Új privát üzeneted érkezett!

Gabo!
Privi ment! :wink:
Vendég
 


Sziasztok,
Kicsit talán mostanság jobban rá fogok érni...
Tudjátok, hogy miért?
Megtanítottam Mátét, hogy ne nyúljon a laptopomhoz. Milyen király, hogy érti már a NEM-et, nem?
Szóval itt ülök mellette és hagyja, hogy írjak...ez az igazi szabadság kérem.
Na, most épp sír, hogy éhes, de jövök még. :)

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
 
 


BOCSI A BETOLAKODÁSÉRT,

Eladom kislányom kinőtt márkás szép állapotú ruhácskáit, melyek nagyon a szívemhez nőttek, de sajnos nem tudom tovább tárolni őket.

Postázást nem vállalok, személyes átvétel Újpesten a STOP-SHOP-nál lehetséges.

A ruhákat az alábbi linken lehet megtekinteni, melyet folyamatosan töltök fel, ahogy időm engedi.

http://picasaweb.google.com/nyimoni/Ela ... x79xqB2sA#

Kép

Kép
 

 
 

Anetto,
Alma is érti a nemet, de inkább nevet rajta, hogy rosszat csinál...már előre mondja, hogy nem nem és huncutul csinálja a rosszat :lol:

KépKép
 


Jó reggelt! Szép napot!

Végre ideértem.
Egész hétvégén nem volt érkezésem, mert szombaton az Anyósoméknál voltunk, vasárnap meg Apától nem fértem a géphez.

Gyorsan vissza olvastam, ami megmaradt arra gyorsan reagálok!

Pumpóka Nagggyon naggggyon helyes a kis rosszaság!!!! Jó nagyon a joghurtos kép! :D

O-óó elfelejtettem, ki kérdezte :oops: :lol: De nem, még soha nem voltam párizsba, csak megtetszett a kép :lol:

És a lényeg (számomra).
Olvastam, hogy sok baba megint sokat ébred. Marcival is ezzel szenvedtem már napokóta, mire rájöttem, hogy éhes a kis drága.
Az első nap fél 4-kor evett, a következő nap 2-kor, maj 12-kor persze ez mind éjjel.
De utána vissza aludt. Most este már csak vizet adtam neki.
Volt pár nehéz éjszakám mire rájöttem, mi a baj!

Nem lehet, hogy ez megint valami fejlődési ugrás vagy mi? Marcival pont 3 hónapja jászottuk el ugyan ezt, hogy egyik napról a másikra megéhezett éjjel.
Pedig elötte ne volt gond. De ha jól elékszem 1 max. másfél hétig tartott, aztán vissza állt minden a régi kerékvágásba. :lol:
Lehet, hogy most is ez van?
Végülis mostanába szegényem megint nagyon sokat tanult. Lehet, hogy így dolgozza fel?

Anettó jó lehet, hogy Máté érti a nemet! :D Érteni érti a Marci is, de rámnéz, vigyorog, és tovább csinálja :lol: Azért én próbálkozok.

Hú! Úgy halálra zabáltam magam, hogy moccani sem bírok! Tegnap csinált Apa isteni babos oldalast, és most ettem meg a maradékot. Meg lenyomtam utána egy csokis muffint, úgyhogy iszok egy kv-t, és egy picit ledölök, míg a Prücsök alszik.
Majd jövök.

Kép
 


Szia Anetto!
Végre rólad is hallani! :wink:
Pocilakó??? Nem tudom, hogy mondtad-e, megnézitek majd, hogy fiú vagy csajszika??? Vagy tán tudod is már? Nekem a 18.heti uh-n mondták meg... most nézem, hogy ti is betöltöttétek a 18.hetet már! Atyaég, mindjárt szülsz! :wink:

Marcianya!
Nem semmi a kaja! Hát én meg úgy jártam, hogy a fasirtból és a kukis rizsből épphogy két kanálnyi jutott fél fasirttal, mert mire odanéztem, a fiúk megették mindet. Úgyhogy éhkoppon maradtam, majd vmit keresek hideg kaját... :twisted: minnyá éhenpusztulok... :)
Vendég
 


Na megyek nagyétkü Mukit etetni... :)

Tökjót dumálok magammal.... :lol: :lol: :lol: legalább nem unatkozom... :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Vendég
 


lekri ment pü!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
 
 


Gabo, ment pü!!! :D
Vendég
 


lányok,minden oké csak Mezsó eltünt :wink: :wink:
Vendég
 


nekiálltam fogalmazni....
még jó, hogy reggel nem vettem be fogalmazásgátlót... :lol:
ha megvan a regény, küldöm szemrevételezésre.... :wink:
Vendég
 


várom mezsót.
addig ledőlök pihizni.
jövök, na és megyek csajok.... :lol: :lol:

Kép
 
 


Na, igen, hogy Mátétól már úgy-ahogy tudok írni, viszont elfelejtettem, hogy van egy férjem is. :)

Fruzsinak gyógyulást.

Ez a fejlődi ugrás simán lehet mostanság, mert Máté annyit eszik, hogy csak nézek. Ha csak üveges kaját adnék neki, én nem főznék, bizony elég drága lenne a havi kajája.

Végül Máté az éjszakai 10 keléséből már csak 1-szer kel. Olyan fél 4-4 között, eszik és alszik reggelig.
Az alvásrendeléses dolgot végül még nem írtam le. Gyorsan össze is foglalom. Ne várjon a beszámolómtól senki nagy ötleteket...
Szóval másfél hónapra adtak időpontot, Mo-on csak egy ilyen van, a Madarász u-iban, pedig kerestem magánba is, de úgy sincs.
Szóval elmentünk az első beszélgetésre, ahol is elég bunkó volt a nő. Végighallgattuk az előttünk lévő kisfiú problémáit is, és már akkor mondtam a férjemnek, hogy inkább menjünk, mert fel fogom idegesíteni magam.
Aztán ha már ott voltunk bementünk.
Elmeséltem, hogy csak tápszerrel hajlandó elaludni, megitatom és úgy alszik, aztán éjszaka mostanság úgy 10-szer felkel és csak akkor alszik el, ha teleette magát. Ha esetleg mást adok, akkor fél óra múlva fent van...
Erre ő nekemállt, hogy én miért etetem egyáltalán a szobába. Nem szabad bent etetni, Na, mondom, csak ott hajlandó nyugodtan enni, kint vagy akárhol forgolódik, ugrál. (persze ez csak a tápszerre vonatkozik) Na, meg szopizni is ott szopizott. Azt mondta, hogy elvből nem szabad hálóba enni. Na, ez elég poén, de mindegy.
Aztán mondta, hogy kb. egy 8 hónapos gyereknek az alvásciklusa úgy másfél-két óra, és aki jól van szoktatva, az csak félálomig ébred meg, vagy esetleg megébred, de fordul egyet és visszaalszik. Aki pedig rosszul van nevelve, az ezekben az éberebb fázisokban felébred, Máté azért, mert nem érzi a szájába a cumit és sír is érti.
Szóval a lényeg, egyszerűen annyi, hogy NEM ODA ADNI NEKI A TÁPSZERT. Ennyi, sírni hagyni. Na, ez a halálom, hagyjuk sírni, nektek is írtam, hogy milyen car volt, viszont egy nap múlva már csak kétszer kelt éjszaka, mostanában meg már csak egyszer.
Nagyon-nagyon nehéz volt. Első délelőtt kezdtem neki, hogy ne azzal aludjon el. Kint megetettem jó sok szenvedéssel, aztán bevittem, beraktam a kiságyba, 2 órán keresztül sírt - én vele együtt, néha bementem, kiemeltem fél percre, de ugyanúgy sírt. Végül elaludt. Este egész hamar elaludt, mert eléggé kifáradt a délelőtti alvástól. Aztán éjszaka pedig éjfél körül felkelt és háromkor aludt el. Igazából kivettem, adtam neki idekint enni, de mivel nem a cumijával aludt vissza a kiságyba, ezért ugyanúgy nem bírt elaludni, nyöszörgött, sírózott néha, kinézett, megnézett minket, hogy ott vagyunk-e...aztán 3 óra múlva elaludt.
Másnap már csak annyi volt, hogy amikor beraktam elkezdett sírni, felállt, kinézett, látta, hogy ott vagyok, akkor visszafeküdt és elaludt. Azóta is ezt csinálja, viszont most már azért adok neki enni bent a szobába, a mi ágyunkba, de már nem szokott vissza arra, hogy a kiságyba is bekérje.
Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszan írtam le, olvastam itt mindenféle problémáról, vitákról, ha valakit nem érdekel az alvásrendelés, akkor ne olvassa el, mert tényleg hosszú.

Szóval ha nem jött volna össze, akkor egy hét múlva vissza lehet menni és ott kellett volna aludnunk, mindenféle csövekkel, ingerolvasó gépekkel együtt. Elég gáz a hely, úgyhogy mondjuk tuti nem aludnék ott.

Na, és azt mondta, hogy a játszócumiról és az ivászatról is úgy kell leszoktatni, hogy nem adni neki, hagyni kell sírni, és ha 3 nap alatt nem szokik le róla, akkor lehet, hogy más gond van.

Szegény cukikám, de most már legalább végigalussza az éjszakát.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
 
 


Hé, mi van Mezsóval? Megint orvoshoz mentek?

Lányok, nekem olyan bezártsági érzésem van, (bár én nem akarok menni ebben a hidegben-vírusjárványban sehova), hogy tuti, hogy megyek én is a szülinapi bulira. Nekem már csak szájberbarátaim vannak, Máté meg még nem is látott vele egyidős gyerekeket, csak esetleg az orvosnál. :(

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Jövök a megigért képekkel!

Hát nem vagyok ennivaló?
Kép

karácsonyi szerelésem
Kép

ezt most hogy is kell használni?
Kép

ilyen lett a szobám
Kép

no egyenlőre ennyi, szóljatok ha jöhet még itt vannak a képek...

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


kicsit nagyok lettek bocsika


Szia Anetto! Jól vagytok?
Babucival minden oké?

Minden baba nagyon cuki (név nélkül mert szita vagyok!
Még akartam írni , de mit is........ :oops:

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara
Nagyon cukik a képek. Annyira édes a kariszerelésben. Most lett külön szobája?

Jól van a kistesó, minden ok vele. Még nem tudjuk a nemét. Talán kislánynak mondja most a doki, de nem biztos még benne, majd egy hónap múlva kell mennem a 22-23. héten és akkor talán már megtudjuk. Nagy izgalommal várom :).

Máté szerencsére úgy érti a nem-et, hogy akkor nem is csinálja, amire kérem, max. hisztizik egy sort, de abbahagyja idő múlva.

Fruzsi - a múltkori költözésesre részre reagálva - tehát akkor még semmi nem biztos..és te mikor akarsz majd dolgozni? bár tudom, hogy ti is terveztek még mostanság kicsit.

Van aki visszamegy dolgozni mostanában? Hogy is van ez a bölcsibe-oviba adás? Ha van kistesó, akkor bölcsibe nem mehet a nagy ugye? Na, nem mintha beadnám Mátét, csak erről beszélgettem az anyukámmal tegnap.

Ivás - nálunk sem akar inni szinte semmit Máté, bár bevallom én is elég kevésszer kínálom neki a vizet, de max egy-két kortyot iszik. Lehet, hogy többet kellene kínálni?

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
 
 


Ja, igen és nagyon szép a lett a szoba? ezek ragasztósak rajta?

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
 
 


Xsara!
Nagyon szép a kiscsajszid! Micsoda haja van... irigy-irigy... :wink:

Anetto!
Nem semmi, amit végigcsináltatok, le a kalappal!!! Első hallásra megfejeltem volna a dokinőt, utána lehet, elgondolkodtam volna, hogy meg kéne próbálni, csak a stilus ahogy előadta... na én nem bizti, hogy végighallgattam volna. Lehetne ezt tán máshogy, szépen is, nem igy... no, de vannak bunkó orvosok, mint tudjuk.... Madarász... ááááááá.... én rángógörcsöt kapok a hallatán is... anno az Öcsémet majdnem sikerült eltenniük láb alól... azóta még a környékére sem megyek...


Mindjárt irok még.... kéretik elolvasni tüzetesen! :wink:

Mezsót ez okból keressük annyira, sokan várnak rá, de eltünt vhova....
Vendég
 


Kedves régi, új, eltünt, passziv és aktiv topiktagok!

Az elmúlt hónapok kellemetlenségei miatt úgy döntöttünk, hogy ezentúl zárt ajtók mögött beszélgetünk.
SENKIT nem kivánunk kizárni a társalgásunkból, ezért ha szeretnél továbbra is velünk tartani, irj egy privit Mezsónak vagy nekem és megkapod a linket, hova költöztünk és hogy tudsz csatlakozni hozzánk!
Szeretettel várunk mindenkit!!!



Egyenlőre Mezsó nem jelentkezik, az elérhetőséget én is meg tudom adni, de őt meg kell várni, hogy rákattintson a jelentkezésekre, sajna más nem tud... ezért kérjük mindenki türelmét!
Vendég
 


Anetto
tök jó,hogy tudtál jönni :) végig még nem sikerült olvasni,utána reagálok is :)

XSara
nagyon jó a szoba és nagyon szép Jázmin :lol: :lol:
Vendég
 


boldog hófordulót Jázminnak :)
Vendég
 


Nem új a szoba, csak karácsony elött sikerült befejeznem.
Igen ezek matricák, elvileg lejönnek nyom nélkül.

Köszönöm a dicséreteket.
Lekri észre sem vettem, hogy ma van hófordulónk. :oops:

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁhhh...csajok nálunk festés van ugyh emiatt nem érek rá...ugyh kérem a megértést :)

egyébként már ma lekenték egyszer holnap újra...majd ha már szépen kiszáradt hozok képeket :)

lassan már tényleg költözünk ..olyan hihetetlen. :)

na akkor: babatali....ebben a játszóházban énis benne lennék..de akárhol is lesz akkor ha Fruzsi veletek mehetünk akkor megyünk :)

A babák képei nagyon édesek.Alma Mukika ....stb stb...

Anetto: én Mátém kiröhög mikor azt mondom hogy nem és annál jobban csinálja amit nem szabad...:D

lehet nem olvastad de kérdeztem hogy tudjátok e már kistesó fiú avagy leányzó és hogy mi lesz a neve..:)

nálunk most itt a városban éppen 3 csajsziról tudtam meg hogy mindhárman szeptemberre vannak kiirva..

(énis szeptemberre akartam Mátét de megvagyok elégedve ezzel a tavaszi babázással..ugyh ha élet mégis ugy hozza..megint tavasz lesz belőle..)

egyébként nagy áttörés történt...apával megbeszéltük ha minden jól megy és a világ kicsit jobb lesz akkor 2012 tavaszán jöhet a kistesó...tudom hogy mennyit papoltam róla hogy nekünk aztán soha többé..de belegondoltam hogy ha nem szülök többet akkor mi lesz Mátéval és kifogja fogni a kezét ha mi már nem leszünk neki??? adja isten hogy megtehessük hogy szüljek mégegyszer..)


ja és Pumpiék gardenjában is benne lennék..és én is tervezek a nyugat magyaroroszági és fővárosi mamáknak is..hozzám közel élők pl Gabo,Felsoa,Mary,Fruzsi...és mindenki aki pestről is eljönne..

Surányról az irány-surány jut eszembe :D

ja és mi is sokat ébredünk mostanában éjjel...katasztrófa....

Anetto: szájberanya :D ez jó... viszont most jön másik babó...:) ugyh még ideig maradsz nem??? de sebaj...felnőnek együtt és utána pedig tiéd a világ :D

Xsara: jó rólatok is hallani és a képeket is látni.

Pumpi most akkor mivan????

költözünk csajok??? de csak ha mindenki jön...

ja...felkelt a srácom..mennem kell...
Vendég
 


Ezt irtam Lillus.... szeretettel várunk MINDENKIT.... :wink:

Az tökjó, hogy költöztök! Majd képet kérünk a későbbiekben, ha lesz időd és már beköltöztetek!!!!!!!!!!!!! :)
Vendég
 


Lányok!
Ha valaki tudja Mezsó számát az pls priviben dobja ide nekem... nem szokott ő igy eltünni, sitty-sutty egyik pillanatról a másikra... főképp ha tudja, hogy tuti keressük.... plííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííz
Vendég
 


Lillus, irj privit ha vagy és adom a cimet... megoldottuk, mig Mezsó nincs én is és más is vehet fel tagokat. :wink:

És ez szól azoknak is, akik jönnének!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


pumpóka írta:Lillus, irj privit ha vagy és adom a cimet... megoldottuk, mig Mezsó nincs én is és más is vehet fel tagokat. :wink:

És ez szól azoknak is, akik jönnének!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:


na pont ezt akartam irni,hogy neked irjanak :)
de Mezsó tel.számát még keressük ha valaki tudná:)
Vendég
 


Lányok!

Segítsetek!!! NEm tudok privit írni. HIába írom meg, nem megy el. Mit csinálok rosszul??? Írja már le vki, hogy van lépésenként... bocs, de egyszerűen nem megy el. :(

Kép

Kép
 
 


Nóna, küldtem privit! :wink:
Vendég
 


Pumpóka!
Akkor küldtem neked privit!

Anettoo!
Nagyon megdöbbentett ez az alváslaboros történet! Aztán utánaolvastam a Madarász alváslaborjának, meg a aki vezeti, és tényleg ilyen szemléletűek (internetes utánajárás)! Szerintem ez a módszer borzasztó, én nem csináltam volna. Mondjuk megértelek, hogy nem akartad, hogy éjjel is annyi tápszert egyen.

Xsara!
Nagyon aranyos a lánykád, és gyönyörű az a szoba!

Lituka!
Egy őszi babát én is szeretnék majd még. Ez csak ilyen érzés, valószínűleg azért, mert én is ősszel születtem, a férjem is, az anyám is, az apám is.. de egyébként teljesen jó volt ez a tavasz is. (és gratula a döntéshez, amit kisbetűkkel írtál!)
Vendég
 


Pumpóka!
Ez most valami vicc akart lenni, vagy komoly? Mármint egy új topik nyitása. Miért kellene nekünk is máshova irogatni? Nem arról volt szó, hogy aki akar marad és továbbra is itt társalog. Itt találkoztunk, és szerintem itt kellene folytatnunk is. De ha megint páran máshova is irogatni akarnak... Csak akkor ez a topik lassan tényleg bezárja kapuit, mert elfogynak a kismamik. Nekem nagyon jó itt.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
 


Kerekes,

Az új topic ötlete pont azért született, amit Pumpóka írt. Sokan nem írnak le bizonyos dolgokat egy nyilvános fórumon, vagy képet sem szeretnek feltenni.
Vagyis illetéktelenek ne olvashassák.

Aki szeretne jöjjön oda, nem "válogatjuk" meg a tagokat, szóval tényleg MINDENKI jöhet, aki szeretne!!! Nem is kell aktív fórumozónak lenni.
Ez a babanetes fórum igen valószínűleg meg fog szűnni...

KépKép
 


Kerekes!

Ebben semmi ellenségeskedés nincs, egyszerüen csak túl sokan olvassák ezt a fórumot ahhoz, hogy nyugodtan irjunk, amit szeretnénk.
Nem válogattunk, bárki jöhet!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én 1000 éve nem íram (pedig hányszor eldöntöttem, hogy aktív leszek).

Először a nagy veszekedés kedvetlenített el, aztán mire írtam volna, megint elkezdődött valami vita. na mindegy! ezt annyira sosem akartam leírni.
A terhességem elejétől olvaslak Titeket, és ezért kicsit úgy érzem ismerlek is néhányatokat (sőt Mangónál személyesen is találkoztunk többetekkel) de mivel mi megmaradunk a csendesen itt a háttérben sosem éreztem úgy hogy véleményt nyílváníthatok a veszekedések kapcsán. Nem is lenne helyes.
Mindig lelkesen várom minden babáról az új képeket, videókat és storikat, kíváncsi vagyok a fejlődésükre az aktuális tudományukra,
De a viták kapcsán mindig úgy éreztem, mintha egy "nagy" barátság szakadt volna meg. (bocsi kicsit szentimentális lettem, pedig ez nem jellemző rám :-))

A lényeg, hogy én továbbra is szeretnélek olvasni Titeket. Úgyhogy én is fogok kérni Pumpókától hozzáférést.

 


Sziasztok!
Természetesen megértem ezt az indokot is, hogy miért kerül erre sor. Mindig olvastam, még ha időm írni nem is engedte, hogy mi történik itt, éppen mi a vita tárgya mert mostanában sajnos ebből volt a több. Bár szerintem nem is igazán a nyíltság a fő ok, hanem úgy érzem a másik meg nem értése és döntésének elfogadása volt.

Na mindegy. Én továbbra is tartani akarom veletek a kapcsolatot, és részt kívánok venni a mindennapjaitokban ezután is, ezért csatlakozom az új helyre. Nem szabadultok meg tőlem. :D

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
 


Sziasztok!

Még nem ismertek engem, az egyik nagy "zúgolvasótok" vagyok... :D
Többször gondolkodtam már azon, hogy csatlakozok hozzátok, de én nem vagyok az a nagyon "kitárulkozós" fajta, így mindig elvetettem az ötletet. De most látom, hogy egy új helyen zárt kereteken belül folytatjátok a fórumozást, így én is szivesen csatlakoznék hozzátok, ha engeditek.

Már a terhességem közepe óta olvaslak titeket és nagyon sajnálnám, ha nem olvashatnálak titeket. Azt nem ígérem, hogy napi szinten tudok írni, de amikor Törpillám engedi én is "elfecsegnék" veletek...

Szóval KOPP-KOPP kopogok az ajtótokon, hogy csatlakozzak hozzátok az új helyen... remélem beengedtek... :roll:

Sziasztok
Kevita
 
 


Sziasztok!

Jó ötlet az új topic, először nem értettem én sem, akárcsak Kerekes, de az indok nagyon is érthető!! Én is csatlakozom hozzátok!
Pumpóka: privi ment!
Kevita: Üdv közöttünk!!! Én is sokáig zugolvasó voltam, pár hónap után döntöttem úgy, hogy írni is fogok.

Bolygó
Kép

Kép
 
 


Akkor én is elköszönök itt.....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
 


Sziasztok!

Pumpóka! Én is irtam neked privit!
Még nem irtam hozzátok sosem, de mindig olvastam a topikotokat, a terhességem óta. Szeretnélek továbbra is követni benneteket, ha megengeditek. Talán néha időm is lenne beszállni a beszélgetésbe.

Köszönöm: Zs.
Vendég
 


? Pumpóka nem vagy gépnél?
Vendég
 


Pumpóka gépnél van! Általában mindig!

Viszont szeretnék kérni valamit! Aki csatlakozna, irjon privit, mert anélkül nem léptetünk be senkit!!!

Tehát annak szeretnék itt üzenni, aki most kérte a felvételét, de sem privi, sem egy bemutatkozó üzenetet nem irt a belépéshez!!!!

Köszönjük!


Előrebocsátanám, hogy a passziv tagokon azt értettem, hogy olyan, aki tagja volt a fórumnak, de nem sokat irt!

Elnézését kérem minden egyes "zugolvasónknak", de hozzánk sosem érkezett egy sor sem tőlük ebbe a topikba....
Vendég
 


Ne haragudj Pumpóka, nem akartam bepofátlankodni hozzátok. :oops:

Igen, nem írtam, mert nem vagyok az a könnyen "nyíló" típus... Sajnos elég rossz tapasztalataim voltak eddig a környezetemben lévő pletyka miatt és nem szerettem volna esetleges célpont lenni az kollégák/ismerősök körében.
Gondoltam, úgyis egyre kevesebb az aktív tag itt a fórumon, nem bánjátok, ha én is csatlakozok "jobb késöbb, mint soha" alapon. Sok tanácsot olvastam tőletek és valószínűleg én is sokat segíthettem volna... de ha nem, háát nem. Nem dől össze a világ!

Még egy dolgot szeretnék: Mezsó, nagyon szorítok Blankáért! Remélem, hogy a jövőben minden rendben lesz vele!!!

Sziasztok!
 
 


Sziasztok!

Jovok csatlakozom en is az uj topicba, koszonom, hogy tobben hivtatok priviben. Soha nem jottem volna vissza, ha nem jon letre a zart topic.

A vitak 90%-a irigysegbol, kicsinyessegbol fakadt. En ugy gondolom, hogy azok az emberek jol kijonnek egymassal, megtalaltak egymast, "mint zsak a foltjat".
Kerdes meddig, mert a folt is leszakad egyszer.

Tudom, hogy a vita ellenere olvassak a blogomat is. De mostmar a topicot nem fogjak. :lol: :lol:

Nem lesznek jelen szellemkent. :lol: :lol: :lol:

Kolcson kenyer visszajar.

Talan ez eszukbe sem jutott.


Bocsi, de ez nagyon kikivankozott belolem!

Magi
Vendég
 


Magika, ez nem volt szép!
Részeltekről ment privi.

KépKép
KépKép
 
 


Kedves Topicosok!

Regiek es ujak!

Nem mindenkinek szolt ez a hsz. Csak azoknak akik ugy viselkedtek. Kaptam ezzel kapcsolatban egy par privit. Akik irtak es kerestek, pont nem rajuk vonatkozik.

Nagyon jol tudja az akire igen.
Ok egyszer sem kuldtek privit.

Lehet nincsenek is a VIP-ben sem, nem tudom mert utana nem foglalkoztam vele. Nem erdekel es szeretnem lezarni.
Nem akarok erre tobb idot pocsekolni es ezzel foglalkozni.

Aki nem banott es kedvel ugy is megtalal akar a blogba, vagy nem ebben a topicba, hanem masikban, vagy privit ir stb...

Aki meg nem bir, majd nem olvas es nem nezi a blogom sem.

Magi
Vendég
 


Szerintem nagyon is szép volt Magi!!! :wink:
Ott a pont! :twisted:

Viszont inkább azt tartom nem szép dolognak, hogy priviben nyilvánitanak véleményt egyesek... vagy talán nem merik vállalni nyiltan a véleményüket.... én meg igy gondolom!!!!
Engem azért utáltak itt kollektiven, mert véleményt mertem mondani... de inkább utáljanak ezért, minthogy gerinctelen legyek és priviben irjam meg, miről mi a véleményem...


Részemről is viszlát... 8) bár én soha nem hiányoztam senkinek... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kedves Névtelen volt Fórumozó!

1. A privát üzenetet azért találták ki, hogy személyesen csak annak mondja el az emebr a véleményét, akinek szánja. Magikának címeztem, mert amit írtam konkrétan csak neki szólt.

2. Nem gondoltam, hogy mást is érdekel a véleményem, hiszen ez a topik elvileg bezárt, úgysem olvassa senki.

3. Éppen ezért nem tartom magam gerinctelennek. Ellenben a név nélküli beíráshoz "hihetetlen" bátorság kell. Én meg azt tartom gerinctelenségnek, ha valaki név nélül szól be másoknak.

KépKép
KépKép
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Valaki!!!!!!!!!!

Engem itt hagytatok
:cry: :cry: :cry: !!! (tudom, tudom hogy nagyon ritkán jövök.... :oops: )

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Benettke gyere Te is várunk!
www.anyatanya.hu/2008.április-májusi babák a babanetről

Kép

Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron