Új privát üzeneted érkezett!

És amit még akartam:
Anetto,
fú én is frászt kaptam volna!!!! Örülök, hogy nem lett baj!!!

Hááát én nem hiszek sem a gasztronómiába, sem a kátryajóslásban, sem a tenyérjóslásban, úgyhogy passzlom a kérdést.
Én mindíg azt szoktam mondani, amit Anyum belémsúlykolt, hogy: Én csak magamba hiszek! Én szerintem mindenki saját maga alakítja a sorsát. (de persze ez én vagyok :lol: , tiszteletben tartom azt azért, ha valaki hisz bennük.)

Mezsó nagyon dögök voltak a polgármesteri hivatalba!
Én biztos nem hagynám annyiba!!!

Jut eszembe, láttátok/halottátok, milyen okosságot találtak ki a családipótlékra, és a szocpolra?! Az ember zsebében kinyílik a bicska ezektől!!
Miért mindíg a gyerekeken kell spórolni?!
Sajnálják azt a havi 12.200.-ot, ami semmire nem elég?!
Na, nem is bosszankodom rajta!
Viszont Mezsó remélem tudsz valamit intézni!

Kép
 


marcianya: micsoda ravasz vagy te! 8) Így kell ezt!!Kicselezted és máris megette! :lol: Nem hiába a leleményes anyák... :lol: Jó neked hogy alszik Marci.Én Blankán az álmosság fikarcnyi jelét sem látom... :cry: De mindjárt én is beteszem az ágyába,csak kezd magával valamit...Vasalnom kell majd ott vasalok mellette.Hátha úgy elalszik...Képekkel szerintem gyere nyugodtan. :wink:

Kép

Kép
 
 


szoc.pol...ne is mondd!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Rohadékok!!!Eddig az volt a remény az önálló életkezdésre,de most tessék...30% önrész.De miből??? :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
 
 

 
 

minden elszállt amit irtam.............................................
több mint félórán át............................

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

bocs de se időm se idegzetem újra :( :(
Vendég
 


lituka: én pont ezért szoktam az annyira hosszú irományaimat úgy elküldeni,hogy előtte elmentem,hátha elszáll...Jártam már én is így nem egyszer,és nem akarom többször átélni. :roll:

Kép

Kép
 
 


mezsó! köszi...
ilyenen meg ne agyalj! nem "öröklődik" ez a dolog, meg az első terhességnél gyakoribb inkább. utána már megedződik a szervezet. persze nem azt mondom, hogy akkor már nem lehet, de sokkal kisebb a sansza... de ezt úgyis tudod te. :P
Sok sikert a közgyógyhoz!! Csak verd az asztalt, ami jár az jár!!!
Ne is mondd!! Szoc. polhoz önrész... :roll: :roll: hát ez a bunkóság netovábbja! nem azért veszik fel szerencsétlen fiatalok, mert végre szeretnének valahogy függetlenedni a szülőktől, és gyarapítani a magyar nemzetet?????? undorító már ez.. :evil: annak idején mi is felvettük 2 gyerek után. Így 2012. márciusáig terhesnek kell lennem! :lol: :lol: remélem leszek is! :P

marcianya! képeket tegyél mindig ha tudsz!! Nem sok! Olyan édes Marci!!
Egyébként akkor mi kb. ugyanazon időben éltük át életünk legrosszabb, és legszebb élményét. (legalábbis nekem ezek) Nekem 2007. máj. elején volt a vetélésem, és szintén rá 3 hónapra (azonnal!) a kötelező várakozás letelte után jött Zsófi a pocimba. (2008. aug.)
Nekem még fájó volt, hogy pont anyák napján volt.... mivel érdemeltem ki, csak ezen járt az agyam egyvégtébe, na meg bőgtem egyfolytába. Meg még utána hetekig....
Emlékszem mellettem egy cigányasszony feküdt. Neki is elment a babája. de neki már volt 3 lánya. És ő azt mondta, ne sírjak, talán egy év múlva már a kisbabámat tartom itt a kezembe. És igaza lett!!! Szinte napra pontosan!! Hihetetlen....
Bocsi a kifakadásért, csak kikívánkozott. :oops:

Zsófi is elaludt. Talán ledőlök én is.
Hát a mi lakásunkra is ráférne egy bútor mögötti porszívózás!! De mikor? Zsófi mostanában fél a porszívótól!! Apa meg estig dolgozik. Hétvégén meg persze megyünk... na majd egyszer...

Kép
 
 


bocs. 2007. augusztusba fogant Zsófi.

Kép
 
 


Gaboo igen, szinte napra egyeznek a jó és rossz élményeink. Nekem elég későn, a 11.-héten vették észre, hogy ...nincs :( És június 4.-én volt a műtét.

Marci 2007 aug. 20.-án fogant :lol: :D (onnan tudom, hogy csináltam tesztet, ilyen peteérés jelző pálcikával)

Igen, én is úgy tudom, legalábbis a doki azt mondta, hogy minden eset egyedi, egy csomószor nem lehet tudni miért.
Úgyhogy ne aggódj! Semmi ok rá! Ráadásul nekem is azt mondta, hogy ez állt. az első babánál szokott lenni

Kép
 


Tesómnak a második terhessége végződött vetéléssel. :cry: Na kérdés hogy ha 1babája van,aki a 3.terhességéből lett,akkor mi van az elsővel? :cry: Ő 1napig élt.Kislány volt,és Lillának hívták,és 6.hónapra született meg,és nagyon beteg volt szegény. :cry: De szerencsére született 3.-jára egy egészséges kisfiuk akit Ábelnek hívnak! :wink: Bocsika ez most belőlem is kikívánkozott.Nem velem történtek a fent leírtak,hanem a nővéremmel de mégis nagyon megviselt.Hívő ember ő is férje is,és bizonyos szinten én is,és fogalmam sincsen hogy Isten miért akarta hogy ennyi rossz történjen velük???Egyszerűen döbbenet! :shock: :shock: És az még mekkora döbbenet,hogy így megismertem hogy milyen stramm nővérem van! :shock: :wink: Elismerésem neki,hogy meg se látszik semmi rajta a lelkén/mondjuk ebbe nem látok bele.../,mindennapjain hogy miken ment keresztül.Talán annyi,hogy iszonyat aggódós,parázós szülő!!!!NAGYON! :roll:

gabo: mi hogy kikerüljünk ebből az 1 szobás önkormányzati lakásból,csak és kizárólag a szoc.polba bíztunk.Semmi másba,egészen tegnapig.Amikor kiderült hogy 30%önrész is kell.Mert fogalmunk sincsen azt honnan és hogyan fogjuk előteremteni.Talán így a kistesó bevállalása is odébb fog tolódni 2011-ről mert komolyan bele kell homorítani így már a melóba,mert abszolút még félretenni sem tudunk miből.Áááá szar kilátás a jövőre vonatkozva.

Kép

Kép
 
 


na megvolt a mérlegelésünk.azt hittem semmit nem hizot az én fiam mert szinte csecsemő adagokat eszik mostanában.ehhez képest 5hét alatt 630g-ot felszedet és csak fél cm-et nőt.dehogy hova szedte fel ez nekem talány :lol:
9,33kg és 74,5cm :)

viszont Levimmel tök készen vagyok ma.tök zizis :(

Mezsó
sajnálom a nővéredéket de nagy öröm lehet nekik a kicsi fiú
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:49-kor.
Vendég
 


a szemek:)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

mai kintilét:
Kép Kép
Vendég
 


Tofi mostanában mindig igy felhúzza az orrát,állitólag tiszta anyja ) :lol:
Vendég
 


Sorry a vetélések miatt :cry:
Ma egész jól haladtam a dogával,mert muter itt volt du-án.Már febr.2-án kijött az 1. fogunk és azóta nayon nyűgös,szerintetek kijön 2 héten belül?
Gáz,h mennyire rányomja a bélyegét napomra az,hogy mennyit sikerül aludni.Ma egész jó napom volt eddig,na mindegy kivonulok a lányomhoz és alszom.

Nagyon pörög a topik! :lol:
Raktok fel képet akik ritkén szoktatok?Atizka,Kerkes,Tim,Virág,Gaboo

Kép
 
 


lányok ha van egy kis időtők nézzetek be a blogomba.lefényképeztem ahogy ma aludt el Tofi.ülve a lábára borulva :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lekri,
ez hihetetlen!!! Olyan éééééééééédes Tofi!!!!!

KépKép
 


És nem is vettem észre...bocsi, hooooooogy

Boldog 9. hófordulót Tofi!

KépKép
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.19 14:48-kor.
Vendég
 


Ági becsüllek, hogy ezt leírtad. És örülök, hogy jelentkeztél!
Na csajok mára ennyi Jó éjt!

KépKép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:50-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:50-kor.
Vendég
 


pumpóka: :cry: :cry: :cry: Sajnálom! :cry: /érdekes lituka jött annak a csajnak a történetével,és azóta hány topiktagból bukott ki,amit eddig nem is gondoltunk...én sorba le vagyok döbbenve. :cry: /

nono:írj pü-t légyszi,mert érdekel amit elkezdtél írni!!/Nem lehetne hogy ne írj olyan mini betűkkel?Értem én hogy a dolgok fontosságát kívánnád hangsúlyozni így,de kifolyik a szemem mire elolvasom.../

Holnap szorítsatok nekünk!Megyünk kora reggel Blankával Szegedre kontrollra a veséje miatt.Remélem minden rendben lesz,mint az általában szokott!!!Lesz UH,és vizeletvizsgálat is.Kíváncsi vagyok,mert a kezelőorvost le akarom informálni még hogy mi lesz akkor a műtéttel,mert ugye Blankát bölcsibe kellene adjam,de ha műteni fogják akkor ugye nem hinném hogy jót tenne a közösség./Nagyon kellene dolgozni mennem!!Anyagi helyzetünk sajnos ezt kívánja meg... :cry: Pedig nagyon maradnék itthon Blankával!!/

Kép

Kép
 
 


pumpóka: még gyorsan én is javítom magam!!!!Te NEM VAGY GYILKOS!!Nekem is szél lebegtette a számat és nem az eszem.Te felelős anya vagy,aki a már meglévő gyerekeire gondolván belátta hogy ez nem az a helyzet ahová akkor ott beleszülethetett volna egy kisbaba.És nagyon jó hogy azután a trauma után,így talpra tuttál állni,hogy most viszont született egy gyönyörűséges leányzód. :wink: És igen,jöhetnél sűrűbben is mert a hsz-eid legalább annyira színesítené a topikot mint nono-é is. :wink: Nekem nagyon hiányzol te is!!! :wink:

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt,

Képzeljétek Alma még alszik :shock:

Azt akartam kérdezni, hogy nektek csinál olyat a gyerkőc, hogy iszik a fürdővízből??? Szerintem nálunk az úszás miatt lehet, beleteszi az arcát a vízbe, kinyitja a száját, van hogy iszik van hogy köhög is utána, de van amikor nem iszik csak úgy bedugja a fejét. Azt hiszi jó játék, nevet, amikor látja a fejemen a döbbenetet :shock:.

Ja és a kedvenc játék most a bújócska és a kergetőzés...úgy röhög, meg kell zabálni!!!


Mezsó,
drukkolok Blankának, hogy minden ok legyen! Miért gondolod, hogy baj, ha hiányzik a bölcsiből majd a műtét miatt??? Vagy azért írtad, mert a műtét után nem mozoghat majd úgy, mint a többiek?

KépKép
 


Ma műtik Szőlő Mazsiját is, ha minden ok vele ma reggel. Szorítsunk Neki is! :wink:

KépKép
 


Kerekes sok boldog névnapot kivánunk neked :)

Mazsinak szoritunk :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Pumpóka
örülök,hogy jelentkeztél bár nem ilyen szomorú történettel kellett volna :cry: :cry: remélem jól vagytok?

Mezsó
minden rendben lesz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


ja Marcianya most olvasom,akkor neked is
sok boldog névnapot
Vendég
 


ezt ajánlom nektek,nézzétek végig és amikor ugy gondoljátok nincs tovább gondoljatok vissza erre:
http://www.vagyvideo.hu/blog/?p=95
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is,csakhát ritkán jutok ide.
Már megint, vagy még mindig náthásak vagyunk. Már odáig jutottam, hogy elvittem ahhoz a doktornőhöz, aki a Daninak kivette az orrmanduláját. Kimosták szegénykémnek az orrát és kaptunk specko orrcseppet is. Szívunk ezerrel...


Marcianya!
Én a Gellei szalonba jártam régebben, ez a Gellért téren van.
Szeríntem a legtöbb szalon nyitva van szombaton, de mindenhol időpont egyeztetés van...
Viszont szeríntem az minősíti azokat az üzleteket, ahol nam haladnak a "divattal"...
na megszólalt a "volt" fodrász belőlem....

Evés:
Mi fél 8 körül tápozunk
az én reggelimből nasizik délelött
12 körül ebéd főzi+husi v. sajt
fél 4 körül gyümi
6-1/2 7 krül tejpép v. fözi másik fele
1/2 9 körül tápszer

éjjel már nem eszik csak iszik
már nem is szopizunk napok óta, nem kell :cry:

Alvás:
6-7 között ébredés
9 után alszik 1.5-2 órát
2 körül 1 órát
6 körül fél órát(de ez nem mindig)
1.5 8-8 körül fürdés
9 körül lefekvés

Kérdés: Mennyit iszik a babátok, mert Jázmin rengeteget....
Danim nem ivott ennyit.

Nono örülök hogy látlak!(olvaslak) :)

Mazsinak
meg a drukk, már gondoltam rá hogy mikor műthetik...
:!: :!: :!:

Nekem csak egy egészségügyi kaparásom (de csúnya szó) volt a méhszájseb műtétem után, de nagyon megviselt lelkileg.
Olyan érzésem volt, mintha ártottam volna. :roll:

Kisfruzsi!
Jázmin is lefetyel a vízből, vagy direkt, vagy borulás álltal.
Nagy kádban fürdik a Danival, ha vmi miatt nincs ott a Dani hiszti van!!! :lol:

Hirtelen ennyi jutott eszembe, sajna vissza olvasni nincs sok időm.
Képekkel még mindig lógok, de ezen a gépen nincs... :wink:
:wink:

pussza

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Nono,
üdv újra itt! :D

Kritta,
gratulálok a fogacskához és nyomjad azt a dolit!! :D Boginak még mindig csak kicsit vann kinn, a másik is, ami később indult. Asszem ez így szokott lenni, nem csajok? (nem láttam még olyan babát, akinek csak az egyik lett volna kinn, de az magasan. ha erre gondoltál)

Pumpóka,
ezek szerint a mostani embered nem a fiúk apukája? És hogyan találkoztatok, és ő hogyan jött ki a fiúkkal illetve fordítva? Bocs, hogy így belekérdezek, nem kell rá válaszolni, ha nem akarsz, csak engem is ez foglalkoztat, hogy vajon újra tudnám-e kezdeni a babával és vajon meddig lennék egyedül vele…

És véletlenül sem szeretnék senkit megbántani (meg még nem is olvastam vissza), de én úgy érzem nincs különbség, hogy ki miért veteti el a babát, a lényeg ugyanaz… De mégis abszolút megértem, aki így dönt, nem is annyira, amit tett, inkább, hogy olyan kilátástalannak látja az életét, hogy emellett dönt. A kétségbeesés sok mindenre rávesz minket, és talán ez még mindig jobb, mintha csak sodródunk, nem teszünk semmit, és másoktól várjuk, hogy rendbehozzák az életünket.. És sajnos ilyen „sodródó” típus vagyok.. Abortuszra nem mertem volna, de örökbeadásra gondoltam (már a terhesség alatt is), de sosem tettem volna meg, mert tudom, hogy örökké bánnám, és tönkre tenném a környezetem a vádaskodásommal… És tényleg imádom Bogit, ő nem is tehet semmiről, csak úgy érzem, valami kimaradt az életemből, most, hogy ő már itt van. De bízom benne, hogy ha visszamegyek dolgozni, akkor újra hasznosnak érzem majd magam! (Csak apjuk már szeretne kistesót…)
Nincs amúgy most gond, pont most nincs, de szinte nem múlik el nap, hogy ne akadnék-e ki valamin, leginkább magammal van bajom persze.. talán a bezártság is, de úgy érzem, totál feleslegesen mennek el a napok a fejem felett.. annyira korán jött Bogi, de majdcsak megszokom..
Most megyek sütök sütit, aztán nagyihoz + bevásárlás, kutyát kivinni, posta, társasháznak könyvelni a tavalyi számlákat.. Van mit csinálni. Talán így kevésbé leszek rosszkedvű.

Bocsánat, hogy amint jövök, egyből lelkizek, de láttam, most hasonló témák vannak. Jó, hogy vagytok!

Mazsinak szorítok én is!! :!: :!:

És végül de nem utolsó sorban: Zsuzsáinknak Boldog Boldog névnapot!! :D
Vendég
 


Ja és az lemaradt, hogy Pumpóka, jó hogy most boldog vagy, ez a lényeg, annyira rossz volt olvasni, amit a műtét előtti percekről írtál :( :( :( (mintha, csak magamat láttam volna). Én lehet, arra gondolnék, hogy Muki ugyanaz a baba, csak így később jött végül.. (na meg a vetélés, hát én ettől paráztam, hogy ha elvetetem, akkor mit csinálok, ha utána valamiért nem jön össze a baba később...) Bátor vagy és erős, kárpótol a három gyönyörűség :D

Hú én is sok gyereket szeretnék de egyelőre félek, hogy nem bírnám idegekkel. :D Még edződöm :D
Vendég
 


Köszönöm a névnapi köszöntésket.

Én is kívánok nagyon boldog névnapot Marcianyának és Zsuzsófinak is.

Tudom mindig ígérem a képeket, csak lusta vagyok a munka mellett (adóbevallások) feltölteni a gépre az újakat.

Litu! Adtál egy jó tippet viszont a pelussal kapcsolatban. Lehet hogy ezért nem alszik Bius éjszaka rendesen? Idáig a textilpelus volt a feje alatt, azt szorongatta, gyürte mindig. Ágyneűt cseréltem neki, és a kispárnát tettem a feje alá. Lehet estére kispróbálom ismét a pelust.

Most ébredtünk, megyek hozzá.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
 


Na, jó, azt hiszem nekem nem itt a helyem.....szerintem az abortusz így is-úgy is emberölés és Pumpóka, nagyon megdöbbentett, amit írtál....nem szeretném kielemezni a helyzetedet, de jó, ha tudod, hogy a 12 hetes magzat csak egy jogi időhatárnál van, egyébként semmiben sem különbözik életbenlét szempontjából a megszületés előtt álló picitől. Azért, mert ő még nem tud felsírni és nem hallod, ha tiltakozik, .............ááááááááááááááá, ez szörnyű!!!!!!!!!! És, hogy ezek után azt tudod írni, hogy most már boldog vagy...... én ezt egy életen át tartó lelki tehernek nevezném.

Ez sajnos nem vág egybe az én keresztény szemléletemmel. Magyarországon nincs halálbüntetés és nyilván, ha ezt a kérdést feltenném neked: "egyetértesz-e a halálbüntetéssel?" (ami egyébként élő, felnőtt bűnözőket sújtana), valószínűleg lenne véleményed, de egy néma, ártatlan magzatot megöletni, ez sajnos nagyon nagy bűn.
Hidd el, hogy mindenre van megoldás.

Egyszer voltam egy abortusz elleni tüntetésen a jogi egyetem szervezésében, ahol több ezer mécsest gyújtottunk (persze ez az elmúlt 4 évtized 5 millió áldozatához képest elenyésző volt) és az egyik szónok beszéde közben az időközben elolvadt mécsesek egyszerre összeolvadtak és az az egész viasztömeg fellángolt és csak tűzoltók segítségével tudták eloltani....nagyon szívszorító volt, mintha vádolnának minket.

Na, jó, bocsi, de nem jövök többet, nagyon jó volt veletek a babavárás és bocsi a többiektől is.

Klarka

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
 
 


[b]Nagyon boldog névnapot Marcianyának és Zsuzsófinak és Kerekesnek is. [/b]

Borsi Te hány éves vagy? Úgy érzem elég hasonlóak vagyunk én is gyakran depresszív vagyok és hangulatember :twisted: Nem vagyok egy anyatípus nem az volt életem legn. vágya, h szüljek (régebben egész jól meg voltam baba nélkül pedig én már idősebb vagyok.)tudom ezért sokan megvethetnek,de ez van. Most már persze el sem tudom képzelni nélküle.

Örülök h jöttetek Xsara,Pumpó

Sz.tem az abortusz mindenkinek e legbelsőbb magánügye (főleg az anyáé,mert ugye az apának nem nagy ügy a gyerek elég sokáig) senkinek semmi köze hozzá.

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszöntést, és én is kívánok sok bldog névnapot Kerekesnek, és Zsuzsófinak!!

Pumpóka sajnálom. Be kell vallanom, megkönnyeztelek! Teljes mértékkel megértekek! Tényleg sajnálom. :cry:

Mezso drukkolok!!! Írj, hogy mi volt!

Borsika örülök, hogy jelentkeztél! És Kerekes, Xara is jó, hogy jöttetek! Várom a képeket!

Most nem fotót, videót hoztam:

Ilyen ügyi: http://www.youtube.com/watch?v=chxVy7IxrNI

Játék közben megszomjazott: http://www.youtube.com/watch?v=tbjBncvmrn8

Ollem hol vagy? És Emi? Már megint nem sokan vagyunk. :(
De legalább vagyunk! :D

Marci is sokat iszik. Ma délelött már megivott kb 200-230ml vizet. Mostanában nagyon sokat iszik Marci is.

Köszi a fodrász tippet! :D

Kép
 


Sajnálom Xsara h van tejed még sem szpizik Jázmin :( Képek?

Kérdés nálunk még eddig anyatejen kívül csak 12 körül ebéd főzi+husi volt + magában egy kis gyümi reggel.Ez már nem elég neki szerintetek mit adjak még és mikor?(Fruzsi már 19-kor alszik)

Tök hülye vagyok ma már 2 lábast égettem oda ,mert kinn felejtettem a konyhában!

Kép
 
 


sziasztok!

A névnaposoknak nagyon boldog névnapot!!

Klarka, Pumpóka, Borsika, Kritta örülök, hogy jöttetek! Tényleg Emi, hol vagy???És Geni, olyan jó lenne ha Te is írnál!

Ivás: nálunk pont azzal van a gond, hogy Bálint nem hajlandó inni abszolút semmit sem!! Már annyira elkeseredtem, hogy elvittük megnézetni a veséjét UH-on, de szerencsére minden a legnagyobb rendben van vele, de akkor is nagyon oda vagyok. Egyáltalán nem iszik, 1-2 kortyot(!) tudok nagy erőszak árán bele eröltetni..Lehet az cumisüveg cumi véggel, vagy csőrrel, lehet az színes pohár, bármi! Mindegy az neki, hogy víz/tea/gyüm.lé! Egyedül fürdés közben tudunk a nurofen szívókájával adni neki, vmiért ott és abból megissza..de napközben abból sem...Röhej, nem akarom, hogy rászokjon, de most a legfontosabb, hogy igyon! Igaz még szopizik, de nem olyan sokat!
Na, jól kipanaszkodtam magam!

Mazsinak
nagyon szorítunk!!!!

Asztrológia, jóslás: kicsit hiszek benne, a horoszkópunk az teljesen illik ránk (Bálint is egy makacs kis kos, mint én, a férjem pedig Bika...jól összehoztuk..)

Lekri, nagyon aranyosak a fiúk! A blogodban a képet pedig mindjárt nézem, látom Fruzsinak nagyon tetszett!

sajnálom a vetéléseket, abortuszokat....Szerencsére ezen nem kellett keresztül mennem :roll:

Ja, és én nem bánom, ha nem mindig pörög a topik, így legalább jobban követhető ( a részemről).

Marcianya, nagyon helyes a kis rövid gatyás Marci!

Kritta, aranyos vagy, majd teszek Bálintról képet! Ja, és nagyon szimpatikus az őszinteséged az anyasággal kapcsolatosan!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tim27 2009.02.19 14:07-kor.

Kép
 
 


Klarka, köszönöm, hogy volt bátorságod leírni ezeket. Teljes mértékben egyetértek veled. Eddig nem írtam ezzel a témával kapcsolatban, mert senkit nem akarok elítélni, nincs hozzá jogom. De az abortusz az akár hogy is, de egy pici élet elpusztítása.
És mennyien vágynak babára, akár máséra is, akit a szülei nem tudnak, vagy nem akarnak felnevelni... :cry:

Ez a téma, és sokak hozzáállása nálam is kicsapta a biztosítékot...

KépKép
KépKép
 
 


Klarka sajnálom, hogy így gondolod!
Én Krittával értek egyet! Ez mindenkinek a legbensőbb magánügye!!!
Pumpókát, mint már írtam 100%-osan megértem.
Van nagyon sok sanyarú sorsu gyerek (Pumpi ezt nehogy magadra vedd!!!), meg olyan is akiket nem akartak, ezért minden bánatukat, bosszújukat a gyereken tőltik ki, nem hiszem hogy az jobb lenne! Ütik-verik őket ! Semmi szeretetet nem kapnak! Milyen ember lesz az ilyen gyerekből?
Én azt mondtam, hogy addig nem vállalok gyereket, amíg nem tudok mindent megadni neki! És én ezt nem csak az anyagiakra értem (pedig az is nagyon nagyon fontos tényező), hanem, ha nem akarom szívből, és az gyerek Apja is, akkor még nincs itt az ideje!

Sajnálom, ha e miatt nem jössz, de ha TE igy döntöttél...

Kép
 


Akik az abortuszt magánügynek tekintik azoknak üzenem, hogy ez sajnos a mai Magyarország lefsúlyosabb problémája és ahol tudom hirdetni fogom, hogy ez nem helyénvaló (finoman szólva).

Marcianya, értem, hogy mire gondolsz, de nem értem meg, mert ha az a gyerek megszületik, nem hinném, hogy amellett, hogy a meglévő kettőt imádja, a váratlanul érkezettet csak bántaná és mindent őrá zúdítana. Azért ez nem így van, lányok...ti is érzitek....

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
 
 


Lekri nagyon durva ez a videó! :(

Kép
 


Klarka Biztos imádná a kettő mellett a harmadikat is, de lehet, hogy az egész család sorsát ellehetetlenítené. És végül a másik kettő szenvedné meg. Így föl tudja nevelni azt a kettőt, aki már meg volt, és mikor elérkezett az ideje, akkor jött a harmadik.

Félre ne értsétek, én is az abortusz ellen vagyok, de sajnos igenis van olyan helyzet, amikor a két rossz közül választani kell.
Persze ezt sem úgy értem, hogy egy gyerek születése rossz dolog lenne, hisz' látjátok mennyire imádom a fiamat, de sajnos biztos van olyan élethelyzet, ahol ez az egy megoldás van.

És én ezzel kapcsolatba eldugúltam!

Kép
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.19 14:49-kor.
Vendég
 


Pumpóka remélem azért nem hagysz itt minket!

Ez csak megint egy hülye vita, amiben soha nem lesz egyetértés!
Mert ugye ez egy fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét.
Persze,hogy mint sok mindenbe ebben sincs két egyforma vélemény!

És még egyszer írom: Klarka sajnálom, ha e miatt nem jössz!

Kép
 


Pumpóka, ne haragudj, hogy megbántottalak, nyilván a probléma oka főleg az volt, hogy nem volt melletted a baba apukája...............mindegy, aki ért, az ért, a többieket meg kérem, hogy azért gondolkozzanak el mélyen ezen a témán, mert én meglepődtem sok ANYUKA véleményén.

Sziasztok.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.19 15:22-kor.
Vendég
 


Pumpi el ne menj!!!!!

Kép
 


kritta, borsika! én is díjazom az őszinteségetek. majd csak belerázódtok az anyasága. imádjátok a gyerekeiteket, és ez a lényeg. bizony én sem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz és egyben csodálatos egy gyermek nevelgetése. nem könnyű sokszor... :P

abortusz témát szerintem hanyagoljuk... nem akarom, hogy szétszéledjen a banda!! :wink:

mazsinak drukk!! de azért jöhetne szőlő is .... hiszen itt mindenki szurkol nekik....

mezsó! mi volt kontrollon???? írjál

Kép
 
 


nem akartam az előbb ilyen konkrétan leírni, DE! klarka nem mondd, hogy te megtartanád a babát, ha megerőszakolnának!! én csak ezt tudom elfogadni indoknak, meg ha beteg a baba. mást nem.

Kép
 
 


Ha tudom hogy ilyen vihart kavarok eszembe sem lett volna leírni a szituációt....

az én családomban sem elfogadott az abortusz...soha semmilyen körülmények között...DE..mivel én tenném meg...attól mások igen..és nem láthatok bele mások lelkébe...nem gondolkozhatok és cselekedhetek mások helyett..

DE AKKOR KÉREK MINDENKIT REKESSZÜK BE EZT A TÉMÁT mert nagyon rossul érzem magam...sok anyuka miattam bukott ki vagy téptem fel régi sebeket...

nem készakarva...

egyszerüen ugy éreztem le kell irnom..de nem ide kelett volna tudom..

bocsánat mindenkitől akit megbántottam ezzel.

A lány igy is ugyis elveteti...tesómat pedig kifogja dobni érzem..tesómban kelt lelkifurdalást őt hibáztatja egyedül.
megmondta tesómnak ne menjen át hozzá mert senkit látni sem akar....egy önzőőőőőőőőőőőőőőőő dög.

és akkor itt lezártam a témát...

kérdésem lenne viszont:

fogmosás???? mikortól kell és hogyan??? Máténak már 8 foga van...de még egyszer sem mostam meg...

jövök még ma...csak most marha rosszul érzem magam hogy ilyen témát kelett felhoznom ami miatt...ez lett...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: