Új privát üzeneted érkezett!


Ja, ti azt nem is tudjatok, persze...
a mi babank lombikbebi. 3 eve probalkoztunk, nem allapitottak meg semmi elterest, azt mondtak probalkozzunk tovabb.
En messzirol elutasitottam a mesterseges beavatkozast, aztan lattam nagyon ketyeg az ido... es vegul a ferjem addig konyorgott, mig elmentunk a Kaali intezetbe. En sem hittem volna, de elsore sikerult. Igy hat az orvostudomany megoldotta azt a kis bibit, amit a termeszet nem tudott... ki tudja, mi volt az.
Mindenesetre en nagyon diszkreten kezelem a dolgot, a ferjem es en tudjuk csak, es mas nem is fogja tudni, megbeszeltuk, meg a gyerek sem. Mi ezt igy tartjuk jonak, barki barmit gondol. Nektek pedig igy inkognitoban miert is ne irhatnam le. Ezzel is erot adok azoknak, akik evek ota probalkoznak es nem mernek belevagni.
A vegeredmeny a lenyeg, a kis babuci, akit imadni fogunk :P
 


Üdv az újaknak!!

Vera: drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
 
 

 
 

Gratula minden új csatlakozónak a babához!

Vera, a halvány csík is csík! Szerintem az nem számít, hogy egy óra múlva eltünt. Drukkolok!
Vendég
 




Katavirág!

Köszönjük, hogy megtisztelsz a bizalmaddal :)
biztos sok pár fél belevágni ilyesmibe, de kellenek nekik a lelkesítő szavak :D

És hát hogyne imádnátok? A ti csöppségetek :) a továbbiakhoz is sok sikert, egészségben teljenek a hónapok.

Amúgy nekem van több ismerősöm, akik évek óta próbálkoznak és nem jön a baba .. és van egy adag olyan, akinek azonnal jött az első pár hónap után (mint nekünk is).
HA nem jön, de mégis nagyon szeretnének (márpedig miért ne szeretnének, ez az élet rendje) akkor a lombikprogram nagy segítség, és én tisztelem azokat, akik megpróbálják, mert első az, hogy legyen családjuk, kisbabájuk :)

Harivera! Tesztet csináltál már? Mizújs?


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 18:04-kor.
 
 



Szia Bambi!

Várjuk a választ, és üdv köztünk :)
A névnapomra vagy kiírva :D
Én április 13-at számoltam magamnak.

Jajj Vera, bocsi, nem is néztem .. 3. hét 4. nap és már tudod? :) Mit mutatott a teszt? Csíkos volt? ;) Vagy csak a sok gyerkőc után már ennyit jelent a rutin :D

Nekem a doki rábólintása után lesz vonalzóm .. addig nem kiabálom el :D


semmi baj szösszenet.

A teszt nagyon halvány zebrát mutatott de igen talán jönnek vissza az emlékeim mert nagyon sok előjele van nekem. Haspuffadás, Hányinger. De ha nem jön most össze nem gond. Van időm. Így a halványság miatt csinálok mégegyet pénteken és utána jövőhéten is.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Az első teszt nekem is halványka volt, engem sem győzött meg .. főleg, hogy semmi tünetem nem volt.
Azt mondják, aki nagyon-nagyon szeretne babát, az tud terhességi tüneteket produkálni, én azokban azért nem hiszek :D
e a dokim is megmondta, ha ott a csík, akkor ott a baba :D
Én 72 órára rá csináltam a második tesztet, és az már büszke vastagcsíkos lett :D


Sziasztok! De jo ennyi kismamat latni, akik velem egy cipoben jarnak :D
Vera, az en elso tesztem a 24 napon keszult, a halovany csik masnapra eltunt. De ott volt!
 


Havivera aprilis 27? (Andras 10, Csaba7, Gabriel 5, Robin 3)

U. Moni aprilis 9. (Dominik 1)

Zsuzso aprilis 6.

Klarka aprilis 3. (Andris 1)

Szosszenet aprilis 13.

Nicci aprilis 13. (fiu 15 ho)

Annusreka aprilis 15? (fiu 2 es fel)

Katavirag aprilis 20.

Marti80 aprilis 18. (Viktor 4, Gergo 1)

Bambi aprilis 18.
 


Sziasztok!

Katavirag, de aranyos vagy, hogy csináltál egy ilyen listát! :) Nem tudom sajnos még a pontos dátumot. 27-én jön vissza szabiról a dokim, remélem még a héten fogad és akkor lesz valami biztos eredmény.

bambi: nekem is szokott fájni egy kicsit a hasam. Doki mit mondott neked erre?

Lányok: ti már tudjátok hol fogtok szülni?

Mindenkinek gratula a babákhoz! Szép napot nektek!

 



:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 18:03-kor.
 
 


Sziasztok!

Most regisztráltam.
Ha minden igaz az 5. hétben vagyok. A kalkulátor szerint április 18!
Szombaton (ekkor már 1 hete késett) csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. :) El sem merem még mindig hinni, mert már 8 hónapja próbálkozunk...Úgyhogy tegnap vettem még egy tesztet, amit szombaton újra megcsinálok, és ha az is pozitív lesz (amit nagyon-nagyon remélek) jövő héten irány a doki...
Az idő mintha ólomlábakon járna...
:(
 


Adri :D :D Gartulálok!!! Még egy áprilisi kismamával bővültünk ;)
Lesznek itt élménybeszámolók és helyzetjelentések :D hurrá ...


Vera, a kerdojel nem celzas, azert tettem oda, mert bar biztosan terhes vagy, nem tudom, mikor szulsz. Meg hat te mar tapasztalt vagy! Tudod, mit kell erezni. Pozitiv teszt elott ilyen topicot csak az nyit, aki tudja, mit csinal :D

Mar annyian vagyunk, hogy talan csak az aprilisiak betoltenek egy topicot. En orulok, hogy ezt a 9 honapot megoszthatom valakikkel, akiknek hasonlo meretu gyerek no a pocakjukban.

En is erzem a hasam, de nem faj. A cicim novekszik. A hanyinger mikor varhato, ha lesz?

Annusreka, ha tudod az utolso mensid idopontjat, orvos nelkul is ki lehet szamolni, mikor szulsz.
 


Bambi, en szombat reggel meg voltam rola gyozodve, hogy megjon, olyan erosen es tipikusan gorcsoltem.
Mondjuk e z az erzes mar elmult, de nekem mindenki azt meselte, hogy napokig ugy erezte, meg fog jonni a menszesze. Ugyhogy ne aggodj.
 


Azok a menstruációs görcsökhöz hasonló fájdalmak állítólag a beágyazódás napjaiban tipikusak .. úgyhogy nem kell megijedni tőlük.

Kata - Ha nincs hányingered, szerintem nem is lesz .. nekem sincs szerencsére :D
Viszont az aluszékonyság az nagyon durva ..
Meg a mellem kezdett el feszülni 2 napja .. ez a 7. hét.


Egyre többen vagyunk, szuper!!!!!!!

Nekem folyamatosan hányingerem van, reggeltől estig, már egy hete. És mint az első terhességem alatt, most is undorodom a hústól. Más tünetem nincs is, egyenlőre.

Azt álmodtam, hogy fiam született (pedig most lányra vágyom).

Én ezúttal is Kistarcsán fogok szülni. Apa most is bent lesz velem, már nem fél, mint az első alkalommal. :D

Vera, elolvastam! Pihentesd sokat a lábaidat!
Vendég
 


katavirág.

Pont azért írtam hogy nemgond mert nekem kérdőjeles lesz végig a hosszú ciklusom miatt a szülés időpontja.

Üdv az újjaknak és tényleg jó hoyg enniyen jönnek és remélem jönni fognak.

a mellfeszülés nekem most megvan de halványan (mint a csíkom:)) De figyizzetek. Nektek kb ilyenkor nem volt az hogy délutánra úgy felfújódtatok hogy csak na, A hasatok? Mert nekem igen

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Még egy kismamával bővültetek :) Én most a 7. hétnél járok, ha minden igaz április 11-én fog megszületni az első kisbabám.
Együttérzek mindannyiótokkal én is állandóan émelygek stb..

A munkába járás jelenti most számomra a legnagyobb problémát :cry:

Vera,

Én is folyamatos haspuffadással küszködök. Nem igazán értem, hogy miért van ez.

Emi[/quote][/url]
 
 


Haspuffadás nálam is játszik .. de csak esténként ... de írja a baba-mama könyvem , hogy ez is normális.



Sziasztok!

Én az első tehességemmel a 6. héttől kezdve hánytam egészen a 12.hétig,de akkor reggeltől-estig! :? Annál a terhességemnél amelyiket elvetéltem,már a pozítiv terhességi teszt előtt hánytam!Mindkét terhességet csak menstruáció késése után pár nappal tudtam kimutatni.A mostani terhességemnél már az együttlét után 12 nappal kimutatta a teszt!Most meg egyáltalán nem hányok! Viszont nagyon gyengének érzem magam,és folyamatossan tudnék aludni!Nagyon serény a gólya,egyre többen vagyunk!
 
 


Ma megyek orvoshoz 15:30-ra, gondoljatok rám,este beszámolok,remélem csak jóról!
 
 


MILYEN SOKAN VAGYUNK MAR!
MINDENKINEK GRATULA!
AZ EMELYGOSEKNEK KITARTAS!
AZ ALMOSAKNAK JO PIHENEST!


Havivera aprilis 20-27 korul (Andras 10, Csaba7, Gabriel 5, Robin 3)

U. Moni aprilis 9. (Dominik 1)

Zsuzso aprilis 6.

Klarka aprilis 3. (Andris 1)

Szosszenet aprilis 13.

Nicci aprilis 13. (fiu 15 ho)

Annusreka aprilis 15 korul (fiu 2 es fel)

Katavirag aprilis 20.

Marti80 aprilis 18. (Viktor 4, Gergo 1)

Bambi aprilis 18.

Adri0422 aprilis 18.

Emi29 aprilis 11.
 


A kisfiamat egyébként Lázárnak hívják! :lol:
 
 



Na oke! De egy nap, egy tablazat. Termeszetese mindent javitok.
Szerintetek az normalis, hogy en nem erzek semmit, csak a melleim nonek? Meg a feketekavet is ugy iszom, mint elotte, persze tejjel, nyugi...
 


Kata!

Én a kávét teljesen kirekeszteném .. azt nem innám ..
Attól még, hogy tejjel kevered, a koffeintartalma nem változik ..
Minden orvos azt ajánlja, hogy az ilyen függőségeket tegyük le erre az időszakra. Én nem iszom kávét, fekete-teát sem .. és semmi olyan szénsavas üdítőt amiben gyanús elemek vannak .. :D
Próbáld ki helyette a zöld teát, az is serkentő hatású!
(de persze nem akarok okoskodni, a te dolgod ;) )

Nekem sincs semmi bajom, és már alig várom, hogy mondjon valamit a doki! Már csak 5 nap és megyek hozzá!!! :D


Sziasztok!

Többen írtátok, hogy nem éreztek semmit. Hát én sem...Kivéve a melleimet, azok feszülnek és nehezebbnek érzem. Ja, és délutánra haspuffadás, az van.

De tök megnyugtató, hogy sokan nem éreztek semmi különöset, mert már "apát" kezdtem idegesíteni, hogy miért nem érzek semmit, azt hittem ez csak nálam van...
 


Apát én is idegesítem a megválaszolhatatlan kérdéseimmel :mrgreen:
Apa már magán érzi a tüneteket, amiket nekem kéne produkálnom :D
De kedden remélem megnyugszom :D
Első babánál ezek az aggodalmak gondolom normálisak .. azt sem tudjuk mit kellene éreznünk :D


Sziasztok!

Túl vagyok a dokin és szabályos szélű 12.9 szer 14.1mm a petezsákom! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Legközelebb szept .5.-én kell mennem! A melleim nekem is érzékenyek nagyon,ez a fiamnál nem volt!


Szösszenet:Teljessen mindegy hanyadik gyerek,az aggodalom ugyanaz,sőt mi már tudjuk mi vár ránk,Ti még csak elképzelitek!
 
 


Sziasztok csajok!

Csak gratulálni szeretnék mindenkinek!!!!! Mindig nézegettem a topicokat, hogy mi van már, senki nem fog utánunk szülni (én a 2008.március vagyok :) ) És lám, máris mennyien!!!!!!!!

És már tudok végre én is okosságokat mondani, nekem végig csak annyi tünetem volt, hogy álmos voltam piszkosul (lassan-lssan kezd múlni, el ne kiabáljam) és az első két hétben rettenetesen feszültek a melleim és olyan nehezek lettek, hogy csak két korintoszi oszlop tudná megtartani (a nehézség még most is meg van, de nőni sajna nem nő :cry:

A többiek a mi topicunkban viszont szinte kivétel nélkül hánytak, sőt hánynak még most is...

Összefoglalva, minden tünet normális, még egyszer gratula!!!!!!!!!

Kép

KépKép
 


Első terhességemnél én sem éreztem semmit, csak nagyon álmos voltam. Most meg ez az állandó émelygés. A kávét valahogy én sem kívánom mostanában. De szerintem sem egészséges ilyenkor.

Jövőhéten én is elmegyek a dokihoz, mert már nem bírom tovább. Akkor már 7 hetes lesz a baba. :D
Vendég
 



Sziasztok!
Szintén csatlakozni szeretnék. Tegnap voltam dokinál, 1,07 cm a kis buborék :) Még nem tudta pontosan megmondani hogy hány hetes lehetek, számításaim szerint kb 6 lehet.
Két hét mulva megyek ujra. Egyébként az első baba nálunk és nagyon izgulunk :)


Haspuffadás estére? hajjaj! Álmosság, főleg ebéd után, szintén... mellfeszülés, természetesen igen :lol:
hányinger szerencsére (még) nem

Mindenkinek gratula!
 


Remélem sikerült megcsinálnom a vonalzót... :D :D :D :D :D :D :D

Kép
 


Sziasztok,

Én úgy hallottam, hogy a kávét nem muszáj abbahagyni, bár tény, hogy én is azonnal abbahagytam, amint megtudtam, hogy babám lesz.

Lányok,

Szerintetek az normális, hogy már most híztam három kilót? És ami még furább, hogy már most alíg bírom begombolni a nadrágjaimat :( Pedig még csak a második hónap közepén tartok :cry:

Amikor a nővéremnek elmondtam, hogy terhes vagyok és, hogy mennyire rosszul érzem magam, ő egyből azt mondta, hogy biztos lány lesz, azok szokták így megsanyargatni az anyukájukat. Ő a fiús terhességénél nem észlelt panaszokat egyáltalán, a lányos terhessége első heteit, viszont végighányta....

Vera,

Tőled szerettem volna megtudni, hogy ez valóban így van-e, de látom, hogy neked csak fiaid vannak :) Gratula hozzájuk :)

Kata,

köszi, hogy feltettél engem is a listára

Emi
 
 


Lányok. Lehet hogy én május végi lecek mert folyamatosan mérem a hőmet és nem megy feljebb 36.4, 35.9 között van. Lehet hogy rosszul mérem? Vagy az a csík téves volt? Na ez majd kiderül jövőhét végefele. De nam gond mert van még a jövőhónapom és az utánalevő hónapom esetleg még belefér a november is hogy ha akkor esek teherbe.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Havivera aprilis 25-majus 1. l (Andras 10, Csaba7, Gabriel 5, Robin 3)

U. Moni aprilis 9. (Dominik 1)

Zsuzso aprilis 6.

Klarka aprilis 3. (Andris 1)

Szosszenet aprilis 13.

Nicci aprilis 13. (Lazar 15 ho)

Annusreka aprilis 15 korul (fiu 2 es fel)

Katavirag aprilis 20.

Marti80 aprilis 18. (Viktor 4, Gergo 1)

Bambi aprilis 18.

Adri0422 aprilis 18.

Emi29 aprilis 11.

Csadrienn aprilis kozepe
 


Na csajok, nagyon gyarapszunk! Udv az ujaknak!

Szosszenet! En ugy tudom, a Colat kell messzirol elkerulni. Zold teat sosem ittam, mert allitolag nem lehet tole aludni.
Mit tudtok a vorosborrol? Mas topikokban a csajok estenkent isszak?! Mert jot tesz?!

Adri0422, te aprilis 18-ra vagy kiirva. A vonalzod szerint ez az 5. het elso napja? En ket nappal kesobbre vagyok kiirva, aprilis 20-ra es nekem ez az 5. het 5 napja. Elirtam valamit?

Veram, hol az uj teszteredmenyed? Semmi sertodes, ne viccelj, inkabb izgulok erted!

Ha nincs hanyingerem, akkor fiam lesz :!: :!: Juhejjj :!: :!: :!:
 


Sziasztok! Csatlakozom, ha megengeditek. Ma voltam UH-on, 5 hetes a manócska, 1cm-es petezsák látható :D Első dátum 2008.04.18. Sok szerencsét mindenkinek!
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 18:05-kor.
 
 


Sziasztok!


Szerintem ne vonjunk le messzemenő következtetéseket a hányásokból és a baba neme közötti összefüggésekből! :wink: Valóban azt mondják,hogy a lányokkal jobban megküzd az ember,ehhez képest én folyamatossan hánytam,egy csomószor elájultam mégis fiam lett.Viszont egy csomó barátnőm akinek viszont lánya van az meg egyáltalán nem hányt!Azt is mondják,hogy a lányokkal inkább a savanyút a fiúkkal inkább az édeset kívánjuk jobban ,nálam ez se jött be! :lol:

Babások!Akinek már van gyereke ki hanyadik héten tudta meg a baba nemét? Én a 20. héten!


emi 29. : Én a fiammal már a 8-9.héten kismamanadrágot hordtam pedig 57kg-ról indultam! :lol:
 
 




Sziasztok Csajok!

Vadi új vagyok itt.Egy hete lett pozítiv a tesztem. Tegnap voltam a dokinál, de leéggé lelombozva jöttem ki, mert lefitymálva közölte, hogy "ez kicsi terhesség, várjak még vele" Tudja ez mit beszél, amikor 31 éves fejjel az elsőt várja az ember?? Egy rákszűrést végzett, más semmit.
Békéscsabán akarok szülni, ha tudtok valamit az ottani dokikról, kérlek írjátokmeg. Minden infónak örvendek.
Remélem itt sikerül új barátnőket találni, akik hasonló cipőben mozognak.
Üdv mindenkinek és szép napot.
Ildikó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron