Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

16. héten tartok a terhességben és nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor kb. mekkora pocakra számíthatok. Még nem túl nagy, csak aki tudja, az mondja, hogy talán már látszik, egyébként senki nem venné észre.
Biztos sokakat érdekelne, hogy kinek, hányadik héten mekkora pocakja volt, remélem, nincs még hasonló topik.
Kezdetnek én is felraknék egy pocakfotót a 12 hetes pocakomról, amit eléggé kieresztettem. :) Kép 12 hetes pocak

 
 


Hahó! Senkinek nincsenek pocakfotói? :( :?:

 
 


Szia!

Úgy látom, Te vékony testalkatú vagy. Én valamivel teltebb vagyok. Alkattól is függ, hogy kin mennyire látszik. Viszont úgy emlékszem, - bár fénykép akkor még nem készült - rajtam sem lehetett még látni. Viszont úgy éreztem eleinte, fel vagyok fújódva, ami idővel megszűnt. Milyen magas vagy és hány kiló?

Nekem ez a 2. terhességem. Az elsőnél és most is kb. a 20. hét körül kezdett igazán egyértelművé válni, hogy van egy pocaklakóm!

Már aktuális lenne csinálnom fényképet, hisz az utolsó a 21. héten készült, majd próbálok felrakni, de nem ígérem, hogy sikerül is. Most a 27. hétben vagyok, itt már elég nehéz hajolni.

Szia,

Kép

Kép
 
 

 
 

Szia, biribon,
engem is nagyon érdekelnek a pocakok. Íme az eddigi termés, de ők ikrek!

13+0 Kép
15+0
Kép
17+4 Kép
19+6
Kép
21+3
Kép
22+4 Kép
24+0
Kép

KépKép
 
 



Sziasztok!
Teszem fel én is pocifotókat. Az első babámmal és a mostanit is :D
Kép Kisfiammal 35. hetesen


Kép Kistesóval 19. hetesen



Kép
Kép
Kép
 
 


Hű, köszönöm a jó kis pocakfotókat! :D
Gyönyörűek! :)
Az ikrek milyen szépen növekednek!

Martyr:Én 160 cm-es vagyok, nem túl nyurga alkat, viszont arányos testalkatú. 52-54 kiló körüli, tehátnem is vékony.

Ma készült újabb fotó a 16 hetes pocakomról. Azért csak-csak látszik már valami, ha direkt úgy fotózom. Igaz, kicsit másképp is tartottam magam. Idegenek még mindig semmit nem vennének észre. Főleg ruhában! Hiszen sok lánynak eleve a rossz tartástól ekkora bendője van...

Továbbra is nagyon várom a fotókat!

Kép 16+2

 
 


biribon,
ez teljesen jó a 16. héten. Emlékszem, én már akkor úgy éreztem, hogy hú, milyen nagy, bizti mindenki látja, aztán csak később jöttem rá, milyen kicsi volt akkor még ahhoz képest, ami még jön.
Szerintem az emberek többsége még sokkal nagyobb pociról sem gondolja, hogy terhes az illető. Csak mi szeretnénk nagyon, hogy lássák már :lol:

KépKép
 
 


biribon,
én 156 cm és 52 kg vagyok (ill. voltam, most 60 kg-nál tartok).

KépKép
 
 


Kép 28 hetes

Kép 30 hetes

Kép 36 hetes


jó pocakosodást mindenkinek!!!!


Köszi a további pompás pocakfotókat! :D
A varrónőm terhesgatyóban már észrevette, hogy babát várok. De elég sokat számít, ha terhesnadrágot vesz fel az ember...
Mindjáárt rakok fel újabb képeket. A terhesnadrágosoknál már egészen van pocakom.

Hát, jó 17 hetesen ekkora a pocak nadrág nélkül:
Kép 17+5

Ez még rendes gatya, nincs nagy különbség.
Kép 17+5

1 hét múlva felvettem a terhesnadrágokat és kismamát varázsolt belőlem... :wink:
Kép 18+6
Kép 18+6


És a mai nap 19 hetesen bugyiban,még mindig nem igazi terhes pocak:
Kép 19+1

Viszont kismamaövvel, kigombolt nadrággal máris kismamát lehet belőlem varázsolni. 8)
Kép 19+1

Kíváncsi vagyok, mikor kezd megugrani a pocakom.
Vannak itt még kis pocakosok? Tegnap rákérdeztem egy kismamára, hogy mennyi idős terhes, mert szép, kerek pocakja volt, kíváncsi voltam, hogy mikor lesz nekem ilyen. 3 héttel hátrébb volt. :D De már második baba.

 
 


POCAK FOTOK. Kép Kép



Kata&Milán


 


3.5 honap.



Kata&Milán


 


20.HÉT Kép Kép



Kata&Milán


 


Kicsi Juci! És Oszman! Köszi a fotókat!
Kicsi Juci! Nagyon jó ez az összeállítás. Érdekes, azért neked hamarabb és jobban nőtt a pocakod. És alig híztál. Én már +12 kilónál tartok, de még mindig nem látszik annyira meg rajtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára biribon 2008.07.25 22:42-kor.

 
 


csajok!rakjatok még fel képeket, inkább a korai stádium érdekelne...12 hét.......16 hét........akkor már látszott nektek valami??
kösziii

Kép
 
 


Szia winona!

Rólam van 12 hetes, 16, 17. Akkor még nem látszik semmi.
Nekem kb. a 20. hétre ugrott meg egy picit.
Sokan vannak így. De van akinek már sokkal hamarabb látszik.

További örömteli pocakosodást! :D

 
 


köszi biribon!igen ez mindenkinél más....

Kép
 
 


ikreim a 20.héten :D :D :D Kép

 


Aranyos vagy Kicsijuci,köszi a bókot :oops: persze teszek majd sorban képeket,és az a vicc hogy csak 154cm vagyok fel fogok borulni :D :oops:

 



KépKép

KépKép
 


Na, én is dobok még egy utolsó pocakos képet. Szülés napján 41+4 hétnél. :roll: :wink:
Kép Szülés előtt pár órával

 
 


Sziasztok!

Én is felteszek egy sorozatot:


8 hetes
Kép

13 hetes
Kép

15 hetes
Kép



21 hetes
Kép

33 hetes
Kép

36 hetes

Kép

38+5 (szülés napján) Sajnos ronda csíkjaim lettek...:(
Kép

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én is teszek fel egy mostani pocakos képet, a 28 hétben járok:

Kép

Kép

Kép
 
 


33HETES

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok, akkor en is pakolok nehany kepet, szules napjat meg nem tudok, mert a KisKopenak esze agaban sincs kibujni, ma vagyok 40+5 :wink:

Az adatokhoz annyit, hogy en magas vagok, 180 centi, es a 9 honapi folyamatos hanyasnak koszonhetoen nem hiztam egy kilot sem.

Kép 21. het

Kép 25. het

Kép 29. het

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Kép 35. het

Kép 38. het

Kép 40. het

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!Ez a kép 28 hetesen készült. Kép



Sziasztok!

Olyan jó nézegetni a pocakos képeket. :D Hoztam én is egy párat a 2. terhességemről. :) Kép 11.hét Kép 19.hét Kép 22.hét Kép 25.hét Kép 29.hét Kép 36.hét 4 héttel a szülés előtt

További kellemes és problémamentes pocakosodást kívánok, vagy jó babázást. :)

Kép
Kép
Kép


2008 decemberi kismamik pocakfotók!

http://www.kismami.net/index.php/koktel/fotok/kat/1

:D

Kép
Kép
Kép
 
 


Kicsijuci :D kicsit megkésve,de itt vagyok :oops:
szülés előtt 1-2nappal plusz 30kg ödémás láb :cry:
aztán 35+5-re megérkeztek a nagylányok 2490gr-2220gr
Kép
Kép

akik mára így megnőttek :D
Kép Kép

 


Lanyané!
Kissé megkésve, de gratulálok a lányokhoz!
Nagyon szépek! Mindhárman szépek vagytok!

Mindenkinek köszi a pocakfotókat!

 
 


hali csJSZik :D
pocakfotóm a hasplasztika után :wink:
Kép
:D :wink: :oops: ha valakinek kell protekció szóljon
és ime kistündérkéim videoklippje :D
http://www.youtube.com/watch?v=_SvIbJ5EUg4

 


sziasztok!
olyan sok szép pocakfotó van fenn...rakok fel én is! :D
16.hétben vagyok most :D
Kép
 
 


szép pocakfotók :)

KépKép
 


Anett!

Gyere a 2010. márciusi fórumba! :D Látom, már majdnem sikerült, csak az évet elnézted. :)
2010. márciusi fórum :)

Csinos kis pocid van! :)

 
 


Szia biribon!

Tudom h rossz helyre írtam... :oops: köszi h szóltál:D
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy zavarlak titeket de én is tavasszal szültem és van egy csomó felesleges babaruhám, amiket a kisfiam kinőtt. Ha érdekel valakit, akkor ott megnézheted:

http://ruhaparadicsom.gportal.hu/gindex.php?logout=1

sok benne az unisex. A ruhák nem szakadtak jó állapotban vannak.
NEM AKAROK TUKMÁLNI CSAK SZERINTEM MEGÉRI MERT HAMAR KINŐVI!
További szép napot!

Kép

Kép
 


biribon gratulálok :D

 


Kép
10-32.hétig :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


40+0 :) Még nem akar kibújni :) Kép
 


Sziasztok!Teszek fel én is pocakfotót!
A képen 34 hét+5 nap.
Kislányt várok :lol: Kép

KépKép KépKép
 


Én is hoztam pár pocakfotót :) Kisfiút várunk :)

13 hetes.

Kép

15 hetes:

Kép

17 hetes:

Kép

21 hetes:

Kép

KépKép
 


Bettike! jajj nagyon szépen növöget a szép pocid!

KépKép
 
 


köszi dike :) bizom benne hogy neked is nemsokára fog növekedni a pocaklakóval :)

KépKép
 


Sziasztok,
Úgy látom mostanában nem töltöttetek fel pocakos fotókat. Én most felrakok 2 képet. Most vagyok a 22. hétben és kislányt várunk.
Kép 15 hetesen

Kép 22 hetesen
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok!

haraszy88 ! Jó ötlet, hogy tettél fel képet, hátha beindul a fórum ismét :) Nagyon helyes a pocid :)
Én még csak a 7.hét közepén járok, még csak én látom a különbséget, de hamarosan teszek fel én is pocakfotót :)

Remélem írtok majd sokan, kíváncsi vagyok nagyon a pocakokra :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

nyuszuil örülök, hogy te is fogsz felrakni pocakos képet. Az bőven elég ha te már látod a különbséget. Én viszonylag igen vékony alkat vagyok (voltam :) ) és rajtam csak 3 hónapos korától látszott. Alig vártam már, hogy látszódjon és jelenjen meg a pocak :))))) Várom majd a képeket tőled és mindeni mástól is aki épp babát vár. :))

Én is abban bízok, hogy beindul a fórum ismét mert kíváncsi vagyok kinek hogyan fejlődik alakul a pocakja. :)
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok! Látom még nem nagyon idnult be a topik de remélem hamarosan be fog. Na de én azért töltögetem a képeket addig is. Várom minden kedves kismama pocakfotóit mert érdekel kinek mikor mekkora és hogy hogy viseli a terhességet.

Kép 24 hetesen [/url]
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok

Jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot..Én is rakok fel pocifotót.
16+5 hetesen de itt eléggé kivan eresztve a hasam... Kép 16+5
 
 


vicky89 szép pocakod van :)

Nah eljött a betöltött 28. hét is. A dokibácsink azt mondta, hogy szépen fejlődünk és megerősítette azt is hogy kicsi lány lakik odabent és már 1219 grammos :) :)

Kép 28. hét Czinege Jázmin [/img]
haraszy88
Mályi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron