébe.Nem várnám meg hogy ő dobjon ki,mert tuti ki fogja...Aki ilyen döntést egyedül meghoz,nem igazán tiszteli a másikat.Döbbenet... :shock: :shock: :shock: Valaki írta,de már nem tudom ki...de csatlakozom.Szívemből remélem hogy ezután majd ha akar se lehet majd gyereke!!!!Nem szoktam én sem rosszat kívánni senkinek,de ha valaki akkor egy ilyen gondolkodású nő megérdemelné.Áááá basszus...

:evil: :evil: :evil: Fogalma sincs az egészről hogy mire szánta el magát!!!Nem azért csajok,gyakorlaton én voltam bent abortusz műtéten,és karnyújtásnyira premier pláne láttam mindent. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nem bántam meg hogy ott voltam,rossz volt amit láttam,de mégis több embernek érzem magam,mert láttam tudom miről van szó.És az is egy 12hetes baba volt,akinek az elvetetését láttam... :x Döbbenet.Inkább gondolkozott volna az a csaj akkor nem követne el GYILKOSSÁGOT.Lehet most offolnom kellene magam,mert remeg kezem lábam annyira felkavart ez a sztori.

Kép

Kép
 
 


marcianya: örülj hogy Marci eszi a darabosat is már!!! :wink: Ezután már ezzel sem lesz gond,hogy hogyan szoktasd rágásra. :) És ezek szerint a brokkolis csirkéről is leszokott? :lol:

lekri:
tök jók a szánkózós képek! :wink: Tényleg drága egy szánkó manapság. :shock: :shock: :shock: :shock:

bolygó
: te pedagógus? :) Tök jó.Van védőnő,logopédus,pedagógus. :D :D Még valaki a topikban?Ami témába vág?Óvónő esetleg? :)

Kép

Kép
 
 


lituka: lehet írtad már,de nem emlékszem.Mennyi idős a csaj aki ilyen hogy is mondjam butácska??? :evil:

Ja!Blankánál 7hósan próbáltuk először a cumisüvegből evést,ivást fülecskével,és elsőre sikerült neki önállóan ennie vele.Igaz eleinte csak az egyiket fogta meg,és úgy ügyeskedett hogy beletaláljon a szájába,de hamar megtanulta mindkét fülét fogni,szóval 7hós korától teljesen egyedül iszik.Már néztem hogy fül nélkül is tud önállóan inni. :D És kb.2hete csőrös poharas feltéttel iszik,nem etető cumival. :) Prímán megy neki az is. :wink:

Kép

Kép
 
 


Mezsó: jajj nem akartam..ne haragudj..de vhol le kelett irnom.

ami a legmegdöbbentőbb hogy nekünk ezt a legjobb barátnője mesélte el nem a csaj...
ja és csütörtökön kell mennie elbeszélgetésre a gyerekvédelmishez..ott is gondolom ugynaekkora tapló lesz..
ja és tesóm is menni akar de a csaj megmondta hogy ne menjen vele..
pedig ez kettőjük dolga lenne..de ennyire nem őszinte...hogy tesóm elött nem akar beszélni...
egy patkány.

tesóm most eladja a telefonját hogy kitudja fizetni az abortuszt mert a csaj a megkérdezése nélkül magánorvost fogadott...40 000 Ft lesz..

áhhh..égnek áll a hajam...szegénynek holnap hozza a futár a telót..már adhatja is el...mert amugy nincs pénze most.

ja és ezt is a csaj bátyja döntötte el hogy menjen csak magánorvoshoz...

szóval tesóm még megvárja hogy ez az egész lemenjen és ha ugy látja dobja...de nem akarja most cserben hagyni (pedig én simán megtenném)

ja alvás:

délelött kb 11 és dél között max 1 órát alszik
majd még 4 és 5 között is max 1 óra...
sokszor ezek csak félórák.
reggel 6kor kel....
még visszaalszik fél9kor félórára..
este 8 fél9 körül alszik el.


mennem kell...
ellapátoltam mielőlünk és a uj otthonunk elől is az összes havat...ezer éve nem voltam ilyen hulla :(
Vendég
 


Sziasztok,
Már rég írtam, bocsi, de tényleg elég nehéz nekem is két topicot bújni, van, hogy ezt hanyagolom, van, hogy a másikat. :((( Mindig van valami, ami miatt nem érek rá. Két hétig antibigyóztuk Mátét, most már jobban van, de most hirtelen mindannyian köhögünk. Mi most megfogadtuk, hogy sehova nem megyünk úgy 3 hétig, mert kint hideg van és járvány mindenhol, nekem meg elegem ebből, bár a bezártságból is, de inkább, mint bezárva napi 102-szer orrot szívni.
Na, panaszáradat után írok jókat is. :)

Klarka - gratulálok a kislányhoz, persze mindegy, csak egészséges legyen, de így legalább lányocskád is lesz. Lesz ki vigyázzon rá. :)
(Nekünk még nem tudni. A 12 hetesen a 4D-n azt mondták, hogy valószínű fiú, de még nehéz ugye olyankor akármit is mondani. Most voltunk tegnap a dokinál, sokáig nézegette, hátha megmutatja magát, de eléggé nem úgy feküdt, viszont azt mondta, hogy inkább lányt mond, mert nem nagyon lát fiús jeleket. :) ) Én nagyon szeretném, hogy legyen lányom is, úgyhogy ha fiú, akkor mindenképpen szeretnék harmadik babát is. :) Na, és igen: teljesen egészséges, most a 18-ik hétben vagyunk.

Nagyon ügyik a gyerkőcök. Nekem Máté már nagyon hamar felállt, de lépegetni nem nagyon akar, mármint szekrény mellett sem. Viszont már mondja az anyát. Annyira cuki, ha elmegyek és épp nincs kedve egyedül lenni, akkor néz utánam és kiabálja sírósan, hogy ANYA vagy ANA, annyira cuki. Amikor felkel akkor is ezt kiabálja, hát jóhogy azonnal futok hozzá. Egyébként mi így hívjuk egymást apával, hogy apa-anya, és férjemnek heti egyszer kell bemenni a munkahelyére, szinte mindig hárman vagyunk, úgyhogy könnyű volt megtanulnia.
Régebben kérdeztem mindenkitől, hogy mikortól fogják már érteni a Nem-et, Nem szabad-ot. Végül senki nem válaszolt/ nem tudott válaszolni. Nálunk már eljött az idő szerencsére, nagy vágyam volt már ez.
Ha rászólok, hogy Nem szabad, akkor azonnal abbahagyja amit csinál és utána szépen lassan, (sokszor hátra sem nézve) megpróbálja még egyszer, aztán megint rá kell szólni, pár pillanat múlva szép lassan megint próbálja, várja, hogy mit mondok. Aztán negyediknél feladja és elmegy onnan. :))))
Ha pedig már akkor szólok rá, ha a kezébe van az a valami, amit nem szabad, kérdem, hogy: Mit csinálsz? Ekkor nyújtja nekem a kezét a dologgal, ami benne van, annyira cukker.
Szerintem ez azért van, mert megbeszéltük, hogy semmit nem rakunk el a lakásban, hogy tanulja meg mit lehet és mit nem. Persze ez aztán tényleg 100%-os odafigyelést igényelt, de most már nem megy oda semmihez, ami nem szabad és érti a nem-et is, na ezek után nem is kell csodálkozni rajta, hányszor hallotta szegénykém már ezt a szót. :(

Közben olvasgatok vissza. Csak ami az eszembe van leírom közben, hogy ne kelljen jegyzetelni, most hirtelen gondolom úgyis elárasztom az oldalt.
:oops:

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
 
 


lituka: nem gond,csak annyira bosszantó,hogy sokan akik az abortusz mellett döntenek annyira felelőtlenek.Mert mikor élvezik a dolgot,nem gondolnak arra hogy ennek következménye is lehet,aztán mikor beüt az ami valakinek ménkű akkor felelőtlenül azt gondolják hogy ááá hát elvetetem és kész.Pedig...ühüm...inkább el sem mondom technikailag hogy néz ki egy abortusz.Bele hallnék ha nekem át kellene egy olyanon esnem.Nem az a baj,amit a terhes nő él át,hanem az a baj,és katasztrófa amin a baba átmegy. :shock: :shock: :? :? :shock: :shock: :? :? :? És erről annak a nőnek halvány fogalma sincs.Nincs is neki szíve.Remélem az a gyermekvédelmis nagyon talpra esett,és fog rá hatni.Ha az abortusztól nem is tudja visszatántorítani,remélem a lelkébe gázol.Tesód miért érzi úgy hogy cserben hagyná ha nem fizetne??Jesszus.A csaj hagyta cserbe mikor eldöntötte hogy elveteti és tesódat meg sem kérdezte róla.Én ki nem fizetném az fix.Le tojnám.Ha én akarom azt a gyereket,akkor nehogy asszisztáljak már hozzá hogy megöljék! :evil: És a csaj miért vette a bátorságot hogy magánorvost fogadjon ilyen célból???Minimum hogy a hozzáállása miatt csak simán be kellett volna vonuljon a kórházba és aki épp ott van annál megcsináltatni.Mit válogat???? :evil: Jujj én látatlanban is nagyon kibuktam. :evil:

Kép

Kép
 
 


elhiszem,hogy kivagytok,mert ez a csaj tényleg dilisnek néz ki igy ahogy Lituka leirta.
de azért azt is lássuk be,hogy vannak esetek amikor "elfogadható" az abortusz és talán az a legjobb ha elveszik a babát.

Mezsó
elhiszem,hogy szörnyű érzés volt látni élőbbe,én a néma sikolyt láttam itt a neten :( :(
Vendég
 


ja még egy:

GYILKOSSÁGOT-ahogy te irtad Mezsó.ezzel a szóval lehet sok mindenkinek okozol fájdalmat.akár csak beolvasónak,akár itt forumtársnak mert bárkinek lehet ilyen "titka"-akár mi véget is(beteg baba,vagy csak az élet hozta dolog véget)

nem kötözködni szeretnék csak erre gondoltam és megosztottam veletek
:wink:

remélem nincs harag?
Vendég
 


Na mizu? Mindenki a Jóban Rosszban-t nézi? :lol:

KépKép
 


én azt nemszeretem :wink: :lol:
Vendég
 


Igen bizonyos esetekben tényleg van oka..ahogy Lekri irja..

mindenesetre össze ne vesszetek ezen légyszi annyira szarul esne h kirobbantottam egy vitát.

egyébként 22 éves.

na mindegy...hagyjuk...majd megirom mi lett a vége a dolognak azért.

térjük vidámabb dolgokhoz...

nekem most mennem kell aludni..

de viszont akik eltüntek irjanak...
és Nono...figyellek ám :) és nem ám eltünsz ujra :)

na holnap jövök...

jó éjt

ja és Marcianyu ez a cikk nagyon jó :D :D
Vendég
 


Lituka - Sajnálom. Tényleg kijut nálatok a gondból, nem irigyellek. Szegény tesódat is nagyon sajnálom, de ez a csaj, jobb, ha nem kerül be a családotokba.

Voltunk alvásvizsgálaton, mert Máté már kb. fél liter tápszert megivott éjszaka és kb. 10 kelt. Azóta már csak 1-szer kel éjszaka. Ilyen még sosem volt. Majd emesélem.

Annyira cukik a videók, nagyon ügyik.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
 
 


fruzsi! mi a Dallast nézzük olyankor! :lol: Zsófi rátapad a képernyőre ha a főcím zene megy. aztán már szerencsére nem érdekli! :D

na, megyek én is fürödni, aztán irány az ágy. úgy látszik már sokan ezt teszik. :P remélem jobb éjszakánk lesz mint a tegnapi. "csak" 3-szor voltunk fennt.... :(

Hol van EMI?????????????????????????????????????????????????

Kép
 
 


anetto! na ezt oszd meg velünk légyszi!!! kíváncsi vagyok!! Zsófi is néha 3-szor kel.... de én csak egyszer adok neki hajnali 5 körül tápszert.

Kép
 
 


Anetto,
hú alvásvizsgálat, az milyen? Valahova vinni kellett Mátét és ott aludt? Lehet, hogy tök hülyeséget kérdeztem bocsi :oops: :lol:

Tényleg Emi....jó régen nem volt

KépKép
 


Hogy én is mennyire örülök, hogy újra itt Nono !!! :D :D :D És annak is, hogy Magikáról is tudtam olvasni, :D tény, hogy a blogját is olvashatom, de más az, ha külön ír egy fórumba, mert ő nem írja le mindennapjait, gondolatait a blogba, csak tényleg a gyerekekről ír szerintem.

Kisfruzsi - még az is lehet, hogy Magyarországra költöznétek? cuki az Almás kép. Kis callgirl :).
Bevárjátok, hogy hol lesz jobb a helyzet? Most Szlovákia tuti jobb, de pár év (évtized :( )múlva, ha esetleg sikerül ezt a gazdasági válságot okosan a javunkra fordítani, na nem ezzel az ügyes kormánnyal (vagy túl optimista vagyok? :( :oops: )
Vagy munkahelyváltás előtt álltok?

Marci nagyon ügyes, hogy pár naposan már fogta a cumisüveget. Máté sem akarja, bár megfogja pár pillanatra, aztán belustul, elengedi. :( Én ezzel rontottam el még jobban mindent, mert lustaságomban sokszor kipócoltam neki párnával (mert ő oldalt szeret enni - szopizás után így volt hajlandó cumizni), megszokta, hogy ott a szájába, én addig tettem-vettem és mikor bealudt rajta kivettem a szájából. :oops: :oops: Szánom-bánom.

Az alvás igény is mennyire változó mindenkinél. Nálunk amióta végigalussza az éjszakát már csak kétszer alszunk. Dél körül két órát, aztán délután 5-kor még egy órát. Jó esetben, persze vannak rosszabb napok, amikor inkább nyügizik, minthogy elaludna.

Képzeljétek ma mi történt velünk, pedig minden másodpercben Máté mellett állok, és olyan ügyes már, hogy nagyon ritkán esik el, ügyesen tud leülni, stb. Szóval van egy lépcsőféle az erkélyajtó előtt és imád oda felmenni, előtte hátranéz, nyújtja a kezét, hogy menjek utána, és mászik. Na, most pár másodpercet késtem. El kezdett mászni és látta az ablaküvegbe, hogy megyek utána, hátranézett és leesett :( ...fejre :( ...felemeltem és halálra váltan vettem észre, hogy behorpadt a kis homloka. :shock: :cry: Remegett kezem-lábam, ő két másodpercig sírt csak, (én kb. fél órát) mert ahogy felkaptam és sétáltam vele, abbahagyta és vissza akart menni játszani. Semmi baja nem volt, mégcsak meg sem ijedt igazán. Azonnal hívtam a körzetit, beküldött a sebészetre röntgenre, sürgősen menjek, ha egészen jól van, akkor akár busszal, de azonnal, taxit hívtam, amúgy sem merek vezetni, nemhogy ebben a hóban. Apa meg pont ma tanít...Mire lementem a taxiba már kiegyenesedett a horpadás és a kórházba azt mondták, hogy meg sem röntgenezik, mert csak kékfolt, semmi probléma.
Annyira megviselt egész napra, hogy eddig is ott ültem mellette, már annyira anyás, de most még ha a kiságyban van is ott ülök mellette és nézem. Még mindig kivagyok.
:(

Fürdés - mi nem fürdetjük minden nap. Az elején mondták, hogy még nem kell minden nap, aztán később a bőrkiütése miatt mondták, hogy elegendő kétnaponta, amíg nincs meleg, nem járunk ki, nem koszos. Csak a mancsát meg a fejét szoktam mosni, de azt meg rengetegszer. Ja, meg a fogát, mert amióta felnőtt kaját eszik azóta féltem a kis fogát, na meg az antibiotikum miatt is, mert állítólag az is elsárgásíthatja.

Evés - éjszaka egy kis tápszer
7 - tápszer 100ml
10 - gyümi - mostanság fél banán, fél alma (kicsit unom ezt a gyér kínálatot így télen)
12 - zöldséges bébikaja - általában húsos, én egy kicsit feldobom még valamivel, hogy kiadósabb legyen
14 - gyümi - a banán másik fele és az alma másik fele
17 - megmaradt zöldséges bébikaja
19 - egy kis adag babayoghurt vagy igazi activia gyümis yoghurt
20 - tápszer

Na, és általában mindegyik után nyom még egy kis tápszert, illetve elalvás előtt kötelezően tele nyomja magát még tápszerrel, úgyhogy tuti meg van a fél liter tápszerünk is egy nap.

Kis adagokat eszik, úgyhogy muszáj vagyok ennyiszer adni neki enni. :( Azért gondolom, ha már velünk együtt fog enni, akkor ő is csak négyszer eszik majd, mert nem szeretném, ha hozzászokna a nasikákhoz. Olyan sok gyereket látok mindig, hogy akárhova megyünk majszolnak valamit vagy az normális?

Azért jó, hogy pont télen négykézlábazódnak, mert ha télen szültünk volna, akkor nyáron lennének ekkorák...homokozóba négykézláb, földön kint tepernének...hát azért csak jobb így, vagy hülyeség? Bár nekem a kicsi július végén születik, úgyhogy valamennyire megismerem majd azt is ám...

Egyelőre az ilyen általánosságokra reagáltam, majd még írok az egyediekre is. Jövök még, most bepótolom. Bocsi mindenkitől...nagyon belejöttem. :) :oops:

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
 
 


lekri: igazad van,nem kellett volna lendületbe jöjjek ennyire az abortusz híre kapcsán. :oops: :oops: :oops: :oops: EZENNEL MINDENKITŐL BOCSÁNATOT KÉREK AKI OLVASTA A SORAIMAT EZZEL A TÉMÁVAL KAPCSOLATBAN ÉS ESETLEG MEGBÁNTHATTAM!!! :oops: :oops: :oops: Nos az történt hogy csak a jelenlegi szituációra,és erre a 22éves nőszemélyre koncentráltam és a véleményem mind az ő esetére szólt.Természetesen nem gondolom gyilkosságnak azt ha valaki az anyagi helyzete miatt dönt abortusz mellett,és pláne nem gyilkosság az ha élettel össze nem egyeztethető betegséget találnak a babánál és emiatt szakítják meg a terhességet.Dehát ez evidens volt számomra hogy ilyen esetekben nem beszélünk arról hogy abortusz=gyilkosság.No már megint magyarázom a bizonyítványom... :oops: Fene ezt hogy nyílt fórumba írunk és bárki olvashatja. :roll: Na remélem mostmár eléggé tisztára mostam magam!!És tényleg bocsi ha valaki az este folyamán megbántódott!! :oops: A néma sikolyt is láttam...nem semmi az sem.

gabo: bogarat ültettél a fülembe emivel kapcsolatban!!!Vajon merre van miért tűnt így el???

anetto: elhiszem hogy megijedtél Máté elesésén.Jó hogy nem lett komolyabb baj!!!

Kép

Kép
 
 


ja és borsikát is hiányolom ám!!!

Kép

Kép
 
 


lekri pü ment! :wink: Majd jelezz légyszi hogy megkaptad-e! :wink:

Kép

Kép
 
 


Mezsó
nyugi!!!!!!!!!!!!! :)
megkapam privit:)

nálunk éjjel megint legalább ujabb 10cm-es hó hullott :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Nagyon édesek a képek: Marci sz.tem kb. 1,5 évesnek néz ki nagyon erős kisfiú! :lol:

Bolygó nagyon szép a kislányod szeme jó h raktál képeket :lol:

Bogi édes ollem! :)

Lekri irigyellek h tudtatok menni szánkózni! :lol:
Mi tegnap ki sem mentünk mert nionstop havazott,Ti hol laktok gaboo h. nincs hó?

Pénteken is akartam írni,de jobb h nem, annyira rossz kedvem volt,mert 1 hónapja alig alszom és kibuktam.Ma éjsz. aludt egyfolytában 10 órát :roll: nem tom miért,de rám ébredt fel 5-kor persze nem aludt vissza.

Most a szakdogánál nagyon gyorsan a bibl. és a képeket kell összeállítanom és tök lelkiismeretfurdalásom van h most már sokkal jobban igényelné a foglalkozást,de volt h túl fáradt is voltam mondókázni.(tudom h eleve lust és rossz anya vagyok,de ez van sajna :o ) nálunk újdonság h stabilan ül és könnyedén felül.

Örülök Nono h írtál és sajnálom a fulladást,örülök h már joban vagytok.

Kép
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:48-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:48-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:49-kor.
Vendég
 


Nono
most lehet hülyének nézel de mi is az az asztrologus?aki a születési időből elmondja,hogy mi várható?
én még nem,de nem is mernék elmenni.se jósnőhőz.anyukám volt jósnőnél és eddig minden "bevált" :(
ami eddig csak nekünk rossz


én is kérdeznék:tök nagy hó van,viszont nagyon hideg.elkéne menni v.nőhöz.arra gondoltam,hogy Tofit toloma a b.kocsiba mert fuj a szél is és nehogy megfázzon.Levit meg a babakocsi után kötöm szánkóval vagy magamra és huzom.de ilyenkor lehet babakocsit tolni? mármint gurulnának a kerekei?
vagy van egy régebbi kengurunk néha abba teszem Tofit inkább abba vigyem?
Vendég
 


nono: na akkor azért megnyugodtam hogy te is hasonlóan látod ezt az abortuszos történetet mint én. :wink: Ezek szerint nem én vagyok lobbanékony,hanem valahol reális az ahogy láttam a dolgot.Asztrológushoz én sem mernék elmenni...Félnék hogy amit mond,az befolyásolná utána az életemet.

lekri:
hát ha a saját babakocsink kerekét elképzelem,azt tutira nem lehetne hóban tolni,úgyhogy mi nem is megyünk ma ki.Este itt is esett még vagy 5-10 cm rá az eddigire. :wink: De mostmár 7ágra süt a napocska. :)

kritta:
gratula Fruzsinak a stabil és könnyedén felüléshez :wink:

EMI MERRE VAGY??????

Kép

Kép
 
 


Egy levél a szerető anyától!!!!

Lassan irom a levelet, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni. Már nem ott lakunk, ahol eddig laktunk. Apád olvasta, hogy a legtöbb baleset otthontól 20 kilóméteres körzetben történik, úgyhogy elköltöztünk. Nem tudom megírni a házszámot, az előző lakók magukkal vitték, hogy ne kelljen a címüket megváltoztatni. De minden nagyon szép az új házban. Mosógép is van, habár nem működik valami jól. Beletettem a ruhát, meghúztam a láncot, és azóta se láttam belőle semmit viszont. De azért nem rossz itt.

A múlt héten csak kétszer esett. Egyszer három napig, egyszer meg négyig. Elküldtem a kabátot, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt a csomag túl nehéz lett volna, így levágtam őket, és beletettem a zsebébe. A bátyád valamelyik nap bezárta a kocsikulcsot. Nagyon aggódtunk, mert két órába tellett, mire engem meg apádat ki tudtak szabadítani a kocsiból. A nőverednek ma reggel gyereke született, de még nem tudjuk, mi, úgyhogy nem tudom megírni, hogy nagynéni vagy-e vagy nagybácsi? A szomszéd múlt héten beleesett a pálinkáshordóba, páran megpróbálták kihúzni, de hősiesen leküzdötte őket, és megfulladt. Három napig hamvasztották. Különben nincs sok újság, minden megy a megszokott mederben.

Szerető anyád.

U.i. Akartam pénzt tenni a borítékba, de már le volt zárva.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi, a Marci dícséreteket!

Mezsó Persze, hogy örülök, hogy eszi a darabosat! :D Ma reggel megint bepróbálkoztam, hátha tegnap csak véletlen volt :lol: De szerencsére ma sem okozott neki gondot :D
Úgyhogy ebédre kap tökfőzeéket (persze az is bébiéte) :D Aztán majdmeglátjuk.

Képzeljétek el, rájöttem, hogy eddig miért nem evett!( Vagy ha evett is csak keveset )
Mert nem volt éhes! Jó tudom, ez hülyén hangzik így leírva, de gondolkoztam, és rájöttem,hogy mikor beteg volt én ugye akkor is etettem volna, hiszen beteg szegényke, ennie kell! (A hülye Anya! :oops: :lol: )
Persze gondolhattam volna, hogy én sem kívánom a kaját, ha beteg vagyok. Úgy látszik a kiskrampuszom kapott egy kis ételundort.
Most napokóta csak akkor adok neki enni, ha ő kéri (már mutattam, hog milyen kis ügyin jelez :D ), és képzeljétek, azóta tök jól megeszik mindent! És nagyjából tartja a 4 órát, úgyhogy az én evem sem dőlt rommá (fontosnak tartom a napirendet), és az ő igénye is ki van elégítve.

Persze én ezt csak úgy gondolom, lehet hogy hülyeség az egész, de úgy látszik azért működik a dolog. :D


Az abortuszhoz én is csak annyit fűznék hozzá, hogy biztos vannak olyan élethelyzetek, amikor meg lehet érteni, bár én még mindíg állítom, hogy nem lennék rá képes!
Sőt, már írtam, hogy az első babám elment, és műtéttel kellett befejezni a terhességet, engem az is nagyon megviselt! Persze bizts azért, mert én nagon akartam a babát :(


De úgy látszik mindenhol vannak idióták!!!
Az én bátyámat (már kb 15 éve vannak együtt) több mint egy évig hülyítette a barátnője, hogy persze lgyen gyerek, még elevitet is szedett (!), aztán borúlt a bili, hogy neki esze ágában sincs szülni, és végig fogamzásgátlót szedett! (Azt hozzá kell tennem, hogy a lány is már elmúlt 30, a bátyjám meg 35)
Azt állította, hogy ő még élni akar...
Úgy is volt, hogy szétmennek (amit hozzá kell tennem, senki nem bánt volna a családba), de végül együtt maradtak.

Most nincs szó a gyerekről. Pedig a tesóm is nagyon vágyna rá!
A Marcit is imádja! Én meg úgy sajnálom! Attól tartok neki sosem lesz.


Egy teljesen nem idevágó kérdés:
Volt már valaki közülletek a Zsidrónál? Én azt kértem Apától a névnapomra, hogy hagy menjek el végre valami normális fodrászhoz, mert elegem van abból a sok lakótelepi fodrászból, aki pont ugyan azt a frizurát csinálja nekem, mint az elöttem ülő öreglánynak, semmi fantáziája, és olyat szeretnék aki tud tanácsot adi szinnel, fazonnal kapcsolatba.
Eddig mindíg itthon festettem magamnak, és Marci miatt mindíg fel van grumszlizva, és utálok már tükörbe nézni, olyan vagyok mint egy takarítónő. :(

Bevállalta Apa szombat délelött a gyereket, hogy vigyáz rá, de azt sem tudom találok-e olyan fodrászt aki dolgozik szombaton.

Ha van valakinek valami jó ötlete, vagy tud valami jó fodrászt, ne fogja vissza magát! Kérlek írj!!! Persze budapesti kéne, gyalogos vagyok.Én a III.ker-be lakom, úgyhpgy nem ár a közelség. :lol:

Mennem kell, felébredt a pocok. :D

Kép
 


Nono igen, bevallom Imádom a fiam!!! :D :D :D
De idenézz!

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
 


marcianya: neked mi is a keresztneved??Hogy névnapról írtál...Nekem most nem ugrik be,ne hari... :oops: 8) Nem semmi hogy bátyádat is hogy hülyíti a barátnője. :evil: Szegény,nagyon sajnálom! :( És téged is hogy az első babád elment! :cry: Na de itt van neked ez a szép szál kislegény Marci formájában. :wink: Nagyon nagyon vagány a képeken,nem csoda hogy szerelmes vagy belé. :wink: :wink:

No én is lépek,mert nagyon úgy fest nekem meg,hogy Blanka pocakja éhes... :lol: :lol: Meg kellene valamivel tömni... :lol:

Kép

Kép
 
 


kritta! én szombathelyi vagyok. természetesen nálunk most sincsen hó!! csak a szél fúj ezerrel!! nem lehet kimenni. :(

nálunk idén 1-szer volt hó egy napig :lol:

marcianya! az jó, hogy így beállt Marci biológiai órája! így a napirend is garantált! :P

abortusz: ebben a konkrét esetben egyetértek mezsóval. ez a csaj egy érzéketlen dög, és ez gyilkosság szerintem is. de hangsúlyozom, ebben az esetben.
nekem is elment az első babám.... :cry: én szó szerint hetekig sírtam!! ez után, és az anyaság mellet másként látok én is sok mindent! nem tudom tudnának-e nekem olyan indokot mondani, ami mellette szólna. ha nem beteg/halott az a kis lény, akkor joga van élni. engem is mélyen érint ez a téma, mióta elment az első kisbabám. sokszor még ma is megkönnyezem...

De! legyünk most már vidámak!! megyek is főzni Zsófimnak. (spenót lesz husival)

Kép
 
 


gabo: na nee! :cry: Neked is elment az első? :cry: Nagyon sajnálom! :cry: Nagyon félek én is ettől! :cry: Mármint hogy egyszer majd ilyet átélek én is...Mert kistesót 2-őt is tervezünk még.És nővéremnek is volt már 1 vetélése...Bár ez nem tudom hogy rám nézve jelent-e valamit,hogy mondjuk van esélyem rá,hogy nekem is legyen...De félek hogy egyszer nekem is részem lesz majd benne. :cry: Én azt gondoltam egyébként,hogy Szombathelyen mindig van hó...Nem tudom miért! :shock: :lol: Mindig a nyugati határszélen mondják a sok havat,és Szombathely nyugati határszél nem? :roll:

Kép

Kép
 
 


Apropó vidám téma: nővérem 7 és fél hós kisfiának tegnap kibújt végre az első 2 foga,és egyszerre!! :D :D Tök boldog voltam,mikor újságolta nekem! :wink:

Kép

Kép
 
 


Anetto,
fú nem csodálom, hogy megijedtél!! Alma első asztal lefejelése (hú ez milyen szó, mi :wink: ) is olyan volt, hogy maradt egy jó hosszú csík, ami be volt nyomódva a homlokán. Persze 10 perc után már csak egy lila csík volt, de én is nagyon megijedtem. Szerintem puhábbak még a csonjaik, és el tudnak könnyen deformálódni, de vissza is alakulnak gyorsan.

Hát maj igen visszamegyünk Magyaro-ra, de egyelőre jó itt, bár a fizetésünket forintban kapjuk, szóval ha lehet rosszabb helyzetben vagyunk mintha otthon lennénk (Ft/euro váltás miatt). Mindent otthonról veszünk, de a rezsit és a lakáskölcsönt euróban fizetjük....na mindegy. Munkahelyváltás...Apa helye szuper, szóval Ő nem vált egyhamar.. Nekem is megvan még a munkahelyem, de ki tudja meddig? Állami.....szóval soha nem lehet tudni..de előbb szeretnénk tesót mi is!
Kérdeztem még régebben tőled egy jó hosszút, ill. inkább a férjedhez szólt. Majd megkeresem és bemásolom megint ide. Van akit érdekelne, nem csak engem a téma.

Babakocsizás hóban:
már biztos el is indultál Lekri, de mi tegnap és tegnapelőtt is voltunk kint. Hát...tegnap már jó 10-15 cm-is volt a hó itt és elkezdett olvadni. Ennélfogva jó nagy latyak volt és az úttesten állt a trutyi ahogy a járdáról leléptünk...ahol nem volt letakarítva a járda (és volt ilyen bőven), ott alig bírtam tolni a bkocsit. A mienknek az első kerekei kicsik és a hátsók nagyok, na ennél fogva a kicsik elöl elfordultak a hóban (mondjuk a bolygósítást ki kellett volna kapcsolni, én hülye... :lol: ). De azért voltunk kint. A baj inkább azzal voltm, hogy nem lehet feltenni az esővédőfóliát a kocsira, mert akkor Alma sokot kap és nem akar tovább maradni a bkocsiban..és a tetején a kupolát se szereti, szóval hullt a hó a fejére és gondolom azt gondolta mindenki, hogy milyen car anya ez! :shock: :lol: :lol:

Na de ma az anyós mama viszi sétálni tök jó!!! Már a lakásra ráfér egy Nono féle takarítás! :lol:

KépKép
 


Kritta, csináld a munkádat, mert minél hamarabb kész vagy vele annál többet tudsz majd Fruzsivalé lenni!

Nono,
asztrológus...én nem hiszek benne a férjem meg kifekszik az ilyenektől, szóval ehhez nem tudok hozzászólni.

Marcianya,
Marci igazi erő-benő!!! Nagyon ügyi! Fodrász..biztos jók az ilyen sztárfodrászok, még nem jártam ilyennél. De mondjuk én azért, mert sajnálom rá. A gesztus nagyon szép a férjedtől!!!

KépKép
 


Ezt figyeljétek!!Utána néztem neten,hogy ha változik a gyógyszerköltségünk akkor adhatunk-e be közgyógyellátás módosításra kérelmet.És ezt találtam:
"Amennyiben a közgyógyellátásban részesülő személy egészségi állapotában, a gyógykezelését szolgáló terápiában, vagy a keret megállapításakor figyelembe vett gyógyszerek térítési díjában olyan változás következik be, amelynek következtében havi rendszeres kiadása a gyógyszerkeret megállapításakor figyelembe vett gyógyszerköltséghez képest ténylegesen legalább 1000 forinttal megváltozik, lehetőség van az egyéni gyógyszerkeret év közbeni felülvizsgálatára. A felülvizsgálatot külön kell kérelmezni, és csatolni kell a háziorvos igazolását, illetve a háziorvos nyilatkozatát arról, hogy a közgyógyellátásra jogosult személy által havonta rendszeresen használt gyógyszerek térítési díjának a jogosultság megállapítása óta eltelt időszakban történt emelkedése meghaladja a havi 1000 forintot."
Blanka havi gyógyszerkerete mikor beadtuk az igénylést 2008.szeptemberében,akkor 700ft volt.Abból a gyógyszerből elég volt havonta 1-et kiváltani,és így havi 700ft-ot költöttünk a betegsége miatt antibiotikumra.Azóta heti 2x1055ft,így havi 8ezer ft-ot kell költenünk,mert más gyógyszert szed,nagyobb adagolásban.Pár hónapja telefonon érdeklődtem a Polgármesteri Hivatal ezzel foglalkozó osztályán,hogy lehet-e kérvényt beadni magasabb gyógyszerkeretre,és azt mondták nekem hogy nem!!! A rohadékok simán leráztak!Mostanában mondogatták nekem a gyógyszertárban hogy nézzek már utána mert ez így biztos nem igaz amit nekem telefonban mondtak,mert szerintek benyújthatok kérvényt hogy változott a szitu.Szóval mivel holnap Szegedre megyünk kontrollra Blankával,így pénteken,de már vonulok is be a Polgármesteri Hivatalba élőben,és nem hagyom magam lerázni!!Az ügyfélfogadás délelőtt van/már ennek is utánanéztem,a gyerekdoki délután,úgyhogy pont jó!Délelőtt bemegyek a papírokért,délután meg a gyerekdokihoz és megíratom az igazolást még pénteken vele!Csak merje úgy kiállítani hogy nekem ne tetszen!!! :evil:

Kép

Kép
 
 


Mezsó, Zsuzsa a keresztnevem.
Ugye milyen vagány? :D És kisgatya van rajta pelus nélkül! :D :D
Persze csak a fénykép erejéig. :D Anyósoméktól kapta.

Gaboo sajnálom a babád. Sajnos tudm mit éreztél. Nekem isteni ajándék, hogy a műtét után 3 hónappal bekőltözött a pocimba Marci. :D

Mezsó gratulálok a nővéred kisfia fogacskáihoz! Nekünk szerintem sosem lesz :lol:

Hát ezt el kell mesélnem!

Ebédeltettem Marcit. Azaz, csak próbáltam, mert hiába volr éhes, nem akart enni. Gondoltam magamba, nem baj, majd eszel késöbb, és leraktam játszani.
De mivel én majd' éhen halltam, megmelegítettem a tortelínim, és leűltem enni.
Persze úgy kotort oda, mint egy kiskutya! Jött kunyerálni! :lol:
Fogtam, és az én villámmal adtam neki az ő főzelékéből.
Az utolsó falatig megette! :D :D :D :D
Az sem volt baj, hogy darabos, a lényeg hogy a villával kapja.
Menet közben bepróbálkoztam az ő kanalával, de úgy nem kellett.
Végül oda kellett vinnem egy "igazi" kiskanalat, mert az alját nem tudtam a villával kikaparni, de az is jó volt. :D :D
És közben még morgott is, hogy ha nem adtam elég gyorsan!!! :lol: :D

Most nem tudom melyikünk a mocsokabb: Marci, mert azt hitte, hogy most megette az Anya ebédjét! :D
Vagy én, mert megetettem vele a saját kajcsiját- :lol:

Most raktam le, kíváncsi vagyok elalszik-e. (már alszik is, most néztem meg) :D :D

Ja, és bocsi a sok fényképért! Ígérem mostanában nem rakok többet!
Már jó lenne látni a többi babócát is!
Bár akik mostanában voltak, Tofi, Bolygó Bogija, Levi, Alma, Máté, Ollem Bogija Mind nagyon helyesk!!!!!
Úgy szeretem nézni a fotókat róluk!
Eldugúltam! :lol:

Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron