Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok! Úgy gondoltam nyitok egy topikot azoknak akik itt élnek és babát szeretnének!
Én egy vetélésen vagyok túl,de hamarosan szeretnék újra áldott állapotba kerülni!
Szívesen várom azokat a kismamákat, akik szintén babát szeretnének vagy már kismamák!Jó lenne megosztani egymással a dolgokat mi,hogy megy itt Szegeden :D :D :D
Várlak benneteket
anikó
 


szióka Csajszik!!!!!!
megpróbálkozom mégegyszer a topik beindításával!!!!!!!!!!!!!
Nos az új hír az,hogy már kismama vagyok !!!!!!
7 hetes :lol: :lol: :lol: :lol:
Szeged mellett lakom egy faluban,de szeretnék kapcsolatokat kiépíteni az itt élőkkel hát ezért gondoltam,hogy beszélgethetnénk!!!!!!!

Gyertek kérlek,légyszi...... :wink:
szeretettel
anikó
 


Szia!
Itt vagyok :D
Én makói vagyok. Szintén babát várok, most vagyok a 19. héten.

Judit
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Én is megérkeztem az oldalra... :D
Szegedi vagyok, sajna még nem kismama, de igyekszünk.

Helga
 


Sziasztok!
Örülök,hogy végre elindultunk!!!!!!!!!!!!

Xien!Most kell akkor a 20 hetes genetikai UH-ra menned????Vagy már voltál??????????Van orvosod??????A női klinikára jársz????????

Helgiline!Szurkolok Nektek,hogy mihamarabb baba legyen!!Hajrá!!!!!!!!!! :wink: :wink: Mindent bele!!!!

üdv.
ancsúr
 


Sziasztok!

Túl vagyunk rajta. Vagy legalábbis amin a múlt héten voltam szerintem az volt az... :)
Van orvosom. Én Vásárhelyre járok, mert az uramnak ott volt ez az ismerős doki és így hozzá kezdtünk el járni. Jó doki, csak kicsit leterhelt, mert nagyon sokan járnak hozzá.
Te hova jársz? Hol laksz egyébként?

Csatlakozva az előttem szólóhoz: hajrá Helga! :D

Judit
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi,hogy nem írtam,de már táppénzen vagyok és most lett itthon is net!Halleluja!!!!!!!!!!
Szóval én Domaszéken lakom és Szegedre járok orvoshoz a Női Klinikára,meg persze magánba is!

Helgiline???Mizújs Veletek?Kétcsíkos teszt????

puszi mindenkinek nemsokára mehyek UH-ra!Xien Neked újabb UH????
ancsúr

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Szia Ancsúr!

Igen, azóta voltunk újabb ultrahangon, 4d-sen. Azt mondták minden a legnagyobb rendben van. Csak a kis huncut nem mutatta meg mi van a lába között, úgyhogy még mindig nem tudom kislányt vagy kisfiút várok-e. Bár én úgy érzem kislány lesz. De a héten megyek a dokimhoz is vizsgálatra, mostmár majd csak mutat valamit...

NA és te/ti veletek mi újság van?

Judit
Vendég
 


Szia Xien!
Úgy néz ki velünk is minden rendben amint a vonalzón is láthatod 10 hetes vagyok nov.14-én kell menni UH-ra!!!

Hol voltatok 4D-ós UH-n?????Örülök,hogy minden rendben van ez nagyon jó.nemsokára mész cukorterhelésre vagy már azon is túl vagy?????A baba neme ráér még az a lényeg,hogy minden OK!!!!Tudod én elveszítettem már két babát és másképpen látom a dolgokat és még nincs gyerekem!!Neked van már????
puszi
minden jót
ancsúr

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 


Szia Ancsúr!

Írtam Neked egy szép hosszú választ és erre kitörlődött, na most akkor leírom mégegyszer :D

Szóval pesten voltunk az ultrahangon és nagyon tudom ajánlani azt a klinikát! Úgy bántak velünk, mintha én lettem volna az angol királynő. Isteni érzés volt :)

A cukorterhelésre a héten fogok menni, talán holnap reggel.

Nekünk sem igazán a neme a lényeg a Pöttömnek, hanem hogy minden meglegyen. Csak annyira vicces, hogy az istennek nem hajlandó szétnyitni a lábát :)

Nekem az első babám lesz ő. 23 évesen talán pont ideális időben vagyok az elsőre...

Várom válaszod!

Üdv,
Judit
Vendég
 


Szia Judit!
Örülök,hogy jól vagytok mi is jól vagyunk!
Még nem kérem el a címet,mert félek egyenlőre,majd ha ott lesz az idő!Megfogadtam,hogy nem tervezek előre semmit,nehogy baj legyen,mint az előző terhességemmel.Mostmár sokkal óvatosabb vagyok!

Nekünk is első baba lesz,de én már 31 vagyok lassan több,mint egy éve,hogy belekezdtünk és ha nem vetéltem volna el már anya lehetnék :cry:

De bízom benne,hogy most az lehetek jövőre!Te mikorra várod?????
Mi volt a cukorterhelésen???Hova kellett menned????
puszi
anikó

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 


Szia!

Hát akkor gondolom, hogy te jóval "babonásabb" vagy, mint az átlag. De meg is értem, hogy még nem tervezel, csak óvod az örömöd és a babád! Vigyázzál, szívből drukkolok, hogy minden simán menjen.
Megkérdezhetem, hogy a másik babával mi történt?

Én márciusra vagyok kiírva. Te?

A cukorterhelésre ide Makóra kellett mennem. Tulajdonképpen semmi extra nem volt. Csak annak a löttynek volt olyan íze, mint a cukros hányásnak (már bocsi :) ). Jövő hét elején lesz eredménye. Kíváncsi vagyok...

Most meg éppen egy barátunk esküvőjére készülődöm, úgyhogy megyek is, mert még valami ember formát kell magamból varázsolni.

Jó pihizést a hétvégére!
Judit
Vendég
 


Szia Judit!

Sosem voltam babonás,de ez a vetélésem óta megváltozott!
Kinyílt a méhszájam választ nem kaptam hogy miért én nem vettem észre görcseim sem voltak.Azt mondták valószínűleg azért,mert ikrek voltak.Igen egyszerre két babát veszítettem el két egészséges kislányt,akiket meg kellett szülnöm!Nem volt egyszerű,főleg ahogy az emberek viselkedtek velem,de már nem akarok erre gondolni.Ez a terhesség egy kicsit más....
Én május végére vagyok kiírva!Nagyon szeretnék eljutni odáig.Jó lehet úgy vajúdni,hogy tudod utána ott a baba a karodban!!!!

Hát ennyi egyenlőre!

puszillak
anikó

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 


Sziasztok!

Csak most vettem észre, hogy van ez a topic :D
Én is Szeged mellett lakom és tök jó lenne környékbeliekkel beszélgetni :)
Én 41 éves vagyok és első babánkat várjuk nagy nagy szeretettel :)
Sajnos nekem is van már rossz élményem - 2 vetélés- :(
de most minden rendben lesz :D

Kép

Kép
[/url]
 


Szia Stella!
Nagyon örülök,hogy itt vagy velünk!Tudod én is túl vagyok egy vetélésen 20 hetesen veszítettem el két babát egyszerre és nekem sincs még gyerekem!
Most,hogy újra várandós vagyok nagyon reménykedem,hogy most talán sikerül,hisz annyi nőnek sikerül nekünk miért ne sikerülne nem igaz?????
Látom 10 hetes vagy!HAJRÁ!!!!!!!Hogy vagytok??????
A Női klinikára jársz ugye?????Priviben megírhatod ki az orvosod vagy itt is monogrammal,ha akarod én is megírom,hogy az én orvosom ki!Lehet,hogy ugyanahhoz járunk??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Természetes úton sikerült a babó????

Xien!Miz újs???????????????Merre vagy??????

Még valaki csatlakozna,de jó lenne,ha többen is lennénk!!!! :wink: :wink:
puszi mindenkinek
anikó

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 


Helló Ancsúrka!

Igen a Klinikára járok, Molnár G. Béla az orvosom és ma este megyek hozzá. Már úgy izgulok :)
Természetes úton sikerült, 1,5 év próbálkozás, 2 Clostys ciklus után, már éppen az inszemre készültünk :D

Kép

Kép
[/url]
 


Szia Stella!
Hogy vagytok????Mi volt a dokinál?
Igen én is ismerem ár én nem hozzá járok,de már vizsgált,amikor elvetélétem!Nagyon rendes!Mikor mész a 12 hetes genetikai UH-ra???
Én képzeld holnap du. megyek!
Az én orvosom S. János nem tudom így tudod-e ki Ő???


puszilok mindenkit!!!!!!!!!!!!!!!!
csáó
ancsúr

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 


Sziasztok!

Üdv köztünk Stella!

Itt vagyok, nem tűntem el. Csak fenn voltunk Pesten. Ugyanis én onnan származtam ide :)
Meglátogattuk anyukámékat és megvettem a kiságyat és minden belevalót :) Sajnos nem tudtuk hazahozni, mert a mi autónkba nem fért bele. De majd nemsoká apukám lehozza nekünk. Már alug várom, hogy összerakva láthassam itt a lakásban :)

Stella, te pontosan merre laksz? Szeged mellett sokminden van :)
Vendég
 


Helló!

Mi újság Szegediek? Nagyon leült ez a topic!

Kép

Kép
[/url]
 


Sziasztok Lányok!
Nem tudtam írni nem volt net!
Nos a 12 hetes Uh-om nem lett jó,ezért megyek majd dec 12-én magzatvíz mintavételre!A nyaki tarkó redő a határértéken volt(2,6mm).Nem szeretnék kockáztatni,ezért bevállaltam!
Veletek mi a helyzet!Írjatok!!!!!!
Szorítsatok értem légyszi! :wink:
puszika
ancsúr

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 


Sziasztok!
Második babámát várom, 8 hetes vagyok. A kisfiam 4 éves, most kezd beállni a sorba, és kezd megmutatkozni a sok befektetett energia a nevelésben.
Van közöttetek olyan aki mindig nagyon rosszul volt a terhességével és valamilyen homeopátiás gyógyszer segített, vagy nagyanyáink praktikái közül bevált neki valami. Nekem egyszerűbb lenni leírni milyen tüneteim nincsenek, mint vannak. Sajnos a félévi vizsgáimat is teljesíteni kellene, de a folytonos álomkorral nem tudok koncentrálni.
Előre is köszönöm a segítséget.
 


Sziasztok!
Én is most vettem észre ezt a topikot.
Én most 19 hetes kismama vagyok. Szerdán voltunk 4D-s uh-án Kecskeméten. Mindent rendben talált a doki. Kiderült , hogy fiú. Bár én is és párom is inkább lányt szerettünk volna. Na de nem baj, csak az a lényeg, hogy egészséges legyen.

Kép
 
 


Sziasztok.Most találtam rá erre a topicra.
Sztelle40.Szeretném megkérdezni hogy régóta jársz e Molnár-dokihoz?Én csak most keztem el járni hozzá és sajnos nem nagyon ismerem csak ajánlották.Amúgy nagyon kedves.

Kép
 
 


Sziasztok!

Egy szegedi újdonsült feleség vagyok (májusban volt az esküvő).
Júniusban volt egy vetélésem, de most ismét terhes vagyok, a 4. héten járok. Egy tesztet csináltam a 24. napon, és elég egyértelműen pozitív. Voltam dokinál is, mert az előző miatt kicsit aggódtam. Nem szeretném ha baj lenne. Az előző terhességemnél erősen barnáztam, a mostaninál pedig enyhébb lefolyásul volt, de már nincs.
Azt mondta egy hét múlva menjek vissza, mert még nem tudja kitapintani, és az UH-on is csak picit látszik.

A teherbe esés úgy tűnik könnyen megy nálam, hisz olyan szerencsés vagyok, hogy megérzem a peteérést. Először fáj a derekam, másnap pedig a nyomait látom a fehérneműn. Így ennek tudatában, hogy lejárt a 3 hónap várakozási idő, azt gondoltunk, hogy uccu neki, és láss csodát... . Nem szeretném elkiabálni, de úgy érzem, hogy rendben lesz minden.

Kívánom, hogy mindenkinek ilyen könnyen sikerüljön.
További kellemes napot kívánok Mindekinek!
 


Kézcsók Anyukák!

Lehet, hogy ritka az apuka errefele, de megpróbálom. 6 hetes kisfiunk éjszaka nagyon erősen nyögdécsel a kiságyában, ritkán fel is ébred rá. Ha viszont egy kicsit a saját ágyunkba rakjuk, sokkal nyugodtabban alszik, mintha "szúrna vagy sütne" az ágyacskája, pedig igyekeztünk mindenből a jobb félét venni neki, hátha könnyebb lesz neki. Saját ágyunkba nem szeretnénk beszoktatni, mert hallottam már rémtörténeteket erről. Sokan írták a Gripe Water-t és ezzel kapcsolatban a kérdésem az lenne, hogy Szegeden hol lehet beszerezni, ha még egyáltalán be lehet. Hasfájás van egy kevés, de nem visítós, elviselhetetlen, hanem a nyögdécseléses, ha egyáltalán ez annak a jele. Előre is köszönök minden segítséget.

Egy aggódó apuka.
leviapukaja
Domaszék
 
 


Kedves Aggódó Apukája Levinek!

Nem vagyok topiklakó, de gondoltam válaszolnék Neked.

A nyögdécselés miatt ne aggódj, álmában a legtöbb baba nyögdécsel - és általában vígan, felnőtteket meghazudtoló módon pukizik is -, nem gondolnám, hogy fájdalmat érezne a pici. Az meglehet, hogy köztetek nyugodtabban alszik, ami érthető is, hiszen hat hete még teljesen körbeölelte a mamája, de azt gondolom, hogy a nyögdécseléssel ez direktben nincs összefüggésben.

A Gripe Water jó cucc, elvileg bármelyik gyógyszertárban vagy DM-ben beszerezhető vény nélkül, de ha jól emlékszem, csak 8 hetes kortól adható az összetétele miatt. Kipróbálhatjátok még az Espumisan cseppet, de ezen kívül is számtalan egyéb szer létezik hasfájás ellen.

Mielőtt viszont bármi ilyen cuccot adtok neki, érdemes kipróbálni pár olyan trükköt is, ami úgy segíthet, hogy nem vegyianyagokkal bombázza a gyereket. Ezekről bővebben itt olvashatsz: Ha fáj a hasa.

Jó babázást Nektek!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Babát szeretnénk a párommal kb 3 éve. Szegediek vagyunk azért is írok ide. Azóta sokminden történt de nagyjából megosztom. Az első dolog amikor elmentem a nőgyógyászhoz hogy miért nincs babó picit hízást javasolt mivel 172cm vagyok 45 kg. A második egy hormonvérvétel amin kimutatták hogy magas a prolaktinom. Amire szedtem a bromót kb 9 hónapon keresztül, közben voltak mérések és gyógyszer mellett jó volt a prolaktinom. Később tanácsolta a doki hogy hagyam abba a bromót és 5 hét múlva mennyek vissza vérvételre de olyan értéket mutatot mintha semmit nem csináltunk volna. Közben én 32 éves voltam és kikönyörögtem egy mammográfiai beutalót mert nagyon bedurrantak a mellem de gyerekként is volt baj vele. A mammográfián kiderült hogy 5 cm jó indulatu daganatom van amit el kell távolítani amin nagyon ki akadtunk a párommal. Műtét után újra prolaktin mérés volt azt hittem hogy összeesek az értékre nézve még magasabb volt mint műtét előtt. Azt hittem valami fog változni a műtéttel de semmi. Ekkor a doki azt mondta hogy lehet hogy van a hormonközpontnál is daganat így mennyek el koponya mri re. Ott találtak egy 2,2 mm mikroadenómát. Hát az orvos úgy döntött elküld idegsebészhez hogy vajon a doki műtétet javasol vagy gyógyszeres kezelést. Az idegsebésszel beszélgetve elmondta hogy az mrin a látó idegre mondták hogy daganat így semmi teendő nincs ő vele. Elmeséltem neki hogy babót szeretnénk a párommal és ő tanácsolta hogy inkább endokrinológussal beszéljek. Az endokrinológus vett le hormon vérvételt ahol ugyan úgy magas volt a prolaktinom de azt tanácsolta hogy ne foglalkozzak vele hanem inkább fújassuk át a petevezetéket. És azt is mondta ha nem akarok újabb daganatot akkor ne szedjek be semmien hormon tabletátt. A petevezeték átfúvás hatásos volt mivel mind két petevezeték el volt dugulva de sikerült kitisztítani. Aztán a nőgyógyász felírta a gravida szedését és a clostil tabletátt. Picit félek a clostiltól nem akarok megint daganatot.
Sikeres babavárást kívánok mindenkinek.
Írj hogy tanácsot és bíztatást adjunk egymásnak.
csury
Szeged
 
 


@csury:
Szia én is Szegedi vagyok. Nem semmi amit leìrtál remélem minden helyre àll és egy kis csoda lehet a pocakodba. Szerintem kérdezd még az orvosod véleményét, hogy a clostil csinàlhat e ilyet, de ez a gyógyszer sokaknak segìtet màr. Kitartàst kìvànok neked!
timcsike91
6723
 
 


@csury:
Szia, mi lett veled azóta? Hogy alakult a prolaktinod?

Él még ez a fórum?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron