Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!

Megismételtem ma a tesztelést, kíváncsiságból, nem első pisiből:
15 nappal beülti után vagyok ma.
Kép
Hát, pénteken pedig kiderül, látszik-e már :roll: :wink:
Annyira izgulok érte/értük :D :P

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


 
 

Csilla!

A csikod alapjan en ikrekre fogadnek.
De ha harmat kertetek vissza, lehet mindharman ott is maradtak. :lol: :lol: :lol:

Gratulalok!!!

Kivancsian varom az UH hireket.
Hany orakkor mesz?

Magi
Vendég
 


Kis-csillag!
Ez tök szuper! Szép a teszted!!! :D
Remélem, hogy enyémen is holnap kettő csík lesz!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
 
 


Bocsi Magika!
Lehet, hogy hülye kérdés, de a csíkból miért gondolsz ikrekre kis-csilllagnál?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
 
 


Mert a 15 naphoz kepest szerintem jo eros, ami attol van, hogy sok hormon termelodik.

Nekem pe utan 14. napon epp hogy latszott.

Ne legyel elkeseredve. Holnapra mar neked is jo eros lesz.

En minden nap csinaltam tesztet es hat az elejen nagyon halvany volt vagy 5-6 napig.

Magi
Vendég
 


kis csillag gratulálok a teszthez

Kép
 


Magi!
Remélem, hogy tényleg erős lesz a teszt.
Lefényképeztem a régit, és látszik a képen is hogy ott van a második csík....Nem gondoltam, hogy látszik a képen....
Holnap kéne megjönnie, kissé érzem a hasam.... :(
Érdekes, mert közben meg hányingerem is van....Ma egész nap a torkomban éreztem a kaját, néha úgy kellett visszanyelni, mert sok a savam...Egy ideje.....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
 
 


Szép estét!

Köszi mindenkinek :):D
Igen - 3at kértünk vissza, de a 15 napot úgy tessék érteni, hogy 3naposak voltak a babók, tehát spontánoknál ez a 18. DPO :roll: :wink: de én annak örülök a legjobban, hogy délelőtt 11kor sikerült ez a teszt, nem első pisiből :lol: :lol:
Nem tudom, nem hinném, hogy ikrek, múlt pénteken a ßHCG 112 volt, a beülti utáni 11. napon.
Pénteken majd kiderül, 10re kell menni és csak UH lesz :roll: :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 



Jó ez a tábázat....de tényleg kicsi....
Tudom...mindjárt jön a nagyobb.... :)

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
 
 



:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 18:09-kor.
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 18:09-kor.
 
 



SZIASZTOK!!!!!!!!!!
POZITÍV LETT A MAI PISILÉSEM IS........... :D
ANNYIRA ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!
FÉRJEMET FELÉBRESZTETTEM, KÖRBEPUSZILT HOZZÁBÚJT, DE VISSZAALUDT. ÉDES....
Harivera te hogy állsz a mai teszttel???
Ibici nekem hogy sikerült a pisi???
Egész éjjel álmomban teszteltem és sikerültek...sokszor felébredtem. Kb úgy vártam a mai reggelt, mint kislány koromban a Jézuskát!!!!!!!!!
Képeket a tesztről majd teszek, ha sikerül. OK?
Hát szép napot mindenkinek!!!
Munkahelyről remélem , hogy tudok írni. Állítólag ma még nem jön a tulajdonos, csak holnap. úgyhogy két meló között, vagy közbe írok!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
 
 


Még valami!!!
Szerintetek mikor menjek el dokihoz????????
Na meg hogy kihez, ezt végképp nem tudom....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
 
 


Kis-csillag, Bambi!
Szívből gratulálok nektek:)

Vera,
Szerintem az utolsó táblázat lett a legjobb. Az én soromhoz be is írhatod, hogy Jahn Ferenc kórház és Milán, vagy Lili.

Lei,
Tök jó volt a link. Számomra fontos infokat tartalmazott.

Mary,

Neked is szívből gratulálok. Én elvileg a 8. hétnél járok, de még nem jutottam el a dokihoz. A 6. hét környékén hívtam, de szabadságon van :( Én, viszont ragaszkodom hozzá, úgyhogy megvárom, amíg visszajön és utána rohanok.
Egyébként nekem az összes ismerősöm azt javasolta, hogy az 5-8. hét környékén menjek el dokihoz. Korábban, még úgysem csinál a doki semmit :)

Szép napot mindenkinek!

Emi
 
 


Lányok!

Nekem az együttlét után 12 nappal,reggeli pisiből egyértelműen pozítiv volt a tesztem!Akkor én is esélyes vagyok ikrekre? :wink: Valaki elmagyarázhatná nekem pontossan mit jelent a DPO!Én azt is olvastam ,hogy a lány babáknál is sokkal magassabb a hcg szint.Erről tud valaki valamit?Rajtam kívül senki se hány reggelente????? :roll: :roll: :roll: Én még az üres kenyeret is büdösnek érzem :cry: ,egyszerüen semmit nem bírok megenni, éhen fogok halni :wink: !Tegnap elmetünk bevásárolni,és öszzefuttotunk egy rég nem látott ismerőssel,aki örömködve kérdezte,hogy jön a következő baba?Hát ennyit a titkolozásról! :oops:

Szerintem nem lehet egy terhességet 4-5 hónapig eltitkolni,max . csak akkor ha az illető 40kg vagy a másik véglet 100kg!
 
 


Lányok!

Nekem az együttlét után 12 nappal,reggeli pisiből egyértelműen pozítiv volt a tesztem!Akkor én is esélyes vagyok ikrekre? :wink: Valaki elmagyarázhatná nekem pontossan mit jelent a DPO!Én azt is olvastam ,hogy a lány babáknál is sokkal magassabb a hcg szint.Erről tud valaki valamit?Rajtam kívül senki se hány reggelente????? :roll: :roll: :roll: Én még az üres kenyeret is büdösnek érzem :cry: ,egyszerüen semmit nem bírok megenni, éhen fogok halni :wink: !Tegnap elmetünk bevásárolni,és öszzefuttotunk egy rég nem látott ismerőssel,aki örömködve kérdezte,hogy jön a következő baba?Hát ennyit a titkolozásról! :oops:

Szerintem nem lehet egy terhességet 4-5 hónapig eltitkolni,max . csak akkor ha az illető 40kg vagy a másik véglet 100kg!
 
 


Sziasztok!!

Gratu mindenkinek a pozitív teszthez!!
Különösen neked Mary!!
Sajna nekem negatív a tesztem :( :( ,de remélem nem sokára,talán
a nyáron születő bébik táborát majd bővítem én is!!

Kép
Kép
 
 


sziasztok Ollem gratulálok a pozitiv tesztedhez.
Vera a táblázat tök szupi :)
Nicci nekem még semmi bajom nincs csak a cicko feszül
a.ibici sajnálom a nega tesztedet :(

Kép
 


Sziasztok lanyok!

Rossz hirem van.
Reggel mikor felkeltem elmentem pisilni. Pisi utan mikor meglattam a wc-t tiszta ver volt elek piros es nem keves.
Na gyorsan csinaltam is egy tesztet is, hat nem volt az a nagyon eros.
Na hivtam az orvost, aki 8:30-kor fogadott is a MAV-ban.
Megnezte ultrahangon, de akkor mar nem vereztem.

A baba jol van, szepen no van szive es vele semmi gond szerencsere ellenben felette van egy hematoma, ami szerinte reggel durrant el.
Fuggetlen a gyerkoctol, de megis ott van.

Igy most itthon fekszem.

Ami furi, hogy szerintetek normalis, hogy csokken a HCG szintem?
A hajam sem hullik mar 3-4 napja es rosszulleteim is csokkentek.

Magi
Vendég
 


Magi sajnálak de örülök hogy a babádnak semmi baja nincsen .Mennyire hullot neked a hajad mert az ennyém is hullik milyen vitamint szedel?

Kép
 


Nagyon hullott.

Ilyesztoen hullott.

Magi
Vendég
 


Vera, a tablazat szuper! Teszted?

Ollem, gratula a pozitiv teszthez!

Magika, hajmereszto, amit irtal! De szerintem egy halovanyabb vizeletteszt nem jelent semmit, a vizelet surusegetol is fugg. Ha a verben alacsonyabb a HCG, az nem jo jel. De en annyi sulyos verzesrol hallotam mar, es aztan megsem lett semmi baj.

E.andi, mi szinte napra egyidosek vagyunk. Voltal mar UH-on? En holnap megyek! Nekem sincs hanyingerem, nem kivanom a kajat jobban vagy kevesbe. A melleim feszulnek, de nem mindig egyforman. Tisztara fraszba kerultem tegnap este ota - en a nagy nyugodt :lol: -hogy ez igy OK? Ja, es reggel, amikor kikelek az agybol, nehany masodpercig erosen gorcsolok. Veletek elofordul ilyesmi?
 


Sziasztok lányok!

Csatlakozhatok?

18.-án nekem is pozitív lett a tesztem, bár ne mtudom ez hogy sikerült, mert agusztus 2.-án kellett volna megjönnie, ami ne mtörtént meg, és 4.-én is és 8.-án is teszteltem, mindkettő negatív volt.

De ez viszont abban a pillanatban látszott, ahogy rácseppentettem, pedig délutáni pisi volt....

A babát nem vártuk, nem akartuk, de sok-sok beszélgetés után úgy döntöttünk, marad :) Én nagyon örülök neki, apa kevésbé.

Szóval a mi örömünk nem volt felhőtlen, de végülis van időnk hozzászokni :)

HOlnap megyek orvoshoz, remélem kiderül hogy most 7,5 vagy 5,5 hetes terhes vagyok-e :shock: :shock: :shock: Mert nem tudom :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
 


Katavirág, az én hasam is görcsöl (állítólag minden gyereknél jobban) nincs hányingerem, bár egész nap olyan a gyomrom, mintha kő lenne benne, szóval enni csak este tudok, de hányinger, hányás nincs. Én azért csináltam tesztet, mert gyanús volt, hogy nem tudok hason aludni, és amikor hozzért apa a mellemhez, majdnem üvöltöttem :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
 


Katvirág én még nem voltam dokinál mert ahová jártam sajnos bezárt igy a dokit kell válltanom és még nemtudom kihez mannyek.nekem nincs görcsök csak akkor volt amikor meg kelet volna jönnie

Kép
 


Sziasztok!

Minden rendben, betöltött 8 hetes kismama vagyok, ma kezdtem a 9.-et. A baba korának megfelelő nagyságú, 12,5 mm-es, majd szeptember 19-én kell megint mennem, a 12 hetes uh-ra, nyakirendő...stb.
Olyan nyugodt vagyok!!!!

Ja, és a pici szíve is ver!

Táblázatba: 04.04.-re írtak ki!!

Csajok, nagyon sokan lettünk!!! :D :D

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
 
 


Klarka de jo :)

Kép
 


Klarka de jo :)

Kép
 


Harivera!
A babanevekhez beírhatod: Boglárka, Gréta vagy Dávid.
Kettő lány név azért, mert iker lányokat szeretnénk. Dávid pedig, ha nem lennének ikrek, és fiú születne. Egyébként egy lány esetén Boglárka lesz.
Emi29!
az írtad , hogy elég az 5-8. hét körül dokihoz menni. De én nem tudom, hogy hány hetes vagyok. Tippelni tudok. Minimum 2 maximum egy hónapos....
Ma van egy hónapja, hogy elkezdtük a baba projektet.
Elég sikeres volt , nem???
Dolgozgatok egy kicsit, aztán ha még nem lesz főnök, tudok írni.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
 
 


Na szííjjasztok.

Háát nekem teszt ugyan az:( De mindenféle képpen elmenek dokihoz pénteken vagy hétfőn ha más miatt akkor a miatt hogy beállítsuk a ciklusomat mert nem egésséges a 35-40 napos ciklus. sőt volt 8 hetes is:(

Ollem
Gratula a pozitivitáshoz:)

a.ibici
Nem baj mert mint látható a cím ide várjuk a májusiakat is:) ugye lányok? Lehet hogy én is oda fogok tartozni.

magika
Pihenj sokat. A hcg szint csökken a terhesség előrehaladtával:)

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Üdv a csapatban Zsu!

Magika, vigyázz magadra és a babára! Pihenj sokat!

Ibici, sajnálom, hogy negatív lett a teszted! :(

Vera, hozzám beírhatod, hogy Kistarcsa Flór Ferenc Kórház. A baba neven még gondolkodunk.
Vendég
 


Vera, mi lesz a lány neved? Nem tudom elolvasni. :(
Vendég
 


Ollem: szerintem, ha minden rendben jó, ha kivárod a 7-8 hetet, mert akkor nem két hét múlva, hanem csak 1 hónap múlva hívnak vissza és elsőre látni fognak már mindent!

Én: Szent Imre Kórház

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
 
 



sziasztok!
mindenkinek gratulálok, akinek pozitív lett a teszt :) a negatívat pedig nagyon sajnálom :(
Nekem eddig semmi bajom nem volt, erre pár napja már reggeltől kezdődik az émelygés, és hányinger, többször hányok is. Nem kívánok semmilyen kaját, pedig azért kéne ennem valamit. Sok helyen olvastam, hogy ilyenkor vannak kismamák, akik a hányás miatt fogyni szoktak az első hónapokban.
Összességében tehát nagyon rosszul vagyok, itt bent a melóhelyen már elég nehéz titkolni, hogy egyfolytában a WC-n vagyok.
Tegnap voltam védőnőnél, és kiderült, hogy a háziorvosom és a nőgyógyászom egymásra mutogatnak, hogy kinek kell beutalnia a laborvizsgálatokra. Nálatok ez hogy van/volt?

A profilba hol tudok bemenni és ott hogy illesztem be a vonalzó kódját?

Lánynévnek én is Lillát szeretnék, mert azt Lilinek lehet becézni :) Fiúnak pedig Csabát a párom után. A kórház még nem biztos.

Üdv mindenkinek: Lei
lei
 
 


Nem jó ez a cifa betű? Nézzek mást?
Akkor beírom a most megadottakat. A lány nevem eredetileg Szirka Lilianna lesz csak nem fért ki a lilianna. Majd ah tuti hoyg láyn lessz akkor kiírom. A fiúnál is Vencel Olivér lesz a neve.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 




Zsuzsófi!!

Nagyon örülök az üzidnek,mert nekem is nega lett a tesztem.
Holnap kéne mejönni a mensimnek.
Az üzid alapján még van reményem :D

Kép
Kép
 
 


Lanyok!

Nekunk nevunk meg nincs, majd akkor elgondolkodunk rajta, ha megtujuk, hogy mi lesz.
Amugy a MAV-ban szulok majd, ami Allami Egeszsegugyi Kozpont lett.

Magi
Vendég
 


Furi latni, hogy en vagyok az elso a tablicskuban. :lol:
Vendég
 


Közben megtaláltam a profilt, de ez abszurd, hogy Avatrba csak 6 Kb-os képet lehet feltölteni.....ilyen kisméretű kép nincs is.....

A vonalzót azt hiszem, hogy sikerült felrakni :)
lei
 
 




harivera: sajnálnám, ha elmennél ebből a topicból :( Tiszteletbeli tagnak sem maradnál itt?

Küldök képet emilben.
lei
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron